TemplateMonsteri ülevaade: WordPressi teema iga projekti jaoks?

WordPressi pakkumised


TemplateMonsterist leiate rohkem kui 1400 WordPressi teemat. See on muljetavaldav hulk teemasid, kuid kas need on head? Selles TemplateMonsteri ülevaates vaatleme mõnda nende parimat WordPressi teemat, muid pakutavaid teenuseid ja seda, kas need vastavad hinna ja kvaliteedi suhtele.

Kui otsite uut WordPressi teemat, aitab see ülevaade teil otsustada, kas TemplateMonsteri suurt raamatukogu sirvimine on teie aega väärt või peaksite oma tähelepanu hoopis mujale suunama.

Alustame…

TemplateMonsteri kohta

WordPressi teemad mallist Monster

TemplateMonsteril on kasvav WordPressi teemade kogu.

TemplateMonster käivitati 2002. aastal ja sellest ajast on saanud ettevõttes üks suurimaid veebisaidimalli turge. WordPressi teemad lisati turule 2006. aastal ja neid on nüüd üle 1400. Kõik neist on saadaval eranditult TemplateMonsterilt ja need on loonud ettevõttesiseste disainerite meeskond. Neid teemasid ei leia te kuskilt mujalt.

Template Monsteri arendaja Delta teemad

TemplateMonster WordPressi teemad on loonud ettevõttesiseste disainerite meeskond.

Hinnakujunduse üksikasju käsitleme põhjalikumalt selles ülevaates hiljem, kuid nende kõige populaarsemaid WordPressi teemasid saab eraldi osta umbes 75 dollari eest. Iga teemaostu jaoks on saadaval valikulised versiooniuuendused, sealhulgas teema installimine ja veebimajutus. Kirjutamise ajal ei pakkunud TemplateMonster liikmelisuse võimalust ega teemaklubi, mis võimaldaks teile juurdepääsu kõigile nende toodetele ühe hinnaga.

Lisaks tavalistele litsentsidele pakub TemplateMonster väljaostu litsentsi, mis võimaldab teil teema turult eemaldada ja tagab, et olete viimane inimene selle alla laadinud – midagi, mida võiksite kaaluda, kui otsite oma WordPressi veebisaidile.

TemplateMonsteri võtme üksikasjad

Siin on põhiteave TemplateMonsteri kohta:

 • Alustati 2002. aastal.
 • Pakub 1 422 WordPressi teemat (pluss üle 25 000 malli muude platvormide jaoks).
 • Teemad hõlmavad mitut kategooriat, sealhulgas ajaveebid, portfellid, ettevõtete veebisaidid, poodide kauplused ja palju muud.
 • Pakub väikest kogumit WordPressi pistikprogramme.
 • WordPressi teemade hind on tavaliselt 75 dollarit.
 • Saadaval on lisateenused, sealhulgas teemapaigaldus, pistikprogrammipaketid, veebisaidi ja teema kohandamine ning stock fotod, samuti veebimajutus, mida pakutakse partnerluse kaudu InMotion Hostingiga.

Tüüpilised TemplateMonster WordPressi teemafunktsioonid

Power Builderi lehe loomise tööriist.

Paljud TemplateMonster WordPressi teemad sisaldavad nende PowerBuilderi lehe loomise tööriista.

Kuna saadaval on nii palju teemasid, on TemplateMonster WordPressi teemade kirjeldamisel keeruline üldistada. Nende uusimatel teemadel on siiski mõnda sarnasust. Tavaliselt sisaldab TemplateMonsteri kaasaegne teema:

 • PowerBuilderi WordPressi lohistamisriista abil
 • tugi WordPressi kohandajale, mis võimaldab teil isikupärastada oma veebisaidi paljusid aspekte
 • litsentsimine GPLv3 alusel, mis võimaldab teil kasutada seda teemat suvalisel hulgal projektidest, mis kuuluvad teile või teie klientidele, ilma piiranguteta
 • 24-tunnine klienditugi.
 • iga teema veebidokumentide täielik komplekt
 • proovige enne ostmist veebis administraatori demosid teemade ja pistikprogrammide jaoks.

Ehkki TemplateMonster WordPressi teemad on loodud ettevõttesiseste disainerite meeskonna poolt, on nende esinemised erinevad ja hõlmavad paljusid stiile.

Teemade muutmine WordPress Customizeriga

Enamik TemplateMonsteri teemasid võimaldavad teil oma veebisaiti WordPressi kohandaja kaudu erineval määral isikupärastada.

Ülaltoodud teavet selle kohta, mida TemplateMonsteri teelt oodata võib, tuleks kasutada ainult üldise juhisena. Täpsed üksikasjad võivad tooteti erineda, seetõttu on väga soovitatav enne ostu tegemist täpselt kontrollida, mida konkreetne teema hõlmab..

Parimad WordPressi teemad TemplateMonsterilt

Parimate TemplateMonster WordPressi teemade leidmise hõlbustamiseks on siin mõned kõige muljetavaldavamad valikud, mis täna saadaval on.

Monstroid 2 mitmeotstarbeline WordPressi teema

Monstroid 2 on TemplateMonsteri originaalse lipulaeva teema täiendatud ja täiustatud versioon. Nagu eelkäija, on see kindlasti populaarne valik, mis on saanud soodsaid ülevaateid nii WordPressi kogukonda hõlmavate ajaveebide kui ka teema ostnud klientide poolt.

Monstroid 2 WordPressi teema

Monstroid 2 tugineb funktsioonidele, mis tegid algse Monstroidi teema edukaks. Kui valite selle teema, saate juurdepääsu kasvavale lapseteemade raamatukogule, mis on loodud konkreetset tüüpi veebisaitide loomiseks, ja paketis on ka valik pluginaid, mis lisavad teie WordPressi veebisaidile kasulikke funktsioone. Pakutakse ka täielikke kohandamisvalikuid – sealhulgas lehtede koostaja tööriista.

Muud Monstroid 2 esiletõstetud teemad hõlmavad järgmist:

 • teema installiviisard
 • 29 lapseteemat paljude erinevate veebisaitide jaoks
 • mitu kodulehe demosid
 • suur raamatukogu sisemiste lehtede malle ja paigutusi
 • täielik e-poe tugi toodete ja teenuste veebis müümiseks.

Monstroid peaks suutma aidata teil WordPressi abil luua peaaegu igat tüüpi veebisaite. Kui otsite keskendunud ja otstarbekohasemat teemat, on TemplateMonsteri teegis siiski palju rohkem valikuvõimalusi..

Hind: Alates 75 dollarist

Üksikasjad – demo

Võluv mitmeotstarbeline loov WordPressi teema

Loominguliste projektide jaoks loodud Magic aitab teil käivitada WordPressi veebisaidi isikliku ajaveebi, veebiportfelli, disainiagentuuri või pildigalerii jaoks. Tänu täielikule pooditoele, sõltumata sellest, millise Magic-demo valite, on teil võimalus müüa oma veebisaidilt tooteid ja teenuseid.

Võluv WordPressi teema

Magic’i veebisaidi demosid kasutatakse hästi liugurite, täisekraanipaigutuste ja pilkupüüdvate värvikombinatsioonide abil. Kuna see teema on pakitud kohandamisvalikutega, ei tohiks teil tekkida probleeme kujunduse kohandamisel oma nägemusega.

Muude maagia esiletõstmiste hulka kuuluvad:

 • seitse eraldiseisvat kodulehe kujundust ja neli värvi nahka
 • pukseerimislehtede loomise tööriist
 • Slider Revolution slaidiseansi ehitaja plugin
 • üksikasjalikud kohandamisvalikud ja sätted
 • teema installiviisard.

Ehkki Maagia on mitmeotstarbeline teema, keskendub see tänu mallide kogule ning värvikale ja erksale kujundusele suurt tähelepanu loomingulistele veebisaitidele.

Hind: Alates 75 dollarist

Üksikasjad – demo

Ascendio ettevõtte ja äri WordPressi teema

Kas vajate oma ettevõtte jaoks tõsist ja mõttetuid veebisaite? Ascendio võib aidata. Vaikimisi paigutatud kodulehe kujunduses ja kujunduses on kõik, mida vajate, et sõnum oma külastajateni jõuda ja loodetavasti veenda neid tegutsema ja ühendust võtma. Põhiteenuste loendist ja lõpuleviidud projektide tutvustavast osast kuni iseloomustuste ja ettevõtte profiilini võib teie koduleht vastata kõigile küsimustele, mis teie vaatajaskonnal teie saidile saabumisel võivad tekkida..

Ascendio WordPressi teema

Ascendio abil on kõik kohandatav. Ükskõik, kas olete hea meelega sisu paigutusi ümber lohistades pukseerimislehe loomise tööriistaga või lihtsalt värvilahendust muutes, peaksite Ascendio abil oma veebisaidi soovitud viisil välja nägema..

Muud Ascendio olulisemad sündmused on järgmised:

 • teie saidi oluliste lehtede eelvalmis mallide valik
 • sisumoodulite raamatukogu oma lehtede täiustamiseks
 • valik kohandatud vidinaid saidi külgribade jaoks
 • hulgaliselt teema kohandamise võimalusi ja sätteid
 • ajaveebi- ja portfooliosad uudiste ja lõpetatud projektide jagamiseks.

Ainult ühe veebisaidi demo abil saab Ascendio importida teie WordPressi saidile ja valmis kasutamiseks vaid mõne hiireklõpsuga.

Hind: Alates 75 dollarist

Üksikasjad – demo

Gusto kohviku ja restorani WordPress teema

Gusto ehitati selleks, et saaksite WordPressi abil luua kohviku või restorani veebisaidi. Selle saavutamiseks on Gusto kõik mallid, mis on vajalikud teie veebisaidil mitme söögi- ja joogimenüü avaldamiseks, lisaks kõik muud olulised lehed, mida hea kohviku või restorani veebisait vajab..

Gusto WordPressi teema

Gusto suudab isegi veebis broneeringuid vastu võtta, kui soovite seda teenust pakkuda. Samuti saate hea valiku eelvalmistatud veebisaidielemente, millega töötada, võimaldades teil neid segada ja sobitada, et luua oma saidile sobiv kujundus.

Muud Gusto olulisemad teemad on järgmised:

 • seitse erinevat päise paigutust
 • pukseerimislehe redaktor
 • veebisaidi kohandamise valikute täielik komplekt
 • kohandatud vidinad interaktiivse sisu kuvamiseks
 • veebipõhine kohtumiste ja broneeringute haldamise tööriist.

Gusto peaks olema võimeline aitama igal kohviku või restorani omanikul avada oma ettevõttele stiilne ja kasulik veebisait.

Hind: Alates 75 dollarist

Üksikasjad – demo

Trendomania elustiili ja moeblogi WordPress teema

Kui soovite oma ajaveebi muuta või muuta see algusest peale stiilseks, võiks Trendomania teema olla hea valik. Üldine kujundus on minimaalne, kuigi funktsioonide loend seda kindlasti pole. Kohandatud vidinad ja mitmekesine teemavalikute komplekt võimaldavad teil oma saidi väljanägemise üle palju kontrolli all hoida.

Trendomaina WordPressi teema

Sõltuvalt teema konfigureerimisest võiks teie ajaveeb sisaldada avalehel mobiilisõbraliku sisuga liugurit, millele järgnevad katkendid teie kõige populaarsematest postitustest. Teise võimalusena võite kasutada lihtsalt traditsioonilisemat ajaveebi paigutust ja kuvada avalehel oma uusimad postitused. Trendomaania on paindlik teema.

Muud Trendomania olulisemad sündmused on järgmised:

 • kuus veebisaidi päise paigutust
 • üksikasjalikud teema kohandamise juhtnupud
 • mitu külgriba haldustööriista
 • uudiskirja tellimisvorm
 • postitusvormingute ja ajaveebipaigutuste kogu.

Trendomania peaks aitama teil luua stiilse ajaveebi, millel on kõik vajalikud funktsioonid, et külastajad võimalikult kaua saidil püsiksid.

Hind: Alates 45 dollarist

Üksikasjad – demo

Laraway SEO & Digitaalturunduse agentuuri WordPress teema

Laraway teemademo on loodud selleks, et aidata teil WordPressi abil luua SEO ja digitaalturunduse agentuuri veebisait. Igasugune veebiteenuseid pakkuv ettevõte või üksikisik peaks siiski saama Laraway’i paremini kasutada.

Laraway SEO WordPressi teema

Laraway võimaldab hõlpsalt kuvada teavet klientide kohta, kellega olete töötanud, ja lõpetatud projektide kohta. Võite kasutada ka ajaveebimallid, et jagada oma ettevõtte värskeimaid uudiseid.

Muud Laraway olulisemad sündmused on järgmised:

 • pukseerimislehtede loomise tööriist
 • täielik komplekt kohandamisvalikuid
 • meeskonna liikme profiili avaldaja
 • projekti näidisvormid juhtumianalüüside avaldamiseks
 • oluliste lehtede ja ajaveebi postituste mallide kogu.

Larawayl on kõik eelloetud sisu ja kohandamise funktsioonid, mida peate oma ettevõtte jaoks ainulaadse veebisaidi loomiseks.

Hind: Alates 75 dollarist

Üksikasjad – demo

TemplateMonster WordPressi pistikprogrammid

Malli koletise pistikprogrammid

TemplateMonster müüb ka mitmeid WordPressi pistikprogramme.

Lisaks teemadele pakub TemplateMonster ka väikest hulka WordPressi pistikprogramme. Valikute hulgast leiate MotoPressi sisuredaktori, esiotsa pukseerimislehtede koostaja, mis täiustab tavalise WordPressi redigeerijat osutamiseks ja klõpsamiseks, WYSIWYG veebisaidi kujundaja tööriista.

MotoPressi pistikprogramm

MotoPressi sisuredaktori pistikprogramm lisab teie WordPressi veebisaidile täisfunktsionaalse lohistamise lehe ehitaja.

MotoPressi sisuredaktori pistikprogrammi saate osta 29 dollari eest või valida selle tasuliseks lisandmooduliks, kui ostate valitud teemasid TemplateMonsterist. Kuid paljud TemplateMonsteri uusimad WordPressi teemad sisaldavad juba oma ettevõttesisest PowerBuilderi taustaprogrammi ehitaja tööriista, mis pakub sarnast funktsionaalsust.

Liugklapi pistikprogramm

MotoPress Slider-plugin võimaldab teil oma veebisaidil luua interaktiivseid animeeritud slaidiseansse.

Kuigi mõned TemplateMonsteri teemad sisaldavad põhilist slaidiseansi tööriista, müüvad nad ka premium-pistikprogrammi MotoPress Slider. 19 dollari eest võite hakata oma veebisaidile lisama animeeritud mitmekihilisi slaidiseansse, kasutades selle pistikprogrammi lohistamisliidest.

Teine lisandmoodul on hotellibroneeringumootori tööriist, mida saab kasutada hotelli, külalistemaja või muu samalaadse veebisaidi broneeringute vastuvõtmiseks..

Hinnateave TemplateMonster

Teema hinnakujundusuuendused

TemplateMonsteri teemasid saab osta valikuliste värskendustega.

TemplateMonster WordPressi teemasid saab eraldi osta. Ehkki hinnad erinevad, loetletakse enamik nende uusimaid teemasid umbes 75 dollari eest. Teema ostmisel saate TemplateMonsteri ja InMotion Hostingi partnerluse kaudu lisada valikulisi värskendusi, näiteks soovitatud pistikprogrammide paketti, teema installimist ja kohandamist, laos pilte ja veebimajutust..

Nagu varem mainitud, pakub TemplateMonster mõne teema jaoks ka väljaostuvõimalust. Seega, kui leiate teema, millel pole allalaadimist või mis on vaid paar korda ostetud, võiksite maksta lisatasu ja kaitsta teema, mida enam ei müüda.

Nulllaadimistega teemad

Veebisait TemplateMonster teeb hõlpsaks teemade leidmise, mida pole veel alla laaditud.

Hinnad varieeruvad väljaostu litsentsi järgi sõltuvalt teemast – 5000 dollarit näib olevat tavaline summa, kui allalaaditavaid teemasid pole – kuid see on asi, mida tuleks kaaluda, kui otsite oma veebisaidile ainulaadset kujundust.

Lõplikud mõtted

Barbershopi teema

TemplateMonsteril on hea valik nišš WordPressi teemasid.

TemplateMonsteri enimmüüdud WordPressi teemad peaksid uue teema valimisel märkima enamiku inimeste nõudeloendis kõik ruudud. Samuti pakuvad need head valikut nišiteemasid, nii et kui otsite teema oma juuksuri- või muruhooldusettevõtete jaoks, leiate selle tõenäoliselt TemplateMonsterist.

TemplateMonsteri versiooniuuenduse valikud võivad kindlasti aidata WordPressi veebisaidi käivitamist lihtsamaks muuta. Lastes TemplateMonsteril hoolitseda teema installimise, veebisaidi kohandamise ja hostimise eest, eemaldatakse suurem osa hõõrdumisest, mis võib takistada teid sattumast toimivale veebisaidile, millega olete rahul.

Siiski on seal palju muid WordPressi teemasid, mis võivad konkureerida TemplateMonsteri parimate toodetega. Elegantne kujundus Divi on muljetavaldav mitmeotstarbeline valik, mida pidevalt täiustatakse ja mida saab kasutada WordPressi abil igat tüüpi veebisaidi loomiseks. StudioPressi saidid ja Envato hostitud on vaid kaks muud teenust, mis pakuvad teile kõike, mida vajate oma WordPressi veebisaidi veebis kasutamiseks, sealhulgas kvaliteetset teemat, tuge ja hostimist.

Kui teile meeldib see, mida näete, pole mingit põhjust mitte valida WordPressi teemat TemplateMonsterist. Kuna kvaliteetsete WordPress-teemade leidmiseks on aga nii palju muid kohti, võiksite enne lõpliku otsuse tegemist natuke ringi vaadata..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me