Nejlepších šest nejlepších pluginů Rich Snippets pro WordPress (2020)

Nabídky WordPress


Základní verze WordPress byla navržena s ohledem na vyhledávače, pomáhá jim procházet váš obsah a nabízí funkce přátelské pro SEO, jako jsou permalinky. Stále však chybí podpora některému složitějšímu obsahu SEO, jako jsou soubory Sitemap a bohaté úryvky.

Bohaté úryvky, které byly spuštěny v roce 2009, vám umožňují zobrazit více informací o vašich webových stránkách přímo ve výsledcích vyhledávání Google – což může vést k vyšší míře prokliku, protože uživatelé uživatelů vyhledávacích nástrojů se zobrazují relevantnější údaje. Poznámka: Google nyní označuje bohaté úryvky za bohaté výsledky, ale většina lidí stále používá výraz „úryvky“.

V tomto článku se podívám na nejlepší bohaté úryvky, které jsou k dispozici pro WordPress.

Nejprve se ale podívejme blíže na to, jaké bohaté úryvky jsou, jak vypadají a jaké jsou jejich potenciální výhody …

Rychlý úvod do bohatých úryvků (bohaté výsledky)

Úryvek vyhledávače obvykle zobrazuje název webové stránky, adresu URL a popis a často také datum zveřejnění..

Příklad úryvku

Bohaté úryvky umožňují Googlu vytáhnout další informace ze strukturovaných dat webové stránky.

Můžete zobrazit vizuální pomůcky a informace, jako jsou telefonní čísla, adresy, cena produktu, počet recenzí, miniatury obrázků a další.

Zde na WinningWP se bohaté úryvky používají k zobrazení poutavých hodnocení hvězd pro naše recenze motivů a pluginů.

WinningWP Rich Snippets

Google také vylepšuje výsledky vyhledávání videí z kanálu YouTube WinningWP zobrazováním miniatur obrázků pro každé video.

Bohaté úryvky na YouTube

Bohaté úryvky nemají žádný přímý vliv na hodnocení vyhledávačů, můžete je však použít k tomu, aby výsledky vyhledávání vynikly a zvyšovaly prokliky na vaše webové stránky. Protože se na stránkách SERPS (Stránky s výsledky vyhledávače) zobrazuje více informací, měla by být míra okamžitého opuštění vašeho webu nižší, protože výsledky vyhledávání budou relevantnější..

V roce 2011 Google spolupracoval s Yahoo! a Microsoft (Bing) vytvořit Schema.org. Cílem bylo ‘vytvářet, udržovat a propagovat schémata strukturovaných dat na internetu‘. (Yandex se připojil ke Schema.org později.) Jinými slovy, Google chtěl, aby se jeho funkce bohatých úryvků vyvíjela a byla podporována všemi hlavními vyhledávacími nástroji..

Google podporuje tři různé formáty značek: JSON-LD; Microdata; a RDFa. Tyto formáty podporují také Bing, Yahoo !, a Yandex.

Níže uvedené pluginy WordPress upraví označení na vašem webu, takže vyhledávače zobrazí pro vaše stránky bohaté úryvky.

Po instalaci pluginu můžete pomocí nástroje, jako je například Nástroj pro testování strukturovaných dat Google, ověřit, že vše funguje správně. Měli byste také najít pomocníka pro strukturované údaje společnosti Google.

Útržky typu „vše v jednom“ (ZDARMA / 79 USD plus rok)

Schéma - Bohaté úryvky ze všeho v jednom schématu

Vše v jednom schématu Rich Snippets je bohatý úryvek WordPress plugin, který podporuje devět typů schématu: Recenze; Události; lidé; produkty; recepty; softwarové aplikace; videa; články; a služeb.

Řetězce můžete změnit pro každý typ schématu a na kartě Přizpůsobení můžete změnit vzhled a vzhled pole s bohatými úryvky. Doplněk podporuje také WooCommerce.

Řídicí panel pro všechny v jednom Schema.org Rich Snippets

Pod svými příspěvky a stránkami můžete v konfiguračním poli pluginu nakonfigurovat bohaté úryvky. Vše, co musíte udělat, je vybrat typ schématu, do kterého váš obsah patří, a poté vyplnit mezery.

Schema Pro je k dispozici od 79 USD ročně. Tato verze automatizuje proces konfigurace značkování stránek a nabízí pokročilé funkce, jako jsou pravidla cílení a vlastní pole.

Pro verze také přidává podporu pro Yoast SEO, Advanced Custom Fields a Pods.

Útržky všeho v jednom schématu

Díky jednoduché oblasti nastavení a podpoře devíti typů schémat je možné úryvky typu Vše v jednom snadno doporučit.

Ti z vás, kteří mají na vašem webu mnoho stránek, budou mít z upgradování na profesionální verzi prospěch, aby bylo možné pro všechny z nich automaticky vytvořit označení..

Recenze produktu WP (ZDARMA / 57 GBP plus rok)

Recenze produktu WP Lite

WP Product Review je plugin pro kontrolu WordPress, který nabízí mnoho funkcí pro zlepšení vašich recenzí – a také podporuje bohatou úryvky..

Po instalaci pluginu uvidíte pod příspěvky a stránky možnost, která se ptá, zda je obsah recenzní. Pokud vyberete Ano, budete moci přidat informace o vašem produktu, jako je název, název, cena a související přidružený odkaz..

Každý produkt můžete hodnotit několika způsoby. Pokud například sledujete televizi, můžete ji klasifikovat podle zvuku, kvality obrazu, kvality sestavení a hodnoty.

Příklad šablony produktu WP Product Review

V oblasti hlavních nastavení můžete přizpůsobit hlavní kontrolní pole. Můžete upravit nastavení, jako jsou barvy, typografie, tlačítko Koupit, písma a další.

Ujistěte se, že v obecných nastaveních povolíte bohaté úryvky. Po povolení bude plugin stahovat data značek z informací o recenzi, které jste zadali pro každý produkt.

Obecná nastavení produktu WP Product Review

Vše v produktu WP Product Review bylo navrženo tak, aby zvýšilo zapojení a provize přidružených společností, a prémiová verze produktu WP Product Review to posouvá na další úroveň. Při maloobchodním prodeji od 57 GBP ročně přidává funkce, jako jsou krátké kódy, vlastní ikony hodnocení, srovnávací tabulky, integrace Amazonu a další.

Hlavní nevýhodou produktu WP Product Review je, že pro recenze přidává pouze bohatou podporu úryvků. Pokud chcete bohatou podporu úryvků pro mnoho různých typů schémat, měli byste se podívat na alternativní řešení.

Strukturovaná data aplikace Schéma (ZDARMA / 30 $ plus měsíc)

Strukturovaná data aplikace schématu

Strukturovaná data aplikace Schema jsou užitečným doplňkem WordPress, který vytváří označení Schema.org pro vaše příspěvky, stránky, kategorie a další stránky WordPress..

Vytváří značky automaticky, proto nemusíte zadávat další informace pro každou stránku na svém webu.

Kód pro strukturovaná data aplikace schématu

V oblasti nastavení můžete uvést, zda jste organizace nebo osoba, a přidat své jméno a logo vydavatele. Značkovací kód lze přidat do záhlaví nebo zápatí a můžete definovat výchozí typ schématu pro příspěvky a stránky.

K dispozici jsou typy schémat: zasílání blogů, článek, publikování živých blogů, zpravodajský článek, zpráva, vědecký článek, lékařský vědecký článek, zasílání příspěvků na sociálních médiích, zasílání diskusních fór, odkazy na technické články a odkazy na API.

Plugin také umožňuje rozhodnout, zda se budou zobrazovat určité meta informace.

Nastavení strukturovaných dat aplikace Schéma

Nemusíte se přihlašovat na webovou stránku Schema App vývojáře, abyste mohli používat strukturovaná data Schema App, ale odemknete tak mnoho dalších funkcí, jako je podpora WooCommerce, Správce značek Google a možnost zobrazit označení schématu konkurenta..

S cenou od 30 $ za měsíc nemusí být prémiová služba Schema App pro každého určena, ale mohu doporučit bezplatnou verzi, protože způsob, jakým automaticky vytváří značkování pro stránky, je vynikající.

Schéma strukturovaných dat WP SEO (ZDARMA / 49 USD plus)

Schéma strukturovaných dat WP SEO

Schéma strukturovaných dat WP SEO je populární plugin WordPress s bohatými úryvky, který vám poskytuje vysokou úroveň kontroly.

Bezplatná verze pluginu podporuje 11 typů schémat: Organizace; místní podniky; novinové články; blogové příspěvky; Události; produkty; videa; služby; recenze; souhrnné hodnocení; a restaurace.

Pod vašimi příspěvky a stránkami uvidíte pole, ve kterém můžete nakonfigurovat bohaté úryvky pro svůj obsah, a každé schéma má jedinečnou sadu polí. Recenze mají například pole pro hodnocení, produkty obsahují pole pro cenu a adresy URL a videa obsahují pole pro miniatury a délku videa.

Nastavení kontroly schématu strukturovaných dat WP SEO

V oblasti nastavení pluginu můžete definovat typ webů, které máte, a nastavit běžná nastavení, jako je adresa URL a adresa vašeho webu. Informace, které zde zadáte, budou použity na veškerý váš obsah.

Nastavení schématu strukturovaných dat WP SEO

Lze zadat i další informace, například logo společnosti, profily sociálních médií a kontaktní informace. Vyhledávací nástroje tyto informace někdy používají, když někdo hledá váš web.

Nastavení schématu strukturovaných dat WP SEO

Prémiová verze schématu strukturovaných dat WP SEO se prodává od 49 USD. Upgradování přidává podporu pro vlastní typy příspěvků a také možnost automatického vyplňování polí z existujících dat v obsahu a z nastavení majitele stránek..

Tato verze také přidává několik dalších typů schémat, včetně: Knihy; kurzy; vysílání pracovních míst; filmy; hudba; recepty; Televizní epizody; kurzy; a Q&Stránky.

Díky podpoře 11 typů schémat po vybalení a několika dalších, pokud upgradujete, je schéma strukturovaných dat WP SEO bezpochyby jedním z nejvšestrannějších bohatých řešení úryvků dostupných pro WordPress..

Schéma & Strukturovaná data pro WP & AMP (ZDARMA)

Schéma a strukturovaná data pro WP a AMP

Schéma & Strukturovaná data pro WP & AMP je fantastický bohatý úryvek WordPress plugin, který se řídí pokyny Schema.org k označení vašich stránek. Podporuje neomezené typy vlastních příspěvků a má plnou podporu pro Google AMP.

Plugin umožňuje konfigurovat až 16 různých typů schémat. První věc, kterou musíte udělat, je vybrat schéma, které chcete povolit.

Přidejte schéma do schématu a strukturovaných dat pro WP a AMP

Na další stránce můžete nakonfigurovat každý typ schématu. Pro každý typ existuje velký výběr polí, které vám pomohou přizpůsobit vše, co chcete.

Po nakonfigurování schématu se dostanete na stránku umístění, kde můžete definovat, kdy se použije typ schématu. Typy schémat můžete omezit na konkrétní typy příspěvků, kategorie, formáty příspěvků, taxonomie, šablony stránek a další. Pokud chcete, můžete pro zobrazení konkrétního schématu použít více podmínek.

Po dokončení tohoto procesu můžete schéma přiřadit k libovolnému vlastnímu typu příspěvku. Můžete se samozřejmě kdykoli vrátit a upravit nastavení.

Podrobnosti schématu

Schéma & Strukturovaná data pro WP & AMP nabízí mnoho užitečných nastavení. Pro vyhledávače lze definovat důležité webové stránky a existují možnosti pro graf znalostí, AMP, profily sociálních médií a další.

Nastavení pluginu lze importovat a exportovat. K dispozici jsou také nástroje pro migraci, které vám pomohou migrovat z jiných bohatých úryvků a doplňků souvisejících se SEO. Můžete také přidat podporu pro oblíbené doplňky WordPress, jako je WooCommerce, kk Star Ratings, Kalendář událostí a Váš SEO..

Nastavení schématu a strukturovaných dat pro WP a AMP

Navzdory schématu & Strukturovaná data pro WP & AMP je jedním z nejvšestrannějších a nejúspěšnějších řešení úryvků dostupných online, je 100% zdarma k použití. Není k dispozici žádná prémiová verze, takže v zásuvném modulu nenajdete žádné funkce ani nastavení, které jsou omezené.

Je to skvělé řešení, které lze snadno doporučit.

SNIP: Strukturovaný datový plugin pro WordPress (92 $)

SNIP - Strukturovaný datový plugin pro WordPress

Maloobchodní prodej za 92 dolarů na CodeCanyon, SNIP: Plugin pro strukturovaná data pro WordPress je prémiový bohatý úryvek a strukturovaná data WordPress plugin, který podporuje editor Gutenberg a WooCommerce.

Může se pochlubit funkcí zvanou globální úryvky, která vám umožní vytvořit jedno schéma a automaticky jej použít na všechny příspěvky, stránky nebo vlastní typy příspěvků. Pravidla lze definovat tak, abyste měli úplnou kontrolu nad tím, které schéma se použije na obsah a kdy.

SNIP: Strukturovaný datový plugin pro WordPress

Podporováno je více než 800 typů schémat. V zásadě je k dispozici každý typ schématu uvedený na webu Schema.org.

Plugin má podporu pro vlastní pole a lze jej také rozšířit pomocí háčků.

SNIP: Strukturovaný datový plugin pro WordPress

SNIP: Strukturovaný datový plugin pro WordPress je flexibilní řešení, které podporuje všechny typy schémat dostupných online. Ti z vás, kteří jsou ochotni zaplatit za to nejlepší řešení pro váš web nebo firmu, by se měli blíže podívat.

Čestné uznání

Během našeho testování se často setkáváme s dobrými řešeními, která prostě nedosahují konečného seznamu.

Jedním takovým řešením je WP Review by MyThemeShop. Jedná se především o plugin WordPress s recenzemi, ale má fantastickou podporu pro bohaté úryvky.

Brin Wilson, zakladatel WinningWP, rozsáhle testoval pro verzi WP Review. Zjistil, že plugin je trochu frustrující k použití, a nelíbilo se mu, že by to mohlo být použito pouze tehdy, pokud jste jej připojili k MyThemeShop pomocí jiného pluginu. Pro verze má stále podporu pro 14 typů úryvků, takže někteří z vás si možná budou chtít vyzkoušet, zda pro vás alternativní řešení nefungují..

Dalším nadstandardním řešením je Rich Snippets & Plugin pro značkování schémat pro WordPress & WooCommerce. Maloobchodní prodej za 29 USD od CodeCanyon, podporuje různé typy schémat a nabízí mnoho různých způsobů, jak zobrazit bohaté úryvky ve vyhledávačích..

Rich Snippets & Schema Markup Plugin pro WordPress & WooCommerce

Závěrečné myšlenky

Bohaté úryvky jsou fantastickým způsobem, jak dosáhnout vynikajících výsledků vyhledávání na vašich webových stránkách. To může pomoci posunout cílenější provoz na váš web.

Doufám, že vám výše uvedený seznam bohatých úryvků a schémat WordPress pluginů užitečný. Všechny tyto doplňky vám umožní zlepšit výsledky vyhledávání, ale některá řešení nabízejí více možností přizpůsobení než jiná.

Vyspělejší pluginy WordPress s bohatým úryvkem vám umožňují automaticky stahovat strukturovaná data z vašeho obsahu. To je výhodné, pokud máte velký web se stovkami nebo tisíci stránek, ale existují jednoznačně výhody, které můžete věnovat tomu, aby úryvky pro každou stránku byly jedinečné..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me