Elegantsed kujundused – ekstra – ajakirja WordPress teema – arvustatud (2020)

WordPressi pakkumised


Elegantsete kujunduste liikmeskond on alati olnud suur väärtus. Kuid algusaegadel oli enamik nende disainilahendustest üsna lihtsad ja neid kritiseeriti selle eest, et nad ehitasid oma ärimudelit pigem kvantiteedi kui kvaliteedi alusel.

2013. aasta lõpus andsid Elegant Themes välja Divi. Seejuures muutsid nad ettevõtte suunda igaveseks.

Kõik-ühes WordPressi teemad olid olnud juba aastaid, kuid Divi viis selle järgmisele tasemele, parema kujunduse, rohkem funktsioone ja parema kasutatavusega. See sai kiiresti standardiks, mida teised WordPressi ettevõtted üritasid järgida.

Divi teema keskmes on pukseerimislehtede ehitaja – funktsionaalsus, mis vabastati hiljem iseseisva WordPressi pistikprogrammina nimega Divi Builder. Seda peetakse jätkuvalt üheks parimaks WordPressi kasutajatele kättesaadavaks pukseerimislehe ehitajaks.

Divi Ehitaja ümber ehitatavate Elegantsete Teemade teine ​​WordPressi teema on Extra. See stiilne ajakirjakujundus sobib ajaveebide, veebiajakirjade, veebipoodide ja muu jaoks. See sisaldab fantastilisi ajaveebipaigutusi, kohandatud vidinaid ja sisseehitatud reitingusüsteemi.

Elegantsed kujundused - lisateema

Allpool näitan teile, miks elegantsed kujundused nimetavad seda ülima ajakirja WordPressi teemaks.

Sukeldugem sisse …

Lisafunktsioonid & Kujundus

Divi jääb Elegantsete Teemade lipulaevaks. See on tõeline kõik-ühes lahendus, mida saab kasutada igat tüüpi veebisaitide jaoks.

Teema tarnitakse enam kui 20 eelvalmistatud teemapaigutusega ja Elegantsete teemade ajaveebis on saadaval suur valik täiendavaid paigutusi. Kuid enamik neist kujundustest sobib kõige paremini ettevõtete veebisaitidele, näiteks ettevõtete veebisaitidele, portfellidele ja sihtlehtedele.

Extra eristub Divist selle poolest, et on optimeeritud spetsiaalselt veebiajakirjade ja ajaveebide jaoks, pidades silmas kõiki uusi funktsioone, mis on mõeldud blogijate jaoks.

Extra on Powered by Divi Ehitaja

Hea näide selle kohta on see, kuidas Extra laiendab Divi Builderi postituskategooriate lisamiseks. Need uued moodulid võimaldavad teil luua unikaalseid ajakirja- ja ajaveebistiilis paigutusi ning valmis paigutused saab seejärel määrata konkreetsete postituskategooriate juurde.

Seal on mitu uut kategooriamoodulit, sealhulgas vahekaardiga postituste moodul, mis jagab sisu postituse kategooriatesse, esiletõstetud postitusliuguri ja müüritise ajaveebimooduli, mida saab kasutada postitusloendite kuvamiseks kastides.

Samuti on olemas reklaamimoodul, mida saab kasutada ribareklaamide integreerimiseks teie paigutusse.

Nagu arvata võis, on kõik moodulid kohandatavad.

Lisakombineeritud postitused

Extra keskmes on Divi Builder.

Divi Builderis saadaval olevad 40-pluss sisumoodulid aitavad teil mõne minutiga ilusat sisu luua. Kompleksseid paigutusi saab luua lihtsalt sisumoodulite oma paigutusse lohistades ja kukutades.

Teie sisu kõiki aspekte saab kujundada ja kohandada.

Divi ehitaja moodulite nimekiri

Extra pakub suurt tuge ka WooCommerce’ile. Pood plugin integreerub ilusti Extra kujundusega.

Projektide ja portfellide tutvustamiseks on olemas ka uus kohandatud postitustüüp.

WooCommendi tootekujundus

Veebisaidi paigutusi saab kohandada WordPressi teemamugaja abil, mis võimaldab hõlpsalt muuta päise ja jaluse stiili.

Täpsemad rippmenüüd megamenüüd võimaldavad teil lisada oma navigeerimismenüüsse veerge ja meediume. Neid on lihtne seadistada ja need näevad suurepärased välja.

Megamenüü lisas

Extra toetatakse seitset WordPressi postitusvormingut, sealhulgas videod, kaardid, tsitaadid ja heli, mis tähendab, et saate oma veebisaidil avaldada mitmesugust sisu.

Extraga on kaasas ka kohandatud ülevaatussüsteem. Saate lisada arvustuse igale postitusele või tootele, kasutades oma spetsifikatsioone, samal ajal kui külastajad saavad anda hinnangu tärnihinnangute süsteemi abil.

Tootehinnangud

Extra on ka pakitud kohandatud vidinatega, mis on välja töötatud blogijaid silmas pidades. See hõlmab sotsiaalmeedia jälgimise vidinat, hiljutiste postituste vidinat ja autorite vidinat, mis loetleb autoreid ja nende postituste arvu.

Extra kohandatud vidinad

Nagu näete, on Extra täis funktsioone ja sellel on ilus disain. Vaatame lähemalt, kuidas saate seda kasutada.

Extra installimine

Lisateavet saate alla laadida oma konto Elegantsed kujundused allalaadimisalalt.

Sellel alal on ka kasulikud õpetused, mis aitavad teil seadistamist:

  • Extra installimine
  • Ülevaade lisast
  • Visual Builderi kasutamine
  • Teemavalikute seadistamine

Extra saate oma veebisaidile installida, laadides teema zip-faili otse oma administraatori ala WordPressi välimuse jaotise kaudu. Teise võimalusena saate teemafaili lahti pakkida ja faile oma / wp-sisu / teemade / kataloogi üles laadida, kasutades FTP-rakendust, näiteks FileZilla.

Soovitan installida ekstra WordPressi testinstallile enne selle aktiivsel veebisaidil aktiveerimist, kuna see annab teile võimaluse testida selle funktsioone ja funktsioone.

Lisateema allalaadimine

Kui installisin oma WordPressi testimise veebisaidile lisa, tekitasin WordPressis 500 sisemise serveri tõrget, mis takistas mul juurdepääsu WordPressi välimuse jaotisele.

See tekitas hämmingut, kuna mul polnud ühtegi muud pistikprogrammi installitud ja andmebaasi lähtestamine välistas konflikti varem installitud WordPressi pistikprogrammiga.

Lahendasin probleemi, suurendades WordPressi jaoks mõeldud mälu eraldamist 64 MB-lt 128 MB-ni.

Selle saate teha, lisades faili wp-config.php järgmise rea:

define (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘128M’);

Olin uudishimulik, miks tuli Extra kasutamiseks mälumahtu suurendada, ja palusin elegantsetel teemadel seda küsimust selgitada.

Nad kinnitasid, et Extra käivitamiseks on vaja 128 MB mälu.

“Eeldame, et Divi Builder töötab korralikult ja ilma vigadeta on vaja vähemalt 128 MB mälu, 64 MB on Divi ja Extra käitamiseks liiga madal.”

Edasisel kontrollimisel avastasin, et kuigi sisemiste vigade peatamiseks piisas 128 MB mälust, pidin ma oma veebisaidile paigutuste importimiseks suurendama mälu 256 MB-ni..

Kui leiate, et Divi või Extra genereerib sisemise serveri tõrke või ei impordi paigutusi õigesti, proovige probleemi lahendamiseks suurendada mälu 128 MB või 256 MB juurde..

Kui te pole kindel, kuidas seda teha, rääkige oma hostiettevõttega.

Divi ehitaja

Extra peamist kujundust ja paigutust kontrollitakse ekstra teemavalikute paneeli ja WordPressi teema kohandamise kaudu. Kui soovite muuta sisuala väljanägemist, kasutage Divi Builderit.

Seetõttu võite postituse, lehe või muu postitustüübi juurde minnes kasutada vaikimisi kasutatavat redaktorit Gutenberg või Divi Builder.

Redigeerimine koos Divi Builderiga

Kui otsustate oma sisu Divi Builderi abil redigeerida, küsitakse teilt, kas soovite säilitada oma olemasoleva sisu, valida eelvalmis paigutuse või kloonida juba loodud olemasolev leht.

Divi ehitaja valimisekraan

Eelvalmis paigutuse suvand laadib paigutuse kogu. Siin on saadaval sajad eelvalmis paigutused koos olemasolevate lehtede ja kõigi salvestatud paigutustega.

Paigutused jagunevad tosinaks kategooriaks ja otsitava vormi leidmiseks on olemas otsinguvorm.

Laadige raamatukogust

Komplekti kuulub üle saja paigutuspaketi ja enne selle oma veebisaidile importimist saate vaadata iga paigutuse demo.

Paigutuspaketid rühmitavad sama kujunduse teie veebisaidi mitut tüüpi lehtedele. Näiteks võib paigutuspakett sisaldada teie avalehe, lehe, ajaveebi, portfellilehe ja muu paigutust.

Olen Divi Builderi pakutavate küljendussüsteemide tohutu fänn. Eelvalmistatud paigutuste maht on märkimisväärne ja kõik need on hästi läbi mõeldud. See pakub suurepäraseid paigutusi teie veebisaidile või, kui soovite, suurepärast lähtepunkti teie enda kohandatud paigutusele.

Pakutavate paigutuste testimine on ka kasulik viis õppida, kuidas Divi-st maksimumi saada.

Nagu varem mainitud, ei pruugi Divi Builder õigesti töötada, kui te pole oma veebisaidi mälumahtu suurendanud, nii et seadke see õigesti, vastasel juhul võib paigutuse importimine takerduda.

Divi ehitaja küljenduskomplektid

Kui Divi Builder esmakordselt käivitati, redigeeriti paigutusi tagumises otsas.

Divi ehitaja on nüüd käivitatud teie veebisaidi esiosas, nii et näete muudatusi reaalajas. Kui eelistate lehe ehitamise vana stiili, saate oma lehe kuvada esipaneelil „Raamiraami vaade” ja saate jätkata kujunduse muutmist tagaosas, valides paigutuse Divi teegi lehel.

Nagu iga pukseerimislahenduse puhul, võib Divi Builderi liidesega korralikult tutvumiseks kuluda 15–30 minutit, kuid kui seda teete, siis mõistate, kui plugina võimsus on.

Saate kohandada, kuidas kõik välja näeb ja funktsioneerib – olgu see siis sisemoodul, rida, veerg või paigutus. Võite isegi vaadet muuta, et näha, kuidas teie paigutus mobiilseadmetes välja näeb.

Mooduli sisestamine Divi Builderisse.

Igal sisumoodulil on ainulaadne kohandamisvalikute komplekt. Lihtsatel moodulitel, näiteks jagajatel, on vähe võimalusi, samas kui moodulitel, näiteks portfellil, on kümneid seadeid.

Kõigil sisumoodulitel, veergudel ja ridadel on kujunduskaart, mis võimaldab teil kohandada värve, fonte, vahed, piire ja palju muud. Kõike saab juhtida rippmenüüde ja nuppude abil, nii et seda on imelihtne kasutada.

Kaardil Täpsemalt saate tehnilised kasutajad määrata elementidele kordumatud ID-d ja lisada kohandatud CSS-i. Samuti saate keelata moodulid kindlates seadmetes, sealhulgas lauaarvutites, telefonides ja tahvelarvutites.

Divi Builderi mooduli seaded

Divi Builder on Extra lahutamatu osa ja peamine põhjus, miks teema on nii paindlik. Ma olen ainult kriimustanud pinda sellega, mida saate selle lohistamise WordPressi pistikprogrammiga teha.

Divi Builderi kohta lisateabe saamiseks lugege lehte Divi Builder Elegantsed kujundused ja lugege kindlasti ka meie täielikku arvustust Divi Builderi kohta..

Muutmine Extra

Extra on WordPressi teema, mida saab väga kohandada, ja saate oma veebisaidi väljanägemise üle palju kontrolli saada.

Lisasuvandite menüü loetleb peamised seadete alad: teemavalikud, teema kohandamine, mooduli kohandamine, rollitoimetaja, Divi teegi ja kategooriaehitaja.

Põhiteemade leht võimaldab funktsioone ühe nupuvajutusega lubada ja keelata.

See jaotis on jagatud kaheksaks osaks: üldist, navigeerimist, ehitajat, paigutust, reklaame, SEO-d, integratsiooni ja värskendusi. Paljud nende jaotiste valikud on jagatud mitmesse kategooriasse. Näiteks jagunevad viis reklaamitsooni vastavateks osadeks: päis, päise all, jalus, postituse kohal ja postituse all.

Rohelise navigeerimismenüü paremas servas näete nuppe sätete importimiseks ja eksportimiseks ning suvandite vaikesätetele lähtestamiseks..

Üldine vahekaartide vahekaart on see, kuhu oma logo ja faviconi üles laadite ning külgribade asukoha määratlete. Siin määratlete ka oma sotsiaalse meedia profiili URL-id.

Muud valikud hõlmavad teie erinevatel arhiivilehtedel kuvatavate postituste arvu ning seda, kas CSS ja Javascripti minimeerimine on lubatud. Seal on ka lahter oma kohandatud CSS-i sisestamiseks.

Üldised teemavalikud

Navigeerimissuvandite vahekaart võimaldab teil navigeerimismenüüs hallata lehtede ja kategooriate käsitsemist. Rippmenüüd saab keelata ja saate kinnitada, kas soovite avalehe oma menüüsse lingida. Samuti saate määratleda menüüelementide järjekorra.

Kaardil ehitaja saate Divi Builderi konkreetsete postitustüüpide jaoks lubada ja keelata. Saate lubada ka klassikalise redigeerija ja lülitada välja sellised funktsioonid nagu Divi Builderi tootetuur.

Postituste ja lehtede paigutust saab muuta paigutuse vahekaardi kaudu.

Selles jaotises peate tegema ainult klõpsama postituse metateavet, mida soovite kuvada. Arhiivilehti saate ka tavalisest paigutusest müüritiseks vahetada.

Paigutuse valikud

Reklaame saab sisestada teemavalikute ala kaudu. Iga reklaamitsooni jaoks võite valida, kas kuvatakse siht-URL-i riba või sisestage oma Google Adsense-kood. Google Adsense’i ribareklaame saab muuta ka reageerivaks.

Extra võimaldab teil optimeerida ka oma veebisaidi SEO seadeid. Saate muuta oma avalehe, postituste ja lehtede ning registrilehe SEO sätteid, nagu pealkirjad, metakirjeldus ja märksõnad.

Need SEO sätted ei asenda spetsiaalset SEO WordPressi pistikprogrammi (nt Yoast SEO või All in One SEO Pack), kuid need on toredad täiendused.

Integratsioonikaart võimaldab teil sisestada koodi oma lehtede päisesse ja kehasse ning lisada koodi postituste kohale ja postituste alla. See on eriti kasulik reklaamide kuvamiseks.

Integreerimisvalikud

Viimane sakk on värskenduste sakk. Teemavärskenduste saamiseks ja paigutuste importimiseks Divi Builderisse peate kindlasti sisestama siia oma elegantsete kujunduste kasutajanime ja API-võtme..

Oma disaini kohandamine

Extra toetab WordPressi teema kohandajat. See tähendab, et saate kohandada oma disaini kõiki aspekte ja näha muudatusi reaalajas lauaarvuti brauserite ja mobiilseadmete osas.

Extra disain on jagatud paljudeks kategooriateks ja alamkategooriateks, sealhulgas päised, jalus, vidinad ja palju muud.

Teema Klient

WordPress on juba aastaid toetanud WordPressi teemakohase pakkumise toetajat. Hoolimata sellest on paljudel teemadel administraatorialas endiselt kujundusvalikud, ilma et oleks võimalust muudatuste eelvaatamiseks.

Mõistan, et kohandamine pole täiuslik, kuid olen alati leidnud, et keegi on kohandanud seda, kuidas teatud kohandamine välja näeb..

Muutke taustavärve

Teemade kohandamisest leiate tavalised kujundussätted, näiteks elemendi paigutuse laius ja asukohad navigeerimismenüüdes, kuid seal saate muuta ka vidinaid ja menüüsid..

Samuti on häid tüpograafiavalikuid, mis võimaldavad teil kontrollida fondi tüüpi, suurust ja värvi.

Teema Kohandaja tüpograafia sätted

Vaadake allolevat videot, et näha, kuidas saate oma veebisaidi kujunduse muutmiseks jaotises Extra teemat kohandada.

Muud lisavalikud ja sätted

Mooduli kohandaja annab teile kontrolli Divi Builderi sisumoodulite tüpograafia üle.

Mõni moodul võimaldab teil muuta mooduli laiust või midagi muud, näiteks pildi suurust või kasutatud animatsiooni tüüpi. Enamasti lubab mooduli kohandaja muuta fondi suurust, tüüpi ja värvi.

Mooduli tellija

Täpselt nagu Divi, pakub Extra ka rollitoimetajat.

Seda saab kasutada Divi Builderi ja lisafunktsioonide erinevate kasutajarühmade lubade lubamiseks ja keelamiseks. Näiteks saate määratleda, kes pääseb teemavalikute alale, kellel on lubatud kasutada Divi teeki ja millised sisumoodulid on kasutajatele saadaval.

Kahjuks on õigused piiratud kasutajarühmadega. Te ei saa lubade haldamist kasutajalt kasutajale kontrollida.

Seda rolliredaktorit ei tohiks pidada funktsioonirikkaks rollitöötluslahenduseks, näiteks kasutajarolliredaktoriks, mis pakub teie veebisaidi kasutajatele palju rohkem kohandamisvõimalusi. Võrdluseks – Divi rolliredaktor on spetsiifiline Divi Builderi ja lisafunktsioonide osas.

Divi rollitoimetaja

Divi Ehitaja raamatukogusüsteem on fantastiline. Paigutusi saate igal ajal salvestada ja uuesti kasutada.

Divi raamatukogu lehel on loetletud kõik salvestatud paigutused ja siit saate juurde pääseda kõigile paigutustele.

Huvitav on see, et kui redigeerite sellelt lehelt paigutust, kuvatakse administraatori ala taustal Divi Builderi liides. Neile, kes eelistavad muudatusi reaalajas näha, on paigutuse kohal nupp „Ehita esiotsa”.

Divi raamatukogu

Viimane valikute leht menüüs Extra administraator on kategooriate koostaja – funktsiooniblogijad hindavad seda.

Kui installite lisa Extra, näete oma avalehe ja kategoorialehe paigutusi. Siit saate lisada rohkem unikaalseid paigutusi ja määrata need konkreetsete postituskategooriate juurde. See on fantastiline viis oma veebisaidi ainulaadseks muutmiseks.

Näiteks võite luua oma uudiste kategooria jaoks ainulaadse ajaveebimallide ja õppematerjalide jaoks ühe teise ajaveebi malli, aidates teil iga kategooriat eristada ja optimeerida seda seal avaldatava sisu jaoks.

Lisakategooria ehitaja

Nagu näete, annab Extra teile täieliku kontrolli veebisaidi kujunduse ja sisumoodulite üle. See võimaldab kõigil, hoolimata nende tehnilistest kogemustest, luua professionaalse ilmega veebisaidi.

Elegantsete teemade liikmelisuse hind

Extra on lisatud Elegantsete Teemade liikmesusse. Lisaks Extra-le annab liikmelisus teile juurdepääsu veel 86 muule WordPressi teemale, Divi Builderile, e-posti lubamise pistikprogrammile Bloom ja sotsiaalse meedia jagamise pistikprogrammile Monarch.

Turul, kus enamikul WordPressi kauplustest on litsentsi kolm kuni viis, on Elegantne Teema selle asemel võtnud kasutusele lihtsa hinnapoliitika.

Nad pakuvad kahte plaani, mis mõlemad annavad teile täieliku juurdepääsu kõigile teemadele ja pistikprogrammidele, piiramatu veebisaidikasutuse ja esmaklassilise toe.

Aastane juurdepääsuplaan on 89 dollarit aastas. Kui näete ennast mõne aasta vältel elegantseid teemasid kasutamas, on nende eluaegse juurdepääsu liikmeskond mõttekas. Ühekordse 249 dollari suuruse tasu korral tasub see end pärast teist aastat.

Elegantsete kujunduste hinnakujundus

Kõigil Elegantse teema liikmelisustel on 30-päevane muretu raha tagasi garantii.

Kõigil lisa- ja muudel Elegantsete Teemade toodetel on WordPressi administraatori piirkonnas suurepärane dokumentatsioon. Kui te pole siiski kindel, kuidas midagi töötab, saate abi mitmel viisil.

Võite saada viivitamatut abi piletitoe süsteemi kaudu või küsida küsimusi arutelufoorumis Elegant Themes. Seal on ka ulatuslik dokumentatsiooniala, kus on sadu üksikasjalikke õpetusi. Need juhendid on ulatuslikud ja sisaldavad videoülevaateid.

Elegantsete teemade tugi

Tuleb märkida, et Elegantsed Teemad täiustavad pidevalt selliseid põhitooteid nagu Divi, Divi Builder, Extra ja Monarch. Nad lisavad alati uusi funktsioone ja funktsioone.

Seetõttu võite oodata elegantsete teemade kliendiks regulaarseid värskendusi.

Lõplikud mõtted

Elegantsed kujundused turustavad lisa kui „ülim ajakirja WordPressi teema”. Kas see on parim WordPressi ajakirja teema turul, on arutluse all, kuna seal on suurepäraseid alternatiive, kuid Extra on kindlasti teeninud õiguse olla parimate seas.

Elegantsed kujundused on võtnud kõik, mis teeb Divi suurepäraseks, ning optimeeris selle veebiajakirjade ja ajaveebide jaoks.

Nad on lisanud rohkem ajaveebi paigutusi ja võimalust luua iga postituse kategooria jaoks ainulaadseid paigutusi. Neisse on integreeritud ka muid lahedaid funktsioone, näiteks toote reitingusüsteem ja mitmed kohandatud vidinad, mis aitavad teil integreerida sotsiaalmeedia profiile, autoreid ja tootereitinguid.

Divi on endiselt Elegantsete Teemade lipulaev ja selle poole pöörduvad kõige rohkem veebisaitide omanikud. Extra on parem valik, kui kasutate ajaveebi või veebiajakirja.

Õnneks ei ole tegelikult vaja neid kahte põhjalikult võrrelda, sest mõlemat teemat juhib Divi Builder ja need kuuluvad Elegant Themes liikmestaatusesse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me