Recenze Divi Builder: Působivý drag – & – drop plugin pro tvorbu stránek podle elegantních témat (2020)

Nabídky WordPress


Elegant Themes je jedním z předních obchodů s tématem WordPress a jeho vlajkové téma, Divi, bylo neúspěšným úspěchem – hlavně díky nástroji pro vytváření a přetahování stránek..

Ve skutečnosti je však možné získat přístup ke stejnému nástroji pro tvorbu stránek, aniž byste museli přepínat na téma Divi. Díky vydání modulu Divi Builder můžete nyní přidat tento výkonný editor vizuálního obsahu na libovolný web WordPress – bez ohledu na to, jaké téma používáte!

Pokud chcete mít větší kontrolu nad tím, jak váš web WordPress vypadá, pak tento plugin může být tím, co hledáte. Čtěte dále a zjistěte, co přesně nabízí a jak snadné je používat.

Funkce Divi Builder

Divi Builder je nyní k dispozici jako samostatný plugin a bude fungovat s jakýmkoli tématem WordPress – nejen s tématem Elegant Themes.

Domovská stránka zásuvného modulu Divi Builder

Doplněk Divi Builder by měl do libovolného tématu WordPress přidat editor obsahu přetahování.

Během testování jsem to použil s dětským tématem pro Genesis Framework od StudioPress – a téměř všechno fungovalo podle očekávání. To je docela velká věc, protože přidání i základní úpravy rozvržení stránky do WordPress vám může skutečně pomoci vylepšit domovskou stránku a další obsah na vašem webu..

Jistě, pro WordPress jsou k dispozici další samostatní tvůrci stránek, ale jak se chystáme vidět, Divi Builder má několik funkcí, které jej oddělují od konkurence.

Drag-and-Drop Editor vizuálního obsahu

Divi Builder možná začal jako nástroj pro tvorbu stránek na pozadí, ale nyní je to skutečný vizuální editor front-end. Díky této aktualizaci nemusíte pracovat v zadní části nebo v oblasti WordPress Dashboard na svém webu, ale můžete efektivně upravovat přední část svého webu pomocí WYSIWYG (co vidíte, co je, co získáte) rozhraní.

Uživatelské rozhraní WYSIWYG

Divi Builder má nyní vizuální editor WYSIWYG pro vytváření vlastních rozvržení příspěvků a stránek.

Hlavní nevýhodou tvůrců back-end stránek je, že opravdu nevíte, jak bude váš design vypadat, dokud nepřepnete na front-end view. Díky tomu, že budete moci pracovat přímo na front-endu svého webu, jak můžete s nejnovější verzí Divi Builderu, získáte přesný obrázek o tom, jak návštěvníci zažijí váš obsah. To šetří čas, protože nemusíte neustále přepínat mezi pohledy zezadu a frontendu, a také to odstraňuje frustrace z objevování rozvržení, nevypadá tak, jak jste zamýšleli.

Tlačítko Editor nastavení editoru

Pomocí vizuálního editoru můžete přizpůsobit kterýkoli z prvků na stránce.

Jak můžete vidět z výše uvedeného snímku obrazovky, můžete jednoduše kliknout na prvek stránky – včetně textu – a začít jej upravovat. Když pracujete na front-endu svého webu, můžete přesně vidět, jak bude stránka vypadat vašim návštěvníkům.

Vložené úpravy textu

Text lze upravovat inline prostřednictvím rozhraní Divi Builder.

Práce v režimu back-end má však určité výhody. Za prvé můžete získat dobrý přehled o tom, jak byla stránka vytvořena, včetně toho, které moduly se používají a jak jsou uspořádány. Může to být také užitečné, když plánujete design, a přesto se nezabýváte tím, jak to bude vypadat, ale místo toho se zaměřujete na strukturu stránky.

Naštěstí vám Divi Builder nyní umožňuje přepnout do režimu drátových modelů, efektivně skrýt obsah každého modulu a zvýraznit strukturu stránky. V režimu drátových modelů získáte dobrý přehled o rozvržení stránky a používaných modulech. Poté můžete věci rychle přetáhnout a upravit rozvržení, aniž by vám překážel obsah modulů.

Uživatelské rozhraní drátového modelu Divi Builder

Drátový režim poskytuje dobrý přehled o rozvržení stránky a usnadňuje pohyb po celých částech.

Poskytnutím těchto dvou režimů vám Divi Builder umožní pracovat tak, jak chcete, kdykoli chcete.

Kromě rozhraní vizuálního editoru front-end a režimu wireframe bylo do rozhraní Divi Builder od jeho vydání přidáno několik dalších funkcí. Nyní můžete snadno vrátit zpět a znovu provést jakékoli akce, které jste provedli v editoru, přepnout do mobilního výřezu, abyste viděli, jak bude vaše rozvržení vypadat na smartphonu, a přiblížením a oddálením získáte dobrý přehled o celé stránce.

Přiblížení a oddálení

Nyní můžete přiblížení a oddálení získat lepší přehled o rozvržení stránky.

Díky výše uvedeným funkcím se Divi Builder cítí spíše jako samostatná softwarová aplikace pro webový design než typický plugin WordPress.

I když zahrnutí tolika nových funkcí je dobrá věc, mít rozhraní, které je tak odlišné od výchozího editoru WordPress, může mít své nevýhody, pokud jde o použitelnost.

S ohledem na to poté, co jsme se podívali na více z nejlepších funkcí Divi Builderu, prozkoumáme uživatelské prostředí tohoto pluginu.

Rostoucí knihovna předem připravených webových stránek a rozvržení stránek

Balíček rozložení webů jógy Studio

K dispozici je 106 předdefinovaných balíčků rozvržení, z nichž každá obsahuje více jednotlivých rozvržení stránky.

Jak jsme právě viděli, Divi Builder dává webovým návrhářům možnost vytvářet vlastní pokročilé návrhy stránek bez nutnosti jakýchkoli kódovacích dovedností.

Ale nebojte se, pokud design není vaše silná stránka – tento plugin také přichází s velkým výběrem vysoce kvalitních předem připravených rozvržení, která lze použít tak, jak jsou, nebo jako základ pro vaše vlastní návrhy.

Balíček rozvržení webových stránek pro terapeuta

Rozložení Divi Builderu lze přizpůsobit pomocí vizuálního editoru.

V době psaní bylo na výběr 106 předdefinovaných balíčků rozvržení webových stránek, které se skládaly ze 791 jednotlivých rozvržení stránek. Každá sada rozvržení je zaměřena na vytvoření specifického typu webových stránek, včetně webů pro agentury, freelancery, obchody s elektronickým obchodem, restaurace, stavební společnosti a mnoho dalších. Všechny však lze snadno přizpůsobit tak, aby vyhovovaly jiným projektům.

Knihovna rozvržení webových stránek

Knihovna balíčků webových stránek a jednotlivých rozvržení neustále roste.

Kromě vytváření webových stránek s balíčkem rozvržení a jeho jednotlivých šablon můžete různé šablony kombinovat a sestavovat tak svůj vlastní jedinečný web. Pokud tedy vidíte vstupní stránku v jednom balíčku rozvržení, který se vám líbí, můžete ji snadno integrovat do svého webu.

Prohlížeč balíčků Divi Builder Layout Pack

Balíčky rozložení webových stránek se skládají z jednotlivých rozvržení, které lze použít nezávisle na jejich balení.

Předchozí verze aplikace Divi Builder obsahovaly pouze malé množství jednotlivých rozvržení stránek, ale nyní získáte přístup k rostoucí knihovně kompletních balíčků webových stránek, což je další způsob, jak Divi Builder srovnává příznivě s jinými zásuvnými moduly pro tvorbu stránek, jako jsou Beaver Builder a Elementor.

Užitečný výběr modulů obsahu

Divi Builder obsahuje více než 30 přizpůsobitelných modulů obsahu, které lze snadno vložit do rozložení sloupců a řádků. To je impozantní číslo, ale jsou skutečně užitečné?

Modul divi Builder s výzvou k akci

Modul výzvy k akci může obsahovat text, obrázky a tlačítka.

Mezi nejdůležitější z knihovny obsahových modulů patří tlačítka s výzvou k akci, odpočítávací časovače, formuláře pro přihlášení k e-mailu, mapy, cenové tabulky, osvědčení, posuvníky videa a mnoho dalšího.

Formulář modulu Divtin Builder Optin

Pomocí modulu pro zasílání e-mailů můžete svůj informační bulletin rozšířit.

Aktivací Divi Builderu na svém webu okamžitě nahradíte funkčnost bezpočtu dalších bezplatných a komerčních pluginů najednou. To by mělo nejen snížit zatížení vašeho webu, ale mohlo by vám také ušetřit peníze.

Modul tabulky cen Divi Builder

Příklad modulu cenové tabulky Divi Builder.

Většina modulů přichází s řadou variací, takže se nemusíte držet výchozí konfigurace a téměř všechny z nich mají působivý počet nastavení, takže je můžete přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašemu webu a vizi..

Nastavení modulu Divi Builder - reference

Jakýkoli modul, který na svou stránku přidáte, lze nějakým způsobem upravit.

Pokud chcete univerzální sadu nástrojů pro vytváření téměř jakéhokoli typu webových stránek, obsahové moduly od Divi Builder jsou tak blízko, jak se můžete dostat.

Testovací nástroj Divi Builder A / B

Mít tolik tvůrčí svobody nad webem WordPress je skvělé, ale může být obtížné zjistit, jaký dopad budou mít vaše úpravy na akce vašich návštěvníků. I když si můžete myslet, že vaše vlastní rozvržení a jedinečné barevné schéma ohromí vaše publikum a povede k většímu počtu konverzí, vaši návštěvníci mohou nesouhlasit.

Divi Builder vede

Divi Leads vám umožní porovnat více návrhů a měřit jejich účinnost proti vašim cílům.

Naštěstí doplněk Divi Builder obsahuje velmi užitečnou funkci, která vám umožní vyzkoušet své návrhy a zjistit, jak efektivní jsou s vaším publikem. Pomocí nástroje pro testování a optimalizaci převodu Divi Leads A / B můžete vyzkoušet různé varianty obsahu a designu a zjistit, která z nich poskytuje nejlepší míru konverze.

Pomocí funkce Divi Leads můžete rychle vytvořit několik variant prvku na stránce, jako je tlačítko, grafika banneru nebo tabulka cen, a poté, co určíte cíl, uvidíte, na kterou z nich vaše publikum reaguje pozitivněji.

Divi Builder vede rozdělení testování

Můžete rychle vytvořit dvě varianty tlačítka a zjistit, na kterou z nich bylo kliknuto nejvíce.

Můžete například vytvořit dvě různé varianty tlačítka na stránce, z nichž každá zobrazuje jiný text. Divi Leads pak monitoruje výkon tlačítek proti zvolenému cíli, aby například viděl, na které tlačítko návštěvníci klikají častěji. Pokud bylo shromážděno dostatek dat, aby bylo možné zjistit, která varianta je nejúčinnější, můžete test ukončit a zobrazit tlačítko s nejvyšší mírou konverze cíle, poté deaktivujte ostatní varianty.

Divi vede výsledky Split testu

Výsledky split testu Divi Leads usnadňují vidění vítěze.

Výsledky poskytované optimalizační funkcí Divi Leads jsou podrobné, ale snadno pochopitelné, takže je jasné, která varianta přinesla nejlepší výsledky.

Pokud se snažíte dosáhnout konkrétního cíle, jako je generování prodeje, kliknutí na konkrétní odkaz nebo nižší míra okamžitého opuštění, bude tato funkce při optimalizaci vašeho webu neocenitelná..

Editor divi rolí

Divi Builder je dodáván s editorem rolí, který usnadňuje kontrolu, které typy uživatelů mají přístup k různým prvkům tvůrce. Pokud pro svůj blog píšete spoluautoři a nechcete, aby začali vytvářet vlastní rozvržení svých příspěvků, oceníte tuto funkci.

Případně můžete chtít, aby vaši spoluautoři mohli používat určité moduly od tvůrce, například záhlaví a obrázky plné šířky, ale nikoli jiné moduly. V obou případech můžete pomocí editoru rolí přesně určovat, kdo může co dělat.

Editor rolí Divi Builder pro autory

Výchozí uživatelské role WordPress můžete použít k ovládání toho, kdo může použít které části aplikace Divi Builder.

Pokud jste webový designér a máte obavy, že klient poruší vlastní návrhy, které jste vytvořili s Divi po předání jejich stránek, editor rolí pomůže snížit šanci, že se to stane.

Moduly editoru rolí Divi Builder

Editor rolí vám poskytuje podrobnou kontrolu nad tím, které moduly jsou uživatelům k dispozici.

Nastavení editoru rolí jsou velmi podrobná, takže nejde o přístup typu „vše nebo nic“. Výběrem role uživatele WordPress, jako je autor, můžete definovat, které prvky pluginu, pokud existují, mohou využít.

Strategie ukončení motivu Divi

Pokud již používáte téma Divi – které zahrnuje funkčnost Divi Builder -, dobrou zprávou je, že tento plugin vám umožňuje snadný způsob přepínání motivů, aniž byste porušili všechny své vlastní návrhy a rozvržení stránek..

Aktivací pluginu Divi Builder na svém webu, ale přepnutím od tématu Divi, máte nyní ukončovací strategii pro opuštění motivu Divi (ne že existuje důvod, proč přestat používat téma Divi, ale je příjemné mít možnosti).

Pokud zakážete plugin na vašem webu, je třeba zdůraznit, že všechny stránky vytvořené pomocí nástroje Divi Builder budou rozbité. I když to lze u tohoto typu nástroje očekávat, stojí za zmínku, protože blokování témat a pluginů je vážný problém a je to něco, co byste měli vzít v úvahu při výběru nového produktu..

Naštěstí díky cenovým plánům dostupným pro Divi Builder – které se brzy dostaneme – nemusíte bát, že budete vázáni do drahých smluv, aby váš web zůstal funkční tak, jak by měl.

Zkušenosti uživatelů Divi Builder Visual Editor

V této části naší recenze se rychle podíváme, jaké to je použít tento plugin k vytvoření vlastních rozvržení a návrhů stránek pro váš web WordPress..

Divi Builder a Gutenberg Editor

Při každém vytvoření nového příspěvku nebo stránky máte možnost použít výchozí editor WordPress nebo Divi Builder.

Jelikož se Divi Builder velmi liší od standardního editoru WordPress, mohou i ti nejzkušenější uživatelé WordPressu začít s tímto tvůrcem vizuálního obsahu front-end trochu náročným.

Abychom tomu pomohli překonat, je zde nyní podrobná prohlídka, kterou můžete absolvovat po prvním spuštění Divi Builderu, který vás provede hlavními funkcemi pluginu.

Vítejte na Divi Builderu

Uvítací turné pomáhá novým uživatelům začít s Divi Builderem.

Jakmile prohlídku provedete nebo se rozhodnete ji přeskočit, zobrazí se vám možnost začít prázdnou stránkou, načíst předem vytvořené rozvržení nebo klonovat existující stránku..

Začínáme s Divi Builderem

Máte tři hlavní možnosti pro vytvoření rozvržení stránky pomocí Divi Builderu.

Ať už se rozhodnete sestavit svou stránku od nuly nebo načíst šablonu, jak vidíte na obrázku níže, pracujete pouze v oblasti stránky v WordPress, se záhlavím, postranním panelem a dalšími oblastmi vybraného motivu na displeji.

Výchozí šablona motivu dvacet osmnáct

Pokud vaše téma nemá šablonu v plné šíři, omezí to velikost návrhů stránek.

Některá témata WordPress obsahují celou šířku nebo šablonu na celou obrazovku, která vám umožňuje skrýt záhlaví, zápatí a postranní panely na stránce, na které pracujete, takže můžete vytvářet stránky na celé obrazovce, například domovskou nebo vstupní stránku.

Pokud však vaše téma není, jako je tomu u nejnovějšího výchozího tématu WordPress Twenty Eighteen, můžete si na svůj web nainstalovat bezplatný plugin, například šablony Fullwidth, a přidat je na svůj web..

Téma s plnou šířkou šablony

Se správnou šablonou můžete pomocí nástroje Divi Builder vytvořit rozvržení stránky v plné šíři, aniž byste zahrnuli záhlaví a zápatí motivu.

Ať už chcete vytvořit rozvržení plné šířky nebo ne, dalším krokem je vložení řádku na stránku. Protože lze řádky rozdělit do několika sloupců, Divi Builder vám nabízí dobrý výběr kombinací sloupců, ze kterých si můžete vybrat.

Vložit řádek

Rozložení stránky vytvořené pomocí Divi Builderu se skládá z řádků, sloupců a modulů.

Po vložení řádku se zobrazí výzva k vložení modulu do rozvržení. Jak uvidíme dále v této recenzi, existuje velký výběr modulů, z nichž si můžete vybrat.

Vložte modul do rozvržení

Divi Builder přichází s širokou škálou modulů pro vaše rozvržení.

Po přidání modulu na stránku se zobrazí nastavení pro tuto instanci modulu. Jedním z hlavních prodejních míst Divi Builderu je to, že vám dává velkou kontrolu nad tím, jak vaše stránky a moduly, které obsahují, vypadají a fungují.

Nastavení a ovládání modulu

Veškeré změny provedené v modulu se okamžitě zobrazí na stránce.

Chcete-li ušetřit čas, můžete prohledat panel nastavení a najít přesné ovládací prvky, které hledáte, namísto proklikávat všechny horní a rozbalovací nabídky. Můžete také zvětšit velikost panelu a zobrazit další ovládací prvky. Protože Divi Builder vám během práce dává živý náhled na stránku, veškeré změny provedené v nastavení se okamžitě použijí na modul, na kterém pracujete..

Inline editace textu Divi Builder

Veškeré provedené změny, včetně úpravy textu, se použijí na návrh vaší stránky v reálném čase.

Vzhledem k tomu, že další krok v procesu návrhu stránky je okamžitě zobrazen v rozhraní Divi Builder, není nikdy jasné, co byste měli dělat. V době, kdy jste dodrželi všechny výzvy a podnikli příslušnou akci, by se vaše stránka měla začít formovat. Díky tomu se něco, co by mohlo být matoucí (učení nového rozhraní), zdá velmi jednoduché.

To neznamená, že Divi Builder je nástroj, který můžete okamžitě zvládnout. Někdy není hned jasné, co některé prvky uživatelského rozhraní dělají, například ty, které se zobrazují ve spodní části obrazovky.

Popisky uživatelského rozhraní Divi Builder

Rozhraní Divi Builder je jedinečné, takže jeho zvládnutí bude nějakou dobu trvat.

Naštěstí jsou k dispozici užitečné popisky aktivované kurzorem a také vyhledávací nástroj, který vám pomůže najít nastavení, které hledáte. Pravděpodobně vám však bude chvíli trvat, než budete vědět, kde přesně hledat, nebo co hledat, když se pokoušíte dokončit konkrétní úkol..

Hledání uživatelského rozhraní

Funkce, jako je vyhledávací nástroj, by vám měly pomoci najít nastavení, které hledáte, nebo odkazy na relevantní stránky nápovědy.

Vzhledem k tomu, že Divi Builder je výkonný nástroj, který vám může skutečně umožnit odemknout design vašich webových stránek WordPress, nemělo by být příliš překvapivé, když se dozvíte, že úplnému zvládnutí tohoto nového způsobu řešení bude nějakou dobu trvat. pracovní.

Osobní přednosti programu Divi Builder

I když existuje mnoho skvělých funkcí, které najdete v zásuvném modulu Divi Builder, existuje několik aspektů tohoto nástroje, které jsou moje osobní oblíbené.

Obsah celé šířky

Schopnost zobrazovat obrázky v plné šířce a další typy obsahu (které přesahují okraje kontejneru s poštou) je konstrukční prvek, který jsem viděl zvyklý na některé známé blogy..

Modul záhlaví s plnou šířkou

Divi Builder obsahuje výběr modulů plné šířky pro rozvržení vaší stránky.

Nyní nemusíte měnit motivy ani začít hackovat soubory svých šablon, abyste mohli k vašim příspěvkům přidávat obsah v plné šíři.

Moduly s plnou šířkou

Divi obsahuje řadu modulů plné šířky, které lze přidat do sekcí plné šířky vaší stránky.

Jednoduše vložte tvůrce celé sekce, poté do něj přidejte modul plné šířky a příslušný obsah a máte hotovo. To může zahrnovat obrázky, videa, text, záhlaví, nabídky a další.

Jak však tento efekt funguje, bude záležet na vybraném tématu. Vymanit se z poštovního kontejneru není snadné a s některými tématy to nefunguje stejně jako při používání motivu Divi. To by však mělo být možné překonat přidáním vlastních šablon plné šířky, buď vytvořením vlastního, nebo nainstalováním vhodného pluginu.

Velký počet nastavení a možností

Téměř každý modul, který můžete přidat do rozvržení, lze plně nakonfigurovat tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Každý modul má nespočet nastavení, která určují, jak to vypadá a funguje, což vám dává velkou kontrolu nad vzhledem vašeho webu – od celkového designu až po jednotlivé příspěvky a stránky.

Efekty animace modulu

Toto nastavení vám umožní přizpůsobit téměř všechny aspekty vaší stránky, včetně přidání animačních efektů do modulů.

Pokud to nestačí, můžete také přidat svůj vlastní CSS do jakéhokoli modulu, aby jej skutečně přizpůsobil vašim potřebám. Pokud však tuto úroveň kontroly nepotřebujete a chcete, aby se práce dokončila co nejrychleji, Divi Builder vám nebrání. Ve většině případů poskytuje jednoduché použití běžného nastavení skvělé výsledky.

Snadné kopírování prvků

Kromě toho, že si můžete rozvržení uložit pro další použití na jakémkoli jiném webu pomocí motivu Divi nebo pluginu Divi Builder, můžete také duplikovat prvky, které jste pro rozvržení vytvořili. Jednoduše klepnutím na ikonu klonu vytvoříte kopii tohoto prvku, který pak můžete upravit, což šetří čas a úsilí.

Skutečně to funguje s jakýmkoli tématem WordPress

Možná budete moci najít téma WordPress, které se nelíbí Divi Builderu, ale zdá se, že většina dobře kódovaných hlavních témat bude s ním šťastně fungovat..

Jedinou oblastí, ve které Divi Builder nefungoval podle očekávání, když byl použit s motivem třetí strany – jako je aktuální výchozí téma Dvacet devatenáct – bylo při práci s moduly a rozvrženími na celou šířku nebo na celou obrazovku.

Žádný příklad šablony s celou šířkou

Pokud vaše téma nemá šablonu v plné šíři, vaše rozvržení nebude moci vyplnit okno prohlížeče.

Jak již bylo zmíněno dříve, pokud vaše téma nemá šablonu s plnou šířkou, která skryje oblasti záhlaví, zápatí a postranního panelu, nebudete moci vytvořit rozvržení stránky, která vyplní celé okno prohlížeče – něco, co byste mohli chtít udělat při navrhování domovskou nebo vstupní stránku s Divi Builderem.

Domovská stránka pomocí šablony s plnou šířkou

Jakmile na svůj web přidáte šablonu s plnou šířkou, vaše rozvržení může vyplnit okno prohlížeče.

Pokud však vaše téma nepřichází s šablonou v plné šíři, můžete to obejít vytvořením šablony nebo instalací pluginu, který přidá jeden na váš web..

Pro koho je modul Divi Builder určen?

Díky pravidelným aktualizacím a vylepšením je spravedlivé říci, že Divi Builder by nyní měl oslovit jak ty, kteří vytvářejí vlastní rozvržení stránek pro své webové stránky WordPress, tak zkušenější návrháře webu..

Při prvním použití Divi Builderu existuje trochu křivka učení, hlavně díky inovativnímu a originálnímu uživatelskému rozhraní a téměř neomezeným tvůrčím možnostem, které poskytuje. Nicméně s trochou vytrvalosti a pokusů a omylů by většina lidí měla být schopna získat dobré výsledky od tohoto tvůrce stránek – zejména při použití předdefinovaných rozvržení jako výchozího bodu. Na webových stránkách Elegant Themes je také spousta online výukových videí a průvodců.

Nástroj pro webové designéry

Protože však Divi Builder může skutečně pomoci ušetřit čas a úsilí při vytváření vlastních návrhů stránek, měli by v něm najít i zkušení weboví návrháři. Díky možnosti vytvářet opakovaně použitelná vlastní rozvržení a prvky, rychle klonovat stránky a testovat návrhy pomocí funkce Divi Leads je Divi Builder velmi užitečným nástrojem, který máte k dispozici. Weboví návrháři také ocení editor rolí při předávání webů svým klientům.

Divi Builder Plugin vs Divi WordPress Theme

Pro ty, kteří začínají nový web WordPress a dosud si nevybrali nějaké téma, doporučuji jít s tématem Divi, protože získáte přístup ke všem skvělým funkcím pluginu Divi Builder, aniž byste se museli obávat jakéhokoli potenciálu problémy s kompatibilitou motivu.

Pokud již používáte téma Divi, nenajdete v pluginu Divi Builder žádné nové funkce. Pokud však používáte téma Divi, ale přemýšlíte o změně témat, měl by vám Divi Builder pomoci migrovat na jiné téma, aniž by ztratil přístup ke všem vlastním rozvržením nebo modulům obsahu, které možná používáte..

Možnosti tvorby cen Divi Builder

Chcete-li získat přístup k zásuvnému modulu Divi Builder, musíte se připojit k klubu Elegant Themes. To není špatná věc, protože existuje spousta výhod a ceny začínají již od 89 USD ročně. Kromě pluginu Divi Builder získáte také přístup k pěti dalším modulům plug-in, včetně výkonného nástroje pro tvorbu formulářů pro e-mail Bloom a plně vybaveného pluginu pro sdílení sociálních médií Monarch.

Nejen to, ale vaše $ 89 také zahrnuje přístup ke všem 87 tématům – včetně Divi – stejně jako ke všem ostatním vydaným Elegant Themes během vašeho členství. Upřímně řečeno, budou to zajímat pouze témata Divi a Extra, protože ostatní možnosti jsou starší.

Extra WordPress Téma

Divi Builder přichází s 87 tématy WordPress, včetně Extra.

Pokud nemáte rádi roční plány předplatného, ​​můžete se zaregistrovat do plánu celoživotního přístupu a platit jednorázový poplatek 249 $ za přístup ke všem tématům a pluginům a jejich aktualizacím po celý život.

Weboví návrháři, vývojáři a vlastníci agentur mohou používat pluginy a motivy Elegant Themes na libovolném počtu webů, plně podporováni, aniž by museli kupovat další licence..

Veškeré podrobnosti cenových plánů Elegant Themes si můžete prohlédnout zde.

Divi Builder Recenze Závěrečné myšlenky

Jak asi víte, na plugin Divi Builder mě velmi zaujal. Používám plugin chvíli, takže jsem s ním docela dobře obeznámen a jak je vylepšen od jeho vydání.

Vzhledem k tomu, že byly přidány nové funkce, jako je vizuální editor front-end, další moduly a další rozvržení, je Divi Builder ještě atraktivnějším nástrojem pro tvorbu stránek WordPress než dříve..

Se spoustou vysoce kvalitních upravitelných rozvržení stránek, z nichž si můžete vybírat, a více než 30 obsahových modulů, které lze přidat k vašim příspěvkům a stránkám, je Divi Builder skutečně flexibilní nástroj, který lze použít k vytvoření jakéhokoli typu webu pomocí WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me