Divi või Avada: kõige populaarsemad mitmeotstarbelised WordPressi teemad võrreldes!

WordPressi pakkumised


Kui otsite oma saidile uut teemat, siis on kaks võimalust, millest olete juba kuulnud: ülimalt populaarne Divi Elegantsetest Teemadest ja Avada, mis on ThemeForesti müüduim number üks..

Mõlemad WordPressi teemad on täielikult mitmeotstarbelised. See tähendab, et hoolimata sellest, millist tüüpi veebisaite te loote, olgu see siis põhiblogi, täisfunktsionaalne veebipood või mis iganes nende vahel, pakub Avada või Divi kasutamine teile kuhjaga funktsioone ja valikuid.

Ehkki need on mõlemad suurepärased WordPressi teemad, on siiski mõned peamised erinevused. Seega, lugege edasi ja veenduge selles, et valisite oma projekti jaoks sobivaima.

Enne jätkamist teeme ülevaate iga teema kohta, et võrrelda nende välimust, põhifunktsioone ja üldist hinna ja kvaliteedi suhet. Alustame…

Divi ülevaade

Divi on lipulaeva teema ettevõttelt Elegant Themes – üks populaarsemaid WordPressi teemaettevõtteid selles äris.

Divi WordPressi teema

Divi on enimmüüdud mitmeotstarbeline WordPressi teema Elegant Themesilt.

2013. aastal välja antud Divi on pidevalt täiustatud ja ajakohastatud ning iga uue versiooniga on tugevdatud.

Divi põhijooned

Tänu pidevalt kasvavale funktsioonikomplektile ja pidevatele täiustustele saab Divi nüüd kasutada peaaegu kõigi veebisaiditüüpide loomiseks. Ükskõik kui suur või väike teie projekt pole, ei ole Divi kasutamine ülepakutud ega ka see, et soovite enamat.

Divi lohistage visuaalne leheküljeehitaja

Selle teema põhifunktsioon on Divi Builder – pukseerimislehtede loomise tööriist, mis on loodud selleks, et aidata kasutajatel hõlpsasti oma kohandatud lehepaigutusi luua.

Divi Ehitaja visuaalne toimetaja

Divi Builder võimaldab kohandada oma sisu esiotsa visuaalse redigeerija kaudu.

Algselt oli Divi Builder taustalehe loomise tööriist. Kuid pärast värskendust on sellel leheehitajal nüüd WYSIWYG-i visuaalredaktor – see tähendab, et saate sellel töötades oma lehe reaalajas eelvaate. Selle töö alustamiseks, sealhulgas tekstisiseseks redigeerimiseks, klõpsake lihtsalt üksusel.

Divi Builderi tekstisisene toimetaja

Uus ja täiustatud Divi Builder sisaldab reaalajas tekstisisest redigeerimist punktide ja klõpsudega.

Oma lehtede paigutuse õigeks saamiseks võite elemente oma kohale lohistada ja nende hiire abil kiiresti jaotisi muuta. Uuele raamiraami vaatele lülitumisel kuvatakse lehe paigutuse kontuur ja selles sisalduvate moodulite nimed, mis hõlbustab teie lehel olevate elementide täpsemat nägemist ja selle ülesehitust..

Divi ehitaja traatkarkassi vaade

Raamiraamirežiimile lülitumisel saate selge ülevaate oma lehe struktuurist ja selles sisalduvatest moodulitest.

Kasuks tuleb ka piiramatu undo ja redo ajaloo funktsiooni lisamine ning lehe elementide kopeerimise ja kleepimise võimalus. Üldiselt on see uuendus Divi Builderit märkimisväärselt parendanud, pakkudes intuitiivset sisu redigeerimise kogemust.

Divi Builder Ajaloo redigeerimine

Divi Builderi abil on ajaloo paneeli kaudu lihtne oma lehe muudatusi tagasi võtta või uuesti teha.

Divi Builder võimaldab teil ridade ja veergude abil luua nii postituste kui ka lehtede jaoks kohandatud paigutusi. Neid ridu ja veerge saab seejärel asustada ükskõik millise 43 sisumooduli abil.

Divi Page Builder moodulid

Divi Builderi abil saab teie sisule lisada laia valiku mooduleid.

Lisaks üsna tavalistele sisumoodulitele, nagu tekst, pildid, nupud ja galeriid, leiate ka võimsa funktsioonide valiku – need, mille kasutamiseks peate tavaliselt installima täiendavad pistikprogrammid. Sellised moodulid hõlmavad hinnastabe, liugureid, iseloomustusi, portfelle ja palju muud.

Hinnakujundustabelimoodul

See on näide hinnastabelimoodulist, mille saate oma sisusse sisestada ja Divi abil kohandada.

Kõiki Divi Builderi mooduleid saab visuaalse liidese kaudu isikupärastada – koos muudatuste reaalajas vaatega nende tegemise ajal. Seetõttu saate tagada, et iga veebisaidi element töötab teie üldise kujundusega. Samuti võite vabalt lisada oma kohandatud CSS-i, et isikupärastada oma paigutusi ja neis sisalduvaid elemente.

Redigeeri mooduli vaikeväärtusi

Divi Builderi kaudu saate redigeerida üksiku mooduli atribuute või kohandada kõigi mooduli eksemplaride vaikesätteid.

Divi Builderi abil on mooduli globaalseid või vaikesätteid ka väga lihtne kohandada. Uue globaalse vaikeseadete redigeerija abil saate kohandada mooduli vaikeomadusi, näiteks fonte või värve, otse lehe loomise ajal Divi Builderi liidese kaudu. Kõik tehtud muudatused rakendatakse seejärel kõikidel selle mooduli eksemplaridel teie saidil.

Väärib märkimist, et Divi Builder on nüüd saadaval ka iseseisva WordPressi pistikprogrammina, mida saab kasutada mis tahes teema kõrval. Lisateabe saamiseks lugege kiiresti meie Divi Builderi pistikprogrammi ülevaadet.

Divi teema ehitaja

Pärast värskendust neljandaks versiooniks on Divil nüüd tööriist Theme Builder, mis võimaldab teil oma veebisaiti kohandada kaugemale kui ainult postituse ja lehe alad.

Teemaehitaja

Divi Theme Builder võimaldab teil oma veebisaidile luua kohandatud päiseid, jaluseid ja muid malle.

Divi teemaehitaja vabastamine tähendab, et saate nüüd oma veebisaidi muude osade jaoks luua kohandatud päiseid, jaluseid, postitusmalle ja paigutusi. Samuti saate luua mitu päist või jaluse ja seejärel määrata need oma saidi eri tüüpi sisule. Näiteks võite luua ühe stiili päise oma kodulehele ja teise päise oma blogipostituste jaoks. Seejärel saate Divi Theme Builderi sätete kaudu need mallid automaatselt oma saidi teatud osadele määrata.

Divi teema koostaja seaded

Divi Theme Builderi seadete abil on mallide määramine saidi kindlatele osadele lihtne.

Lisaks uutele veebisaidi küljenduspakettidele koostab Elegant Themes ka teemude koostajale eelmonteeritud pakette, mis aitavad teil Divi selle uue funktsiooniga alustada..

Eelvalmistatud kujundus ja mallid

Selle kirjutamise ajal oli Divi Ehitajal 1036 paigutust – sealhulgas 140 veebisaidipaketti -, kuigi uusi paigutusi lisatakse regulaarselt. Seetõttu võite oma kohandatud veebisaidi loomiseks kasutada ühte eelvalmistatud veebisaidipakettidest või segada ja sobitada üksikute lehe paigutustega. Muidugi on võimalus kasutada ka Divi Builderit omaenda ainulaadse veebikujunduse loomiseks nullist.

Divi veebisaidi kujunduspaketid

Divi sisaldab nii üksikuid lehepaigutusi kui ka täielikke veebisaidi paigutuse pakette, mis aitavad teil alustada.

Neid eelmonteeritud paigutusi saab redigeerida Divi Builderi kaudu, andes teile palju kontrolli oma veebisaidi väljanägemise üle. Kui olete oma kohandamised lõpetanud, saate salvestada oma paigutused korduvaks kasutamiseks.

Divi paigutuse näited

Divi veebisaidi paketid hõlmavad suurt hulka projekte.

Elegantsete teemade meeskond annab regulaarselt välja uusi Divi küljenduspakette, millest mõned antakse teada Elegantsete Teemade ajaveebis. Lisaks sisaldab üldine fotode ja graafika kasutamise asemel laienev lehepaigutuste ja veebisaidi demoside teek originaalfotosid ja illustratsioone, mille on loonud Elegant Themes disainerid.

Divi abil loodud veebisaitidel – sealhulgas äriprojektides – saate neid avatud lähtekoodiga fotosid, illustratsioone ja muud sisu vabalt kasutada ilma litsentsipiiranguteta.

Divi loomeagentuuri kujundus

See on veel üks Divi veebisaidi pakk, mida saab importida teie WordPressi armatuurlauale.

Üks minevikus kehtiv Divi kriitika oli see, et erinevalt Avadast ja mõnedest teistest populaarsetest mitmeotstarbelistest WordPressi teemadest ei sisaldanud Divi täielikke veebisaidi demosid – selle asemel pakkus see lihtsalt üksikuid lehemalle. Elegantsete teemade meeskond on selle probleemi täielikult lahendanud ja Divi kasutajatel on nüüd juurdepääs mõnele kvaliteetseima veebisaidi demole, mis täna saadaval on – neid on kogu aeg juurde lisatud.

Divi juhib tükeldatud testimisriista

Teises värskenduses lisati Divi Leads’i poolitatud testimisriist. See võimas optimeerimisriist muudab väga lihtsaks leheelementide (nt nupud, pildid või tegevusele kutsuvad versioonid) mitme variatsiooni loomise ja kuvamise siis oma vaatajaskonna erinevatele segmentidele, nii et saate teada, milline versioon pakub parimat tulemused.

Divi viib võrdlus

Divi Leads A / B testimise funktsionaalsus on mõeldud arvamiste eemaldamiseks veebisaidi optimeerimisest.

Jaotatud testimine on ülitähtis iga veebisaidi jaoks, mis on loodud konkreetset eesmärki silmas pidades. Tänu Divi Leadsile on kogu teie veebisaidi optimeerimise protsess kõrgemate eesmärkide konversioonimäärade jaoks nüüd väga lihtne.

Divi Builderi paigutuses elemendil klõpsates saate luua selle elemendi ühe või mitu variatsiooni. Saate määratleda oma eesmärgi, seejärel istuda maha ja oodata, millal tulemused selguvad.

Teemavalikud

Divi teemavalikute paneeli kaudu saate oma veebisaidil teha mitmesuguseid muudatusi. See hõlmab sotsiaalse meedia integreerimist, korraga kuvatavate postituste arvu ja nende esitamise viise, navigeerimis- ja menüüseadeid ning reklaamihaldust.

Divi teemavalikute paneel

Divi teema suvandite paneeli kaudu saate oma veebisaidi globaalseid sätteid kohandada.

Kui aga teie veebisaidi välimust on tõesti vaja isikupärastada, leitakse enamik asjakohaseid teemavalikuid intuitiivse WordPressi kohandaja tööriista kaudu.

Selle liidese kaudu saate kohandada paigutuse sätteid, tüpograafiavalikuid, päise atribuute, jaluse elemente, nupustiile, värviskeeme ja palju muud.

Divi WordPress kohandaja juhtelemendid

WordPressi kohandaja abil saate oma veebisaidi välimuse paljusid aspekte isikupärastada.

Kuna see kõik toimub kohandaja kaudu, saate muudatuste tegemise eelvaate nende tegemisel.

Teisaldatavus saitide vahel

Veel üks valdkond, kus Divi paistab, on selle teisaldatavus – s.t lihtsus, millega saate oma tööd, seadeid, paigutusi ja muid varasid Divi toitega veebisaitide vahel teisaldada..

Kui olete veebidisainer, kes loob klientidele saite või kui teil on mitu enda WordPressi veebisaiti, on see tõenäoliselt tohutu tõmbus – võib säästa õiglaselt palju aega ja vaeva, võimaldades teil kiiresti sisu importida ja eksportida projektid.

Divi hinnateave

Divi juurde pääsemiseks peate liituma klubiga Elegant Themes ja maksma 89 dollarit ühe aasta eest juurdepääsu eest kõigile selle toodetele, sealhulgas muljetavaldavale lisateemale – mida tasub kindlasti vaadata, kui te pole sellega veel tuttav – ja mitmesuguseid pistikprogramme.

Teil on ka võimalus maksta ühekordne tasu 249 dollarit elukestva juurdepääsu eest kõigile Elegantsete Teemade pistikprogrammidele ja teemadele, sealhulgas praegustele ja tulevastele väljaannetele, samuti elukestva juurdepääsu eest toodete värskendustele ja toele.

Kehtib 30-päevane raha tagasi garantii, mis võimaldab teil riskivabalt proovida Divit ja teisi Elegant Themesi tooteid..

Divi kokkuvõte

Divil on palju pakkuda. Kui te pole kooder, kuid soovite siiski täielikku kontrolli oma veebisaidi väljanägemise ja toimimise üle, on Divi suurepärane teemavalik.

Avada ülevaade

Äärmiselt populaarse turufirma ThemeForest kõige populaarsemaks WordPress-teemaks saamine pole sugugi lihtne.

Avada WordPressi teema

Avada on ThemeForesti turul enimmüüdud number üks.

Kuid uhkeldades enam kui uskumatud 550 000 müügiga (kaks korda rohkem kui lähimal konkurendil ThemeForestil), on Avada vaieldamatult esikohal.!

Avada põhijooned

Nagu Divi, on ka Avada tõeline mitmeotstarbeline teema, mida saab kasutada peaaegu igasuguse veebisaidi loomiseks. Kas vajate veebiportfelli, võrguühenduseta ettevõtte saiti või hõivatud sisurikka uudiste saiti, soovib Avada pakkuda teile kõike, mida võiksite vaja minna.

Eelmonteeritud demoveebisaidid

Üks peamisi põhjuseid, miks Avada sobib peaaegu igat tüüpi WordPressi veebisaitide jaoks, on see, et pääsete juurde suurele hulgale eelmonteeritud demoveebisaitidele, mida saab oma WordPressi saidile rakendada vaid mõne hiireklõpsuga.

Avada veebisaidi demonstratsioonid

Avada veebisaidi demod on mitmekesised ja väga hästi disainitud.

Nagu Divi ja selle veebisaidi paigutuspakettide teek, võimaldab ka Avada kiiresti importida kogu demosaidi. Pärast seda on vaja ainult oma sisu lisada. Kui üks demoversioonidest sobib teie projektiga, siis on tõenäoliselt väga atraktiivne see, kui kiiresti oma veebisaidile veebis pääseb..

Avada kuuenda versiooni väljaandmisega on nüüd saadaval 55 veebisaidi demosid. Nende hulka kuuluvad agentuur, fotograafia, spordisaal, kohvik, hotell, arhitektuur, reisimine, elustiil, mood ja mitmed veebipoe veebisaidi demosid.

Avada armatuurlaua demojuurdepääs

Saate Avada demosid oma WordPressi juhtpaneelilt eelvaates vaadata ja oma lemmikdisaini importida vaid mõne hiireklõpsuga.

Importimisprotsess toimib väga hästi ja tõesti saate oma uue veebisaidi vundamendi üles ehitada ja käivitada, kui sellel pole üldse aega.

Fusion Builder

Kaasatud demosid ja paigutusi redigeerimiseks või nullist oma loomiseks aitab Avada kasutada WordPressi kohandatud pukseerimislehtede loomise tööriista Fusion Builder..

Fusion Builder Live

Avada Fusion Builderil on nüüd moodne esiotsa visuaalne liides.

Pärast hiljutist värskendust on Avada nüüd kaasaegne esiotsa visuaalredaktor, mis annab teile teie lehe reaalajas eelvaate, samal ajal kui töötate sellel samal viisil nagu Divi Builder. Tänu sellele peaks eelvalmistatud sisu kohandamine ja nullist oma kujunduse loomine olema kiirem ja intuitiivsem. Teretulnud lisandus on ka ajaloopaneel, mis võimaldab teil hiljutisi toiminguid tagasi võtta.

Fusion Builderi tekstisisene redigeerimine

Võite klõpsata elemendil ja alustada selle redigeerimist otse Fusion Builderi liidese kaudu.

Lisaks lehe üksuste ümber lohistamisele võimaldab tekstisisese teksti redigeerimine ka asja kiirendada. Kui eelistate mõne ülesande jaoks töötada aga taustaredaktoris, saate hõlpsalt vahetada kahe režiimi vahel endale sobival ajal.

Fusion Builder juhtraam

Avada Fusion Builder võimaldab teil lülituda kaadrirežiimile, et saada lehe paigutuse struktuurist selgem ülevaade.

Nagu Divi Builder, koosnevad ka Avada lehepaigutused ridadest ja veergudest, mida saab asustada kasuliku moodulivalikuga.

Fusion Builderi elemendid

Avada ja Divi sisaldavad paljusid samu elemente, kuid Avada on neid veel mõned kui Divi.

Avada ja Fusion Builder koosnevad nüüd enam kui 65 elemendist, edestades Divi ja selle 43 sisumoodulit. Need elemendid võimaldavad teil oma kohandatud paigutustele lisada nuppe, hinnatabelid, liugurid, iseloomustused ja e-poe tooted.

Avada hinnastabelimooduli näide

Näide kohandatavast Avada hinnatabeli elemendist.

Eelvalminud lehe kujundus

Fusion Builderi kasutamisel saate importida Avada demosest üksikuid malle postitusele või lehele, kus töötate. Seetõttu ei ole vahet, kas impordite oma saidile täieliku veebisaidi demo või mitte. Veebisaidi loomisel saate ikkagi individuaalselt juurde pääseda kogu Avada eelehitatud sisule..

Impordi individuaalne mall

Avada abil saate importida nii veebisaidi täielikke demosid kui ka demosid moodustavaid üksikuid malle.

Fusion Builderi abil saate oma veebisaidil taaskasutamiseks vabalt salvestada ka oma kohandatud paigutused.

Fusion Builderi elemendid

Paljud elemendid, mida saab oma Fusion Builderi paigutusse sisestada, on saadaval ka tavalise WordPressi postituse ja lehe redigeerija kasutamisel. See tähendab, et saate olemasolevat sisu hõlpsalt täiustada, ilma et oleks vaja seda Fusion Builderi kaudu redigeerida. Kui soovite lihtsalt lehele lisada nupu või hinnatabeli, peaks see funktsioon olema kasulik.

Avada ehitaja elemendid

Fusion Builderi elemente saab postitustesse ja lehtedesse sisestada vaike WordPress-redaktori kaudu.

Ükskõik, kas sisestate need elemendid oma sisusse Fusion Builderi või WordPressi redigeerija kaudu, saate nende välimust hõlpsalt kohandada tänu intuitiivsele juhtelementidele.

Teemavalikud

Avada võimaldab kohandada peaaegu kõiki veebisaidi aspekte, sealhulgas fonte, värve ja paigutuse sätteid, kas teemavalikute juhtpaneeli või WordPress Customizer-i liidese kaudu.

Avada WordPressi kohandaja juhtelemendid

WordPressi kohandaja tugi võimaldab teil kohandada oma veebisaidi mõnda osa muudatuste reaalajas eelvaatega.

Võrreldes Divi-ga pole intuitiivses WordPress-kohandajas saadaval nii palju seadeid ja valikuid. Selle asemel leiate tõenäolisemalt WordPressi juhtpaneelil asuvate teemavalikute juhtpaneelil muudatuste juhtnupud, mida soovite teha. Negatiivne külg on see, et te ei saa reaalajas eelvaadet selle kohta, kuidas teie muudatused mõjutavad WordPress Customizeris töötades.

Avada teemavalikud ja seaded

Peaaegu kõiki oma veebisaidi aspekte saab kohandada Avada teemavalikute paneeli kaudu.

Nagu ka Divi puhul, on ka eesmärk anda mittekodeerijatele võimalus luua veebisait, mida nad on alati soovinud – ja seda läbi terve rea visuaalse kohandamise tööriistu ja sätteid. Kui teie nõudmised on aga nõudlikumad, saate siiski teemavalikute paneeli kaudu lisada oma kohandatud CSS-i.

Avada hinnateave

Avada on saadaval turufoorumil ThemeForest hinnaga 60 dollarit, mis sisaldab kuuekuulist tuge teemaarendajatelt ThemeFusion. Seda tugiteenuste perioodi saab pikendada 12 kuuni, makstes täiendavalt 18 dollarit. Lisaks sellele on iga ostuga kaasatud eluaegsed teemauuendused.!

Märkus. Selle teema veelgi põhjalikumaks uurimiseks tutvuge meie praktilise Avada WordPressi teemaülevaatega.

Divi vs Avada: põhifunktsioonid võrreldud

Nagu näete, on vähemalt Divi ja Avada vähemalt paberil sarnased funktsioonid. Mõlemad teemad pakuvad muljetavaldavat arvu eeltöödeldud lehtede paigutusi, mõlemad on varustatud kohandatud sisseehitatud pukseerimislehtedega ning mõlemad pakuvad palju kohendamisvõimalusi mittekodeerijatele.

Kuid nagu tavaliselt, on kurat detailides, nii et vaatamaks, kuidas nende funktsioone võrrelda, on teil otsustamiseks, kas Avada või Divi on teie saidi jaoks parim valik..

Üldine välimus

Mõlemad teemad näevad suurepärased välja: Divi etteantud paigutused ja veebisaidipaketid on väga kõrgel tasemel, samas kui Avada eelehitatud demoveebisaidid on ka väga professionaalse ilmega.

Divi digitaalse turunduse veebisaidi demo

Kui soovite luua digitaalse turunduse agentuuri veebisaidi, on Divil komplekt malle, mis on valmis minema.

Divil on nüüd rohkem eelehitatud sisu kui Avada, 140 veebisaidipaketiga, mis koosnevad 1036 individuaalsest mallist. Kuna Avada-l on 55 veebisaidi demosid, millel kõigil on oma individuaalsete mallide komplekt, ei jää teil selle teema valimisel siiski valikuvõimalustest piisavalt väheks. Samuti ei piirdu kummagi teemaga tänu hõlpsasti kasutatavatele pukseerimislehtede koostajatele pelgalt eelloetud sisu.

Avada elustiiliblogi demo

Avada pakub demosid igat tüüpi veebisaitide jaoks, sealhulgas elustiiliblogi loomise võimaluse.

Kui otsustatakse, milline kujundus on kõige paremini disainitud, on tõesti teie ülesanne uurida paigutusi ja demosid, et teada saada, millised neist on teie projekti jaoks kõige sobivamad.

Leheehitajad

Mõlemad teemad võimaldavad nüüd luua postituste ja lehtede jaoks kohandatud paigutusi visuaalsete redigeerijate esipaneelide lohistamise kaudu. Jaotiste, ridade ja veergude abil saate luua kohandatud paigutusi ja seejärel sisestada saadaolevad moodulid elementide lisamiseks oma sisule.

Mõlema teema värskendatud leheehitajaid võrreldakse soodsamalt täna saadaolevate parimate eraldiseisvate WordPressi leheehitaja pistikprogrammidega. Nii et kui valite Divi või Avada, ei pea te muretsema leheloojatega seotud funktsionaalsuse puudumise pärast.

Divi Builderil on aga mõned funktsioonid, mis tõstavad selle Avada Fusion Builderi kohale. Üks on valikuline sünkroonimisfunktsioon, mis võimaldab teil luua kohandatud mooduli, mida kasutatakse kogu saidil. Kõik selle mooduli muudatused rakendatakse seejärel selle kõikidele esinemisjuhtudele – ehkki saate valida, millised neist muudatustest moodulitega sünkroonitakse, näiteks ainult kujundussätted, kuid mitte sisusätted.

Eelvalmistatud kujundus ja demonstratsioonid

Mõlemad teemad võimaldavad juurdepääsu suurele hulgale eelloodud sisule, sealhulgas täielikud veebisaidi demosid ja üksikute lehtede mallid. Elegantsete kujunduste meeskond lisab regulaarselt Divi veebisaidi pakettide raamatukogu ja need mallid on loodud eriti kõrgel tasemel. Kuid see ei tähenda, et Avada veebisaidi demosid pole disainilahenduses või ei lisata regulaarsete ajavahemike järel.

Fakt, et mõlemad teemad sisaldavad eelehitatud sisu kohandamiseks lohistatavaid redigeerijaid, tähendab, et sõltumata sellest, millist tüüpi veebisaiti soovite luua, peaksite saama selle töö teha Divi või Avada abil.

Kui otsustatakse, kas Avada või Divi on parima eelmonteeritud sisuga, sõltub see tõesti teie isiklikest maitsetest ja teie veebisaidi nõuetest.

Kohandamisvalikud

Võimalusega muuta leheelementide teeki intuitiivse WordPress Customizer-tööriista kaudu (nagu ka paljude muude veebisaidi aspektide kaudu), pakub Divi ületamatuid isikupärastamisvõimalusi.

See ei tähenda, et Avadast puudu oleks, kuid kuna Avada teemavalikud on pisut piiratumad, annab Divi teile rohkem kontrolli oma saidi välimuse üle – pakkudes samal ajal ka muudatuste reaalajas eelvaadet nende tegemisel..

Muud märkimisväärsed erinevused

Teine peamine erinevus Divi ja Avada vahel on Divi Leads’i poolitatud testimisriist. Kui soovite oma veebisaiti optimeerida paremate tulemuste saamiseks, olgu selleks siis suurem müük, suurem lehevaatamine või mõni muu eesmärk, annab Divi Leads-i tööriist teile kiire ja hõlpsa viisi A / B-testide läbiviimiseks oma kujunduse ja sisu osas. Ehkki Avada ei sisalda sarnast funktsiooni, saate oma veebisaidile installida oma valitud konversioonide optimeerimise pistikprogrammi.

Avada sisaldab kahte kolmanda osapoole premium WordPressi pistikprogrammi: Slider Revolution ja LayerSlider. Divi sisaldab küll mõnda erinevat liugmoodulit, kuid need ei suuda nende kahe slaidiseansi pistikprogrammi võimsusega võistelda. Seega, kui idee veebisaidil täiustatud animeeritud slaidiseansse avaldada meeldib teile, on Avada-l olemas kõik vajalik.

Parim hind

Kuna Divi on saadaval 89 dollarilt ja Avada 60 dollarilt, esindavad mõlemad variandid raha eest väga head hinna ja kvaliteedi suhet. Kuid 89 dollari eest saate juurdepääsu mitte ainult Divile, vaid ka elegantsete teemade muljetavaldavale ekstrateemale ja nende pistikprogrammidele..

Lõplikud mõtted

Kahjuks on võimatu öelda, milline neist kahest teemast on tegelikult parim – Vabandust! Mõlemad on kvaliteetsed tooted, mis meeldivad neile, kes soovivad vabadust luua mis tahes veebisaite, mis neile meeldivad, nautides samas suurt valikut professionaalseid eelmonteeritud demosid ja paigutusi.

Divi Leads’i poolitatud testimisriist on ahvatlev funktsioon, kuna peaaegu kõik veebisaidid on üles ehitatud mingisugust eesmärki silmas pidades – olgu selleks siis rohkem müüki või lihtsalt rohkem lehevaatamisi. Sellegipoolest tasub meeles pidada, et saadaval on ka teisi WordPressi jagatud testimise pistikprogramme, nii et Avada valimine ei pea tähendama, et konversioonimäära optimeerimisele ei öelda.

Nii Divi kui ka Avada on kindlad teemad ja kui otsustatakse, milline on teie projekti jaoks parim, langeb tõenäoliselt välja see, milline neist kahest uskumatust teemast pakub teile vajalikke funktsioone ja eelehitatud sisu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map