Nejlepších sedm nejlepších členských doplňků pro WordPress (2020)

Nabídky WordPress


Webové stránky členství vám umožní vyzkoušet jeden z podniků Svatého grálu: opakující se příjem. Vyzkoušejte někoho svým výjimečným obsahem jen jednou a tato osoba by mohla zůstat platícím zákazníkem po celé měsíce – nebo, pokud budete mít štěstí, možná i roky.

Díky vynikající kolekci členských zásuvných modulů je WordPress bezpochyby jednou z nejlépe vybavených platforem pro napájení flexibilního webového serveru s bohatými funkcemi..

Tyto členské doplňky poskytují mnoho užitečných funkcí. Můžeš:

 • omezit obsah
 • vytvářet odstupňované úrovně členství
 • nastavit jednorázové nebo opakující se fakturační struktury.

Díky zásuvnému modulu pro členství, který se stará o všechny úkoly v zákulisí, se můžete zdarma soustředit na vytvoření skvělého obsahu, který zajistí, že váš členský web bude tikat dál.

Nezapomeňte však: Dobrý obsah je nezbytný – pro úspěch vašeho webového serveru je třeba poskytnout skutečnou hodnotu. Pokud jste prolomili umění vytváření vynikajícího obsahu a víte přesně, jak oslovit své potenciální publikum, čeká na vás opakující se členství!

Ale který členský plugin byste si měli vybrat? Podívejme se na sedm z nejlepších dostupných členských pluginů WordPress (bezplatných i prémiových)…

Omezit obsah Pro (od 99 $)

S restrikcí obsahu Pro začneme věci. Tento plugin je součástí vysoce ceněné rodiny Pippins Plugins, která zahrnuje také Easy Digital Downloads a AffiliateWP. Můžete tedy věřit, že jste v bezpečných rukou.

Omezit obsah Pro

Od 99 $ je Restrict Content Pro jedním z cenově dostupnějších doplňků pro členství na dnešním seznamu. Nenechte se však oklamat cenovkou: její funkčnost s sebou nese vážnou ránu a je uživatelsky přívětivá.

Pro začátek můžete vytvořit neomezený počet úrovní členství, což znamená, že můžete implementovat víceúrovňovou strukturu členství – například: Členství zdarma, stříbro, zlato a platina. Můžete také nakonfigurovat zkušební členství a nabídnout kódy slev tak, aby lákali návštěvníky.

Můžete se integrovat do oblíbených platebních bran – včetně Stripe a PayPal – a automaticky účtovat členům opakovanou fakturaci.

Omezit obsah Pro také zahrnuje některé užitečné funkce typu back-end, včetně přehledných analytických sestav. Tyto přehledy vám umožňují sledovat počet členů v průběhu vlastních časových období, což vám dává příležitost sledovat úrovně růstu. Můžete také prohlížet a spravovat přehled všech členů, minulých i současných, z jedné praktické obrazovky.

Vytváření a ochrana obsahu je také velmi snadné. Přímo pod editorem WordPress najdete meta box s názvem omezit tento obsah. Odtud si můžete vybrat, jaké úrovně členství budou moci zobrazit obsah, a také, zda zobrazit výňatek pro nečleny. Toto meta pole můžete použít k omezení přístupu k jakémukoli příspěvku, stránce nebo vlastnímu typu příspěvku. Můžete také omezit celé kategorie nebo jen části obsahu pomocí krátkého kódu.

Zatímco omezení obsahu Pro začíná na 99 USD, budete také chtít zvážit profesionální plán 249 $, který vám umožní přístup k 17 novým doplňkům nad 12 bezplatných doplňků. Tyto doplňky doplňují výkonné funkce, jako například:

 • odkapávání obsahu
 • členství ve skupině
 • tvorba více stránek
 • další možnosti omezení obsahu podle data.

Oficiální webové stránky

MemberPress (od 149 $)

Dále máme pravděpodobně nejznámější členský plugin dostupný uživatelům WordPressu: MemberPress.

MemberPress

Počínaje 149 USD ročně vám umožní přístup k tomu, co vývojáři prohlašují za „nejjednodušší software pro webové stránky, jaký jste kdy viděli“..

Díky pouhému několika kliknutímům vám MemberPress umožní omezit přístup k libovolnému typu příspěvku, stránky nebo vlastního příspěvku. Pokud chcete hromadně omezit přístup, můžete uzamknout i celé kategorie nebo značky. Můžete také omezit přístup k jakýmkoli souborům ve vaší knihovně médií WordPress, což vám umožňuje vytvářet, řekněme, soubory PDF, které si mohou stáhnout pouze členové.

K dispozici jsou také integrované integrace pro omezení bbPress (fóra), Blubrry PowerPress (podcasty) a WooCommerce (eCommerce). Například můžete vytvořit prémiový obsah podcastu jen pro členy.

Stejně jako u většiny zásuvných modulů pro členství, i v případě vašeho členství, můžete i v případě vašeho členství vytvořit prémiové členství s přístupem k Stripe, Paypal a Authorize.Net.

Můžete vytvořit jednorázové plány i automatické opakované platby. Členové také získají svou vlastní front-end oblast, kde mohou spravovat své členství, včetně možnosti upgradovat / downgrade a platit pouze poměrný rozdíl.

Je zřejmé, že čím více platících zákazníků máte, tím zdravější je finanční situace vašeho webu – a členský tisk se dodává se spoustou skvělých funkcí pro maximalizaci konverzí.

Pro začátek to zahrnuje pěkné stránky o cenách (další způsob, jak říci stylové tabulky cen). Můžete si pohrát s obsahem, organizací a stylem těchto tabulek – s několika vestavěnými tématy, z nichž si můžete vybrat – najít nejlepší konverzi.

E-mailový marketing je stále stejně výkonnou zbraní jako vždy a členPress je kompatibilní s 13-ti e-mailovými marketingovými službami, které vám pomohou s jeho integrací do vašeho arzenálu. A pokud si chcete vytvořit svůj vlastní affiliate program, 349 $ Pro plán zahrnuje plugin Affiliate Royale, který vám umožní vytvořit si vlastní armádu věrných promotérů.

Nedostatek? MemberPress také podporuje odkapávání obsahu a kódy kuponů a spoustu dalších užitečných funkcí.

Oficiální webové stránky

Placené členské členství Pro (ZDARMA až 297 $ plus pro Pro)

Se 14 a více bezplatnými doplňky a 64 a více prémiovými doplňky je placené členství Pro jedním flexibilním pluginem pro WordPress. Plus, základní verze je také 100% zdarma, což usnadňuje začátek a vyzkoušení.

Placené členství Pro

Co je tak populární? Jak jsem již zmínil výše, jednou z velkých výhod je flexibilita. Skutečnost, že existuje tolik doplňků, znamená, že na svůj web můžete přidat spoustu různých funkcí. Protože je však každá funkce samostatným doplňkem, zabraňuje také nadýmání vašeho webu pomocí funkcí, které ve skutečnosti nepotřebujete..

A pokud ještě nemáte doplněk pro to, co chcete, existuje hromada předem vyrobených kódových receptů pro všechny druhy malých vyladění.

Prozatím však začněme s funkcí hlavního webu pro členství, kterou všechny weby potřebují. Získáte všechny důležité věci, včetně:

 • Spousta možností pro omezení obsahu, včetně krátkých kódů, Gutenbergových bloků a funkcí PHP. Nebo můžete omezit celé příspěvky, stránky, vlastní typy příspěvků nebo dokonce kategorie.
 • Možnost prodávat jednorázové nebo automatické opakující se členství, včetně bezplatných / zlevněných zkoušek, jednorázových registračních poplatků atd..
 • Kapání obsahu.
 • Podpora šesti platebních bran, včetně Stripe, PayPal a Authorize.Net.
 • Členská oblast, ve které mohou členové upgradovat / downgradovat / zrušit své členství.

Potom jsou k dispozici 70 a více doplňky, které můžete použít k řešení všech druhů funkcí. Zde je jen několik příkladů typů věcí, které můžete udělat:

 • Dejte členům svůj vlastní síť s více místy.
 • Přidejte přidružený program.
 • Integrujte se s automatizací Zapier.

Úplný seznam doplňků můžete procházet zde.

Kromě toho vývojář také nabízí bezplatné téma členských témat, které vám pomůže vytvořit skvěle vypadající členský web od prvního dne.

Nakonec, pokud je pro vás klíčová flexibilita, je placená členství Pro skvělou volbou. Jediná potenciální nevýhoda? Cena. Díky přístupu ke všem placeným doplňkům a kódům receptů začínajících na 297 USD je to jeden z dražších doplňků v tomto seznamu.

Oficiální webové stránky

Členství ve WooCommerce (149 $)

Jsem si jistý, že již znáte vynikající eCommerce řešení WordPress, WooCommerce. Další položka na dnešním seznamu, WooCommerce Membership, rozšiřuje základní plugin WooCommerce, což vám umožní vytvářet úžasné, škálovatelné weby členství.

Členství ve WooCommerce

Jak můžete očekávat od takové těsné integrace, toto rozšíření vám umožní používat všechny relevantní funkce WooCommerce. Nejdůležitější je, že to zahrnuje jakoukoli ze 100 platebních bran kompatibilních s WooCommerce – PayPal, Stripe, Amazon Payments, Authorize.net … jak to pojmenujete. Členové mohou také využít zákaznickou oblast WooCommerce ke správě svých členství.

Členství ve WooCommerce také podporuje všechny standardní funkce zásuvných modulů pro členství – mimo jiné omezuje obsah, obsah krmení a prémiové členství..

Protože je založeno na WooCommerce, členství ve WooCommerce vám také poskytne některé elegantní integrace eCommerce. Například můžete svým členům nabídnout dopravu zdarma, což vám umožní vytvořit si vlastní mini verzi Amazon Prime. Nebo můžete nabídnout speciální slevy, například 10% slevu pro platící členy.

Jedinou funkcí, která chybí v členství ve WooCommerce, je opakovaná fakturace. Tuto funkci však můžete přidat integrací dalšího rozšíření, WooCommerce Subscriptions, za 199 $.

Rozšíření předplatného WooCommerce je pravděpodobně nejlepším opakujícím se platebním pluginem pro WordPress, a pokud je používán ve spojení s WooCommerce Membership, umožňuje vám přidávat důležité funkce, jako jsou zkušební členství, opakovaná fakturace a upgrady / upgrady členů.

Oficiální webové stránky

MemberMouse (Od 19,95 $ měsíčně)

MemberMouse je jedním z nejbohatších doplňků pro členství, pokud jde o vestavěné funkce, přičemž se stále daří udržovat věci velmi uživatelsky přívětivé.

MemberMouse

MemberMouse vám umožňuje omezit přístup k jakémukoli publikovanému příspěvku, stránce nebo vlastnímu typu příspěvku. Za několik málo sekund budete moci určit, které úrovně členství mohou přistupovat k jakému obsahu – a navíc můžete obsah odkapávat pomocí konfigurace časového vydání. Jednou nevýhodou je, že zatímco můžete omezit příspěvky podle kategorií, nemůžete omezit vlastní typy příspěvků podle kategorie – najednou pouze jeden..

Součástí MemberMouse je jedno z nejpodrobnějších souprav hlášení, které se nachází v libovolném členském pluginu. K tomu máte přístup z ovládacího panelu WordPress a obsahuje mnoho klíčových metrik, na které můžete cílit, abyste zvýšili zisky, například

 • celkem členů
 • průměrné trvání retence
 • průměrná hodnota životnosti zákazníka.

Pokud chcete jiný způsob, jak zvýšit své příjmy, zamilujete si některé z pokročilejších funkcí člena, jako je výběry a poklesy na jedno kliknutí.

Moje nejoblíbenější funkcí je testování A / B pro stanovení cen, které vám umožní optimalizovat cenovou strategii tak, aby maximalizoval odběratele a příjmy.

MemberMouse také nabízí několik integrací:

 • Osm různých platebních bran, včetně PayPal, Stripe a Authorize.Net.
 • Čtyři e-mailové marketingové služby, včetně Mailchimp.

Chcete najmout armádu přidružených obchodníků, aby zpívali vaše chválu a propagovali váš web? Skvělé, protože MemberMouse je také kompatibilní s jakoukoli přidruženou sítí.

I když je na seznamu funkcí MemberMouse mnoho líbání, někteří lidé nemají rádi: Není to GPL. To částečně znamená, že základní kód je zmatený a nebudete moci přímo upravovat zdrojový kód..

MemberMouse přidává své vlastní háčky, do kterých můžete „zapojit“ úpravy kódu, a také API. Pokud však chcete udělat něco navíc, než co vám umožní připojení pomocí háčků a API, máte s MemberMouse trochu štěstí, zatímco většina ostatních pluginů vám umožní vyladit zdrojový kód podle potřeby..

Plány začínají na 19,95 $ měsíčně až na tisíc členů a odtud se zvyšují podle toho, kolik členů máte a jaké funkce chcete..

Oficiální webové stránky

Členové WP (ZDARMA do 59 USD za Pro)

Pro ty z vás, kteří pracují s omezeným rozpočtem, představují členové WP druhou bezplatnou možnost na dnešním seznamu. Jeho bezplatné jádro vám umožňuje blokovat přístup k obsahu pro neregistrované uživatele a převádět vaše webové stránky založené na WordPress na plně funkční členskou stránku.

Členové WP

Obsah můžete omezit pomocí jednoduché obrazovky nastavení, ze které můžete omezit hromadné omezení všech vašich příspěvků nebo stránek nebo omezit jednotlivé příspěvky nebo stránky. Nebo můžete také použít krátké kódy k částečnému omezení obsahu.

Členové WP mohou také automaticky generovat výňatky pro omezený obsah – na základě počtu znaků – nebo si můžete výňatky vytvořit pro sebe. Toto je úhledná funkce, protože můžete využít pečlivě vytvořené výňatky pro účely SEO.

Členové WP vás také nastaví pomocí přihlašovacích a registračních formulářů front-end a 120 akčních a filtračních háčků, které můžete vy nebo váš vývojář použít k přizpůsobení věcí.

Jako bezplatný plugin má dvě zřejmá omezení.

Nejprve si nemůžete vytvořit vlastní nabídky pro registrované uživatele, takže i příležitostní návštěvníci budou moci zobrazit vaše nabídky v plném rozsahu.

Největším omezením je však to, že si za členství nemůžete účtovat – ne, pokud upgradujete na plugin pro předplatné členství na webu, který stojí 59 USD ročně.

Inovace vám poskytuje přístup k podpoře priorit, úryvkům prémiových kódů, exkluzivním výukovým programům a fóru podpory pouze pro členy. Znamená to také, že máte přístup k deseti prémiovým doplňkovým modulům, které zahrnují:

 • Předplatné PayPal – návštěvníci mohou platit za členství pomocí PayPal, včetně pokusů. Opakující se členské platby jsou vybírány automaticky.
 • Karta Rozšířené možnosti – rozšiřuje stránku nastavení o spoustu dalších polí vyžadovaných uživatelem.
 • Přihlášené nabídky – umožňuje vytvářet vlastní nabídky pro registrované členy.
 • Integrace Mailchimp – umožňuje integrovat Mailchimp s webem vašeho člena.

Oficiální webové stránky

AccessAlly (od 990 $)

AccessAlly je něco jako manželství mezi pluginem WordPress a pluginem LMS. Pokud tedy chcete svým členům nabídnout obsah kurzů online, může to být pro vás nástroj – i když to není levné.

AccessAlly

Jednou z nejunikátnějších věcí na AccessAlly je, jak to je postavený pro integraci s marketingovou automatizací a CRM nástroji. Když nastavíte obsah s omezeným členstvím, integrujete značky AccessAlly do svého nástroje pro automatizaci marketingu jako součást procesu. Jako takový budete muset použít jeden z těchto pěti nástrojů:

 1. InfusionSoft
 2. Ontraport
 3. ActiveCampaign
 4. ConvertKit
 5. Odkapávat

Vím, že to zní trochu komplikovaně – a je to o něco více úvodní práce – ale výsledkem je, že od prvního dne budete mít na svém webu členství zabudovanou tuto výkonnou automatizaci a segmentaci, což vám pomůže zapojit členy jedinečným způsobem a zvýšit míru konverze.

Pokud se například někdo odhlásí, ale nedokončí, můžete mu automaticky poslat upomínkový e-mail se speciálním jedinečným kupónem právě pro ně. Nebo můžete automaticky poslat členovi rozbor po dokončení kurzu nebo lekce.

Existují také některé další pěkné funkce podporující konverzi, jako je například schopnost nabízet upomínky na jedno kliknutí a narážky na objednávku (myslím, že ty marketingové cesty, o kterých lidé vždy mluví!), A AccessAlly také zahrnuje vestavěné funkce pro vytvoření vaší vlastní pobočky. program.

Kolem keře nedochází – AccessAlly je nejdražší možností na tomto seznamu s velkým rozpětím, takže rozhodně nebude fungovat pro všechny. Ale pokud si myslíte, že využijete všechny výkonné možnosti automatizace, které vám přináší, je to určitě zvážit.

Oficiální webové stránky

Závěrečné myšlenky

Uživatelé WordPress jsou na výběr, pokud jde o členské pluginy. V důsledku toho bylo zúžení tohoto příspěvku pouze na hrst mnohem obtížnější než obvykle – seznam by mohl snadno být třikrát tak dlouhý!

Všechny nabízené pluginy však představují vynikající výběr – každý je snadno použitelný a je vybaven všemi nezbytnými funkcemi členství, které jsou potřebné k uspokojení většiny uživatelů. To zahrnuje možnost „zamknout“ obsah, zpeněžit váš web prodejem prémiových členství a odkapávat obsah, čímž se prodlužuje životnost členů.

Jsou to však další funkce, které určují, který členský plugin je pro vás nejvhodnější – a to je místo, kde se pluginy od sebe liší.

Například, pokud…

 • … Chcete maximální flexibilitu, zvažte placené členské členství Pro a jeho 70 a více doplňků.
 • … Již provozujete obchod WooCommerce, členství ve WooCommerce může být pro vás to pravé.
 • … Nestarejte se o GPL a jen chcete něco s tunou vestavěných funkcí, možná budete spokojeni s MemberMouse.
 • … Chcete mít možnost nastavit silnou marketingovou automatizaci, možná budete chtít na jaře AccessAlly.

Všechny tyto členské doplňky mají co nabídnout, takže zjistěte, které funkce jsou pro váš web nezbytné, a poté zkontrolujte, zda je váš preferovaný plugin podporuje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map