Výběr praktických doplňků pro zpracování obrázků pro WordPress

Nabídky WordPress


Ačkoli vestavěné funkce pro zpracování obrázků WordPress se stále zlepšují, pokud jde o manipulaci s obrázky / úpravy atd., Patrně stále trochu klesá – což znamená, že uživatelé, kteří chtějí dělat více než nejzákladnější úkoly ( jako je oříznutí, rotace a změna měřítka) se často musí při přípravě fotografií a další grafiky pro použití ve vašich příspěvcích / stránkách uchýlit k použití jiného softwaru (jako je Photoshop nebo Gimp atd.)..

Pokud však vše, co hledáte, je optimalizovat obrázky nebo přidat několik šikovných efektů atd., Existuje další způsob: prostřednictvím pluginů – zde je několik příkladů základních věcí, které byste možná chtěli udělat s vašimi obrázky a výběr z nejlepších pluginů, pomocí kterých je lze dosáhnout:

Přidejte efekty do obrázků přímo z WordPressu

Ediku

Zatímco v nejnovější verzi WordPress můžete oříznout, změnit měřítko, otočit a převrátit obrázky, jak je uvedeno výše, pokud chcete korekce barev nebo přidejte do svých fotografií nějaké efekty, budete je muset zpracovat jinde …

Představujeme Edik, „pokročilý editor obrázků pro WordPress“ – plugin, který kromě jiného umožňuje přidávat různé efekty a upravte barvu obrázků než je přidáte do příspěvku.

Edik vám nabízí devět filtrů, se kterými můžete upravit vzhled svých obrázků, včetně:

 • Jas
 • Kontrast
 • Nasycení
 • Vibrancy
 • Vystavení
 • Odstín

Díky tomu máte možnost dosáhnout různých barevných korekcí atd. Před vložením obrázků do svých příspěvků a stránek.

Více o Ediku

Komprimujte obrázky pro rychlejší načítání

WP Smush-It

Smush.it, obzvláště populární bezplatný plugin WordPress (s dosud více než 3/4 miliony stažení), spouští každý obraz, který na svůj web nahrajete prostřednictvím služby Yahoo Smush.it – ​​která komprimuje a optimalizuje vaše obrázky pro web, což má za následek menší velikosti souborů a proto rychlejší načítání webových stránek.

Mezi užitečné funkce bezplatného pluginu WP Smush.it od WPMU Dev patří:

 • Běží na pozadí bez přerušení pracovního postupu
 • Lze použít k optimalizaci stávajících obrázků na vašem webu
 • Odstraní všechna zbytečná data z obrázků pro menší velikosti souborů
 • Snižuje časy načítání stránky a zvyšuje rychlost webu

Pokud chcete velmi snadný způsob, jak zajistit, aby se váš web načítal co nejrychleji a neodpuzoval návštěvníky a nepříznivě ovlivňoval hodnocení SEO vašich stránek, pak je WP Smush.it nezbytným doplňkem pro zpracování obrázků pro WordPress.

Více na WP Smush.it

Přidejte vodoznak k obrázkům na vašem webu

Vodoznak

Pokud chcete odradit jiné blogery od „půjčování“ vašich obrázků, nebo alespoň získat nějaké uznání a možná navíc provoz, pokud / kdy ano, přidání vodoznaku je rozhodně něco, co stojí za zvážení (zejména pokud uvedené obrázky pro vás mají skutečnou hodnotu).

Navíc přidáním vodoznaku k obrázkům, které používáte v programu WordPress, můžete svým návštěvníkům také pomoci naznačit, že jste ve skutečnosti osobou, která vytvořila fotografie nebo ilustrace použité na vašem webu – což je zvláště výhodné, pokud obrázky používáte na váš web propagovat služby jako je fotografie nebo grafický design atd.

Mezi výhody použití pluginu pro vodoznaky pro WordPress patří:

 • Informujte návštěvníky, že jste obrázky vytvořili na displeji
 • Pomozte zabránit použití vašich obrázků bez povolení
 • Označte svůj obsah profesionálním a konzistentním způsobem

K dispozici je několik různých pluginů pro vodoznak pro WordPress, přičemž Watermark by Alticreation je jedním z nejlepších – zajímavé je, že tento konkrétní plugin ve skutečnosti žádný z vašich obrázků neupravuje, ale spíše používá kód k umístění vodoznaku na vaše obrázky, když jsou prohlíženy nebo staženy pomocí prohlížeče – což vám umožňuje přístup k původním (neoznačeným obrázkům) ze serveru, kdykoli je budete chtít a deaktivovat (pokud byste kdy chcete) deaktivací pluginu k pozdějšímu datu.

Další informace o doplňku Watermark od společnosti Alticreation

Závěr

Jsou dny Photoshopu očíslovány? Samozřejmě že ne! Až se však příště chystáte otevřít (nebo k tomu nějaký jiný pokročilý software pro úpravu obrázků) pro nějaký relativně malý úkol pro úpravu obrázků, možná stojí za to přemýšlet „existuje ještě jiný, snadnější způsob“? Protože s tolika pluginy, které jsou v současné době k dispozici, pravděpodobně existuje!

Znáte další užitečné pluginy WordPress pro práci s obrázky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me