Zerif Lite teema ülevaade: täiesti tasuta ühe lehe WordPressi teema ThemeIsle-st

WordPressi pakkumised


Praegu on üks populaarseimaid WordPressi teemasid, mis on välja antud *, Zerif Lite on Zerif Pro tasuta versioon – teema, mida oleme juba varem põhjalikult uurinud.

Sarnaselt oma kaubanoolega on Zerif Lite mõeldud stiilsete üheleheliste veebisaitide loomiseks, et reklaamida äri või teenust.

Kui te pole veel valmis premium-tootesse investeerima või soovite lihtsalt saada rohkem teavet selle kohta, millist teema versiooni valida, lugege.

Zerif Lite WordPressi teema omadused

Zerif Lite kasutab ühelehelist paigutust, mis aitab teil oma veebisaidi avalehe luua. Seda vormingut kasutades saate külastajatele rääkida ühest kohast kõik, mida nad peavad teadma.

Zerif Lite teema

Kui soovite oma seisukohtadest kiiresti aru saada ja külastajate tähelepanu köita, on ilmne valik üheleheline paigutus. Kui teie valitud teema ei sisalda õigeid kodulehe jaotisi, võib proovida midagi väärilist üles ehitada pettumusega. Ilma õigete kodulehe jaotisteta on teil oht, et teil on veebisait, mis ei suuda teie tehtud toiminguid ja pakutavaid eeliseid piisavalt hästi edasi anda.

Vaatame seda lähemalt jaotistele, mille saate Zerif Lite’i abil ühelehelisele paigutusele lisada.

Zerif Lite saadaolevad kodulehe jaotised

Zerif Lite'i teemaülevaate funktsioonide jaotis

Oma ühelehelise veebisaidi jaoks köitva kodulehe loomisel aitab Zerif Lite järgmisi jaotisi:

  • Suur tiitel
  • Meie fookus / omadused
  • Meist koos oskuste graafikutega
  • Meeskonna liikmete profiilid
  • Iseloomustused
  • Viimased uudised ajaveebist
  • Võtke meiega ühendust
  • Paelanupud
  • Jaluse ala

Teil on ka piisav kontroll kodulehe taustapildi üksikasjade üle, kasutades juhtelemente, mis hõlmavad teie valitud pildi kordamist, paigutamist ja manustamist.

Zerif Lite teemaülevaate meeskonna sektsioon

Kodulehe jagude osas puuduvad lihtsal versioonil kaks Zerif Pro leitavat jaotist: Google Maps ja Hinnakujundus. Samuti pole Zerif Lite abil võimalik kodulehe sektsioone ümber korraldada ega värve kohandada, nagu saate kommertsversiooni korral.

Kui te ei plaani oma asukohta Google Mapiga esile tõsta ega oma hinnakujundusvalikuid avaldada, ei tohiks nende kahe jaotise puudumine olla probleem.

Blogipostituse mallid

Ehkki teie veebisaidi avalehe osa väljanägemise tagamiseks on tehtud palju vaeva, pole ajaveebipostituse malle unarusse jäetud – mis tähendab, et lisaks oma kodulehe kasutamisele oma teenuste müümiseks saate siiski kasutada ka sisuturundus, et suunata liiklust teie saidile hästi vormindatud ajaveebi abil.

Zerif Lite'i teemaülevaate ajaveebi paigutus

Üksiku postituse mall (mall, mida kasutatakse iga üksiku ajaveebipostituse kuvamiseks) pole kõige paremate saadaolevate ajaveebiteemade jaoks olemas (kuvatava pildi jaoks pole suurt esiletoodud pilti ega näiteks väljamõeldud autori biovälja), kuid lisatud paigutused peaksid enamiku kasutajate jaoks olema enam kui piisavad.

Zerif Lite sisaldab ka mõnda näidis / demosisu, mida saab teie saidile hõlpsasti importida, et see saaks põhiteksti ja piltidega täita – pakkudes teile seega valmis malli, millest töötada. Zerif Lite on ka täielikult reageeriv, mis tagab, et teie nutitelefoni ja tahvelarvuteid kasutavad külastajad saavad mitte ainult hõlpsalt teie veebisaidile juurde pääseda, vaid ka teie teenuseid hankida või tooteid veebist osta..

Zerif Lite'i teemaülevaade Mobile Responsive

Zerif Lite’i kasutajakogemus

Zerif Lite on teema, mida saab tasuta kasutada ja mis on saadaval ThemeIsle kaudu, nii et saate selle minimaalse vaevaga installida oma WordPressi veebisaidile oma armatuurlaua administraatori alalt. Selleks liikuge lihtsalt WordPressi juhtpaneeli teemade jaotisse ja klõpsake nuppu Lisa uus. Seejärel saate otsida Zerif Lite ja teema lisamiseks klõpsake nuppu Installi.

Zerif Lite teemaülevaate install

Pärast teema aktiveerimist palutakse teil installida kaks soovitatud pistikprogrammi: kohandatud sisselogimislehe kohandaja ja taaselustada vana postitus (varem Tweet vana postitus). Mõlemad on tasuta ja selle on loonud sama meeskond Zerif Lite’i, ThemeIsle taga.

Kui soovite oma kodulehele sisu lisada, on Zerif Lite’i loojad otsustanud WordPressi kohandaja tööriista täielikult kasutada ja see lähenemisviis töötab tõesti hästi. Kui üha rohkem teemasid hõlmab kohandajat, siis paljud neist ikkagi mitte, nii et on tore näha teist tasuta valikut, mis!

Zerif Lite teemaülevaate kohandaja

WordPress Customizeri üks põhifunktsioone on see, et see annab teile töötamise ajal veebisaidi reaalajas eelvaate. Kuna Zerif Lite’i erinevaid kodulehe jaotisi juhitakse kohandaja kaudu, näete kohe, kuidas teie tekst külastajatele seda saiti sisestades näib..

Töö salvestamise, vahekaartide vahetamise ja akende värskendamise vajaduse eemaldamine kiirendab töövoogu. See omakorda muudab protsessi palju nauditavamaks.

Zerif Lite'i teemaülevaate ajaveebi suur pealkiri

Sisu lisamine avalehe ühelehelisele paigutusele on sama lihtne kui navigeerimine kohandaja vastavasse jaotisse ja teksti sisestamine. Kuigi suurem osa tööst toimub kohandaja liidese kaudu, käideldakse mõnda kodulehe jaotist, näiteks meeskonnaliikmete profiile, vidinate kaudu taustaprogrammi / armatuurlaua administraatori ala kaudu.

Zerif Lite'i teemaülevaate vidin

Kodulehe taustpildi muutmine on samuti väga lihtne: liikuge lihtsalt kohandaja taustpildi jaotisesse ja valige pilt WordPressi meediateegist või laadige üles oma uus fail.

Zerif Lite teema ülevaade taustpilt

Erinevate märkeruutude võimaluste kaudu saate seejärel valida, kuidas seda pilti teie avalehel kuvatakse, ja kui leidub mõni kodulehe jaotis, mida te ei soovi kuvada, on see lihtsalt asjakohase ruudu märkimine. Nagu varem mainitud, kui soovite jaotisi ümber korraldada või nende värve muuta, peate üle minema versioonile Zerif Pro.

Selle teema seadistamine ja oma sisu lisamine peaks WordPressiga tuttavatele olema lihtne ja kõigile teistele on saadaval põhjalik veebidokumentatsioon.

Summeerida

Kui olete lugenud minu arvustust Zerif Pro teema kohta, siis teate juba, kui mulje mulle sellest oli.

Pärast Lite-versiooni proovimist on mul veelgi suurem mulje. Võrreldes esmaklassilise versiooniga puuduvad Zerif Lite’il peaaegu üldse funktsioonid – puudu on tõesti vaid paar kodulehe sektsiooni ja vähem kohandamisvõimalusi.

Tänu suurele kodulehe jaotiste valikule ja intuitiivsele viisile WordPress Customizeri abil neile hõlpsalt uut sisu lisada on Zerif Lite mitte ainult teema, millel on kõik vajalik, vaid ka – ehk veelgi olulisem – äärmiselt lihtne kasutada.

Lühidalt: kui loote oma ettevõtte või teenuste reklaamimiseks veebisaiti või mõnda muud tüüpi veebisaiti, kus on sobiv üheleheline kodulehe paigutus, siis tutvuge kindlasti nii Zerif Lite kui ka Zerif Pro.

* Kirjutamise ajal on Zerif Lite’i alla laaditud ligi pool miljonit korda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me