7 populiariausios „Mailchimp“ alternatyvos paprastam ir efektyviam el. Pašto rinkodarai (2020 m.)

„WordPress“ pasiūlymai


„Mailchimp“ yra viena geriausiai žinomų turimų el. Pašto rinkodaros priemonių – ji siūlydavo aukščiausio lygio informacinių biuletenių paslaugas, o jos naujienų biuletenio įrankis vis dar apima platų profesionalių funkcijų pasirinkimą. Daugelį metų dėl nemokamų ir pigių planų tai buvo vienas iš geriausių variantų mažam ir vidutiniam verslui. Taigi, kodėl daugelis žmonių dabar ieško „Mailchimp“ alternatyvų?

Atsakymas pateiktas kaip du pagrindiniai pakeitimai, kuriuos „Mailchimp“ padarė 2019 m.. Pirma, jis apsisprendė tapti visų paslaugų rinkodaros įrankiu su visiškai nauju kainų planu. Antra, ji išleido naujas paslaugų teikimo sąlygas. Šiose naujose sąlygose teigiama, kad nuo šiol sąskaitos bus apmokestinamos atsižvelgiant į visą jų auditoriją, įskaitant prenumeruojamus, neprenumeruotus ir transakcinius kontaktus. Tai dirbtinai padidina jūsų kontaktų skaičių ir, savo ruožtu, kainą, kurią mokate už „Mailchimp“.

Blogiausia, kad esamiems klientams nebuvo pranešta apie šį pakeitimą. „Mailchimp“ klientams apie pakeitimus pranešė tik po jų įdiegimo. Be to, el. Laiškas, kurį jie siuntė žmonėms pranešti apie paslaugų sąlygų pasikeitimus, buvo bendras ir neišryškino labiausiai susijusių dalių. Daugelis „Mailchimp“ vartotojų, tarp jų ir aš, žiaurią informaciją sužinojau ne iš pačių „Mailchimp“, bet iš trečiųjų šalių. Mano atveju, tai sukūrė nepasitikėjimą, kuris paskatino mane atidžiau pažvelgti į „Mailchimp“ alternatyvas. Galų gale, jei įmonė padarė šiuos pakeitimus be išankstinio įspėjimo, kas žino, ką dar jie gali pakeisti be įspėjimo?

„Mailchimp“ taip pat griežtai riboja turinį, kurį žmonės gali siųsti naudodamiesi platforma, atsisako bendradarbiauti su įmonėmis, siūlančiomis produktus, paslaugas ar turinį, kuris, jos manymu, yra didelis pavojus. Daugelis sąrašo elementų yra tokie dalykai, kurių galite tikėtis, pvz., Palyda ir pažinčių paslaugos, tačiau tai taip pat draudžia įmonėms „dirbti iš namų, užsidirbti pinigų internete ir potencialiems klientams“. Ši plati terminologija apima daugybę turinio rūšių, įskaitant didelę dalį turinio, kurį mes kuriame čia, „WinningWP“.

Taigi, jei norite pereiti nuo „Mailchimp“ ar pradedate rinkodarą el. Paštu ir norite ieškoti geriausių variantų, skaitykite mūsų vadovą, kuriame pateikiamos geriausios šiuo metu galimos „Mailchimp“ alternatyvos..

Kaip mes pasirinkome geriausias „Mailchimp“ alternatyvas

Daugelį metų smulkaus verslo savininkai ir nauji verslininkai rėmėsi nemokamu „Mailchimp“ planu ir prieinamomis kainomis. Mes nusprendėme sutelkti dėmesį į el. Pašto rinkodaros įrankius su nemokamais ir pigiais priemokos planais, kad ir toliau tenkintume tuos poreikius.

Geriausios „Mailchimp“ alternatyvos taip pat siūlo kelias tas pačias funkcijas kaip ir „Mailchimp“:

 • Segmentavimas – Tai leidžia suskaidyti sąrašą į tikslias grupes. Pvz., Galbūt norėsite padalinti savo sąrašą į žmones, kurie nusipirko tam tikrą prekę, ir į žmones, kurie to nedaro. Tada galite sukurti to produkto rinkodaros kampaniją ir siųsti ją tik žmonėms iš pastarosios grupės.
 • A / B testavimas – A / B testavimas leidžia išbandyti konkretaus naujienlaiškio variantus prieš jį išsiunčiant. Pvz., Galite įdėti atvaizdą virš teksto vienoje versijoje, o tą patį atvaizdą padėkite po tekstu antrame variante. Tai leidžia pamatyti, koks formatas geriausiai tinka jūsų auditorijai.
 • Automatika – Tai yra galimybė sukurti el. Laiškus ar el. Laiškų serijas, kurie automatiškai siunčiami auditorijai, kai įvyksta tam tikri suaktyvinamieji įvykiai. Pvz., Galbūt norėsite išsiųsti el. Laišką abonentams, kaip jūs galite geriau jiems padėti praėjus mėnesiui po to, kai jie užsiregistruos į jūsų informacinį biuletenį..
 • „Analytics“ – Kaip ir svetainių analizė, el. Pašto analizė teikia duomenis apie jūsų auditorijos demografinius rodiklius ir elgesio modelius. Paprasčiausiai jūs norite sužinoti, kiek žmonių atidaro jūsų el. Laiškus ir kiek žmonių spustelėja kiekvieną nuorodą. Taip pat norite sekti savo prenumeratos ir atsisakyti tarifus.
 • Pasirinktinės registracijos formos – Turėtumėte sugebėti suprojektuoti savo registracijos formas, kad jos atspindėtų jūsų prekės ženklą. Taip pat turėtumėte galėti pasirinkti, kokią informaciją abonentai turi suteikti prisijungę.
 • Suasmeninimas – Tai leidžia naudoti informaciją apie savo abonentus, kad suasmenintumėte turinį. Techniškai segmentai yra suasmeninimo forma, tačiau šio straipsnio tikslais suasmeninimas reiškia konkrečią galimybę pritaikyti turinį abonentų vardams..
 • Didelis abonentų skaičius – Augant abonentų skaičiui, naujienlaiškių planai tampa brangesni. Norite įsitikinti, kad bazinis naujienlaiškių tarnybos, su kuria norite dirbti, planas suteiks jums daug erdvės augti.

Šiame vadove pasirinkome išskirti tik „Mailchimp“ alternatyvas, siūlančias visus aukščiau išvardintus pranašumus.

Geriausios „Mailchimp“ alternatyvos

1. „SendinBlue“

„SendInBlue“

„SendinBlue“ yra vienas geriausių el. Pašto informacinių biuletenių įrankių, be to, geriausia, kad naudodamiesi nemokamu planu galite pasiekti beveik visas jo funkcijas. Tai apima automatizuotas kampanijas, išplėstinį segmentą, A / B testavimą ir visišką prieigą prie savo el. Pašto šablonų bibliotekos. Net nemokėdami nė cento, galite turėti net neribotą skaičių kontaktų.

El. Pašto rinkodaros įrankiai, kuriuos teikia „SendinBlue“, taip pat yra sujungti su jo CRM įrankiais, leidžiančiais lengvai valdyti visas jūsų klientų sąveikas vienoje vietoje..

Vienintelis galimas „SendinBlue“ trūkumas yra tas, kad pralenkdami 2 000 klientų, kuriems jums leidžiama siųsti automatinius el. Laiškus, viskas brangsta. Norėdami išsiųsti automatines kampanijas daugiau nei 2000 žmonių, turėsite sumokėti 25 USD per mėnesį.

Nemokamas planas: Taip, neribotas kontaktų skaičius (iki 2000 kontaktų rinkodaros automatizavimo darbo eigai) ir iki 300 el. Laiškų per mėnesį.

Kainų diapazonas: Nemokamai, 25 USD per mėnesį, 39 USD per mėnesį arba 66 USD per mėnesį.

Kam ši parinktis yra geriausia: „SendinBlue“ yra puiki galimybė mažoms įmonėms, kurios ketina likti mažos ir nori nemokamų, tačiau patikimų el. Pašto rinkodaros įrankių. Taip pat rekomenduojame „SendinBlue“ labiau įsitvirtinusioms įmonėms, norinčioms integruoti su CRM el. Pašto informacinius biuletenius ir turinčioms biudžetą palaikyti priemokos planą..

2. „MailerLite“

„Mailer-Lite“

„MailerLite“ yra lengvai naudojamas informacinių biuletenių įrankis su patikimu nemokamu planu. Nemokami vartotojai gali siųsti automatizuotas rinkodaros kampanijas, naudoti segmentus, kad sukurtų tikslingesnes kampanijas ir sužinotų kiekvieno el. Pašto galimybes atliekant A / B testavimą. Tai taip pat leidžia lengvai įtraukti apklausas į savo el.

„MailerLite“ taip pat gali būti integruota su daugybe svetainių platformų ir rinkodaros įrankių, įskaitant „WordPress“ ir „WooCommerce“.

Kita vertus, jam šiek tiek trūksta patobulintų funkcijų, net ir „premium“ lygiu. Galimybės personalizuoti turinį ir kurti automatizuotas darbo eigas yra ribotos. Jo el. Pašto šablonų biblioteka taip pat yra maža, palyginti su kitomis šio sąrašo parinktimis.

Nemokamas planas: Taip, iki tūkstančio kontaktų arba 12 000 el. Laiškų per mėnesį.

Kainų diapazonas: Nemokamai, 10 USD per mėnesį, 15 USD per mėnesį, 30 USD arba 50 USD per mėnesį.

Kam ši parinktis yra geriausia: „MailerLite“ yra viena iš geriausių „Mailchimp“ alternatyvų verslui, turinčiam minimalų biudžetą ir paprastus el. Pašto rinkodaros poreikius. Jei norite sukurti išsamią automatinių klientų kelionių kolekciją, galbūt norėsite apsvarstyti kitas šio sąrašo parinktis.

3. Moosend

Moosend

„Moosend“ yra dar viena el. Pašto rinkodaros platforma su aukštos kokybės nemokamu planu. Verslo įmonės, turinčios mažiau nei tūkstantį abonentų, gali siųsti neribotą kiekį el. Laiškų, kurti automatizuotas darbo eigas, naudoti išplėstinį segmentą, kad nukreiptų savo kampanijas, ir A / B testus kiekvienam el. Jame taip pat yra siūlomi automatizuotų darbo eilučių šablonai, palengvinantys automatizavimą – net tiems, kurie anksčiau niekada nesiuntė el. Pašto kampanijos.

Kaip ir „MailerLite“, „Moosend“ taip pat siūlo integraciją su įvairiais įrankiais, įskaitant „WordPress“ ir „WooCommerce“.

Vienintelis tikras „Moosend“ trūkumas yra ribotos registracijos formų galimybės. Platforma neleidžia kurti pasirenkamųjų langų, tik HTML formas.

Nemokamas planas: Taip, neribotas el. Paštas iki tūkstančio abonentų.

Kainų diapazonas: Mokamų planų pradžia yra nuo 10 USD per mėnesį tūkstančiui iki 2000 abonentų ir siekia iki 3 650 USD per mėnesį nuo 801 000 iki milijono abonentų. „Moosend“ taip pat siūlo mokėjimo užmokestį variantą, kuris leidžia jums nusipirkti kreditus. Kiekvienas kreditas yra lygus vienam el. Laiškui, kurį galite išsiųsti.

Kam skirtas šis planas: „Moosend“ yra viena geriausių „Mailchimp“ alternatyvų, ypač mažoms įmonėms. Nemokamu planu galite pasiekti beveik visas jo savybes, o išlaidos didėja priimtinu greičiu.

4. „GetResponse“

„GetResponse“„>

„GetResponse“ nesiūlo nemokamo plano, tačiau siūlo keletą geriausių pažangių funkcijų, pasiekiamų iš bet kurios „Mailchimp“ alternatyvos. Be įprastų funkcijų, tokių kaip segmentai ir A / B testavimas, „GetResponse“ siūlo pardavimo kanalus ir netgi galimybę parduoti e-produktus tiesiai iš jūsų naujienlaiškio. Jame taip pat pateikiamos kelios pažangiausios automatizavimo parinktys ir platus tikslinių kampanijų aktyviklių pasirinkimas.

Aukštesniame lygyje „GetResponse“ suteikia galimybę rengti internetinius seminarus ir dirbti su komandos nariais siekiant koordinuoti kampanijas.

„GetResponse“ plano struktūra taip pat šiek tiek skiriasi. Daugelis informacinių biuletenių teikėjų leidžia jums susimokėti už brangiai kainuojantį planą su mažu informaciniu biuleteniu, tačiau automatiškai nukreipia jūsų biuletenį į aukštesnę pakopą, kai abonentų skaičius pasiekia tam tikrą tašką. Tai reiškia, kad automatiškai gausite visas papildomas funkcijas, kurias teikia aukštesnio lygio planas.

Kita vertus, „GetResponse“ koreguoja jūsų išlaidas, remdamasis abonentų skaičiumi, nekeisdamas savo plano. Tai reiškia, kad jei pradėsite nuo tūkstančio prenumeratorių ir paspausite 2 000 prenumeratorių, neįgysite jokių papildomų funkcijų, bet mokėsite daugiau. Kainų skirtumas tarp planų išlieka beveik toks pats, neatsižvelgiant į jūsų sąrašo dydį.

Nemokamas planas: Ne.

Kainų diapazonas: Nuo 15 USD per mėnesį iki 1199 USD per mėnesį. Išmatuokite auditorijos rodiklį.

Kam ši parinktis yra geriausia: Jei norite, kad būtų galima sukurti daugybę ir sudėtingų automatizuotų kampanijų, daugialypės terpės parinkčių ir galimybę internetu parduoti produktus iš savo adresų sąrašo, jums reikalingas įrankis yra „GetResponse“.

5. Kampanijos monitorius

Kampanijos monitorius

„Campaign Monitor“ yra aukščiausios kokybės įrankis, kurį nepaprastai lengva naudoti. Tai siūlo keletą patraukliausių el. Pašto šablonų, kuriuos galite rasti. Šiuos šablonus galima lengvai tinkinti naudojant nuvilkimo redaktorių, kuriame naudojama intuityvesnė sąsaja nei daugelyje „Campaign Monitor“ konkurentų..

Visuose „Campaign Monitor“ planuose taip pat yra A / B testavimas, darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių el. Pašto peržiūros, lašinimo kampanijos, automatiniai atsakikliai, pažangi analizė ir išplėstinis sąrašų valdymas. Kaip ir redaktorius, šie įrankiai yra sukurti atsižvelgiant į rinkodaros naujoką. Pačią „Campaign Monitor“ taip pat galima integruoti su įvairiomis klientams jau pažįstamomis priemonėmis, tokiomis kaip „WordPress“ ir „Shopify“..

Deja, „Campaign Monitor“ naudoja tą patį kainų modelį kaip „GetResponse“ ir yra dar brangesnis. Pagrindinis planas prasideda nuo 9 USD per mėnesį 500 abonentų, bet išauga iki 39 USD, kai paspausite tūkstantį sekėjų. Įrankui, kuris nenumato tokio lygio išplėstinių funkcijų kaip „GetResponse“ ar „SendinBlue“, tai yra nemaža pinigų suma.

Nemokamas planas: Ne.

Kainų diapazonas: Nuo 9 USD iki 1 249 USD per mėnesį. Taip pat yra mokėjimo už einamąjį planą mokestis, kurio pagrindinė norma yra 7 USD už kampaniją arba 1,4 USD už kiekvieną išsiųstą el. Laišką..

Kam ši parinktis yra geriausia: Jei jūsų biudžetas yra didelis augimui skatinti, o jūsų pagrindinis rūpestis yra paprastas naudojimas, „Campaign Monitor“ yra viena geriausių „Mailchimp“ alternatyvų, į kurią reikia atsižvelgti.

6. „AWeber“

„AWeber“

„AWeber“ yra vienas seniausių ir labiausiai gerbiamų vardų el. Pašto rinkodaroje. Visi jo planai leidžia vartotojams siųsti neribotą kiekį el. Laiškų, kurti automatines klientų keliones, naudoti išplėstinį segmentą, kad būtų galima nukreipti į savo kampanijas, ir pasiekti išsamią analizę. Vartotojai taip pat gauna prieigą prie daugiau nei 700 el. Pašto šablonų ir 6000 akcijų vaizdų.

„AWeber“ taip pat siūlo dešimtis integracijų su tokiais įrankiais kaip „WordPress“, „WooCommerce“, „Shopify“ ir „PayPal“. Jis netgi turi „AWeber for WordPress“ papildinį, kuris supaprastina jūsų abonentų augimo procesą.

Yra du nedideli „AWeber“ trūkumai. Pirma, daugelis šablonų yra pasenę, todėl jums gali tekti kurį laiką ieškoti, kol rasite jį, kurį galite naudoti. Antra, neįmanoma įtraukti arba neįtraukti kelių sąrašo segmentų į vieną informacinį biuletenį.

Nemokamas planas: Ne.

Kainų diapazonas: 19 USD per mėnesį, 29 USD per mėnesį, 49 USD per mėnesį, 69 USD per mėnesį arba 149 USD per mėnesį. Sąrašams, kuriuose yra daugiau nei 250 000 abonentų, reikalinga individuali citata.

Kam ši parinktis yra geriausia: „AWeber“ yra idealus verslo savininkams, norintiems maksimalaus lankstumo iš savo el. Pašto rinkodaros platformos.

7. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

„Constant Contact“ yra dar vienas senas vardas el. Pašto rinkodaros pasaulyje, įkurtas dar 1995 m. „Constant Contact“ siūlo daugybę funkcijų, įskaitant kuponų dizainą jūsų informaciniuose biuleteniuose ir galimybę priimti aukas el. Paštu. Taip pat rasite šimtus el. Pašto šablonų ir aukštos kokybės el. Pašto nuėmiklių kūrimo priemonę.

Pastovus kontaktas taip pat siūlo ne tik el. Paštą. Jos nemokamas svetainių kūrėjas leidžia per kelias minutes sukurti dinamišką svetainę, įskaitant nemokamą internetinę parduotuvę, kurioje yra iki trijų produktų. Hostingo planai taip pat yra gana įperkami – nuo 6 svarų sterlingų per mėnesį.

Deja, nuolatinis kontaktas yra apribotas kai kuriais gana reikšmingais būdais. Jos automatizavimas neleidžia naudoti įvykių aktyviklių ar kitų pažangių funkcijų. Taip pat labai ribotos pasirinktinių formų pritaikymo galimybės.

Nemokamas planas: Ne (yra nemokamas 60 dienų bandomasis laikotarpis).

Kainų diapazonas: Pagrindinis nuolatinio kontakto planas prasideda nuo 20 USD per mėnesį 500 abonentų ir siekia 225 USD per mėnesį 15 000–25 000 abonentų. Didesniems sąrašams reikalingos specialios citatos.

Kam ši parinktis yra geriausia: Pastovus kontaktas gali būti „senas patikimas“, tačiau tai tikrai nėra viena iš geriausių „Mailchimp“ alternatyvų šiandienos rinkoje. Tačiau jei jūs ieškote sprendimo, į kurį taip pat įeina žiniatinklio priegloba, „Constant Contact“ gali jums padėti.

Baigiamosios mintys

Pereiti prie naujo el. Pašto rinkodaros įrankio gali būti bauginanti perspektyva, tačiau tai nebūtinai turi būti. Supratę galimas „Mailchimp“ alternatyvas, galite tinkamai įvertinti, kas jūsų verslui yra geriausia.

Nežinote, kas jums geriausia? Laikykitės šių nurodymų:

 • Naudokite „SendinBlue“ jei esate mažas verslas, tikintis laikytis amžinai nemokamo plano, nes šis nemokamas planas leidžia užmegzti daugiausiai kontaktų. „SendinBlue“ taip pat yra puikus pasirinkimas, jei norite visus savo ryšių su klientais valdymą atlikti vienoje vietoje.
 • Pasirinkite „MailerLite“ jei norite kažko paprasto, integruoto su visais jau naudojamais rinkodaros įrankiais.
 • Naudokite „Moosend“ jei norite aukštos kokybės nemokamo plano, kuris tampa labai prieinamu planu, kai pranokstate tūkstantį abonentų.
 • Pasirinkite „GetResponse“ jei norite kurti daugialypės terpės turinį tiesiai į savo el. pašto rinkodaros kampanijas, surengite internetinius seminarus ir sukurkite išsamų automatinių kampanijų rinkinį.
 • Naudokite „Campaign Monitor“ jei turite daug lėšų el. pašto rinkodarai savo biudžete ir norite dirbti tik su gražiausiomis el. pašto šablonais.
 • Pasirinkite „AWeber“ jei norite maksimaliai padidinti savo galimybes pritaikyti el. laiškų išvaizdą.
 • Naudokite nuolatinį kontaktą jei turite daug lėšų el. pašto rinkodarai savo biudžete ir norite tvarkyti el. pašto rinkodarą ir savo svetainę toje pačioje vietoje.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map