StudioPressi ülevaade: parimad WordPressi teemad ettevõttes?

WordPressi pakkumised


Kunagi pole olnud paremat aega WordPressi kasutajaks olemiseks – nii paljude kvaliteetsete teemade ja pistikprogrammide vahel on WordPressi abil loodud veebisaitide tüübid praktiliselt piiramatud.

Kuid nii suure vabaduse üks varjukülgi võib olla õige valiku tegemine. Kuna pakutakse nii palju tooteid, mis kõik teie tähelepanu nimel konkureerivad, võib olla raske isegi teada, kust alustada.

Aitamaks teid selle kõikehaarava täiusliku kujunduse otsimisel, vaatame StudioPressi – ühte ettevõtte tuntumaid ja väljakujunenud mängijaid!

StudioPress on paljude WordPressi kasutajate jaoks enam kui poole miljoni WordPressi veebisaidi abil, mis töötavad selle teemadega, ja umbes 60 mallist, mille hulgast valida, on StudioPress uute teemade otsimise sihtkoht.

Lisaks, kuna StudioPressi ostis hiljuti WP Engine, on nüüd olemas viis, kuidas pääseda tasuta juurde kõigile selle suurepärastele teemadele.

Kaevakem sügavamalt …

Miks valida StudioPress??

StudioPress on programmi Genesis Framework looja – see on WordPressi ilmselt kõige tuntum teemaraamistik. Genesist kirjeldatakse kõige paremini koodikihina, mis asub tarkvara WordPress ja teie valitud teema vahel.

StudioPress WordPress Themes veebisait

Teine võimalus vaadata Genesise raamistikku on see, et see on põhikujunduse ja välimusega WordPressi teema. Seda disaini ja välimust saab täiustada, kui installite ühe paljudest selle jaoks loodud lapseteemadest. Need lapseteemad toetuvad Genesise raamistiku pakutavale kindlale alusele ja aluspõhjale ning hõlmavad paljusid stiile ja kasutusviise.

StudioPressi meeskonnale meeldib kirjeldada WordPressit kui teie auto mootorit, Genesist raami ja kerena ning StudioPressi lapseteemasid värvitööna..

Selle kõrval saab kasutada ainult lapseteemasid, mis on loodud spetsiaalselt Genesise raamistiku jaoks. Kuid keegi võib vabalt luua lapseteemasid StudioPress Genesise raamistiku jaoks ja paljud arendajad teenivad elatist selle raamistiku kommertsiaalsete lapseteemade loomisest..

See tähendab, et kui valite ühe StudioPressi teemadest, valite ka Genesise raamistiku. Lisaks sellele, et olete Genesise raamistiku installinud enne valitud lapseteema installimist, pole Genesis Framework’i toega WordPressi veebisaidi käitamiseks vaja täiendavaid samme..

Genesise raamistik

StudioPressi teemad on üles ehitatud Genesise raamistikule.

Genesise raamistiku ja selle ühe alamteema valimine ei tähenda, et teie veebisaidi ilmet mingil moel piiratakse. Võimalikust parema ettekujutuse saamiseks tutvuge Genesise raamistiku alusel loodud kohandatud veebisaitide tutvustamisega.

StudioPressi teemade funktsioonid ja eelised

Enne meie parimate valimist tasub uurida, miks peaksite kaaluma StudioPressi ühe teema valimist. Genesise raamistikus kasutatava teema kasutamise eeliste mõistmine võib aidata teil teha teadlikke otsuseid.

Mõned tüüpilise StudioPress-teema esiletoomised ja omadused on järgmised:

 • veebisaidi kiire laadimisaeg
 • lisa rõhk turvalisusel
 • täielikult reageeriv HTML5-kujundus mobiilikasutajatele
 • üleliigsetest sisseehitatud omadustest pole paistetus
 • minimaalsed kohandamisvõimalused sujuvama kasutuskogemuse saavutamiseks
 • puhas kood, mis meeldib arendajatele
 • juurdepääs otsimootoritele optimeeritud Genesis Framework’i andmebaasile.

Paljud StudioPressi teemafunktsioonid, näiteks kiire laadimisaeg ja pühendumus turvalisusele, on vaieldamatult kasuks. Kuid mõned, näiteks kohandamisvõimaluste ja sisseehitatud funktsioonide minimaalne kogus, on vaieldavad. Nende omaduste varjukülg on see, et teemade loomiseks kasutatakse vähem koodi, mis tähendab veebisaidi kiiremat laadimist ja sujuvamat kasutajakogemust.

Mitmeotstarbeliste WordPressi teemade, näiteks Divi (autor Elegant Themes) praegune populaarsus näitab aga, et kõik-ühes teemadele on tohutu nõudlus. Mõned WordPressi kasutajad eelistavad lihtsalt teemasid, mida saab kasutada peaaegu igat tüüpi veebisaitide loomiseks. koos kõigi vajalike funktsioonidega, mis sisalduvad ühes paketis.

See ei tähenda, et StudioPressi teemaga ei saaks samu tulemusi saavutada. Peate lihtsalt installima täiendavad pistikprogrammid või kirjutama kohandatud koodi. See omakorda võib ära kustutada mõned StudioPressi teemadest pakutavad eelised, näiteks lihtsustatud administraatori liides, puhas kood ja kiired laadimisajad.

Kui valite teatud tüüpi veebisaidi loomiseks loodud StudioPressi teema koos käputäie pistikprogrammidega, mis on teie projekti jaoks hädavajalikud, siis on sellel ka oma küljed. Teie sait edestab tõenäoliselt ikkagi tõelist mitmeotstarbelist teemat, mis sisaldab kõiki kujuteldavaid funktsioone, aga ka lugematuid demoversioone ja malle.

Teine raamistiku ja lapse teema mudeli allakäigu eelis on see, et veebisaidi kujunduse muutmine on suhteliselt lihtne – vähemalt võrreldes traditsioonilisemate WordPressi teemadega. Oma saidile uue ilme saamiseks vahetage lihtsalt mõne muu lapseteemaga – saidi vundament jääb puutumatuks, samal ajal kui välimust muudetakse.

Lapseteemade muutmisel ei pea te muretsema kasutatavusreitingute või SEO paremusjärjestuse negatiivse mõjutamise pärast, kuna Genesise raamistiku pakutav põhisaidi struktuur jääb samaks, muutudes on ainult põhiline kujundus.

Kuna aluseks olev Genesis Framework hoolitseb teie veebisaidi kujunduse, turvalisuse ja SEO vundamendi eest ning lapse kujunduselemente, mis pakuvad puhtaid kujunduselemente, olenemata sellest, millist StudioPressi lapseteemat valite, on teie veebisaidil kindel ja kindel alus.

Kui te pole kindel, kas mitmeotstarbeline WordPressi teema või keskendunud StudioPressi teema oleks teie projekti jaoks parim võimalus, lugege meie juhendit Divi teema ja Genesise raamistiku vahel valimiseks.

StudioPressi WP mootori omandamine

2018. aastal, 11 aastat StudioPressi asutamisest, omandas teemaettevõtte WP Engine – üks populaarseimaid hallatavate WordPressi hostingu pakkujaid kogu maailmas.

Tänu sellele arendusele saavad WP Mootori kliendid oma hostimispaketi osana nüüd tasuta kasutada ükskõik millist StudioPressi loodud 35-teemalist teemat – sealhulgas Genesise raamistikku ja kõiki tulevasi väljaandeid -.

Laadige alla StudioPressi teema

Üle 35 StudioPress WordPressi teema saab oma veebisaidil kasutamiseks alla laadida WP Mootori kasutajaportaali seest.

Samuti, kui olete vabakutseline veebidisainer või juhite veebidisaini agentuuri, saate taotleda liitumist WP Engine Agency partnerprogrammiga. Kui see aktsepteeritakse, saate tasuta WP Engine agentuuri konto, mis sisaldab juurdepääsu oma klientide saitidel kasutamiseks kõigile StudioPressi teemadele ja Genesise raamistikule. Veel üks eelis on see, et teid loetletakse ka WP Engine’i partnerkataloogis, mis võib teie ettevõttele rohkem müügivihjeid luua.

Mida tähendab aga WP Mootori omandamine StudioPressi edasiliikumiseks? Noh, hea uudis on see, et StudioPressi kaasasutaja Brian Gardner on liitunud WP Mootoriga tootearendusjuhina, seega peaks ta loodetavasti ka edaspidi osalema uute teemade loomisel. Kuna pärast omandamist on välja antud mitu muljetavaldavat uut StudioPressi teemat, näib, et bränd säilitab oma staatuse kui üks parimaid kvaliteetsete WordPressi teemade allikaid.

Kui te pole veel veebimajutajat valinud või mõtlete teenusepakkujate vahetamise üle, vaadake kindlasti meie WP Mootori ülevaadet, et näha, kas see ettevõte on teie jaoks õige valik.

Parimad StudioPress WordPressi teemad

Nüüd, kui oleme aru saanud, miks peaksite kaaluma Genesise raamistiku ja ühe StudioPressi teema kasutamist, uurime mõnda parimat võimalust.

StudioPressi teemad

StudioPressi kataloogi lisatakse regulaarselt uusi teemasid ja olemasolevaid teemasid värskendatakse sageli.

Nagu varem mainitud, on kõigil vabadus luua Genesise raamistiku jaoks lapseteemasid – ja mõned kolmandate osapoolte teemad on saadaval isegi otse StudioPressi veebisaidilt. Selle ülevaate jaoks käsitleme siiski ainult neid teemasid, mille on loonud ametlik StudioPressi meeskond.

Revolution Pro

Revolution Pro on uusim StudioPressi teema ja see võiks olla suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma veebisaidi kujundusesse lisada palju pilte. Ükskõik, kas olete veebiportfelli loonud fotograaf või soovite, et teie agentuuri veebisaidil oleks mõni pilkupüüdev stock-pilt, on Revolution Pro disainil, mis peaks teile huvitavat leidma.

Revolution Pro teema

Revolution Pro on minimaalne WordPressi teema üksikisikutele, väikeettevõtetele ja agentuuridele.

Revolution Pro pakett sisaldab viit kodulehe näidet, mida saate hõlpsalt oma projekti jaoks kohandada. Samuti on kasulikke malle kontaktide lehe, ajaveebi ja maandumislehe lisamiseks oma veebisaidile. Kui soovite oma saidilt müüa tooteid, olgu need siis digitaalsed allalaaditavad failid või füüsilised esemed, on ka Revolution Pro-l täielik e-kaubanduse tugi.

Muud Revolution Pro olulisemad teemad on järgmised:

 • ühe klõpsuga teema seadistamine demosisu kiireks importimiseks
 • WordPress Editori uusimate versioonide optimeerimine
 • minimaalne ja mobiilile reageeriv disain.

Kui soovite oma veebisaidi jaoks huvitavate lehepaigutuste loomiseks täielikult ära kasutada uut WordPress Editori, on Revolution Pro varustatud kõigega, mida vajate.

Üksikasjad – demo

Autoriteet Pro

Authority Pro on veel üks StudioPressi uuemaid WordPressi teemasid. Mõeldud veebisaitide loomiseks teie volituste ja asjatundlikkuse tutvustamiseks. Authority Pro sobib hästi inimestele, kes soovivad oma teenuseid või ise Internetis reklaamida.

Authority Pro teema

Vabakutselistelt, treeneritelt ja blogijatelt peaks Authority Pro olema kasulik nende teenuste reklaamimisel ja kaubamärgi loomisel.

Vaikimisi avalehe paigutuses on mõned kasulikud elemendid, sealhulgas paneel klientide logode kuvamiseks, iseloomustuste avaldamise koht ja ruut oma ajaveebi uusima sisu reklaamimiseks. Registreerumise ja konversioonimäärade suurendamiseks sisaldab avalehe mall ka mõnda erinevat tegevusele kutsuvat elementi, mida saate hõlpsalt kohandada vastavaks toodetele ja teenustele, mida soovite reklaamida.

Muud Authority Pro olulisemad esiletõstmised hõlmavad järgmist:

 • täpsemat tuge uue WordPress Editori jaoks, mis aitab lehe paigutuse loomisel
 • e-poe tugi maksete kogumiseks ning toodete ja teenuste veebis müümiseks
 • sihtlehe ja hinnakujundustabelite mallid
 • optiini vormid, et oma e-posti uudiskirja kasvatada.

Kuna Authority Pro sisaldab uut ühe klõpsuga seadistamise funktsiooni, ei võta teie veebisaidi käivitamine selle teemaga kaua aega.

Üksikasjad – demo

Läbimurre Pro

Spetsiaalselt reklaami- ja turundusagentuuride veebisaitide loomiseks loodud ettevõttel Breakthrough Pro on kodulehe paigutus, mis aitab teil külastajatega ühendust saada ja veenda neid kontakti võtma. Konversioonidele keskendunud elemendid vaikelehe paigutusel sisaldavad ruumi kliendi tagasiside avaldamiseks, linke juhtumianalüüsidele ja silmapaistvaid tegevusele kutsumise nuppe.

Läbimurre Pro teema

Breakthrough Pro vaikimisi avalehe paigutus sobib ideaalselt agentuuride veebisaitidele.

Lisaks stiilsele kodulehe paigutusele on olemas ka mallid ajaveebi, kontaktlehe, portfelli ja isegi poodide veebisaidile lisamiseks.

Muud Breakthrough Pro olulisemad teemad on järgmised:

 • optimeerimine värskendatud WordPress Editori jaoks, mis aitab sisu loomisel
 • hinnatabel ja sihtlehe mallid
 • üheksa vidinaala, mis aitavad teil luua kohandatud kodulehe paigutuse.

Kui teil on teenuseid, mida soovite reklaamida, teeb selle teema üldine kujundus ja vaikimisi avalehe paigutus Breakthrough Pro sobivaks valikuks.

Üksikasjad – demo

Digital Pro

Digital Pro on stiilne teema agentuuride veebisaitide loomiseks WordPressi abil. Kodulehe tekstiala annab teile suurepärase võimaluse köita oma külastajate tähelepanu köitva avaldusega. Pärast seda saate enne peamiste teenuste esiletõstmist ja uusimate ajaveebipostituste tutvustamist loetleda oma ettevõtte peamised müügiargumendid.

Digital Pro teema

Digital Pro on teine ​​tugev võimalus agentuuride veebisaitide loomiseks WordPressi abil.

Täislaiusega paigutuse abil võimaldab Digital Pro oma veebisaidil saadaolevast ekraanipinnast maksimaalselt kasu saada, aidates teil oma teenuseid või tooteid tõesti müüa. See Genesise lapseteema on suurepärane valik ka blogijatele, kes otsivad puhast ja minimalistlikku kujundust.

Muud Digital Pro olulisemad teemad on järgmised:

 • valige kohandamisvalikud
 • mitu vidina ala
 • väike valik lehemalle ja eelseadeid.

Digital Pro on kaasaegse StudioPress WordPressi teema täiuslik näide.

Üksikasjad – demo

Tööjaam Pro

Workstation Pro on loodud selleks, et aidata teil WordPressi kasutada loomeagentuuri veebisaidi loomiseks. Isegi kui olete vabakutseline või üksildane inimene, peaksite seda teemat saama ära kasutada tänu kodulehe tervitussõnumile ja paljudele võimalustele tuua esile projektid, mille kallal olete töötanud.

Workstation Pro Agentuuri teema

Agentuurid ja eraisikud saavad teenuse Workstation Pro abil oma teenuseid reklaamida.

Ehkki teema vaikimisi avaleht näeb hea välja, saate oma stiilile vastamiseks valikuid ja elemente segada ja sobitada. Mõnda värvi saate ka WordPressi kohandaja tööriista abil näppida.

Muud Workstation Pro esiletõstmised hõlmavad järgmist:

 • ruumi suure tervituspildi ja loosungi jaoks
 • oskuste ja teenuste nimekirjad
 • sihtlehe mall
 • põhivormingu ja kohandamise valikud.

Kui teil on palju huvitavat tööd ja fotosid, mida näidata, võib Workstation Pro aidata teil luua neile ideaalse kodu.

Üksikasjad – demo

Ilus Pro

Beautiful Pro on puhas ja minimalistlik WordPressi teema suurepärane näide. Kuigi lillede kodulehe pilt näeb kena välja, saab selle hõlpsasti oma uue ajaveebi või ettevõtte jaoks sobivama vastu vahetada.

Ilus Pro WordPressi teema

Beautiful Pro on ajaveebide ja ettevõtete veebisaitide jaoks minimaalne WordPressi teema.

Tänu vidindatud kodulehe paigutusele saab teie külastajaid tervitada tervitussõnumi või uusimate ajaveebipostitustega. Samuti on olemas atraktiivne vidin „Minust”, mida saate kasutada enda tutvustamiseks.

Muud kauni Pro esiletõstmised hõlmavad järgmist:

 • valik paigutust ja külgriba konfiguratsioone
 • sihtlehe mall
 • kümme vidinaala kohandatud sisu kuvamiseks
 • integreeritud kontaktvorm ja sotsiaalmeedia ikoonid.

Beautiful Pro on ideaalne valik, kui otsite avara blogimise teemat, mis annab teie sisuruumile hingamise.

Üksikasjad – demo

Kõrgus Pro

Altitude Pro on äriteema, mis sobib ideaalselt kursuse, toote või teenuse reklaamimiseks. Tervitustekstist pikavormilise avalehe kujunduseni saate juba algusest peale oma külastajate tähelepanu köita ja juhtida neid oma turundussõnumisse enne, kui paluda neil midagi ette võtta.

Kõrguse Pro WordPressi teema

Altitude Pro on loodud ettevõtete veebisaitide või kursuste, toodete ja teenuste reklaamimise saitide loomiseks.

Kuna avalehel on laias valikus sisu, sealhulgas täislaiusega pilte, hinnakujunduse võrdlustabeleid ja iseloomustusi, pakub Altitude Pro teile kõike, mida vajate oma veebisaidilt rohkem müügivihjete loomiseks..

Muud kõrguse Pro kõrghetked on järgmised:

 • seitsme vidinaalaga koduleht kohandatud sisu kuvamiseks
 • Parallaksi kerimise efektid
 • valik kohandatud lehe malle.
 • võimalus isikupärastada värve ja taustpilte läbi teema kohandaja
 • mitu sisu ja külgriba konfiguratsiooni.

Altitude Pro on kaasaegne turunduse teema, mis aitab teil luua veebisaiti, mis võib teie ettevõtet kasvatada.

Üksikasjad – demo

Kohvik Pro

Ehkki Café Pro on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata restoranidel ja kohvikutel oma äri veebis reklaamida, saab seda pisut kohandada, kuid iga telliskivi-ja betooniettevõte saab seda kasutada veebipõhise kohaloleku loomiseks.

Kohviku Pro WordPressi teema

Café Pro on StudioPressi teema kohvikute ja restoranide veebisaitide loomiseks WordPressi abil.

Café Pro kodulehe kujundus annab teile võimaluse jagada oma täisekraanipilti enne oma missiooni avaldamist ja pakutavate teenuste või üksuste loetlemist. Värviskeemi muutmine on lihtne tänu kaasasolevatele stiili eelseadetele.

Muud Café Pro olulisemad sündmused on järgmised:

 • menüü / teenuste tabeli koostamise tööriist
 • nelja vidinaalaga kodulehe paigutus
 • autori ja sihtlehe mallid
 • teema põhifunktsioonide kohandamisvalikud.

Café Pro abil on hõlbus luua veebisait, et reklaamida oma võrguühenduseta ettevõtet ja saada teie klientide kaudu rohkem kliente.

Üksikasjad – demo

AgentPress Pro

AgentPress on loodud kinnisvaramaaklerite veebisaitide loomiseks. See teema hõlbustab veebisaidi seadistamist ja atribuutide loetlemist, samas kui integreeritud otsingutööriist aitab külastajatel leida seda, mida nad otsivad.

AgentPress kinnisvara WordPressi teema

Kui teil on vaja luua kinnisvara veebisait, saab sellest abi AgentPress Pro teema.

See WordPressi kinnisvarateema kasutab tasuta pistikprogrammi AgentPress Listings, mis hoiab teie kinnisvaraloendit korrastatuna ja tagab, et külastajatel oleks neid hõlpsalt otsida ja sirvida..

Muud AgentPress Pro olulisemad teemad on järgmised:

 • atraktiivsed kinnisvaraloendite lehe mallid
 • võimalus kuvada agentide profiile
 • kliendi iseloomustuse avaldamise tööriist
 • neli värvilahenduse eelseadet
 • mitme lehe paigutuse ja malli valikud.

AgentPressi kinnisvarateema teenib ühte eesmärki ja teenib seda väga hästi.

Üksikasjad – demo

Veebisaidi loomine StudioPress WordPress Theme abil

Kui ostate teema StudioPressilt teema või saate juurdepääsu oma WP Engine’i hostipaketi kaudu, saate vaadata valitud teema üksikasjalikke installimis- ja häälestusjuhiseid. Need juhendid juhendavad teid teie veebisaidi seadistamise protsessis, nii et see vastaks konkreetse teema demoversioonile, millega töötate.

StudioPressi uusimatel teemadel, sealhulgas Revolution Pro ja Authority Pro, on aga ühe klõpsuga seadistamise funktsioon, mis lihtsustab teemademo oma veebisaidile rakendamise protsessi suurepäraselt. Loodetavasti värskendab StudioPress oma vanemaid teemasid, et lisada ka see funktsioon, kuna see on tõeline aja kokkuhoid.

StudioPressi kontoala

Teemasid, millele teil on juurdepääs, saate alla laadida StudioPressi konto alalt.

StudioPressi veebisaidil oleval juhtpaneelil näete teemasid, millele teil on juurdepääs, ja leiate nende installimisjuhised. Iga teemaostu sisaldab juurdepääsu Genesise raamistikule ja raamistik tuleb teie valitud StudioPressi lapseteema kõrval üles laadida ka WordPressi..

Uue WordPressi veebisaidi loomise alustamiseks laadige teema ja raamistiku arhiivifailid oma arvutisse alla. Seejärel saab faile administraatori juhtpaneeli teemade jaotise kaudu oma WordPressi veebisaidile üles laadida.

Teemafaili suurused

StudioPressi teemade failisuurused on suhteliselt väikesed.

Genesis Framework’i ja StudioPressi alamateemade failisuurused on tavaliselt väga väikesed, eriti võrreldes mõnede teiste seal levinud populaarsete mitmeotstarbeliste WordPressi teemadega. Muidugi ei pääse te juurde samadele funktsioonidele, seadetele ja integreeritud pistikprogrammidele, kuid kui otsite kerget ja kiiresti laaditavat teemat, on StudioPressi omadest raske läbi lüüa..

Kui olete Genesis Framework’i ja StudioPressi alamteemad oma veebisaidile üles laadinud, aktiveerige lapseteema, et seda oma saidile rakendada..

StudioPressi teemad WordPressi juhtpaneelil

Genesise raamistik tuleb oma saidile üles laadida, et StudioPressi teemad töötaksid.

Demosisu importimine

Seejärel saate teema soovitud viisil üles seada või järgida juhiseid teema demoversiooni paljundamiseks (juhiste järgimine annab teile hea ülevaate teema toimimisest). Kui olete valinud ühe uuema teema, mis sisaldab ühe klõpsuga seadistusriista, on alustamine veelgi lihtsam.

StudioPressi teema lühike häälestusjuhend

Uuematel StudioPressi teemadel on kiire häälestamise funktsioon, mis impordib teie saidile soovitatud pistikprogrammid ja demosisu.

Kui klõpsate nupul „Seadistage oma veebisait”, installitakse ja aktiveeritakse soovitatud pistikprogrammid ning demosisu imporditakse ja konfigureeritakse. Seejärel saate hakata installitud sisu kohandama, et luua oma ainulaadne veebisait.

Veebisaidi kohandamine

Kuna uuemates StudioPressi teemades ja hiljuti värskendatud teemades on nüüd täielikult ära kasutatud WordPress Customizeri liidest, pääseb kõigile teie teema sätetele juurde WordPressi armatuurlaua selle ala kaudu. Valikud ja sätted, millele pääsete juurde, sõltuvad teie valitud teemast.

Näiteks laseb Authority Pro teil valida, milliseid jaotisi avalehel kuvatakse, võimaldab kohandada ülemise riba riba sisu ja võimaldab redigeerida põhisisu piirkonnas kuvatavat teksti kogu WordPress Customizeri kaudu.

WordPressi kohandaja

Uuemad StudioPressi teemad võimaldavad teil nüüd oma veebisaiti WordPress Customizeriliidese kaudu muuta.

Võrreldes vana lähenemisviisiga WordPressi kohandajale ülemineku peamine eelis on see, et saate töötamise ajal reaalajas ülevaate oma saidi väljanägemisest, selle asemel, et töötada WordPressi juhtpaneelil ja seejärel vahetada brauseri vahekaardid, et näha millist mõju teie muudatused on avaldanud. Kui olete varem StudioPressi teemasid kasutanud, on see üks edasiminek, mida kindlasti hindate.

Sõltuvalt valitud teemast saate juurdepääsu veidi erinevatele funktsioonidele ja seadetele. Kuid enamiku StudioPressi teemade puhul saate järgmisi alasid kohandada või muuta:

 • Põhiline saidi paigutus.
 • Kodulehe sisu.
 • Üksikud lehe paigutused.
 • Värviskeemi mõned aspektid
 • Sisuarhiivide välimus.
 • Kas kuvada valikulist navigeerimisriba või mitte.

Mallide redigeerimine

Uuemad teemad, näiteks Revolution Pro, on samuti üles ehitatud värskendatud WordPress Editori eeliste kasutamiseks. Tänu sellele saate WordPress Editori kaudu hõlpsasti redigeerida selle teema moodustavaid lehemalle, sealhulgas täpsema paigutusega malle..

WordPressi redigeerija

Värskeimatel StudioPressi teemadel on värskendatud WordPressi redigeerija jaoks hea tugi.

Lisaks sisaldavad StudioPressi teemad nüüd pistikprogrammi Atomic Blocks, mis lisab WordPress Editorile valiku lisaplokke. Nüüd saate postitustesse ja lehtedele sisestada hulga elemente, sealhulgas hinnastabelid, iseloomustused ja tegevusele kutsuvad plokid. Kuna plokid on loodud teie teema kujunduse kasutamiseks, integreeruvad need sujuvalt teie saidile.

Aatomiplokkide sisu blokeerib

StudioPressi teemad lisavad WordPress Editori valiku kasulikke plokke.

Kui olete oma veebisaidi struktuuri loonud ja selle välimust kohandanud, on vaja vaid lisada oma sisu.

StudioPress WordPressi teemade tugi

StudioPressi teema kasutajad saavad abi otsida StudioPressi veebisaidil majutatud avalike tugifoorumite kaudu, kus nad saavad esitada küsimusi ja saada vastuseid töötajatelt ja kogukonna liikmetelt. Kliendid saavad ka pileti avada, et võtta otse ühendust StudioPressi tugiteenistujatega.

Kogukonna tugifoorumid

StudioPressi teema kasutajad saavad abi otsida kogukonna foorumitest.

StudioPressi veebisaidi dokumentide sektsioonist leiate Genesise juhendi algajatele, rea veebijuhendeid, KKK-sid, koodilõike, kogu ressurssi veebist ja loendi Genesise soovitatud arendajatest, mis aitavad kohandada töökohad, mille eest peate hoolitsema.

Nagu mainitud, sisaldab iga ostetud teema üksikasjalikke juhiseid ja juhendeid oma veebisaidi seadistamiseks.

StudioPressi hinnakujunduse üksikasjad

Kuna Genesise raamistik on StudioPressi teemade kasutamiseks vajalik, on hea näha, et see on lisatud iga teemaostu juurde. Kuid raamistik on saadaval ka iseseisvalt 59,95 dollari eest, kui soovite seda kasutada omaenda kohandatud veebisaidi kujunduse alusena.

StudioPressi teemadele juurdepääsu saamiseks on kolm peamist võimalust:

 • Üksik StudioPressi teema, sealhulgas Genesis Framework: alates 99,95 kuni 129,95 dollarit.
 • Kõikide teemapakettide pakett Pro Plus: kõik 35-pluss StudioPressi teemad hinnaga 499,95 dollarit.
 • Liituge WP Mootori hallatava hostimisega ja hankige teemad tasuta: paketid algavad 35 dollarist kuus.

Kui teile meeldib StudioPressi teemade välimus ja olete kaalunud oma veebisaidi hallatava WordPressi hostimist, võib kõigile 35-plussistele teemadele juurdepääsu saamine muuta WP Engine atraktiivseks võimaluseks.

StudioPress võimaldab teil ostetud teemasid kasutada piiramatul arvul veebisaitidel, muutes Pro Plusi kõigi teemade paketi heaks hinnakujundusvõimaluseks veebidisaineritele ja WordPressi rakendajatele, kes loovad klientidele saite.

Kuna ühe teema hinnad algavad 99 dollarist ja uuemate võimaluste puhul kuni 129,95 dollarini, on StudioPressi teemad pisut kallimad kui mõne muu WordPressi teema puhul. Kuid need pakuvad endiselt väga head hinna ja kvaliteedi suhet, kui mõelda, kui kiiresti ja hõlpsalt saab neid kasutada professionaalse ilmega veebisaidi ehitamiseks. Tagastatavad kliendid saavad StudioPressist täiendavate teemade ostmisel allahindlust.

Väärib märkimist, et erinevalt mõnedest suhteliselt soodsate funktsioonidega WordPressi teemadest, peate võib-olla koos StudioPressi teemadega ostma täiendavaid kommertspistikprogramme, et saada vajalikke funktsioone.

StudioPressi veebisait loetleb ka kolmandate osapoolte teemad, mis on loodud kasutamiseks Genesise raamistikus. Neid ei ole aga StudioPressi meeskond loonud ja nende hind on individuaalne.

Lõplikud mõtted

StudioPressi WordPressi teemad sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad äärmiselt hästi üles ehitatud ja suurepärase kujundusega teemasid, mida saaks hõlpsasti oma saidil võimalikult väikeste vaevadega installida ja üles panna ning käitama.

Kindel, praktiline ja vähese hooldusega on need kahtlemata parimad teemad ettevõttes, kuid kui te pole kooder või pole nõus maksma kohandatud arendustööde eest, siis enamasti näete just seda, mida te näete saada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map