Pět nejlepších nejlepších alternativ vizuálního skladatele – porovnáno

Nabídky WordPress


Visual Composer je velmi populární plugin WordPress.

Existuje však mnoho dalších působivých tvůrců stránek WordPress, z nichž každý nabízí svůj vlastní návrh obsahu přetahováním. Takže, pokud hledáte skvělou alternativu Visual Composer, zde je pět nejlepších pluginů pro tvorbu stránek WordPress, které je třeba zvážit.

Podívejme se na to…

Co mohou tyto pluginy udělat?

Visual Composer vám poskytuje nástroje pro vytváření vlastních návrhů pro vaše příspěvky a stránky WordPress – a to je přesně to, co tyto alternativy dělají..

vizuální skladatel-homepage

Příklad editoru úvodní stránky Visual Composer.

Ať už načtete jednu ze šablon, nebo začnete prázdným plátnem, nejlepší alternativy aplikace Visual Composer vám umožní vytvořit pokročilé rozložení stránky, přetáhnout řadu modulů do obsahu a poté upravit vzhled pomocí podrobných ovládacích prvků.

Všechny tyto pluginy mají vlastní rozhraní pro tvorbu stránek vytvořená na míru – s některými z nich je snadnější začít než s jinými. S trochou námahy byste však měli být schopni vytvořit jedinečné návrhy obsahu WordPress v žádném okamžiku a aniž byste se dotkli řádku kódu.

Co nabízejí alternativy?

V této sbírce nejlepších alternativ aplikace Visual Composer najdete výkonný nástroj pro tvorbu stránek zdarma, plugin se silným důrazem na produkci vstupních stránek s vysokou konverzí a plugin s uživatelským rozhraním, jehož cílem je transformovat způsob, jakým vytváříte. obsah ve WordPressu.

Divi Builder

Divi Builder je jednou z našich nejlepších alternativ vizuálního skladatele

Divi Builder lze použít k vytváření vysoce kvalitních návrhů stránek bez nutnosti úpravy kódu.

Plug-and-and-drop Divi Builder Plugin byl původně přístupný pouze uživatelům tématu Divi WordPress od Elegant Themes. Nyní je však k dispozici jako samostatný plugin, který by měl fungovat s jakýmkoli dobře kódovaným tématem WordPress.

Uživatelské rozhraní back-end

Rozhraní Divi Builder na zadní straně zjednodušuje proces vytváření rozvržení.

Po aktivaci pluginu Divi Builder můžete pracovat prostřednictvím rozhraní back-end nebo pomocí působivého režimu Visual Builder front-end vytvářet vlastní návrhy pro své příspěvky a stránky. Zatímco rozhraní back-end usnadňuje vytváření struktury vaší stránky, front-end režim je ideální pro doladění designu a přidání obsahu na stránku. Oba režimy mají své klady a zápory, ale je snadné mezi nimi přepínat.

Divi Builder Front-end uživatelské rozhraní

Působivé rozhraní rozhraní Divi Builder vám během práce poskytne živý náhled na vaši stránku.

Při práci s programem Visual Builder se jednoduše kliknutím na prvek spustí proces přizpůsobení. Editace textu probíhá inline, takže nemusíte pracovat přes žádné zprostředkující panely nebo vyskakovací okna. Visual Builder je opravdu případ toho, co vidíte, je to, co dostanete (WYSIWYG).

Upravte vložený text pomocí aplikace Divi Builder

Inline editace umožňuje přidat na vaše stránky text bez jakýchkoli překážek mezi vámi a vaším obsahem.

Ať už importujete jedno z předdefinovaných rozvržení nebo začnete prázdným plátnem, můžete se stránkou přímo komunikovat a vytvořit si vlastní design. Velikost sloupců lze změnit pomocí rozhraní drag-and-drop, zatímco moduly, řádky a sloupce lze snadno přesunout do nového umístění.

Pro snazší orientaci na stránce a organizaci jejích prvků můžete okamžitě přepínat mezi režimem Visual Builder a režimem wireframe front-end a získat tak jasnější pohled na strukturu stránky.

Zobrazení drátového modelu v front-end režimu Divi Builder

Přepnutí do zobrazení drátového modelu v rozhraní Visual Builder okamžitě poskytuje přehled o rozvržení stránky.

Knihovna více než 40 obsahových modulů nabízí spoustu možností pro upgrade obsahu pomocí řady prvků. Moduly obsahu Divi Builder, jako je posuvník plné šířky, nástroj hodnocení, formuláře pro přihlášení k odběru novinek, tvůrce tabulky cen a časovač odpočítávání, odstraňuje potřebu zakoupit nebo nainstalovat další pluginy.

Příklad modulu tabulky cen

Přidání cenových tabulek na vaše stránky je jen jednou z možností dostupných z knihovny obsahových modulů Divi Builder.

Jedinou hlavní nevýhodou Divi Builderu je, že uživatelské rozhraní se velmi liší od rozhraní WordPress. Divi Builder nebyl navržen jako „WordPress Way“, takže budete muset zvládnout jiný přístup k tvorbě obsahu a naučit se význam nové sady ikon a symbolů.

Ikony uživatelského rozhraní Divi Builder

Na první pohled může být obtížné rozluštit ikony Divi Builder a uživatelské rozhraní.

Uživatelské rozhraní Divi Builder není obtížné pochopit, existuje však křivka učení. Pro skvělou alternativu Visual Composer, která se cítí jako součást WordPress, spíše než zcela nová platforma, je další plugin v tomto článku dobrou volbou..

Další hlavní rysy Divi Builder:

 • Nabízí užitečnou možnost vrátit zpět historii a kontextově citlivé nabídky.
 • Nová rozvržení stránky jsou často publikována na blogu Elegant Themes.
 • Správce rolí řídí, kteří uživatelé mají přístup ke kterým funkcím Divi Builderu.
 • Můžete si uložit vlastní rozvržení do knihovny Divi Builder pro použití v celém portfoliu webových stránek.
 • K dispozici je volitelná prohlídka produktu a užitečná online dokumentace s průchozími videi.
 • Je k dispozici jako součást tématu Divi WordPress s dalšími funkcemi pro tvorbu stránek.

Divi je jednou z nejpůsobivějších alternativ vizuálního skladatele. Přestože je funkce nabitá, její odklon od výchozího rozhraní WordPress znamená, že to nemusí být pro každého.

Cena: 89 $ za roční přístup ke všem plug-inům a tématům Elegant Themes WordPress nebo 249 $ za celoživotní přístup.

Podrobnosti

Beaver Builder

Uživatelské rozhraní Beaver Builder

Beaver Builder obsahuje rozhraní pro vytváření a přetahování stránek na celé obrazovce.

Beaver Builder často vychází nejlépe ve srovnání s nejlepšími pluginy pro tvorbu stránek WordPress. S intuitivním uživatelským rozhraním front-end, užitečným výběrem modulů obsahu a knihovnou vysoce kvalitních šablon stránek není těžké pochopit proč. Beaver Builder má ve skutečnosti některé z nejlepších úplných šablon pro vytváření domovských stránek, vstupních stránek a obsahových stránek pro základní oblasti vašeho webu..

Šablony stránky Beaver Builder

Beaver Builder obsahuje výběr vysoce kvalitních šablon stránek, které lze všechny přizpůsobit.

Přestože Beaver Builder používá vlastní rozhraní pro tvorbu front-end stránek, není příliš daleko od základního uživatelského prostředí WordPress. Rozložení postranního panelu bude známé každému, kdo použil nástroj WordPress Live Customizer, díky čemuž bude Beaver Builder snadnější začít s některými jinými alternativami Visual Composer. Můžete si to vyzkoušet sami pomocí online ukázky.

Uživatelské rozhraní pro stavitele stránky Beaver Builder

Beaver Builder používá vlastní uživatelské rozhraní, ale stále se cítí jako součást WordPress.

Při navrhování stránky můžete přetahovat položky kolem vlastního rozvržení. Kliknutím na prvek stránky se otevře panel nastavení, který vám umožní přizpůsobit vzhled a funkce.

Na rozdíl od Divi však neexistuje žádný vložený textový editor – do rozbalovacího panelu musíte psát spíše než upravovat text přímo na stránce. Jakýkoli zadaný text nebo provedené změny se na stránce zobrazují v reálném čase, takže tento nedostatek inline úprav není přerušovačem transakce.

Úpravy textu na stránce

Veškeré změny, které provedete prostřednictvím vyskakovacích panelů, se okamžitě zobrazí na stránce v reálném čase, připravené k potvrzení stiskem tlačítka Uložit..

Další hlavní rysy Beaver Builder:

 • Má užitečný výběr modulů, včetně výzev k akci, odpočítávání času, cenových tabulek a posuvníků.
 • Do návrhu stránky můžete přidat libovolné widgety, které jsou na vašem webu aktivní.
 • Šablony můžete uložit pro opakované použití na celém svém webu.
 • K dispozici je volitelná prohlídka rozhraní, která vám pomůže začít.
 • Beaver Builder lze použít spolu s tématem Beaver Builder, i když by to mělo fungovat s jakýmkoli tématem WordPress.

Beaver Builder je skvělá alternativa k Visual Composer pro vytváření vlastních příspěvků a stránek. Pokud chcete přizpůsobit všechny aspekty svého webu WordPress, včetně záhlaví, zápatí a postranních panelů, umožňuje to tvůrce motivů Beaver Themer WordPress ze stejného týmu..

Cena: Od 99 $

Podrobnosti

Prosperující architekt

Prosperující architekt uživatelského rozhraní

Thrive Architect je náhradou za tvůrce obsahu Thrive Themes Content Builder.

Tento plugin, který byl nedávno přejmenován na Thrive Architect, má nové rozhraní, které vám umožní upravovat obsah inline a výkonnou sadu ovládacích prvků pro přizpůsobení jeho vzhledu..

Vložené úpravy s prospívajícím architektem

Thrive Architect používá kontextově citlivé panely postranního panelu a inline editaci textu pro zjednodušení procesu návrhu.

I když s Thrive Architect můžete hodně dělat, dobře provedené rozhraní usnadňuje práci uživatelů. Strouhanka přes horní vodorovnou lištu usnadňuje identifikaci části, ve které pracujete, zatímco boční panel automaticky zobrazuje ovládací prvky pro aktivní prvek stránky.

Ovládací panel postranního panelu

Díky pokročilým ovládacím prvkům Thrive Architect je to dobrá volba pro výkonné uživatele.

V prospívajícím architektuře chybí obsahové prvky. K dispozici jsou všechny běžné moduly, které byste očekávali, včetně tlačítek, záhlaví a textových oblastí. Odhalení obsahu, odpočítávání času, kliknutí na tweet, ikony kreditních karet a prvky svědectví však činí Thrive Architect dobrou volbou pro obchodníky. K dispozici je také modul pro generování potenciálních zákazníků, který se spojuje s předními e-mailovými marketingovými službami.

Příklad Šablona prodejní stránky prospívajícího architekta

Thrive Architect obsahuje prvky vytvořené tak, aby vám pomohly zvýšit konverze webových stránek.

Šablony vstupní stránky vám pomohou vytvořit vlastní návrhy obsahu, které jsou optimalizovány pro konverze. Thrive Architect má však také silný výběr pravidelných šablon domovských stránek a předdefinovaných návrhů pro vnitřní stránky vašeho webu..

Předem vytvořený výběr šablony prospektního architekta

Pokud hledáte nástroj se silným zaměřením na vytváření vstupních stránek s vysokou konverzí, Thrive Architect je dobrá volba.

Pokud si stále nejste zcela jisti, zda budete schopni přijít na to, jak tyto doplňky používat, a ve skutečnosti se vám podaří vytvořit vysoce kvalitní design stránky, nebojte se. Thrive Architect přichází s velmi užitečným videonávodem, který vás provede procesem navrhování stránky od nuly.

Výukový průvodce s prospektivním architektem Video

Výukový program Thrive Architect s návazností vás seznámí s hlavními funkcemi v co nejkratší době.

Další vrcholy Thrive Architect:

 • Má ovládací prvky pro skrývání prvků na chytrých telefonech a tabletech.
 • Nové šablony vstupní stránky jsou zveřejněny na blogu Thrive Themes.
 • Připomenutí pro uložení stránky vám pomůže vyhnout se ztrátě práce.
 • Má pokročilé ovládací prvky návrhu, pokrývající vrstvy sekcí a úrovně krytí.
 • Existují akční spouštěče pro zobrazení časovaných zpráv a ukončení vyskakovacích oken.
 • Je k dispozici jednotlivě nebo jako součást balíčku pro všechny produkty Thrive Themes.

Přestože Thrive Architect se silně zaměřuje na vytváření efektivních vstupních stránek, neměli byste mít potíže s vytvářením vlastních návrhů pro svou domovskou stránku nebo jiné stránky na svém webu WordPress..

Cena: Od 67 USD nebo 19 USD měsíčně za všechny pluginy a motivy Thrive Themes.

Podrobnosti

Tvůrce stránek SiteOrigin

Příklad uživatelského rozhraní SiteOrigin Page Builder

Přestože se jedná o bezplatný plugin, SiteOrigin Page Builder vám stále poskytuje dostatečnou kontrolu nad návrhy stránek.

Dosud byly všechny zahrnuté alternativy Visual Composer prémiovými nástroji. Pokud však máte rozpočet, může být dobrou volbou bezplatný plugin SiteOrigin Page Builder. Stejně jako Divi Builder vám umožňuje pracovat v rozhraní back-end nebo přepínat do režimu front-end a získávat živou zpětnou vazbu o vašich změnách, jakmile je provedete. I když však můžete přetahovat, nedochází k žádným inline úpravám.

Rozhraní front-end tvůrce stránek SiteOrigin

SiteOrigin Page Builder funguje dobře, ale není tak úhledný jako některé z prémiových alternativ Visual Composer..

Pomocí nástroje SiteOrigin Page Builder můžete do návrhů stránek přidat dobrý výběr užitečných modulů. Stejně jako u jiných alternativ, které zde najdete, můžete do rozložení přidat i libovolné widgety, které jsou na vašem webu aktivní, včetně těch z pluginů třetích stran.

Rozhraní back-end tvůrce stránek SiteOrigin

Vytvořte pokročilé návrhy stránek kombinací řádků, sloupců a widgetů.

Kvalita rozvržení SiteOrigin Page Builder je srovnatelná s nejlepšími návrhy od prémiových tvůrců stránek, na které se zde vztahuje, a existuje dobrá kombinace rozvržení domovských stránek a vnitřních návrhů stránek pokrývajících „asi“ a „kontaktní“ stránky. S Divi Builderem nebo Thrive Architect však nezískáte tolik možností jako vy.

Předem vytvořená rozvržení stránek SiteOrigin Page Builder

Šablony Tvůrce stránek SiteOrigin pokrývají dobrou škálu typů webových stránek.

Další nejdůležitější stránky SiteOrigin Page Builder:

 • Vzory stránek můžete okamžitě klonovat.
 • Existuje užitečný nástroj pro mobilní náhled.
 • Nástroj historie umožňuje vrátit zpět změny a vrátit se k předchozím návrhovým verzím.
 • K dispozici je volitelný prémiový upgrade, který odemkne další funkce.

Pokud máte rozpočet nebo chcete zjistit, co tento typ pluginu může udělat, SiteOrigin Page Builder je skvělý způsob, jak vyzkoušet plugin editoru obsahu zdarma.

Cena: Zdarma s prémiovými doplňky.

Podrobnosti

Elementor

Uživatelské rozhraní prvku Elementor

Elementor je bezplatný plugin s uživatelským rozhraním pro tvorbu stránek typu drag-and-drop pro front-end.

Elementor je další tvůrce stránek, který můžete začít používat na svém webu WordPress zdarma. Po aktivaci Elementoru budete moci pomocí rozhraní drag-and-drop vytvořit vlastní návrhy pro své příspěvky a stránky.

Ovládací prvky Tvůrce stránek elementu

Elementor používá kontextově citlivé ovládací prvky, které usnadňují přizpůsobení vašich stránek.

Kliknutím na libovolný prvek návrhu stránky zobrazíte odpovídající ovládací prvky na postranním panelu nástroje pro tvorbu stránek. Prostřednictvím kontextového panelu pak můžete upravovat text, přizpůsobovat rozvržení, nahrávat obrázky a mnohem více v závislosti na tom, který prvek jste vybrali. Přestože nedochází k úpravám vloženého textu, veškeré změny provedené prostřednictvím postranního panelu se na vaši stránku okamžitě použijí.

Příklad textového editoru Elementor

Veškeré změny provedené prostřednictvím bočního panelu se okamžitě zobrazí na vaší stránce.

Při vytváření vlastního webu WordPress pomocí aplikace Elementor existuje spousta obsahových šablon, se kterými lze pracovat. Ve skutečnosti, s více než stovkou šablon stránek na výběr, ať už hledáte rychlý způsob, jak spustit profesionálně vypadající web WordPress, nebo byste raději měli čas navrhnout skutečně vlastní web, Elementor to umožňuje.

Předem vytvořené šablony stránek Elementor

I bezplatná verze Elementoru je plná šablon pro vaši domovskou stránku a vnitřní stránky.

Kromě toho, že vám na vaše stránky můžete přidat pestrý výběr modulů, vám Elementor také poskytuje dobrou kontrolu nad tím, kdo může používat tvůrce stránek. Prostřednictvím nastavení Elementoru můžete snadno definovat, které uživatelské role mají přístup k tvůrci stránek – něco, co by měl kdokoli spravovat blog a web pro více autorů, by mělo být užitečné.

Knihovna prvků prvku Elementor

Pokud jde o obsahové prvky, Elementor se dobře srovnává s ostatními alternativami k Visual Composer.

Zatímco bezplatná verze aplikace Elementor obsahuje užitečnou sadu funkcí, pokud byste s tímto tvůrcem stránek chtěli dělat ještě více, prémiová aplikace Elementor Pro vám dává možnost vytvářet vlastní archivní stránky příspěvků a portfolií, upravovat formuláře prostřednictvím front- rozhraní koncového tvůrce a pracovat s globálními widgety, které lze znovu použít na celém webu.

Element CSS Vlastní funkce CSS

Pro verze aplikace Elementor se do nástroje pro tvorbu stránek přidá aktivní nástroj pro přizpůsobení CSS pro větší kontrolu nad vašimi návrhy.

Elementor Pro také poskytuje přístup k ještě více předdefinovaným šablonám domovské stránky, včetně návrhů pro kavárny, události, softwarové produkty a blogy. Uživatelé Pro mohou také přizpůsobit své stránky pomocí živého editoru CSS.

Příklad šablon stránek Element Pro

Upgradováním na Elementor Pro odemknete ještě více domovských a vnitřních šablon stránek.

Mezi další funkce aplikace Elementor Pro patří schopnost vytvářet vlastní návrhy pro obchody WooCommerce a jejich produkty a přístup k výkonnému modulu prezentace. Pro Elementor je však k dispozici spousta bezplatných doplňků, takže možná nebudete muset upgradovat na prémiovou verzi.

Doplňky zdarma pro Elementor

Existuje spousta bezplatných doplňků, z nichž si můžete vybrat.

Elementor je důvěryhodná alternativa Visual Composer, která vám také dává možnost platit za odemčení prémiových funkcí a doplňků.

Cena: Zdarma nebo 49 $ pro Elementor Pro.

Podrobnosti

Závěrečné myšlenky

I když s programem Visual Composer není nic špatného, ​​pokud hledáte alternativu, nyní si musíte vyzkoušet pět skvělých pluginů pro tvorbu stránek. Ale který z nich byste si měli vybrat?

Divi Builder má působivé rozhraní. Jeho odklon od výchozího rozhraní WordPress však znamená, že uvolnění jeho plného potenciálu zabere trochu času. Výběr předdefinovaných rozvržení a obsahových modulů však stojí za to s nimi vytrvat (pokud máte čas a trpělivost).

Pokud je vaším cílem vytvořit vstupní stránky nebo obsah s vysokou mírou konverze se silným prodejním prvkem, mohl by být Thrive Architect nejlepším nástrojem pro váš projekt..

Beaver Builder je pravděpodobně nejjednodušší alternativou Visual Composer k učení (aniž byste museli obětovat jakoukoli funkčnost) a velký výběr vysoce kvalitních šablon určitě urychlí proces vývoje vaší stránky..

SiteOrigin Page Builder je schopný nástroj, který zahrnuje všechny základní funkce ostatních pluginů. Uživatelská zkušenost není tak úhledná, ale pro tvůrce stránek zdarma je těžké porazit.

Nelze přehlédnout ani Elementora. Pokud chcete vyzkoušet výkonný tvůrce stránek zdarma a přitom máte možnost upgradovat a získat všechny výhody prémiového nástroje – například více šablon a modulů plus přístup k zákaznické podpoře – Elementor je vysoce doporučován.

Stojí za zmínku, že pokud spouštíte nový web, může být vhodné zvolit tvůrce stránek, který má také doprovodné téma WordPress. Pokud tak učiníte, získáte ještě větší kontrolu nad designem vašeho webu a často odemknete další funkce nástroje pro tvorbu stránek. Například nástroj Beaver Themer umožňuje přizpůsobit oblasti záhlaví stránek, postranního panelu a zápatí, zatímco téma Divi WordPress zahrnuje další nástroje, jako je například split testování.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map