WooThemes vs Elegantne kujundus: kahe juhtiva WordPressi teemapoodi võrdlus

WordPressi pakkumised


Viimase paari aasta jooksul on WordPressi platvorm jõudnud tugevusse. Kui usume Wiredi avaldatud viimaseid andmeid, on WordPressil nüüd peaaegu veerand kõigist veebisaitidest, mis pole sugugi eriline.

Ei ole raske välja selgitada, miks: WordPress on kõige kasutajasõbralikum CMS ümber; on tasuta allalaaditav ja installitav; ning võimaldab teil luua oma kauni teema- ja pistikprogrammide kollektsiooni abil ilusaid ja toimivaid veebisaite. Kõik, mida peate tegema, on teema installimine ja mõne funktsiooni lisamiseks mõne pistikprogrammi lisamine. Teil on hea minna. Lihtne!

Noh, paberil on lihtne, igal juhul. Lõppude lõpuks muudab saadavalolevate teemade suur hulk õige valimise iseenesest katsumuseks.

Kuid miks on teema valimine nii oluline? Vastus on lihtne: kõiki WordPressi teemasid ei looda võrdselt ning nende toetatava koodi kvaliteedis, kujunduses ja funktsionaalsuses on monumentaalseid erinevusi.

Kui te ei tea, kus oma teemajahti alustada, on minu soovitus minna ühe WordPressi maailma tippnimega. Need nimed ei ole palju suuremad kui WooThemes ja Elegant Themes (värskendus – 16. juuli: WooThemes.com on nüüd WooCommerce.com katuse all, nende teemad on saadaval aadressil https://woocommerce.com/product-category/themes/ – kaks WordPressi teemavaldkonna juhtivat mängijat ja mõlemad väga usaldusväärsed kaubamärgid.

Aitamaks teil otsustada, kellega peaksite minema, vaatlen allpool nende peamisi erinevusi lähemalt.

Ajalugu

Alustame kahe ettevõtte ajaloo ja nende esiletõstmise esiletoomist.

WooThemes’i lugu

WooThemes

Woo ajalugu on hästi dokumenteeritud. 2008. aastal asutatud Woo alustas elu Mark Forresteri, Magnus Jepsoni ja Adii Pienaare veebikoostööna. Viimase kaheksa aasta jooksul on WooThemes kasvanud WordPressi jõuseadmeks, ettevõtte praeguseks hinnatakse umbes 30 miljonit dollarit.

Aga kuidas see sinna sattus?

Varastel päevadel andis Woo välja uskumatult palju teemasid, jõudes 100 teemaga verstapostini 2011. aasta augustiks. Woo ajaloo võtmekuupäev leidis aset aga alles kuu aega hiljem, kuna WooThemes tõi turule oma lipulaeva: mammuti e-kaubanduse pistikprogrammi WooCommerce.

Sellest ajast alates on WooCommerce’i alla laaditud uskumatult 9 miljonit korda, Woo meeskond on kasvanud 55-liikmeliseks ning ettevõte on ühinenud Automatticu perekonnaga senise kõrgeima profiiliga WordPressi omandamisel.

Elegantsete teemade lugu

Elegantsed kujundused Divi WordPressi teema

Nagu Woo, jõudsid Elegant Themes ka 2008. aastal. Erinevalt Woo koostööst, alustas Elegant Themes siiski elu ühemehena, mida juhtis selle asutaja ja tegevjuht Nick Roach oma kolledži ühiselamust. Hoolimata nendest tagasihoidlikest algustest on Elegant Themes asunud end looma WordPressi maailma ühe suurema tegijana.

Algusaegadel tootis Elegant arvukalt lihtsaid, nišilisi teemasid. Elegantsed kujundused panid kaardile siiski selle lipulaeva WordPress teema Divi väljalaskmise 2013. aasta lõpus. Divi edu on kogu äri uuesti määratlenud ja kogu edaspidise arengu suuna ümber kujundanud – nüüd keskendutakse väikese arvu kvaliteetsete toodete loomisele.

See uus filosoofia on seda hästi teeninud: täna on Elegant Themes häbelikult hoidnud 300 000 klienti ja 33-liikmeline meeskond on laiali üle maailma.

Ärimudelid

Enne kui uurime kahe ettevõtte tooteid, vaatame lähemalt, kuidas need toimivad.

WooThemes: suhteliselt mitmekesine ärimudel

Neist kahest on Woo ettevõttel keerulisem ärimudel – seda seetõttu, et Woo lahutab oma äri erinevad osad.

Teemadele keskendudes saate osta üksikuid Woo-teemasid hinnaga alates 39 kuni 99 dollarit. Samuti on käputäis tasuta teemasid, mis on saadaval WordPressi hoidlas. Agentuuridele ja vabakutselistele, kes otsivad paremat väärtust pakkuvat paketti, pakub WooThemes ka kõiki oma 63 teemat kollektsioonina, mis on saadaval hinnaga 399 dollarit aastas.

Siiani on Woo suurim rahakeerutaja siiski WooCommerce. Põhiline WooCommendi pistikprogramm on saadaval tasuta, mis võimaldas sellel meelitada ligi miljoneid kasutajaid. Seejärel rahastatakse WooCommerce premium-laiendite kaudu – praeguseks on neid 349 laiendit, mille hind ulatub 29–399 dollarini..

Elegantsed teemad: sirgjooneline WordPressi klubi

Elegant Themes tegutseb palju otsesemal ärimudelil – see on WordPressi klubi.

Ainult 69 dollari eest aastas pääsete juurde Eleganti 87 WordPressi teemale – sealhulgas enimmüüdud Divi; 89 dollari eest aastas saate juurde pääseda ka selle viiele kõrgelt hinnatud lisandmoodulile. Kui teile ei meeldi aastatasud, pakub Elegant Themes ka elukestvat juurdepääsu ühekordse 249 dollari eest.

Toode

Ettevõtte ajaloo ja mudeli kohta pisut teadmine on tore, kuid peamine kaalutlus on muidugi toode.

Saame jagada tooted Woo ja Elegant kahte laia kategooriasse: teemad ja pistikprogrammid. Selles jaotises tahan käsitleda mõlemat.

Teemakogu WooThemes

WooThemes teemagalerii

Alustame Woo väljatöötatud teemade uurimist. Pärast mõne vähem populaarseima valiku värskendamist on Woo nüüd kogunud 63 teemat.

Tunnustatud WooFramework toetab kõiki selle teemasid – see on üks edu peamisi põhjuseid. See raamistik on ilusti kodeeritud, andes kõigile Woo teemadele kindla ja stabiilse aluse. Nimele vaatamata ei ole see traditsioonilises mõttes raamistik – näiteks nagu Genesise raamistik -, vaid pigem kõigi Woo teemade liikumapanevaks jõuks.

Selle põhjuseks on asjaolu, et WooFrameworkil on palju funktsioone ja funktsioone, aga ka selle aluseks olev kasutatavus. Neile, kes on WordPressi jaoks uued, muudab intuitiivne seadete kuva hõlpsaks oma veebisaidi konfigureerimise, logo üleslaadimise ja jälgimiskoodi installimise.

Raamistikus on ka palju sisseehitatud lühikoode, lehemalle (sealhulgas WooCommerce’iga ühilduvad tootelehed, nagu arvata võiksite) ja kohandamisvõimalusi. Seda on ka brauseriteülese ühilduvuse osas ulatuslikult testitud ning maksimaalse kasutatavuse tagamiseks on sellel mitu tõlget.

Kollektsiooni populaarseim teema on lõuend, teema, mis ilmus 2012. aastal ja maksab kõigest 99 dollarit. Selle populaarsusel on palju pistmist kohandamisvalikute ulatusega, muutes selle piisavalt mitmekülgseks kasutamiseks enamikus nišides. Need kohandamisvalikud hõlmavad paindlikke mõõtmeid, põhjalikku paigutuse haldurit, integreerimist sadade Google’i fondidega, mitut otstarbeks loodud malli ja kohandatud vidinaid. Teema on ka täielikult reageeriv ja toetab tihedat integreerimist WooCommerce’iga.

Canvas-teema populaarsuse tõttu on WooThemes alates sellest ajast välja andnud kuus Canvas-lapseteemat.

Elegantsete teemade teemakogu

Elegantsete teemade teemagalerii

Nüüd Elegant Themes jaoks, mis on välja töötanud 87 otstarbeks loodud teemat kasutamiseks erinevates nišides. Selle kollektsiooni ulatus ja sügavus – koos pühendatud ajaveebide, äri-, e-kaubanduse, ajakirjade ja portfelliteemadega – juhtis kasutajaid Elegantisse algusaegadel.

Nagu WooThemes, võivad ka elegantsed kujundused kiidelda muljetavaldava kasutatavusega – Eleganti puhul annab see võimaluse tänu intuitiivse ePaneli teemavalikute ekraanile. Kõik elegantsed kujundused toetavad ePaneli, mis on tegelikult kohandatud liides, mis avaneb WordPressi armatuurlaual. EPaneli kaudu saavad kasutajad kiiresti ja hõlpsalt konfigureerida üldsätteid, kohandada paigutusi, kohandada värve ja juhtida reklaamibännereid.

Ka kollektsiooni Elegant kõik kujundused olid mõeldud kasutamiseks otse karbist välja: kõik teemad toetavad tervislikku lühikoodide ja lehe paigutuse kollektsiooni, et saaksite teid tööle panna ilma koodirida puudutamata. Need lühikoodid hõlmavad nuppe, sisuklappe ja pildiliugusid, samal ajal kui lehekülje paigutused hõlmavad pildigaleriisid, kontaktvorme ja täpsema otsingu lehti.

WooThemes’i pluginate kollektsioon

Lisaks teemadele on mõlemad ettevõtted välja töötanud hulga kvaliteetseid WordPressi pistikprogramme. Alustame Woo vaatamist.

Praeguseks on Woo välja andnud viis tasuta pistikprogrammi (välja arvatud WooCommerce’i tuum). Need on:

  • WooSidebaarid: võimaldab teil luua konkreetsete lehtede jaoks kohandatud vidinapiirkondi.
  • WooThemes’i projektid: kasutajasõbralik portfelli tutvustav plugin.
  • Meie meeskond, autor WooThemes: loob iga meeskonnaliikme jaoks profiilid koos linkidega sotsiaalsete profiilidega.
  • WooThemes’i omadused: kuvab teie ettevõtte peamised müügipunktid stiilselt kõikjal teie veebisaidil.
  • WooThemesi iseloomustused: lisab teie saidile klientide iseloomustusi.

WordPressi kogukond on need pistikprogrammid hästi vastu võtnud ja need annavad teile võimaluse Woo arendatud pistikprogrammide abil oma saidi usaldusväärsust suurendada..

Woo kollektsioonis on ka kaks esmaklassilist pistikprogrammi:

  • WooSlider (alates 49 dollarist): ehitage ilusad, minimalistlikud pildiliugurid, millel on palju seadistatavaid seadistusi.
  • Sensei (alates 129 dollarist): lahe, uuenduslik plugin, mis on suunatud kursuse pakkujatele. Võimaldab lisada kursuse mooduleid, luua õpilastele katseid ja tasuda ka kursustele pääsemise eest.

Muidugi, kõiki Woo kollektsiooni pluginaid varjutab üks konkreetne pistikprogramm: WooCommerce (sellest saab varsti rohkem teada).

Elegantsete teemade pluginate kollektsioon

Alles suhteliselt hiljuti sisenesid elegantsed kujundused pistikprogrammide turule, kuid sellest ajast peale on loodud nende kategooriate ühed populaarseimad lisandmoodulid..

Kõik pistikprogrammid kasutavad Elegantsi stiilset kohandatud juhtpaneeli, pakkudes kasutajatele lihtsat viisi oma pluginate tohutu seadete loendi konfigureerimiseks.

Praeguseks on Elegant Themes avaldanud kuus pistikprogrammi, mis on arendaja litsentsiga juurdepääsetavad kõigile klubi liikmetele. Need pistikprogrammid hõlmavad pukseerimislehtede koostajat, hooldusrežiimi, mobiilisaitide koostajat ja pistikprogrammi, mis pakub kõiki Eleganti lühikoode pistikprogrammide kujul.

Elegantse kollektsiooni suured pistikprogrammid on kahtlemata siiski need kaks:

  • Õitsema: ulatuslik, turuliider e-posti teel lubamise pistikprogramm. Bloom pakub kuut tüüpi hüpikakent ning palju funktsioone ja kauneid kujundusi. (Käsitleme siin Bloomi üksikasjalikumalt.)
  • Monarh: ilus, stiilne sotsiaalmeedia pistikprogramm. Toetab mõnda kõige ilusamat sotsiaalnuppu, mille leiate, on integreeritud enam kui 20 sotsiaalse võrgustikuga ja on ka üks kiiremaid sotsiaalmeedia pistikprogramme.

Mänguvahetajad

WooThemes ja Elegant Themes on võimatu arutada, ilma et arutataks nende kahte kõige populaarsemat toodet: WooCommerce ja Divi, nende vastavates kollektsioonides olevad kroonijuveelid.

WooCommerce: maailma lemmik e-kaubanduse lahendus

WooCommerce WordPressi pistikprogramm

WooCommerce on maailma populaarseim e-kaubanduse lahendus; praeguseks on peaaegu 10 miljonit allalaadimist olnud WooCommerce’i hinnangul hämmastav 30% kogu veebipoe kogudest.

Kui soovite veebipoe käivitada, on WooCommerce WordPressi kasutajatele mõeldud lahendus. WooCommerce pakub sujuva integreerimise enamuse teemadega hõlpsalt kõigi veebisaidi jaoks vajalike oluliste e-kaubanduse funktsioonide – tootelehtede, ostukorvide ja alustajate jaoks väljamakseprotseduuride – lisamist..

Tuum plugin on saadaval WordPressi hoidlast tasuta, kuid seda saab täielikult laiendada, installides ükskõik millise Woo poolt välja antud lisatasu laienduse. Kui tänaseks on avaldatud 349, hõlmavad need kõiki funktsioone, mida veebipoe omanik võib vajada, näiteks muutuvaid tariifimäärasid, integreerimist populaarse raamatupidamistarkvaraga, kordumaksete tellimusi ja integreerimist kõigi populaarsete makseväravatega, kui nimetada vaid mõnda neist.

Enamik spekulante usub, et Automatticu WooThemes’i 30 miljoni dollari suuruse omandamise taga oli peamiselt kaubamärgi WooCommerce tohutu populaarsus ja potentsiaal – just see on kinnitus!

Divi: Elegantse teema lipulaev

Elegantsed kujundused Divi teema

Kuigi Elegant oli juba populaarne teemaklubi, viis Divi teema vabastamine 2013. aastal järgmisele tasemele. Nüüd versioonis 2.5 on Divi määratlenud brändi Elegant ja muutnud täielikult oma lähenemisviisi teemade ja pistikprogrammide vabastamiseks.

Neile, kellele WordPress on uus, on Divi võimas, funktsioonirikas ja mitmeotstarbeline WordPressi teema. 18 täielikult kohandatava eelvalmis paigutusega pakub Divi täiuslikke aluseid veebisaitidele igas nišis. Neile, kes otsivad suuremat kontrolli, tarnitakse see koos kasutajasõbraliku lehe koostaja funktsionaalsusega – koos 40 mooduliga – mis tähendab, et kõigi oskuste tasemega kasutajad saavad meisterdada ilusaid, kohandatud paigutusi, ilma et peaksite kunagi koodi puudutama..

Kui soovite näha, milliseid disainilahendusi Divi suudab toota, oleme juba esitanud 75 vapustavat näidet Divi loodusest – soovitan tungivalt teil need üle vaadata! Oleme avaldanud ka põhjaliku juhendi, kus võrreldakse Divit teise populaarse WordPressi teemaga, Genesise raamistikuga.

Lõplikud mõtted

WordPressi maailmas pole brändid palju suuremad kui WooThemes ja Elegant Themes.

Kui alles alustate ja otsite suurepärast teemat või pistikprogrammi, asendavad mõlemad ettevõtted teid – vali üks ja sa ei lähe valesti.

Mis on parem? Noh, seda on võimatu öelda, kuna mõlemad meeskonnad toodavad kvaliteetseid tooteid, millel on oma tugevused ja nõrkused. Kaks ettevõtet ei ole teineteist välistavad; saate integreerida ükskõik millise Elegantsi kujunduse Woo turuliidri e-kaubanduse pistikprogrammi WooCommerce kõrvale. Kui peaksin veebipoe käivitama, siis selle seadistuse tõenäoliselt kasutaksin.

Teie valik võib muidugi erineda, nii et vaadake enda jaoks demosid ja valige lemmik. Saate installida valitud teema peale mõlema ettevõtte pistikprogramme ja teadke kumbki valitud kahest: olete heades kätes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me