Sillateemade ülevaade: mitmekülgne WordPressi teema, millel on 56 erinevat kujundust

Kust osta WordPressi teemasid


Praegu kihutab tublisti üle 15 000 müügi ning Bridge on nüüd ThemeForesti 12. enimmüüdud WordPressi teema – müük kasvab jätkuvalt üha kiiremini!

Loodud QODE (ettevõte, mis on juba teeninud ThemeForestil tohutult muljetavaldavat 35 000 müüki – aidates neil sel moel saada 2013. aasta enimmüüdud autori tiitlit), on Bridge äärmiselt mitmekülgne WordPressi teema, mida saab kasutada kõigi erinevate saitide viisid: olgu need siis ettevõtte veebisaidid, ajaveebid, portfellid, veebiajakirjad ja / või isegi e-poe kauplused.

Vaatame ja vaatame, mis teeb selle teema nii uskumatult populaarseks …

Omadused ja disain

Üks suurimaid müügiargumente, mida Bridge pakub, on selles sisalduvate eelvalmis mallide suur arv. Praegu on teil kasutamiseks 56 kujundust – sealhulgas peatselt saabuvad kujundused, fotograafia kujundused, portfoolio kujundused, ettevõtte kujundused ja palju-palju muud. Lisaks lisavad arendajad sageli ka täiesti uusi disainilahendusi.

Silla WordPressi teema - ekraanipilt

Need kujundused on kõik kaunilt ehitatud ja annavad tõeliselt hea lähtepunkti kõigile, kes soovivad luua oma kohandatud kujunduse. Nagu võiksite oodata WordPressi tippteemalt, on kõik need kujundused reageerivad – see tähendab, et need näevad kõikides seadmetes suurepärased välja. Lisaks kiidavad paljud ka täisekraanirežiimi inimestele, kes kasutavad eriti suuri kuvasid.

Bridge Demo galerii

Teemaga on kaasas kaks pistikprogrammi: Visual Composer (28 dollarit väärtuses) ja Layer Slider (17 dollarit väärtuses).

Visuaalne helilooja on enimmüüdud lehe loomise pistikprogramm (praeguseks on müünud ​​üle 50 000!), mis võimaldab teil lihtsa lohistamisliidese abil mõne minuti jooksul oma professionaalse kujunduse luua. Paljuski tasandab see mõnevõrra veebidisaini mänguruumi, kuna see võimaldab peaaegu kõigil, sõltumata nende tehnilisest kogemusest, kauni lehe kujundada suhteliselt hõlpsalt.

Samamoodi, Kihi liugur (praegu üle 25 000 müügiga on üks kõige pakutavamaid WordPressi jaoks saadaolevaid liugklappe. See toetab pilte ja videoid, sellel on enam kui 200 eelseatud 2D- ja 3D-slaidide üleminekut ning see on pakitud 13 erineva välimuse / nahaga.

Mõlemad pistikprogrammid on Bridge’i jaoks hädavajalikud ja pärast teema aktiveerimist soovitatakse teil need kohe installida (kui te pole seda juba teinud).

Bridge pakub ka kolme teise metsikult eduka / populaarse plugina loomulikku tuge: WooCommerce (vaieldamatult kõige võimekam e-kaubanduse WordPressi pistikprogramm saadaval), WPML – WordPressi mitmekeelne pistikprogramm (kõige populaarsem kommertslik WordPressi tõlkeplugin) ja Kontaktvorm 7 (uskumatult uskumatu) populaarne WordPressi kontaktvormi pistikprogramm).

Nagu selle kaliibri teema põhjal võis oodata, on Bridge kokku pandud kasutades kõiki uusimaid kodeerimise tehnikaid (HTML5, CCS3 ja jQuery) ning pakub suurepärase valiku atraktiivseid visuaalse kujunduse elemente, sealhulgas:

  • Animeeritud lehe üleminekud
  • Font vinge ikoonid
  • Piiramatu hulga värve ja piiramatu päiseid
  • Hämmastav liuguri tugi ja videotaust
  • Interaktiivsed elemendid, nagu näiteks diagrammid ja ribad
  • Lühikoodi tugi

Bridge toetab ka kõiki WordPressi postituse vorminguid – muutes selle suurepäraseks valikuks ajaveebikujunduste jaoks üldiselt.

Sillablogi kujundamine

Mõned näited …

Nagu juba mainitud, on selle teemaga varustatud palju erinevaid kujundusi. Siin on mõned põhinäited sellest, mida Bridge’iga saavutada saab:

Näide 1.

Sillateema näide 1

Näide 2.

Sillateema näide 2

Näide 3.

Sillateema näide 3

… Bridli esmakordsel installimisel ja aktiveerimisel võtab teie veebisait kasutusele esialgse minimalistliku kujunduse; siiski peate peagi alustama kas värvide jne kohandamist sätete alal või laadima üles ühe paljudest valmiskujundustest, millest töötamiseks.

Administraatori paneel

Sildide uhke funktsioonide arv ilmneb pärast teemavalikute lehe külastamist. Sadasid valikuid kuvatakse enam kui 17 kategoorias.

Enamikku valikuid saab ühe klõpsuga lubada või keelata, kuid leiate ka tekstikastid kohandatud CSS- ja SEO-teabe sisestamiseks. Värve saab värvivalikute abil kohandada teie veebisaidi igale alale (nt päis, jalus, ajaveeb või portfell). WordPressi kohandaja toetamine on siiski piiratud, mis tähendab, et te ei saa oma veebisaidil muudatusi teha. kujundage ja vaadake neid reaalajas.

Sotsiaalmeedia jagamisriba saab kuvada ka teie veebisaidi valitud aladel. Ja et ma ei unustaks mainida, on olemas ka käepärane hooldusrežiimi variant – midagi, mida kahtlemata hindate, kui otsustate enne lõpliku kuvamist külastajatele kuvada teate „varsti varsti” või „valmimisjärgus” kujundus. Samuti on lähtestamise nupp, mis võimaldab teil vajaduse korral hõlpsasti lähtestada kõik erinevad valikud nende algseadetele.

Üldised valikud

Visual Composer muudab teie lehtede kujundamise lihtsaks. Kõik, mida peate tegema, on valida üks 40-st olemasolevast sisuelemendist ja sisestada need oma lehele – see on fantastiline tööriist, kui olete selle kasutamisega tutvunud.!

Visuaalse helilooja taustaprogramm

Ühe klõpsuga impordileht võimaldab teil importida 56-st Bridžiga kaasasolevast kujundusest (märkus: arendajad nimetavad neid kujundusi demodeks). Iga kujunduse jaoks saate valida, kas importida kõik või ainult näidissisu, vidinad või suvandid.

Ühe klõpsuga import

Kohandatud postitustüüpe kasutatakse uute liugurite, pildikarussellide ja iseloomustuste sisestamiseks oma veebisaidile. Need leiate WordPressi peamisest administraatori menüüst.

Vaikimisi on Bridge’is 13 registreeritud vidina ala, kuid WordPressi vidinate lehe kaudu saab lisada täiendavaid kohandatud vidina alasid. Vaikimisi pakub teema kahte kohandatud vidinat: vidin tegevusele kutsumiseks ja menüüpostituste vidin. See ei ole siiski tohutu ebamugavus, kuna mitmesuguseid WordPressi pistikprogrammide kaudu saab hõlpsalt täiendavaid vidinaid lisada.

Vidinapiirkonnad

Üldiselt olin Bridžist väga muljet avaldanud. Ehkki selles sisalduvate funktsioonide arv võib esialgu tunduda pisut tohutu, on see probleem, millega tegeletakse suures osas teemaga kaasas olevate eelvalmis mallidega (andes seeläbi teile töö alustamiseks vähem hirmutava lähtepunkti).

Teema üks tähelepanuväärne puudus on selle sätete impordi ja ekspordi funktsioonid. Sild on mitmekülgne disain, seetõttu kasutavad kasutajad seda tõenäoliselt mitmetes domeenides, kahjuks pole aga praegu võimalust varundusseadeid varundada ja neid teisele veebisaidile üle kanda, kui soovite. Loodetavasti lisavad arendajad seda oma tulevases väljalaskes.

Lõplikud mõtted

Sild on üks kõige paindlikumaid WordPressi teemasid, mis eales välja antud (seda võiks pidada isegi 56 teemaks ühes) ja Visual Composeri kaasamine tähendab, et lehti saab hõlpsasti kujundada nii teie saidi taustapildiks kui ka esiküljeks..

Bridge’i esmakordsel aktiveerimisel soovitan laadida kujundus (esitlusmalli), et saaksite paremini aru Bridge’i kasutamisest. Seejärel saate kohandada kõiki erinevaid värve ja sätteid, et saada välimus, mida tunnete, nagu tunnete end taga.

Sild jaemüüb ThemeForestis 58 dollari eest. Seda värskendatakse iga nädal ja arendajad pakuvad klientidele ThemeForesti kommentaaride kaudu suurt tuge. Kui te pole seda juba teinud, soovitaksin tungivalt seda vaadata!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me