Enfoldi teemaülevaade – lähemalt ühe 2015. aasta enimmüüdud WordPressi teema kohta

WordPressi pakkumised


Enfold, mis praegu on ThemeForesti peaaegu 75 000 müügiga ja peaaegu täiusliku 5-tärnise reitinguga, on üks populaarsemaid WordPressi teemasid turul.

Kriesi (teema pakkuja, kes on juba kogunud ThemeForesti absoluutselt 140 000 kogumüüki) on Enfoldi jaoks palju meeldinud: see on täielikult reageeriv, ühildub täielikult WooCommerce’iga, sellel on tohutu hulk muljetavaldavaid teemademosid – kõik koos eriti hõlpsasti paigaldatud ettemääratud sisu – ja noh: veel natuke …

Vaatame üksikasjalikult, mida see enimmüüdud teema pakub:

Eelmääratud kujundused ja küljendused

Enfoldil on praegu kuusteist valmis demonstratsiooni / paigutust, mida saab kasutada oma disaini lähtealusena ja paigaldada vaid mõne klõpsuga.

Enfoldi teema - ekraanipilt

Demo installimiseks peate minema ainult teema jaotisesse Demo importimine (asub paneeli Teema suvandid) ja klõpsake demos, mida soovite importida. Mõne minuti pärast installitakse demo ja saate kõik selles sisalduvad lehed soovi korral läbi vaadata ja neid redigeerida – säästes nii tonni aega mõlemas a) oma kujunduse väljatöötamisel, ja b) täiesti uue saidi loomine ja käitamine!

Mõned näited …

Siin on mõned põhinäited teemaga kaasas olevate valmis demoside / paigutuste kohta:

Näide 1.

Lõpeta vaikedemo - ekraanipilt

Näide 2.

Enfold Shop Demo - ekraanipilt

Näide 3.

Enfoldi fotograafiaportfelli demo - ekraanipilt

Pole paha! Kuid need on muidugi ainult lähtepunktid ja pärast ühe installimist peate varsti alustama asjade kohandamist erinevate sätete kaudu …

Põhijooned

Ilusad kujundused ei ole aga kõik see teema, mida pakkuda – kuna Enfoldil on moosi pakitud funktsioone:

Vastuvõtlik

Tõenäoliselt teate juba Google’i Mobilegeddonist. Kui ei, siis on põhiline halvenemine see, et Google karistab teie saiti (teatud määral) tõhusalt, kui ta ei kohanda selle paigutust mobiilseadmetes hea välja nägemiseks.

Seetõttu on hädavajalik, et teie sait kohandaks vastavalt ekraani suurusele oma paigutust ja teksti suurust jne – see on midagi võimaldavat, kui teil on reageeriv WordPress-teema.

Õnneks on Enfoldi meeskond taganud, et nende teema on nii reageeriv kui ka lisaboonusena ka võrkkestavalmidus (tagades sellega, et pildid jne näevad nii madal- kui ka kõrglahutusega ekraanil teravad ja teravad).

Avia küljenduse ehitaja

Enfoldi üks intrigeerivamaid jooni on leheehitaja nimega Avia.

Enfold Avia küljenduse ehitaja

Ehkki see pole võib-olla nii kasutajasõbralik kui mõned muud leheehitaja pistikprogrammid, on Avia Layout Builder enam kui võimeline aitama teil luua oma ainulaadse kujunduse – olgu see siis pärast kerget õppimiskõverat..

Näitena: restorani Enfold One Page kogu demo kogu leht (allpool näidatud) on tegelikult üles ehitatud just selle lehe ehitaja abil.

Enfoldi klassikalise restorani demo - ekraanipilt

Elementide loetelu, mida siin saate kasutada, on samuti üsna jahmatav. Siin on käputäis näiteid, mille hulgast saate valida:

 • Erineva laiusega veerud.
 • Nuppude galerii
 • Vahelehed
 • Lülitab
 • Akordionid
 • Hinnakujundus ja andmetabelid
 • Nupud tegevusele
 • Iseloomustused
 • Animeeritud loendused
 • Video
 • Google kaardid

Lehtede koostajat on suhteliselt lihtne kasutada, kuid selle tunnetamiseks on vaja pisut aega. Teie parim panus siin on ilmselt üks demode installimine, enne kui proovite luua nullist oma kujunduse, kuidas kõik elemendid toimivad..

Enfold Advanced Layout Builderi (ja ka mõne muu käepärase video) kiire sissejuhatava videoülevaate saamiseks klõpsake siin.

Muljetavaldav kihilisus

Kihi liugurid on suurepärane viis veebisaidile isikupära lisamiseks.

Enfoldi paigutuse ehitaja

Enfoldi osas on sellega kaasasolev (LayerSlider WP) üks paremaid (st vähem särav), mida olen isiklikult testinud – ja see võimaldab teil luua päris uimastavaid 2D- ja 3D-animatsioone, mida saab kasutada ükskõik millises oma saidi lehel.

Nagu näiteks Layout Builder, on ka siin natuke õppekõver – ehkki olgem ausad, võib sama öelda peaaegu kõigi selliste turul olevate liugpistikprogrammide kohta …

Suur pluss: seal on lai valik erinevaid nuppe ja palju elemente, mille vahel valida – kõik need peaksid aitama teil luua suurepärase väljanägemisega liugurid: kui olete riputanud, kuidas edasi liikuda neid kõiki muidugi.

WooCommerce on valmis

Kunagi ei või teada, millal võiksite või peate alustama veebipoe alustamist. Isegi kui te seda praegu ei plaani, on sageli parem valida teema, mis toetab selliseid võimalusi.

Õnneks on Enfold WooCommerce valmis, nii et võimalus poe loomiseks on olemas alati, kui seda vajate.

Teema valikud

Ükskõik, kas teate seda või mitte, suurepärased teemavalikud on tõesti alustalad, millest hõlpsasti kasutatavad teemad üles ehitatakse.

Enfoldi teemavalikud - ekraanipilt

Kui te ei ole kogenud disainer või arendaja, siis on teie saidi seadistamise hõlpsamaks muutmine selliste võimaluste abil, mis hõlbustavad teie saidi ilme muutmist..

Enfold ei jää siin ka alla ja tegelikult kiitleb ta mitme atraktiivse teemavalikuga, mis võib aidata tehingut sõlmida, näiteks võime:

 • Valige rohkem kui 20 eelnevalt määratletud värviskeemi hulgast
 • Valige hulgaliselt atraktiivseid erinevaid fonte
 • Muutke elemente, nagu pealkirja font, suurus ja värv jne.
 • Lisage üks kuni viis erinevat jaluse vidina ala

Nimekiri jätkub ja edasi …

Suurepärane dokumentatsioon ja tugi

Sageli on üks olulisi asju, mida enne teema ostmist kaaluda, seda laadi tugi ja dokumentatsioon.

Kui te pole tuttav teemaga, mida kavatsete osta, siis on tõenäoline, et hakkate tegelema asjaga, mis nõuab natuke abi. Seetõttu on ülioluline pääseda juurde kasulikule teabele, kui seda vajate.

Enfold pakub mitte ainult videolõike, mis aitavad teil edasi liikuda, vaid ka tohutut tugifoorumit, mis on täis rahvast, küsides (ja vastates) täpselt selliseid küsimusi, mis teil tõenäoliselt on.

Viimati lisatud uued funktsioonid

Enfoldi põhjalik uuendus on juba mõnda aega möödas, kuid 5. novembri 2015 seisuga on olnud suhteliselt suur, mis tõi turule üsna palju uusi funktsioone, sealhulgas neli uhiuut eelvalmistatud demo / paigutust:

 • Enfoldi ehitusdemo
 • Enfoldi elustiiliblogi demo
 • Enfold Minimaalse portfelli demo
 • Enfoldi sihtlehe demo

Teine selle värskendusega välja antud suur funktsioon on Enfoldi võimalus nüüd MailChimpiga ühenduse luua ilma pistikprogramme kasutamata.

Uute funktsioonide täieliku loendi leiate siit.

…ja veel!

Funktsioonide täieliku loetelu leiate Enfoldi ametlikul veebisaidil funktsioonide lehelt.

Selle mähkimine

Niisiis: kas Enfold on teie jaoks teema?

Noh, ma muidugi ei saa teie jaoks valikut teha, kuid pärast seda, kui olen selle enda jaoks läbi katsetanud, võin kindlalt öelda, et Enfoldil on selles kindlasti palju ära. Üks asi, mida tuleks siiski arvestada, on see, et kuna teemaehitaja loob lehti lühikoodide abil, võib hiljem tavapärasest pisut keerulisem olla teemade muutmine – kuna selle välja lülitate, tekitavad need lühikoodid natuke jama teatud lehtedel, mida tuleb enne edasiliikumist käsitsi korrigeerida.

See ei tähenda siiski Enfoldile ainuomast probleemi: paljud muud populaarsed mitmeotstarbelised teemad (näiteks Divi Elegantsete Teemade järgi ja X teema Teema.co järgi) on loodud samamoodi.

Kokkuvõttes on teema ise vastupidav, võimas ja hõlpsasti töödeldav – ning need pakendatud kujundused ja küljendused näevad kindlasti üsna head!

Ja kui lisaboonus: kui teil on huvi näha, mida Enfold tegelikult teha saab, vaadake meie varasemat postitust, kus tutvustatakse täpselt järgmist: „Enfoldi 50+ vapustavat näidet – Kriesi kõige populaarsem WordPressi teema – tegevuses”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map