Osm nejlepších nejlepších e-mailových předplatných pluginů pro WordPress (2020)

Nabídky WordPress


Od nejranějších dnů na internetu obchodníci pochopili důležitost pěstování e-mailového seznamu plného cílených a zapojených předplatitelů. Jako jeden z nejúčinnějších způsobů generování zisku online je zásadně důležitou součástí marketingové strategie libovolného webu.

Ale proč je vytváření seznamů a e-mailový marketing tak efektivní?

Stručně řečeno, jsou to vysoce osobní způsoby, jak vybudovat vztah s publikem. Jak se buduje důvěra, je větší pravděpodobnost, že si publikum koupí váš produkt.

Jakmile se zavázáte sestavit seznam, největší otázkou je samozřejmě: Jak získáte více odběratelů? Skvěle vypadající optin forma a silná motivace k odběru jsou zásadní pro generování optinů seznamů e-mailů – bez nich, proč by se někdo měl přihlásit?

Ale i s příjemnou formou a přesvědčivou motivací je nejdůležitější ze všeho dát optinovou formu maximální viditelnost na vašem webu. Čím více návštěvníků si prohlíží formulář optin, tím více odběratelů vygeneruje – je to tak jednoduché.

Bezpochyby nejefektivnějším způsobem, jak získat oční bulvy ve formě optinů, jsou vyskakovací okna.

Vyskakovací okna vyskočí na návštěvníky, zaručují maximální pozornost a zajišťují čtení obsahu. Proto jsou tak efektivní při generování konverzí.

Někteří z vás mohou tvrdit, že vyskakovací okna jsou rušivá a poškozují uživatelské prostředí, ale platí to pouze tehdy, když jsou nadužívány. Některé weby spamují návštěvníky pomocí vyskakovacích oken na každé stránce, čímž jim dávají špatné jméno.

Pokud jsou vyskakovací okna používána střídmě – a ve spojení s velkým obsahem – jen málo z nich bude mít námitky, zejména pokud hodíte skutečně cennou motivaci k registraci. Pokud použijete vyskakovací okna tímto způsobem, lidé je budou chtít vidět, aby se mohli přihlásit k odběru skvělých aktualizací a bezplatných zpráv!

Toto však není lekce o tom, jak a jak používat vyskakovací okna – zde vám ukážu osm z nejlepších vyskakovacích pluginů WordPress, takže můžete na svůj web přidat skvělá vyskakovací okna a rozšířit svůj seznam e-mailů. Pojďme se ponořit!

OptinMonster (od 144 $ ročně)

OptinMonster

OptinMonster je nejpokročilejší vyskakovací plugin na trhu, který nabízí širokou škálu sofistikovaných funkcí.

Za prvé, OptinMonster je určen pro více než jen vyskakovací okna, což vám umožní také vytvářet snímky, uvítací podložky, oznamovací lišty, vložené formuláře a další.

Každý typ formuláře je dodáván se sadou ohromujících šablon, z nichž si můžete vybrat (přesný počet šablon závisí na typu formuláře). Odtud můžete přizpůsobit každý prvek formuláře pomocí nového vizuálního tvůrce přetahování myší.

Máte také úplnou kontrolu nad když se zobrazí vyskakovací okna návštěvníkům – mohlo by to být ve chvíli, kdy na vaši stránku narazili, po určitém počtu sekund nebo když dosáhnou určitého bodu v článku.

OptinMonster byl také jedním z prvních, který si osvojil technologie záměru výstupu, což zajistí, že se návštěvníkům zobrazí vyskakovací okno, pouze když se chystají opustit váš web. Protože někteří návštěvníci se na váš web nikdy nemusí vrátit, maximalizuje to hodnotu každé návštěvy.

To také podporuje cílení na úrovni stránky, což vám umožní přizpůsobit obsah vyskakovacího okna tak, aby se odvolal na konkrétní členy publika na základě obsahu článku. A dostanete spoustu dalších pravidel cílení pro kritéria, včetně:

 • uživatelské zařízení
 • odkazující URL
 • geolokace
 • Použití Adblocku
 • … A mnohem více.

Plugin obsahuje analytiku na palubní desce, takže můžete rychle a snadno sledovat, které vyskakovací okno nejlépe převádí. V rámci analýzy můžete také nastavit testování A / B pro neustálé zlepšování konverzí.

Příklad OptinMonster

Můžete integrovat OptinMonster s více než 30 e-mailovými marketingovými službami, včetně všech velkých jmen.

Základní licence vás vrátí zpět 144 USD ročně, ale pokud chcete sofistikované funkce – včetně testování A / B a dalších pravidel cílení – budete potřebovat alespoň plán 300 $ Plus.

Oficiální webové stránky

Bloom (od 89 $)

Bloom plugin

Dále máme na trhu pluginů pro předplatné e-mailů dalšího velkého hráče: Bloom.

Bloom je produktem vysoce respektovaných Elegant Themes (tvůrců Divi) a podporuje intuitivní uživatelské rozhraní vytvořené na míru. Toto rozhraní můžete použít k vytvoření vizuálně ohromujících formulářů optin.

To mě přivádí k jedné z největších sil Bloom: Templates. Není neobvyklé, že pluginy pro optin obsahují šablony, takže to, co dělá Bloom tak zvláštním?

Na jedné straně je to kvalita – Bloom se může pochlubit některými z nejlépe vypadajících šablon kolem. Na druhé straně je to pouhé množství, protože Bloom podporuje neuvěřitelných 115 předdefinovaných šablon.

Každá šablona je plně přizpůsobitelná, se spoustou různých stylů ohraničení, plnou kontrolou orientace obrázku a nekonečnými barvami z čeho vybírat. To vám umožní vytvořit formulář optin, který odpovídá stylu vašeho webu.

Bloom také podporuje šest různých typů formulářů optin:

 1. Vyskakovací okna
 2. Fly-ins
 3. Widgety
 4. V souladu
 5. Pod obsahem
 6. Uzamčení obsahu

Tento poslední typ je zvláště inovativní a umožňuje vám nabízet prémiový obsah výměnou za e-mailovou adresu návštěvníka.

Typy květů

Kromě toho vám Bloom poskytuje rozsáhlou kontrolu nad tím, kde a kdy se zobrazují vaše formuláře optin. To zahrnuje funkci cílení na úrovni stránky, pomocí které můžete určit, na kterých příspěvcích, stránkách nebo kategoriích se má konkrétní formulář optin objevit.

Chcete-li se vyhnout tomu, aby byly vaše optiny příliš rušivé pro vaše návštěvníky, můžete také nakonfigurovat ideální okamžik pro zobrazení formulářů. K dispozici je šest spouštěčů:

 • Časová prodleva – zobrazí se po předkonfigurovaném čekání.
 • Spodní část příspěvku – zjistí, kdy návštěvník dosáhne spodní části vašeho příspěvku.
 • Po rolování – spustí se, když návštěvník dosáhne předdefinovaného bodu ve vašem příspěvku.
 • Po komentování – zobrazí se pouze poté, co návštěvník zanechá komentář.
 • Po zakoupení – zobrazí optin poté, co návštěvník dokončí proces platby.
 • Po nečinnosti – znovu upoutá pozornost návštěvníka po určité době nečinnosti.

Existuje jedna pozoruhodná opomenutí: Nemáte možnost použít spouštěč pro ukončení.

Bloom vám také pomůže zvýšit počet konverzí pomocí efektivní funkce testování A / B a navíc můžete sledovat všechny své statistiky a aktivity pomocí stylového panelu. Bloom pracuje také s 16 e-mailovými marketingovými službami, se všemi podporovanými hlavními (jak byste očekávali).

Jedinou nevýhodou Bloom je to, že na rozdíl od některých jiných nástrojů neexistuje žádný tvůrce formulářů drag-and-drop. I když si můžete plně přizpůsobit již existující šablony, nemůžete vytvořit 100% jedinečné návrhy, které můžete s OptinMonster a některými dalšími nástroji.

Bloom můžete začít přihlášením do členství v Elegant Themes. Cena je 89 USD ročně, ale zahrnuje také přístup ke všem zásuvným modulům a tématům Elegant Themes – včetně úžasného pluginu sociálních médií Monarch a pluginu pro tvorbu motivů / stránek Divi.

Pro více informací klikněte zde a přečtěte si naši rozsáhlou recenzi Bloom.

Oficiální webové stránky

MailOptin (zdarma, profesionální od 69 USD)

MailOptin

MailOptin je novějším účastníkem v poli zásuvných modulů pro vytváření seznamů e-mailů a je k dispozici jak v bezplatné verzi na WordPress.org, tak v prémiové verzi s mnohem více funkcemi. Zaměřím se hlavně na prvotřídní funkce – nezapomeňte si to zdarma prohlédnout.

MailOptin vám umožňuje vytvářet různé přihlašovací údaje, včetně vyskakovacích oken, formulářů s poštou, oznamovacích pruhů, modulů plug-in, formulářů s postranním panelem / widgety a upgradů obsahu.

Je dodáván s řadou šablon, z nichž je velmi snadné vytvářet krásné, vysoce převádějící formuláře. Jednou nevýhodou je, že má méně možností přizpůsobení, ale napraví to jednoduchou vlastní funkcí CSS.

Na rozdíl od těch, které přicházejí s vlastním vlastním vizuálním tvůrcem, MailOptin používá WordPress Customizer, který již znáte a milujete.

Příklad MailOptinu

Je dodáván s funkcí testování A / B split, která vám pomůže při rozhodování o tom, které formuláře převádějí nejlepší. Měřením dopadu změn na vaše metriky můžete zajistit, aby každá z nich přinesla pozitivní výsledky.

K dispozici je také funkce Lead Bank, která ukládá všechny potenciální zákazníky do WordPress. To je zvláště užitečné v případech, kdy je váš poskytovatel e-mailových služeb nefunkční, ztratíte s ním účet nebo raději nepoužíváte žádnou službu třetí strany.

Další věcí, díky které je MailOptin jedinečný, je to, že vám může také pomoci s automatizací e-mailů. Může například automaticky odesílat informační bulletiny obsahující vaše blogové příspěvky ihned po jejich publikování nebo jako denní, týdenní nebo měsíční přehled e-mailů.

MailOptin je k dispozici zdarma v úložišti pluginů WordPress. Pokud potřebujete pokročilejší funkce, například hlavní banku, analytiku, detekci Adblock a další pravidla a spouštěče zobrazení, zvažte přechod na placenou verzi.

Oficiální webové stránky

Převést Pro (od 99 $)

Převést Pro

Convert Pro je samostatný plugin pro předplatné e-mailů WordPress od společnosti Brainstorm Force – stejní lidé za oblíbeným pluginem Convert Plus na CodeCanyon a tématem Astra.

Pokud jde o funkčnost, Convert Pro má mnoho podobností se službou OptinMonster, kterou jste viděli výše. Velký rozdíl je však v tom, že Convert Pro je skutečný plugin WordPress. To znamená, že všechno se děje na vašem vlastním serveru – nepřipojujete se k serveru služby, jako jste u OptinMonster.

Za prvé, Convert Pro vám umožní vytvořit celou řadu různých formulářů předplatného e-mailu, s možnostmi pro:

 • Vyskakovat
 • Zasunutí
 • Informační lišta
 • Vložený / in-content
 • Widget
 • Převést mat
 • Výplň obrazovky

Pro všechny tyto různé formy si můžete vybrat z mnoha skvělých šablon. Nebo můžete tyto šablony upravit, nebo si vytvořit vlastní od nuly pomocí plný editor drag-and-drop.

Převést rozhraní Pro

Stejně jako OptinMonster, Convert Pro vyniká, pokud jde o kontrolu kdy a kde se vaše formuláře objeví.

Svoje formuláře můžete zacílit na konkrétní obsah WordPress, zařízení (např. Pouze mobilní uživatele), odkazující adresy URL a mnoho dalšího. Můžete dokonce zacílit na formuláře podle toho, zda je návštěvník přihlášen na váš web WordPress.

A ke kontrole, kdy se vaše formuláře objeví, můžete použít spouštěče, jako je čas na webu, hloubka posunu a skvělá technologie ukončení záměru, která vám umožní počkat, až se návštěvník chystá opustit.

Chcete-li analyzovat a optimalizovat své formuláře, získáte analytiku na palubní desce a také vestavěné testování A / B pro porovnání různých formulářů proti sobě.

Konečně má aplikace Convert Pro 35 a více integrací, které vám zajistí synchronizaci s vaší oblíbenou e-mailovou marketingovou službou.

Převést Pro začíná na $ 99, což je trochu drahý. Tato cena vám ji však umožňuje použít neomezené webové stránky, což z něj dělá hodně, pokud jej plánujete použít na více webech.

Oficiální webové stránky

Prosperující potenciální zákazníci (od 67 USD)

Prospívá vede

Thrive Leads je výkonný plugin pro vytváření seznamů, který je dodáván s tunami typů formulářů pro optin, spoustou pravidel cílení / spouštění a vestavěnou analýzou a testováním A / B, které vám pomohou optimalizovat formuláře pro přihlášení k odběru e-mailů.

Začněme od začátku …

Thrive Leads vám umožní vytvořit deset různých typů formulářů k odběru e-mailů, z nichž všechny se můžete připojit k výběru velkého seznamu e-mailových marketingových služeb:

 1. Lightbox vyskakovací okno
 2. Panel oznámení
 3. Vložené formuláře
 4. Dvoustupňové formuláře pro přihlášení
 5. Snímky
 6. Widget
 7. Překrytí výplně obrazovky
 8. Skříňka na obsah
 9. Rolovací mat
 10. Ano ne

Pro každý formulář si můžete vybrat z množiny předpřipravených šablon nebo sestavit svůj design od nuly. Navrhování formulářů je jedním ze silných stránek Thrive Leads, protože můžete použít odizolovanou verzi vizuálního tvůrce stránky Thrive Architect s přetažením..

Příklad prosperujícího vedení

Odtud můžete pomocí laserového cílení cílit své formuláře na konkrétní obsah WordPress, uživatelská zařízení atd. A také získáte spoustu spouštěčů, které ovládají, kdy se vaše formuláře zobrazí, s možností:

 • čas
 • svitek
 • ukončit záměr.

A konečně Thrive Leads obsahuje opravdu pěkný analytický panel, který vám umožní zobrazit míru konverze vašich formulářů. A také můžete rychle nastavit testy A / B, abyste viděli, jak se liší různé variace.

Thrive Leads začíná na 67 USD za použití na jednom místě. Jednou z pěkných věcí ve struktuře cen Thrive Leads je však to, že dostanete celoživotní aktualizace. Licenci tedy budete muset obnovit pouze v případě, že chcete podporu dostávat i po prvním roce.

Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši úplnou recenzi služby Thrive Leads.

Oficiální webové stránky

Icegram (ZDARMA nebo pro od 97 USD)

Icegram

Pokud hledáte bezplatnou možnost, zvažte vyzkoušení pluginu Icegram.

Pro bezplatný plugin je Icegram překvapivě bohatý na funkce. Můžete vytvářet vyskakovací okna, akční lišty (horní nebo dolní), vyskakovací okna Messenger a oznámení o přípitku.

Pokud chcete vytvořit vyskakovací okno, máte na výběr spoustu šablon, a to i ve bezplatné verzi:

Icegram šablony

Neexistuje žádný vizuální tvůrce, takže rozhraní je trochu složité, abyste se dostali na kloub – místo toho si musíte vytvořit vyskakovací okno pomocí vizuálního editoru WordPress. Tohle je stěží obchod s penězi, ale také není uživatelsky přívětivý.

Plugin však dělá neuvěřitelně snadné vytvořit cílenou kampaň pro vaše dokončené vyskakovací okno. Můžete nakonfigurovat, kdy se objeví (včetně toho, na kterých stránkách, po kolik sekundách a mezi jakým datem) a na jakých zařízeních by se měla zobrazit..

Na obrazovce kampaně můžete také ovládat všechna vyskakovací okna na jednom praktickém místě, včetně dalších stylů, jako jsou akční lišty. Icegram pracuje se všemi hlavními e-mailovými marketingovými službami – dalším velkým plusem.

Pokud potřebujete více funkcí, existuje prémiová verze, která přidává podporu pro:

 • Ukončete cílení na cíl
 • Cílení na chování uživatelů
 • Analytics
 • Více typů formulářů, včetně tyčinek a stuh
 • 17 plus nová témata
 • Testování A / B (pouze na nejvyšší úrovni)
 • Geotargeting (pouze na nejvyšší úrovni)

Verze Pro začíná na 97 USD, ale pro testování A / B, geotargeting a některé další pokročilé funkce budete potřebovat verzi 147 USD.

Oficiální webové stránky

Ninja vyskakovací okna (26 $)

Ninja vyskakovací okna

Ninja Popups, který byl uveden na trh v roce 2012, se etabloval jako jeden z nejprodávanějších pluginů WordPress CodeCanyon všech dob a dosud bylo k dispozici přes 34 000 placených stažení.

Plugin vám umožňuje vytvářet vizuálně ohromující vyskakovací okna pomocí tun přednastavených šablon, nazývaných „témata“. V rámci každého motivu je řada předvoleb barevných schémat a několik možností rozvržení. To znamená, že pomocí stejného motivu můžete udělat velmi různá vyskakovací okna pouhými dvěma kliknutími myši.

Můžete také vytvářet vyskakovací okna s různými cíli – můžete si rozšířit seznam e-mailů, povzbudit sociální sdílení nebo zobrazit videa ve vyskakovacích oknech.

Chcete-li vytvořit vyskakovací okna, můžete použít vizuální editor, přetahování myší (i když nepovažuji editor za tak intuitivního jako editory jiných nástrojů):

Editor Ninja Popups

Hotová vyskakovací okna vypadají skvěle, s leštěným profesionálním vzhledem, který je velmi působivý pro plugin, který stojí jednorázových 26 dolarů. Vyskakovací okna také plně reagují, což znamená, že se zobrazují dokonale na mobilních zařízeních.

Chcete-li ovládat, jak se vaše vyskakovací okna zobrazí, získáte spoustu spouštěcích možností, s volbami pro záměr ukončení, nečinnost uživatele, časové zpoždění, hloubku posouvání a další.

Plugin lze integrovat do 40-ti e-mailových marketingových služeb a CRM, a také obsahuje vestavěné analytické funkce a testování A / B, které vám pomohou optimalizovat vaše formuláře.

Kromě základního pluginu existují tři prémiová rozšíření Ninja Popups. Umožní vám přidat další témata, pruhy pro přihlášení a formuláře pro přihlášení do oblasti widgetů a náklady od 9 do 13 USD.

Oficiální webové stránky

Hustle (ZDARMA)

Hustle plugin

Od chlapců za WPMU Dev je Hustle (dříve WordPress PopUp) jedním z nejpopulárnějších bezplatných vyskakovacích pluginů na trhu, s více než 80 000 webů, které tento plugin aktivně používají.

Tato lite verze je však poměrně omezená, ale umožňuje vám pouze sestavit jeden e-mail pro přihlášení, s některými dalšími omezeními funkčnosti a možností designu.

To znamená, že pokud potřebujete pouze jednoduché vyskakovací řešení, Hustle je nepochybně dobrý plugin. Je to lehké a rychlé načítání, s jednoduchým rozhraním, které usnadňuje vytvoření vyskakovacího okna.

I když jsou okna jednoduchá, okamžitě vypadají stylově a profesionálně:

Příklad shonu

Můžete integrovat vaše vyskakovací okna s nejpopulárnějšími e-mailovými marketingovými službami. Nebo můžete uložit nové předplatitele do své vlastní hlavní banky.

Chcete-li ovládat, kdy a kde se vaše vyskakovací okna zobrazí, získáte spoustu pravidel pro zobrazení a spouštěčů. Hustle je ve skutečnosti jedna z lepších volných možností, které najdete, pokud jde o pravidla cílení a spouštění.

Můžete zacílit na konkrétní obsah, přihlášené uživatele, uživatelská zařízení atd. Ke spuštění vyskakovacích oken můžete použít následující možnosti:

 • časová prodleva
 • hloubka posunu
 • klikněte
 • zájezdový záměr
 • Použití Adblocku

Pokud se vám líbí bezplatná verze Hustle, zvažte plnou zkušenost s upgradem na profesionální verzi – je k dispozici jako součást členství v programu WPMU Dev za 49 USD měsíčně..

Oficiální webové stránky

Závěrečné myšlenky

Pokud jste vážně při vytváření seznamu e-mailů – a zvyšování zisku svého webu – pak vyskakovací plugin je osvědčeným řešením pro přilákání odběratelů. Dokud s vyskakovacími okny nepřestanete přes palubu, neexistuje lepší způsob, jak upoutat pozornost návštěvníka a podpořit registraci.

Protože dobrý vyskakovací plugin může vaší firmě přinést spoustu hodnoty, ti nejlepší nepřijdou levně. Když však vezmete v úvahu, kolik dalších příjmů může větší seznam e-mailů řídit, náklady vypadají nevýznamně a je to jako dobrá investice.

Pokud však chcete vody pouze vyzkoušet, jsou tam také nějaké opravdu dobré bezplatné vyskakovací pluginy.

Všechny pluginy obsažené v tomto seznamu přidají na váš web stylová vyskakovací okna. Některé jsou výkonnější než jiné a přicházejí se šablonami, které vyhovují různým vkusům, takže vřele doporučuji vyzkoušet demo každého pluginu před výběrem oblíbeného..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map