Omezte kontrolu obsahu Pro: Rozšířený členský plugin WordPress od společnosti Pippin Williamson

Nabídky WordPress


Omezit obsah Pro je členský plugin bohatý na funkce pro WordPress, který obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření členského webu nebo online kurzu – nebo dokonce omezené oblasti obsahu pro zaměstnance.

I když existuje bezplatná verze pluginu, je poměrně omezená a není skvělou reklamou na to, co může profesionální verze udělat.

To zahrnuje velkou podporu platebních bran a mnoho skvělých nástrojů pro správu vašich členů. Kromě toho vám nástroj pro také umožňuje nastavit slevy, které vám pomohou zvýšit prodej členů.

Omezit obsah Pro

Restrikční obsah Pro byl vyvinut společností Pippin Williamson, Sandhills Development. Jak bylo uvedeno v mé nedávné recenzi na Easy Digital Downloads, Sandhills Development má vynikající výsledky ve vývoji profesionálních produktů WordPress a poskytování solidní podpory zákazníkům.

Kromě Easy Digital Downloads a blogu Pippins Plugins tým stojí také za affiliate plugin AffiliateWP, řešení Stripe plateb WP Simple Pay a plugin kalendáře událostí Sugar Calendar.

Podívejme se blíže na to, proč mnoho lidí považuje Omezit obsah Pro za jedno z nejlepších současných řešení členství WordPress.

Zdarma verze omezení obsahu

Bezplatnou verzi aplikace Restrict Content Pro, jednoduše nazvanou Restrict Content, si můžete stáhnout z WordPress.org nebo, pokud dáváte přednost, přímo ze stránky s pluginy vaší administrátorské oblasti WordPress.

U Easy Digital Downloads musí každý uživatel nainstalovat základní verzi pluginu. Toto si můžete stáhnout z WordPress.org a obsahuje mnoho skvělých funkcí, jako jsou kódy slev, podpora pro PayPal a analytické zprávy. Funkci pluginu lze dále rozšířit pomocí prémiových doplňků.

Omezit obsah je nastaveno jinak. Jedná se o samostatný produkt, který nabízí pouze základní funkce členství. Ti, kteří se rozhodnou pro omezení obsahu Pro, musí nainstalovat úplně samostatný plugin.

Obsah lze omezit použitím krátkého kódu omezení a také můžete vytvořit vlastní registrační a přihlašovací stránky pomocí krátkých kódů.

Po aktivaci pluginu uvidíte pod položkami, stránkami a dalšími vlastními typy příspěvků WordPress možnost „Omezit tento obsah“. To vám umožní definovat uživatelskou úroveň WordPress, která může vidět obsah obsažený v krátkém kódu omezení.

Omezit tento obsah

Na stránce nastavení pluginu můžete upravit zprávu, která se zobrazí, když se uživatel pokusí zobrazit stránku, ale nemá k tomu oprávnění..

Uživatelům z různých skupin uživatelů lze zobrazit jinou zprávu.

Omezte nastavení obsahu

Omezit obsah není v žádném případě špatný plugin – prostě nemá mnoho funkcí, které vám umožní dělat víc, než omezit obsah na předem definované uživatelské úrovně.

Pokud hledáte řešení pro bezplatné členství, možná budete chtít zvážit alternativní plugin, například Simple Membership, protože má podporu pro platby PayPal a Stripe a může se pochlubit mnoha možnostmi uživatelského profilu. Skvělé možnosti jsou také Konečný člen, Omezit přístup uživatelů a Členové WP.

Podle mého názoru by měl Sandhills Development zvýšit funkčnost Omezit obsah, aby lépe demonstroval, čeho mohou uživatelé WordPress dosáhnout s profesionální verzí. Bohužel v době psaní nebyl Omezený obsah aktualizován po dobu 12 měsíců, takže se nezdálo, že by byl aktivně podporován.

Co omezuje nabídku obsahu Pro?

Rozdíl mezi Omezit obsah Pro a jeho protějškem zdarma je noc a den. Omezit obsah Pro je maloobchodní prodej jen za 99 $ ročně, což je pokročilý produkt WordPress, který lze použít k vytváření mnoha typů webových stránek..

Doplněk obsahuje funkce, jako je zákaznický panel, který uživatelům umožňuje prohlížet a spravovat svůj účet, a kódy slev, které podporují registraci členů..

Přijímání plateb by nemělo být problém, protože služba Restrict Content Pro podporuje několik platebních bran, jako jsou Stripe, PayPal, Authorize.net a 2Checkout. Plugin se také integruje s WooCommerce.

O vašich členstvích a příjmech lze generovat řadu přehledů, které vám poskytnou lepší představu o tom, jak si vaše členství vedou. Můžete také exportovat informace o členství a platební informace ve formátu CSV.

Omezte funkce Content Pro

Opravdu působivá je úroveň kontroly, kterou máte s Omezit obsah Pro.

Ze zákaznického panelu mohou uživatelé nejen zobrazit aktuální stav svého členství, ale také upgradovat a downgradovat na různé plány a pouze platit rozdíl.

Jako správce můžete vytvořit libovolný typ plánu členství, který chcete – ať už se jedná o prémiové předplatné, zkušební verzi, která lidem umožní testovat vaši službu nebo bezplatný účet. Stránka Členství umožňuje zobrazit, kteří členové jsou aktivní, čekající na vyřízení, jejichž platnost vypršela a byla zrušena.

Na konci můžete také definovat, jaké e-maily se budou zasílat zákazníkům, jako jsou potvrzení o platbách a připomínky k obnovení.

Omezte funkce Content Pro

Omezit obsah Pro lze použít k napájení celé řady webových stránek, včetně soukromých blogů pouze pro členy, členství v klubech a soukromých webových stránek pro školy a jiné organizace..

Doplněk může být také integrován s WP Job Manager, který vám pomůže vytvořit plně funkční desku pracovních míst, a můžete omezit fóra a témata ve vašem fóru bbPress na placení předplatitelů.

Podívejte se na stránku případu Omezit obsah Pro, kde najdete další příklady toho, co dokáže Omezit obsah Pro.

Verze 3.0

Od chvíle, kdy byl spuštěn program Restrict Content Pro, byl neustále vylepšován a vylepšován. Nejnovější verze je verze 3.0 beta, která byla vydána v lednu 2019.

Toto hlavní vydání bylo ve vývoji téměř rok. Zavedl dvě nové vlastní tabulky pro ukládání členství a novou možnost pro zákazníky platit dražší členské plány ve splátkách. Obsah lze nyní omezit na více než jednu skupinu uživatelů.

Omezte platební plány pro obsah Pro

V oblasti účtu mého účtu Omezit obsah Pro jsem měl také možnost stáhnout verzi 2.9.15, ale pro účely této kontroly jsem se rozhodl nainstalovat verzi 3.0 beta na svůj testovací web.

Podívejte se na oznamovací příspěvek ‘Verze 3.0 beta uvolněný‘ od Ashley Gibson, kde najdete veškeré podrobnosti o nových funkcích, které byly přidány, a opravených chybách..

Omezení přístupu pomocí Omezení obsahu Pro

Po aktivaci Omezit obsah Pro se u vašich příspěvků, stránek a vlastních typů příspěvků zobrazí možnost Omezit tento obsah. Funguje to stejným způsobem jako bezplatná verze. Ve verzi pro však máte větší kontrolu nad tím, kdo uvidí omezený obsah.

Možnosti přístupu členů

Obsah můžete omezit na uživatele, kteří zakoupili konkrétní členství, na uživatele s dostatečnou úrovní přístupu nebo na členy, kteří mají určitou roli.

Obsah lze také částečně omezit a uživatelům můžete ukázat výňatek, který jim poskytne náhled toho, co vidí platící členové.

Omezit tento obsah

Tyto stejné možnosti přístupu členů lze použít přímo na vlastní typy příspěvků. Můžete například omezit přístup ke všem blogovým příspěvkům, všem stránkám nebo vlastnímu typu příspěvku, například k portfoliu.

Omezit všechny příspěvky

Celé kategorie a značky mohou být omezeny na platící členy. Musíte pouze definovat úroveň přístupu potřebnou k zobrazení obsahu.

Omezení kategorie

Jak můžete vidět, Omezit obsah Pro vám poskytuje velkou kontrolu nad tím, kdo má povoleno zobrazit konkrétní obsah na vašem webu.

Správa členství s omezením obsahu Pro

Nastavení Omezit obsah Pro najdete pod položkou „Omezit“ v administrátorské oblasti WordPress. Odtud můžete vytvářet nová členství, kontrolovat zprávy a konfigurovat, jak plugin funguje.

Na stránce Členství jsou uvedeny všichni uživatelé s členstvím na vašem webu. Můžete filtrovat členy podle plánu členství, který mají, a zjistit, které jsou aktivní, jejichž platnost vypršela nebo byla smazána.

Když kliknete na uživatele, přejdete na stránku s podrobnostmi o členství. Tato stránka vás informuje o aktuálním stavu členství a informuje vás o zahájení členství a jeho vyúčtování.

Z této stránky můžete také změnit stav členství. To je užitečné, pokud například chcete odměnit dlouhodobého zákazníka prodloužením členství.

Podrobnosti o členství

Níže je seznam všech provedených plateb a v případě potřeby zde můžete ručně přidat platbu.

Sekce poznámek v dolní části stránky je užitečná pro přidání připomenutí členství zákazníka. Můžete například přidat připomenutí, že zákazníkovi bylo zdarma poskytnuto členství v soutěži nebo že byl prodloužen zkušební doba.

Tyto poznámky časem pomohou vám i ostatním zaměstnancům zapamatovat si klíčové milníky v účtu zákazníka.

Informace o platbě členství

Každá osoba, která se přihlásí k členství, bude uvedena na stránce zákazníků.

Zde můžete ručně změnit jejich jméno a e-mailovou adresu a zjistit, zda souhlasili s některými podmínkami, které jste od nich požadovali. Zde jsou také zobrazeny úplné informace o jejich členství a platbách a v části Poznámky jsou uvedeny další informace o zákazníkovi.

Detaily zákazníka

Na stránce úrovní členství můžete vytvářet své členské plány a počet plánů, které můžete vytvořit, není nijak omezen.

Zde je definováno vše o plánu členství, včetně jména, popisu, délky trvání a ceny členství. S tarifem lze účtovat volitelný registrační poplatek. Tím, že toto záporné, můžete dát slevu na první platbu. Alternativně můžete účtovat vysoký registrační poplatek a nízký obnovovací poplatek, abyste odměnili ty, kteří v následujících letech obnoví své členství.

Můžete také definovat roli uživatele, kterou má zákazník při registraci, a jakou úroveň přístupu WordPress, které jim byla udělena.

Přidat novou úroveň

Kódy slev jsou nezbytnou součástí propagace vašich plánů členství a odměňování dlouhodobých zákazníků.

Na stránce slev můžete nastavit kód slevy a to, zda je sleva stanovenou částkou nebo procentem. Slevy mohou být omezeny na konkrétní členské plány a mohou být nastaveny tak, aby vypršela do určitého data a stanoveného počtu použití.

Přidat novou slevu

Všechny přijaté platby jsou uvedeny na stránce plateb. Můžete zkontrolovat jakoukoli platbu a upravit informace, jako je uživatelské jméno, zaplacená částka, datum platby a stav platby.

Na této stránce jsou uvedeny údaje o členství, ve kterém byla platba provedena, a zda byly při platbě použity nějaké slevy.

Upravit platbu

Na stránce přehledů se zobrazují vaše příjmy, vrácené peníze a registrace; můžete filtrovat data podle měsíce a podle úrovně členství.

Přehled zisků

Proces vytváření členství, ověřování plateb a úpravy zákaznických informací je vše jednoduché. Pokud si nejste jisti jakýmkoli aspektem použití pluginu, doporučujeme odkazovat na oblast dokumentace Omezení obsahu Pro.

Jedna stránka, kterou byste si měli uložit z oblasti dokumentace, je stránka krátkých kódů, která obsahuje seznam všech dostupných krátkých kódů a uvádí příklady toho, jak lze každou použít..

Není však nutné si tyto krátké kódy pamatovat, protože když aktivujete Omezit obsah Pro, vytvoří se všechny potřebné stránky, jako je registrace, aktualizace fakturačních informací, úpravy profilů a další.

Registrační formulář

Styl vašich formulářů a polí se změní v závislosti na motivu WordPress, který používáte. Výše uvedený příklad ukazuje, jak by formulář vypadal pomocí výchozího motivu WordPress, dvacet devatenáct.

Bohužel v tuto chvíli neexistuje správce stylů ani vizuální tvůrce drag-and-drop, který vám pomůže změnit vzhled a dojem z vašich formulářů. To je něco, co bych rád viděl integrovaný do pluginu v budoucnu.

Mezitím se podívejte na stavitele formulářů z Figarts. Tento doplněk umožňuje maloobchodní prodej za 29 USD a umožňuje přidat vlastní pole do formulářů pomocí nástroje drag-and-drop Builder..

Konfigurace Omezit obsah Pro

Ve spodní části nabídky Správce Omezit obsah Pro najdete nastavení, export a nástroje. Odkaz nápovědy načte oblast dokumentace na oficiálním webu a na stránce doplňků jsou uvedeny všechny oficiální doplňky a profesionální doplňky.

Hlavní stránka nastavení pluginu je rozdělena do pěti karet: Obecné, Platby, E-maily, Faktury a Různé.

Chcete-li dostávat automatické aktualizace, musíte zadat obecné informace o licenci na kartě Obecné. Tato stránka nastavení je také místem, kde definujete důležité stránky, například stránku registrace a stránku účtu.

Hlavní nastavení pluginu

Možnost automatického obnovení vám umožňuje rozhodnout, zda se členství bude vždy obnovovat nebo nikdy neobnovovat, nebo zda se zákazník může rozhodnout.

Zde můžete zadat i zprávu s omezeným obsahem. To se provádí pomocí vizuálního editoru WordPress, takže můžete do zprávy snadno formátovat text a přidávat obrázky a videa.

Hlavní nastavení pluginu

Na kartě platby můžete vybrat svou měnu a definovat, které platební brány chcete přijmout pro platby členství. K dispozici je režim karantény, který vám pomůže vyzkoušet, zda byly platby správně nakonfigurovány.

Pokud se rozhodnete přijímat platby prostřednictvím určité platební brány, nezapomeňte na této stránce zadat informace o API.

Nastavení plateb

Můžete si vybrat, zda chcete odesílat e-maily ve formátu prostého textu nebo pomocí šablony přizpůsobené pomocí vizuálního editoru WordPress.

Všechno od e-mailové adresy po hlavičku lze upravit. Chcete-li, aby vypadaly profesionálněji, můžete k e-mailům připojit logo.

Další užitečnou možností je ověření e-mailem, které zajistí, že se zákazníci zaregistrují pomocí platné e-mailové adresy.

Nastavení e-mailu

E-maily odeslané pro nové aktivace členství, zrušená členství, zrušená členství, připomenutí vypršení platnosti, připomenutí vypršení platnosti, připomenutí obnovení, bezplatná členství, zkušební členství, potvrzení platby a selhání obnovení platby můžete upravit..

Předmět a obsah každého e-mailu lze podle potřeby změnit. Protože se používá vizuální editor WordPress, můžete tyto e-maily učinit tak jednoduchými nebo složitějšími, jak si přejete.

Šablona e-mailu

Faktury lze také přizpůsobit.

Existují pole pro zadávání informací o vaší společnosti, e-mailovou adresu a text záhlaví a zápatí, jakož i sekci poznámek pro přidání dalších užitečných informací.

Nastavení faktury

Karta Různé obsahuje řadu nastavení.

V horní části jsou možnosti přesměrování uživatelů na zadanou stránku, když se pokoušejí zobrazit obsah vyhrazený pro členy. Ve výchozím nastavení jsou uživatelé přesměrováni na vaši stránku pokladny, ale pokud chcete, můžete je poslat na jinou stránku, jako je například vaše registrační stránka nebo na stránku plánů, která podrobně popisuje různé členské plány, které máte v nabídce..

Výňatky z obsahu mohou ukázat škádlení potenciálních zákazníků, a ty mohou být povoleny nebo zakázány pro všechny příspěvky, pokud si budete přát.

Různá nastavení

Jedním z nejdůležitějších nastavení na této stránce je nastavení jednorázových slev. Pokud je tato možnost zakázána, bude na všechny budoucí platby použita jakákoli sleva použitá při placení členství. To není vždy to, co chcete, proto si to přečtěte.

Různá nastavení

Zákazníky můžete donutit, aby souhlasili s vašimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů, když se zaregistrují k členství. Odkaz na tyto stránky se zobrazí v registračních formulářích, pokud sem přidáte stránku ochrany osobních údajů.

Do formulářů lze přidat pole reCaptcha, které také zabrání spamu před roboty.

Různá nastavení

Doplňky WordPress obvykle ponechávají všechny tabulky a řádky, které vytvořily, když je odstraníte ze svého webu. Omezit obsah Pro však má možnost odebrat všechna data po odinstalaci pluginu.

Různá nastavení

Stránka exportu umožňuje exportovat údaje o členství a platební údaje jako soubor CSV. Tyto přehledy lze přizpůsobit pro konkrétní typ členství a konkrétní stav členství.

Zprávy o platbách lze také omezit na konkrétní měsíce a roky.

Možnosti exportu

Stránka nástrojů obsahuje systémové informace o WordPress a vašem serveru.

Tato oblast také obsahuje nástroj pro ladění. Navzdory instalaci 3.0 beta, nikdy jsem narazil na žádné chyby nebo chyby. Pokud narazíte na nějaké problémy, můžete předat informace o ladění týmu podpory Omezit obsah Pro, aby jim pomohl vyřešit problém..

Ladicí nástroje

Celkově má ​​Omezený obsah velký počet možností konfigurace.

Hlavní oblast, kterou si myslím, že je třeba vylepšit, je styling a ráda vidím, že plugin poskytuje větší kontrolu nad strukturou a stylem formulářů a stránek účtu..

Oficiální addony

Doplňky výrazně rozšiřují funkčnost pluginu WordPress; správným doplňkem může být někdy rozdíl mezi dobrým pluginem a skvělým pluginem.

Poslední položka v nabídce Správce omezení obsahu Pro obsahuje seznam dostupných doplňků. Tito jsou rozděleni do oficiálních doplňků a profesionálních doplňků.

Lepším termínem pro oficiální doplňky by byly „základní doplňky“ nebo „základní doplňky“, protože jsou zahrnuty do všech plánů. Naproti tomu jsou pro addony k dispozici pouze profesionálním uživatelům a uživatelům s konečnou platností a neposkytují se těm, kteří se rozhodnou pro levnější licenci Omezit obsah Pro (více o tom později).

Ve vaší oblasti správy se zobrazí seznam většiny poskytovaných doplňků. Zde uvedené addony jsou MailChimp, WP Job Manager, EDD Member Downloads, EDD FES Vendor Limits,
Peněženka EDD, omezené množství, Monitor ke stažení, Monitor kampaní, MailPoet a bbPress.

Oficiální addony zdarma

Bizarně se na stránce doplňků pluginu nenacházejí dva další addony, CSV User Import a Enforce Strong Passwords – přestože jsou zahrnuty jako jeden z 12 oficiálních addonů.

AffiliateWP je uveden jako addon, ale jedná se o samostatný plugin, který prodává již od 99 $.

Dalším doplňkem uvedeným na stránce oficiálních doplňků jsou členské slevy EDD. Tento doplněk není součástí žádného členství a prodává se samostatně za 19,99 $. Je to technicky doplněk Easy Digital Downloads, takže myslím, že to vysvětluje, proč je samostatný, ale přesto se zdá nekonzistentní, když si další addony Easy Digital Download integrace mohou stáhnout zdarma..

Výplaty za doporučení AffiliateWP

Mezi oficiální doplňky je zahrnuta celá řada doplňků.

Dostupné omezené množství addonu vám umožní vytvořit nedostatek tím, že vám umožní omezit počet prodaných odběrů. Import uživatele CSV lze použít k importu členských účtů ze souboru CSV a vynutit silná hesla vám umožní vynutit si silná hesla při registraci.

Podle mého názoru by funkčnost těchto tří doplňků měla být integrována do základního pluginu. Nevidím žádný důvod, proč byly tyto funkce vydány samostatně, protože poskytují funkčnost, kterou by většina uživatelů produktu Restrict Content Pro používala.

Ostatní addony dávají větší smysl, aby byly vydány jako samostatné položky.

MailChimp, Monitor kampaní a MailPoet, lze použít k tomu, aby členové mohli přihlásit k odběru vašeho seznamu e-mailů prostřednictvím těchto hostovaných e-mailových marketingových služeb..

Ti z vás, kteří také používají Snadné digitální stahování, se mohou podívat na integraci Omezit obsah Pro s tím, že použijí EDD členské stahování pro správu stahování, EDD FES limity prodejců pro přijímání podání od dodavatelů, a EDD peněženku k uložení peněžních prostředků do peněženky zákazníka při podpisu pro členství.

K dispozici jsou další integrační pluginy pro pluginy WordPress WP Job Manager, Download Monitor a bbPress. Všechny je lze použít k transformaci vašich webových stránek členství.

Integrace bbPress

Jedna věc, která je trochu otravná, neexistuje způsob, jak nainstalovat žádné doplňky přímo z oblasti správy WordPress. Když kliknete na oficiální doplněk, dostanete se na stránku s informacemi o něm. Poté musíte stáhnout soubor pluginu a nahrát jej ručně sami.

Doplňky třetích stran

Pro modul Omezit obsah Pro je také k dispozici řada doplňků třetích stran od externích společností.

Skillful Plugins nabízí integrační doplněk BuddyPress, ale zajímavé je, že funkce nabízená v jeho doplňku pro vlastní obnovení byla od té doby přidána do základní verze Omezit obsah Pro.

Dalším skvělým doplňkem je doplněk s více měnami od společnosti Udesly. Tento doplněk můžete použít k přijímání mnoha dalších měn na vašem webu.

Udesly má také generátor kuponů, který vytváří bannery propagující vaše kupóny.

Generátor kupónů

Chcete-li zobrazit další doplňky od externích společností, podívejte se na stránku doplňků třetích stran na Omezit obsah Pro.

Pro Addons

Abych mohl zkontrolovat Restrict Content Pro, společnost mě laskavě nastavila s profesionální licencí.

V oblasti účtu je stránka ke stažení, která zobrazuje všechny profesionální doplňky dostupné s touto licencí.

Seznam pro stahování doplňků Pro Addon

K dispozici je celkem 17 profesionálních doplňků.

K dispozici jsou čtyři další doplňky pro e-mailový marketing, včetně
MailChimp Pro, AWeber Pro, ConvertKit a ActiveCampaign. Doplněk pro integraci pro MailChimp nabízí mnohem lepší integraci než oficiální doplněk a lze jej použít k přidávání zákazníků do různých e-mailových seznamů v závislosti na tom, jaký členský plán kupují.

Pro Addons

Skupinové účty jsou zajímavým doplňkem, který umožňuje prodávat členství ve skupině. Základní myšlenkou je, že když zákazník zakoupí členství, obdrží definovaný počet podúčtů. Například společnost může koupit jeden účet a dát podúčty zaměstnancům.

Odkapávací obsah lze použít k uvolnění obsahu zákazníkům v průběhu času. Tuto techniku ​​používá mnoho online kurzů k uvolnění obsahu během týdnů a měsíců, nikoli k poskytnutí veškerého obsahu zákazníkovi v první den.

Odkapávání obsahu

Vlastní přesměrování lze použít k přesměrování uživatelů na jedinečnou adresu URL po přihlášení nebo registraci. Je to užitečné pro odesílání uživatelů různých plánů na různé stránky.

Členské slevy WooCommerce mohou být použity k tomu, aby poskytly těm, kteří si zakoupili členství, slevu v obchodě se systémem WooCommerce, zatímco addon Help Scout vám umožňuje zobrazit informace o členství zákazníků v jejich vstupenkách na podporu Scout..

Jedním z nejunikátnějších doplňků v seznamu pro addon je Tvorba stránek. Díky tomu můžete zákazníkům prodávat weby, které jste vytvořili v multisite WordPress. Za toto privilegium lze zákazníkům účtovat běžný poplatek.

Pomozte integraci účtu

K dispozici jsou tři addony s omezením obsahu: Časový limit omezení umožňuje zobrazení obsahu až do určité doby v budoucnosti, když je soukromý; Časový limit omezení má pravý opak a určuje datum a čas v budoucnu, kdy bude omezený obsah zpřístupněn všem; a Omezit minulý obsah lze použít k omezení obsahu před datem zahájení členství.

Další možností jsou pevně nastavené datum vypršení platnosti. Tento doplněk vám umožňuje vypršit platnost všech členů zadaného plánu členství v určený den. Jakmile je datum dosaženo, všem členům vyprší platnost jejich plánů, bez ohledu na to, kdy se zaregistrují.

Časový limit omezení

Doplněk REST API pomáhá vývojářům přistupovat k datům z Omezit obsah Pro a umožňuje jim přístup ke všem záznamům účtu a záznamům plateb.

Pokud chcete zabránit registraci spamu z robotů, použijte doplněk Math Verification. Ve srovnání s polem reCaptcha je to uživatelsky přívětivější řešení, protože pouze přidává základní matematickou otázku do nového pole. Samozřejmě můžete tvrdit, že tento doplněk by měl být zabudován do základní verze Omezit obsah Pro a neměl by být vydáván jako doplněk..

Poslední doplněk je doplněk IP Restriction, který vám umožňuje použít whitelist IP a blacklisting IP pro kontrolu, kdo může vidět omezený obsah. Toto je důležitý doplněk pro zastavení registrace spammerů na vašem webu.

Stejně jako oficiální doplňky neexistuje žádný způsob, jak nainstalovat profesionální doplňky přímo z vaší oblasti správy WordPress.

Pro addony si můžete stáhnout ze stránky stahování svého účtu a poté nahrát ručně.

Náklady na omezení obsahu Pro

Ti, kteří si chtějí zakoupit produkt Restrict Content Pro, mají k dispozici čtyři licenční možnosti.

Vzhledem k tomu, že není možné zakoupit doplňky samostatně, je rozhodnutí o tom, kterou licenci ke koupi, jednodušší než u doplňku, jako je Easy Digital Downloads, kde je třeba samostatně zvážit náklady na nákup doplňků..

Nejlevnější licence, která je k dispozici pro produkt Restrict Content Pro, je osobní plán, který prodává za 99 USD ročně a umožňuje vám přístup k 12 oficiálním doplňkům. Licence plus na 149 USD nabízí stejnou funkci, ale zvyšuje podporu a aktualizace z jednoho webu na pět.

Omezte ceny za obsah

Profesionální licence a konečná licence vám poskytují stejné funkce a funkce. Jediný rozdíl je v tom, že profesionální licence stojí 249 $ ročně, zatímco konečná licence stojí jednorázový poplatek 499 $. Pokud si tedy myslíte, že profesní licenci prodloužíte o druhý rok, nejlepší licencí je lepší nákup.

Obě tyto možnosti umožňují přístup k Omezit obsah Pro a ke všem oficiálním doplňkům a doplňkům. Počet webů, na které instalujete Omezit obsah Pro, neexistuje žádná aktualizace ani podpora.

Omezit obsah Pro se prodává se zárukou, že pokud nebudete s produktem spokojeni, dostanete 100% vrácení peněz.

Uvědomte si však, že produkt Omezit obsah Pro je prodáván s povolenou automatickou obnovou. Nezapomeňte tedy zakázat obnovení, pokud nechcete, aby vám byl plugin používán druhý rok.

Omezit alternativy obsahu Pro

Pokud jde o vytváření webových stránek členství a omezení obsahu na vybrané uživatele, majitelé webových stránek WordPress jsou rozmazlení na výběr. Na trhu existuje celá řada pokročilých řešení.

Jak asi víte, vývojáři softwaru Restrict Content Pro také vyvíjejí Easy Digital Downloads. Tento plugin lze také použít k vytvoření webové stránky členství pomocí doplňků, jako jsou opakující se platby a omezení obsahu.

Podobně si můžete vytvořit členskou webovou stránku pomocí WooCommerce prostřednictvím addonu WooCommerce členství.

Členství ve WooCommerce

Pokud hledáte bezplatné řešení, podívejte se na pluginy, které jsem zmínil dříve v tomto článku: Jednoduché členství, Konečný člen, Omezit přístup uživatelů a Členové WP. Jsou ideální pro jednoduché členské weby a je k dispozici řada prémiových doplňků, které je dále rozšiřují.

Trh s prémiovými členy WordPress pluginy zůstává stejně konkurenční jako vždy a tato řešení mají obvykle více funkcí než bezplatné členské pluginy.

V rámci tohoto přezkumu je jejich úplné porovnání mimo. Měli byste se však podívat na MemberPress, WishList Member, Placené Membership Pro a s2Member. Tyto pluginy jsou dobře hodnoceny uživateli WordPress a byly již po mnoho let.

Podívejte se také na aMember Pro. Je to samostatný produkt, ale dobře se integruje s WordPress a dalšími oblíbenými aplikacemi CMS a fóra.

WishList Member

Mezi další řešení, která můžete vyzkoušet, patří následující:

 • MemberMouse
 • LearnDash
 • Placené členské předplatné
 • Optimize Press
 • Členové magie
 • Ninja Shop
 • Ultimate Membership Pro
 • PrivateContent
 • ARMember
 • Členství v WP

Nezapomeňte určit, které funkce jsou pro vás důležité v členském zásuvném modulu WordPress, protože vám to pomůže učinit informované rozhodnutí o nejlepším řešení pro vás a váš web..

Závěrečné myšlenky

Omezit obsah Pro je výkonné řešení členství, které lze použít k omezení obsahu na vašem webu několika způsoby.

Má velkou podporu pro platební brány a efektivně zpracovává předplatné a plány. Má vše, co potřebujete k vytvoření profesionálního webového obsahu založeného na členství.

Zda je Omezení obsahu Pro tím pravým řešením pro vás, záleží na vašich potřebách. Věřím však, že plugin je jedním z nejlepších řešení, která jsou dnes k dispozici, protože obsahuje mnoho pokročilých funkcí členství, aniž by vás ohromil příliš mnoha možnostmi. Tím je zajištěno, že je plugin univerzální, ale zůstává snadno použitelný.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map