OceanWP WordPressi teema ülevaade: kiire, kohandatav ja leheehitajale sõbralik!

WordPressi pakkumised


OceanWP on kiiresti laaditav WordPressi teema, millel on suurepärane tugi kolmandate osapoolte pistikprogrammidele ja pukseerimislehtede ehitajatele.

Veelgi enam, selle teemademosüsteem võimaldab teil ühe nupuvajutusega oma veebisaiti muuta.

OceanWP pakub palju suurepäraseid funktsioone karbist välja ja selle funktsioone saab täiustada ka hulga tasuta ja esmaklassiliste pistikprogrammide laiendustega. Rohkem teemakujundusi on saadaval ka siis, kui uuendate OceanWP põhilaiendite komplekti.

Siis pole üllatav, et disain on äärmiselt populaarne. Teema tasuta versioon on aktiveeritud enam kui 300 000 veebisaidil ja sellel on peaaegu täiuslik viietärnine hinnang saidil WordPress.org.

Selles artiklis näitan teile, mida OceanWP pakub ja kuidas saate seda kasutada professionaalse ilmega veebisaidi loomiseks.

Mitmeotstarbeline WordPressi teema

OceanWP on kaasaegne WordPressi disain – see on tundlik ja toetab mitut keelt.

OceanWP WordPressi teema - koduleht

WooCommendi integreerimine on fantastiline, paljud WooCommercei näpunäited on sisse ehitatud otse veebisaidile – näiteks on kujundusel ostukorv hüpikaken ja ostukorv ujuv riba. Samuti on olemas kiirvaate režiim, mis võimaldab kliendil toodet näha, ilma lehelt lahkumata.

OceanWP armastamise põhjused

Mittekujundajate (nagu mina) tavaline probleem on see, et WordPressi teema muutmine algsest kujundusest kaugemale võib olla keeruline. Muidugi, värvide ja fontide muutmine on üsna lihtne, kuid WordPressi teemad ei muuda alati üldise struktuuri muutmist lihtsaks.

See pole OceanWP probleem. Võite valida paljude professionaalsete WordPressi disainilahenduste hulgast, mida saab teemademosüsteemi abil oma veebisaidile importida.

Loomingulised demonstratsioonid

Teemademoste kvaliteet on kõrge.

Ehkki kõiki kujundusi saab kasutada erinevat tüüpi veebisaitide jaoks, on enamik neist mõeldud konkreetsele otstarbele, näiteks veebipood või ettevõtte veebisait.

Raamatuteema demo

OceanWP jaoks on saadaval enam kui 20 pistikprogrammi laiendit ja neid saab kasutada täiendavate stiilivalikute, lehtede koostajatele mõeldud muude vidinate, uute kohandatud postitustüüpide ja muu jaoks lisamiseks..

Lisatasu laiendusi saab osta komplektina või iseseisvalt hinnaga 9,99 dollarit aastas.

Laiendage funktsionaalsust pistiklaienditega

Kui kasutate vanemat WordPressi teemat, võite leida pukseerimislehe koostaja, näiteks Divi abil loodud stiilseid lehti, nagu näiteks Divi, jaotatud lehe keskele väikeseks lõuendialaks.

Õnneks loodi OceanWP leheküljeehitajaid silmas pidades.

Igal lehel saate määratleda, kas kuvatakse külgribasid, päiseid ja jaluseid. Samuti saate juhtida muid olulisi lehe sätteid, näiteks logo ja veeriseid.

See kontrolli tase tähendab, et saate iga lehte vastavalt kohandada ning tagada, et veebisaidi struktuur ja sisu oleksid harmoonias.

Leheehitaja tugi

Ehkki OceanWP jaoks on saadaval 13 esmaklassilist pistikprogrammi laiendit, on seal ka helde funktsionaalsus, mis on tasuta.

OceanWP installimine & Soovitatavad pistikprogrammid

OceanWP saab alla laadida WordPress.org-ist või otse WordPressi välimuse jaotise teemade lehelt.

OceanWP WordPressi teema

Kui olete OceanWP aktiveerinud, näete sõnumit, mis soovitab teil installida kolm WordPressi pistikprogrammi: Elementor, Ocean Extra ja WP Forms.

Arendajad peaksid tõesti rõhutama, et Ocean Extra on nõutav pistikprogramm – mitte soovitatav pistikprogramm. Elulisi teemafunktsioone, nagu näiteks OceanWP juhtpaneel, kuvatakse ainult siis, kui ookeani lisafunktsioon on aktiveeritud.

Soovitatavad pistikprogrammid

Nüüd on tavaline, et pistikprogrammide arendajad viivad kasutajad pärast aktiveerimist prindilehele või kuvavad iga lehe ülaservas tervitussõnumi.

Hindan seda, miks arendajad seda teevad, kuid kui korraga aktiveeritakse mitu WordPressi pistikprogrammi, võib see osutuda tohutuks.

Leidsin, et see on nii OceanWP puhul, kui aktiveerisin Elementori, Ocean Extra ja WP Forms samal ajal.

WP-vormidega alustamine

Pärast soovitatud pistikprogrammide aktiveerimist suunati mind WP-vormingute alustamise lehele. WP Forms tervitusleht tekitas lehe pisut segase väljanägemise.

Isegi pärast minu veebisaidi teisele lehele kolimist pommitati mind ikkagi sõnumitega. Mul soovitati käivitada häälestusviisard, alla laadida laiendus Ocean Sticky Header, valida Elementori jaoks anonüümne pistikandmete kogumine ja jätta OceanWP jaoks hinnang WordPress.org-i..

Nagu ma ütlesin, oli see üliraske.

Soovituslike pistikprogrammide teated

Toetan täielikult funktsioone, nagu lehe loomine ja kontaktvormide lisamine teemale pistikprogrammide abil. Ratast pole vaja uuesti leiutada, nii et funktsionaalsuse suurendamine pistikprogrammide kaudu on peaaegu alati parim viis.

Usun siiski, et OceanWP arendajad peavad uute WordPressi kasutajate jaoks installimiskogemuse seda osa täiustama.

Veebisaidi seadistamine

OceanWP häälestusviisard aitab teil teemaga alustada.

Häälestusviisardi kasutamiseks peab olema aktiveeritud tasuta Ocean Extra laiendus.

Alustamine

Järgmisel lehel saate valida veebisaidi kujunduse.

Sellelt lehelt saab eelvaadata ja installida kõiki 13 tasuta demo. Kui soovite, võite selle sammu vahele jätta.

Valige Demomall

Valisin impordi reisidemo.

Seejärel soovitati mul importida sisu uude WordPressi installi. Andmebaasi saate tühjendada WordPressi andmebaasi lähtestamise pistikprogrammi abil, näiteks WP lähtestamine, Advanced WordPress lähtestamine või WP lähtestamine.

Mitmed pistikprogrammid olid märgitud ka sellel lehel vastavalt vajadusele. Lisaks soovitatud pistikprogrammidele, mille olin varem aktiveerinud, kästi mul installida ka tasuta pistikprogrammid Custom Sidebar ja Social Sharing.

Kummalisel kombel märgiti nõutavaks ka kaks esmaklassilist pistikprogrammi, Sticky Header ja Elementor Vidinad. Olin sellest üllatunud, kuna reisidemo oli vabalt installitav.

Need kaks pistikprogrammi jaemüügis hinnaga 9,99 dollarit aastas. Need ei ole kallid, kuid ma ei usu, et ükski tasuta demokujundus peaks korralikult toimima nõudma premium-pistikprogrammi. See on levinud viis, kuidas sundida kasutajaid uuendama.

Õnneks võite järgmise sammu juurde minna ilma neid installimata. Kuid see tähendab, et lõplik väljund ei ühti teema eelvaatega.

Selle lehe allosas saate ka kinnitada, milliseid andmeid soovite importida. Kõiki valikuid kontrollitakse vaikimisi.

Demosisu importimine

Järgmisel lehel saate kohandada oma veebisaidi olulisemaid sätteid, nagu logo, veebisaidi pealkiri ja sildiliin.

Kohandage OceanWP

Sellel lehel saate valida ka oma veebisaidi kujunduse ja linkide vaikevärvid.

Vaikimisi on kõik värvid hallid, seega peate värvivalijast valima kõik neist. Mulle meeldiks, kui selles etapis oleks saadaval eelhäälestatud värvilahendused, nii et mittekujundajatel oleks lähtepunkt.

Kohandage OceanWP

Järgmisel lehel palutakse teil boonusvideo eest registreeruda OceanWP e-posti loendisse. Võite selle vahele jätta ja külastada oma uut veebisaidi kujundust.

Teie veebisait on valmis

Mulle avaldas alguses muljet, kui hea mu veebisait pärast demo importimist välja nägi, kuid veidi sügavamale süvenedes olin natuke pahane.

Esimene asi, mida ma märkasin, oli see, et minu veebisaidi navigeerimismenüü ei püsinud fikseerituna, kuna ma polnud ostnud esmaklassilist Sticky Headeri pikendust.

Reisidemo

Lähemal vaatlusel oli minu veebisaidi avaleht enamasti tühi, kuna ma polnud installinud premium Elementori vidinate pikendust.

OceanWP tühi sisu

Elementori vidinate lisand sisaldab ajaveebivõrgu vidinat postituste kuvamiseks. Ilma sellele funktsioonile juurdepääsuta ei saanud ma reisi postituses avaldada oma postitusi ruudustikus, nagu mulle meeldis.

Blogivõrgu vidin

Üldiselt usun, et häälestusviisard on hea asi. Algajatele on sellest suur abi, kui nad oma veebisaidi OceanWP-ga algselt üles seavad.

Häälestusviisardi eesmärk on lihtsustada alustamist. Usun, et häälestusviisard oleks tulnud sisseehitada OceanWP teema enda sisse, selle asemel et nõuda OceanWP pistikprogrammi aktiveerimist, kuna see oleks algajatele installiprotsessi paremaks muutnud. Arendajad oleksid võinud ka selles faasis soovitada WordPressi pluginaid, et iga plugina eeliseid paremini selgitada. Oleks mõistlikum seda teha nii, kuna häälestusviisardil on juba leht, kus palutakse installida pistikprogrammid.

Suurem probleem on see, et tasuta teemademoste nõuetekohaseks toimimiseks on vaja premium-laiendusi. Seda tuleb muuta.

Pärast reisidemo importimist kontrollisin teiste kujunduste pistikprogrammide nõudeid ja leidsin, et kõik tasuta teema kujundused nõudsid lisatasu pluginate korralikult töötamiseks. Iga üksik. Paljud teemademosed nõudsid kasutajalt aktiveeritud kujunduse taasloomiseks koguni nelja lisatasu plugina laiendit.

Mõne kujunduse puhul kaotate ainult kleepuva navigeerimismenüü kasutamise funktsionaalsuse – teiste puhul kaotate olulised teemaelemendid.

Tahaksin näha, et arendajad tegeleksid selle probleemiga ja muudaksid tasuta teemademosid nii, et nad saaksid neid kasutada 100%.

OceanWP veebisaidi kohandamine

Kui Ocean Extra on aktiveeritud, kuvatakse teie administraatori menüüs OceanWP teemapaneeli menüü. Seda nimetatakse teemateemaks – ehkki minu meelest oleks ‘OceanWP’ sobivam.

Teema põhipaneeli lehel saate jaotisi WordPressi teema kohandajas lubada ja keelata. Tõenäoliselt hoiate kõik jaotised lubatud.

Altpoolt leiate linke kohandamisprogrammi oluliste sätete jaoks, näiteks logi üleslaadimine ja päise muutmine.

Häälestusviisardit saab ka sellelt lehelt uuesti käivitada.

Teemapaneeli funktsioonid

Integratsioonid kolmanda osapoole teenustega leiate integratsiooni vahekaardilt.

Kui ühtegi pistiklaiendit pole aktiveeritud, näete ainult MailChimpi integreerimisvalikuid.

Teemapaneeli integreerimine

OceanWP-l on oma mallide süsteem. Saate WordPressi visuaalse redigeerija abil uusi malle luua ja neid lühikoodi abil igal ajal uuesti kasutada.

See on kasulik, kui lisate sama sisu postitustele ja lehtedele sageli.

Näiteks kui lõite reklaamikampaania malli, saate pakkumise uutele postitustele ja lehtedele lisada, kasutades lihtsalt lühinumbrit. See võib olla äärmiselt kasulik, kuna see tähendab, et sageli kasutatavat sisu saab muuta ühes keskses asukohas ja kasutada sadade lehtede värskendamiseks.

OceanWP mallikogu

Üks OceanWP vähemtuntud omadusi on ka üks minu lemmikuid.

Skriptide ja stiilide lehel saate lubada ja keelata kümneid Javascripti ja CSS-i elemente. Funktsioonide keelamine, mida te ei kasuta, aitab vähendada teie lehtede üldist suurust, mis omakorda kiirendab teie lehe laadimisaegu.

Skriptide ja stiilide paneel

Kõiki teemaseadeid saab eksportida .dat-faili, mis on kasulik, kui soovite varundada oma eelistatud sätted või peate OceanWP-i testkeskkonnast üle viima reaalajas veebisaidile..

OceanWP importija ja eksportija

Häälestusviisardi kaudu konfigureeritud stiilivalikuid ja veebisaidi sätteid saab muuta WordPressi teema kohandamise kaudu.

Varem pidid kasutajad demoside importimiseks oma veebisaidile installima pistikprogrammi Demo impordi laiendus. See funktsioon on nüüd üle kantud Ocean Extra lehele „Demode installimine“.

“Kõik tasuta demosed on integreeritud Ocean Extra plugina uusimasse versiooni, nii et Ocean Demo impordi plugina saab teie veebisaidilt eemaldada.”

Protsess on identne: näete loendit tasuta demosid, mis on installimiseks saadaval; iga demo jaoks on saadaval eelvaade ja kujundusele klõpsates näete, millised pistikprogrammid on selle jaoks vajalikud.

Installige demosid

Kokku pakub OceanWP 13 tasuta demo ja 21 pro demo.

Nende disainilahenduste kvaliteeti ei saa eitada: need kõik – nii tasuta kui ka esmaklassilised – on loodud kõrgel tasemel. Kahtlemata on see üks OceanWP parimaid omadusi, kuna see võimaldab teil oma veebisaidi muuta millekski eriliseks.

Vaadake OceanWP peamist demonstreerimislehte, et saada paremini aru OceanWP demokujunduse standarditest.

Kujundusdemosed

Teemapaneeli viimane leht on OceanWP premium-laiendite reklaam.

OceanWP Premium laiendused

Kõigi postituste, lehtede ja kohandatud postitüüpide jaoks saate WordPressi visuaalse redigeerija alt leida OceanWP-i seadete ala. Kõik siin määratletud seaded kehtivad konkreetsele lehele ja neid ei rakendata teie veebisaidi teistele lehtedele.

Selles seadete kastis saadaolevate valikute arv on fantastiline.

Nagu varem märgitud, saate keelata kujunduse osad, näiteks päise, jaluse ja külgriba. Samuti saate muuta päise stiili.

Lühikoode saab lisada enne ja pärast lehtede peamisi osi ning saate muuta kasutatud logo ja navigeerimismenüüd.

Need seaded võivad olla kasulikud teie veebisaidi teatud piirkondade brändimisel. Näiteks kui teie veebisaidil on dokumendiala, võite üles laadida peamenüüst erineva kaubamärgiga logo ja linkida võtmedokumentatsiooni.

Pealehe sätted

Pealkirju saab täielikult muuta. Saate muuta pealkirja, alapealkirja ja pealkirja stiili. Teise võimalusena saate selle täielikult keelata. Saate riivsaia ja jalat kohandada sarnaselt.

Ainulaadsed postituse vormingu valikud on saadaval ka heli, video, linkide, tsitaatide ja muu jaoks.

Tiitellehe seaded

Võimalus kohandada oma veebisaidi iga lehte nii, nagu soovite, muudab OceanWP väga võimsaks. Võimalused on piiramatud.

Teemakliendi kasutamine

Valdava enamuse seadetest ja stiilivalikutest leiate WordPressi teema kohandajast.

Kõiki siin tehtud muudatusi saab laua-, tahvelarvutite ja nutitelefonide puhul reaalajas eelvaatena vaadata.

Üldseadete jaotis sisaldab palju olulisi veebisaidi sätteid. Siit saate muuta oma veebisaidi kujunduse stiili ja veebisaidi peamiste alade paigutusstiili ning juhtida ka lehekülje kasutamist.

Tüpograafiat saab muuta iga veebisaidi elemendi jaoks, kuid minu jaoks paistab silma päise osa.

Enamikul teemademostel on mitu päisestiili. Värve, polstrit, veeriseid ja palju muud saab hõlpsalt muuta. Teie päise jaoks saab oma päise jaoks üles laadida suured pildi- ja videoribad, et teie veebisait silma paistaks.

WordPressi teema tellija

Ka teie ajaveebi jaoks pakutavad võimalused on fantastilised. Võite kasutada suuri pilte, pisipilte või ruudustiku paigutust ning ajaveebi elemente saab ühe nupuvajutusega lubada ja keelata.

Jaluse jaotis võimaldab teil määratleda, kas seda kuvatakse tahvelarvutites ja nutitelefonides, ning saate lühikoodide abil luua oma autoriõigussõnumi.

Blogi seaded

Näeme, et üha enam teema arendajaid võtab WordPressi teemamuusikali omaks, selle asemel et kasutada traditsioonilist valikute lehte, mille toiteallikaks on valikupaneel, näiteks Reduxi raamistik. See sobib mulle hästi.

Teema kohandamine pole alati kiireim viis veebisaidi muudatuste tegemiseks, kuid muudatuste nägemise eest, kui neid teete, tuleb maksta väikese hinnaga..

OceanWP põhilaiendid

OceanWP põhifunktsioone saab laiendada, kasutades pistikprogrammi laiendusi. Kirjutamise ajal oli pistikprogrammi laiendusi 20 ja neist seitse oli tasuta allalaaditav. OceanWP veebisait loetleb endiselt nüüdseks kaotanud demoimpordi laiendusi, mistõttu on seal teada 21 pistikprogrammi laiendit.

Seitse tasuta laiendit on järgmised: kleepige kõik; Modaalaken; Posts Slider; Kohandatud külgriba; Toote jagamine; Sotsiaalne jagamine ja muidugi Ocean Extra. Kõiki neid pistikprogramme saab alla laadida WordPress.org-ist või otse oma WordPress-i administraatorialast.

Olete Ocean Extraga juba tuttav. See pistikprogrammi laiend on vajalik teemademoste, teemapaneeli, skriptide ja stiilide jms importimiseks. See tuleks määrata vastavalt vajadusele või funktsionaalsus tuleks sisse ehitada otse OceanWP-sse.

Stick Anything on lihtne pistikprogramm, mis võimaldab teil kleepida kindla CSS-i elemendi oma lehele. Seda saab kasutada logode, vormide ja muu jaoks.

Modaalakent saab kasutada modaalakende sisu lisamiseks ja nupu kuvamiseks kuhu iganes soovite.

Posts Slider võimaldab kuvada oma ajaveebi postitusi kaunitel slaididel. Teil on täielik kontroll kasutatud pisipiltide suuruse, slaidide arvu ja nende kiiruse üle. Samuti saate slaidid piirduda ainult ühe kategooria postitustega.

Ookeani postituste liugur

Kohandatud külgriba abil saate luua piiramatu arvu külgribasid. WordPressi jaoks on saadaval palju muid külgriba pistikprogramme, kuid võiksite proovida seda proovida, kuna see võimaldab teil hallata külgribasid otse OceanWP teemapaneelilt.

Toote jagamise pistikprogramm võimaldab WooCommerce’i kasutajatel kuvada toodete all sotsiaalmeedia jagamise nuppe.

Kui soovite ajaveebipostituste alla lisada jagamisnupud, peate kasutama sotsiaalset jagamist. Pistikprogramm toetab mitmeid sotsiaalmeediateenuseid, sealhulgas Twitter, Facebook, LinkedIn ja Pinterest. Olin meeldivalt üllatunud, kui toredad olid jagamisnupud selles pistikprogrammis.

Ookeani sotsiaalne jagamine

OceanWP jaoks saadaolevad tasuta pistikprogrammi laiendused on sobivad, kuid peale OceanWP Extra ei ole need OceanWP-le spetsiifilised.

Seega, kui soovite lisada slaidid, kohandatud külgribad või sotsiaalse meedia jagamisnupud, võiksite uurida alternatiive.

OceanWP Premium laiendused

OceanWP jaoks on saadaval kolmteist esmaklassilist pistikprogrammi laiendit.

Laiendid on: täisekraan; Küpsiste teatis; Hüpikaknas sisselogimine; Instagram; Valge silt; Portfell; Woo hüpik; Kleepuv jalus; Ookeani konksud; Elementori vidinad; Kõrvalpaneel; Kleepuva päise ja jaluse viik.

Arendajad on hinnanud laiendusi konkurentsivõimeliselt, iga jaemüügi hind on vaid 9,99 dollarit aastas.

Kui lisate ostukorvi oma laienduse, julgustatakse teid kasutama OceanWP tuumalaiendite kogumit, mis sisaldab kõiki lisatasu laiendusi, hinnaga 34,99 dollarit. Selle paketi isiklik litsents maksab tavaliselt 39,99 dollarit aastas, seega veenduge, et klõpsate üksusel laiendi ostmiseks, et pakkumisele juurde pääseda ja säästaksite endale 5 dollarit..

Riputage sekundit

Lisaks kõigile põhilaienditele pakub kimp teile juurdepääsu 12-kuulisele toele ja värskendustele ning 21 pro-demo kujundusele.

Kõik kolm litsentsivalikut annavad teile juurdepääsu samale sisule. Kui kulutate rohkem, suureneb kasutamine. Ärilitsents hinnaga 79,99 dollarit aastas pakub tuge ja värskendusi kolmele veebisaidile ning piiramatu litsents (129,99 dollarit aastas) eemaldab täielikult kasutuspiirangud.

Tuumalaiendite kimp

Lisatasu laiendid aitavad teil teha palju erinevaid asju.

Täisekraan võimaldab teil luua täisekraanil keritava veebisaidi ning saate reguleerida kerimiskiirust ja navigeerimise värvi, et aidata teil oma sisu näidata soovitud viisil. Selle laienduse kasutamiseks peate aktiveerima Elementori.

Küpsisteatis teavitab veebisaidi külastajaid sellest, et kasutate küpsiseid, et järgida EL-i küpsiste seadust GDPR. Sellel on kaks stiili ja saate kasutajatele kuvatavat teksti muuta.

Fotograafid, kes kasutavad Instagrami, hindavad Instagrami pistikprogrammi, mis tõmbab teie kontolt pilte. Kui soovite aga oma veebisaidil pilte kuvada, võiksite kaaluda ka portfooliot.

Portfelli pistikprogrammi laiend aitab teil kuvada piltide portfelli, kasutades lehe malli või lühinumbrit. Saate muuta portfelli stiili ja tüpograafiat ning filtreerida sisu kategooriate, siltide ja muu järgi.

Portfelli pistikprogrammi laiendus

Arendajad armastavad laiendust Ocean Hooks. Selle pistikprogrammi abil saate PHP-koodi ja lühikoode sisestada oma veebisaidi mis tahes alale.

Konksud saab aktiveerida lehehaaval ja neid saab kontrollida OceanWP sätete kasti kaudu. Selle jaoks on saadaval fantastilisi funktsioone, näiteks konksude piiramine tingliku loogika ja kasutajarollide järgi.

Veel üks pistikprogrammide arendaja peaks tähelepanu pöörama White Labelile, mis võimaldab teil asendada kõik OceanWP-i kaubamärgid enda omadega.

Kuigi OceanWP mängib hästi kõigi WordPressi lehe ehitajatega, on selle integreerimine Elementoriga pisut täpsustatud. Kui kasutate Elementorit koos OceanWP-ga, on Elementori vidinad väärt ost.

Pistikprogramm lisab rohkem kui 40 ainulaadset Elementori sisu vidinat, mis laiendab oluliselt seda, mida saate lõuendi piirkonnas Elementori abil luua..

Seal on vidinad kujunduselementide, ribareklaamide, piltide, vormide, WooCommerce’i toodete, postituste ja muu jaoks.

Elementori vidinad

OceanWP jaoks on saadaval kaks hüpikpistikprogrammi.

Woo Popup kuvab ostjatele teate, kui nad klõpsavad mõne toote ostmisel, ja teatab neile, et toode on lisatud nende ostukorvi. Pistikprogramm võimaldab teil muuta hüpikakna suurust, stiili ja sisu.

Hüpikaknas sisselogimine laadib vormi konto loomiseks, sisselogimiseks ja parooli lähtestamiseks.

Hüpikaknas sisselogimine

Ülejäänud pistikprogrammi laiendid lisavad täiendavat disainifunktsiooni.

Külgpaneel lisab teie lehe küljele tundliku külgpaneeli, mille kasutajad saavad igal ajal sulgeda. Saate määratleda, milliseid vidinaid siin kuvatakse ning kuidas paneel välja näeb ja töötab.

Kleepsu päist, mis on enamikes tasuta OceanWP-teemademostes nõutud, saab kasutada päise fikseerimiseks lehe ülaosas. Pistikprogramm võimaldab teil kindlaks teha kleepuva päise kõrguse ja selle, kas seda kuvatakse mobiilis.

Sarnasel viisil saab kleepuvat jalust kasutada jaluse kinnitamiseks iga lehe põhjale.

Viimane lisatasu laiend on jaluse viik. Seda saab kasutada nähtava riba kuvamiseks jaluse kohal. Stiili saab hõlpsasti muuta ja selle saab teatud lehtedel lubada või keelata.

Jaluse viik

Mõned lisatasu laiendid lisavad teie veebisaidile vaid pisut täiendavat funktsionaalsust, kuid teised, näiteks Ocean Hooks ja Elementor Vidinad, on üsna märkimisväärsed.

Kummagi 9,99 dollarise hinnaga pole ükski neist pistikprogrammidest kallis, kuid usun, et 34,99 dollarine pakkumine kõigi lisatasu laiendite ja pro-demade jaoks on fantastiliselt väärt raha.

Lõplikud mõtted

Need, kes otsivad head tasuta WordPressi kujundust, hindavad seda, mida OceanWP pakub.

Teema paigutab WordPressi teema kohandamisse enamiku kujundus- ja stiilivalikuid, nii et näete, kuidas muudatused reaalajas välja näevad. Algajad hindavad, kui palju see muudatuste tegemisel aitab.

WordPressi visuaalse redigeerija all kuvatavaid lisasätteid saab kasutada veebisaidi iga lehe ainulaadseks kohandamiseks. See avab piiramatud võimalused oma veebisaidi loomiseks.

Ka lehe ehitajaid toetatakse hästi, kuna saate ühe nupuvajutusega keelata leheelemendid, näiteks päise, jaluse ja külgriba. Väärib märkimist, et OceanWP on Elementoriga paremini integreeritav kui teised leheehitajad.

Arvan, et arendajad peaksid parandama OceanWP-i installiprotsessi algajatele ja võib-olla lisama Ocean Extra funktsionaalsuse otse teema enda sisse. Suurem mure on aga OceanWP tasuta teemademoste rakendamine.

Teemademosüsteem on kahtlemata üks OceanWP parimaid omadusi, kuna see annab kasutajatele juurdepääsu kvaliteetsete kujunduste kataloogile. Pettumus on see, et iga tasuta teema demo korrektseks toimimiseks on vaja esmaklassilist pistikprogrammi laiendit.

Selles osas on OceanWP täisversioon parem ülevaade sellest, mida OceanWP saab teha. Iga lisatasu pistikprogrammi laienduse hind on 9,99 dollarit aastas, kuid parem ostmine on isiklik litsents, mis on saadaval 34,99 dollari eest.

Põhilaienduste komplekti ostmisel saate terve aasta tuge ja värskendusi, juurdepääsu kõigile lisatasu pistikprogrammi laienditele ja juurdepääsu kõigile pro-teema demodele.

Kui soovite rohkem teada saada OceanWP kohta, soovitan installida tasuta versioon, et näha ise, kuidas see töötab. Teema, saadaolevate teemademoside ja saadaolevate pistikprogrammilaiendite kohta saate lisateavet OceanWP ametlikul veebisaidil.

Kui soovite vaadata läbi mõned näited saitidest, mis tegelikult kasutavad OceanWP, on siin suurepärane näide.

Tutvuge ka ulatusliku dokumentatsioonialaga, mis sisaldab videoõpetusi ja OceanWP kõigi peamiste omaduste kirjalikke õpetusi ning selgitab, kuidas iga pistikprogrammi laiend töötab.

Kas olete kasutanud / kasutanud OceanWP-d? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map