45 parimat WordPressi teemaettevõtet / poodi (2020)

WordPressi pakkumised


WordPressi maailmas määrab teie valitud teema teie veebisaidi väljanägemise – ja mingil määral ka selle, kuidas see töötab. Kogu teie saidi stiil – paigutus, pildid ja tüpograafia – pärinevad teie teema koodist. Seetõttu on õige WordPressi teemapakkuja valimine üks olulisemaid otsuseid, mida peate tegema.

Siis pole mingit survet.

Ja mis veelgi hullem – teema valimine pole nii lihtne kui lemmikkujunduse valimine – otsustusse läheb palju muud. Tegelikult on vaja arvestada üsna palju: koodi kvaliteet, sisseehitatud funktsioonid, kui lihtne on teema üles seadmine, kas see on optimeeritud kiiruse ja SEO jaoks, kas saate selle integreerida oma lemmik kolmandate osapoolte pistikprogrammidega , kas pakutakse tuge jne, jne, jne.

Vaatame kõik halvad uudised kõigepealt välja. Valimatud kasutajad, vaadake nüüd eemale: häid teema arendajaid on seal sadu, võib-olla tuhandeid.

Muidugi ei ole kõik teemapakkujad võrdsed ja just sellest võib väike ülevaade olla, see on just põhjus, miks me siin täna oleme: rivistada 45 parimat WordPressi teemaettevõtet.

Valitud põhineb kvaliteedil, mainel, populaarsusel, pikaealisusel, suurusel ja natuke sentimentaalsusel. Siin läheb…

(pole täpsustatud järjekorras)

1. Elegantsed teemad

Alustame kõigi kõige populaarsemate WordPressi teemapoodidega: Elegantsed kujundused (märkus: lugege meie täielikku arvustust.

2008. aastal asutatud Elegant Themes on oma 87 teemaga kollektsiooni abil meelitanud tohutult 350 000 klienti – samuti on turule toodud mõned turuliidrid pistikprogrammid. Selle lipulaeva teema on muidugi Divi, eepiline mitmeotstarbeline teema, millel on palju funktsioone ja peaaegu lõputu mitmekülgsus..

Kogu Elegant Themes’i kollektsioon on saadaval ühe liikmelisuse kaudu, hinnad algavad 69 dollarist aastas – see on vähem kui 0,80 ¢ teema kohta!

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

2. StudioPress

StudioPress (märkus: lugege meie täielikku arvustust on kuulsa Genesise raamistiku taga olev disainimeeskond – vundament enam kui 500 000 veebisaidile. Genesise raamistik toob lauale puhta kujunduse, kohandatud paigutused ja võimsa turvalisuse.

StudioPress pakub ka värsket uuendust: hostitud WordPressi saite. See tähendab, et te ei pea isiklikuks hostimiskontoks registreeruma; lasite StudioPressil kõige eest kõige eest hoolitseda. Ka infrastruktuur on tipptasemel, muutes selle üheks kõige skaalatavamaks võimaluseks. Lisaks on teil teadlik StudioPressi tugimeeskond, kes töötab ööpäevaringselt, juhuks kui midagi läheb valesti.

Hostitud veebisaidi plaanid algavad 24 dollarist kuus ja sisaldavad 20 parima kvaliteediga teemat.

Ametlik koduleht

3. WPMU DEV

Vähesed nimed on WordPress-sfääris suuremad kui WPMU Dev. Selle ettevõttesisene arendajate meeskond on kokku pannud ühe kõige köitvama WordPressi klubi, kuhu on mahutatud palju lahedaid funktsioone, mis aitavad teil maailma lemmik CMS-ist saada absoluutset maksimumi..

See hõlmab suurepärast algteemat, mis hõlmab reaalajas reaalajas redigeerimist, tonni võimsaid leheküljeehitaja mooduleid ja kaheksat alustamismalli, mis võimaldavad teil töövalmis olla. See pakub ka lohistamist kõige otsesemas tähenduses – saate muuta mis tahes elemendi suurust, lihtsalt lohistades selle soovitud suurusele, nagu teete pilti Microsoft Wordis..

Hinnad algavad 49 dollarist kuus ja liikmed saavad nautida ka üle saja lisatasu plugina. Tegelikult on loendis spetsiaalsed pistikprogrammid kiiruse optimeerimiseks, SEO, e-kaubanduse ja veebisaidi turvalisuseks – põhimõtteliselt kõik, mida võite vajada.

Ametlik koduleht

4. Graafikapaberi vajutage

Graph Paper Press on WordPressi teemapood, mis on suunatud kunstnikele ja fotograafidele. Selle teemadel on vapustav minimaalne kujundus, pakkudes segamatut platvormi, mis võimaldab teie tööl rääkida.

Saadaval on 38 lisatasu teemat, hulgi juurdepääsu hinnad algavad 99 dollarist aastas.

Tõeline lõbu algab aga siis, kui ühendate Graph Paper Pressi kujundused selle pistikprogrammiga Sell Media. Pistikprogramm, mis on jällegi suunatud kunstnikele ja fotograafidele, võimaldab teil luua oma kunsti tutvustamiseks kauneid galeriisid ja lõpuks seda müüa – kas digitaalses vormingus või füüsiliste väljatrükkidena. Aastase Sell Media litsentsi ühendamine 38 teemaga maksab vaid 149 dollarit aastas.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

5. MyThemeShop

Ainult häbelikult 350 000 klienti pakkuv MyThemeShop (märkus. Lugege meie täielikku arvustust on üks WordPressi maailmas kõige paremini väljakujunenud teema arendajaid.

Selle teemad on üles ehitatud jõudlust silmas pidades, tagades välkkiire laadimisaja ja parima võimaliku kasutaja lõppkogemuse. Sellegipoolest on ka palju taustfunktsioone, sealhulgas üks kõige põhjalikumaid ja mitmekülgsemaid valikupaneele. Sellel paneelil saate isegi importida näitsisu, et selle demonstratsiooni kopeerida vaid mõne sekundiga – selline asustatud sait annab teile raamistiku, mida peate saidi oma sisuga üles ehitamiseks.

MyThemeShopi 91 lisatasu teemaga kollektsioonile pääseb juurde vaid 87 dollariga aastas või saate osta üksikuid teemasid vahemikus 29–59 dollarit..

Ametlik koduleht

6. iThemes

iThemes (märkus: lugege meie täielikku arvustust) on WordPressi maailmas üks suurimaid nimesid, seda peamiselt tänu oma turuliidritele turbe- ja varundamise pistikprogrammidele – iThemes Security ja BackupBuddy. Kuid nagu ettevõtte nimi viitab, on teemad endiselt võtmeosa äri.

Alustuseks on iThemes oma Builderi valikusse koondanud 100+ teemat. Ehitaja teemadel on võimalus toota uuenduslikke kohandatud paigutusi, mis annab teile võimaluse oma loomingulisi lihaseid painutada. Samuti on olemas üle 30 e-kaubanduse teemad, mis sobivad ideaalselt kõigile, kes iThemes Exchange’i pistikprogrammi abil oma poodi toidavad..

Lisaks ehitaja teemadele on iThemesis saadaval ka Classic ja Allure tootevalik. Kokku vastab see pilkupüüdvale 200+ teemale. Nautige loosi kogu juurdepääsu pääsuga, mis maksab kõigest 197 dollarit aastas.

Ametlik koduleht

7. Themify

Themify (märkus. Lugege meie täielikku arvustust on lohistamise ja languse WordPressi teema spetsialist.

Iga üks 40-st teemast saab kuulsate lohistamisfunktsioonide abil. See tähendab, et saate lõputult kohandada mõnda Themify teemat ülalt alla, andes teile platvormi oma unistuste saidi kujundamiseks.

Ajakirjade veebisaitidele, e-poe poodidele ja ajaveebidele suunatud teemadega – kui nimetada vaid mõnda – pakub Themify liikmelisus midagi ka kõigile. Hinnad algavad kõigest 59 dollarist aastas.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

8. TeslaTeemad

Kõigist WordPressi teemaklubidest on TeslaThemes vaieldamatult see, mis esindab parimat väärtust. Nende oma on 66-liikmeline teemakollektsioon, mille hinnasilt on kõigest 59 dollarit aastas.

Tesla on uhke disainilahenduste kvaliteedi üle, mis jääb ilusti puhtaks, sisaldades samas rohkelt täiustatud funktsioone. Ka teemad on pidevalt kvaliteetsed, seega tasub demoside tutvustamiseks veidi aega kulutada.

Kui eelistaksite osta ühte kujundust, saate seda teha 48 dollari eest. Kui lisaks 65 teemale lisandub veel vaid 11 dollarit, siis minu jaoks pole klubisse kuulumine mõttetu!

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

9. CSSIgniter

Kas soovite üles ehitada ilusa veebisaidi, kus oleks võimalikult vähe probleeme? CSSIgniter võiks olla üks teie parimaid panuseid.

CSSIgniteri teemadel on ülimalt sujuv häälestusprotsess, lisaks saate installida nii palju – või nii vähe – mannekeenide sisu, nagu teie sait vajab. 81 lisatasu teema kollektsiooni on erineva kuju ja suurusega, nii et teie vajadustele vastavat paigutust pole keeruline leida..

Kõigile 81 teemale pääsete juurde vaid hinnaga 79 dollarit aastas – see on vähem kui 1 dollar teema kohta!

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

10. WPZOOM

WPZOOM on spetsialiseerunud professionaalse kvaliteediga WordPressi teemade loomisele, praeguseks on neid ilmunud 36. Kaheksa tegevusaasta jooksul on selle teemasid kasutanud paljud kohe äratuntavad kaubamärgid: UNICEF, Bloomberg, Citroën ja Groupon. Pole halbu nimesid, mis klientide nimekirjas oleksid, eh?

Selle teemad on loodud ka kõigi kogemustasandite kasutajatele. Sellisena on neil kaasas intuitiivne ja sujuv häälestusprotsess – koos ühe klõpsuga demosisu installimisega – ning tipptasemel tugimeeskond, mille jaoks on heaks kiitnud 97% kasutajatest. Kui teil tekib probleeme, võite olla kindel, et WPZOOM teeb kõik endast oleneva, et teid õigele teele tagasi suunata.

WPZOOMi teemasid saab jaemüügis osta igaühe eest 69 dollarit või võite selle partii osta alates 99 dollarist.

Ametlik koduleht

11. Themezilla

Themezilla on koostanud mõned kenaima kujundusega teemad, mida WordPressi maailmas on võimalik leida. See saavutatakse tänu disainimeeskonna südameks oleva filosoofiaga: eelistage puhast disaini ja palju valget ruumi. Tulemus? Professionaalse ilmega saidid, mis on tagatud samm konkurentsist.

Themezilla on algatanud ka uue e-kaubanduse teenuse Zillacommerce. Põhimõtteliselt ühendab see WordPressi ja Spotify jõu – kasutage saidi loomiseks WordPressit, samal ajal kui Shopify funktsionaalsust saate oma poe eesruumi toiteks. See on mõistlik valik kõigile, kes otsivad WooCommerce’i alternatiivi.

Themezilla üksikud litsentsid maksavad teile tagasi 59 dollarit. Siiski eelistavad teie seas kaalutletumad Themezilla liikmeks 199 dollarit, mis hõlmab selle 27 teema täielikku komplekti.

Ametlik koduleht

12. Teemad vinge

Teemad Awesome on koostanud kauni kollektsiooni algajatele sõbralike WordPressi teemadega. Igat teemat saab installida ja seadistada vaid mõne minutiga, kohandades neid mõne hiireklõpsuga.

Lisaks lihtsusele vaatavad teemad ka oma osa. Igas neist on kasutatud puhtaid ja kaasaegseid disainilahendusi, millel on spetsiaalsed teemad koolidele, ehitusele, rakendustele ja muusikute veebisaitidele.

Üksiklitsentse saab osta 39 dollari eest. Võite siiski proovida, enne kui osta mitme ametliku WordPressi hoidlas saadaval olevate Theme Awesome toodete Lite versioonidega..

Ametlik koduleht

13. ThemeFuse

ThemeFuse on üks kõige mitmekülgsematest WordPressi teemaklubidest, mille teemad sobivad peaaegu igaks otstarbeks – restoranide, ettevõtete ja ajakirjade teemad, kui nimetada vaid mõnda.

Kõige populaarsem toode on The Core, mis järgib hiljutist suundumust võimsate mitmeotstarbeliste teemade suunas. See sisaldab intuitiivset visuaalset leheküljeehitajat ja lõputuid kohandamisi ühe nupuvajutusega. Teema tarnitakse ka 20 imporditava demosemalliga, mis on loodud pulmadeks, pagaritöökodadeks, heategevusorganisatsioonideks, ülikoolideks ja arhitektuuribüroodeks.

Klubi liikmesus algab 195 dollarist aastas 45 teema jaoks. Samuti paluvad arendajad klubi liikmetel aktiivselt osaleda otsustamisel, millise stiili teema nad järgmiseks loovad.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

14. Press75

Press75 on loonud WordPressi ruumis mõned visuaalselt kõige uimasemad teemad. Selle professionaalsed kujundused kasutavad puhtaid jooni ja palju tühja ruumi, luues väga meeldejääva välimuse. Ja kõrvaldades tarbetute kujunduselementide, mis häirivad tähelepanu, võtab teie sisu keskpunkti.

Ehkki Press75 on oma teemad kujundanud kasutatavust silmas pidades, vajame me kõik aeg-ajalt abikätt. Iga teema tarnitakse põhjaliku dokumentatsiooni ja hõlpsasti jälgitavate videoülevaadete abil. Nende eriti raskete kohtade jaoks võite pöörduda ka teadlike tugiteenistujate poole, kes teevad kõik endast oleneva, et teid uuesti õigele teele suunata..

Press75 on praeguseks välja andnud 21 teemat ja hinnanud “Kõik kujundused” hinnaga 99 dollarit – minu silmis tõeline sooduspakkumine.

Ametlik koduleht

15. Teematerjal

Teematerjal arveldab ennast kui ThemeForest WordPressi-vastane pood. Selle asemel, et oma teemasid tarbetute valikutega varjata, on iga Themetry toode üles ehitatud lihtsust silmas pidades.

Teematervise kogemus oli kavandatud võimalikult valutuks, ülilihtsa seadistamise, paljude õppematerjalide ja asjatundliku tugimeeskonnaga. Teemad on ka uhked, nende ehitajad on käsitöölised, järgides täielikult uusimaid WordPressi standardeid.

Teemakirjandus on tänaseks välja andnud kaheksa teemat ja sellele partiile pääsete juurde vaid 99 dollariga aastas.

Ametlik koduleht

16. Pixelgrade

Pixelgrade on varjatud pärl, mis kiitleb mõnede lõualuu langevate kujundustega, mis on konksukülastajatele garanteeritud.

Pixelgrade kasutab loomingulist lähenemist konkreetsetele eesmärkidele sobivate teemade loomiseks – näiteks restorani-, ajakirja- või fotograafiateemad. See loominguline lähenemisviis ilmneb kogu tema töös koos mõne unikaalsema paigutusega, mille leiate.

Sellised julged ja vapustavad kujundused pole aga odavad, sest iga Pixelgrade’i teema maksab 225 dollarit. Kui aga kavatsete oma ettevõtte järgmisele tasemele viia, on investeering seda väärt.

Ametlik koduleht

17. Oboksi teemad

Obox Teemad on tegutsenud alates 2009. aastast ja selle aja jooksul on see omandanud enam kui 200 000 kliendi äri.

Oboxi teemasid tuntakse kõige paremini kui kihti, mis on suurepärase teema Layers Site Builder taga. Kihid võimaldavad teil luua hämmastavaid veebisaite, mis on algusest peale üles ehitatud vidinate abil – see tähendab, et saate oma saiti eelvaates vaadata reaalajas otse WordPress Customizerist. See on vaieldamatult kõige sirgem WordPressi saidiehitaja kõigist.

Saate osta üksikute teemade alates 49 dollarist või kogu komplekti 27 hinnaga 299 dollarit.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

18. Teemahju

WPLifti Oliver Dale poolt 2012. aastal käivitatud teemaahi on ehitanud toreda klubi, mis koosneb kvaliteetsetest ja professionaalsetest WordPressi teemadest.

Teemahi on vältinud tarbetute kellade ja vilede kasutamist sujuvamate, paistetusvabade teemade kasuks – ja see on suurepärane uudis saidi kiiruse ja SEO jõudluse jaoks. Teemad väldivad ka keerulisi valikupaneele, kasutades selle asemel reaalajas muudatuste tegemiseks WordPress Customizerit. Ja kui sellest ei piisanud, tarnitakse iga teema jaoks oma klassi parimate dokumentidega, mille on kirjutanud tegelikud arendajad ise.

22 teemaga on liikmelisus ülimalt taskukohane, vaid 49 dollarit aastas.

Ametlik koduleht

19. KonnadTeemad

Järgmisena FrogsThemes – kõige paremini tuntud kui Avada kõige paremini müüdava teema arendajad.

Teemasid kirjeldatakse oma kujunduses kõige paremini kui professionaalseid, äri stiilis, kusjuures iga teema on üles ehitatud FT Options raamistiku peale. Ka seal on palju võimsaid funktsioone ja funktsioone, sealhulgas lehe koostaja, dünaamilised vidinaruumid ja ulatuslik fontide kogu.

Nüüd saate klubi liikmeksoleku ajal osta juurdepääsu 25+ konnateemale. Hinnad algavad 47 dollarist aastas, liikmelisus ja lisatasu toetus maksavad fikseeritud 147 dollarit. Märkus: Avada on mitte saadaval koos klubiga.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

20. Mootori teemad

Nüüd leiate ühe kõige uuenduslikuma teemaettevõtte kohta: EngineThemes (märkus: lugege meie täielikku arvustust.

Iga teema on üles ehitatud kindlale otstarbele – mõtle kataloog, hotell, töölaud ja kinnisvaraveebisaidid. Samuti on ka üldisemaid teemasid ajaveebide, vabakutseliste ja üheleheliste saitide jaoks. Iga teema on varustatud kõigi töö jaoks vajalike funktsioonidega, lisaks veel mitmete üldiste funktsioonidega, nagu lehe koostaja ja reaalajas redigeerimine.

Kõigi 13 teema ostmine tagastab teile 299 dollarit aastas. Sõltuvalt sellest, milliseid teemasid vajate, on saadaval neli populaarsemat teemat sisaldav õhuke pakett hinnaga 199 dollarit aastas.

Ametlik koduleht

21. Teemad Kuningriik

2010. aastal turule jõudnud Themes Kingdomi pikaealisus pole üllatav. Lihtsamalt öeldes: selle teemad on kõige stiilsemate seas, mida leiate, mida tõendab selle 100 000-liikmeline kasutajabaas.

Teemade kuningriik eelistab kvantiteeti kvaliteedile, suhteliselt väikese kogumiku, vaid 11 teemaga. Kuid puhta ja minimaalse kujundusega suudab see suuremate klubide vastu enam kui omaette hoida. Teemade täielik maksmine maksab 49 dollarit või 89 dollarit aastas.

Ja kuigi selle teemasid on ülilihtne kasutada, haldab Themes Kingdom ka hallatavat WordPressi hostimisteenust, tagades, et teie veebisait on täiesti turvaline, veebis ja tipptasemel. See on midagi pisut teistsugust ja sobib suurepäraselt kõigile kasutajatele, kes vajavad abikätt.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

22. Anariel kujundus

Anariel Design on nišiteemade arendaja Saksamaalt. Selle eetos on lihtne: “me ehitame ainulaadseid teemasid, et saaksite luua ainulaadseid veebisaite.” Ja siiani see tõesti töötab.

Kõigile selle teemadele on omane isiklik kvaliteet. Arendajad annavad endast parima, et vältida asjatu paisumist. See tagab kiire, SEO-le optimeeritud veebisaidi, mida teie külastajad armastavad. Ja kui peaksite ummikusse jääma, on meeskond pühendunud ka tõeliselt kasuliku toe pakkumisele.

Praeguseks on 22 teemat, Anariel Design liikmelisus algab taskukohase hinnaga 59 dollarit kuue kuu jooksul. Minge 12-kuuliseks liikmeks 89 dollari eest – või eluaegseks liikmeks 199 dollari eest – ja saate ka ühe tasuta teemakomplekti.

Ametlik koduleht

23. CR3ATIV

CR3ATIV on koostanud mõned kõige uimastatumad WordPressi teemad, mida võimalik leida. Lisaks kaunitele kujundustele tunnevad arendajad uhkust oma koodi kvaliteedi üle, rõhutades eriti, et see on “puhisema vaba”. See on teile suurepärane uudis: teie sait laadib kiiremini, asetub kõrgemale ja teie külastajatele on kasulikum nauditav igakülgne kogemus..

Arendajate filosoofia on lihtne: teemad on mõeldud kujundusele, pluginad funktsionaalsusele. See tähendab, et CR3ATIV-teemad sisaldavad ainult paljaste luude funktsioone, mis on teema õigeks toimimiseks hädavajalikud. See viib meid tagasi teemade “paistetamatu” olemuse juurde – neid on pagasis minimaalselt ja nii on laadimisajad välkkiire. Kui soovite, et CR3ATIV-teemasid täiendaksid täiendatud funktsioonid, vaadake selle pistikprogrammide valikut.

CR3ATIV-i kollektsioonis on 11 teemat, teemad on eraldi ostetud hinnaga umbes 49 dollarit.

Ametlik koduleht

24. Bluchic

Bluchic on esimene naissoost keskendunud WordPressi teemapood tänases loendis. See on spetsialiseerunud naisettevõtjatele ja ajaveebi ajakirjanikele suunatud teemade tootmisele, kes soovivad professionaalse ilmega veebisaiti, mis säilitaks naiselikke omadusi.

Ja kuna me kõik saaksime oma saidile rohkemate külastajate meelitamiseks abikätt pakkuda, pakub Bluchic ka turunduskomplekte – need on sisuliselt sotsiaalmeedia mallid, mis kajastavad teie valitud teema kaubamärki.

Teemade hind on 79 dollarit või võite pääseda juurde Bluchici 21-teemalisele kollektsioonile – väärtusega üle 1400 dollari – vaid 297 dollari eest aastas.

Ametlik koduleht

25. BizzThemes

BizzThemes on spetsialiseerunud rendi- ja kohtumistepõhiste ettevõtete teemade tootmisele. Sellisena on tihe integreerimine WooCommerce’iga (maksete kogumiseks) ja ka Google Calendar Sync 2.0-ga.

Kuna selle teemad nõuavad suhteliselt erilist funktsionaalsust, on BizzThemes selle töö jaoks välja arendanud oma sisemised pistikprogrammid. See funktsioon hõlmab kohtumiste ajastamise lisamist WooCommerce’i tuuma ning tingimusliku loogika juurutamist menüüdesse ja vidinate piirkondadesse.

Klubi liikmelisus tagastab teile 199 dollarit, mis sisaldab juurdepääsu 13 teemale ja kolmele pistikprogrammile ning kasutamist piiramatutes domeenides.

Ametlik koduleht

26. ThemeZee

ThemeZee on teine ​​Saksamaalt pärit WordPressi teema arendaja. See on spetsialiseerunud ajakirjade teemade loomisele – tegelikult toodab see ainult ajakirjade teemasid.

Ajakirjade teemad on tuntud suhteliselt keerukate paigutuste poolest ja ekraanil on igal ajahetkel palju sisu. Sellisena on teil hea meel teada saada, et ThemeZee teemad kasutavad sisu korraldamisel ja paigutuse konfigureerimisel WordPressi kohandajat.

ThemeZee pakub klubiliikmetele 21 premium-teemat ja kuus ajakirjale keskendunud pistikprogrammi hinnaga 59 € / aastas. Muljetavaldavalt pakub see ka ametliku hoidla kõigi 21 teema tasuta versiooni – muidugi pakuvad need tasuta versioonid vähem funktsioone ja kohandamisi.

Ametlik koduleht

27. Slocumi teemad

Slocum Themes on loonud endale maine, ühendades hõlpsasti kasutatavaid teemasid ülitäpse tugimeeskonnaga, et aidata teil kõigist kleepuvatest kohtadest välja tulla.

Teemad on loodud ka integreerimiseks paljude WordPressi maailma juhtivate pistikprogrammidega – sealhulgas WooCommerce, Gravity Forms ja Easy Digital Downloads. Viska palju kohandamisvalikuid ja teil on kaunite teemade kollektsioon, mida saate oma vajadustele vastavalt kujundada.

Teemade hind on 59 dollarit kummagi eest või 99 dollarit kõigi üheksa eest. Lisaks saate maksta täiendavalt 99 dollarit, kui Slocumi teemade meeskond teie saidi üles seadistab..

Ametlik koduleht

28. Gabfire teemad

Gabfire Themes koosneb väikesest kõrge kvalifikatsiooniga arendajate meeskonnast. Need arendajad on teinud teile parima võimaliku kasutajakogemuse loomisel – veebisaidid on hõlpsasti seadistatavad ja hõlpsasti käsitsetavad.

See on veelgi muljetavaldavam, kui arvestada selle teemade suhteliselt keerukate ajakirjalaadsete kujundustega. Ja kui te ei leia midagi enda jaoks välja, tulistage meilisõnum tugiteenuste töötajatele, kes teevad kõik endast oleneva, et teid aidata – või pöörduge iga teema juurde kuuluva ulatusliku dokumentatsiooni ja videoõpetuste poole.

Teemad on saadaval Gabfire’i veebisaidil hinnaga 59 dollarit.

Ametlik koduleht

29. TeemaIsle

ThemeIsle on veel üks WordPressi väga armastatud teemapood, mis on tuntud oma uhkete disainilahenduste ja parima kvaliteediga kodeerimise poolest.

Vaatamata sellele, et ThemeIsle on premium-teematuru peamine osaline, näeb see ette ka eelarveteadlikumaid kasutajaid. Praeguseks on see ametlikus kataloogis avaldanud 37 tasuta WordPressi teemat – see on üks viis, kuidas ThemeIsle annab WordPressi kogukonnale tagasi.

Saate alla laadida rohkem kui 20 teemaga ThemeIsle’i teemasid, makstes rohkem kui 99 dollarit aastas. See hinnasilt sisaldab ka tuge, tasuta WordPressi õppevideoid ja ühe aasta väärtust tasuta jagatud hostimist.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

30. InkThemes

Kui tänaseks on üle 500 teema, peab InkThemesil olema kõige laiem valik WordPressi teemasid maailmas.

Selle tohutu kollektsiooni alt leiate mõned „kenamad“ WordPressi teemad. Niisiis, kui olete gelato tegija, professionaalne pullirattur või tegutsete koertemaja ehituse alal, on üks valmis teema just teile.

Teemasid saab osta eraldi või võite tellida liikmelisuse, et avada 47 InkThemes’i parimat 147 dollari eest aastas..

Ametlik koduleht

31. Teemavalukoda

Teemavalukoda on tegutsenud juba üheksa aastat, muutes selle tänapäeva nimekirjas üheks väljakujunenud teemakaupluseks. Sellisena on see nimi, mida võite usaldada.

Ettevõte on tuntud oma koodi kvaliteedi, moodsa kujunduse ja kasulike videoõpetuste poolest. Hiljuti on see integreeritud oma teemadega professionaalse kvaliteediga Typekiti fondid, tagades, et teie saidi tekst tundub julge, terav ja silmatorkav.

Kõigi 11 teemavalukoja teema saate osta vaid 79 dollari eest.

Ametlik koduleht

32. Krokodill

Crocoblock on kiiresti arenev WordPressi klubi – see annab igal kuul välja muljetavaldavad kaks teemat, nii et alati on saadaval midagi uut. Crocoblock võtab oma toetamiskohustusi ka tõsiselt – otsevestlus pakub koheseid lahendusi – seda on keeruline läbi lüüa.

Selle populaarseimad teemad kuuluvad e-kaubanduse kategooriasse, Crocoblocki teemad pakuvad WooCommerce või Jigoshop integratsioone. Teemadel on palju kohandamisvõimalusi, palju ainulaadseid paigutusi, mis on saadaval vaid mõne hiireklõpsuga.

Kiire vabastamise ajakava tähendab, et Crocoblock pakub nüüd 137 teemat, kõikehõlmav liitumine maksab kõigest 69 dollarit. See töötab välja umbes 50 teema – tõsine väärtus.

Ametlik koduleht

33. TeemaTrust

Kui otsite ajatuid kujundusi, siis otsige oma WordPressi järgmise teema jaoks ainult ThemeTrust. See kasutab kaunilt puhtaid ja minimalistlikke kujundusi, mis näevad välja muljetavaldavalt stiilsed.

Kuna ükski liiga toretsev kujunduselement ei konkureeri tähelepanu pärast, paneb see filosoofia keskpunktiks teie sisu – olgu see kirjutatud sõna või ilusad pildid.

ThemeTrust on tänaseks välja andnud 19 teemat, mida saab osta 49 dollari eest tükk.

Ametlik koduleht

34. GretaTeemad

Teemakauplusena on GretaThemes suhteliselt väike, praeguseks on olnud vaid neli teemat. Selle disainilahenduste kvaliteet on aga muljetavaldav, ülilähedase stiiliga, mis tõepoolest rahvahulgast silma paistab.

Teemad ühendavad hõlpsasti seadistamist ja hulgaliselt kohandamisvalikuid. Tegelikult saab demosisu importimise ja juhtpaneeliga mängimise abil mõne minutiga üles seada uhke väljanägemisega veebisaidi.

Praegu keskendub GretaThemes peamiselt vabaturule, kuid andis hiljuti välja esimese premium-teema Bayn, mis maksab 59 dollarit. Ootage Gretalt suuri asju ka mitte liiga kauges tulevikus!

Ametlik koduleht

35. Nimbuse teemad

Nimbuse teemad võivad kiidelda vaid väheste teemade hulgaga – praeguseks on neid kümme -, kuid need teemad on kogunud tõsise läbisõidu vaid ühe miljoni allalaadimise korral..

Selle edu põhjus? Imeilus disain ja jätkuv pühendumus maailmatasemel abi pakkumisele. Kui olete WordPressist suhteliselt kogenematu, ei tohiks teil tänu Nimbus Themes’i abile tõusta ja tööle hakata mingeid probleeme.

Üksikute teemade hind on 39 dollarit, samas kui kõik juurdepääsuga pääsmed maksavad 99 dollarit. Tänu pakutavale kõrgetasemelisele toetusele ja ülikiiretele reageerimisaegadele nõuavad Nimbus Themes täiendavat 15 dollarit kuus piiramatu juurdepääsu eest oma klassi parimatele tugimeeskondadele.

Ametlik koduleht

36. Massiivi teemad

Array Themes on mängus mänginud alates 2009. aastast ja mängukorraldusel on olnud lihtne filosoofia: looge kaunilt kodeeritud ja hästi kujundatud WordPressi teemad.

Selle teemad on alati puhtad ja kaasaegsed, sageli ilma kellude ja viledeta, mis konkurentide teemasid liiga keeruliseks muudavad. See jätab teile vaba professionaalse kvaliteediga veebisaidi.

Klubi liikmemaksu saate osta vaid 89 dollari eest aastas, mis avab juurdepääsu kõigile 18 massiivi teemale.

Ametlik koduleht

37. Küberhimps

Järgmisena on meil CyberCimps. Selle teemad on spetsialiseerunud hõlpsasti loodavate veebisaitide tootmisele, kus on hulgaliselt kasulikke sisseehitatud funktsioone – lohistamine, suhtlusnupud ja kohandatavad fondid, et nimetada väike näidis. See teeb neist ideaalse võimaluse vähem kogenud ajaveebiehitajatele, kes soovivad ilma peavaludeta ilusa veebisaidi üles ehitada.

CymberChimps-i kollektsioonis on 43 teemat, lisaks kuus pistikprogrammi. Klubisse kuulumine maksab vaid 49 dollarit aastas.

See aastane liikmelisus sisaldab ka veebisaidi seadistamist ilma lisatasuta. Tehke lihtsalt ost, siis istuge maha ja puhake, kui CyperChimps meeskond installib WordPressi ja seadistab teie saidi teie lemmikdemo stiilis – reaalajasäästja.

Ametlik koduleht

38. Kuju5

Shape5 on peamiselt Joomla arendaja, kuid on kokku pannud ka kena 79 WordPressi teemaga kollektsiooni.

Veidi vähem kui 300 000 kliendiga Shape5 on aastate jooksul saanud palju tagasisidet ja ta püüab järjekindlalt anda oma kasvavale kogukonnale soovitud kujunduse. Sellisena on suur rõhk kvaliteetsel toel ja kasutatavusel – saate olla valmis vaid mõne minutiga uhiuue veebisaidi ja demosisu abil..

Aastane Shape5 liikmelisus algab 99 dollarist aastas, mis annab teile piiramatu juurdepääsu kõikidele teemadele ja pistikprogrammidele.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

39. ÜlesTeemad

UpThemes pakub oma 40-kohalist teemakollektsiooni koos hallatud hostimisega hinnaga 18 USD / kuus. Teemade arvestamine oleks eraldi ostmise korral väärt üle 1000 dollari, see pole sugugi halb väärtus.

See teeb UpThemesest ühe parima teemaettevõtte, kui otsite peavalu vältida – kõik on teie nimel. Põhjalik teenus sisaldab piiramatut veebisaidi migratsiooni ja ühte hostimispaneeli, mis võimaldab teil pääseda juurde kõigile oma WordPressi armatuurlaudadele.

Ka teemad on uimastatavad, ergutavad stiili ja sisaldavad palju ainulaadseid kujundusi.

Ametlik koduleht

40. Taastatud 316

Järgmine teemapood, mis on suunatud naisettevõtjatele: Restaureeritud 316.

Sellisena võite oodata väga professionaalseid disainilahendusi, kuid väikeste naiselike puudutustega, mis tagavad, et teie sait paistab rahva hulgast välja ja kutsub teid sihtrühma demograafilistele eesmärkidele. Samuti pakub ettevõte palju juhiseid ja ilusat kaubamärgiga ettevõtte jälgijat, mis sobib suurepäraselt kõigi teie veebisaidiga seotud võrguühenduseta asjade haldamiseks ja korraldamiseks.

Tänaseks pole ühtegi klubiliiget saadaval, kuid kollektsiooni Restaureeritud 316 19 teemat saab osta 75 dollari eest.

Ametlik koduleht

41. ThemeShift

ThemeShift on mängus olnud alates 2009. aastast. Selle filosoofia eelistab kvaliteeti kvantiteedile, kollektsioon sisaldab vaid kahte teemat. Need teemad on siiski stiilsed ja mitmekülgsed ning sobivad peaaegu igaks otstarbeks.

Mõlemad teemad on koormatud funktsioonidega, sealhulgas WooCommerce’i integreerimine, kohandatud vidinad ja suurepärased parallaksi taustad. Teemasid saate ka ulatuslikult kohandada.

Teemasid saab eraldi osta 39 dollari eest või paarina 99 dollari eest – viimast hinnasilti õigustab piiramatute domeenide litsentsi lisamine ja juurdepääs piiramatule toele.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

42. Rahapaja teemad

Rahapaja teemad on spetsialiseerunud eriotstarbeliste käsitööna valminud teemade ehitamisele – näiteks kiriku-, haljastus- või muusikaveebisaitidele.

Muidugi tahavad kõik kasutajad oma veebisaidi omale teha, nii et Mint Themes tarnitakse koos paljude intuitiivsete kohandamistega. Oma värviskeemi loomiseks, paigutuse kohandamiseks ja kujunduse kohandamiseks on vaja vaid paar hiireklõpsu.

Igat teemat saab eraldi osta hinnaga 79 USD. Soodushinnaga jahimehed eelistavad aga 169-dollarist paketti, mis avab kõik 11 rahapaja teemat.

Ametlik veebisait – vaadake pakkumisi

43. RocketTheme

Ehkki peamiselt Joomla malliklubi, varustab RocketTheme ka kopsakat arvu kvaliteetseid WordPressi teemasid – tegelikult üle 100.

Teemad on üles ehitatud murrangulisele Gantry 5 raamistikule, mis toetab kõiki selle Joomla ja WordPressi ning hiljuti ka Gravi teemasid. See raamistik pakub kindlat platvormi, mis tagab, et kõik RocketThemes on kasutajasõbralikud, väga kohandatavad ja ühilduvad kõigi populaarsemate kolmandate osapoolte pistikprogrammidega..

Teemasid saab osta eraldi nii umbes 49 dollarise margaga kui ka töökohana. Klubi liikmeksolek maksab 99 dollarit aastas – saadaval on ka lühemad liikmemaksud.

Ametlik koduleht

44. Teema Junkie

Teema Junkie on olnud võrgus alates 2009. aastast ja on selle aja jooksul lisanud oma kataloogi üle 50 teema.

Selle arendajate meeskonna ülesandeks on luua unikaalseid teemasid, mis mängiksid minimalistlikel disainikontseptsioonidel. Selle teemadel on ka mitmeotstarbeline element, kuid igaüks neist pakub mitmekülgseid ruute ja erinevaid paigutusi. Ja minimaalse ajaga alustamiseks tarnitakse iga teema ühe klõpsuga näiv sisu importimisega.

Üksikute teemade hind on 39 dollarit või saate partii eest maksta 49 dollarit.

Ametlik koduleht

45. Bavotasan.com teemad

Me koondame tänase nimekirja teemasid, mille autor on bavotasan.com.

Teemades on kasutatud mõnda tõeliselt silmatorkavat kujundust, mis sisaldab julgeid värve ja intrigeerivat paigutust. Samuti saate palju sisseehitatud animatsioone ja palju kohanemisvalikuid, mis kõik muudavad teie saidi visuaalse atraktiivsuse. Teemasid saate täiendada ka mõne populaarseima kolmanda osapoole pistikprogrammiga – populaarsemad pistikprogrammid, nagu BuddyPress, WooCommerce ja WPML, integreeruvad sujuvalt.

Üksiklitsentside hind on 69 dollarit või võite nautida kõiki 16 teemat hinnaga 99 dollarit aastas. Bavotasani kujundused pakuvad ka kõigi selle teemade kohandamisvaba versiooni tasuta ametlikus WordPressi kataloogis – see annab teile võimaluse neid proovipööramiseks kasutada.

Ametlik koduleht

Lõplikud mõtted

Pidage meeles: enne WordPressi teema ostmist on palju kaaluda.

Muidugi, võidukujundus on alati esmatähtis, kuid kapoti all ja kulisside taga toimub palju, mida peate teadma. Sellised asjad nagu koodikvaliteet, sisseehitatud funktsioonid, seadistamise lihtsus, saidi kiirus, SEO, tugikvaliteet ja kolmandate osapoolte pistikprogrammide integreerimine peavad kõik ostuotsuses arvestama..

Teine asi, mida peate arvestama, on hind. Paljud WordPressi klubid hindavad oma liikmelisust tasemel, mis on mõeldud teid ahvatlema – näiteks 50 teemat kolme hinnaga.

Ehkki sellised reklaamikampaaniad on hinna ja kvaliteedi suhtega erakordsed – tõesti, nad seda teevad! – peate endalt küsima, kas peate tõesti tasuma kogu liikmemaksu? Kui jätta hetkeks kõrvale parim väärtus, siis kui vajate ainult ühte teemat, on vaja ainult ühte teemat! Seega saate üksiku litsentsi valimisega raha kokku hoida.

Teisisõnu, enne ostmist katsetage demo laialdaselt, vaadake, milliseid lisateenuseid müüja selle teemaga pakub, ja otsustage, kui palju peate tegelikult kulutama..

Palju edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map