Celkový přehled témat – Víceúčelové téma WordPress aplikace WPExplorer

Nabídky WordPress


Vytvořeno veterány WordPress WPExplorer na konci roku 2013, Total je vysoce univerzální víceúčelové téma WordPress, které se v současné době může pochlubit více než 11 000 prodeji na ThemeForest.

Od firemních webů, portfolií a blogů po zábavní weby a internetové obchody lze víceúčelová témata WordPress použít k vytvoření téměř jakéhokoli typu webových stránek, a v důsledku toho se trh s tématy WordPress typu all-in-one stal velmi konkurenčním poslední dva roky. Celkově však činí více než dost, aby vynikli z davu.

Pojďme se podívat, co nabízí nejnovější verze…

Design a funkce

Total je krásné téma WordPress s moderním responzivním designem, který uživatelům nabízí výjimečnou kontrolu nad jejich webem. Můžete si vybrat vlastní pozadí pro záhlaví, design webových stránek a stránek, a také existuje výběr pevných nebo tekutých rozvržení a možnost vytvořit více stylů záhlaví..

Celkem záhlaví

Jako bonus má Total podporu pro mega menu, které po aktivaci umožňuje přidat do hlavní navigační nabídky webu více sloupců a ikon..

Jedna z věcí, které o Total miluji, je to, že téměř všechno je tak přizpůsobitelné. Například u vlastních typů příspěvků můžete konfigurovat desítky nastavení. To vám umožní změnit způsob zobrazení obsahu přidáním sloupců, stránkování, různých stylů atd.

Portfolio

Celkem jsou k dispozici tři šablony indexů blogu: jedna s velkým doporučeným obrázkem; jeden s doporučenými miniaturami obrázků; a jeden s vybranými obrázky zobrazenými v mřížce.

Index blogu

Zahrnuje také jeden z nejpopulárnějších plug-in modulů pro tvorbu stránek typu drag-and-drop na trhu – Visual Composer – a tím výrazně pomáhá při vytváření široké škály stránek..

Cenové tabulky

Téma se může pochlubit nativní podporou pro celou řadu pluginů WordPress, jako je například stále populární plugin pro diskusní fórum bbPress, přední eCommerce plugin WooCommerce, WordPress Vícejazyčný plugin, Kalendář akcí, Kontaktní formulář 7, o nejlepším dostupném SEO pluginu Yoast SEO, populární řešení mezipaměti W3 Total Cache a další.

Stránka produktu WooCommerce celkem

Celkem je také hodná volba pro blogery, protože podporuje všechny formáty příspěvků WordPress. Je připraveno na dětské téma, má podporu pro zvuk a video a obsahuje více než 430 ikon s úžasnými písmeny a více než 640 písem Google. K dispozici je i možnost nedokončené výstavby, což je zvláště užitečné, pokud nemáte všechno připravené, ale přesto musíte návštěvníkům ukázat něco, co lze prezentovat.

Téma je dodáváno se čtyřmi prémiovými doplňky: Visual Composer; Templatera; Slider Revolution; a posuvník vrstvy.

Drag-and-drop tvůrce stránek Visual Composer (v hodnotě $ 34) je jedním z nejdůležitějších inkluzí, protože vám umožňuje vytvářet profesionální stránky pomocí drag-and-drop tvůrce stránek v přední nebo zadní části vašeho webu.

Visual Composer je snadno použitelné řešení pro vytváření stránek, které obsahuje více než 90 jedinečných prvků obsahu. Zahrnují se předdefinovaná rozvržení, která vám pomohou rychle vytvářet stránky, a každé vytvořené rozvržení lze uložit a znovu použít kdekoli na vašem webu..

Poznámka: Chcete-li se rychle podívat, jak funguje front-end editace, podívejte se na toto video YouTube od vývojáře motivu.

Správce šablon Templatera (v hodnotě 12 $) je doplněk pro Visual Composer, který vám umožňuje řídit přístup na stránky na vašem webu na základě uživatelských rolí a typů příspěvků, a byl jsem potěšen, když jsem jej viděl zahrnut do balíčku témat celkem..

Posuvníky se v posledních několika letech staly velkou částí témat WordPress – používají se převážně na domovských stránkách webových stránek a / nebo k zobrazování fotogalerií a portfolií v oblastech s omezeným prostorem. Mohou být také použity k předvedení dalších vlastních typů příspěvků, jako jsou produkty a osvědčení.

Zahrnutá Posuvná revoluce (v hodnotě 19 USD) vám pomůže vytvářet snímky pomocí vizuálního editoru a můžete vytvářet pravidelné snímky, kolotoč, bloky, galerie, přední stránky a další.

Opravdu miluji funkce druhého posuvného pluginu, který je součástí Total, Layer Slider (v hodnotě 18 $), což vám pomůže vytvářet animované snímky pomocí systému vrstev. Může se pochlubit více než 200 přechody mezi snímky, 13 vzhledů a třemi typy navigace.

LayerSlider

Celkově je k dispozici celá řada vlastních typů příspěvků – jejichž názvy lze označovat v administrátorské oblasti. To je velmi užitečné, pokud chcete přejmenovat typy příspěvků pro klienty a typ příspěvků do portfolia podporuje obrázky, video a audio. Vlastní typy příspěvků v portfoliu jsou obvykle zcela základní, ale celkem existuje řada možností konfigurace.

Nastavení položek portfolia

Typ příspěvku pro zaměstnance je velmi užitečný pro vytvoření stylové stránky pro zaměstnance nebo o stránce, zatímco typ příspěvku pro reference je skvělý způsob, jak předvést zpětnou vazbu, kterou jste dostali od zákazníků..

Zaměstnanci

Celkem také přichází s tvůrcem zápatí, díky kterému je vytváření vlastního zápatí pro váš web snadné. Potřebujete vlastní zápatí s karuselem obchodu, mediální sítí, osvědčeními klientů nebo dokonce posuvníkem vrstvy? Jednoduše vytvořte a publikujte novou stránku pomocí Visual Composer k přetažení prvků na místo. Pro vytvoření zápatí můžete použít jakýkoli z prvků Visual Composer, Total a dokonce i pluginů (jako jsou posuvníky hladin nebo kontaktní formuláře), poté povolit Tvůrce zápatí z panelu motivu a nastavit stránku, kterou jste právě vytvořili, jako zápatí. A je to! K dalším skvělým možnostem zápatí patří část pro volání, volitelná animace zápatí, spousta stylů a samozřejmě spousta widgetů, ze kterých si můžete vybrat.

Pro dobré vizuální znázornění toho, jak Total vypadá a cítí, se podívejte na oficiální demonstrační stránku motivu.

Konfigurace celkem

Standard témat WordPress se za posledních několik let výrazně zlepšil; Vzhledem k tomu, že byla přidána další funkce, je pro vývojáře důležité, aby pomohli novým uživatelům co nejlépe využít jejich design.

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je umožnit uživatelům instalovat ukázkový obsah. Instalační program přidá příklady nastavení a vzorové příspěvky, stránky a média.

Drtivá většina témat WordPress, která jsem tento rok zkontroloval, má vestavěný vlastní instalační program, který importuje všechna demonstrační data jediným kliknutím. Celkem se s tím zachází jinak, místo toho používá nativního importéra WordPress.

Na stránce dokumentace WPExplorer vysvětluje důvod:

„Pro některé lidi může být užitečné importovat ukázkový datový soubor a zjistit, jak téma funguje, a také zrychlit vývoj vlastního webu nebo webu klienta tím, že jednoduše nahradí obsah a obrázky vlastním. Celkem NEPOUŽÍVÁ žádnou vestavěnou metodu importu, protože ve většině případů je to špatný nápad (nechcete svým klientům poskytnout přístup, protože by mohli potenciálně narušit jejich web). Místo toho poskytujeme ukázková data, která pracují s nativní funkcí importu / exportu WordPress. “

Vidím důvody WPExplorer pro výběr této metody. Uvědomte si však, že vzorový datový soubor ZIP pro celkem má velikost 28,1 MB, ale výchozí maximální velikost nahrávání pro weby WordPress je obvykle menší než tato (obvykle je kolem 8 MB, ale může být i 2 MB)..

Pokud jste omezeni limitem pro upload souboru WordPress, budete muset tento limit zvýšit. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, ale nejrychlejším způsobem je jednoduše požádat svou hostitelskou společnost o zvýšení limitu pro vás.

Další věc, kterou na Total celkem miluji, je to, že drtivá většina možností přizpůsobení motivu je zpracovávána pomocí WordPress Theme Customizer – což vám umožní vidět živý náhled všech provedených změn. Můžete změnit rozvržení, záhlaví, typografii, sociální média, barvy a mnoho dalšího. K dispozici je také řada stylů pro doplňky, jako je WooCommerce a Visual Composer..

Celkem s WordPress Theme Customizer

Pod hlavním panelem motivů Celkem se nachází dalších dvanáct stránek nastavení.

Nabídka celkem motivu

Na stránce hlavních funkcí můžete povolit a zakázat mnoho důležitých nastavení motivů – což je zvláště užitečné, pokud nechcete, aby klienti měli přístup k určitým funkcím. Můžete například zakázat vlastní typy příspěvků, jako jsou reference, tvůrce zápatí nebo upozornění na doporučené pluginy.

Celkem funkcí panelu motivů

V oblasti panelu motivů najdete také další nastavení pro stránku ve výstavbě, favicons, stránku 404, vlastní přihlašovací pole, velikosti obrázků, tvůrce zápatí, vlastní CSS a Javascript, vlastní akce, správce přizpůsobení a import a export. K dispozici je také changelog.

Celkem vlastní přihlašovací stránka

Pokud by pouze další vývojáři motivů sledovali vedení WPExplorer a umístili všechny možnosti stylingu do přizpůsobovače motivu WordPress a veškerá obecná nastavení na hlavním ovládacím panelu motivu!

Závěrečné myšlenky

Celkově jsem shledal, že Total je uživatelsky přívětivý a dobře navržený. Funkce jako je podpora populárních pluginů WordPress, zahrnutí prémiových pluginů (jako je Visual Composer) a podpora vlastních typů příspěvků, to vše dohromady, aby se Total stal opravdu velmi univerzálním tématem.

Chcete-li získat představu o tom, co Total může udělat, podívejte se na oficiální demonstrační stránku WPExplorer.

Používáte celkem? Postavili jste s tím něco vzrušujícího? Myšlenky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me