Nejlepších devět nejlepších pluginů kalendáře událostí pro WordPress (2020)

Nabídky WordPress


Kalendáře událostí jsou nezbytným nástrojem k dosažení úspěchu vašich událostí a umožňují vám je efektivně spravovat a nabízet je potenciálním zákazníkům.

Jednoduchý plugin kalendáře událostí WordPress zobrazuje kalendář nadcházejících událostí, ale existuje spousta pokročilých řešení, která umožňují návštěvníkům registrovat se a platit za události. Pluginy kalendáře událostí dokážou kromě prodeje vstupenek zpracovávat rezervace, RSVP a uživatelská podání – a tyto nástroje vám pomohou naplánovat a naplánovat události, schůzky, večírky a další.

V tomto článku se chystám podělit o to, co považuji za nejlepší pluginy kalendáře událostí dostupné pro WordPress.

Správce událostí (ZDARMA / 75 USD plus)

Events Manager je pokročilé řešení kalendáře událostí, které je aktivní na více než 100 000 webech WordPress. Může být použit pro správu jednodenních a vícedenních událostí a lze je nastavit jako opakující se.

Události jsou uloženy jako vlastní typy příspěvků WordPress, takže přidání nové události funguje stejně jako přidání příspěvku nebo stránky do WordPress. Můžete pojmenovat každou událost a přidat popis s obrázky a videa v hlavní oblasti obsahu.

Přesný čas a umístění lze definovat pro každou událost a událostem lze také přiřadit značky a kategorie.

V oblasti rezervace a registrace si můžete vytvořit více vstupenek na svou akci. Rezervace vstupenek lze omezit na určité časové období a můžete určit, kolik vstupenek je k dispozici.

Widgety jsou také k dispozici pro události, místa a kalendáře, které vám pomohou ukázat aktuální stav událostí návštěvníkům.

Rezervace a registrace

Hlavní oblast nastavení zásuvného modulu vám umožní ocenit, jak pokročilý je Event Manager, a nabízí stovky možností rozložených na pěti různých kartách.

Lze definovat vše, včetně miniatur, integrace Map Google, nastavení formuláře, stránek událostí, formátování a designu, e-mailových potvrzení, rezervací a dalších. K dispozici je dokonce správce rolí, který vám umožní přesně nastavit, co uživatelé mohou a nemohou dělat.

Oblast nastavení Správce událostí

Pro verze produktu Events Manager prodává za jednu webovou licenci 75 USD ročně a 150 USD ročně až pro pět webových stránek a je nainstalována jako doplněk k Events Manager.

Po instalaci Správce událostí získáte další funkce, například integraci plateb pro PayPal, Authorize.net a offline platby. Můžete také vytvářet vlastní rezervační formuláře a kupóny se slevou.

Widget Správce událostí

Event Manager je bezpochyby jedním z nejvšestrannějších doplňků kalendáře událostí dostupných pro WordPress a samotný objem dostupných možností přizpůsobení je neuvěřitelně velkorysý. Pokud chcete prodávat vstupenky a přijímat platby přímo, budete muset upgradovat na Events Manager Pro.

Kalendář událostí (ZDARMA / 89 $ plus)

S více než 700 000 aktivními instalacemi je Kalendář událostí zdaleka nejpopulárnějším řešením kalendáře událostí pro WordPress.

Stejně jako Správce událostí používá plugin k vytváření událostí vlastní typ příspěvku. Můžete přidat informace o událostech, jako je čas a datum, místo, organizátoři, umístění události, web akce a cena události.

Přidání události

Kalendář událostí má jednoduchou oblast nastavení, která vám umožňuje upravit možnosti, jako je počet událostí, které se mají zobrazit na stránce, šablony stylů a šablony použité pro události a obsah, který se zobrazuje před a po událostech.

Naleznete zde také nastavení pro integraci Map Google a import souborů CSV.

Základní nastavení šablon

Bezplatná verze Kalendáře událostí je funkční, ale základní. Vývojáři však nabízejí sbírku doplňků pluginu, které změní vaše nastavení události.

Kalendář akcí Pro prodává za 89 dolarů ročně. Přidává opakující se události, další pohledy, widgety, krátké kódy a další.

Jedním doplňkem, který byste měli zvážit, jsou lístky na události. Jakmile je aktivována, umožňuje návštěvníkům RSVP na akce a nákup vstupenek pomocí PayPal. Pro verze Event Tickets, která prodává od 89 USD ročně, nabízí další funkce, jako je integrace WooCommerce a Easy Digital Downloads..

Elasticsearch lze integrovat také pomocí Elastic Events a je zdarma ke stažení.

Akce Vstupenky Addon

K dispozici je také řada dalších prémiových doplňků. Agregátor událostí lze použít k importu událostí z Meetup, Eventbrite, Kalendáře Google, iCalendar a dalších. Komunitní události umožňují uživatelům odesílat události. Panel filtrů přidává možnosti filtrování, takže uživatelé mohou snadněji vyhledávat události a vstupenky Eventbrite vám pomáhají integrovat Eventbrite. Všechny tyto addony prodávají každý od 89 $ za rok.

Doplněk Promoter začíná již od 69 USD ročně a pracuje ve spojení s Kalendářem událostí a Vstupenkami na akce, které vám pomohou připojit se ke své komunitě e-mailem.

Nejdražší doplněk jsou vstupenky na komunitu. Při maloobchodním prodeji od 149 USD ročně je třeba plugin používat ve spojení s komunitními událostmi, lístky na události, lístky na události plus a WooCommerce a umožňuje organizátorům akcí prodávat vstupenky na jejich akce pomocí vašeho webu..

Addon Kalendář akcí Kalendář událostí

Pokud nechcete utrácet peníze, lze Kalendář událostí a Vstupenky použít jako nastavení správy událostí, které přijímá platby přes PayPal.

Plugin se však doopravdy dostane, když si nainstalujete dostupné rozšířené doplňky. Pokud jste ochotni utratit nějaké peníze, Kalendář událostí je jedním z nejlepších dostupných řešení. Podívejte se na balíčky, pokud plánujete nákup více než jednoho prémiového addonu, protože vám ušetří peníze.

Nezapomeňte také vyzkoušet některé z bezplatných doplňků pluginu, které jsou k dispozici pro Kalendář událostí od vývojářů třetích stran. Mezi ně patří: Krátký kód kalendáře událostí & Blok; Barvy kategorie kalendáře událostí; a zkrácený kód a šablony kalendáře událostí (podívejte se také na profesionální verzi).

Amelia WordPress rezervační plugin (ZDARMA / 59 $ +)

Amelia je plugin WordPress, který zpracovává rezervace událostí a schůzky. Typy příspěvků WordPress jsou k dispozici také pro služby, místa a zákazníky a vše lze uspořádat pomocí rezervačního kalendáře.

Bezplatnou verzi Amelia lze použít k vytvoření jednoduchého kalendáře událostí.

Události lze označit jako jednorázové, jednodenní, vícedenní nebo opakující se. Můžete definovat čas začátku a konce události a při rezervaci schůzek si můžete vybrat zákazníky, kteří se budou účastnit. Tito zákazníci mohou být také informováni o událostech.

Nový editor WordPress je dobře podporován Amelií. K dispozici jsou dva bloky obsahu. Blok zobrazení rezervace zobrazuje průvodce krok za krokem, který uživatele provede procesem rezervace, zatímco blok událostí jednoduše přidá krátký kód událostí do vašeho příspěvku nebo stránky..

Příklad události

Hlavní stránka nastavení umožňuje ovládat všechny aspekty rezervací a událostí. Můžete přidat informace o vaší společnosti, povinná pole, stránku, na kterou jsou zákazníci posláni po rezervaci, výchozí měna a další.

Hlavní stránka nastavení Amelia

Ve bezplatné verzi je omezeno mnoho funkcí, například umístění. Je nepříjemné, že i hlavní panel má zakázané většinu funkcí, takže můžete vidět pouze nadcházející schůzky.

Pokud upgradujete na Amelia Pro, odemknete kompletní panel a odemkne funkce, jako je export, filtry, kupóny, skupinové služby, další zobrazení kalendáře a integrace Kalendáře Google. Upgrading také umožňuje přijímat platby PayPal a Stripe za rezervace.

Základní licence pro Amelia Pro se prodává za 59 USD ročně. Upgrade na plán pro 109 USD zvyšuje podporu a aktualizace z jednoho webu na tři weby. Můžete získat podporu a aktualizace pro neomezený počet webů za 249 $ ročně.

Celoživotní licence jsou k dispozici také těm, kteří nechtějí platit ročně.

Amelia front-end plán

Byl jsem ohromen tím, co jsem viděl v Amélii. Uživatelské rozhraní vypadá skvěle a kalendáře a rezervační formuláře vypadají nádherně. Ti, kteří upgradují na plnou verzi Amelia, mohou také tyto návrhy přizpůsobit svým potřebám. Je to bezpochyby jedno z nejlepších prémiových kalendářových řešení na trhu.

Amelia Lite je také užitečná, byla jsem však frustrovaná tím, že vývojáři mají omezené profesionální funkce. Namísto skrývání profesionálních funkcí před bezplatnými uživateli vývojáři nadále odkazují na typy příspěvků, jako jsou finance a místa, jakož i další profi nastavení a funkce. Proto se při používání Amelia Lite často setkáváte se stránkami a funkcemi, ke kterým nelze přistupovat, a jste vždy povzbuzováni, abyste „upgradovali dnes, abyste maximalizovali své zkušenosti“. Zjistil jsem, že je z tohoto důvodu frustrující.

Jednoduchý kalendář (ZDARMA / 49 USD plus)

Pokud pro správu událostí používáte Kalendář Google, měli byste se podívat na Jednoduchý kalendář – plugin WordPress, který umožňuje zobrazovat události z jakéhokoli veřejného Kalendáře Google.

Události můžete načíst z Kalendáře Google a změnit vzhled kalendáře. Barvy lze měnit a dlouhé titulky můžete oříznout, abyste zabránili jejich přetékání do jiných dnů. Nastavení data a času lze také upravit.

Nastavení vzhledu

Ujistěte se, že jste v oblasti nastavení zadali klíč Google API, aby Simple Calendar mohl načítat události.

Oblast nastavení také umožňuje odstranit nastavení pluginu a odstranit data kalendáře.

Pro Simple Calendar jsou k dispozici dva prémiové doplňky: FullCalendar a Google Calendar Pro. Oba tyto maloobchody od 29 USD ročně za jednu licenci.

FullCalendar přidává celou řadu nových možností, jako je týdenní a denní zobrazení, vylepšená navigace v kalendáři, další možnosti přizpůsobení a další.

Google Calendar Pro lze použít k zobrazení soukromých i veřejných Kalendářů Google. Umožňuje také zvýrazňovat události barvami, které odpovídají barvám Kalendáře Google, a zobrazovat jména účastníků, avatary a informace o organizátorech událostí.

Tyto dva doplňky fungují dobře, takže je rozumné nakupovat oba prostřednictvím jejich balíčku doplňků. Jedna licence prodává za tento balíček 49 dolarů ročně a přichází s podporou a aktualizacemi pro oba doplňky.

Příklad jednoduchého kalendáře

Jako někdo, kdo používá Kalendář Google každý den k plánování mého rozvrhu, mohu ocenit možnosti Simple Calendar.

Pomocí Kalendáře Google můžete i nadále spravovat svůj harmonogram událostí pomocí oficiální aplikace Kalendář Google ve vašem smartphonu nebo tabletu nebo prostřednictvím prohlížeče. Jednoduchý kalendář lze poté použít k ovládání vzhledu kalendáře na vašem webu.

Můj kalendář (ZDARMA / 49 USD plus)

Můj kalendář je snadno použitelné řešení správy událostí, které lze použít ve spojení s pluginem My Tickets WordPress k prodeji vstupenek..

Události lze nastavit jako opakující se a lze je přiřadit ke skupinám a kategoriím. Můžete také nastavit více časů a termínů zahájení a ukončení událostí a pro každou událost je také možné připojit logo nebo banner..

Jedna funkce, kterou miluji, je přístup k události. K dispozici je řada značek, které vám pomohou ukázat, zda událost podporuje osoby se zdravotním postižením. Můžete například poznamenat, že vaše událost má zvukový popis, podporu znakového jazyka nebo podporu zařízení pro asistované učení.

Vytvořit novou událost v mém kalendáři

Editor polohy umožňuje přidat více míst a podrobností, jako je adresa, souřadnice GPS, kontaktní informace, adresa webové stránky, přístupnost a další.

Vestavěný editor stylů a editor šablon vám umožní snadno upravit vzhled a styl kalendářů. K dispozici je také správce skriptů, který lze použít k použití vlastního JavaScriptu na definované stránky.

Editor stylů

Hlavní oblast nastavení obsahuje několik užitečných možností, například načtení dat ze vzdálené databáze a odstranění dat po odinstalování My Calendar.

Formát data, času a textu lze upravit a také můžete upravit vydané e-maily a definovat, co uživatelé mohou a nemohou dělat pomocí editoru uživatelské role.

Funkce standout v oblasti nastavení je editor rozvržení kalendáře, který umožňuje změnit pořadí informací zobrazovaných v kalendářích.

Moje nastavení kalendáře

Jedna licence pro My Calendar Pro stojí 49 USD ročně.

Upgradování umožňuje návštěvníkům odesílat události a zabránit přijímání událostí, pokud jsou v konfliktu s existujícími událostmi. Příspěvky na blogu lze také vytvářet automaticky z událostí.

K dispozici je také rozšířené filtrování vyhledávání a můžete importovat data událostí ze souborů CSV, iCal, nahraných souborů nebo adres URL..

Příklad mého kalendáře

Můj kalendář má co nabídnout, a pokud si nainstalujete další plugin vývojáře, Moje lístky, budete moci prodávat vstupenky na své akce pomocí plateb PayPal Standard (další platební možnosti jsou k dispozici jako prémiové doplňky).

Vývojáři byli velkorysí s tím, co je poskytováno zdarma, a věřím, že 49 USD je spravedlivá cena za přidání uživatelských příspěvků, pokročilého vyhledávání a importu událostí.

Cukrový kalendář (ZDARMA / 29 $ plus)

Pokud hledáte jednoduché řešení správy událostí, podívejte se na Sugar Calendar.

Chcete-li přidat událost, jednoduše ji pojmenujte, přidejte popis a definujte umístění, datum a počáteční a koncový čas. A je to.

Bezplatný doplněk Google Maps je k dispozici od vývojářů Cukrového kalendáře, ačkoli není jasné, proč není podpora Map Google zabudována přímo do základního pluginu.

Přidat novou událost do cukrového kalendáře

V oblasti nastavení existuje možnost zadat licenční klíč pluginu a některé základní možnosti času a data kalendáře.

Nastavení zobrazení kalendáře cukru

Pro verze Kalendáře cukru, která přidává opakující se události, je k dispozici od 29 USD ročně. Zdá se, že nenabízí žádné další funkce, takže upgrade mohu doporučit pouze v případě, že potřebujete e-mailovou podporu.

Příklad cukrového kalendáře

Ti z vás, kteří hledají základní řešení pro správu událostí, ocení, jak snadné je Sugar Calendar používat.

Všichni ostatní by se měli podívat na alternativní správu událostí pluginy WordPress, které nabízejí více možností přizpůsobení.

Kalendář to! (30 $)

Kalendář to! je profesionální řešení pro správu událostí, které je plné funkcí. Prodává za $ 30 na CodeCanyon.

K událostem můžete přidat vlastní pole a vybrat si z 15 předem vytvořených stylů rozvržení. K dispozici je celkem 39 prvků šablony, které vám pomohou vytvořit dokonalou stránku události, a vše lze upravit pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní drag-and-drop..

Kalendář to! Pole

Kalendář to! je kompatibilní s Gutenberg a WPBakery Page Builder.

To zjednodušuje proces vytváření rozvržení událostí, protože všechna nastavení lze nalézt v blocích a změny lze zobrazit v reálném čase..

Kalendář to! Styl rozvržení

Podpora Gutenbergu je vynikající. Vše lze zapnout a vypnout pouhým stisknutím tlačítka.

K dispozici je neuvěřitelných 25 doplňků pluginů, které dále rozšiřují funkčnost. K dispozici je doplněk k zobrazení událostí v mřížkovém zobrazení, další, které automaticky publikuje události na sociální média, a dovozce, který lze použít k importu velkého množství dat z jiných modulů událostí.

Gutenbergova podpora

K dispozici je také jedenáct prémiových doplňků a lze je použít k přidání podpory pro reklamu, prodej vstupenek, integraci WooCommerce a další. Ceny prémiových doplňků začínají od 10 $ a jdou až na 89 $ za doplněk WooCommerce Vstupenky na akci.

Příklad kalendáře!

Co nastavuje Kalendář to! kromě toho jsou desítky způsobů, jak mohou návštěvníci prezentovat události. Jedná se o vysoce flexibilní plugin, který lze vylepšit pomocí některého z 36 dostupných pluginů.

Doporučuji vám vyzkoušet si demo a získat plné uznání toho, co může plugin udělat.

EventOn (24 $)

EventOn je nejprodávanější plugin pro správu událostí na CodeCanyon. Stejně jako Calendarize it! Byl vydán v roce 2012 a nadále se pravidelně aktualizuje.

Podporuje Mapy Google, vícedenní události, opakované události, vlastní pole, kategorie událostí a další.

Plugin lze použít k zobrazení krásných minimalistických kalendářů událostí, které lze vytvořit pomocí uživatelsky přívětivých generátorů krátkého kódu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat, které funkce chcete použít – například, v jakém pořadí událostí se zobrazí, zda se zobrazí vybraný obrázek atd..

EventOn Obecná nastavení

Kalendáře EventOn vypadají nádherně. Vybrané obrázky lze přiřadit událostem a barvy můžete přiřadit konkrétním událostem nebo kategoriím událostí.

Návštěvníci mohou využít vyhledávací lištu a možnosti filtrování, aby jim pomohli rychleji najít události. K dispozici je také možnost zobrazit všechny události připojené k určitému umístění.

Zobrazení seznamu událostí

Události lze zobrazit jako seznam nebo je můžete zobrazit také pomocí dlaždic a každému z nich přiřadit barvy pozadí nebo obrázky. Oba styly vypadají skvěle.

Pro EventOn je k dispozici třicet pět prémiových doplňků a několik doplňků třetích stran .

Tyto doplňky mohou být použity k zahrnutí funkcí, jako je prodej vstupenek, podpora RSVP pro události, časovače odpočítávání událostí a seznam přání událostí. Lze si také zakoupit různé možnosti zobrazení kalendáře.

EventOn Picture View

Díky nabídce krásných kalendářů událostí, široké škále možností přizpůsobení a další funkčnosti prostřednictvím velké kolekce doplňků je snadné pochopit, proč je EventOn nejprodávanějším WordPress pluginem kalendáře na CodeCanyon.

Kalendář událostí typu vše v jednom (ZDARMA / 6,99 $ měsíčně)

All-in-One kalendář událostí je populární WordPress plugin pro správu událostí od Time.ly s více než 100 000 aktivními instalacemi.

Přestože se plugin může integrovat s Time.ly a importovat kalendáře z účtů Time.ly, nemusíte se zaregistrovat k použití kalendáře událostí typu All-in-One..

Když přidáte novou událost, můžete nastavit čas a datum a opakovat událost. Mapy Google lze použít k zobrazení polohy událostí a lze je přiřadit ke značkám a kategoriím.

Pokud si přejete, lístky lze zpracovat přes Time.ly. Pokud tak učiníte, budete moci přijímat platby přes PayPal, ale za privilegium vás to bude stát 59 $ ročně. Alternativně můžete zobrazit odkaz na registrační URL pro zakoupení vstupenek. To je pěkná funkce, protože to znamená, že můžete prodávat vstupenky pomocí jiného pluginu WordPress nebo služby třetích stran.

vše v jednom kalendáři událostí

K dispozici jsou čtyři různá témata kalendáře a lze je používat zdarma. Stránka možností motivu umožňuje další přizpůsobení stylu.

Můžete upravit barvy pozadí, tlačítka, pole, text a další.

Možnosti motivu kalendáře

Kalendář událostí typu vše v jednom vám poskytuje úplnou kontrolu nad tím, co se zobrazuje v kalendářích. Najdete také možnosti vývojáře pro kompresi gzip, ukládání do mezipaměti a CSS.

V této oblasti jsou také uvedeny dostupné krátké kódy, které můžete použít k zobrazení událostí. Pokud chcete, můžete místo toho použít widgety.

Nastavení kalendáře událostí All-in-One

Pokud se zaregistrujete k bezplatnému účtu Time.ly, získáte přístup k dalším funkcím, jako je import kalendářů z Kalendáře Google, iCal a Outlook. Prémiové měsíční tarify začínají od 6,99 $ měsíčně a upgradováním se odemknou funkce, jako je automatické sdílení Twitteru a vlastní záhlaví a zápatí.

Případně si můžete zakoupit doplňky speciálně pro plugin WordPress kalendáře událostí typu All-in-One.

Rozšířené pohledy si můžete zdarma stáhnout a zobrazovat v kalendáři zobrazení. Vstupenka může být integrována za 59 USD ročně, automatické Tweeting stojí 29 USD ročně a front-end podání stojí 59 USD ročně.

Vložení základního kalendáře na jiné webové stránky stojí 59 USD ročně, CSV Import stojí 29 USD ročně a schopnost vytvářet a ukládat místa je 59 USD ročně. Existují také možnosti importu dalších zdrojů do kalendáře.

Tyto funkce samy o sobě jsou nákladné aktualizace, ale většinu z nich můžete získat v balíčku za 99 $ ročně.

Příklad kalendáře událostí typu vše v jednom

All-in-One kalendář událostí je univerzální řešení pro správu událostí. Je frustrující, že ukládání míst a prodej vstupenek jsou prémiovými upgrady, ale hlavní plugin nabízí mnoho jedinečných možností stylů kalendáře a možností prohlížení, které jinde nenajdete..

Doporučuji vyzkoušet, zda to dělá to, co potřebujete.

Čestné uznání

Pokud jde o výběr řešení pro správu událostí, uživatelé WordPress jsou na výběr. V této části bych rád zmínil některá alternativní řešení, která tento seznam právě minul.

Kalendář událostí WD je doplněk událostí WordPress bohatý na funkce, který podporuje opakující se události a integraci Map Google. Ti, kteří upgradují na kalendář událostí WD Pro, mají k dispozici pokročilé funkce, jako je prodej vstupenek a integrace kalendáře třetích stran. Společnost také vyvinula podobný plugin WordPress s názvem Kalendář událostí WordPress.

Dalším flexibilním modulem pro správu událostí, který je třeba zvážit, je Kalendář událostí, který obsahuje deset jedinečných témat kalendáře, zatímco další možnosti stylingu lze odemknout již od 15 USD.

Kalendář událostí WD

Jízdní řád a časový rozvrh událostí společnosti MotoPress nabízí krásné kalendáře a spoustu možností filtrování a přizpůsobitelných parametrů. Funkce exportu a importu je také k dispozici.

Kalendář událostí Tockify také stojí za testování. Nabízí stylový miniaplikační kalendář, synchronizaci Kalendáře Google, tlačítka k akci a fantastickou integraci do sociálních médií.

Zrušte kalendář událostí

Kalendář to! a EventOn byly správně zahrnuty do našeho seznamu nejlepších pluginů kalendáře událostí pro WordPress. Na CodeCanyonu však existují některé dobré alternativy.

Maloobchod za 29 USD, FAT Event je řešení pro správu událostí, které má podporu pro Mapy Google, rezervace přes PayPal, podporu integrace WooCommerce, kódy kupónů a více typů vstupenek pro každou událost..

Eventer, který stojí $ 39, je další pokročilé řešení, které stojí za vyzkoušení. Má krásný drag-and-drop tvůrce pro vytváření nových událostí, a je plně kompatibilní s WooCommerce.

Plugin Event Manager WordPress Event Manager

Ti, kteří chtějí jednoduché řešení, by měli zvážit XO kalendář událostí a jednoduchý kalendář událostí. Jsou dobrými alternativami kalendáře cukru a lze je také zdarma stáhnout.

Závěrečné myšlenky

Je obtížné vybrat konkrétní plugin kalendáře událostí WordPress jako nejlepší, protože všechny vynikají v některých oblastech, ale jsou omezeny jinými způsoby. Hlavní funkce každého pluginu mají mnoho možností, ale pro přístup k plné funkčnosti pluginu a odblokování pokročilých funkcí, jako je prodej vstupenek, musíte být ochotni upgradovat.

Pokud nechcete dát ruku do kapsy, Event Manager vyniká tím, kolik možností přizpůsobení je k dispozici, zatímco Simple Calendar je skvělá volba pro ty, kteří používají Kalendář Google. Společné používání mého kalendáře a mých vstupenek, nebo kalendáře událostí a vstupenek, jsou dobré bezplatné kombinace, pokud hledáte prodej vstupenek..

Ti z vás, kteří jsou ochotni utratit nějaké peníze za získání vyspělejšího řešení, by se měli podívat na Calendarize it! a EventOn. Vytvářejí krásné kalendáře a mohou se pochlubit mnoha pokročilými funkcemi. Kalendář událostí je také skvělou volbou, pokud si zakoupíte některé z prémiových doplňků.

Jako vždy, proveďte výzkum a otestujte co nejvíce řešení, než můžete vybrat jedno pro správu vašich událostí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me