Recenze MyThemeShop – Tématický klub WordPress s vynikající hodnotou!

Nabídky WordPress


Při hledání motivu nebo pluginu jsou uživatelé WordPress rozmazleni na výběr. S oficiálním repozitářem, specializovanými tržišti a různými obchody WordPress existuje tisíce možností – ve skutečnosti tolik, že je až příliš obtížné učinit rozhodnutí.

Správná volba je však rozhodující pro úspěch vašeho webu – není tedy třeba něco brát na lehkou váhu. Téma vašeho webu nakonec určí vzhled zobrazený vašim návštěvníkům a vaše pluginy přidají většinu jeho funkcí.

Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí, podrobně se podívám na jedno z nejlepších míst, kde si můžete koupit témata a doplňky WordPress: MyThemeShop. Kromě zkoumání MyThemeShop obecně se budu také zabývat jeho hlavními rysy, přezkoumávám několik jeho nejlepších produktů a sdílím tipy pro potenciální kupce.

Začněme!

Co je MyThemeShop?

S názvem jako MyThemeShop byste si mysleli, že odpověď bude jasná. Ve skutečnosti MyThemeShop zaujímá prostřední půdu někde mezi tematickým obchodem WordPress a „klubem“ WordPress. Vzhledem ke své cenové politice se však pravděpodobně více přiklání k tomu, aby se stal klubem.

Domovská stránka MyThemeShop

Je tomu tak proto, že ačkoli všechny své produkty (MyThemeShop vyvíjí témata a pluginy) jsou k dispozici ke koupi jednotlivě, má také možnost členství, která uživatelům poskytuje úplný přístup k celé škále produktů.

Věřte tomu nebo ne, MyThemeShop je jedním z největších klubů WordPress v okolí, pyšní se neuvěřitelnými 600 000 spokojenými zákazníky a kombinovaným katalogem více než stovky témat a pluginů. Konkrétně 87 bezplatných a prémiových témat a 22 bezplatných a prémiových pluginů.

Ceny MyThemeShop

Jak se s tolika konkurenty hromadí ceny motivů a pluginů MyThemeShop? Pojďme se podívat na ceny produktů.

Kromě nabídky řady bezplatných produktů je MyThemeShop docela konkurenceschopný s cenami za jednotlivé produkty. Většina prémiových témat stojí 45 USD, přičemž několik cen je pouhých 29 USD. To je dostupnější než mnoho jiných prémiových tématických obchodů. Například průměrné téma ThemeForest se pohybuje kolem ~ 60 $.

Pluginy jsou ceny individuálně, v rozmezí od 29 do 77 dolarů v závislosti na pluginu. Opět je to konkurenceschopné s tím, co vidíte od jiných vývojářů pluginů, například od vývojářů CodeCanyon.

Pokud chcete přístup Všechno témat a pluginů prostřednictvím klubu MyThemeShop, budete platit různé částky v závislosti na tom, kolik webů chcete produkty používat:

 • Jeden web – 99,47 $ ročně
 • Tři stránky – 197 USD ročně
 • Neomezené weby – 420 $ ročně

Pokud chcete používat témata a pluginy MyThemeShop na neomezených stránkách, klub je trochu drahý, zejména ve srovnání s podobnými kluby. Některé srovnávací body jsou:

 • ElegantThemes – od 89 USD ročně pro neomezené weby.
 • Themify – od 89 USD ročně pro neomezené weby.
 • TeslaThemes – od 99 $ ročně pro neomezené weby.
 • ThemeIsle – od 129 $ ročně až pro tři stránky.
 • WPMU Dev – od 588 $ ročně pro neomezené weby
 • StudioPress – od 499 $ ročně pro neomezené weby.

Jedna pěkná věc v klubu MyThemeShop je, že jej můžete použít na klientských webech a získáte podporu. Pokud tedy stavíte klientské weby pro bydlení, je to důvod zvážit neomezené členství.

Získáte také přístup ke všem novým produktům, které MyThemeShop vydává, když jste aktivním členem.

MyThemeShop WordPress Themes

Nyní k důležitým věcem: Kvalita a výběr jejích produktů. Začneme tím, že se podíváme na hlavní řadu produktů MyThemeShop: témata WordPress.

Sbírka obsahuje dosud 87 témat – 71 prémiových a 16 bezplatných.

Funkce motivu

Témata MyThemeShop byla navržena s ohledem na použitelnost a každá z nich je dodávána s vyhrazeným panelem voleb motivu, ze kterého můžete ovládat nastavení motivu, přizpůsobit svůj design a importovat fiktivní obsah (aby váš web vypadal jako demo, které jste viděli při nákupu téma).

Je vhodné si na chvilku projednat plný rozsah těchto možností přizpůsobení, díky nimž jsou témata velmi univerzální.

Pro začátek má každé téma podporu pro neomezené barvy a podporu pro písma Google. Ještě důležitější je, že všechna témata nabízejí neomezené možnosti pozadí, včetně řady vestavěných vzorů pozadí, výše uvedených neomezených barev a možnosti nahrát vlastní obrázek na pozadí.

Témata jsou také velmi bohatá na funkce. Součástí každého motivu je zabudovaná správa reklam, stylová a lehká tlačítka pro sdílení na sociálních sítích a funkce kontaktního formuláře. Všechna témata přicházejí také s podporou celé kolekce krátkých kódů MyThemeShop, což vám umožňuje snadno přidat na svůj web atraktivní prvky designu..

Nejdůležitější však je, že pod tím vším je čistý, lehký a robustní kód a citlivý design.

Výběr motivů

Témata jsou rozdělena do čtyř kategorií:

 • Témata časopisů (24 dostupných).
 • Témata blogu (40 dostupných).
 • Témata elektronického obchodu (šest dostupných).
 • Obchodní témata (21 dostupných).

Hledání tématu je snadné a web MyThemeShop má mnoho funkcí, které vám pomohou. Pro začátek můžete hledat témata v každé ze čtyř kategorií, které jsme právě uvedli, plus samostatná kategorie pro bezplatná a oblíbená témata. Nebo, pokud chcete, můžete začít hledáním klíčového slova pomocí funkce vyhledávání.

MyThemeShop stránka pro vyhledávání témat

Všechna témata obsahují náhled, který vám pomůže získat představu o designu. Tyto náhledy jsou ve výchozím nastavení ve třech řadách, ale pokud byste chtěli trochu větší náhled, můžete vybrat zobrazení seznamu.

Snad nejužitečnější ze všech je však to, že MyThemeShop vám umožní vybrat, které funkce chcete v motivu. Můžete si vybrat funkce z rozevíracího seznamu a jakýkoli motiv, který nesplňuje vaše kritéria, bude z vyhledávací stránky vyřazen. K dispozici je devět možností (a můžete vybrat více než jednu):

 • Dva sloupce
 • Tři sloupce
 • AdSense optimalizován
 • Opravená hlavička
 • Plná šířka
 • HTML5 / CSS3
 • Citlivý
 • Posuvník
 • Překlad připraven

Když najdete motiv, který se vám líbí, můžete kliknout na jeho stránku produktu. Zde si budete moci přečíst více o hlavních funkcích motivu a získat představu o jeho popularitě – každé téma obsahuje hodnocení komunity z pěti.

Stránka produktu motivu schématu

Jak byste očekávali od jednoho z nejprodávanějších prodejců motivů, každé téma má také vlastní demo (nebo dema).

Než si koupíte motiv, důrazně doporučujeme strávit pár minut prozkoumáním jeho ukázky. Budete moci vyzkoušet jeho rozvržení, vyzkoušet různé možnosti přizpůsobení a získat obecnou představu o tom, jak motiv vypadá a jak funguje.

Nejoblíbenější MyThemeShop Témata

Chcete-li dát ochutnávku vizuální kvality motivů, věnujme chvíli chvilce tomu, abychom se podívali na některé z nejlepších, které nabízí. Nebyly zveřejněny žádné údaje o prodeji, proto důvěřujeme vyhledávací funkci „popularity“. (Poznámka: Kliknutím na snímek obrazovky přejdete přímo na demonstrační stránku motivu.)

Všechny ceny, které uvedu, se týkají licence na jeden web. Můžete si také zakoupit licence pro více stránek za trochu více peněz.

1. Schéma (téma blog / eCommerce)

Od sociálních médií po vyhledávače je Schema tématem přizpůsobeným dominantním SERP – dosahuje pečlivě navrženým rozvržením optimalizovaným pro SEO. Téma je také rychlé, s rychlostí webu důležitým faktorem hodnocení. Web používá stylový, přesto jednoduchý design a navíc je dodáván s funkcemi kontroly a správou reklam. Pro téma se zaměřením na SEO s názvem Schéma téma samozřejmě přidává potřebné označení schématu, které pohání úryvky bohaté na Googlu..

Nakonec Schema přichází se třemi různými předdefinovanými demy – Default, Minimal a Shop.

Ukázka motivu schématu

Cena: 45 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 5 hvězdiček (322 hodnocení).

2. SociallyViral (Magazine / Blog Theme)

Sociální provoz neustále roste a celé webové stránky se objevily a krmily téměř výhradně ze sociálního provozu. Pokud se chystáte vytvořit virovou sociální webovou stránku, byla pro vás postavena SociallyViral – téma se může pochlubit celou řadou funkcí, které vyrostou ze sociálních podílů a také se postarají o virový provoz. To znamená, že web se spoustou sociálních tlačítek, trendy v miniaplikacích a s jedním okem na zpeněžení vylepšenou optimalizaci AdSense.

Demo na téma SociallyViral

Cena: 45 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,5 hvězdiček (238 hodnocení).

3. Ad-Sense (blog / reklamní téma)

Jak název napovídá, téma Ad-Sense je speciálně vytvořeno, aby vám pomohlo optimalizovat vaše příjmy z grafických reklam. K tomu je dodáván s vestavěnými funkcemi pro detekci reklamních bloků, správu reklam a blokování obsahu pro lidi používající blokátory reklam.

Ad-Sense také přichází s deseti různými demonstračními weby pro vše od receptů po technologie, módní a dětské blogy. Níže vidíte ukázku Viral, která je jednou z mých oblíbených.

Ukázkový web Ad-Sense

Cena: 45 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,3 hvězdy (142 recenzí).

4. Coupon (Coupon Site / Blog Theme)

Kupón je skvěle vypadající téma vytvořené speciálně pro kupónové obchody. To vám pomůže předvést kupóny z různých obchodů pomocí snadno navigovatelného rozhraní. Nejlepší funkcí je však tlačítko „Zobrazit kupón“, které vyžaduje, aby uživatelé klikli na kupón (stejně jako to dělá Retailmenot). Tím zajistíte, že získáte důležité kliknutí přidruženým členem a zároveň vytvoříte pro uživatele příjemný zážitek.

Kupón je dodáván se sedmi předem připravenými demonstračními weby, včetně vyhrazených možností pro eCommerce a blogování.

Ukázkový web s tématem kupónu

Cena: 45 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,6 hvězdy (162 recenzí).

5. Firemní (obchodní téma)

Corporate je víceúčelové obchodní téma pro agentury, korporace, podniky a živnostníky. Abychom vám pomohli ukázat vaši firmu v nejlepším světle, zahrnuje vyhrazené sekce pro funkce, členy týmu, služby, portfolio, reference, cenové plány a další.

Firemní verze obsahuje dvě dema – jednu pro obecnou firmu a druhou pro aplikaci.

Firemní demonstrační stránka

Cena: 45 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,6 hvězdy (240 recenzí).

Pluginy MyThemeShop

MyThemeShop nabízí kromě témat také 22 pluginů WordPress, z toho 18 prémiových a čtyři bezplatné možnosti.

Tyto pluginy vám umožňují přidat na váš web velmi specifické funkce, jako jsou oznamovací lišty, odhady doby čtení a brzy přicházející stránky.

Můžete vyhledávat pluginy stejným způsobem jako témata, ale protože se pluginy liší, pokud jde o jejich možnosti, jsou stránky produktů pluginů nejdůležitějšími místy, kde můžete hledat jakékoli podrobnosti, o které se zajímáte.

Každá stránka pluginu má dlouhý seznam funkcí pluginu, což vám dává jasný ukazatel toho, co dokáže (nebo nemůže) dělat. Uvidíte také hodnocení uživatelů a pro každou zásuvnou jednotku je k dispozici praktická ukázka, abyste mohli každý vidět v akci.

Nejoblíbenější MyThemeShop Pluginy

Protože existuje méně modulů plug-inů než témat, pojďme spustit čtyři hlavní pluginy MyThemeShop WordPress. Také uvedu stručné shrnutí toho, co každý plugin může udělat.

1. Rank Math

Rank Math je MyThemeShop full-service WordPress SEO plugin. Přestože je to celkem nové, je již aktivní na více než 90 000 webech WordPress a při WordPress.org si udržuje 4,8-hvězdičkové hodnocení na více než 420 recenzích..

Rank Math je úplná alternativa k oblíbeným pluginům, jako je Yoast SEO a All in One SEO Pack. To vám může pomoci nastavit vaše meta tituly / popisy, přidat označení schématu, optimalizovat pro klíčová slova, navrhnout interní odkazy a mnoho, mnohem více.

MyThemeShop vkládá do Rank Math spoustu zdrojů, což je důvod, proč získává i svůj vlastní specializovaný web.

Momentálně je Rank Math 100% zdarma, ale myslím, že MyThemeShop má v úmyslu to v určitém okamžiku zpeněžit..

Hodnostní matematický web

Cena: Zdarma | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,8 hvězdičky (423 recenzí na WordPress.org).

2. WP Review Pro

Jak název napovídá, WP Review Pro přidává funkce kontroly na jakýkoli web WordPress. To vám umožní hodnotit produkty stylově pomocí řady systémů hodnocení a možností přizpůsobení. Doplněk také přidá označení schématu k vašim recenzním příspěvkům, což podporuje funkci bohatých úryvků Google. (Poznámka: Je součástí našeho nejlepšího balíčku pro recenzi recenzí.)

WP Review Pro také umožňuje, aby vaši návštěvníci odeslali hodnocení a komentáře k hodnocení, a vy můžete zobrazit hodnocení uživatelů jako součást vašeho kontrolního pole. Další čistou funkcí je schopnost vytvářet srovnávací tabulky pro porovnávání a kontrastování různých produktů.

Ukázka WP Review Pro

Cena: 77 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,1 hvězdiček (200 recenzí).

3. WP Quiz Pro

WP Quiz Pro vám pomůže vytvořit všechny různé typy kvízů pro váš web WordPress. Můžete vytvářet virové kvízy ve stylu Buzzfeed nebo vážnější implementace, například průzkumy nebo online zkoušky..

Co je skvělé na WP Quiz Pro je, že obsahuje inteligentní marketingové funkce, které vám pomohou co nejlépe využít vaše kvízy. Můžete například shromažďovat e-mailové adresy dříve, než uživatel spustí kvíz nebo uvidí jejich výsledky, a také můžete mezi dotazy vkládat reklamy..

Další úhlednou funkcí je schopnost vytvářet interaktivní seznamové příspěvky, kde vaši návštěvníci mohou volit jednotlivé možnosti seznamu nahoru nebo dolů.

Demo WP Quiz Pro

Cena: 67 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,9 hvězdiček (201 recenzí).

4. WP Subscribe Pro

Program WP Subscribe Pro umožňuje zobrazit stylová vyskakovací okna a předplatná pole pro rozšíření seznamu e-mailů. Tento plugin se může pochlubit spoustou možností designu, se kterými si můžete hrát, plus podporou technologie záměru ukončení. Můžete také integrovat program WP Subscribe Pro s nejoblíbenějšími automatickými službami e-mailového marketingu, včetně služeb AWeber a, samozřejmě, Mailchimp.

Demo WP Subscribe Pro

Cena: 29 $ | Živá ukázka | Všechny podrobnosti

Hodnocení: 4,7 hvězdiček (262 hodnocení).

Podpora MyThemeShop

MyThemeShop nabízí kvalitní a nepřetržitou podporu všem svým zákazníkům. Koná se primárně na veřejnosti na fóru podpory, takže se ostatní uživatelé mohou poučit z běžných problémů.

Fóra jsou celkem aktivní a mají na různých fórech více než 500 000 příspěvků (většinou ve fóru Theme Support):

Fórum podpory MyThemeShop

Je zde vyhrazená sekce pro témata a pluginy a oddělení mezi bezplatnými a prémiovými produkty. Jednoduše zveřejněte svůj problém na fóru a jeden z týmů podpory zaměstnaných v MyThemeShop odpoví na váš dotaz neprodleně – obvykle za necelou hodinu..

MyThemeShop nabízí nejen podporu placeným členům, ale také velkou podporu pro bezplatné uživatele, protože věří, že podpora, kterou daná osoba obdrží za produkt, by neměla záviset na tom, zda zaplatila či nikoli..

Fórum také podporuje vyhledávací funkci, takže můžete hledat stávající řešení problému – obvykle nejrychlejší způsob, jak najít odpovědi. Vyřešené dotazy jsou označeny zeleně Odpověděl razítko.

MyThemeShip také nabízí sbírku 33 videoprůvodců WordPress 101, které učí základy WordPress. Můžete také najít ještě více výukových videí věnovaných konkrétním tématům a zásuvným modulům MyThemeShop a MyThemeShop má také další sadu videí určených k opravě běžných chyb WordPress.

Takže i když nejste zákazníkem MyThemeShop, stále můžete získat velkou hodnotu z jejich nabídky podpory.

Ačkoli MyThemeShop nabízí podporu vstupenek pro své bezplatné i prémiové nabídky, placení uživatelé získají prioritní podporu, takže stále existuje motivace k otevření peněženky.

Závěrečné myšlenky

Celkově je MyThemeShop téměř jistě jedním z nejlepších klubů WordPress v okolí – nabízí působivou škálu témat za dostupnou cenu. Zahrajte si vynikající, všestranný výběr doplňků a trvalou podporu a není těžké pochopit, proč se více než 600 000 lidí ponořilo a stalo se zákazníky MyThemeShop..

Možná vás zajímá, zda byste si měli v rámci předplatného „klubu“ zakoupit témata jednotlivě nebo jako pracovní místo. To samozřejmě záleží.

Pokud stavíte spoustu webových stránek – snad jako nezávislý vývojář nebo kreativní agentura – pak členství v klubu musí být tou nejpřitažlivější možností. Tento balíček vám umožní přístup k téměř stovce témat, která zapůsobí na vaše klienty, plus každé z nich je vybaveno možnostmi přizpůsobení, takže si můžete přizpůsobit web podle přání klienta.

Pokud jste však jednotlivec vytvářející jediný web, je rozhodnutí o něco obtížnější. Na jedné straně ušetříte peníze zakoupením jednoho tématu; na druhé straně, platba za klubové předplatné vám umožní testovat váš web pod různými podobami, dokud nenajdete ten nejlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me