Nejlepších šest nejlepších souvisejících pluginů pro WordPress (2020)

Nabídky WordPress


Čím více obsahu spotřebuje vaše publikum, tím je pravděpodobnější, že se stanou věrnými fanoušky vaší práce. Tito lidé budou s větší pravděpodobností sdílet vaše články na sociálních médiích, pravidelně se vracet na váš web a nakonec převádět na platící zákazníky.

To však vyvolává větší otázku: Jak přimíte uživatele, aby si přečetli více vašeho obsahu?

Špičkový obsah je samozřejmě velká část skládačky, ale stejně důležitá je snadno navigovatelná struktura webových stránek. Po přečtení vašeho článku se návštěvník zamyslí nad tím, co dělat dál – pokud odejdou nebo si přečtou více?

Myslím, že byste dali přednost tomu druhému, že? V takovém případě je vaší úlohou usnadnit návštěvníkům nalezení dalšího obsahu, který by mohl na vašem webu zajímat..

Jedním z nejlepších způsobů, jak přesunout lidi na svůj web, je zahrnout odkazy na související obsah na konec vašich článků – další skvělou metodou je interní propojení.

Odkazy na související obsah jsou ideálním způsobem, jak povzbudit návštěvníky, aby zůstali na vašem webu a zlepšili míru okamžitého opuštění, zobrazení stránky a statistiky času na webu – všechny metriky s pozitivním vlivem na výkonnost SEO na vašem webu. Jsou to také fantastický způsob, jak vnést život do některých vašich starších článků, které byly vytlačeny z vaší přední stránky, a již nepřijímají provoz, který si zaslouží.

V tomto článku vám představím šest z nejlepších obsahových pluginů souvisejících s WordPress, takže můžete přidat související funkci obsahu na svůj web WordPress..

Jetpack (ZDARMA)

Vlajková loď automatického WordPress, Jetpack, nabízí funkce jako výkonové nástroje, analytika, nástroje pro psaní, vylepšování komentářů a další.

Související nástroj pro příspěvky lze nalézt v části Nastavení provozu Jetpacku v části Provoz. Příspěvky vypadají skvěle, ale z hlediska funkčnosti existuje několik možností přizpůsobení.

V oblasti nastavení můžete zvolit zobrazení nadpisu nad souvisejícími příspěvky a definovat, zda se budou zobrazovat miniatury.

Nastavení souvisejících příspěvků Jetpack

Další možnosti najdete v přizpůsobiteli motivu WordPress.

Můžete definovat text nadpisu a povolit a zakázat miniatury, data, kategorie a značky. Rozložení lze také změnit z mřížky (horizontální) na seznam (vertikální).

Přizpůsobitel příspěvků Jetpack

Funkce příspěvků společnosti Jetpack vypadá skvěle a snadno se používá. Je to dobrá volba, pokud již máte aktivovaný Jetpack a chcete základní řešení související s příspěvky, ale je to omezené.

Bez kontroly nad časovým obdobím, ve kterém jsou příspěvky zobrazovány, jsou související příspěvky často zastaralé. Například na mém osobním blogu Jetpack pravidelně zobrazuje články, které jsou staré pět let.

Kontextové související příspěvky (ZDARMA)

Pokud hledáte větší kontrolu nad souvisejícími příspěvky, představuje kontextové související příspěvky skvělé řešení.

Plugin umožňuje definovat mezní dobu pro související příspěvky, které se zobrazí. Můžete také randomizovat příspěvky, vybrat, které typy příspěvků se zobrazí, omezit příspěvky na stejný typ příspěvku a vyloučit kategorie z výsledků.

Kontextové možnosti související příspěvky

Kontextové související příspěvky nabízí také mnoho možností rozvržení. Můžete přizpůsobit HTML, které se používá pro váš výstup, a existuje asi tucet možností souvisejících s miniaturami.

Plugin může také zobrazovat související příspěvky ve vašem kanálu RSS. Počet zobrazených příspěvků, umístění miniatury a velikost miniatury lze upravit podle zdroje.

Kontextové související příspěvky Miniatury

Výstup, který generují kontextové související příspěvky z výchozího nastavení, vypadá skvěle, ale tam, kde vyniká plugin WordPress, je přizpůsobení. Důrazně doporučujeme, abyste si ji prohlédli, pokud chcete filtrovat výsledky, které se zobrazují na vašem webu.

Související příspěvky Miniatury pro WordPress jsou dalším dobrým doplňkem k vyzkoušení. Jeho výstup je podobný kontextovým příspěvkům a poskytuje některé užitečné možnosti filtrování a stylingu.

Plugin související příspěvky WordPress od AddThis (ZDARMA)

AddThis dává majitelům webových stránek řadu sociálních médií a nástrojů pro zapojení. To zahrnuje tlačítka pro sdílení sociálních médií, vytváření seznamů a sklenice s hroty.

Související příspěvky WordPress plugin vám pomůže integrovat AddThis související příspěvky nástroj do vašeho webu.

V oblasti pokročilých nastavení můžete povolit sdílení a sledování kliknutí a zadat své uživatelské jméno pro Google Analytics a Twitter. K dispozici je také řada možností načítání, například umístění skriptu, které akční háčky se používají a zda je povoleno asynchronní načítání. Lze také přidat vlastní kód JSON.

Možnosti načítání

Zatímco nastavení webu pluginu je definováno v administrátorské oblasti WordPress, je třeba upravit související příspěvky na webu AddThis..

Související příspěvky lze vložit jedním ze tří způsobů: Související příspěvky můžete zobrazit jako posuvník; v zápatí; nebo v oblasti obsahu (vložené).

Vyberte typ nástroje

Položky lze zobrazit vodorovně nebo svisle a můžete definovat, kolik článků se zobrazí. Existuje možnost skrýt související příspěvky v mobilu nebo stolním počítači, ale miluji je schopnost propagovat konkrétní stránku v prvním souvisejícím poštovním slotu.

Bohužel neexistují žádné možnosti filtrování, které by zobrazovaly pouze články z konkrétní kategorie nebo určitého časového období, takže související příspěvky nejsou tak cílené jako jiná související řešení příspěvků v tomto seznamu..

Vložené nastavení

Pokud hledáte jednoduchou alternativu hostovaných souvisejících příspěvků k Jetpacku, doplní vám WordPress Související příspěvky od AddThis účet. Snadno se používá, poskytuje vám několik způsobů, jak zobrazit související příspěvky, a výstup vypadá skvěle.

Hlavní nevýhodou je, že nenabízí žádnou kontrolu nad tím, které příspěvky se zobrazují v poli souvisejících příspěvků.

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio (ZDARMA / $ 19 plus)

Bibblio je související obsahová služba, která byla navržena tak, aby zvýšila návštěvnost vašeho webu. Plán zdarma umožňuje uložit až 25 000 zhlédnutí za měsíc a uložit až 500 článků. Nejlevnější prémiový plán stojí 19 USD měsíčně a zvyšuje počet zhlédnutí na 50 000 a uložené články na 5 000.

Jakmile se zaregistrujete, obdržíte ID klienta a tajemství klienta, které vám umožní integrovat službu do vašeho webu pomocí pluginu WordPress. Poté se zobrazí dotaz, zda chcete doporučit stávající a budoucí příspěvky.

Na další kartě budete požádáni o nastavení modulu, který můžete optimalizovat pro lepší zobrazení stránek nebo pouze pro relevanci. Související příspěvky lze zobrazit v rozvržení vitríny, mřížky, sloupce a řádku.

Nadpis a nadpis lze také upravit a můžete změnit, jaké informace se zobrazí na miniatuře článku.

Editor rozložení

Můžete se kdykoli vrátit zpět a upravit nastavení. Jednou z mých oblíbených funkcí v této oblasti je možnost změnit časové období pro doporučení příspěvku.

Analytics se zobrazuje na hlavní stránce s přehledem, i když musíte zobrazit všechny statistiky, ale musíte přejít na hlavní webovou stránku Bibblio.

Upřednostňování posledních příspěvků

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio je univerzální řešení, které nabízí mnoho jedinečných možností rozvržení. Hlavní nevýhodou pluginu je, že bezplatný plán je omezen na jeden modul a 25 000 zhlédnutí za měsíc. Kromě toho se budete muset přihlásit k jednomu z prémiových měsíčních plánů.

Vložené související příspěvky (ZDARMA / 27 USD)

Pokud chcete zobrazit související příspěvky uvnitř obsahu, podívejte se na Inline Related Posts.

Doplněk umožňuje vložit do vašeho obsahu až tři související poštovní schránky a mezi každé pole lze nastavit interval, takže je můžete podle potřeby rozdělit..

S potěšením uslyšíte, že související příspěvky mohou být omezeny na definovaný počet dní pro příspěvky.

Nastavení stylu vložených souvisejících příspěvků

V bezplatné verzi jsou k dispozici dva základní styly. Vypadají dobře, ale bohužel nemohou zobrazit obrázky z vašich příspěvků.

Prémiová verze, která prodává zboží od 27 USD, přidává další tři styly, které obsahují doporučené obrázky. Vypadají profesionálněji a měly by zvyšovat počet zobrazení stránek.

Upgrading také umožňuje přidat neomezený počet inline souvisejících příspěvků k článkům, ale věřím, že většina majitelů webových stránek bude spokojena se třemi poli.

Příklad vložených souvisejících příspěvků

Pokud máte pocit, že plugin AddThe Related Posts Plugin AddThis vám nedává kontrolu nad svými příspěvky vloženými do Inline, Inline Related Posts je plugin pro vás.

Související příspěvek od PickPlugins (ZDARMA)

Dalším užitečným doplňkem pro související příspěvky, který je třeba zvážit, je Související příspěvek od PickPlugins. Z hlediska funkčnosti se nachází mezi základním řešením, jako je Jetpack, a řešením s bohatými funkcemi, jako jsou například související kontextové příspěvky..

Plugin umožňuje vkládat související příspěvky do více typů příspěvků pomocí krátkých kódů nebo funkce PHP. Kliknutí lze sledovat a můžete změnit nadpis a počet položek.

Související nastavení stylu příspěvku

Související příspěvky lze zobrazit v mřížce, seznamu nebo posuvníku. U každé položky můžete nastavit šířku, zarovnání, okraj a výplň.

V sekci rozvržení můžete definovat vzhled miniatury, názvu a výpisu. K dispozici je řada předdefinovaných velikostí miniatur a pro obrázky můžete vybrat maximální výšku.

Nastavení miniatur

K dispozici je vyhrazená stránka pro nastavení posuvníku.

Počet sloupců pro stolní počítače je nastaven na čtyři, tablety na tři a smartphony na dva. Můžete je samozřejmě upravit. K dispozici je také rychlost posuvníku, stránkování, navigace, barvy pozadí a další možnosti posuvníku.

Související příspěvek Příklad

Související příspěvek od uživatele PickPlugins vám nedává žádnou kontrolu nad souvisejícími příspěvky, které se zobrazují návštěvníkům, ale pokud hledáte jednoduché řešení s některými skvělými možnostmi stylingu, je to dobrá volba.

Čestné uznání

Pro účely tohoto článku jsem testoval více než 20 pluginů souvisejících s WordPress na svém testovacím webu a na svém osobním blogu (tj. Živé prostředí). V této části bych rád sdílel několik skvělých souvisejících pluginů WordPress, které tento seznam právě minul.

Další související příspěvky WordPress Pluginy, které je třeba zvážit

Pokud hledáte kontrolu nad svým výstupem, můžete se podívat na Podobné příspěvky, plugin, který vám umožní přizpůsobit HTML ve výstupní šabloně. K dispozici jsou desítky značek, které vám pomohou kontrolovat, jaké příspěvky se zobrazují a jak všechno vypadá. Povaha tohoto pluginu znamená, že je méně uživatelsky přívětivý než alternativy, ale pokročilým uživatelům se to bude líbit.

Související příspěvky od taxonomie je zajímavé řešení, které vám umožňuje vkládat související příspěvky pomocí widgetu nebo krátkých kódů. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit jednu nebo více taxonomií, vyloučit nebo zahrnout příspěvky a omezit to, co je zobrazeno číslem nebo datem.

Související příspěvky podle nastavení widgetu taxonomie

Pokud hledáte prémiové řešení, podívejte se na Související příspěvky týkající se významných příspěvků. Při maloobchodním prodeji za 30 USD podporuje plugin miniatury různých velikostí a umožňuje vybrat, zda se mají zobrazit informace o metadatech. Související příspěvky, které se zobrazují, vypadají profesionálně.

Custom Related Posts je základní související plugin pro příspěvky, ale má některé skvělé funkce, jako je import vztahů ve formátu XML a nativní podpora editoru bloků Gutenberg..

Dalším základním řešením k odhlášení jsou příspěvky související s CP. Je to zcela unikátní v tom, že vám umožňuje zobrazit, jak podobné související příspěvky používají systém hodnocení hvězdičkami nebo lištu.

Závěrečné myšlenky

Pokud se snažíte udržet uživatele na svém webu, přidání přidružené funkce obsahu je osvědčený způsob, jak přimět lidi, aby se drželi, což vede k většímu počtu zobrazení stránek, delšímu trvání návštěvníka a snížené míře odchodů. Ještě důležitější je, že když si uživatel více prohlíží váš obsah, bude lépe schopen ocenit, o čem váš web je, což může také zvýšit předplatné, sociální podíly a dokonce i konverze. V podstatě všechny dobré věci!

Všechny dnes fungující pluginy jsou schopny přidat na váš web sekci s plně funkčním obsahem. Všichni však vypadají a pracují trochu jinak, s různými silnými a slabými stránkami, takže si udělejte čas a vyberte si oblíbeného.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me