Kde koupit WordPress Témata aplikací / aplikací

Nabídky WordPress


Konkrétním typem tématu WordPress, které ukazuje, jak se neuvěřitelně flexibilní WordPress stala, jsou „Témata aplikací“. Témata aplikací (zkratka pro Témata aplikací) vám umožňují vytvářet jedinečné weby s pokročilými funkcemi, které jsou specifické pro určitý – obvykle výklenek – nápad, jako jsou adresářové weby, pracovní desky, služby pro správu projektů, rezervační systémy atd.

Pro mnoho typů stránek byste samozřejmě mohli použít obecnější téma spojené s řadou vysoce specializovaných pluginů, abyste dosáhli téměř stejného účinku. Není však vždy snadné získat nesouvisející témata a pluginy, aby se spojily a vytvořily požadovaný efekt. Mnohem lépe tedy pro některé weby (například pro ty, které chtějí vstát a pracovat s minimálním rozruchem) jít na hotové řešení all-in-one.

Ale kde si můžete koupit tyto typy vysoce specializovaných témat aplikací? Zde je seznam hlavních hráčů na trhu s tématy aplikací WordPress…

AppThemes

AppThemes

AppThemes jsou jedním z nejuznávanějších vývojářů aplikačních témat WordPress v oboru – a nedávno oslavili svůj šestý rok prodeje témat WordPress. Impozantní!

AppThemes prodává šest vlastních témat aplikací a dalších 233 témat a pluginů prostřednictvím stále populárnější AppThemes Marketplace. K tématům patří klon Fiverr, tržiště na volné noze, služba správy kuponů, pracovní deska a další.

Můj osobní oblíbený je Kontrola kvality – téma, které vám umožňuje převést WordPress na sledovací systém. Kontrola kvality umožňuje uživatelům vytvářet lístky, přiřazovat stavy, definovat kategorie a mnohem, mnohem více.

Ceny v AppThemes začínají od 99 USD za jedno téma s 12měsíční podporou a aktualizacemi.

Přístup ke všem návrhům AppThemes a ke všem 20+ tržním položkám postaveným na AppThemes stojí 199 $.

Oficiální webové stránky

Templatic

Templatic

Templatic nabízí 87 témat WordPress – neuvěřitelných 53 z nich je klasifikováno jako témata aplikací.

Mají témata aplikací pro adresáře, webové stránky s nemovitostmi, restaurace, denní webové stránky, hotelové rezervační systémy a další rezervační webové stránky, ale jeden design, který mi připadá obzvláště zajímavý, je Publisher – téma, které bylo vytvořeno, aby vám pomohlo nastavit internetový obchod k prodeji digitální produkty, jako jsou elektronické knihy.

Vydavatel je poháněn zásuvnými moduly Templatic pro digitální stahování a vývoj Tevolution – které jsou součástí tématu – a můžete svůj obchod integrovat s eJunkie nebo odkazovat přímo na prodejní stránku na Amazonu. K dispozici je také systém kupónů, který vám pomůže propagovat vaše produkty, a na zadní straně můžete spravovat objednávky a generovat zprávy o prodeji.

Jedna licence na design Templatic se prodává za 65 USD a nabízí roční podporu a aktualizace, zatímco zvýšení až na 99 USD vám poskytne přístup k původním souborům Photoshopu. Poslední možností je připojit se k tematickému klubu za jednorázový poplatek 299 $, který vám poskytne přístup ke všem 73 templatickým šablonám a odstraní se potřeba platit roční poplatky za obnovení..

Oficiální webové stránky

EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes dělají pokroky v tematickém trhu WordPress od svého prvního uvedení téměř před třemi a půl lety. V současné době nabízejí kolekci 13 aplikačních témat, z nichž všechna vypadají naprosto úžasně.

Mají témata aplikací, která mohou transformovat váš web na pracovní tabuli, diskusní fórum, hotel rezervační systém a další. Pro mě je však nejvýraznějším tématem FreelanceEngine – profesionálně navržené tržní téma, které vám pomůže snadno vytvořit vlastní tržiště na volné noze..

FreelanceEngine vám umožňuje účtovat uživatelům nahrávání seznamů – buď na základě jednorázového poplatku, nebo vytvářením plánů balíčků. Dodatečné poplatky mohou být účtovány také za vytváření „doporučených“ zápisů (tj. Vytvořených tak, aby vynikly)..

Všechna témata a rozšíření EngineThemes lze zakoupit samostatně. Alternativně také nabízejí tři klubové balíčky – od 199 do 689 $, v závislosti na tématech a rozšířeních, ke kterým chcete získat přístup.

Aktualizace: Další informace o EngineThemes najdete v našem novém podrobném přezkumu EngineThemes!

Oficiální webové stránky

SiteMile

SiteMile

Další dlouholetý poskytovatel témat aplikací, SiteMile, je v podnikání tak dlouho, jako AppThemes, a má v nabídce 12 témat aplikací – včetně témat inzerce, témat trhu, adresáře a tabule pracovních míst..

Jedním z jejich nejoblíbenějších témat je DealPress – inspirovaný skupinovou prodejní službou Groupon, která vám umožní vytvořit denní webovou stránku nebo webovou stránku nákupu skupiny.

Platby zákazníků lze přijímat pomocí služby PayPal. Můžete také integrovat Mapy Google do svých výpisů obchodů, zatímco uživatelé mohou nahrávat své vlastní nabídky a dostávat e-mailová upozornění, když někdo od nich něco koupil..

Jedna licence pro téma SiteMile začíná na 69 USD a pokud potřebujete další vývojářské možnosti a podporu priorit, jde až na 199 USD. Přístup ke všem tématům začíná na $ 199, s ročním poplatkem za obnovení ve výši 39 $.

Oficiální webové stránky

PremiumPress

PremiumPress

Další velmi oblíbený poskytovatel témat aplikace (v současné době se může pochlubit více než 30 000 zákazníky). PremiumPress nabízí 13 specializovaných témat – včetně tématu adresáře, tématu mikrojobu a inzerce.

Jednotlivé téma od PremiumPress vám vrátí 79 USD, nebo, pokud dáváte přednost, nabízí VIP Club, který vám umožní okamžitý přístup ke všem jejich tématům a produktům za 599 $ (v současné době snížen na 249 $).

Oficiální webové stránky

Elegantní témata

Elegantní témata

Elegantní témata jsou jednou z nejuznávanějších designových společností v komunitě WordPress. V jejich obchodě je 87 témat WordPress – deset z nich jsou témata aplikací.

Elegantní témata - Témata aplikací

V kategorii témat aplikací je spousta možností, od zjednodušeného tématu vizitky až po pokročilejší témata – například téma recenze, InReview a téma nemovitostí, ElegantEstate.

Mým oblíbeným tématem aplikace je parta Explorable – design vytvořený pro cestovní blogy, adresáře a průvodce, který vám umožňuje přiřadit umístění všem vašim blogovým příspěvkům a poté je zobrazit na mapě založené na poloze.

Témata jejich aplikací jsou součástí plánů členství v ElegantThemes; osobní plán pro ElegantThemes prodává za 69 dolarů ročně a uděluje vám přístup ke všem 87 tématům.

Plán pro vývojáře stojí pouze 89 $ ročně a kromě toho, že vám umožní přístup ke všem 87 tématům, poskytne vám také všechny původní vrstvené soubory Photoshopu a přístup ke všem pluginům Elegant Themes – jako je jejich vynikající plugin pro e-mailovou optin Bloom; extrémně populární plugin pro sdílení sociálních médií s názvem Monarch; a jejich relativně nový plugin pro tvorbu stránek WordPress, Divi Builder.

Celoživotní přístup ke všem tématům a zásuvným modulům lze zakoupit za jednorázový poplatek 249 $.

Oficiální webové stránky

ThemeForest

ThemeForest

Není divu, že kromě absolutně velkého množství pravidelných témat WordPress nabízí ThemeForest (největší online tržiště témat) také specifickou sbírku témat aplikací WordPress. V současné době se mohou pochlubit kolekcí více než 20 odborných témat ve své kategorii témat aplikací (i když, pravdu řečeno, mají také stovky dalších témat přiřazených k jiným kategoriím, které by mohly být volně klasifikovány jako aplikační témata).

ThemeForest - Témata aplikací

Jednou z výhod designových trhů je to, že témata pocházejí od široké škály designérů, což zajišťuje, že v každé kategorii je k dispozici široká škála návrhů a funkčnosti. V kategorii témat aplikace jsou témata FAQ, tabulek úloh, rezervační systémy, seznamovací témata a další.

Jedním z nejunikátnějších témat aplikace, která je zde k dispozici, je Rescue – téma navržené od základů pro útulky pro zvířata.

Díky jednoduchému, ale vysoce funkčnímu designu, nabízí Rescue skvělou podporu pro fotografie a možnost jejich integrace do služby adopce domácích mazlíčků Petfinder. Podporuje také všechna stejná zvířata jako Petfinder: Psi, kočky, ptáci, zvířata ve stodole, koně, prasata, malá a chlupatá a plazi.

Ceny různých témat aplikace se liší – například Záchrana stojí 53 USD.

Oficiální webové stránky

Závěrečné myšlenky

Pokud hledáte specializované téma s hromadou specializovaných funkcí zabudovaných, téma aplikace vám může poskytnout přesně to, co jste v jednom padl swoop!

Alternativou k použití motivu aplikace je spojit věci dohromady pomocí řady různých pluginů nebo vlastního kódu – a pokud máte potřeby, které nelze uspokojit jiným způsobem, pak to může být vaše jediná volba.

Pravděpodobně také stojí za zmínku, že i když nemůžete najít přesně to, co hledáte z regálu, pokud najdete něco, co je blízko tomu, co potřebujete, může být dobře možné použít jej jako výchozí bod, na kterém postavit.

Rozhodování o tom, zda použít téma aplikace, však nakonec závisí na vašich individuálních potřebách. Hodně štěstí!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me