Parimad WordPressi teematurud

Kust osta WordPressi teemasid


WordPressi üks parimaid asju on see, et te ei pea oma veebisaiti täielikult nullist välja töötama – võite oma saidi põhikujunduse ja funktsionaalsuse tagamiseks kasutada ühte lugematutest valmisteemadest..

Valida on sõna otseses mõttes tuhandeid erinevaid tasuta teemasid – kui te seda veel teinud ei ole, minge üle 3000 tasuta teema valimiseks WordPressi ametlikku repositooriumi!

Kuid mitte kõiki tasuta teemasid ei loota võrdselt ja ehkki WordPressi hoidla ametlikud teemad on kõik kvaliteetsed, võib paljude mujal leiduvate tasuta teemade kvaliteet olla vastuoluline (mõnikord isegi õõvastav). Ja siis on funktsionaalsus: paljudel on vähe kohandamisvõimalusi ja need on enamiku premium-teemadega võrreldes enam kui pisut piiravad. See sobib suurepäraselt harrastajatele või kõigile, kes soovivad proovida WordPressi platvormi, kuid kui soovite oma veebisaidi oma ettevõttele keskseks muuta, on premium-teema peaaegu kindlasti tee!

Hea uudis on see, et ümber on palju kvaliteetsete spetsiaalsete teemadega pakkujaid ja valdav enamus neist pakub konkurentsivõimelise hinnaga teemasid – tavaliselt vahemikus 30–75 dollarit..

Üks populaarseimaid (kui mitte kõige populaarsemaid) lisatasu teemade ostmise viise, kuid on temaatilistel turgudel – kohtades, kus sageli tohutu vaatajaskonnad, kes tulevad regulaarselt vaatama vähemtuntud (ja mõnikord isegi väga tuntud) disainerite ja arendajate uusimaid pakkumisi. Ideaalse teema otsimise lihtsustamiseks sellistel turgudel on siin üksikasjalik ülevaade kolmest parimast (ja suurimast) turust, mis praegu seal asuvad:

TeemaForest

TeemaForest on kahtlemata tematurgude kuningas. Kuna tänaseks on saadaval üle uskumatu 10 000 teema, on ThemeForest tegelikult osa Envato perekonnast, kuhu kuulub ka CodeCanyon, veel üks tohutu turg ja minu isiklik lemmik, kui otsite premium WordPressi pistikprogramme..

TeemaForest

ThemeForesti hinnad on konkurentsivõimelised, WordPressi teemad algavad 28 dollarist ja ulatuvad 63 dollarini. Enamik paremaid teemasid on selles ülemises vahemikus, kuid nende hind on tavaliselt vahemikus 40–60 dollarit.

Kuna saadaval on nii palju teemasid, leidub igaühele midagi: on olemas mitmekülgseid e-kaubanduse, ajaveebi või ettevõtte teemasid, kuid võite valida ka laserile keskendunud nišiteemad, et saaksite näiteks jalgpalli, kirikut või ööklubi üles ehitada. -teemalised veebisaidid.

Iga teema on mugavalt järjestatud mitme pealkirja all, mis muudab otsitava teema tüübi leidmise lihtsaks. Teemasid saate sortida hinna, väljalaskekuupäeva, hinnangu, allalaadimiste koguarvu või trendikaupade alusel – sõltuvalt teie eelistustest. See on oluline funktsioon, kuna minusugune WordPress-geek võib sinna nii palju eksida, et vaadata nii palju teemasid!

Kui olete selle mõne väiksemaks ahendanud, sisaldab iga teema reaalajas eelvaadet, mis võimaldab teil seda näha. Enamik neist eelvaate režiimidest võimaldab teil katsetada teema kohandamisvalikuid, võimaldades teil vaadata reaalajas saidi värvikombinatsioone ja paigutuse valikuid..

Kui teil on mõne teemaga probleeme, pakub autor tavaliselt müügijärgset tuge – ehkki autoril pole tegelikult mingit kohustust seda teha (kuigi see on loomulikult kõigi nende autorite jaoks ärilises mõttes mõistlik nii palju tuge kui võimalik). Paljud neist tugiteenustest on kommentaaride jaotises, mis võimaldab teil sirvida, kas autor reageerib kasutajaprobleemidele, ja kontrollida, kas teie konkreetne probleem on juba lahendatud.

Muidugi on teematurult suur asi, mida soovite, kvaliteet. Ja tõtt-öelda on ThemeForesti maine müües suurepärase kujundusega teemasid, mis kahjuks on, aeg-ajalt halvasti kodeeritud. Kahtlemata on enamikul teemadel muljetavaldav funktsionaalsus ja sageli leiate selle teemaga komplekteeritud premium-pistikprogrammi (asi, mis iseenesest võib nimetatud komplekteeritud premium-pistikprogrammi värskendamisel mõnikord probleeme põhjustada). Need ühilduvad enamasti ka e-kaubanduse pistikprogrammidega (nagu WooCommerce), BuddyPressi ja e-posti turundusteenustega. Kuid kõik lahedad asjad on tegelikult ülearused, kui kood on nii ülespuhutud ja ebaefektiivne, et teie veebisait on vaevalt kasutatav – ehkki ärge laske sellel end otsima panna, sest ka seal on palju suurepäraselt kodeeritud pakkumisi!

Kahjuks pole täiuslikku viisi plekide tuvastamiseks – arvustuste süsteem ja reaalajas eelvaade on siiski hea koht alustamiseks. Samuti saate skannida teiste kasutajate kommentaare korduvate probleemide osas ja kontrollida allalaadimiste koguarvu: kui teema allalaadimisi on olnud kümneid tuhandeid, eeldate, et autoril on vajalik stiimul probleemide lahendamiseks, mis kerkivad esile – kuigi muidugi see pole alati nii.

Hoolimata saidi laiast autorite ringist, pööratakse suurt tähelepanu kohandamisele. Enamik teemasid sisaldab mitmeid erinevaid värve, fonte ja paigutuse suvandeid ning pakub mitmeid viise oma esiletõstetud piltide kuvamiseks (sh liugurid, galeriid ja karussellid), nii et saate tavaliselt oma veebisaidi ilme ja tunde. täpselt oma maitse järgi.

Tegelikult on minu isiklikud lemmikud väga mitmekülgsed ja mitmeotstarbelised teemad, millel on peaaegu piiramatu arv kohandamisvõimalusi – testige neid reaalajas eelvaates, et näha, mida ma mõtlen. Paljud neist teemadest on nii mitmekülgsed, et võiksite neist läbi lüüa, ilma et teil oleks kunagi vaja teist teemat – nii paljude kohandamisvõimalustega saate luua tohutult erinevaid veebisaite, mis sobivad mis tahes otstarbeks.

Teemafoorumi enimmüüdud teemad:

 1. Avada mitmeotstarbeline teema (60 dollarit, 364 259 müüki)
 2. X teema (59 dollarit, 165 729 müüki)
 3. Enfoldi mitmeotstarbeline teema (59 dollarit, 137 458 müüki)
 4. uDesign (59 dollarit, 47 924 müüki)
 5. Karma (59 dollarit, 29 508 müüki)

Leidke teemasid teemastForest

MOJO teemad

Vaatamata sellele, et MOJO Themes on üks suurimaid teematurge, on ThemeForest endiselt kääbus, muutes selle võrdluseks üsna väikeseks.

Mojo teemad

Üle 1000 teemaga on sellel omaette muljetavaldav arv teemasid. MOJO-st saate alla laadida ka käputäis lisatasu pluginaid, praegu on neid 33.

Nagu ThemeForesti puhul, on ka teemade korraldamiseks ja teie abistamiseks mitmeid pealkirju – sealhulgas kinnisvara, sihtlehe ja restorani teemad. Teemasid saate sorteerida ka väljalaskekuupäeva, müügi ja hinna järgi.

Kahe turuplatsi kvaliteedi võrdlemisel on nende vahel vähe valida. Ülaosas olev standard on kõrge ja ma ütleksin, et MOJO-s on vähem kvaliteetseid teemasid, kui võrrelda ThemeForestiga.

Olles aga mõlemal turuplatsil enimmüüdud – ja mõnel juhul ka testinud -, arvasin isiklikult, et ThemeForesti parim pakkumine oli palju parem kui MOJO parim. See on võib-olla üllatav, kui arvestada, et ThemeForesti publik on palju suurem ja komisjonitasud on arvatavasti suuremad (nii autorite kui ka teematurgude jaoks), kui teemat pakutakse ainult ühel platvormil.

Kõigil MOJO teemadel on samad reaalajas eelvaate valikud, mis võimaldavad teil kontrollida teema ilmumist reaalajas veebisaidil. Selles eelvaates saate proovida teema kohandamisvõimalusi, tehes muudatusi värvilahenduses ja paigutuses, et saada tunne, kuidas teie veebisait teatud teema kasutamisel võiks välja näha..

Erinevalt ThemeForestist peavad MOJO Teemade autorid jätkuvat müügijärgset tuge pakkuma tasuta. Saate vaadata kasutajate jäetud kommentaare, et näha, kui kasulik on teatud autor ja kui kiiresti nad vastavad. See erineb, kuid üldiselt pakuvad tippteemade autorid suurepärast klienditeenindust.

MOJO teemad algavad kõigest 16 dollarist, ulatudes kuni 58 dollarini, mis tähendab, et need asuvad samas teemapargis nagu ThemeForest – enamus MOJO häid teemasid maksab umbes 49 dollarit.

Lisaks teemadele pakuvad MOJO uuematele WordPressi kasutajatele, kes võivad oma teema üles ehitamiseks ja töötamiseks vaeva näha, ka installeerimisteenust: teema jaoks 49 dollarit ning teema ja WordPressi jaoks 99 dollarit. Kui tunnete muret, et te ei saa oma teemast välja nagu demot, võiksid need teenused osutuda hindamatuks.

Kõige populaarsemad teemad MOJO teemadel:

 1. Rustiku minimalistlik teema ($ 58, müügiandmed pole MOJO kujunduste jaoks saadaval)
 2. Aegaeuse mitmeotstarbeline teema (49 dollarit)
 3. Devine üheleheline teema (49 dollarit)
 4. Veel (39 dollarit)
 5. Vixen (49 dollarit)

Leidke teemasid MOJO teemadest

Loominguline turg

Lõpuks on meil loominguline turg, vähemtuntud, kuid väga loodavas turg iseseisvatele loojatele. Loominguline turg võimaldab kõigil luua oma kaupluse turul, kus nad saavad müüa erinevaid digitaalse disaini sisusid. See tähendab, et näete fotosid, graafikat, fonte ja muidugi WordPressi teemasid.

Loominguline turg

Vaatamata sellele, et enamikule WordPressi kasutajatele on see suhteliselt võõras, on Creative Market loonud muljetavaldava teemaportfelli: selle kirjutamise ajal oli saadaval 1 388 teemat: 30% rohkem kui MOJO teemadel. Sellel turul, nagu näiteks ThemeForest, on palju erinev tunne, kuna Creative Market on loomingulistele inimestele mõeldud platvorm oma disainioskuste demonstreerimiseks, mitte lihtsalt mehhanism võimalikult paljude teemade müümiseks – kui eelistate isikupärasemat puudutage, eelistate võib-olla siin asju.

Vaatamata paljude ilusate teemade omamisele leidsin, et Creative Market on vähem kasutajasõbralik – seda on lehel natuke liiga palju, WordPressi jaotises on viis erinevat pisipiltide ala, et saaksite aru saada. Teemad on korraldatud vähem rubriikide kaupa kui teemades ThemeForest ja MOJO ning te saate sorteerida teemasid ainult kõige populaarsemate ja kõige uuemate järgi. See raskendab navigeerimist ja teile huvipakkuva teema valimist.

Loovturu teemade kvaliteet on kõrge ja saadaval on mitmeid nišiteemasid – sealhulgas pulmad, mittetulundus ja sport -, aga ka tavaline valik laiaid, mitmekülgseid teemasid.

Nagu arvata võis, saate iga teemat reaalajas eelvaate nupu abil proovile panna. Kuid tegelikult leidsin, et loomingulise turu eelvaatajat oleks toredam kasutada, kuna see ei sisaldanud teistelt turgudelt nähtavat raami Buy Me Now – ilma ülaosas asuva müügipikenduseta võisin vabalt proovida oma funktsioone omas tempos. Kui teemal on kohandamisvalikud, saate selle funktsiooni abil valikuid testida.

Autoreid julgustatakse pakkuma müügijärgset tuge, kuid sarnaselt teemaga ThemeForest pole neil ka kohustust seda teha. Enamik siinseid tippteemade pakkujaid pakub ka linki oma välisele veebisaidile ja kui soovite vaadata, kuidas autor klientidega suhtleb, saate sirvida iga teema vasakul olevaid kommentaare – loomingulisel turul on jälgi palju vähem kuigi nii on jäänud väga vähe kommentaare, isegi mõne populaarsema teema kohta …

Teemahinnad loovturul varieeruvad märkimisväärselt, kõige rohkem on neid teiste turuturgudega võrreldes kõige kallim. Sellegipoolest on saadaval ka üle 50 teema, mille hind on alla 10 dollari ja mõned nii madalad kui 2 dollarit – palju odavamad kui mujalt leida! Kuid ülaosas oli mõne teema hind ilmatu 199 dollarit, näiliselt vähe seda hinnasilti õigustades.

Enimmüüdud teemad loovturul:

 1. Sport (49 dollarit, müügiandmed pole Creative Marketis saadaval)
 2. Ettevõtte identiteet (150 dollarit)
 3. Camyno (59 dollarit)
 4. Mary Kate (70 dollarit)
 5. Esiplaan (175 dollarit)

Tähelepanuväärne on ka asjaolu, et leiate sellel konkreetsel turul müügil mitmeid Automatticu (WordPress.com taga asuv ametlik ettevõte) pakutavaid teemasid – siin on link nende Creative Marketi ametlikule kataloogilehele.

Leidke teemasid loomemajanduse turult

Lõplikud mõtted

Ainuüksi nendel kolmel turul on 7000 teemaga võimatu öelda, milline teema on parim. Kuid vaadates mõlemal platvormil mõnda kõige populaarsemat teemat, ei ole liiga keeruline leida teie vajadustele vastavat suurepärase kujundusega teemat.

Vaadake teiste kasutajate jäetud hinnanguid, tutvuge kommentaaridega, katsetage seda reaalajas eelvaates ja niipea on teil ideaalne teema, et oma veebisaiti looma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me