Soliloquy Recenze: Přidejte krásné, citlivé jezdce na WordPress

Nabídky WordPress


Při dobrém používání může být posuvník vynikajícím způsobem, jak zlepšit vzhled vašeho webu, lépe využít nemovitost na obrazovce a – za předpokladu, že se návštěvník na stránce bude držet dostatečně dlouho, aby viděl více než první snímek * – upoutat pozornost nových návštěvníků jakéhokoli dalšího obsahu nebo informací, které chcete předvést! Dobře zvážený posuvník vám pomůže umístit publikum přesně tam, kde se vám líbí, a zvýšit míru konverze!

Ale který posuvný plugin použít? Díky tolika různým zásuvným modulům WordPress k dispozici, vědět, které vybrat, může být výzva! Zde je rychlá recenze jednoho z nejlepších na trhu: Soliloquy.

Jeden z nejpopulárnějších vysouvacích modulů v okolí, Soliloquy v zásadě přichází ve třech variantách: základní nebo „osobní“ verze (cena za 19 USD), „multi“ verze (cena za 49 USD), která zahrnuje prioritní e-mailovou podporu a řadu základních doplňků -ons a ‘Developer’ verze (cena za $ 99), která kromě všeho, co nabízí Multi verze (více k tomu níže), také obsahuje řadu pokročilejších doplňků více informací.

Začínáme

Po instalaci a aktivaci je vytvoření prvního jezdce obrázků pomocí aplikace Soliloquy překvapivě snadné – jednoduše vyberte Soliloquy z hlavní nabídky panelu WordPress a poté vyberte Přidat nový.

Přidání nového jezdce soliloquy

Obrázek můžete přidat pomocí karty Obrázky – buď pomocí rozhraní drag-and-drop, nebo pomocí existujících obrázků dříve nahraných do knihovny médií WordPress. Po úspěšném nahrání a přidání do rozhraní se vaše obrázky zobrazí přímo pod oblastí drag-and-drop.

Přidávání obrázků do Soliloquy

Po nahrání obrázků, pokud chcete, se můžete vrátit zpět a upravit jejich podrobnosti pouhým kliknutím na požadovaný obrázek – vyvoláním okna, ve kterém můžete změnit věci, jako je název obrázku, alt text a titulek. Můžete také určit cílovou adresu URL, která se má otevřít po kliknutí na obrázek, a také to, zda by se měl nový hypertextový odkaz otevřít na nové kartě..

A to je vše – vytvořen jezdec! Stručně řečeno: Rozhraní Soliloquy umožňuje neuvěřitelně rychlé a snadné vytváření snímků a dělat všechny důležité věci SEO pouhými několika kliknutími!

Nastavení metadat Soliloquy

Soliloquy vás však neomezuje pouze na pouhé obrázky. Můžete také vytvářet videozáznamy – například pomocí videí YouTube nebo Vimeo. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na „Kliknutím sem nahrajete obrázky z jiných zdrojů“Na kartě Obrázky a zobrazí se vám možnosti, jak vytvořit obrázkové snímky, video snímky nebo dokonce HTML snímky. Chcete-li například vytvořit video snímek, stačí vybrat Video Slides a stisknout modré tlačítko Add Video Slide. Nyní můžete vložit příslušnou adresu URL videa a testovat, máte video snímek – jednoduchý!

Konfigurace jezdce

S přidanými obrázky (nebo videi) je čas nakonfigurovat posuvník. Klepnutím na záložku Config získáte přístup k možnostem konfigurace Soliloquy.

Poté můžete nastavit posuvné téma (existují dvě výchozí možnosti: „klasický“ a „základ“ a v této recenzi používáme základní verzi), kóty, styl přechodu (od blednutí, vodorovného posouvání a svislého posouvání) ), čas mezi přechody a dokonce i skutečná rychlost přechodu.

Stránka nastavení konfigurace Soliloquy

Pokud chcete, aby byl váš jezdec pohodlnější pro mobily (což je dobrý nápad), můžete také zvolit, jak chcete, aby se tento posuvník zobrazoval na takových zařízeních.

Kromě toho si můžete také vybrat, zda chcete náhodně rozdělit pořadí snímků, pozastavit posuvník, když nad ním přejde návštěvník, a zda povolit návštěvníkům, aby snímky procházeli ručně – pouze proto, aby vám poskytli vkus!

Všechny možnosti jsou dobře vysvětleny. Pomocí jednoduchých rozbalovacích polí a zaškrtávacích políček je snadné pochopit, co každá možnost udělá, a podobně snadno pracovat..

Stručně řečeno, existuje spousta možností konfigurace, z nichž si můžete vybrat, což vám umožní získat věci přesně tak, jak byste je chtěli. Chybí však jedna věc: možnost zobrazit náhled jezdce ihned po jeho vytvoření. Možná to vypadá jako velmi malá nepříjemnost, ale pro vývojáře je to nějaké funkční jídlo k zamyšlení, pokud usilují o dokonalost, protože v současné době se zdá, že jediným způsobem, jak vyzkoušet a zobrazit svou konečnou tvorbu, je vytvořit nový příspěvek, přidejte posuvník, který jste vytvořili, a poté si prohlédněte náhled příspěvku nebo stránky, která jej obsahuje.

Pro více technických uživatelů je zde také poslední karta Různé, ze které lze přidat název, slimák a všechny vlastní třídy CSS – a vestavěné mechanismy pro import / export pro import / export snímků na / z jiných webů.

Dokončený jezdec

Po dokončení můžete svůj posuvník přidat do libovolného příspěvku, stránky, vlastního příspěvku nebo oblasti widgetu pomocí jednoduchého krátkého kódu poskytnutého Soliloquy nebo tlačítka Přidat posuvník, který se zobrazí nad standardním textovým editorem WordPress..

Potřebujete-li se vrátit zpět a provést další úpravy, můžete tak učinit – nezapomeňte stisknout tlačítko Aktualizovat, když jste hotovi, abyste zajistili, že použitý kód zobrazí nejnovější verzi vašeho posuvníku.

Tady je ten, který jsem vytvořil dříve pomocí „základní“ kůže. (Obávám se pouze snímku obrazovky!):

Příklad soliloquy základního snímku

Ačkoli je zde nevidíte, animace přechodu se načítají dobře a vypadají skvěle!

Rychlost a výkon

Běžnou stížností lobovanou u jezdců je rychlost; je to kvůli skutečnosti, že přidané použití obrázků, stylů Javascript a CSS může – při špatném zacházení – dramaticky ovlivnit rychlost načítání stránky. Naštěstí vývojáři společnosti Soliloquy zřejmě vynaložili hodně práce na tom, aby zajistili, že tento konkrétní posuvný plugin bude před balením – protože s potěšením oznamuji, že je Soliloquy snadno jedním z nejrychlejších zásuvných modulů WordPress na trhu!

Kromě toho je Soliloquy výjimečně dobře kódován, a to nejen z hlediska zajištění snadného používání a rychlého načítání, ale také z hlediska zabezpečení a bezproblémové integrace s uživatelským rozhraním WordPress..

Podle slov vedoucího vývojáře WordPress Mark Jaquith:

„Soliloquy se používá stejně snadno, jak doufáte, a jeho základní kód je solidní. Je to v souladu s konvencemi kódování WordPress, je bezpečně kódováno a dokonale zapadá do uživatelského rozhraní WordPress. “

Pro ty z vás, kteří se zajímají o více čísel a statistik, testoval WordPress-guru (a všestranný milý člověk) v dubnu výkon šesti předních zásuvných modulů: Soliloquy, Royal Slider, LayerSlider, Slider PRO, Slider Revolution, a Slide Deck 2.

Zde je stručné shrnutí jeho zjištění:

Doby načítání jezdce:

 1. Monolog: 0,44 sekund
 2. SliderPro: 0,53 sekund
 3. Posuvník vrstvy: 1,12 sekund
 4. Royal Slider: 2,40 sekund
 5. Posuvník 2: 4,14 sekund
 6. Posuvník revoluce: 4,95 sekund

(poznámka: Pokud vás zajímá více informací o Chrisových zjištěních, zde je odkaz na jeho původní článek

V souhrnu: ve srovnání s nejpomalejším posuvníkem načítání (Revolution Slider) Soliloquy načten více než desetkrát rychlejší – přidání Chrisovy rychlosti k rychlosti načítání stránky méně než půl sekundy!

Rozšíření pro Soliloquy

Pokud chcete získat maximum ze zásuvného modulu Soliloquy (tj. Více než nejzákladnější schopnost vytváření posuvníku), zásuvný modul nabízí výběr dalších funkcí prostřednictvím devíti prémiových doplňků. Všechny tyto doplňky byly vyvinuty se stejnými filozofiemi kódování pro optimalizaci výkonu, ale přinášejí do stolu celou řadu sofistikovanějších funkcí..

Pokud se rozhodnete pro multilicenci (cena za 49 USD), získáte přístup k různým základním doplňkům.

Základní doplňky:

 • Plán: Naplánujte konkrétní snímky, aby se zobrazovaly pouze v určitých časech dne
 • Témata: 2 další vzhledy pro vaše jezdce – oba vypadají skvěle
 • Pinterest: Přidejte do obrázku v každém snímku tlačítko „Připnout“, aby návštěvníci mohli sdílet Pinteresty na Pinterestu
 • Instagram: K jezdcům přidejte obrázky přímo z vašeho účtu Instagram

Výběrem licence pro vývojáře (cena za 99 USD) získáte přístup k další sadě pokročilejších doplňků.

Pokročilé doplňky:

 • Doporučený obsah: Vytvořte posuvník pro zobrazení posledních příspěvků v určených kategoriích – ideální pro vaši domovskou stránku
 • Dynamický: Vytvářejte posuvníky přímo z galerií NextGen nebo WordPress
 • Kolotoč: Sestavte krásné a citlivé karusely obrázků
 • Světelný box: Rozbalte obrázky kliknutím na ně – ideální pro zobrazení portfolia
 • Miniatury: Pod posuvníkem se zobrazí miniatury každého snímku

Pravděpodobně zjistíte, že chcete používat mnoho z těchto funkcí, takže před skokem si udělejte trochu času, abyste se ujistili, že dostanete všechny funkce, které potřebujete z vybrané licence.!

(Přečtěte si více o oficiálních doplňcích)

Verdikt

Celkově jsem velkým fanouškem Soliloquy. Se správnými doplňky, Soliloquy dělá téměř vše, co byste mohli chtít, aby posuvný plugin udělal.

Výkon je evidentně obrovským faktorem při výběru pluginu a Soliloquy překonává své soupeře (některé se značnou rezervou), pokud jde o další požadavky na server a rychlost.

A co víc, z hlediska použitelnosti je Soliloquy vynikající. Vytvoření jezdce je neuvěřitelně rychlé, snadné a hlavně zábavné. Není vůbec těžké mít krásný, plně nakonfigurovaný posuvník a běh během několika minut; a protože vše o tomto pluginu je tak intuitivní, uživatelé WordPressu všech úrovní se budou pravděpodobně cítit jako doma.

Jádrem produktu je krádež za 19 USD. Je však třeba mít na paměti, že základní produkt poskytuje pouze omezenou funkčnost a možná zjistíte, že potřebujete trochu více (v závislosti na tom, co přesně chcete). Buďte připraveni zaplatit v případě potřeby trochu navíc (viz seznam základních a pokročilých doplňků uvedených výše) a rozhodnout se pro licenci Multi nebo Developer – což vám umožní dělat věci, jako je vytváření jezdce pro doporučované příspěvky pro vaši domovskou stránku, a výrazně rozšiřují způsoby, kterými můžete Soliloquy používat.

A konečně, pokud máte zájem dát víru Soliloquy, nezapomeňte, že fanoušci WinningWP mohou získat uvítací 25% slevu pomocí našeho šikovného slevového kódu Soliloquy.!

Pokud jste tak ještě neučinili, podívejte se na oficiální webové stránky, kde získáte další informace!

* něco, co, protože nikdy nemůžete zaručit, znamená, že byste si měli být vždy jisti, že obsah prvního (opravdu, snad jediného) snímku vaši návštěvníci uvidí opravdu počítat a považovat obsah všech ostatních snímků za užitečný, ale ne -výrazný přidaný bonus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map