Porovnání tvůrců stránek Divi vs Elementor WordPress – Který je nejlepší? (2020)

Nabídky WordPress


Pokud chcete vytvořit vlastní návrhy obsahu a rozvržení stránek pro WordPress, nejlepší volbou pro většinu majitelů webových stránek je nainstalovat plugin pro tvorbu stránek. Pokud jde o výběr jednoho z těchto pluginů, Divi a Elementor jsou dvě velmi oblíbené možnosti.

Divi a Elementor jsou dva nejznámější a nejpoužívanější tvůrci stránek, ale sdílejí podobné seznamy funkcí, takže je obtížné rozhodnout, který z nich zvolit. Na papíře vypadají skvěle, ale jak je tomu často, malé detaily a rozdíly budou určovat, který z nich je pro vás nejlepší..

Tento článek vám pomůže vybrat správný nástroj a porovná funkce a uživatelské zážitky Divi a Elementor, takže můžete učinit informované rozhodnutí o tom, který z nich použije pro váš projekt..

Pojďme začít…

O Divi a Elementorovi

Instalace pluginu pro tvorbu stránek, jako je Divi nebo Elementor, vám dává plnou tvůrčí kontrolu nad tím, jak vypadají vaše příspěvky, stránky a další typy obsahu..

Rozhraní pro tvorbu stránek Divi

Divi (na obrázku) i Elementor vám poskytují nový způsob vytváření obsahu ve WordPressu.

Nejen to, ale placené verze těchto dvou pluginů vám umožňují přizpůsobit záhlaví, zápatí a další části vašeho webu mimo oblast příspěvku a stránky..

Protože je elementor k dispozici ve dvou hlavních variantách – jedna je bezplatný plugin a druhá je placeným nástrojem s dalšími funkcemi – budeme v tomto srovnání pokrývat obě možnosti. Z tohoto důvodu se budete moci rozhodnout, zda bude pro váš web stačit bezplatná verze Elementoru, nebo zda je lepší investovat do Divi Builder nebo Elementor Pro..

V případě Divi se podíváme na samostatný plugin Divi Builder od společnosti Elegant Themes, který je také k dispozici jako součást tématu Divi WordPress, také od Elegant Themes.

Přehled Divi a Elementor

Rozhraní tvůrce stránek elementu

Klíčovými rysy Divi a Elementor (na obrázku) jsou jejich vizuální rozhraní drag-and-drop.

Tato příručka se podrobně podívá na Divi a Elementor. Abychom vám však poskytli rychlý přehled o tom, co tyto nástroje mohou udělat, uvádíme seznam jejich klíčových funkcí:

 • Knihovny vysoce kvalitních domovských a vnitřních šablon stránek.
 • Výkonná rozhraní drag-and-drop WYSIWYG editoru obsahu.
 • Schopnost přizpůsobit všechny oblasti vašeho webu, včetně záhlaví, zápatí a tematických šablon.
 • Přizpůsobitelné prvky pro přidání rozsahu obsahu na vaše stránky.
 • Schopnost vytvářet opakovaně použitelné šablony a prvky stránky pro použití na celém webu.
 • Správci rolí určují, kdo může s tvůrci stránek na vašem webu dělat co.

Přestože tito tvůrci stránek mohou mít podobné funkce, jejich funkce byly implementovány různými způsoby. Z tohoto důvodu je obtížné je vyhodnotit a porovnat jednoduše na základě jejich seznamů funkcí.

Než však dokončíte čtení tohoto srovnání, budete vědět, zda Divi nebo Elementor jsou správcem stránek pro váš web..

Než se dostaneme k hloubkovému zkoumání a porovnávání jejich funkcí a uživatelských zkušeností, zde jsou klíčové informace o každém pluginu.

O společnosti Divi

Divi Builder začal život jako editor obsahu integrovaný do tématu Divi WordPress. Nyní je však tento tvůrce stránek k dispozici také jako samostatný plugin WordPress pro použití s ​​jakýmkoli tématem WordPress a je to produkt, na který se toto srovnání zaměřujeme.

Divi WordPress Plugin

Divi Builder je k dispozici jako samostatný plugin WordPress nebo jako součást tématu Divi.

Zatímco tvůrce stránek je nyní k dispozici jako plugin, pokud si ještě musíte vybrat téma pro svůj web WordPress a máte rádi zvuk Divi Builderu, můžete zabít dva ptáky jedním kamenem a nainstalovat téma Divi, abyste použili vysoce kvalitní téma na vaše webové stránky WordPress a také získat přístup k tvůrci stránek.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tématu Divi, přečtěte si naši podrobnou recenzi pro celý příběh.

Podrobnosti o cenách podrobněji vysvětlíme později v tomto srovnání s tvůrcem stránek, ale jak plugin Divi Builder, tak téma Divi WordPress jsou k dispozici od Elegant Themes v jediném balíčku, který začíná na 89 USD.

O společnosti Elementor

Jak již bylo zmíněno, můžete začít používat Nástroj pro tvorbu stránek Elementor zdarma nebo platit za Elementor Pro za přístup k verzi nástroje, která je bohatá na funkce.

Elementor WordPress Plugin

Elementor je k dispozici jako bezplatná verze a prémiová verze bohatá na funkce známá jako Elementor Pro.

Při instalaci kteréhokoli pluginu získáte přístup ke stejnému rozhraní pro tvorbu stránek, Elementor Pro obsahuje více šablon a modulů a několik dalších funkcí, které vám pomohou přizpůsobit všechny vaše webové stránky WordPress, vytvářet vyskakovací okna a integrovat se spoustou třetích – party služby. Je zde také bezplatné téma pro Elementor, které lze použít, pokud si pro svůj web ještě musíte vybrat.

Rozdíl mezi Elementor Pro a bezplatnou verzí si můžete přečíst na webových stránkách Elementor.

Porovnání funkcí Divi vs Elementor

Cílem obou pluginů je vyřešit stejný problém – usnadnit vytvoření vlastního webu WordPress – a proto sdílejí podobné seznamy funkcí. Abychom vám pomohli při rozhodování, který z nich si vybrat, zde je porovnání jejich klíčových funkcí.

Šablony upravitelného obsahu

Sady rozvržení prvků

Elementor (na obrázku výše) i Divi přicházejí se stovkami vysoce kvalitních upravitelných šablon.

I když je skvělé, že vám oba pluginy umožňují vytvořit si vlastní návrhy stránek od nuly, může to být časově náročné, nemluvě o docela obtížných, pokud vaše návrhové schopnosti nejsou příliš mnoho.

Naštěstí jsou Divi a Elementor Pro a v menší míře bezplatná verze Elementoru plná kvalitních šablon. Můžete použít šablony, jakmile přijdou, a provést pouze několik úprav jejich textu a obrázků, nebo je zcela přizpůsobit tak, aby se staly jedinečnými vzory.

Mezi příklady typů šablon, ke kterým získáte přístup pomocí obou pluginů, patří:

 • firemní a obchodní webové stránky šablony
 • marketingové, designové a SEO šablony agentur
 • mnoho různých šablon elektronického obchodu
 • spousta poskytovatelů služeb a šablon nezávislých
 • šablony online portfolia
 • blogové šablony pokrývající témata jídla, cestování a zdraví
 • více šablon vstupních stránek zaměřených na prodej.

Jak vidíte, jakýkoli typ webů, které plánujete, nebo část obsahu, kterou potřebujete vytvořit, pravděpodobně najdete šablonu, která je připravena jít.

Divi Marketing Demo Domovská stránka

Příklad jednoho z upravitelných rozvržení Divi.

Pokud tomu tak není, měl by existovat ten, který přesně odpovídá vašim požadavkům.

Pokud jde o počet šablon, ke kterým získáte přístup s každou z těchto zásuvných modulů pro tvorbu stránek, má Elementor Pro působivé 150 plus šablony, zatímco Divi posouvá věci ještě více s více než 1100 rozloženími. Bezplatná verze aplikace Elementor má pouze kolem 40 šablon, ale z tohoto menšího výběru můžete najít tu, kterou potřebujete.

Přestože je snadné se zaměřit na čísla, je třeba zmínit, že je nejlepší zvolit si plugin s nejvíce šablonami, které jsou pro váš projekt nejvhodnější, než ten, který má celkově nejvíce možností.

Organizace šablony

Rozložení Divi je uspořádáno do balíčků webových stránek, aby bylo možné spravovat jeho neustále se rozšiřující knihovnu šablon. Každé balení obvykle obsahuje šablonu domovské stránky a také rozvržení pro přidání dalšího obsahu na váš web, jako jsou například informace o, kontaktních a vstupních stránkách, blogových příspěvcích a portfoliích.

Divi Layout Pack

Šablony Divi jsou uspořádány do balíčků, které obsahují více rozvržení pro vytvoření určitého typu webu.

Balíčky rozložení Divi jsou užitečné, protože vám poskytují většinu (pokud ne všechny) šablon, které budete potřebovat ke spuštění svého webu. Můžete však libovolně kombinovat šablony z různých balíčků a vytvořit si svůj vlastní web.

S Elementorem nejsou šablony tak jasně uspořádány do balíčků webů, takže procházení knihovny je méně pohodlné než u Divi. Existuje však několik sad šablon, které byly všechny navrženy pro stejný účel, například řada rozvržení pro vytvoření webové stránky digitální agentury nebo online portfolia..

Importování šablon elementů

Oba pluginy usnadňují import jejich šablon do vašich příspěvků a stránek.

S oběma zásuvnými moduly je import šablon velmi přímý, což vám umožní rychle položit základy pro váš nový web nebo přidat další stránky na váš stávající web..

Shrnutí šablon obsahu

Příklad rozložení prvku

Příklad jedné z upravitelných šablon Elementor Pro.

Bez ohledu na to, zda zvolíte Divi nebo Elementor Pro, získáte přístup ke spoustě vysoce kvalitních šablon pro vytváření všech typů webů a přidávání jednotlivých částí obsahu na vaše stránky.

Díky systému webových stránek společnosti Divi je snazší rychle najít a importovat sadu šablon, které byly všechny navrženy pro stejný projekt..

S Elementor existuje několik balíčků webových stránek nebo sad, jak se jim říká. Většina šablon Elementoru jsou však jednotlivá rozvržení navržená pro přidání jedné stránky na váš web, spíše než vytvoření celého webu..

I když získáte velké množství šablon s oběma zásuvnými moduly, nejlepší způsob, jak se rozhodnout, který tvůrce stránek je pro vás v tomto ohledu nejvhodnější, je procházet jejich knihovny (zobrazit knihovny Divi a Elementor) a zjistit, které jsou pro daný typ relevantnější web, který vytvoříte.

Funkce pro tvorbu stránek

Právě se chystáme podívat na rozhraní stránek pro tvorbu stránek Divi a Elementor, abychom demonstrovali proces vytváření obsahu a uživatelský zážitek obou pluginů.

Než se však podíváme na to, jak fungují, je zde rychlý přehled některých nejlepších funkcí rozhraní pro tvorbu stránek Divi a Elementor:

 • Schopnost přetahovat prvky kolem stránky.
 • Možnost vrátit zpět a znovu provést akce a zobrazit historii úprav stránky.
 • Schopnost výrazně přizpůsobit některý z prvků, které tvoří vaši stránku.
 • Možnost náhledu návrhů stránek v celé řadě výřezů, včetně zobrazení smartphonu a tabletu.
 • Schopnost vytvářet opakovaně použitelné prvky obsahu, které lze rychle vložit na více stránek.

Jak ukazuje výše uvedený seznam funkcí, můžete s těmito nástroji udělat mnohem více, než můžete se standardním editorem WordPress.

Nyní se podívejme, jaké to je použít tyto doplňky k vytvoření vlastního designu stránky pro váš web WordPress..

Rozhraní pro tvorbu stránek

Jak již bylo zmíněno, Elementor i Divi přidávají na vaše webové stránky WordPress nové rozhraní, které můžete použít k vytváření vlastních návrhů a rozvržení vašich příspěvků, stránek a dalšího obsahu..

Tlačítko spouštění Tvůrce stránek

Oba pluginy přidávají do editoru WordPress tlačítko, které vám umožňuje vytvářet obsah pomocí jejich tvůrců stránek.

Jakmile klepnutím na tlačítko spustíte nástroj pro tvorbu stránek, můžete začít používat rozhraní drag-and-drop rozhraní Divi a Elementor, abyste mohli dělat mnohem více, než můžete s výchozím editorem WordPress..

Uživatelské rozhraní editoru Elementor

Tito tvůrci stránek nahrazují výchozí editor WordPress vlastním uživatelským rozhraním pro úpravy obsahu.

Pokud jde o vytvoření vlastního návrhu stránky, oba pluginy používají struktury založené na řádcích a sloupcích, které vám umožňují sestavit rozvržení. Každá stránka může mít více řádků a každý řádek může obsahovat více sloupců, což vám při vytváření stránek poskytuje velkou volnost.

Struktura řádků a sloupců elementu

Elementor (na obrázku) i Divi používají řádky a sloupce k vytváření struktur rozvržení stránky.

Protože oba pluginy obsahují dobrý výběr předdefinovaných rozložení sloupců, můžete rychle začít budovat strukturu své stránky.

Možnosti řádků a sloupců Divi

Při přidávání nového řádku na vaše stránky má Divi několik předdefinovaných rozložení sloupců.

Pokud chcete upravit rozdělení sloupců, můžete tak snadno provést pomocí Elementoru jednoduše přetažením ohraničení sloupce pro zvětšení nebo zmenšení jeho šířky.

Velikost šířky sloupce elementu

Na rozdíl od Divi vám Elementor (na obrázku) umožňuje přetáhnout ohraničení sloupců, abyste získali plnou kontrolu nad šířkou sloupců.

Ačkoli nemůžete přetáhnout ohraničení sloupců a změnit jejich velikost v Divi, můžete přednastavenou strukturu sloupců přepnout na řádek, který již byl přidán na vaši stránku, a změnit jej na jiné rozdělení sloupců. Tím se vaše možnosti mírně omezí, ale měli byste být schopni najít předdefinované rozvržení, které odpovídá nebo alespoň velmi blízko vašim požadavkům..

Struktura sloupců Divi

Divi vám umožňuje změnit strukturu sloupců řádků, které jste již na svou stránku přidali.

Vzhledem ke struktuře založené na řádcích a sloupcích nemůžete umístit prvky své stránky kdekoli, například na sebe nebo s mírně se překrývajícími hranami, jako můžete pomocí nástroje pro tvorbu stránek, který nepoužívá WordPress, jako je jako Instapage (přečtěte si naši recenzi na Instapage, kde se dozvíte více o této hostované službě pro tvorbu vstupní stránky).

Editor úvodní stránky Instapage

Na rozdíl od tvůrců stránek Divi a Elementor, hostovaný tvůrce vstupní stránky, Instapage, vám umožní skládat položky na sebe..

Místo toho musí u obsahu Divi a Elementor obsah vaší stránky fungovat v mezích vytvořené struktury řádků a sloupců. Pro některé čtenáře však bude mít struktura rozvržení řádků a sloupců přednost před úplnou volností nástroje, jako je Instapage..

Rozhraní pro tvorbu stránek Divi

Rozhraní Divi Builder se velmi liší od standardního rozhraní editoru WordPress.

Nicméně, jak už bylo řečeno, ať už si vyberete Divi nebo Elementor, stále máte při tvorbě svých stránek hodně tvůrčí svobody.

Například oba pluginy vám poskytují plnou kontrolu nad vzhledem vašich sloupců a řádků, včetně barev, ohraničení, zobrazení na pozadí a zarovnání. Stejně jako ostatní prvky, které můžete přidat na své stránky pomocí Divi a Elementor, můžete také použít animační efekty na své řádky, jako jsou efekty zasunutí nebo prolnutí..

Nastavení efektu pohybu prvku

Kromě použití animací a pohybových efektů na prvky stránky vám oba pluginy umožňují přizpůsobit vzhled sloupců řádků a buněk.

Jakmile na stránku přidáte jeden nebo více řádků, můžete začít vkládat prvky do rozvržení a pokračovat ve vytváření vlastního návrhu obsahu..

Souhrn rozhraní tvůrce stránek

Uživatelská rozhraní Divi i Elementor prošli od prvních dnů modulů pro tvorbu stránek dlouhou cestu a jsou také významným odklonem od standardního prostředí pro editaci obsahu WordPress..

Z tohoto důvodu bude mít cokoli z obou nástrojů co nejvíce potřebovat období učení a přizpůsobení. Ani ti, kteří jsou zkušenými uživateli WordPressu, ale nejsou obeznámeni s jeho moderními pluginy pro tvorbu stránek, pravděpodobně nebudou s těmito nástroji hned schopni udělat přesně to, co chtějí..

S trochou vytrvalosti a několika pokusů a omylů byste však měli být schopni vytvořit takové návrhy obsahu, které s výchozím editorem WordPress prostě nejsou možné..

Jednou užitečnou funkcí, kterou Divi má a Elementor, není režim drátového modelu. Přepnutí do tohoto zobrazení v nástroji pro tvorbu stránek skryje obsah stránky a odhalí základní strukturu. Díky tomu je snazší zjistit, jak byla stránka vytvořena a jaké moduly obsahuje. Elementor má podobnou funkci Navigátoru, ale není to tak užitečné.

Zobrazení drátového modelu Divi Page Layout

Na rozdíl od produktu Elementor vám Divi nabízí možnost přepnutí do režimu drátového modelu, aby bylo jasnější zobrazení struktury stránky.

Z těchto dvou nástrojů je Elementor pravděpodobně snadnější používat. Jeho uživatelské rozhraní není tak jedinečné jako Divi, a proto má méně křivky učení.

Widgety a moduly

Oba pluginy, které vám pomohou vytvořit efektivní stránky pro váš web, zahrnují působivý výběr widgetů a modulů, které můžete vložit do rozvržení pomocí rozhraní pro tvorbu stránek..

S bezplatnou verzí Elementoru získáte přístup k 30 základním widgetům, zatímco pro verze pluginu obsahuje více než 40 dalších pokročilých widgetů. Uživatelé Divi mohou na své stránky přidat 40 modulů.

Moduly a widgety obou pluginů jsou také vysoce přizpůsobitelné, takže máte plnou kontrolu nad tím, jak vypadají, jakmile budou přidány na vaše stránky.

Některé příklady těchto modulů:

 • Tlačítka a výzvy k akci
 • Cenové tabulky
 • Ohlasové kolotoče
 • Seznamy příspěvků na blogu
 • Mřížky obsahu portfolia
 • Odpočítávací měřiče
 • Přehrávače videa

Pokud jde o moduly, ke kterým máte přístup pomocí obou těchto nástrojů, existuje mnoho přechodů a všechny, které jsou v jednom zásuvném modulu, ale nejsou ve druhém, by neměly být vypínače, jako jsou flip boxy Elementoru. které nejsou v Divi nebo možnost filtrovatelného portfolia Divi, která není v Elementoru.

Pokud jde o to, zda Divi nebo Elementor má lepší výběr modulů, je těžké prohlásit jednoho za vítěze. Elementor Pro má více než Divi, ale opravdu záleží na tom, které prvky chcete na své stránky přidat.

Možnosti motivů WordPress

Oba pluginy by měly fungovat s jakýmikoli tématy, které „respektují standardy kódování WordPress stanovené jeho Codexem“, ale pokud ještě musíte svůj web spustit a vybrat si téma, nebo pokud pro svůj web hledáte nový, Divi a Elementor mají svá vlastní témata.

Jak již bylo zmíněno dříve, stejně jako plugin pro tvorbu stránek Divi je zde také téma Divi WordPress. Cenová část tohoto srovnání obsahuje všechny podrobnosti o zakoupení těchto nástrojů – pokud si však zakoupíte plugin Divi, získáte také přístup k tématu Divi. Pokud tedy vytváříte nový web WordPress, nemusíte si dělat starosti s hledáním vhodného tématu, pokud se rozhodnete Divi je nejlepším tvůrcem stránek pro svůj projekt.

Divi vs Elementor WordPress Themes

Nákup doplňku Divi Builder přichází s tématy Divi a Extra WordPress, zatímco tým Elementor vytvořil zdarma téma pro použití s ​​jejich tvůrcem stránek..

Tým Elementoru vytvořil téma zdarma nazvané Hello Elementor, které popisuje jako being obyčejnou vanilku & lehké téma pro jejich tvůrce stránek. Na webových stránkách Elementor je také seznam doporučených bezplatných a prémiových témat třetích stran.

Z tohoto důvodu si nemusíte dělat starosti s hledáním vhodného tématu u Elementoru ani Divi, protože vám nabízejí kompatibilní možnost.

Stavitelé témat

Většina pluginů pro tvorbu stránek obvykle umožňuje pracovat pouze s obsahem příspěvku nebo stránky, nikoli s částmi vašeho webu, které jsou definovány vaším motivem, jako jsou oblasti záhlaví a zápatí, nebo šablony šablon jednotlivých blogů a blogů.

Po nedávných aktualizacích však mají pluginy Divi i Elementor Pro nyní funkci, kterou popisují jako Theme Builder.

To znamená, že pro svůj web můžete navrhnout vlastní záhlaví a zápatí, a to buď od nuly, nebo pomocí jejich šablon, a poté tuto vlastní záhlaví nebo zápatí přiřaďte ke všem svým webům nebo k jejich konkrétním částem..

Rozvržení záhlaví tvůrce motivu prvku

Elementor Pro má mnoho záhlaví, zápatí a dalších šablon pro použití s ​​funkcí Theme Builder.

S Elementorem dochází k vytvoření vlastní oblasti záhlaví v rozhraní pro tvorbu stránek, což vám dává plnou kontrolu nad tím, jak tato oblast na vašem webu vypadá, bez ohledu na to, jaké téma používáte.

Editor záhlaví Tvůrce motivu prvku

Vlastní záhlaví a další prvky motivu můžete vytvořit v Tvůrci stránek Elementor.

Dynamický obsah, jako je logo webu a nabídka, která se má zobrazit ve vlastní záhlaví, lze definovat pomocí rozhraní pro tvorbu stránek Elementor..

Divi Theme Builder funguje téměř stejným způsobem jako Elementor Theme Builder, což vám dává kontrolu nad všemi aspekty vašeho webu WordPress..

Nastavení nástroje Divi Theme Builder

Stejně jako v případě produktu Elementor Pro vám program Divi Theme Builder (na obrázku) umožňuje navrhnout vlastní šablony motivů prostřednictvím svého editoru a poté přesně ovládat, kdy jsou na vašem webu použity..

Funkce, jako je nastavení podmíněného publikování obou nástrojů, usnadňují automatické přiřazování šablon, například vlastního rozvržení jednotlivých příspěvků, obsahu z určitých kategorií, například.

Pokud chcete navrhnout vlastní záhlaví, zápatí, šablony příspěvků na blogu a další, umožní vám to funkce Divi i Elementor Pro pomocí funkcí pro tvorbu motivů. Oba pluginy tuto funkci implementovaly opravdu dobře.

Další funkce

Kromě toho, že mají všechny základní funkce, které vytvářejí skvělý plugin pro tvorbu stránek, jako je velká sada vysoce kvalitních šablon a výkonný vizuální editor, Divi a Elementor mají několik dalších funkcí, které stojí za zmínku.

Divi vede

Chcete-li se hádat z vytváření vlastních návrhů stránek, které se převádějí proti cílům vašeho webu, jako je například povzbuzení návštěvníků, aby kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře, připojili se k vašemu seznamu e-mailů, koupili produkt nebo podnikli nějaké další kroky, Divi má nástroj, který vám může pomoci optimalizovat váš obsah.

Tímto nástrojem je Divi Leads a je integrován do nástroje pro tvorbu stránek, který vám umožňuje provádět split testy vytvořením více verzí prvku stránky, jako je tlačítko nebo nadpis. Divi Leads poté zobrazí různé verze tohoto prvku v podskupinách publika.

Když je test spuštěn, sledují se interakce publika s různými verzemi prvků, což vám umožní jasně zjistit, která z nich přináší nejlepší výsledky proti vašim cílům. Jakmile vytvoříte varianty své stránky, které chcete otestovat, je celý proces spuštění experimentu a shromažďování údajů velmi praktický.

I když si můžete myslet, že vaše vlastní návrhy stránek vypadají skvěle, Divi Leads vám řekne, zda jsou skutečně efektivní, když vám pomohou konvertovat proti vašim cílům.

Ačkoli Elementor nemá funkci split-testování, lze ji integrovat s Optimalizací Google, což vám dává možnost spustit testování A / B na vašem vlastním obsahu. Integrace této funkce do nástroje pro tvorbu stránek, jako je tomu v případě Divi, však usnadňuje a zefektivňuje optimalizaci vašich vlastních návrhů..

Vyskakovací okna Elementor

Rozbalovací šablony Elementor

Elementor Pro má funkci vyskakovacího okna s vlastní sadou šablon, které vám mohou být užitečné.

Funkce, kterou Elementor Pro má, že Divi (a bezplatná verze Elementoru) není, je vyskakovací stavitel, který vám umožní vytvořit si vlastní poutavá vyskakovací okna, fly-ins, hello bary, celoobrazovkové displeje a více – vše prostřednictvím rozhraní pro tvorbu stránek Elementor.

Pokud chcete, aby návštěvníci na vašem webu provedli konkrétní akci nebo si prohlédli oznámení, vyskakovací okna a jejich varianty jsou skvělým způsobem, jak upoutat jejich pozornost.

Divi sice nemá vestavěnou funkci vytváření vyskakovacích oken, ale nákup Divi vám dává přístup k zásuvnému modulu pro vyskakovací a e-mailový modul, Bloom, což je užitečný nástroj, který jsme v minulosti zkontrolovali. Ještě jednou je však vhodnější integrace funkcí přímo do pluginu pro tvorbu stránek, jako je tomu u Elementoru, než použití samostatného nástroje.

Společenství

Elegant Themes odvedl skvělou práci při podpoře komunity kolem svých produktů, včetně pluginu Divi Builder. Jeho web obsahuje jeden z nejrušnějších blogů o WordPress, se spoustou užitečného obsahu pro uživatele Divi.

Kromě toho se po celém světě konají také osobní setkání, kde se můžete spojit s dalšími uživateli Divi. Oficiální skupina Divi Facebook, stejně jako mnoho neoficiálních, vám dává další místo, kde můžete získat podporu a inspiraci pro své projekty..

Komunita Elementor také zahrnuje osobní setkání, rušné skupiny na Facebooku a místo pro vývojáře pro spolupráci na zásuvném modulu.

Doplňky a možnosti upgradu

Vzhledem k tomu, že Divi i Elementor jsou velmi oblíbenými tvůrci stránek, bylo pro tyto pluginy vytvořeno několik doplňků třetích stran. Některé jsou bezplatné doplňky, zatímco jiné jsou placená rozšíření. Pokud však zjistíte, že s divi nebo elementorem nemůžete udělat něco, můžete si najít doplněk, který tuto funkci přinese tvůrcům stránek.

Kde najít doplňky pro Elementor a Divi:

 • Elegant Marketplace uvádí bezplatné a placené doplňky z celé řady zdrojů.
 • Stránka Doplňky Elementor obsahuje odkazy na bezplatné a placené možnosti.

Pokud nemůžete najít doplněk, který by váš problém vyřešil, je možné, že byste si ho mohli sami kódovat, nebo si najmout vývojáře, který vám ho postaví. Ve skutečnosti existuje mnoho informací pro vývojáře, kteří by chtěli vytvořit řešení pro tvůrce stránek na webu Elementor..

Možnosti cen

Zde je rychlý přehled možností stanovení cen pro tyto doplňky, než rozdělíme přesně to, co za své peníze dostanete:

 • Divi Builder: 89 USD za jednoletou licenci nebo 249 USD za celoživotní licenci, přičemž obě možnosti vám poskytují přístup k dalším pluginům a tématům od Elegant Themes.
 • Elementor: K dispozici je bezplatná verze, zatímco licence Elementor Pro začínají na 49 USD ročně.

Jak vidíte, plugin Divi Builder je dodáván s ostatními produkty od Elegant Themes, takže když si koupíte Divi Builder, získáte také přístup k pluginu pro sociální sdílení Monarch, přečtěte si naši recenzi Monarch zde. Obě licenční možnosti zahrnují přístup ke stejným sadám funkcí Divi Builderu a dalších produktů od Elegant Themes.

Možnosti ceny Divi

Divi Builder je k dispozici ve dvou cenových plánech.

Již jsme zkontrolovali balíček Elegant Themes, takže si můžete přečíst tento článek a zjistit, co přesně získáte, když se zaregistrujete. Bez ohledu na to, zda si vyberete roční nebo celoživotní licenci, můžete používat produkty Elegant Themes na neomezeném počtu webových stránek.

Cenové plány Elementor

Cena Elementor Pro závisí na tom, kolik webů chcete plugin používat.

S prvkem Elementor Pro umožňuje licence 49 $ použití na jednom webu, přičemž dražší možnosti pokrývají větší počet webů. Kromě toho jsou licence Elementor Pro stejné, což vám umožňuje přístup ke všem funkcím tohoto pluginu, bez ohledu na to, kterou možnost vyberete.

Divi Builder i Elementor Pro mají 30denní záruku vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet bez rizika.

Závěrečné myšlenky

Divi Builder i Elementor Pro jsou vzrušujícími a působivými editory obsahu pro WordPress. Nejenže vám poskytují plnou kontrolu nad vašimi příspěvky a stránkami, ale také nad záhlavími, zápatími a dalšími oblastmi vašeho webu. Kreativní potenciál vašeho webu pomocí obou nástrojů je téměř neomezený.

Bez ohledu na to, kterou si vyberete, nebudete zklamáni.

Chcete-li se však rozhodnout, podívejte se na jejich šablony, abyste zjistili, který plugin má více možností, které pravděpodobně pravděpodobně skutečně použijete.

Prohlížení výběru modulů je také dobrý nápad, pouze v případě, že existuje určitý prvek, který chcete přidat na svůj web a který není součástí Divi nebo Elementor.

Pokud jde o snadné použití, rozhraní Elementor je pravděpodobně snazší z nich začít. Pokud tedy nemáte čas ani sklon se učit úplně nový systém, může být pro vás Elementor lepší než Divi s jedinečným uživatelským rozhraním.

Pokud se o těchto tvůrcích stránek chcete stále dozvědět více, přečtěte si naši recenzi Divi Builder a naši recenzi Elementor, abyste získali úplný obrázek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me