Enfold Theme Review – Bližší pohled na jeden z 2015 nejprodávanějších témat WordPress

Nabídky WordPress


V současné době se může společnost Enfold pochlubit téměř 75 000 tržbami na ThemeForest a téměř dokonalým 5hvězdičkovým hodnocením. Je jedním z nejpopulárnějších témat WordPress na trhu..

Vytvořil Kriesi (poskytovatel motivů, který je již nashromážděn nad absolutně neuvěřitelných 140 000 celkových prodejů na ThemeForestu), Enfold má o tom hodně rád: je plně citlivý, plně kompatibilní s WooCommerce, má obrovské množství působivých ukázek témat – to vše s obzvláště snadná instalace předdefinovaného obsahu – a dobře: o něco více…

Podívejme se podrobně na to, co toto nejprodávanější téma nabízí:

Předdefinované návrhy a rozvržení

Enfold v současné době přichází s šestnácti hotovými ukázkami / rozvrženími, z nichž každá může být použita jako výchozí základna pro váš vlastní design a nainstalovaná pomocí několika kliknutí.

Enfold Theme - Screenshot

Chcete-li nainstalovat ukázku, přejděte do sekce Import ukázky (umístěné na panelu Možnosti motivu) a klikněte na ukázku, kterou chcete importovat. Po několika minutách se demo nainstaluje a vy budete moci procházet a upravovat různé stránky, které obsahuje, jak budete chtít – a ušetříte tak spoustu času v obou) a) přichází s vlastním designem, ab) uvedení do provozu zcela nového webu!

Několik příkladů…

Zde je několik základních příkladů připravených ukázek / rozvržení, které jsou dodávány s tématem:

Příklad 1.

Enfold Default Demo - Screenshot

Příklad 2.

Ukázka obchodu Enfold - Screenshot

Příklad 3.

Ukázka portfolia fotografií - Screenshot

Není špatné! Jedná se však samozřejmě pouze o počáteční body a po instalaci jednoho budete brzy chtít začít přizpůsobovat věci prostřednictvím různých nastavení …

Klíčové vlastnosti

Pěkné designy však toto téma nenabízí – protože Enfold je nabitý funkcemi:

Citlivý

Pravděpodobně už víte o společnosti Mobilegeddon od společnosti Google. Pokud tomu tak není, základní shrnutí je to, že Google efektivně penalizuje váš web (do určité míry), pokud neupraví jeho rozvržení tak, aby vypadalo dobře na mobilních zařízeních.

Je proto nezbytné, aby váš web upravoval své rozvržení a velikost textu atd., V závislosti na velikosti obrazovky – něco povoleno tím, že budete mít responzivní téma WordPress.

Naštěstí tým za Enfoldem zajistil, že jejich téma bude reagovat, a jako bonus navíc také připravený na sítnici (čímž zajistí, že obrázky atd. Budou vypadat ostré a ostré na obrazovkách s nízkým i vysokým rozlišením).

Tvůrce rozložení Avia

Jednou z více zajímavých funkcí Enfoldu je tvůrce stránek jménem Avia.

Enfold Avia Layout Builder

Ačkoli snad není tak uživatelsky přívětivý jako některé jiné doplňky pro tvorbu stránek, Avia Layout Builder je více než schopný vám pomoci vytvořit si svůj vlastní jedinečný design – to vše po mírné křivce učení.

Jako příklad: celá přední stránka demo Enfold One Page Restaurant (viz níže) je ve skutečnosti vytvořena pomocí tohoto samotného tvůrce stránek..

Enfold Classic Restaurant Demo - Screenshot

Seznam prvků, které zde můžete použít, je také docela ohromující. Zde je několik příkladů, z nichž si můžete vybrat:

 • Sloupce různé šířky.
 • Galerie tlačítek
 • Tab
 • Přepíná
 • Akordeony
 • Cenové a datové tabulky
 • Tlačítka výzvy k akci
 • Posudky
 • Animované odpočítávání
 • Video
 • Google mapy

Používání nástroje pro tvorbu stránek je poměrně snadné, ale opravdu to zabere trochu času. Vaše nejlepší sázka je pravděpodobně začít instalací jednoho z dema, aby se zjistilo, jak každý z prvků funguje, než se pokusíte vytvořit svůj vlastní design od nuly.

Stručný úvodní přehled videa Enfold Advanced Layout Builder (a také několik dalších užitečných videí) najdete zde.

Působivý posuvník vrstvy

Posuvníky hladin jsou skvělým způsobem, jak na web přidat nějakou osobnost.

Enfold Layout Builder

Pokud jde o Enfold, ten, který s ním přichází (LayerSlider WP), je jedním z těch lepších (tj. Méně závratných), které jsem osobně testoval – a umožňuje vám vytvářet docela ohromující 2D a 3D animace, které lze použít v libovolném stránku vašeho webu.

Stejně jako v případě Layout Builderu je zde také trochu křivka učení – i když to je upřímné, to samé lze říci o všech takových posuvných zásuvných modulech na trhu …

Velké plus: existuje široká škála různých tlačítek a spousta prvků, z nichž si můžete vybrat – všechny by měly jít dlouhou cestou k tomu, aby vám pomohly vytvořit skvěle vypadající jezdce: jakmile budete mít kloub, jak postupovat při aplikaci všechny samozřejmě.

Připraveno pro WooCommerce

Nikdy nevíte, kdy byste mohli chtít nebo potřebovat, aby skočil do spuštění internetového obchodu. I když na to nyní neplánujete, je často nejlepší vybrat téma, které takové možnosti podporuje.

Enfold je naštěstí připraven pro WooCommerce, takže možnost spuštění obchodu je k dispozici vždy, když ji potřebujete.

Možnosti motivu

Ať už to víte nebo ne, skvělé možnosti motivů jsou ve skutečnosti základem, na kterém jsou postavena snadno použitelná témata.

Enfold Theme Options - Screenshot

Pokud nejste zkušeným návrhářem nebo vývojářem, bude mít nastavení, které vám usnadní vyladění vzhledu a pocitu vašeho webu, snadnější nastavení webu.

Enfold zde také nezklame a ve skutečnosti se může pochlubit řadou atraktivních tematických možností, které mohou dobře pomoci s dohodou, jako je například schopnost:

 • Vyberte si z více než 20 předdefinovaných barevných schémat
 • Vyberte si z řady atraktivních různých písem
 • Upravte prvky jako písmo záhlaví, velikost a barva atd.
 • Přidejte mezi jednu a pět různých oblastí widgetů zápatí

Seznam pokračuje a dále…

Skvělá dokumentace a podpora

Jednou z důležitých věcí, které je třeba zvážit před zakoupením tématu, je často druh podpory a dokumentace, která přichází.

Pokud neznáte téma, které se chystáte koupit, je pravděpodobné, že narazíte na něco, co vyžaduje trochu pomoci. Je proto důležité mít přístup k užitečným informacím, kdykoli je potřebujete.

Enfold nabízí nejen video průchody, které vám pomohou jít, ale také obrovské fórum podpory plné lidových dotazů (a odpovědí) přesně těch druhů otázek, které pravděpodobně budete mít.

Nové funkce nedávno přidané

Je to už dlouho, co Enfold prošel významnou aktualizací, ale od 5. listopadu 2015 došlo k relativně velkému rozšíření, které přineslo několik nových funkcí, včetně čtyř zcela nových předem vytvořených ukázek / rozvržení:

 • Demonstrovat ukázku stavby
 • Enfold Lifestyle Blog Demo
 • Enfold Minimal Portfolio Demo
 • Ukázka vstupní stránky Enfold

Další velkou funkcí vydanou s touto konkrétní aktualizací je schopnost Enfoldu se nyní připojit k MailChimp bez použití jakýchkoli pluginů.

Úplný seznam nových funkcí najdete zde.

…a více!

Úplný seznam funkcí najdete na stránce funkcí na oficiálním webu Enfold.

Zabalení

Takže: je Enfold téma pro vás?

No, samozřejmě si pro vás nemůžu vybrat, ale po vyzkoušení pro sebe mohu s jistotou říci, že Enfold na to určitě má hodně. Jedna věc je však třeba zvážit, protože protože tvůrce motivů vytváří stránky pomocí krátkých kódů, může být o něco obtížnější než obvykle změnit témata později po řádku – protože když ji deaktivujete, vytvoří tyto krátké kódy trochu nepořádek na určitých stránkách, z nichž každá bude muset být před pokračováním ručně upravena.

To ovšem není pro Enfold jedinečný problém: mnoho dalších populárních víceúčelových témat (jako Divi by Elegant Themes a X Theme by Theme.co jsou vytvářeny téměř stejným způsobem).

Celkově vzato je samotné téma robustní, výkonné a snadno se s ním pracuje – a ty předem zabalené návrhy a rozvržení jistě vypadají docela dobře!

Jo, a jako další bonus: pokud máte zájem vidět, co Enfold může opravdu udělat, podívejte se na dřívější příspěvek našeho představení přesně tak, že: „50+ Ohromující příklady Enfoldu – Kriesiho nejprodávanější téma WordPress – v akci“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me