Pět nejlepších pluginů pro WordPress

Nabídky WordPress


Od produktu, přes film, přes recenze restaurací, internet dal každému hlas, aby se podělil o své názory na cokoli. Díky tomu jsou recenze důležitou součástí moderního života a je k dispozici hojnost online.

S tolika recenzemi stačí kliknout myší a většina z nás je před provedením jakéhokoli rozhodnutí o koupi četla. Ve skutečnosti 88% z nás věří online recenzím více než osobní doporučení v offline světě.

S takovou důvěryhodností, která je nyní poskytována online recenzím, je z nich třeba vydělat spoustu peněz, a tak není divu, že se v průběhu let objevila spousta specializovaných webů – od velkých webů, jako jsou Rotten Tomatoes nebo TripAdvisor, až po přidružené webové stránky.

Stačí se podívat na rozmach Amazonu, který má hodně poděkování za úspěšnou integraci významných hodnocení zákazníků.

Pokud jsou ve vašem výklenku produkty, máte možnost psát recenze. Díky tomu jsou ideální pro bloggery, kteří se mohou obrátit na recenze, když se zasekávají o nápady na příspěvky. Pro ty z vás, kteří provozují blog a poskytujete skutečně užitečný obsah, budete chtít zajistit, aby vaše recenze vypadaly hezky. K tomu budete potřebovat specializované funkce.

Jak jste možná uhodli, to je účel tohoto příspěvku. Budu sdílet pět z nejlepších pluginů WordPress, které můžete použít k přidání krásných recenzí na svůj web. Užívat si!

WP Review Pro (29 $)

WP Review Pro

Začnu věci jedním z nejlépe hodnocených pluginů: WP Review Pro. Tento plugin je k dispozici od MyThemeShopu za pouhých 29 $, s cenou včetně nepřetržité podpory po dobu jednoho roku.

Recenze vypadají čistě a profesionálně, s poutavými animacemi CSS, které okamžitě upoutají pozornost publika.

Tyto recenze jsou také plně přizpůsobitelné. Program WP Review Pro nabízí plnou kontrolu nad vaším barevným schématem (neomezené barvy), velikostí kontrolního pole a počtem kritérií. Můžete zobrazit své recenze na pevném místě na stránce, nebo, pokud dáváte přednost větší flexibilitě, můžete je umístit podle potřeby pomocí krátkého kódu.

Screenshot aplikace WP Review Pro

WP Review Pro také nabízí čtyři systémy kontroly: hvězda (/ 5), body (/ 10), kruhy (/ 100) nebo procenta (/ 100, samozřejmě!). Celkové hodnocení lze umístit na miniatury příspěvků, takže návštěvníci snadno najdou nejlépe hodnocené položky. Aby se dále zlepšila navigace, doplněk je dodáván s widgetem pro prohlížení na záložkách.

Čtenáři mohou také vyjádřit svůj názor pomocí hodnocení jediným kliknutím, přičemž tyto uživatelské recenze se zobrazují v dolní části políčka s recenzemi. Nebo, pokud by čtenář raději sdílel své myšlenky podrobněji, může nechat své recenze a hodnocení pomocí komentářů v dolní části příspěvku.

Nyní na bohaté úryvky. Jak asi víte, bohaté úryvky jsou další kousky informací zobrazovaných v SERP – dokonce existuje úryvek se zvláštním zaměřením na recenzi. WP Review Pro automaticky přidá příslušné označení Schema.org, které pohání bohaté úryvky, což znamená, že váš recenzní příspěvek bude vypadat takto v SERPS:

Zkontrolujte Rich Snippets

Tyto dodatečné informace pomáhají uživatelům vyhledávačů najít relevantní obsah a je prokázáno, že zvyšují CTR – dobrá zpráva pro vaši strategii SEO. A pro další zvýšení výkonu SEO je plugin optimalizován pro rychlost, takže běží rychle bleskem. Pro další vylepšení rychlosti je WP Review Pro také plně kompatibilní s pluginy pro ukládání do mezipaměti.

Pro ty z vás, kteří chtějí před nákupem vyzkoušet, je k dispozici bezplatná verze pluginu, i když s omezenými funkcemi.

Oficiální webové stránky

Taqyeem (17 $)

Doplněk Taqyeem

Další je podle mého názoru nejlepší z revizních pluginů, Taqyeem. Můžete si ho vyzvednout za pouhých 17 USD od CodeCanyon – cena, která zahrnuje podporu šesti měsíců.

Jsem velkým fanouškem elegantního designu pluginu s temným a světlým motivem. Obě témata lze plně přizpůsobit výběrem neomezených barev (získejte správnou kombinaci a tato políčka vypadají nádherně). Můžete také přizpůsobit typografii z výběru 600 a více fontů Google a souhrnná pole se dodávají ve dvou velikostech: plná a poloviční šířka.

Screenshot obrazovky Taqyeem

Taqyeem také nabízí výběr ze tří revizních systémů: hvězdy, procenta a body. Podporuje také neomezený počet vlastních kritérií a čtenáři mohou ponechat hodnocení uživatelů.

Jakýkoli příspěvek, stránku nebo vlastní typ příspěvku můžete změnit na recenzi aktivací Taqyeem z metaboxu pod textovým editorem. Všechna nastavení jsou ovládána z tohoto metaboxu a přehled lze umístit na horní nebo dolní část obrazovky nebo na vlastní pozici zkopírováním a vložením krátkého kódu. Recenze lze snadno konfigurovat a nemělo by to trvat déle než minutu nebo dvě.

Plugin nabízí další funkce kontroly ve formě tří vyhrazených widgetů: nejlepší, nedávné a náhodné recenze a také přidává příslušné označení schématu, které naplní bohaté úryvky..

Pokud chcete ještě více prémiových funkcí, vývojáři Taqyeem vydali dvě rozšíření:

 • Doplněk tlačítek Taqyeem (6 $) – přidejte do svého recenzního pole tlačítka s neomezenými barvami a téměř 500 ikonami. Tlačítko můžete ukázat na preferovanou adresu URL, což usnadňuje přidání přidružených odkazů.
 • Doplněk předdefinovaných kritérií Taqyeem (7 $) – pokud pravidelně používáte stejná kritéria jako pro své recenze, toto rozšíření vám umožňuje je znovu použít a ušetřit čas.

Oficiální webové stránky

Recenze produktu WP Lite (ZDARMA)

Recenze produktu WP Lite

Pro ty z vás, kteří pracují s omezeným rozpočtem, je produkt WP Product Review Lite bezplatný plugin, který vám přináší vysoce uznávaní vývojáři ThemeIsle.

Plugin může změnit jakýkoli příspěvek na recenzi pouhým jediným kliknutím myši. Recenze jsou pak konfigurována přímo pod textovým editorem.

Hodnotící pole vypadají fantasticky – zejména pro bezplatný plugin. Box je rozdělen do několika částí, s prostorem pro pevný počet kritérií (a hodnocením z 10) a klady a zápory. Do políčka s recenzemi můžete také přidat miniaturu a dva přidružené odkazy.

Screenshot produktu WP Lite Screenshot

Můžete také plně přizpůsobit své recenze: Recenze produktu WP nabízí výběr typografie, umístění a barev. Kromě obvyklých možností barvy okrajů vám plugin umožňuje vybrat jinou barvu na základě hodnocení pro každé kritérium – například můžete použít zelené pro vysoké hodnocení a červené pro nízké hodnocení.

Nabízet uživatelům platformu pro sdílení jejich názorů není nic nového, ale produkt WP Product Review má inovativní zvrat: hodnocení uživatelů mají dopad na celkové hodnocení hodnocení, aniž by se mezi nimi oddělily (i když můžete hodnocení uživatelů snížit nebo zvýšit jejich dopad na celkové hodnocení z obrazovky nastavení). Plugin také automaticky přidá označení schématu k vašim recenzním příspěvkům.

Tento bezplatný plugin je sám o sobě opravdu solidní možností, ale pokud chcete výkonnější funkce, vývojáři vydali čtyři prémiové doplňky:

 • Srovnávací tabulka WPPR (35 $) – zobrazují produkty ve filtrovatelné tabulce, což umožňuje rychlé srovnání a hodnocení.
 • Snadné předběžné načítání WPPR (20 $) – uložte funkce z předchozích článků s recenzemi a použijte je v recenzi, kterou píšete.
 • Krátký kód WPPR Single Review Shortcode (20 $) – přidejte recenze kdekoli na své stránce pomocí krátkého kódu. Toto rozšíření můžete také použít k přidání více recenzí na jednu stránku.
 • Vlastní ikony WPPR (15 $) – přizpůsobte systém hodnocení hvězdičkami 13 prémiovými ikonami.

Pokud si chcete koupit všechny čtyři z těchto doplňků, je k dispozici balíček za 59 USD, což vám ušetří 41 USD z plné ceny. K dispozici je také bezplatný doplněk, Recenze související s WPPR, což vám umožňuje přidat na svůj postranní panel widget recenze.

Oficiální webové stránky

Recenzent (25 $)

Recenzent

Posledním pluginem je recenzent evoG, dostupný od CodeCanyon za 25 $.

To vám umožní přidat stylové recenze do vašich příspěvků a stránek WordPress, rozdělených do sedmi částí, včetně neomezených kritérií, celkového hodnocení, hodnocení uživatele, miniatury, výhod a nevýhod a souhrnu recenzí.

Stejně jako u ostatních zásuvných modulů, o nichž jsme hovořili, jsou tyto recenze plně přizpůsobitelné – existuje celá řada systémů hodnocení a navíc máte na výběr neomezené množství barev. Na rozdíl od ostatních pluginů se však recenzent dodává s devíti šablonami – každá s odlišným stylem a rozvržením. Navíc je můžete přizpůsobit obsahu svého srdce.

Screenshot recenzenta

Recenzent se může pochlubit ještě jednou inovativní funkcí: srovnávací tabulky. To vám umožní umístit skóre recenze vedle sebe, což usnadňuje srovnání pro vaše čtenáře.

Plugin je také velký v komunitě a čtenáři mají tři možnosti, jak sdílet své názory – buď celkové hodnocení, nebo hodnocení podle kritéria pomocí hvězdného nebo posuvného systému hodnocení. Uživatelské recenze mohou být ponechány prostřednictvím komentářů a recenzent umožňuje čtenářům třídit komentáře podle data, užitečnosti nebo vysokého / nízkého hodnocení.

Zatím jsme to však neudělali, protože Reviewer také podporuje neuvěřitelných sedm vlastních widgetů, včetně:

 • Nejnovější recenze editorů
 • Nejnovější uživatelské recenze
 • Nejlépe hodnocené recenze podle skóre editora
 • Nejlépe hodnocené recenze podle uživatelského skóre
 • Nejužitečnější recenze editorů
 • Nejlépe hodnocené individuální uživatelské recenze
 • Nejlépe hodnocené recenze založené na kombinaci hodnocení editorů a uživatelů

To vám poskytuje spoustu funkcí pro kontrolu vašich postranních panelů, takže se vaše recenze mnohem snáze navigují.

Oficiální webové stránky

Závěrečné myšlenky

Jak si dokážete představit, mezi funkcemi a funkcemi těchto pěti modulů plug-in se do značné míry překrývají. Pokud však stále nejste rozhodnuti, je zde shrnutí každého z nich:

 • WP Review Pro – nejlepší všestranný.
 • Taqyeem – nejelegantnější recenze.
 • Recenze produktu WP Lite – nejlepší bezplatná volba.
 • Recenze WP – nejlepší pro integraci do komunity.
 • Recenzent – devět šablon recenzí, z nichž si můžete vybrat.

Všechny zde uvedené pluginy vám umožňují vytvářet stylová pole s recenzemi, rozdělit vaši recenzi do vlastních kritérií hodnocení a přidávat příslušnou značku schématu pro bohaté úryvky – jinými slovy, skutečně zásadní funkce pro recenzi.

Jaký je váš oblíbený plugin pro recenze? Myšlenky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map