Bridge Theme Review: Univerzální WordPress Téma s 56 různými vzory

Kde koupit WordPress Themes


V současné době se může pochlubit více než 15 000 prodejemi a nyní je Bridge 12. nejprodávanějším tématem WordPress na ThemeForestu – s růstem prodeje stále rychleji!

Vytvořeno společností QODE (společnost, která již nashromáždila nesmírně působivý celkový objem 35 000 prodejů na ThemeForest – a tím jim pomohla zajistit titul „Nejprodávanější autor roku 2013“), Bridge je nesmírně univerzální téma WordPress, které lze použít k vytváření všech způsob různých webů: ať už se jedná o firemní webové stránky, blogy, portfolia, online časopisy nebo dokonce obchody elektronického obchodu.

Pojďme se podívat a uvidíme, proč je toto téma tak neuvěřitelně populární …

Vlastnosti a design

Jedním z největších prodejních bodů, které most nabízí, je velké množství předem připravených šablon, které obsahuje. V současné době má pro vás k dispozici 56 návrhů – včetně návrhů brzy přicházejících, návrhů fotografií, návrhů portfolií, firemních návrhů a mnoho dalších. Vývojáři navíc často přidávají zbrusu nové designy.

Bridge WordPress Theme - Screenshot

Všechny tyto designy jsou krásně konstruovány a jsou opravdu skvělým výchozím bodem pro každého, kdo chce vytvořit svůj vlastní design. Jak byste očekávali od špičkového tématu WordPress, všechny tyto návrhy jsou citlivé – to znamená, že všechny vypadají skvěle na jakémkoli zařízení. Mnoho lidí se také může pochlubit celoobrazovkovým režimem pro lidi, kteří používají zvláště velké monitory / displeje.

Bridge Demo Gallery

Téma obsahuje dva pluginy: Visual Composer (v hodnotě 28 $) a Layer Slider (v hodnotě 17 USD).

Vizuální skladatel je nejprodávanější plugin pro vytváření stránek (s více než 50 000 prodejními daty doposud!), který vám umožní vytvořit si vlastní profesionální návrhy během několika minut pomocí jednoduchého rozhraní drag-and-drop. V mnoha ohledech to vyrovná podmínky pro webový design poněkud, protože umožňuje téměř každému, bez ohledu na jeho technické zkušenosti, navrhovat krásné stránky relativně snadno.

Podobně, Posuvník vrstvy (v současné době se může pochlubit přes 25 000 prodejů, což je jeden z nejvíce funkčně nabitých posuvných modulů dostupných pro WordPress. Podporuje obrázky a videa, má více než 200 přednastavených přechodů 2D a 3D snímků a je dodáván s 13 různými vzhledy / vzhledy.

Oba tyto pluginy jsou pro Bridge zásadní a je třeba jim ihned po aktivaci tématu nainstalovat (pokud jste tak ještě neučinili).

Bridge také nabízí nativní podporu pro další tři velmi úspěšné / populární pluginy: WooCommerce (pravděpodobně nejschopnější eCommerce WordPress plugin k dispozici), WPML – WordPress Multilingual Plugin (nejoblíbenější komerční překlad WordPress-plugin) a kontaktní formulář 7 (neuvěřitelně oblíbený plugin pro kontaktní formulář WordPress).

Jak byste očekávali od tématu tohoto kalibru, Bridge byl vytvořen pomocí všech nejnovějších technik kódování (HTML5, CCS3 a jQuery) a nabízí vynikající výběr atraktivních vizuálních designových prvků, včetně:

  • Animované přechody stránek
  • Písmo Awesome ikony
  • Neomezené barvy a neomezené záhlaví
  • Úžasná podpora jezdců a pozadí videa
  • Interaktivní prvky, jako jsou výsečové grafy a pruhy
  • Podpora krátkého kódu

Bridge také podporuje všechny formáty příspěvků WordPress – což je skvělá volba pro návrhy blogů obecně.

Bridge Blog Design

Několik příkladů…

Jak již bylo zmíněno, s tématem je nabízeno velké množství vzorů. Zde je několik základních příkladů toho, čeho lze dosáhnout pomocí Bridge:

Příklad 1.

Příklad mostu 1

Příklad 2.

Příklad mostu 2

Příklad 3.

Příklad mostu 3

… Když poprvé instalujete a aktivujete Bridge, váš web přijme počáteční minimalistický design; Brzy však budete chtít začít s přizpůsobováním barev atd. v oblasti nastavení nebo načíst jeden z mnoha hotových návrhů, ze kterých můžete pracovat.

Panel Správce

Obrovský počet funkcí, které se Bridge může pochlubit, se projeví, jakmile navštívíte stránku možností motivů. Stovky možností jsou zobrazeny ve více než 17 kategoriích.

Většinu možností lze povolit nebo zakázat jediným kliknutím, najdete však také textová pole pro zadávání vlastních informací CSS a SEO. Barvy lze přizpůsobit pomocí výběrů barev pro každou oblast vašeho webu, jako je záhlaví, zápatí, blog nebo portfolio atd. Existuje však pouze omezená podpora pro WordPress Customizer, což znamená, že nebudete moci provádět změny ve svém navrhnout a zobrazit je v reálném čase.

Panel sdílení sociálních médií lze zobrazit také ve vybraných oblastech vašeho webu. A abych nezapomněl zmínit, existuje také praktická možnost údržby – něco, o čem byste bezpochyby ocenili, kdybyste se rozhodli před návštěvou zobrazit zprávu „přicházející brzy“ nebo zprávu ve výstavbě. design. K dispozici je také tlačítko reset, které vám umožní snadno resetovat všechny různé možnosti na jejich původní nastavení, pokud to budete někdy potřebovat.

Obecné možnosti

Aplikace Visual Composer usnadňuje styling stránek. Jediné, co musíte udělat, je vybrat jeden z více než 40 prvků obsahu, které jsou k dispozici, a vložit je na svou stránku – je to skvělý nástroj, jakmile se seznámíte s tím, jak jej používat!

Editor backendu Visual Composer

Stránka importu jedním kliknutím umožňuje importovat libovolný z 56 návrhů, které jsou dodávány v balíčku Bridge (poznámka: vývojáři označují tyto návrhy jako „ukázky“). U každého návrhu si můžete vybrat, zda chcete importovat vše, nebo jen ukázkový obsah, widgety nebo možnosti.

Import jedním kliknutím

Vlastní typy příspěvků se používají k vkládání nových jezdců, karuselů obrázků a osvědčení na váš web. Najdete je v hlavní nabídce administrátora WordPress.

Ve Bridge je ve výchozím nastavení 13 registrovaných oblastí widgetů, ale další vlastní oblasti widgetů lze přidat přes stránku widgetů WordPress. Ve výchozím nastavení nabízí motiv dva vlastní widgety: widget výzvy k akci a widget nabídky. Není to však velká nepříjemnost, protože prostřednictvím různých pluginů WordPress lze snadno přidat další widgety.

Oblasti widgetů

Celkově jsem na Bridge velmi zapůsobil. Ačkoli se počet funkcí, které obsahuje, může zpočátku zdát trochu ohromující, je to problém, který je do značné míry řešen předem připravenými šablonami, které přicházejí s tématem (a tím vám dává méně zastrašující výchozí bod pro práci).

Jedním z pozoruhodných opomenutí tématu je jakákoli funkce importu a exportu pro jeho nastavení. Bridge je všestranný design, proto jej uživatelé pravděpodobně budou používat na více doménách, bohužel však v současné době neexistuje žádný způsob, jak zálohovat nastavení a přenést je na jiný web, pokud si to budete přát. Doufejme, že toto je něco, co vývojáři přidají v budoucí verzi.

Závěrečné myšlenky

Bridge je jedno z nejflexibilnějších témat WordPress, jaké kdy bylo vydáno (mohlo by to být dokonce považováno za 56 motivů v 1) a zahrnutí Visual Composer znamená, že stránky lze snadno stylizovat jak v backendu, tak v frontendu vašeho webu..

Když poprvé aktivujete Bridge, doporučujeme načíst návrh (ukázkovou šablonu), abyste lépe porozuměli tomu, co je možné pomocí Bridge. Poté budete moci vyladit všechny různé barvy a nastavení, abyste dosáhli vzhledu, který pociťujete.

Bridge prodává na ThemeForest za 58 USD. Je aktualizován každý týden a vývojáři nabízejí zákazníkům velkou podporu prostřednictvím oblasti komentářů ThemeForestu. Pokud jste tak ještě neučinili, velmi doporučuji podívat se!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me