MyThemeShop ülevaade – ülihea väärtusega WordPressi teemaklubi!

WordPressi pakkumised


Teema või pistikprogrammi otsimisel rikutakse WordPressi kasutajaid valiku ees. Ametliku hoidla, spetsiaalsete turuplatside ja mitmesuguste WordPressi poodide abil on valikuid tuhandeid – tegelikult on neid nii palju, et otsuse langetamine võib liiga kergelt osutuda keeruliseks..

Õige valiku tegemine on teie saidi edu jaoks siiski kriitilise tähtsusega – see pole midagi, mida tuleks kergekäeliselt võtta. Lõppude lõpuks määrab teie saidi teema külastajatele kuvatava kujunduse ja pistikprogrammid lisavad enamiku selle funktsioonidest.

Teadliku otsuse langetamiseks vaatlen põhjalikult ühte parimat WordPressi teemade ja pistikprogrammide ostmise kohta: MyThemeShop. Lisaks MyThemeShop’i uurimisele üldiselt, uurin ka selle peamisi funktsioone, vaatan läbi mõned selle parimad tooted ja jagan näpunäiteid potentsiaalsetele ostjatele.

Alustame!

Mis on MyThemeShop?

Sellise nimega nagu MyThemeShop võiksite arvata, et vastus on selge. Tegelikkuses hõivab MyThemeShop kesktee WordPressi teemapoe ja WordPressi „klubi” vahel. Hinnapoliitika tõttu kaldub see ilmselt siiski rohkem klubiks olemisele.

MyThemeShopi koduleht

Selle põhjuseks on asjaolu, et kuigi kõiki selle tooteid (MyThemeShop arendab teemasid ja pistikprogramme) saab eraldi osta, on sellel ka liikmelisuse võimalus, mis annab kasutajatele täieliku juurdepääsu kogu tootevalikule.

Uskuge või mitte, MyThemeShop on üks suurimaid WordPressi klubisid, mis uhkeldab tohutult 600 000 pluss rahulolevate klientidega ning enam kui saja teema ja pluginaga kombineeritud kataloogis. Täpsemalt 87 tasuta ja premium-teemat ning 22 tasuta ja premium-pluginat.

MyThemeShop hinnakujundus

Nii paljudele konkurentidele lisandub MyThemeShopi teema ja pistikprogrammide hinnad? Vaatame toodete hindu.

Lisaks mitmete tasuta toodete pakkumisele on MyThemeShop ka üksikute toodete hindadega üsna konkurentsivõimeline. Enamik premium-teemasid maksab 45 dollarit, mõned hinnaga vaid 29 dollarit. See on taskukohasem kui paljud teised premium-teemapoodid. Näiteks on keskmine ThemeForesti teema umbes 60 dollarit.

Pistikprogrammide hinnad kehtivad individuaalselt, ulatudes 29–77 dollarini, sõltuvalt pistikprogrammist. See on jällegi konkureeriv teiste pistikprogrammide arendajate, näiteks CodeCanyoni arendajatega.

Kui soovite juurdepääsu kõik teemadest ja pistikprogrammidest MyThemeShop klubi kaudu, maksate erinevaid summasid sõltuvalt sellest, kui paljudel saitidel soovite tooteid kasutada:

 • Üks sait – 99,47 dollarit aastas
 • Kolm saiti – 197 dollarit aastas
 • Piiramatu saitide arv – 420 dollarit aastas

Kui soovite kasutada MyThemeShopi teemasid ja pistikprogramme piiramatutel saitidel, on klubi pisut kallis, eriti kui võrrelda seda sarnaste klubidega. Mõned võrdluspunktid on:

 • ElegantThemes – alates 89 dollarist aastas piiramatute saitide jaoks.
 • Themify – alates 89 dollarist aastas piiramatute saitide jaoks.
 • TeslaThemes – alates 99 dollarist aastas piiramatute saitide jaoks.
 • ThemeIsle – alates 129 dollarist aastas kuni kolme saidi jaoks.
 • WPMU Dev – alates 588 dollarist aastas piiramatute saitide jaoks
 • StudioPress – alates 499 dollarist aastas piiramatute saitide jaoks.

Üks tore asi MyThemeShop klubi kohta on see, et saate seda kasutada kliendisaitidel ja saate tuge. Seega, kui ehitate kliendisaidid elatiseks, on see põhjus kaaluda piiramatut liikmelisust.

Samuti saate juurdepääsu kõigile uutele toodetele, mille MyThemeShop välja annab, kui olete aktiivne liige.

MyThemeShop WordPressi teemad

Nüüd oluliste asjade juurde: toodete kvaliteet ja valik. Alustuseks vaatame MyThemeShopi peamist tootevalikut: WordPressi teemasid.

Kollektsioon koosneb 87 teemast – 71 premium-teemat ja 16 tasuta teemat.

Teema omadused

MyThemeShopi teemad olid kavandatud kasutatavust silmas pidades ja igaühel neist on spetsiaalne teemavalikute paneel, kust saate juhtida teema sätteid, kohandada kujundust ja importida mannekeeni sisu (et teie veebisait näeks välja nagu demo, mida nägite, kui ostsite. teema).

Tasub korraks arutleda nende kohandamisvalikute üle, mis muudavad teemad väga mitmekülgseteks.

Alustuseks on igal teemal tugi piiramatule värvitoonile ja tugi Google Fondile. Võib-olla veelgi olulisem on see, et kõik teemad pakuvad piiramatuid taustavalikuid, sealhulgas mitmesuguseid sisseehitatud taustamustreid, eelnimetatud piiramatuid värve ja kohandatud taustpildi üleslaadimise võimalust.

Ka teemad on küllaltki rikkalikud. Iga teema juurde kuulub sisseehitatud reklaamihaldus, stiilsed ja kerged suhtlusjaotusnupud ning kontaktvormi funktsioonid. Kõigil teemadel on ka kogu MyThemeShop lühikoodide kollektsiooni tugi, mis võimaldab teil oma saidile hõlpsalt pilkupüüdvaid kujunduselemente lisada.

Kõige olulisem on aga see, et selle kõige all on puhas, kerge ja vastupidav kood ning reageeriv disain.

Teemade valimine

Teemad on jagatud nelja kategooriasse:

 • Ajakirjade teemad (24 saadaval).
 • Blogi teemad (40 saadaval).
 • e-kaubanduse teemad (saadaval on kuus).
 • Äriteemad (21 saadaval).

Teema otsimine on lihtne ja veebisaidil MyThemeShop on palju funktsioone, mis teid abistavad. Alustuseks võite otsida teemasid kõigist neljast kategooriast, mida me äsja loetlesime, lisaks on eraldi kategooria tasuta ja populaarsetele teemadele. Või kui soovite, võite alustada märksõna otsimisega, kasutades otsingufunktsiooni.

MyThemeShop teemaotsingu leht

Kõik teemad sisaldavad eelvaadet, mis aitab teil kujundusest aimu saada. Neid eelvaateid on vaikimisi kolm rida, kuid kui eelistate pisut suuremat eelvaadet, saate valida loendivaate.

Ehk kõige kasulikum kõigist on siiski see, et MyThemeShop võimaldab teil valida, milliseid funktsioone soovite oma teemas. Funktsioone saate valida ripploendist ja kõik teemad, mis ei vasta teie kriteeriumidele, kukutatakse otsingulehelt. Valikuid on üheksa (ja saate valida mitu):

 • Kaks veergu
 • Kolm veergu
 • AdSense on optimeeritud
 • Fikseeritud päis
 • Kogu laius
 • HTML5 / CSS3
 • Vastuvõtlik
 • Liug
 • Tõlge on valmis

Kui olete leidnud teema, mis teile meeldib, võite klõpsata selle tootelehel. Siit saate lugeda rohkem teema peamiste omaduste kohta, lisaks saate aimu selle populaarsusest – iga teema sisaldab kogukonna reitingut viiest.

Skeemiteema tooteleht

Nagu võite oodata ühelt parimatelt teemamüüjatelt, on igal teemal ka oma demo (või demosid).

Enne teema ostmist soovitaksin tungivalt mõni minut selle demo uurimiseks. Saate proovida selle paigutusi, proovida erinevaid kohandamisvalikuid ja saada üldise ettekujutuse teema väljanägemise ja toimimise kohta.

Kõige populaarsemad MyThemeShop teemad

Teemade visuaalsest kvaliteedist ülevaate saamiseks vaatame natukene parimat, mida sellel pakkuda on. Ühtki müüginumbrit pole kättesaadavaks tehtud, seega usaldame siin populaarsuse otsingufunktsiooni. (Märkus. Klõpsake ekraanipildil, et suunata otse teema demonstratsioonilehele.)

Kõik hinnad, mida ma loetlen, kehtivad ühe saidi litsentsi kohta. Veidi suurema raha eest saate osta ka mitme saidi litsentse.

1. Skeem (ajaveebi / e-kaubanduse teema)

Alates sotsiaalmeediast kuni otsimootoriteni on skeem teema, mis on kohandatud domineerivatele SERP-dele – saavutatud hoolikalt kujundatud, SEO-le optimeeritud paigutuse abil. Teema on ka välkkiire – saidi kiirus on oluline järjestamise tegur. Sait kasutab stiilset, kuid samas lihtsat kujundust, lisaks on see komplekteeritud ülevaatefunktsioonide ja reklaamihaldusega. SEO-põhise teema jaoks, mille nimi on Skeem, lisab teema muidugi vajaliku skeemi märgistuse, mis annab Google’ile rikkalikud katkendid.

Lõpuks on Schema koos kolme erineva eelmonteeritud demoga – Default, Minimal ja Shop.

Skeemiteema demo

Hind: 45 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 5 tärni (322 arvustust).

2. SociallyViral (ajakirja / ajaveebi teema)

Sotsiaalne liiklus kasvab pidevalt ja terved veebisaidid on hüpanud peaaegu eranditult sotsiaalsest liiklusest. Kui soovite luua viiruslikku sotsiaalset veebisaiti, loodi SociallyViral just teie jaoks – sellel teemal on mitmeid funktsioone, et suurendada sotsiaalsete osakaalude suurenemist ja rahuldada ka viiruslikku liiklust. See tähendab veebisaiti, kus on palju sotsiaalseid nuppe, populaarseid postitusvidinaid ja monetiseerimise silmaga täiustatud AdSense’i optimeerimine.

Sotsiaalselt viiruse teema demo

Hind: 45 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,5 tärni (238 arvustust).

3. Ad-Sense (ajaveeb / reklaamiteema)

Nagu nimigi ütleb, on Ad-Sense teema spetsiaalselt üles ehitatud displeireklaamidest saadava tulu optimeerimiseks. Selleks on kaasas sisseehitatud funktsioonid reklaamiblokkide tuvastamiseks, reklaamide haldamiseks ja sisu lukustamiseks reklaamiblokereid kasutavatele inimestele.

Ad-Sense pakub ka kümmet erinevat demosaiti, kus leidub kõike alates retseptidest kuni tehnoloogia, moe- ja beebiblogideni. Allpool näete viiruse demo, mis on üks minu lemmikuid.

Ad-Sense'i teema tutvustussait

Hind: 45 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,3 tärni (142 arvustust).

4. Kupong (kupongi sait / ajaveebi teema)

Kupong on suurepärase kujundusega teema, mis on loodud spetsiaalselt kupongiettevõtetele. See aitab teil hõlpsalt navigeeritava liidese abil näidata kupüüre erinevatest poodidest. Parim funktsioon on aga nupp Kuva kupong, mis nõuab, et kasutajad klõpsaksid kupongi nägemiseks (täpselt nagu jaemüüja seda teeb). See tagab, et saate selle olulise sidusklõpsu, luues samal ajal ostjatele kasutajasõbraliku kogemuse.

Kupongi juurde kuulub seitse eelmonteeritud demosaiti, sealhulgas spetsiaalsed võimalused e-kaubanduse ja ajaveebi jaoks.

Kupongi teema demo sait

Hind: 45 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,6 tärni (162 arvustust).

5. Ettevõtte (äriteema)

Ettevõte on mitmeotstarbeline äriteema agentuuridele, ettevõtetele, ettevõtetele ja vabakutselistele. Aidates teil oma ettevõtet parimal viisil näidata, sisaldab see spetsiaalseid jaotisi funktsioonide, meeskonnaliikmete, teenuste, portfelli, iseloomustuste, hinnakavade ja muu kohta.

Korporatiivne sisaldab kahte demo – üks geneerilise ettevõtte ja teine ​​rakenduse jaoks.

Ettevõtte teema tutvustav sait

Hind: 45 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,6 tärni (240 arvustust).

MyThemeShop pistikprogrammid

Lisaks teemadele pakub MyThemeShop ka 22 WordPressi pistikprogrammi, sealhulgas 18 lisatasu ja neli tasuta võimalust.

Need pistikprogrammid võimaldavad teil oma veebisaidile lisada väga spetsiifilisi funktsioone, näiteks teavitusribasid, ettelugemisaja prognoose ja peatselt saabuvaid lehti.

Pistikprogramme saate otsida samamoodi nagu teemasid, kuid kuna pistikprogrammid erinevad oma võimaluste poolest, on pistikprogrammide tootelehed kõige olulisemad kohad, kus otsida üksikasju, mida olete pärast.

Igal pistikprogrammi lehel on pikk nimekiri pistikprogrammi funktsioonidest, mis annab teile selge näite selle kohta, mida see saab (või ei saa) teha. Näete ka kasutaja reitingut, lisaks on iga pistikprogrammi jaoks käepärane demo, nii et näete kõiki toimivusi.

Kõige populaarsemad MyThemeShop pistikprogrammid

Kuna pistikprogramme on vähem kui teemasid, jookseme alla MyThemeShop WordPressi nelja parima pistikprogrammi alla. Esitan ka lühikese kokkuvõtte selle kohta, mida iga pistikprogramm saab teha.

1. matemaatika auaste

Rank Math on MyThemeShopi täisteenindusega WordPressi SEO pistikprogramm. Ehkki see on üsna uus, on see juba aktiivne enam kui 90 000 WordPressi saidil, säilitades 4,8-tärnise hinnangu enam kui 420 arvustusele saidil WordPress.org.

Rank matemaatika on täielik alternatiiv sellistele populaarsetele pistikprogrammidele nagu Yoast SEO ja All in One SEO Pack. See aitab teil meta pealkirju / kirjeldusi seada, lisada skeemi märgistusi, optimeerida märksõnade jaoks, soovitada sisemisi linke ja palju, palju muud.

MyThemeShop paneb hulga ressursse matemaatika matemaatikasse, mistõttu ta saab isegi oma spetsiaalse veebisaidi.

Praegu on Rank Math 100% tasuta, kuid ma arvan, et MyThemeShop plaanib seda mingil hetkel monetiseerida..

Rank matemaatika veebisait

Hind: tasuta | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,8 tärni (423 arvustust saidil WordPress.org).

2. WP Review Pro

Nagu nimest järeldada võib, lisab WP Review Pro mis tahes WordPressi veebisaidile ülevaatuse funktsionaalsuse. See võimaldab teil tooteid stiilselt hinnata, kasutades erinevaid hindamissüsteeme ja kohandamisvalikuid. Pistikprogramm lisab teie arvustuse postitustele ka skeemi märgistuse, mis annab Google’i rikkalike lõikude funktsionaalsuse juurde. (Märkus: see on esile toodud meie parimate arvustuste pistikprogrammi versioonis.)

WP Review Pro võimaldab teil ka külastajatel arvustuste hinnanguid ja kommentaare esitada ning saate oma ülevaatuskasti osana kuvada kasutajate hinnanguid. Veel üks puhas omadus on võimalus luua võrdlustabeleid erinevate toodete võrdlemiseks ja vastandamiseks.

WP Review Pro demo

Hind: 77 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,1 tärni (200 arvustust).

3. WP viktoriin Pro

WP Quiz Pro aitab teil WordPressi saidi jaoks koostada igat tüüpi viktorine. Saate luua Buzzfeedi stiilis viiruslikke viktorine või tõsisemaid rakendusi, näiteks uuringuid või veebieksamid.

WP Quiz Pro juures on tore, et see sisaldab nutikaid turundusfunktsioone, mis aitavad teil viktoriinidest maksimumi võtta. Näiteks saate koguda e-posti aadresse enne, kui kasutaja alustab viktoriini või näeb selle tulemusi, samuti saate küsimuste vahele lisada reklaame..

Veel üks kena funktsioon on võimalus luua interaktiivseid loendipostitusi, kus teie külastajad saavad hääletada üksikute loendivalikute üleval või all.

WP Quiz Pro demo

Hind: 67 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,9 tärni (201 arvustust).

4. WP Telli Pro

WP Subscribe Pro võimaldab teil kuvada stiilseid hüpikuid ja tellimiskaste, et oma e-posti loendit laiendada. Sellel pistikprogrammil on hulgaliselt disainimisvõimalusi, millega mängida, pluss väljumiskava tehnoloogia toetamine. Saate integreerida WP Subscribe Pro ka kõige populaarsemate e-turunduse automaatvastajate teenustega, sealhulgas AWeberi ja muidugi Mailchimpiga.

WP Telli Pro demo

Hind: 29 dollarit | Otseülekanne | Kõik üksikasjad

Hinnang: 4,7 tärni (262 arvustust).

MyThemeShop tugi

MyThemeShop pakub kõigile oma klientidele kvaliteetset ööpäevaringset tuge. See toimub peamiselt oma tugifoorumis avalikult, nii et teised kasutajad saavad tavalistest probleemidest õppida.

Foorumid on üsna aktiivsed, eri foorumites on enam kui 500 000 postitust (enamasti teema tugifoorumis):

MyThemeShop tugifoorum

Seal on spetsiaalne jaotis teemadele ja pistikprogrammidele ning tasuta ja esmaklassiliste toodete eraldamine. Lihtsalt postitage oma probleem foorumisse ja üks MyThemeShopis töötav tugimeeskond vastab teie päringule kiiresti – tavaliselt kõige vähem tunni aja pärast.

Ainult tasulistele liikmetele keskendumise asemel pakub MyThemeShop suurepärast tuge ka tasuta kasutajatele, uskudes, et inimese poolt toote eest saadav tugi ei tohiks sõltuda sellest, kas nad on maksnud või mitte.

Foorum toetab ka otsingufunktsiooni, nii et saate otsida probleemile olemasolevaid lahendusi – tavaliselt kiireim viis vastuste otsimiseks. Lahendatud päringud tähistatakse rohelisega Vastati tempel.

MyThemeShip pakub ka 33 WordPress 101 videoõpetuse kogumit, mis õpetavad WordPressi põhitõdesid. Samuti võite leida veelgi rohkem juhendajavideoid, mis on pühendatud konkreetsetele MyThemeShop-teemadele ja pistikprogrammidele. MyThemeShopil on ka teine ​​videote komplekt, mis on pühendatud tavaliste WordPressi vigade parandamisele.

Isegi kui te pole MyThemeShop-klient, saate nende tugiteenuste pakkumisest siiski palju kasu saada.

Ja kuigi MyThemeShop pakub piletitoetust nii tasuta kui ka esmaklassiliseks pakkumiseks, saavad tasulised kasutajad prioriteetset tuge, nii et ikkagi on stiimul teie rahakoti avamiseks.

Lõplikud mõtted

Üldiselt on MyThemeShop peaaegu kindlasti üks parimatest WordPressi klubidest – see pakub taskukohase hinnaga muljetavaldavat valikut teemasid. Kasutage suurepärast, mitmekülgset pistikprogrammide valikut ja pidevat tuge. Pole raske mõista, miks rohkem kui 600 000 inimest on võtnud kasutusele Plugin ja saanud MyThemeShop klientideks.

Teil võib tekkida küsimus, kas peaksite klubi tellimuse raames ostma teemasid individuaalselt või töökohana. Muidugi, see sõltub.

Kui ehitate palju veebisaite – võib-olla vabakutselise arendaja või loomeagentuurina -, siis on klubisse kuulumine kindlasti kõige ahvatlevam variant. See pakett annab teile juurdepääsu ligi sajale teemale, et oma klientidele muljet avaldada, lisaks on kõigil pakutud kohandamisvalikuid, et saaksite kohandada veebisaiti kliendi soovidele.

Kui aga olete üksiku veebisaidi loomine, on otsus pisut raskem. Ühelt poolt saate säästa raha, kui ostate ühe teema; teiselt poolt võimaldab klubi tellimuse eest tasumine testida oma veebisaiti mitmesuguste varjendite abil, kuni leiate sobivaima.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map