Keskmine vs WordPress – kuidas valida õige platvorm? (2020)

WordPressi pakkumised


Kui soovite alustada blogi või avaldada veebis sisu, on kaks kõige populaarsemat valikut, millega olete kokku puutunud, tõenäoliselt WordPress ja Keskmine.

Mõlemad hõlbustavad veebis sisu avaldamise alustamist, kuid nad teevad seda üsna erineval viisil. Milline lähenemisviis sobib teie olukorraga? Kas peaksite kasutama WordPressi või keskmist? Need on küsimused, millele me aitame teil vastata.

Selles tükis jagame meediumi ainulaadset lähenemisviisi sisu avaldamisele, pakume teile kiiret tutvumist teenuse Mediumga ja võrrelge keskmist WordPressi kogemusega, et aidata teil valida õige platvorm.

Mis on keskmine?

Keskmine on nii ajaveebiplatvorm kui ka kirjastaja.

Igaüks saab registreeruda ja kirjutama hakata. See on osa blogimisest.

Kuid siis kureerib Medium ka teie loal neid postitusi ja reklaamib neid oma tasuta / tasulisesse kasutajaskonda „Teemad” kaudu, mis on väljaandja osa. Mõelge sellele nagu ajakirjade / ajalehtede veebisait, kuid kus iga kirjanik (ka teie) on kureerimiseks sobilik.

Aja jooksul on Medium hakanud üha enam segama raha ja kurameerimist. Tavakülastajad saavad enne maksmist lugeda vaid teatud arvu kureeritud artikleid kuus. Samuti, kui Keskmine otsustab teie artikleid kureerida, saate tegelikult teenida raha lihtsalt keskkonnas avaldamise kaudu.

Filosoofiliselt on see lähenemisviis üsna erinev WordPressi toimimisest, mida püüan allpool selgitada.

Kuidas keskmine töötab: kurameerimis- ja partnerprogramm

Kui soovite lihtsalt luua lihtsa ajaveebi ja seda oma jälgijatele reklaamida, ei pea te tegelikult muretsema keskmise kureerimispõhimõtte pärast. Kuid kui soovite tutvuda keskmise olemasoleva vaatajaskonnaga, on oluline mõista, kuidas kuratsioon töötab.

Kuratsiooni selgitamine keskmisel

Inimesed saavad teie sisu sirvida keskkonnas kahel viisil.

Esiteks näevad inimesed, kes teid keskkonnas jälgivad, alati teie artikleid, ükskõik mida. See on samalaadne WordPressi ajaveeb, kuna teie sisu näevad ainult inimesed, kes teie blogi otse tellivad. Siin on näide kellegi keskmise kohta ajaveebist:

Näide autori ajaveebist meediumil

See on lihtsalt nimekiri Luke’i viimastest postitustest. Seejärel saavad inimesed tellida, kasutades Jälgi nuppu, et saada märku, kui Luke midagi uut postitab.

Kui soovite aga esitleda keskmise sisseehitatud vaatajaskonna hulka, peab meedium teie sisu kureerima, mis on teine ​​viis, kuidas inimesed teie meediumilt sisu leiavad, ja see teebki meediumist väljaandja.

Kui teid kureeritakse, tutvustatakse teie sisu kõigile tavakasutajatele, kes on teie teema vastu huvi tundnud – isegi kui nad teid ei jälgi. Mõelge sellele nagu avaldamine New York Timesi ärisektsioonis.

Näiteks kui teie artikkel kureeritakse teemaga „toit”, näevad teie sisu kõik, kes seda teemat sirvivad. Näete toiduteema näidet allpool:

Näide keskmisest teemast

Ilmselt on vaatajaskonna vaatenurgast keskmise või WordPressi kasutamise väärtuseks kureerimine ja keskmisele sisseehitatud vaatajaskonnale juurdepääsu saamine. Kuratsioonipõhise lähenemisviisi juurde liikumine tähendab, et saate selle eelise ainult siis, kui keskuse kuraatorid peavad teie sisu esitamiseks vääriliseks.

Kui te ei kureerita, saate keskmise sisseehitatud vaatajaskonnaga väga vähe kasu. Inimesed, kes teid veel ei jälgi, võivad teie postitusi endiselt leida, kui nad otsivad neid või sirvivad teie kasutatavat silti, kuid te ei saa enamus eeliseid, kui te ei kureerita.

Ma ei suutnud leida avalikke andmeid keskmise kureerimismäära kohta, kuid näib, et inimesed ütlevad, et keskmiselt 50–60% on keskmise keskmise kirjutaja jaoks hea määr.

Raha teenimine

Veel üks ainulaadne asi keskmise kohta võrreldes WordPressiga on partnerprogramm. Partnerprogrammi abil saate oma töö eest tasu, kui Keskmine kureerib teie sisu:

Keskmise partneri programm

Esiteks, kaks suurt ettevaatuspõhimõtet partnerprogrammi kohta:

# 1: Peaaegu kindlasti ei kavatse te rikkaks saada ega muuta seda täiskohaga kontsertiks. Ainult 8% aktiivsetest kirjanikest teenis 2019. aastal üle 100 dollari kuus.

Seda öeldes on ühe loo suurim teenitud summa 8 855 dollarit, nii et kui teie artikkel tõmbab palju tähelepanu, võite teenida märkimisväärset raha. Sellel postitusel on suur kogum statistika töötasude kohta, sealhulgas kaks, mida ma mainisin.

# 2: Kui soovite oma tööga raha teenida, on teil parem WordPressiga minna, kuna saate oma raha monetiseerida (nt reklaamide või spondeeritud sisu müümine). Keskmine võimaldab teil hõlmata esimese osapoole reklaamimist (nt oma töö reklaamimist) ja sidusettevõtte linke (koos avalikustamisega), kuid te ei saa osaleda kolmanda osapoole reklaamimisel (kellegi teise reklaamimisel). Lisaks sellele, kui sidusettevõtte lingid on lubatud, ei kuule Medium tõenäoliselt neid sisaldavat artiklit kureerima.

Partnerprogramm on siiski endiselt huvitav, sest teile makstakse ainult kirjutamise eest. Te ei pea muretsema oma vaatajaskonna suurendamise, klientidega töötamise jms pärast. Sa lihtsalt avaldad sisu ja kui inimestele see meeldib, saate natuke teenida.

Autorite tasumiseks raha saamiseks kasutab Medium mõõdetud palkseini – mis maksab viis dollarit kuus või 50 dollarit aastas -, et julgustada keskmise lugejaid tasulisele plaanile üle minema. Nii ajavadki enamus ajalehti asju.

Tasuline plaan on ainult keskmise sisu tarbimine – kirjutamiseks ei pea te maksma. Lisaks kehtib see palksein ainult siis, kui otsustate oma sisu taha panna – teil on alati võimalus loobuda ja muuta oma sisu kõigile vabalt kättesaadavaks … Sa ei teeni sellest lihtsalt raha..

Lõpuks, kui olete loo autor, saate luua spetsiaalse lingi „Sõbrad”, mis laseb inimestel palgaseinast mööda minna.

Ehkki kirjutamiskogemuses ja tehnilises paindlikkuses on erinevusi, on Meediumi avaldamise aspekt üks suurimaid filosoofilisi erinevusi selle ja WordPressi vahel.

Kuidas sisu loomine keskmisel viisil töötab

Tutvume nüüd keskmise meediumis sisu loomise tegelike kogemustega.

Meediumis loo loomiseks peate konto registreerima. Seejärel võite hakata kirjutama …

Loo loomine

Loo loomine on samaväärne WordPressis postituse kirjutamisega. Kui kasutajaliidesed lähevad, ei saa sellest palju vähemat.

Keskmine kirjutustoimetaja

Toimetaja on ilus; see annab teile sisu kirjutamiseks palju hingamisruumi. Te ei leia täpsemaid paigutusvalikuid, näiteks selliseid, mis teil WordPressil olla võiksid, kuid see pole tegelikult vajalik. Keskmine soovib, et teie sisu räägiks enda eest.

Väike plussikoon (mida olen ülaltoodud ekraanipildil teksti all laiendanud) võimaldab teil lisada suuremaid blokelemente (pilte, videoid, manuseid ja eraldusjooni), samal ajal kui kõik muu tehakse tekstisiseselt esile tõstmise kaudu.

Pildid on loo aspekt, millele Medium pakub märkimisväärset paindlikkust. Keretekstis olevaid pilte saab vasakul paigutada kahel viisil ja kogu laiusega. Kõik kolm näevad suurepärased välja.

Tulemuseks pole mitte ainult lihtne redigeerimiselamus, mis paneb kirjutama, vaid ka üks-ühele eelvaade, mis näitab teile täpselt, kuidas teie sisu välja näeb.

Kujutise lisamine redaktoris Keskmine

Kui olete avaldamiseks valmis, saate teha järgmist:

 • loo eelvaate pildi valimine (WordPressis esiletoodud pildi ekvivalent)
 • lisage oma loole silte, et aidata inimestel seda leida
 • saate valida, kas lubada kuraatoritel teie lugu soovitada või mitte. See ei taga, et teie sisu kureeritakse – see muudab selle lihtsalt sobilikuks.

Sisu haldamine

Meediumist ei leia te täpsemat sisuhaldust. Jaotis „Teie lood“ on koht, kuhu minna kogu oma sisu vaatamiseks; see sisaldab lihtsat loendit kõigest, mille olete kirjutanud, jagatuna mõneks kasulikuks kategooriaks:

Teie keskmise konto lugude loend

Oma tööga tegelemiseks pole palju võimalusi; seal on lihtsalt redigeerimine ja kustutamine. SEO, jagamise või muu sellise jaoks pole täpsemaid seadeid.

Minu jaoks ei tundu see tohutu küsimus; keskmise rõhuasetus on kirjutamisel. Meediumi arvates sisu peaks olema populaarne seetõttu, et see on hea, mitte seetõttu, et see sisaldab õiget märksõnatihedust.

Kui olete mõne lugeja kokku saanud, näete ka üksikute artiklite ja kogu konto põhistatistikat:

Keskmine artikli statistika

Kui klõpsate artiklil, näete selle loo üksikasjalikumat statistikat, sealhulgas liikmete lugemisaega.

Väljaanded

Kuna Medium üritab end kirjastusplatvormina kehtestada, pakub see väljaande loomise võimalust. Sarnaselt ülejäänud Mediumiga kõlab see täpselt nii. Omaenda sõnu parafraseerides: „Väljaanded on nägusad ja keskendunud sihtkohad. Need on mõeldud seotud postituste kogumiks. ”

Näiteks võiksime luua väljaande „WinningWP”:

Uue väljaande Medium loomine

Nii nagu keegi ostaks New Yorkeri artiklite kvaliteedi tõttu, jälgiks lugeja teie väljaannet, kuna käsitletud teemad huvitavad neid.

Võite kirjutada kogu publikatsiooni sisu või lubada teistel hõlpsalt panustada, määrates nad toimetajate või kaasautoriteks.

WordPress vs Keskmine

Kõigepealt peame käsitlema erinevust tarkvara WordPress ja hostitud WordPressi keskkonna WordPress.com vahel.

Kui kasutate oma veebisaidil WordPressi (st ilma WordPress.com-i kasutamata), saate teha peaaegu kõike ja kõike, mida teeb Keskmine, kui leiate õige teema ja pistikprogrammid. Kuid see, et WordPress on teoreetiliselt võimeline andma keskmisega võrreldava tulemuse, ei tähenda, et see parem oleks. Ja see ei tähenda kindlasti, et see on tingimata teile sobiv lahendus.

Kui kasutate WordPress.com, saate sisuliselt WordPressi keskkonna, ilma et peaksite muretsema selle installimise ja hooldamise pärast.

Allpool toodud võrdlustes räägin WordPressist kui tarkvarast ja kui hostitud teenust (millel on mõned kirjastamise aspektid) tervikuna.

Kirjutamise kogemus

Kunagi oli WordPressi ja Mediumi kirjutamiskogemuses suur erinevus. Kuid WordPress käivitas 2018. aasta lõpus uue redigeerija, mis on… Noh, oletame, et see võttis keskmiselt toimetajalt natuke inspiratsiooni.

Tegelikult, kui aktiveerite täisekraanirežiimi, näeb WordPressi redaktor välja üsna sarnane keskmisele redaktorile (lihtsalt siis, kui toimub rohkem). Alustate kirjutama lihtsalt kirjutama ja siis saate muud tüüpi sisu sisestada, klõpsates plussikoonil:

Uus WordPressi blokeerija

Peamine erinevus on see, et WordPress võimaldab teil teha palju rohkem.

Esiteks saate rohkem sisuelemente, mida nimetatakse blokkideks. Keskmine pakub teile ainult piltide, videote, manuste ja eraldajate elemente, samas kui WordPress pakub neid kõiki ning palju muud, sealhulgas nupud, veergude paigutused, jutumärgid, tabelid ja nii edasi.

Keskmine kirjutamiskogemus on endiselt pisut sujuvam ja minimaalne, kuid nendevaheline erinevus on nüüd palju väiksem – kui teile meeldib keskmise kirjutamise kogemus, siis meeldib teile tõenäoliselt ka WordPressi oma.

Kasutuslihtsus

Kui rääkida nende platvormide kasutamisest, tuleb Medium enamasti välja. WordPress on behemot – ja see näitab. Lugematu arv postitusvalikuid, saidiseaded, pistikprogrammid, teemad ja kõik kellad ja viled annavad teile palju jõudu, kuid kasutatavuse hinnaga.

WordPress ei ole kaugeltki keeruline, nii et see pole võimatu. Sellegipoolest on sellel palju järsem õppimiskõver kui keskmisel. Keskmisel on omaduste komplekt väiksem, seega saab ta seda rakendada, pöörates palju rohkem tähelepanu detailidele.

Kui soovite lihtsalt lihtsamat viisi kirjutamise alustamiseks, võidab Keskmine. Kui soovite kõige rohkem paindlikkust ja olete nõus natuke õppimiskõveraga kokku panema, võidab WordPress.

Sisu haldamine

Kui teile meeldib näppida ja häälestada pisiasju, nagu kohandatud väljad, katkendid ja SEO valikud, siis pole teil keskmise valikuga õnne. WordPress toob endaga kaasa hulga pluginaid, mis võimaldavad teil oma sisu optimeerida nii Facebooki, Google’i, SEO kui ka palju muu jaoks.

Kuigi ma ei usu, et ülalnimetatud pistikprogrammid on isiklike väljaannete jaoks hädavajalikud, on hea mõte lasta need tööriistad teie ettevõtte veebisaitide või ajaveebide jaoks teie käsutusse. Sellisena muudab see Medium ideaalseks isiklike ajaveebide või korralike väljaannete jaoks, kuid tõenäoliselt pole see elujõuline lahendus ettevõtlusega seotud saitidele.

Teie kirjutusportfell

Üks asi, mis mulle selgeks saab, on see, et Keskmine on parem autoritele, kes seda soovivad luua nende kirjalikust materjalist portfoolio. WordPressi veebisaidil on sellise portfelli probleem selles, et te ei saa oma kirjutamist hõlpsalt eraldada nii, nagu soovite – kui teil pole oma kirjutamisoskuse jaoks mõnda kodeeringut..

Keskmine võimaldab teil luua väljaandeid oma temaatiliselt sarnaste teoste jaoks ja anda oma panuse teistesse väljaannetesse – lisaks saate luua regulaarseid lugusid ka muuks.

Keskmise väljaande tellimine

Muidugi, saate WordPressis kategooriaid ja silte luua, kuid see pole päris sama. Keskmine annab teile kuuluvustunde (räägin sellest hiljem), mis annab teie materjalile rohkem jõudu.

Kaastöö ja panus

See on süvenenud asjade sotsiaalsesse külge, millest räägin pikemalt kirjastamise poole võrdlemisel, kuid see väärib märkimist ka siin. Kui haldate WordPressi veebisaiti, kirjutate sisu ise või registreerite oma autorina kasutaja, kes panustab.

Autori kaastöö on teie veebisaidile väga integreeritud. Ehkki saate autorile avaldatud materjalile õigusi anda, tundub see siiski väga sarnane saidi omaniku omaga.

Kuna Medium on platvormina nurga all, tundub see palju autorikesksem, mis kokkuvõttes tundub suur erinevus. Isegi artiklikogumikku mõnele väljaandele kaastööd tehes on see ikkagi teie oma. Miks on paljude väiksemate kasutajakogemuste ja platvormi kujundamise otsuste summa, siis on ehk parim viis selle kirjeldamiseks:

Meediumiartiklit kaastööd tehes tundub, nagu mõni väljaanne võtaks teie artikli üles ja avaldaks rohkem. WordPressil põhinevale veebisaidile panustades tundub, et kirjutate kellelegi copywriterina.

Hinnakujundus

WordPressi tarkvara on avatud lähtekoodiga ja tasuta. Saate selle alla laadida WordPress.org-ist ja installida (koos õige veebimajutusega oma veebisaidil. Enamikul hostidest on WordPressi installid saadaval ühe klõpsuga), mis muudab WordPressi installimise ja selle kasutuselevõtmise eriti lihtsaks..

WordPress.com võimaldab teil oma ajaveebi veebiaadressina kasutada WordPressi alamdomeeni (st midagi sellist nagu teiewebsitename.wordpress.com). Seda saab teha tasuta, kuid tasuta WordPress.com-i kontoga ei pääse te juurde paljudele WordPressi funktsioonidele. Kui te oma kontot ei uuenda, saate kasutada ainult põhilisi kohandamisvalikuid.

Tasulised plaanid algavad 48 dollarist aastas. Äriplaanis ja uuemal saate ka kohandatud veebisaitide loomiseks natuke paindlikumaks, võimalusega installida oma WordPressi teemad ja pistikprogrammid.

WordPress.com hinnakujundusplaanid

Keskmine on seevastu kirjanikele täiesti tasuta. Ehkki see ei sporti kõiki WordPressi funktsioone, ei saa te kohandatud domeeni saada, kõik, mis seal on, on tasuta kirjanike jaoks.

Kogukond

Ehkki tarkvaral WordPress on tohutu veebikommuun, ei ole per se „kirjanike kogukond”. WordPress.com ei positsioneeri end üldse väljaandjana. Veebisaitide vahel on lõdvad sidemed ja kui teil on konto, saate jälgida teisi blogisid, kuid funktsionaalsus on piiratud ja mitte liiga silmapaistev..

Keskmine seevastu tunneb end pigem andekate kirjanike bändina. WordPressi saite on nii palju erineva sisu ja kvaliteediga, et te ei tea tegelikult, mida saidile saabumisel oodata. Kui jõuate Mediumit käsitleva väljaande või artikli juurde, siis tundub, et see läheb tõenäoliselt heaks.

Keskendumine artiklite jälgimisele, nendesse kaasamisele ja reklaamimisele lisab seda tunnet veelgi ning muudab keskmise selle jaoks veelgi paremaks. Seda tüüpi kogukonnafunktsioonid WordPressis täielikult puuduvad.

Paindlikkus

WordPress.com ja Medium on mõeldud peamiselt kirjutamisele keskendunud veebisaitidele. Veebisaidil WordPress.com on palju rohkem paindlikkust, kuna valida on lihtsalt rohkemate võimaluste vahel.

Kui käivitate oma WordPressi installimise või maksate WordPress.com äriplaani eest, siis hakkavad asjad tegelikult avanema. Saate oma saidile lisada e-kaubanduse tuge, kuvada sündmusi, pakkuda veebikursusi, lisada kontaktvorme ja palju muud.

Selles osas on WordPress parem toode, kuna see on mõeldud raamistikuks – mitte ainult kirjutamisplatvormiks.

Kas peaksin kasutama keskmist??

Keskmise ja WordPressi võrdlemisel on ilmne, et neid tööriistu kasutatakse väga erinevatel eesmärkidel. WordPress on võimeline tegema peaaegu kõike, mida keskmine suudab (ja siis mõnda), kuid see tähendab, et WordPressi fookus on mujal – või vähemalt on rakendusala palju laiem kui lihtsalt kirjutamine.

Selle põhjuseks on see, et keskmine on WordPressist kirjanike jaoks keskkonna loomisel palju parem, kuid olete selle funktsioonidega, mis sellega kaasas on, jänni jäänud. Sisu loomine ei pruugi WordPressiga sama rõõmus olla, kuid lõpptulemus võib välja näha ja tunda sama – ning vajadusel saate alati lisada veel ja veel funktsioone..

Et saaksite otsustada, millist soovite, peaksite kaaluma järgmist:

 • Keskmine on mõeldud ainult kirjutamiseks.
 • WordPress võimaldab teil teha palju enamat kui lihtsalt kirjutamine.
 • Keskmine on lisaks ajaveebiplatvormile ka kirjastaja.

Ülaltoodule mõeldes võite vastuse saada üsna palju kõrvaldamise ja mõne lihtsa otsuse kaudu.

“Kui kavatsete tõesti luua kirjutamisele keskendunud veebisaidi, peate välja mõtlema, kas vajate täpsemat funktsionaalsust.”

Eelkõige, kas soovite luua veebisaidi, mis keskendub kirjutamisele? Sel juhul peate välja mõtlema, kas vajate täpsemat funktsionaalsust. Kas loote näiteks filmiülevaate saiti, millel on viitamislingid, ristviited ja muud funktsioonid, mis vajavad spetsiaalset navigeerimist? Kui vastus on jaatav, ei ole Keskmine tõenäoliselt teie jaoks parim valik.

Enne kui asume edasi, kutsun kõiki üles veel kord kaaluma vastust ülaltoodud küsimusele. Ehkki peate võib-olla mingil hetkel lisafunktsioone ja soovite oma valikud avatuna hoida, ei tohiks te arvatavasti valida WordPressi ainult selle alusel.

Kas olete kindel, et keerukuse lisamine lisab põhjalikkust ja loob parema kogemuse? Kas olete kindel, et hea veebisaidi saamiseks peavad taustpildil olema jutumärgid? Keerukuse lisamine ei ole alati hea tee ja sellest teadlik olemine aitab kahtlemata paremat otsust langetada.

Kui loote kirjutamisele keskendunud veebisaiti ja keskmise funktsioonikomplekt näib olevat just hea, peate tegema mõnevõrra subjektiivsema otsuse. Selles etapis – lõpptulemuse mõttes tark – võite mõlema platvormiga saavutada sama, seega kuidas valida? Jagageme seda veelgi:

Kohandatud domeenid

Üks tegur on kohandatud domeen. Kui Medium pakkus korraks kohandatud domeene, lõpetas ta selle tegemise 2017. aasta lõpus.

Nüüd kuvatakse kõik teie postitused teie lehel Meedium (nt https://medium.com/@yourtwitterhandle/story) või meediumiväljaandes (nt https://medium.com/publication-name/story). Te ei saa kasutada oma kohandatud domeeninime.

Kui see on teie jaoks tehinguründaja, siis WordPress see on.

Seadistamise aeg

Kui olete juba loo kirjutanud, kuid teil pole kusagil seda üles panna, saate umbes kahe minutiga registreeruda ja selle keskkonnas Medium avaldada. See näeb hea välja, kuigi visuaale ei saa kohandada.

Veebisaidil WordPress.com võtab see aega vaid paar minutit. Toimetaja ja keskkond ise annavad teile siiski rohkem võimalusi, nii et võite end metsas eksida.

See on veelgi tõesem, kui kasutate WordPressi ise. Selle seadistamine võtab umbes viis või kuus minutit, kui teate, mida teete, ja 15 kuni 20 minutit, kui te pole seda kunagi varem teinud. Autonoomne versioon pakub teile nii palju teemasid ja pistikprogramme ning keerukas teema võib teile näppida nii palju kujunduselemente, et saaksite sellele hõlpsalt tunde kulutada.

Professionaalne puudutus

Esitlusel on tähtsust ja keskmist esitletakse suurepäraselt. WordPress võib olla sama suurepärane, kuid mitte kõik teemad ei tee oma tööd hästi ning tähelepanu hajutamise potentsiaal on kõigi nende külgribade, navigeerimise, meta ja muude elementidega, mis võivad lehte risustada, märksa suurem..

Keskmine näeb välja ja tundub nagu korralik väljaanne – see võib teie töösse palju gravitu lisada. Kui teie asjade hea väljanägemise koormus on õlgadelt maha võetud, saate keskenduda kirjutamisele.

Keskmise partneri programm

Kui soovite oma kirjutamisest raha teenida, on keskmise partneri programm kindlasti ainulaadne võimalus.

Ütleme nii:

Kui soovite veebisaidilt raha teenida, on WordPress tõenäoliselt parem võimalus suurema teenimisvõimalusega, kuna te pole raha teenimises piiratud.

Kuid kui soovite oma kirjutamisest raha teenida, ilma et peaksite muretsema veebisaidi haldamise äriaspektide pärast, võiks keskmine olla hea valik, kuna kõik, millele peate keskenduma, on kvaliteetse sisu kirjutamine.

Alumine rida

Ma soovitaksin keskmist WordPressi kohal üheksale kümnest professionaalsest kirjanikust. Võib-olla peaks rusikareegel olema see, kui teenite elatist avaldamisväärsete artiklite kirjutamisest – artiklitest, mida võiksite näha Timeis, Newsweekis või The New Yorkeris – Keskmine on tõenäoliselt teie jaoks koht.

Sellegipoolest soovitaksin lisaks teie kodulehele meediumis luua ka isikliku saidi (WordPressis), kus räägitakse maailmale nii sellest, kes te olete kui ka mida olete teinud, koos tegelike artiklitega, mille olete potentsiaalselt veebis avaldanud üle keskmise.

Kui vajate keerukamat veebisaiti või kui teie kirjutusviis nõuab mõnda lisafunktsiooni, mida meedium ei paku, on muidugi WordPress parem variant.

Ja muidugi, kui soovite luua täielikult funktsionaalse e-kaubanduse, liikmesuse või kataloogide saidi (näiteks), siis pole Medium tegelikult mitte käivitaja, samas kui õigete pistikprogrammidega WordPressi sait võtab mis tahes või kõik need asjad tema sammus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map