Divi vs Astra: milline on parim mitmeotstarbeline WordPressi teema?

WordPressi pakkumised


Astra ja Divi on mõlemad väga populaarsed kvaliteetsed teemad, mis peaksid andma teile kõik, mida vajate WordPressiga professionaalse ilmega veebisaidi loomiseks.

Neid teemasid saab kasutada mis tahes tüüpi WordPressi veebisaidi käivitamiseks, mis on komplektis eelvalmistatud sisuga, mis on kasutamiseks valmis, ning lugematute kohandamisvõimalustega, mis tagavad, et teie sait vastab teie projekti nõuetele..

Kuigi on suurepärane, kui teil on valida kahe muljetavaldava valiku vahel, võib Divi ja Astra vahel otsustamine olla keeruline. Kuna meie ülevaated Astra ja Divi kohta arutatakse, on mõlemad koos WordPressi jaoks saadaolevate parimate teemadega.

Niisiis uurib see Divi vs Astra võrdlus, et saaksite otsustada, milline lahendus teile kõige paremini sobib. Millised funktsioonid teil iga teemaga kaasnevad ja kuidas neid on rakendatud, saate teha teadliku valiku. Selle artikli lõpuks olete oma veebisaidile ideaalse teema leidmiseks palju lähemal.

Alustagem…

Astra ja Divi teemade kohta

Kui te pole nende teemadega tuttav, siis siin on funktsioonide võrdluse juurde jõudmiseks lühike ülevaade Astra ja Divi kohta.

Astra kohta

Astra on tasuta WordPressi teema, millel on enam kui 500 000 aktiivset installi, mida saab parendada, kui osta Astra Pro litsents ja paigaldada lisatasu lisandmoodul.

Astra WordPressi teema

Astra saadaval on piiratud tasuta versiooniga ja ka funktsioonirikkamate premium-versiooniuuenduse võimalustega.

Ükskõik, kas valite selle teema tasuta versiooni või Astra Pro, saate oma veebisaidile juurdepääsu professionaalse kvaliteediga eelsisu sisuga raamatukogule. Uuendamine avab selle sisu, aga ka mõned lisafunktsioonid, veelgi enam.

Astra tasuta stardisaidid

Astra tasuta versioon sisaldab mõnda muljetavaldavat veebisaidimalli.

Mõlema Astra versiooniga saate seejärel kasutada soovitatavaid vabakasutatavaid kolmanda osapoole lehtede koostajaid, et seda sisu kohandada ja WordPressiga ainulaadne veebisait luua..

Vaatleme hiljem selles võrdluses eelsalvestatud sisu, millele saate juurdepääsu mõlemale nendele teemadele, kuid on tore näha tasuta WordPressi teema kaudu saadaval nii palju muljetavaldavaid ja kohandatavaid malle – veelgi rohkem on neid saadaval, kes on valmis maksma.

Divi kohta

Divi on lipulaeva WordPressi teema Elegant Themes – ettevõttelt, millel on tänaseks üle 600 000 kliendi. Nagu Astra, on see ka mitmeotstarbeline teema, mida saab kasutada mis tahes tüüpi veebisaidi loomiseks WordPressi abil, pakkudes teile eelinstalleeritud sisu ja tööriistu teie projekti jaoks vajaliku saidi käivitamiseks.

Divi WordPressi teema

Divi on WordPressi üks enimmüüdud teemasid.

Kuid erinevalt Astrast on Divi saadaval ainult tasulise teemana. Ehkki on tore asju tasuta saada, aitab see asja suhteliselt lihtsana hoida, sest Divi-teemal on ainult üks versioon (mitte Astra mitme litsentsi ja erinevate funktsioonidega). Niisiis, kui otsustate Divi osta, saate juurdepääsu kõigele, mida see pakub, ning ka mõnele muule elegantsete teemade toodetele, mida oleme siin lähemalt vaadanud.

Divi vs Astra hinnakujundus

Enne kui käsitleme nende teemade funktsioone ja põhjuseid, miks võiksite üksteist valida, vaatame lähemalt nende hinnakujunduse üksikasju.

Nagu mainitud, on Divi puhul selle teema hinnakujundus suhteliselt lihtne aastase litsentsi või eluaegse valiku korral, kuid ükskõik millise valiku valite, saate juurdepääsu kõigile Divi funktsioonidele ja funktsioonidele.

Astraga on asjad natuke keerulisemad. Lisaks teema tasuta versioonile on ka kolm ostmisvõimalust, millel kõigil on erinevad funktsioonid.

Enne kui uurime Astra pakettide erinevusi, kirjeldame järgmiselt mõlema teema peamisi ostuvalikuid:

  • Astra Pro: Sõltuvalt sellest, millise paketi valite, jäävad hinnad vahemikku 59–174 dollarit aastas või 249–699 dollarit eluaegse litsentsi eest.
  • Divi: 89 dollarit aastas ehk 249 dollarit eluaegse litsentsi eest, mõlema valikuga, sealhulgas teema Extra, Bloomi e-posti optiin ja Monarchi sotsiaalse jagamise pistikprogrammid.

Mõlemat teemat saab ühe ostu korral kasutada piiramatul arvul veebisaite, mis on suurepärane, kui omate mitut veebisaiti või loote klientidele saite.

Aastased vs elukestvad litsentsid

Kui valite Divi või Astra jaoks aastase valiku, saate juurdepääsu teemauuendustele, klienditoele ja kõigile uutele funktsioonidele või toodetele, mis lisatakse teie litsentsi aktiivsuse ajal.

Pärast aasta lõppu saate litsentsi uuendada või jätkata teema kasutamist ilma värskenduste ja tugiteenusteta juurdepääsu. Mõlemad teemad pakuvad alternatiivi aastasele pikendamisele eluaegsete litsentside näol koos ühekordsete tasudega.

Raha tagasi garantii

Kui pärast selle võrdluse lugemist pole endiselt kindel, kumba valida, võimaldavad mõlemad teemad riskivaba ostu teha. Divi puhul on 30-päevane 100-protsendiline raha tagasi garantii, Astra puhul aga 14-päevane garantii.

Hinnakujunduse kokkuvõte

Milline teema on kõige parem väärtus, Astra või Divi?

Lisaks Astra tasuta versioonile on algtasemel Astra Pro litsents, mis maksab 59 dollarit aastas, odavaim viis juurdepääsu saamiseks ühele neist lisatasu teemadest.

Kuna 59-dollarine Astra Pro litsents ei sisalda kõiki Astra esmaklassilisi funktsioone (selleks vajate agentuuri komplekti), on 89-dollarine Divi aastane litsents madalaima hinnaga viis kõigi nende funktsioonide avamiseks teemad.

Kuigi Astra tasuta versioon võib olla ahvatlev, ärge vali tasuta versiooni lihtsalt hinnasildi puudumise tõttu.

Nagu meie värskes Astra teemaülevaates mainiti, uuendavad enamik veebisaitide omanikke lisafunktsioonide kasutamiseks tõenäoliselt tasulisele versioonile. Seetõttu on selle teema ja Divi võrdlemisel hea mõte võtta arvesse Astra esmaklassiliste versioonide maksumust.

Nüüd teate, kui palju need teemad maksavad, vaatame, mida saate oma raha eest meie Divi ja Astra põhifunktsioonide uurimisel.

Divi vs Astra parimate omaduste võrdlus

Paberkandjal on nendel teemadel sarnased funktsioonide loendid, näiteks palju kvaliteetset eelvalmistatud veebisaidi sisu ja palju kohandamisriistu ja -seadeid. Kuid nagu me peagi näeme, on neid funktsioone rakendatud erineval viisil.

Nii et siin oleks nende põhifunktsioonide ja tööpõhimõtete võrdlus, et saaksite otsustada, kas Divi või Astra on teema, mida otsite..

Professionaalse WordPressi veebisaidi sisu

Kui tegemist on eelinstalleeritud sisuga, mis aitab teil oma veebisaiti luua, on Divi numbrite poolest Astra ees. Mõlema teema veebisaidi mallid on aga kujundatud väga kõrgel tasemel.

Kui otsite teemat, mis võib aidata teil professionaalse ilmega veebisaiti käivitada, on nii Divi kui ka Astra rohkem kui ülesande täitmine.

Kuid selleks, et anda teile idee, milline neist võib olla teie projekti jaoks parim valik, on siin ülevaade veebisaidi mallidest, millele saate juurdepääsu iga teemaga.

Divi sisu

Divi tarnitakse koos veebisaidi paigutuspakettidega, mis on mallide komplektid, millel peaks olema kõik, mida vajate teatud tüüpi saidi käivitamiseks. Selle kirjutamise ajal oli Divi jaoks saadaval 140 paigutuspaketti, mis sisaldasid 1036 individuaalset paigutust või malli.

Divi veebisaidipakid

Iga Divi küljenduspakett sisaldab mallide komplekti, mis aitavad teil oma veebisaiti kiiresti käivitada.

Divi abil veebisaidi loomisel saate importida kõik pakendis olevad paigutused või segada ja sobitada mitmest paketist koosnevad üksikud paigutused. Muidugi võite malle eirata ja kasutada Divi Builderi oma unikaalse veebisaidi loomiseks, kuid me käsitleme seda hiljem.

Divi disainibüroo veebisaitide pakk

Kohandatud veebisaidi loomiseks saate erinevate pakettide paigutusi segada ja sobitada.

Kuna Divi küljenduskomplektid hõlmavad laia valikut veebisaidiprojekte, sealhulgas agentuuride saite, portfelle ja e-poe poode – kui nimetada vaid mõnda – ükskõik millist tüüpi veebisaiti te ehitate, peaksite teegist leidma sobivad mallid.

Kui vaatate malli eelvaateid, näete, et need kõik on loodud väga kõrgel tasemel. Kui teil on vaja eelloetud sisus muudatusi teha, saab kõiki Divi-paigutusi isikupärastada integreeritud pukseerimislehe loomise tööriista abil..

Astra sisu

Erinevalt Divist, mis hõlmab juurdepääsu kõigile mallidele mis tahes ostuga, dikteerib teie valitud Astra versioon või litsents, millisele eelehitatud sisule või stardisaitidele teil juurdepääs on.

Astra veebisaidi mallid

Nii Astra tasuta kui ka tasulised versioonid on varustatud veebisaidimallidega.

Nagu mainitud, on isegi Astra tasuta versioonis kaasas kohandatavad eelehitatud veebisaidi demosid, mille kirjutamise ajal on saadaval 49 alustamissaiti. Seetõttu võite avastada, et suudate Astraga luua oma ideaalse veebisaidi – ilma et oleks vaja maksta teema premium-versiooni eest.

Kuid kui otsustate täiendada ja valite algtaseme Astra Pro litsentsi, saate juurdepääsu enam kui 20 täiendavale stardisaidile. Kui jätate algtaseme valiku vahele ja valite ühe kallimate litsentside hulgast, saate juurdepääsu veel 55 demole.

Astra stardikohad

Astra veebisaidi mallid hõlmavad suurt hulka projekte.

Saate importida valmis Astra saidi eelvaateid ja vaadata ka täpselt, millistele mallidele pääsete, lähtudes sellest, kas kasutate Astra tasuta versiooni, ostate Astra Pro või valite mõne Astra agentuuri paketi.

Nagu Divi malle, saab ka Astra sisu kohandada. Kuid nagu me juba näeme, selle asemel, et kasutada ettevõttesisest leheküljeehitajat – nagu Divi puhul -, saab Astra malle redigeerida, kasutades Beaver Builderi, Brizy ja Elementori pistikprogrammide tasuta versioone..

Võitja: Divi. Ehkki mõlemal teemal on palju kvaliteetseid malle, on Divil valida rohkem.

Sisu maaletoojad

Enne kui jõuame lehtede koostajate juurde, tasub uurida, kuidas saaksite oma WordPressi veebisaidile eelinstalleeritud sisu saada, kuna need kaks teemat lähenevad pisut erinevalt.

Astra abil impordite terve stardisaidi, täites oma WordPressi veebisaidi kõigi demos sisalduvate lehtedega ning seadistades vidinad ja menüüd. Võite ka importida kohandaja sätted, sisu ja / või vidinad. Kui soovite segada ja sobitada erinevate demoside üksikuid malle, peate kogu sisu importima ühest demosest ja kustutama vajalikud lehed enne, kui olete oma saidi kokku pannud..

Astra veebisaidi malliimportija

Astra alustamissaitide täielikke demosid saab WordPressisse ühe korraga importida.

Divi abil tuleb veebisaidi paketi või demo iga leht eraldi importida. See muudab erinevate pakettide mallide segamise ja sobitamise lihtsamaks, kuid see pole nii sujuv kui Astra lähenemine.

Divi küljenduse maaletooja

Divi abil on lihtne importida igast mallipakist üksikuid paigutusi.

Mõlemad meetodid toimivad, kuid ei takista teid oma saidi loomisel soovitud viisil – olenemata sellest, kas soovite kasutada täielikku demo praegusel kujul või kokku panna oma mallide komplekti.

Lisaks on mõlemad lähenemisviisid suureks edusammudeks mõnede väiksemate teemade puhul, kus peate enne sätete ise konfigureerimist käsitsi üles laadima ja importima mitu sisu- ja konfiguratsioonifaili. Nii et kui valite Astra või Divi, ei ole teil raskusi eelloetletud sisule juurdepääsu ja oma uue saidi aluse panemisega.

Võitja: Miinus, kuna mõlemad lähenemisviisid toimivad hästi, kuid neil on oma plussid ja miinused.

Leheehitajad

Nagu mainitud, saab mõlemat teemat tugevate vahenditega kohandada, kasutades võimsaid pukseerimislehtede loomise tööriistu, mis võimaldavad teil eelmonteeritud sisu redigeerida või luua nullist ainulaadse WordPressi veebisaidi. Kuid jällegi on nendel teemadel selle lehe ehitaja funktsioonide pakkumiseks erinev lähenemisviis.

Divi lehe ehitaja

Divi sisaldab visuaalset toimetajat, mille, nagu ka teema, on tootnud Elegant Themes. Kui olete lehe Divi Builderis loonud või olemasoleva redigeerimise malli avanud, saate sisu kohandamist lohistatava visuaalse redigeerija abil muuta, mis on tohutu lahkumine, ja minna üle WordPressi vaikeseadistuse redigeerimise kogemusele.

Divi Builder visuaalne toimetaja

Divil on WYSIWYG visuaalne toimetaja, mis võimaldab teil lehe malle täielikult kohandada.

Veergudest ja ridadest koosnevate paigutuste loomine ja nende paigutamine seejärel Divi-s saadaolevate suurte valikmoodulitega, mis võimaldab teil WordPressis luua mis tahes tüüpi sisu.

Peaaegu kõike Divi kohta saab kohandada, nii et kas soovite kasutada mooduleid nende vaike olekus või neid isikupärastada, on täielikult teie otsustada. Seetõttu, nagu see Divi abil loodud veebisaitide kogu näitab, ei pea kaks seda teemat kasutavat saiti välja nägema ühesugused.

Divi ehitaja traatkarkassi vaade

Divi Builderi abil saate lehe struktuuri selgemaks nägemiseks kiiresti ümber lülituda kaadriraami vaatele.

Kui soovite täpselt teada, mida see tööriist saab teha, leiate meie Divi lehe ehitaja ülevaatest, mis hõlmab kõiki selle funktsioone ja seda, mida ta soovib kasutada. Kuid kokkuvõtlikult võib öelda, et see on WordPressi üks paremaid ja võimsamaid leheehitajaid.

Astra lehe ehitaja

Erinevalt Divist, millel on ettevõttesisene leheküljeehitaja, tugineb Astra selle asemel mõnele populaarsele leheehitajale, mis WordPressi jaoks juba olemas on.

Näiteks Astra stardisaidid ja nende mallid on ehitatud redigeerimiseks koos kolmanda osapoole Beaver Builderi, Brizy ja Elementori pistikprogrammidega, samuti Gutenbergiga, mis on WordPressi vaiketoimetaja täiendatud versioon.

Beaver Builderi pistikprogramm

Astra töötab populaarsete kolmandate osapoolte lehtede koostaja pistikprogrammidega, sealhulgas Beaver Builderi tasuta versiooniga, et saaksite selle eelehitatud sisu kohandada.

Ehkki olemasolevate leheehitajate jõu kasutamine – selle asemel, et uut nullist luua – on hea mõte, on see tekitanud pisut segase olukorra, kuna mõnda malli saab redigeerida ainult konkreetsete leheehitajatega. Selle üheks probleemiks on see, et võite kulutada aega Beaver Builderi kasutamise õppimisele, avastades ainult seda, et muudetavat stardisaidi saab kohandada ainult Elementoriga.

Selle toimimise kohta ülevaate saamiseks ja selle kohta, millised Astra stardisaidid koos milliste lehe koostajatega töötavad, saate sellel lehel filtreerida valmis veebisaidid vastavalt sellele, milliseid tööriistu saab neid redigeerida.

Astra Starter Sites Search Filter

Mõnda Astra malli ja stardisaidi saab kohandada ainult konkreetsete lehtede koostajatega.

Kuigi see raskendab asju pisut, annab see teile siiski võimaluse kasutada teie valitud toetatud lehe koostaja valikut. Olukorra lihtsustamiseks, kui impordite oma WordPressi juhtpaneelile stardisaidi, aktiveeritakse teie saidil selle lehe koostaja, mida saab redigeerida. Samuti väärib märkimist, et Astra teemameeskond töötab kõigi nende mallide versioonide loomiseks, mis töötavad koos nelja soovitatud leheehitajaga.

Elementor Page Builder plugin

Eelehitatud Astra sisu kohandamiseks võite kasutada ka Elementori tasuta versiooni.

Astra Page Builderi lisad

Nagu hinnakujunduse jaotises mainitud, kui valite algtaseme valiku asemel ühe kahest parimast Astra litsentsist, saate juurdepääsu agentuuri stardisaidide kujul rohkem eelloetud sisule.

Kuna need mallid sisaldavad moodulite Ultimate Addons for Beaver Builder ja Ultimate Addons for Elementor laiendusi, pääsete juurde ka neile lisatasupakettidele, võimaldades teil agentuuri Starter Sites malle täielikult kohandada. Saate kasutada ka nende pakettide mooduleid ja lisandmooduleid Beaver Builderi ja Elementori jaoks, et luua omale täiendavaid täpsemaid lehekujundusi..

Oleme üle vaadanud Beaver Builderi ja Elementori ning nad on koos WordPressi parimate lehtede koostajatega. Seetõttu peaksite saama sõltuvalt teie vajadustest luua ainulaadse Astra veebisaidi või kohandada eelsalvestatud sisu tugevalt.

Leheküljeehitaja kokkuvõte

Divi lehtiehitaja on võimsam kui Astraga kasutamiseks soovitatavad leheehitajate tasuta versioonid – isegi kui võtate arvesse Beaver Builderi ja Elementori ülimaid lisandeid, millele pääsete juurde kallimate Astra litsentsidega.

Selle üheks näiteks on võimas Divi Leads’i poolitatud testimisriist, mis aitab teil optimeerida oma veebisaiti ja selle sisu paremate ümberarvestuskursside saavutamiseks. Veel üks neist funktsioonidest on hiljuti välja antud Divi Theme Builder, mis võimaldab teil visuaalset redigeerijat kohandatud päiste, jaluste ja muude veebisaidi alade loomiseks väljaspool postituse ja lehe ala.

Divi teema ehitaja

Teemaehitaja Divi võimaldab teil oma veebisaidi eri sisu jaoks kohandatud päiseid, jaluseid ja muid alasid luua.

Kuigi pääsete juurde mõnele sellele funktsioonile, mis võimaldab teil redigeerida kogu oma veebisaiti mõne soovitatud Astra leheehitajaga, ei tunne see end nii hästi kui Divi Theme Builder..

Kuid kõrge loomingulise vabaduse taseme tõttu, mida Divi lehe koostaja pakub, rääkimata pikast funktsioonide loendist, on sellel üsna järsk õppimiskõver. Kui te pole veel Beaver Builderit, Brizyt ega Elementorit kasutanud, peate Astra kohandamiseks ka need tööriistad õppima. Sellegipoolest on neil pisut lihtsamini hakkama saada kui Diviga.

Teisest küljest, kui olete juba tuttav Astra toetatavate leheehitajatega, saate viivitamatult hakata selle teema eelehitatud sisu kohandama.

Samuti väärib märkimist, et kuna Divi teema ja selle lehe koostaja on loonud ja tarninud sama ettevõte, Elegant Themes, on teil vaid üks kontaktpunkt, kui vajate lehe koostaja kasutamisel abi.

Nende teemade leheehitaja funktsioonides on kindlasti erinevusi, kuid kuna Divi Builder ja Astraga ühilduvad kolmanda osapoole pistikprogrammid on WordPressi jaoks parimad sisutoimetajad, olenemata sellest, mille valite, ei tohiks teie loominguline vabadus olla piiratud.

Võitja: Divi, sest leheehitaja on võimsam kui Astraga kaasas olevad tasuta pistikprogrammid.

Kohandamisvalikud

Lisaks lehekomplekti tööriistade kasutamisele võimaldavad mõlemad teemad oma veebisaiti ka muul viisil isikupärastada. Kui navigeerite WordPressi juhtpaneelil kohandajaliidesele, saate juurde pääseda kõigile seadetele ja valikutele, mida saab kasutada oma veebisaidi isikupärastamiseks, hõlmates fonte, värve, paigutusi ja palju muud.

Divi kohandaja seaded

Teie WordPressi veebisaidi paljusid aspekte saab muuta Divi WordPress Customizeri juhtelementide kaudu.

Üks Astra funktsioon, mis Divi-s pole saadaval, on valikuline tasuta lisandmoodul, mis võimaldab teil otsida liidese juhtelementide kaudu. Kuna mõlemad teemad võimaldavad isikupärastada peaaegu kõiki veebisaidi aspekte, muudab seadete otsimise võimalus kohandaja kasutamise tõhusamaks.

Astra kohandaja sätted

Peaaegu kõiki teie veebisaidi aspekte saab kohandada Astra abil WordPressi kohandaja abil.

Mõlemad teemad võimaldavad ka kohandaja sätete konfiguratsiooni eksportida ja importida, et WordPressi veebisaitide vahel hõlpsalt üle kanda.

Võitja: Viik, kuna mõlemal teemal on muljetavaldavad sätted ja juhtelemendid, millele pääseb juurde WordPressi kohandaja kaudu.

Tugi ja dokumentatsioon

Ükskõik, kas valite Divi või Astra, leiate ideaalse veebisaidi loomisel palju kvaliteetseid ressursse. Mõlema teema saidid on pakitud dokumentide, juhendite ja videotega, mis selgitavad, kuidas kõiki nende funktsioone kasutada. Mõlema teema jaoks on olemas ka Facebooki gruppe, ehkki Divi gruppides on rohkem liikmeid.

Nendest teemadest üks-ühele abi saamiseks peavad Divi litsentsi omanikud võtma ühendust Elegantsete Teemade tugiteenistujatega otsevestluse süsteemi kaudu või avama pileti e-posti teel. Need, kes valivad Astra tasuta versiooni, saavad postitada küsimuse WordPress.org tugifoorumitesse või kui neil on Astra Pro jaoks aktiivne litsents, saatke abitelefoni e-kiri.

Üks valdkondi, kus Divi võistlust ületab, on hõivatud ajaveebi Elegant Themes ajaveeb, millel on püsiv ressursside voog, mis aitab teil lipulaevade teemast maksimumi saada. Samuti, kui soovite suhelda teiste Divi kasutajatega isiklikult, võite osaleda ühel kohtumisel, mis praegu toimub 16 riigis üle maailma..

Võitja: Divi, sest seal on rohkem toetavat sisu ja suurem kasutajaskond.

Divi lisad

Nagu mainitud, on Divi kaasas Extra WordPressi teemaga, samuti Bloomi e-posti optiivormi ja Monarchi sotsiaalse jagamise pistikprogrammidega, mis pärinevad ka elegantsetest teemadest. Kui soovite alustada oma veebisaidi infolehte, siis on Bloom kindlasti seda väärt. Võite lugeda meie artiklist Bloom vs OptinMonster, kuidas see konkurentidega võrrelda saab. Monarh peaks ka kasuks tulema, kui soovite oma külastajaid julgustada teie sisu sotsiaalmeedias jagama.

Astra lisad

Kui ostate keskmise astme Mini Agency Bundle’i litsentsi (alates 169 dollarist), saate juurdepääsu täiendavatele 55-pluss agentuuri alustavatele saitidele, WP-portfelli pistikprogrammile, mis aitab teil oma tööd veebis avaldada, ja kas Ultimate Addons for Elementorile või Ultimate lisad Beaver Builder.

Astra agentuuri tipptasemel kimp (alates 249 dollarist) sisaldab kõiki ülaltoodud pistikprogramme, lisaks plii põlvkonna pistikprogrammi Convert Pro ja juurdepääsu SkillJeti veebikursustele.

Võitja: Divi, sest kuigi mõlemal teemal on palju kasulikke lisasid, peate kõigi selle lisade avamiseks valima keskmise ja kõrgema astme Astra litsentsid.

Lõplikud mõtted

Nagu näete, on nii Astra kui ka Divi tohutult muljetavaldavad teemad, nii et ühte paremaks kuulutada pole kahjuks võimalik. Hea uudis on aga see, et ükskõik kumma valite, ei pea te pettuma.

Ehkki Divi ja Astra sisaldavad kõiki funktsioone, mida võiksite enimmüüdud mitmeotstarbelise WordPressi teema jaoks oodata, nagu see võrdlus on näidanud, teevad nad mõnda asja väga erinevalt, näiteks hinnakujundusvalikud ja see, kuidas nad pakuvad oma lehe koostaja funktsioone. Lisaks sellele võib eelvalmistatud sisu valik ja stiil erineda teemade kaupa.

Seetõttu dikteerivad teie isiklikud eelistused, milline teema on teie veebisaidi jaoks kõige parem.

Seega vaadake seda silmas pidades Divi veebisaidi pakette ja Astra Starter Sitesi, et näha, millised neist on kõige köitvamad. Raha tagasi tagastamise garantiide ärakasutamine on samuti hea mõte, kuna need annavad teile võimaluse proovida lehtede koostajaid, et näha, kuidas neid ja nende teemade muid funktsioone on rakendatud.

Millist neist kahest teemast eelistate? Miks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map