Prosperující plugin Plugin (od Thrive Themes) Recenze – Je to dobré?

Nabídky WordPress


Jeho vlajkový produkt Thrive Leads je právem považován za jedno z nejlepších řešení pro vytváření seznamů e-mailů ve světě WordPress, ale produktem, který vyniká, je Thrive Comments..

Vzkvétající komentáře mohou transformovat vaši oblast komentářů WordPress na interaktivní komunitu, což výrazně zvyšuje zapojení vašeho webu a pomůže vám změnit jednorázové komentátory na dlouhodobé sledovatele.

V tomto článku bych vám chtěl ukázat, jak můžete pomocí Thrive Comments vylepšit svůj web WordPress.

Co pro vás mohou prospívat komentáře?

Thrive Comments vylepšuje všechny aspekty komentářů zlepšením designu oblasti komentářů, usnadňuje uživatelům komentáře, podporuje zapojení a pomáhá zefektivnit moderování.

Prosperující WordPress Plugin

Plugin staví na systému komentářů WordPress – nenahrazuje ho. Pokud deaktivujete Thrive Comments, všechny komentáře zůstanou na vašem webu.

Stejně jako výchozí nastavení komentářů můžete hostům povolit odesílání komentářů nebo požádat, aby si každý vytvořil účet na vašem webu. Plugin také umožňuje integrovat Facebook a Google, aby se uživatelům usnadnilo přihlášení.

Thrive Comments umožňuje uživatelům dostávat oznámení o nových příspěvcích a nových komentářích; další funkci, kterou miluji, je to, že umožňuje čtenářům třídit komentáře podle nejnovějších, nejstarších nebo nejlépe hodnocených.

Odeslání komentáře

Tam, kde Thrive Comments vynikají, jsou konverze. Plugin má funkci nazvanou „Akce po komentáři“, která vám umožňuje vybrat, co se stane poté, co někdo vloží komentář. Můžete zobrazit poděkovací zprávu, povzbudit je ke sdílení vašeho článku, zobrazit související příspěvky a přesměrovat uživatele na vybranou adresu URL..

Pokud je na vašem webu aktivován také Thrive Leads, můžete uživatele vyzvat, aby se přihlásil do svého seznamu e-mailů.

Threaded Comemnts in Thrive Comments

Vláknitý design, který se používá v Thrive Comments, zaručuje, že si každý může snadno přečíst velké množství komentářů.

Hlasovací systém je k dispozici také pro komentáře a zaměstnanci mohou mít odznaky vedle svého jména. Pokud byl hlasovací systém povolen, mohou čtenáři třídit komentáře podle nejlepších hodnocení.

Funkce odznaku lze použít k ověření nejlepších komentátorů – například můžete zobrazit jedinečný odznak vedle uživatelů, když dosáhnou určitého počtu komentářů.

Uživatelé mohou také sdílet jednotlivé komentáře, aby mohli nasměrovat ostatní na konkrétní komentář na vašem webu, což je fantastický způsob, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu a povzbudit ostatní k účasti v diskusi..

Hlasovací systém pro prosperující komentáře
Dalším způsobem, jak Thrive Comments pomáhá, je moderování.

Plugin přidává mnoho nástrojů, které vám pomohou spravovat komentáře. Můžete si vybrat, které z nich nepotřebují odpověď, a můžete delegovat komentáře konkrétním zaměstnancům. Pokud se například někdo zeptá na technickou otázku v oblasti komentářů, můžete ji delegovat na vedoucího svého oddělení IT.

Thrive Comments také poskytuje zprávy o vašich komentářích, které vám pomohou analyzovat aktivitu komentářů.

Čekající komentáře v oblasti moderování

Jak vidíte, Thrive Comments vám poskytuje řadu nástrojů, které vám pomohou zvýšit počet komentářů na vašem webu a zkrátit čas potřebný k jejich správě.

Jedná se o univerzální řešení, které vám poskytuje mnoho možností konfigurace.

Podívejme se blíže na to, jak to funguje.

Jak nainstalovat & Nastavit prospívající komentáře

Thrive Themes používá produktového manažera ke správě instalace všech jeho pluginů WordPress.

Toto si můžete stáhnout z členské oblasti Thrive Themes.

Přístup k produktům prospívajících témat

Produktového manažera lze nainstalovat na svůj web dvěma způsoby.

První možností je extrahování všech souborů ze souboru zip a nahrání adresáře prospektního produktu-správce do adresáře / wp-content / plugins / na vašem webu. Soubory můžete nahrávat pomocí klienta FTP (File Transfer Protocol), jako je například FileZilla.

Jednodušší způsob je přímo nahrát soubor ZIP na váš web WordPress.

To lze provést pomocí funkce „Upload Plugin“, která je umístěna v horní části stránky „Add Plugins“ v administrátorské oblasti WordPress..

Instalace produktu Thrive Themes Product Manager

Po aktivaci pluginu správce produktů a připojení účtu Thrives Themes si můžete nainstalovat všechny pluginy a motivy Thrive Themes, které jste si zakoupili.

Prosperující produktový manažer

Celý proces instalace je řízen produktovým manažerem Thrive Themes.

Nainstalovány prosperující komentáře

Po nainstalování a aktivaci Thrive Comments se tento zobrazí na vašem Thrive Dashboard. Na této stránce se zobrazí také všechny ostatní produkty Thrive Themes, které jste aktivovali.

Prosperující řídicí panel

Pod sekcí „Nainstalované produkty“ je část „Vzkvétající funkce“, která vám umožňuje přístup ke správci přístupu uživatelů, správci připojení API, správci globálních polí inteligentních webů a správci oznámení..

Přestože je zde uveden správce oznámení, služba Thrive Comments ho nepoužívá.

Správce přístupu vám umožňuje definovat, které skupiny uživatelů mohou a nemohou přistupovat ke konkrétním produktům Thrive Themes. I když je to užitečné, je to poměrně omezené, protože skupinám uživatelů můžete poskytnout plný přístup ke všem funkcím nebo úplně odebrat přístup. Bylo by lepší, kdybyste mohli přesně definovat, jaká oprávnění by měla mít každá skupina uživatelů a konkrétní uživatelé.

Správce přístupu k prosperujícím tématům

Správce API lze použít ke konfiguraci reCaptcha a připojení ke službám sociálních médií a e-mailovým marketingovým službám.

E-mailové marketingové služby jsou dobře podporovány. K integraci jsou k dispozici desítky aplikací, například Aweber, Campaign Monitor a InfusionSoft. Podporovány jsou také služby doručování e-mailů, jako jsou Amazon SES a MailGun, spolu se softwarem pro webináře, jako je Zoom.

Výběr aplikace API

Můžete připojit účet WordPress, ale podpora sociálních médií je omezená. V současné době Thrive Themes podporuje pouze Facebook, Google a Twitter. To jsou některé z největších služeb sociálních médií, ale rád bych viděl další podporované.

Naštěstí Thrive Themes naslouchá svým zákazníkům.

Pokud se potřebujete připojit ke službě nebo aplikaci, která tam není, můžete požádat o přidání podpory integrace prostřednictvím formuláře žádosti o integraci API Thrive Themes API..

Žádost o integraci rozhraní API

Smart Site umožňuje definovat globální pole. Existují pole společnosti, jako je adresa a telefonní číslo; právní oblasti, jako je soukromí a smluvní podmínky; a sociální média, jako je YouTube a Instagram.

Nová pole lze přidat a přiřadit k existujícím skupinám polí nebo k novým skupinám polí. Můžete například přidat novou skupinu polí pro sponzory.

Prosperující témata Globální pole

Nabídka Thrive Dashboard také obsahuje stránku s obecnými nastaveními a konfigurační oblast Thrive Comments (o které se budeme bavit v následující části).

Nabídka Správce prospívajících témat

Obecně lze vypnout zprávu „Powered By Thrive Comments“. Možná to však budete chtít zachovat, protože Thrive Themes vám umožní zadat vaše ID přidružené osoby, abyste dostali zaplaceno za veškerá doporučení, která vygenerujete.

Facebook App a Facebook admins lze definovat zde společně s názvem vašeho webu Disqus forum.

Obecná nastavení prosperujících témat

V celé oblasti Thrive Dashboard uvidíte podpůrné přihlašovací tlačítko, oznamovací zvonek pro oznámení Thrive Themes a milostné srdce, které vám umožní sdílet Thrive Themes na Facebook, Google a Twitter.

Tlačítko přihlášení k podpoře nevytváří nový lístek podpory. Musíte to udělat přímo na webu Thrive Themes. Umožní vám to udělit přístup týmu Thrive Themes, aby vám mohl pomoci s jakýmkoli aktivním problémem s podporou..

Přihlášení k podpoře prosperujících témat

V této části jsem podrobně popsal mnoho nastavení, ale je důležité si uvědomit, že instalace Thrive Comments trvá jen minutu.

Všechny výše uvedené možnosti mohou být upraveny později, pokud a kdy jsou požadovány.

Konfigurace prospívajících komentářů

Hlavní konfigurační stránka pro Thrive Comments rozděluje nastavení do osmi kategorií: Obecná nastavení; Převod komentářů; Přihlášení k přihlášení; Přizpůsobit styl; Hlasování a odznaky; Oznámení; Moderování komentářů; a Pokročilá nastavení.

Na pravé straně stránky je náhled toho, jak budou komentáře vypadat na vašem webu. Ikony v horní části oblasti náhledu lze použít k přepínání mezi náhledy stolních počítačů a mobilů – užitečná funkce, protože umožňuje vidět změny provedené v reálném čase.

Konfigurační oblast prosperujících komentářů

V kategorii obecných nastavení můžete na svém webu povolit nebo zakázat Thrive komentáře.

Mezi další nastavení patří vyžadování přihlášení uživatelů, rozdělování komentářů na stránky a povolení souhlasu GDPR. Můžete také změnit výchozí způsob řazení komentářů.

Obecná nastavení prospívajících komentářů

Převod komentářů je jednou z nejzajímavějších funkcí Thrive Comments.

Když uživatel na vašem webu zveřejní komentář, můžete si vybrat, jak na něj automaticky odpovíte.

První možností je zobrazit přizpůsobenou zprávu s poděkováním. Druhá možnost vám umožní to samé, ale také vás zeptá, zda chce svůj článek sdílet pomocí tlačítek pro sdílení sociálních médií zobrazených pod nimi. Třetí možnost umožňuje poděkovat komentátorovi a pod ním zobrazit související příspěvky, o které by se mohli zajímat.

Možnost přesměrování odešle uživatele na vlastní adresu URL, pomocí které můžete provést řadu věcí, například propagovat diskusní fórum, propagovat soutěž nebo poslat je do doporučeného článku..

Poslední možností je formulář pro přihlášení. Toto je pravděpodobně jedna z nejúčinnějších metod převodu, která se používá v oblasti komentářů, protože vám pomůže vytvořit seznam e-mailů. K použití této funkce však musíte mít aktivní licenci pro Thrive Leads (jediná licence prodává za 67 USD).

Thrive Comments také umožňuje vybrat jinou odpověď, pokud se osoba vrací a zveřejní další komentář.

Převod komentářů v prospektivních tématech

Kategorie přihlašování komentářů umožňuje hostům umožnit sdílení adresy URL svých webových stránek.

Komentátoři mohou také publikovat komentář po přihlášení přes Facebook nebo Google. Chcete-li tuto funkci přidat, budete muset přidat nové připojení API.

Vzkvétá Komentáře Komentář Přihlášení

V kategorii přizpůsobení stylu můžete změnit barvu zvýraznění, která se používá v komentářích, říci, zda se zobrazí avatary, a přiřadit výchozí obrázek avataru těm, kteří nemají účet Gravatar..

Tato oblast také umožňuje vybrat formát data a rozhodnout, zda lze jednotlivé komentáře sdílet. Myslím, že sdílení komentářů může skutečně pomoci posunout provoz na vaše stránky, takže je to něco, co bych si nechal povolit.

Zde můžete zapnout a vypnout kreditní odkaz Thrive Comments.

Přizpůsobte styl v prospektivních komentářích

Hlasovací systém umožňuje uživatelům hlasovat komentáře nahoru a dolů. Downvotes může způsobit problémy během diskuse, takže pokud chcete, můžete povolit pouze upvotes. Alternativně můžete zakázat hlasovací systém.

Prosperující hlasování a odznaky

Odznaky lze také přiřadit moderátorům, aby jim pomohli vyniknout před ostatními.

Můžete si také vytvořit vlastní odznaky a udělit je komentátorům, pokud splňují určité požadavky, jako je definovaný počet schválených komentářů nebo doporučené komentáře.

K výběru jsou k dispozici desítky předem vyrobených odznaků, nebo si můžete vybrat, zda nahrajete svůj vlastní odznak.

Vytvořte nový odznak

Thrive Comments vám umožňuje upozornit komentátory pomocí WordPress nebo služby doručování e-mailů třetích stran. Považuji to za zásadní vlastnost. Externí doručovací služby mohou úspěšně doručovat více e-mailů, protože je méně pravděpodobné, že budou označeny jako spam.

Pro každou službu doručování e-mailů, kterou používáte, budete muset zadat informace API.

Přizpůsobení oznámení v prospektivních komentářích

E-mailovou zprávu s oznámením pro nové příspěvky a komentáře lze přizpůsobit.

Thrive Comments vám dává plnou kontrolu nad předmětem a obsahem e-mailu a je k dispozici několik krátkých kódů, které lze v e-mailu použít.

Přizpůsobte oznámení o příspěvcích a komentářích

Thrive Comments umožňuje definovat, které skupiny uživatelů mohou moderovat komentáře.

Chcete-li zabránit nevyžádané poště, můžete ručně schvalovat komentáře a pouze schvalovat komentáře od těch, kteří již komentáře schválili.

Do níže uvedených polí lze zadat slova a adresy IP a automaticky tak odesílat komentáře do fronty moderování nebo do koše. Při správném použití to může výrazně snížit množství nevyžádané pošty, kterou potřebujete spravovat.

Moderování komentářů v prospektivních komentářích

Thrive Comments má skvělou funkci, která vám umožní převést určitá klíčová slova na odkazy. Můžete například změnit každý odkaz na název svého webu na odkaz na svou domovskou stránku. Také můžete odkazovat na „Kontaktujte nás“ na svou kontaktní stránku.

Komentáře lze načíst v reálném čase a můžete si přizpůsobit štítky, které se používají v oblasti komentářů, což je užitečné zejména pro weby, které nejsou publikovány v angličtině..

Lze použít i líné načítání, takže komentáře a obrázky avatarů se zobrazují pouze tehdy, když jsou v pohledu uživatele.

Prosperující pokročilá nastavení

Jakmile se seznámíte s oblastí nastavení Thrive Comments, budete lépe oceněni, co tento plugin WordPress může udělat.

Doporučujeme vám vyladit nastavení, dokud nemáte nastavení, které vyhovuje vám i vašemu webu.

Moderování komentářů s prospívajícími komentáři

Thrive Comments dělá skvělou práci při zjednodušování úlohy moderování komentářů. Na první pohled uvidíte nevyřízené komentáře, komentáře, které vyžadují odpověď, komentáře ke spamu a další.

Schopnost delegovat komentáře na zaměstnance vám pomůže výrazně snížit počet komentářů, které musíte zpracovat.

Moderování komentářů v prospektivních komentářích

Klávesové zkratky lze použít k rychlejší a efektivnější správě vašich komentářů.

Navigace pomocí klávesnice

Stránka s přehledy komentářů poskytuje skvělý přehled o komunitě vašeho webu a pomáhá vám snadno zjistit počet schválených komentářů, které generujete, množství nevyžádané pošty, zapojení do hlasování a další.

Všechny tyto statistiky vám mohou pomoci získat lepší představu o tom, jak vaše komunita roste.

Zprávy o prospívání

Front-end funkce Thrive Comments mohou chytit titulky, ale věřím, že majitelé webových stránek se možná ocitnou v oblibě nástrojů pro moderování komentářů.

Kolik stojí prospívající komentáře?

Thrive Themes přijala rozumný cenový model pro svůj plugin pro komentáře.

V licenci Thrive Comments neexistují žádná omezení funkcí; bez ohledu na to, kterou licenci si zakoupíte, získáte přístup ke všem funkcím a získáte roční podporu a aktualizace.

Prosperující ceny komentářů

Jedna licence prodává za 39 dolarů. Licence na pět webových stránek stojí 47 USD a licence na 15 webových stránek stojí 97 USD.

Věřím, že licence na pět webových stránek je pro většinu majitelů webových stránek nejbezpečnější sázkou, protože umožňuje přidat Thrive Comments k dalším několika webům za pouhých 8 USD.

Vzkvétá Komentáře Záruka vrácení peněz

Všechny licence mají 30denní záruku vrácení peněz, což vám umožní získat plnou náhradu kdykoli do 30 dnů od zakoupení pluginu.

Závěrečné myšlenky

Doufám, že se vám tento pohled na Thrive Comments líbil.

Byl jsem úplně ohromen tím, co plugin WordPress dokáže. Výrazně zvyšuje vzhled vašich komentářů, podporuje zapojení do vašeho webu a zjednodušuje úlohu moderování komentářů.

Ti z vás, kteří chtějí rozšířit komunitu vašeho webu, by se měli blíže podívat, co pro vás Thrive Comments může udělat.

Používáte / používá Thrive Comments? Myšlenky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map