Divi Builder, Beaver Builder nebo Elementor WordPress Pluginy – co si vybrat a proč?

Nabídky WordPress


Pokud jste někdy vytvořili – nebo uvažujete o stavbě – web WordPress, možná jste slyšeli o těchto věcech, které se nazývají pluginy pro tvorbu stránek. Dobře, samozřejmě, že ano! Právě teď jsou všichni vztek. Ale tady je ta věc: Který je nejlepší? V tomto článku to objasníme porovnání Divi Builder, Beaver Builder a Elementor.

Proč právě ti tři? Za prvé, ano, v oblasti pro tvorbu stránek na vás čeká mnohem více možností. Pod radarem zůstává WPBakery Page Builder, SiteOrigin Page Builder, Brizy a pravděpodobně tucet dalších nástrojů. Proč je tedy všechny zavrhnout a zaměřit se pouze na Divi Builder, Beaver Builder a Elementor?

Odpověď je jednoduchá: Jsou to velké tři. Jsou to nejoblíbenější pluginy pro tvorbu stránek na trhu, s nejvýznamnějšími týmy za nimi – a pravděpodobně nejvíce vývojářských hodin investovaných do jejich výstavby.

Co to znamená, že je jednoduché: Zatímco více specializovaných tvůrců může mít tu a tam jediné funkce, které je činí zajímavými, „celý balíček“ je něco, co dostanete pouze s jedním z tří velkých: Divi Builder, Beaver Builder nebo Elementor.

Ale co je nejlepší? Pojďme to zjistit!

Toto srovnání se zaměřuje na několik důležitých aspektů:

 • Snadnost použití. To je celý prodejní bod, že? Jinými slovy, kdybych věděl kód, vůbec bych nepotřeboval stavitele.
 • Moduly obsahu. Textové bloky, obrázkové bloky, tlačítka atd. Pojďme porovnat, který z těchto tří vyjde nahoře nahoře, a nabízí nejvíce.
 • Šablony out-of-the-box. Vytváření stránek od nuly je zábavné … pokud máte čas. Pokud ne, šablony se hodí. Dobří stavitelé by to měli nabídnout.
 • Časy načítání! Načítá se váš web pomaleji s povoleným modulem Builder? Pojďme zkontrolovat.
 • Co se stane, když deaktivujete plugin. Někteří stavitelé to zvládají dobře, což znamená, že stránky vypadají dobře. Někteří nejsou tak půvabní.
 • Cena. Očividně. Plus, jak se rozhodnout. ?

Pusťme se do práce.

Divi Builder, Beaver Builder, Elementor: Porovnáno

Za prvé, základy! Jak již možná víte, pod kapotou jsou doplňky Divi Builder, Beaver Builder a Elementor WordPress.

Hlavní věc, kterou tito tři nabízejí, je to, že velmi usnadňují vytváření vlastních struktur stránek a příspěvků. Mluvím o druzích návrhů, které jdou nad rámec toho, co vám vaše téma umožňuje. Můžete vytvářet vstupní stránky, vlastní stránky, prodejní stránky… opravdu, cokoli.

 • Divi Builder je prémiový plugin. Není k dispozici žádná bezplatná verze.
 • Elementor i Beaver Builder se přihlašují k odběru freemiového modelu – stejně jako v bezplatné verzi a navíc můžete zaplatit malý poplatek za získání dalších funkcí.

Dostaneme se k nitty-gritty za vteřinu, ale nejdřív tady je rychlá souhrnná tabulka, pokud se rychle spěcháte:

Divi Builder
Beaver Builder
Elementor

Cena89 $, 249 $zdarma, 99 $, 199 $, 399 $zdarma, 49 dolarů, 99 dolarů, 199 dolarů
Snadnost použití4/54,8 / 55/5
Moduly obsahu~ 45~ 30~ 60
Šablony stránek~ 370~ 30~ 140
Dopad doby načítání+27%+37%+28%
Když deaktivujeteNepořádek s krátkými kódyDobrá struktura stránky zůstáváDobrá struktura stránky zůstává
CELKOVĚ# 3# 2# 1

Úplné srovnání:

1. Snadné použití

Nejprve instalace. Žádná překvapení zde: Divi Builder, Beaver Builder a Elementor se instalují jako jakýkoli jiný plugin WordPress.

Poznámka pro začátečníky: Zde je návod, jak nainstalovat plugin.

Po dokončení instalace jsou všichni tři stavitelé připraveni k okamžitému použití. Jak již bylo řečeno, všichni přicházejí se samostatnými stránkami nastavení na ovládacím panelu WordPress. Chcete-li začít používat tvůrce, nemusíte však do těchto nastavení jít. Všechny možnosti jsou … volitelné.

Další body najdete v Beaver Builderu, který má speciální palubní panel, který vám má pomoci se stavitelem a jeho nejdůležitějšími prvky..

Palubní počítač Beaver Builder

Zde je více o tom, jak snadné je jednotlivé stavitele používat:

1.1. Beaver Builder

Chcete-li začít s Beaver Builderem, přejděte na Stránky → Přidat nové. Uvidíte tam novou sekci:

povolit Beaver

Jakmile na něj kliknete, spustí se vlastní uživatelské rozhraní Beaver Builder a budete moci začít pracovat s pluginem.

Plátno Beaver Builder

Jedním z problémů, kterým zde budete čelit, je to, že vás může omezit oblast plátna, ve které vaše téma umožňuje pracovat. Jinými slovy, pokud pro vaše téma není k dispozici žádná šablona stránky na celé obrazovce, nebudete moci vytvářet kompletní návrhy na celou obrazovku. Beaver Builder nepřichází s žádnou takovou prázdnou šablonou z krabice.

Beaver Builder tento problém odloží stranou a celkově vám poskytne velmi intuitivní zážitek. Přetáhněte prvky z postranního panelu, umístěte je na hlavní plátno a poté je volně upravte a přizpůsobte.

Beaver Builder používá demo

Kdykoli chcete na stránku vložit nový blok, stačí kliknout na „+“ v pravém horním rohu obrazovky a poté vybrat svůj prvek.

bobr plus

Toto tlačítko „+“ je také způsob, jak můžete přidat nové řádky nebo dokonce celé připravené šablony a použít je jako výchozí bod.

Kdykoli kliknete na libovolný prvek na stránce, zobrazí se vyskakovací okno s dostupnými možnostmi a nastavením pro daný prvek. Kromě toho můžete veškerý textový obsah upravovat kliknutím na blok a zadáním přímo tam.

Celkově je Beaver Builder velmi intuitivní. Vzhledem k tomu, že se díváte na skutečný živý náhled stránky, na které pracujete, je zcela jasné, co byste měli udělat a jak můžete dosáhnout požadovaného účinku.

Pokud se chcete dozvědět více o Beaver Builderu a jeho kladech a záporech, podívejte se na naši recenzi Beaver Builderu.

1.2. Divi Builder

Chcete-li začít s aplikací Divi Builder, přejděte na Stránky → Přidat nové. Je tam nové šťavnaté tlačítko:

použijte divi builder

Kliknutím na něj spustíte Divi Builder – ale jen na půl cesty.

Mám na mysli toto: Když kliknete na tlačítko, uvidíte toto:

divi mid ui

Je to jen „druh“ užitečného zážitku při vytváření stránek. To, co vidíte, je něco jako prostřední rozhraní, pokud to má smysl. Přestože nahrazuje standardní uživatelské rozhraní WordPress a umožňuje vám vkládat různé bloky stránek jeden po druhém, ve skutečnosti nevidíte konečný výsledek své práce..

Myslím, že tento způsob práce může být užitečný, pokud máte co do činění s velmi dlouhou a komplikovanou stránkou a chcete jen vidět věci z ptačí perspektivy. Pro každodenní potřeby vytváření stránek však můžete lépe využívat zážitek „plného“ Divi Builderu.

To získáte kliknutím na tlačítko Použít vizuální tvůrce. Tím se přesměrujete na zcela nový panel, který je plně to, co vidíte, je to, co získáte.

Přímo vpředu je rozhraní Divi Builder konstruováno tak, aby vás provedlo kroky potřebnými k vytvoření dobře vypadající stránky..

Za prvé, Divi Builder vám nabízí tři možnosti: Sestavte od nuly, vyberte rozvržení premade nebo klonujte existující stránku. Toto je přátelský pomocník a zlepší vaši první interakci se stavitelem.

divi builder volba

Pokud pracujete na stránce od nuly, můžete si vybrat, jaký druh řádku chcete na stránku vložit a jaké moduly chcete do tohoto řádku zahrnout.

divi prázdné plátno

To je téměř stejně snadné pochopit jako v Beaver Builderu. Samozřejmě si uvědomuji, že většina z toho závisí na osobních preferencích, ale uživatelské rozhraní Divi Builder se zdá být trochu více matoucí..

Chcete-li vidět, co tím myslím, podívejte se na tento screenshot:

divi knoflíky divi builder

Vidíte, že existují tři samostatná tlačítka „+“ a každé z nich dělá jinou věc. Jeden je pro sekce, jeden pro řádky a poslední pro obsahové moduly.

(Poznámka: Chcete-li vytvořit libovolnou stránku Divi Builder, musíte nejprve vytvořit sekce, poté do těchto sekcí umístit řádky a nakonec do jednotlivých řádků umístit jednotlivé prvky obsahu.)

Pokud jde o úpravu samotného obsahu, je to všechno velmi intuitivní. Stačí kliknout na jakýkoli prvek, který chcete upravit, a dělat to, co chcete dělat – ať už je to psaní nebo úprava dalších parametrů.

Divi použít demo

Celkově lze Divi Builder snadno používat každý den, ale nejprve je obtížnější se s ním začít.

Podobně jako v situaci Beaver Builder, pokud vaše téma nepřijde s žádnou „prázdnou“ šablonou stránky, nebudete si moci vytvořit Divi Builder skutečné rozložení na celou obrazovku. Samotný Divi Builder neobsahuje žádnou takovou šablonu stránky, takže jste omezeni dostupným pracovním plátnem motivu.

(Ze stavitelů zde přichází pouze Elementor s vlastní šablonou prázdné stránky.)

Pokud se chcete dozvědět více o Divi Builderu a jeho kladech a záporech, podívejte se na naši recenzi Divi Builderu.

1.3. Elementor

Způsob, jakým si sestavujete s Elementorem, je přejít na Stránky → Přidat nový a poté kliknout na velké tlačítko „Upravit pomocí Elementoru“.

Tlačítko elementu

Jakmile to uděláte, budete přesměrováni na vlastní uživatelské rozhraní Elementor.

Elementor UI

Zatímco Divi Builder i Beaver Builder se rozhodnou pro uživatelské rozhraní „jen pro případ“ – přičemž musíte kliknout na něco, abyste viděli dostupné možnosti nebo moduly obsahu, Elementor vám ukáže vše přímo dopředu uvnitř klasického rozvržení bočního panelu a plátna.

Pouze dvě tlačítka viditelná ve středu přesně naznačují, jaké akce můžete začít: Buď „přidat novou sekci“ nebo „přidat šablonu“.

Vytváření rozložení rukou je velmi intuitivní. Když kliknete na hlavní tlačítko „přidat novou sekci“, zobrazí se vám několik společných struktur na základě požadovaného počtu sloupců. Jakmile to zvolíte, můžete začít přetahovat obsahové moduly.

Elementor použití demo

Zde je váš pracovní postup se společností Elementor:

 1. Přetáhněte modul obsahu, který se vám líbí, a umístěte jej tam, kde jej potřebujete.
 2. Klikněte na tento modul a upravte jej pomocí jednotlivých karet nastavení: Obsah, Styl, Upřesnit.

Karty elementů

Karta Obsah modulu zpracovává vše, co souvisí s tím, co se nachází uvnitř / uvnitř daného prvku obsahu. Pokud se jedná o nadpis, se kterým se zabýváte, můžete tam upravit text. Pokud se jedná o blok obrázku, můžete změnit samotný obrázek atd.

Na kartě Styl můžete upravit každý malý detail týkající se vzhledu modulu: Mysli na barvy, šířky, velikosti atd.

A konečně je Advanced určeno pro okraje, nastavení výplně, ohraničení, chování při responzivním designu, vlastní CSS a cokoli jiného, ​​co nenašlo místo na ostatních kartách.

Struktura Content-Style-Advanced se stává opravdu intuitivní a snadno pochopitelná po krátké době, protože můžete snadno předvídat, kde najdete konkrétní nastavení.

A v neposlední řadě vám Elementor poskytuje zážitek s úpravami, který vidíte, co máte, a přímým zpracováním (například u textových bloků není třeba přecházet na kartu Obsah, můžete jednoduše začněte psát po kliknutí na samotný modul).

Celkově je Elementor můj oblíbený hráč z hlediska snadnosti použití – ačkoli Beaver Builder je velmi blízko.

Pokud se chcete dozvědět více o Elementoru a jeho výhodách a nevýhodách, podívejte se na naši recenzi.

2. Obsahové moduly zahrnuty

Ne všichni budou souhlasit, ale říkám, že stavitelská síla spočívá v množství modulů obsahu – dobře navržených modulů obsahu, to je.

Na konci dne je hlavním důvodem, proč používáme stavitele, možnost sestavit stránky, které překračují standardní text a obrázky. Dává to smysl, že čím více obsahových prvků získáme, tím šťastnější jsme s daným stavitelem.

Zde je k dispozici program Divi Builder, Beaver Builder a Elementor. Nejprve moduly, které můžete najít ve všech třech:

 • Akordeon
 • Audio přehrávač / SoundCloud
 • Knoflík
 • Výzva k akčnímu bloku
 • Kontaktní formulář
 • Čelit
 • Oddělovač
 • E-mail Optin / Subscribe Form
 • Galerie
 • HTML / kód
 • obraz
 • Mapa
 • Příspěvky
 • Tabulka cen
 • Posuvníky
 • Tab
 • Svědectví
 • Text
 • Video
 • Produkty WooCommerce

A nyní, více pozoruhodné jedinečné moduly od stavitele k staviteli:

Elementor
Divi Builder
Beaver Builder

Upozornění
Animovaný nadpis
Autor Box
Blockquote
Strouhanka
Komentáře
Odpočítávání
Tlačítko Facebook, Komentáře, Vložit, Stránka
Flip Box
Nadpis
Ikona
Ikonka / Blurb
Ikona skupiny
Image box
Přihlásit se
Nabídka Nav
Osoba
Portfolio
Post Carousel
Po navigaci
Ceník
Počítadla ukazatelů průběhu
Vyhledávání
Sdílet tlačítka
Boční panel
Sociální ikony
Rozpěrka
Přepnout
Widget WordPress

Jak vidíte, Elementor zde nabízí nejvíce. V době psaní, Elementor vám dal ~ 60 obsahových modulů ve srovnání s ~ 45 od Divi Builder a ~ 30 od Beaver Builder.

Divi Builder překvapivě nenabízí žádný blok obsahu pro standardní nadpisy. Stejně jako v případě, že chcete jednoduše vložit nějaký text do značky záhlaví (například

), budete to muset udělat prostřednictvím textového modulu.

Navíc se nezdá snadný způsob, jak přidat do svých kreací Divi Builder standardní widgety WordPress. S Elementor i Beaver Builderem si můžete jednoduše vybrat z kterékoli ze svých současných widgetů a přidat je jako jakýkoli jiný modul obsahu kdekoli na plátně..

Jak již bylo řečeno, vestavěné obsahové prvky jsou pouze polovinou příběhu. Každý plugin má svou vlastní komunitu vývojářů a pěknou řadu doplňků, které dodávají další moduly obsahu. Stačí přejít na WordPress.org a hledat doplňky, které říkají „Elementor“ nebo „Beaver“ kdekoli v názvu. Je jich spousta!

Komunita Elementoru je obzvláště živá (existují témata a pluginy vytvořené pro konkrétní spolupráci s Elementorem).

To vše znamená, že i když tvůrce nemá určitý modul, který byste potřebovali, měli byste jej stále získat z doplňkového modulu třetích stran..

Na konci dne však Elementor vyhrává bitvu o obsahové moduly!

3. Dostupné šablony stránek

Mít šablony jako součást již snadno použitelného doplňku pro tvůrce téměř zní jako podvádění.

Šablony mohou být neuvěřitelně užitečné, pokud nemáte čas sestavit svou stránku od nuly, nebo pokud si jen chcete upravit existující design změnou tohoto nebo toho, že.

Všichni tři stavitelé mají šablony – což je skvělá zpráva – ale ne všichni jsou si rovni. Co se děje:

3.1. Divi Builder

Divi Builder nabízí neuvěřitelné množství šablon. V době psaní si můžete vybrat 373 rozložení!

Tato rozvržení jsou seskupena do 48 účelových rozvržení (například je to balíček restaurace, balíček kavárny, balíček agentury atd.).

knihovna divi builderů

Poté, když zadáte některý z balíčků, uvidíte všechna rozvržení pěkně prezentovaná uvnitř mřížky. Skutečnost, že rozložení nejsou všechna soustředěná, znamená, že rozhodnutí o tom, které z nich použít, je mnohem uživatelsky přívětivější.

rozložení kavárny divi

Musím přiznat, že uspořádání šablon do balíčků je skvělý nápad. Všechno v balení je součástí stejného konceptu designu. To znamená, že pokud vytváříte stránky založené na jediném balíčku, můžete si být jisti, že se vše bude dobře hodit. Kromě balíčků jsou také kategorizovány všechny šablony, což je obecnější způsob, jak je nějak nějak seskupit.

Pokud jde o kvalitu samotných šablon, jsou skutečně špičkové. Všechny návrhy jsou moderní, optimalizované a pěkně vypadající. Nenajdete zde žádné minulé návrhy.

3.2. Beaver Builder

S Beaver Builderem určitě nedostanete tolik šablon jako s Divi Builderem. Celkem jich je asi 30, což je hodně, ale také dost málo, pokud jsem upřímný.

Kategorizace je také mnohem omezenější, ale to je pochopitelné (konec konců, kolik kategorií můžete vytvořit pro 30 položek, že?).

S Beaver Builderem existují dvě hlavní skupiny šablon: Vstupní stránky a obsahové stránky.

bobří přistání a obsah

Neexistuje žádná tematická kategorizace sama o sobě – ​​jako v umění & design ‘,’ business ‘,’ tech ‘atd.

Šablony vstupní stránky jsou rozmanité a rozhodují se pro různé typy prezentace, ale vyžadují, abyste vykonali většinu práce týkající se přizpůsobení a přizpůsobení stránky vaší..

Celkově má ​​Beaver Builder jistě nějaké pěkně vyhlížející šablony, ale jen málo z nich. Pokud je tedy „importem a provedením“ přístup k vytváření stránek, který vás nejvíce zajímá, Beaver Builder není pro vás.

3.3. Elementor

Elementor dodává z krabice přibližně 140 šablon stránek.

To je krásná sada podle jakýchkoli norem. Ve srovnání s tím, co získáte od společnosti Divi Builder, však existuje několik problémů.

Zkrátka je procházení těmito šablonami obtížnější. Dostanete vyhledávací lištu, díky které jsou věci trochu zvládnutelné. Všechny šablony jsou však stále umístěny společně v jedné centrální oblasti, bez seskupení podle kategorie / účelu.

Elementor šablony

Ne všechny účely / výklenky mají stejný počet šablon. Pokud například hledám výraz „hotel“, mám na výběr tři šablony. Pro „fitness“ je tu jen jedna.

Nakonec se zdá, že ne všechny šablony mají stejnou vizuální kvalitu. Existuje několik minulých návrhů, které byste si stejně nevybrali.

Tam, kde Elementor získává extra body, je to, že kromě kompletních šablon stránek vám také nabízí „bloky“. Skládají se z hrstky jednotlivých obsahových prvků, které jsou spojeny dohromady pro pěkný efekt.

Tato knihovna je mnohem lepší. Získáte bloky pro 404 stránek, kontaktní oblasti, časté dotazy, sekce hrdinů a mnoho dalšího. Podle mého názoru by se tato sada měla namísto přizpůsobení celostránkových šablon skutečně jít.

Na konci dne zvítězí Divi Builder v této části bitvy. Nejen, že má největší počet šablon, ale jeho šablony také vypadají lépe.

4. Dopad na dobu načítání

Rychlosti načítání a celkový výkon jsou často hlavní starostí lidí, kteří uvažují o použití nástroje pro tvorbu stránek. Pojďme udělat test:

S každým stavitelem jsem vytvořil zhruba stejný design a poté jsem je testoval na výkon pomocí Pingdomu. Tato stránka houpala stejné téma WordPress pro všechny testy. Zde je to, co jsem našel:

* Stránka se stejným obsahem, ale bez tvůrce.

** Ve srovnání s výchozím stavem.

Základní *
Elementor
Divi Builder
Beaver Builder

Stupeň výkonu88888885
Doba načítání **+28%+27%+37%
Velikost stránky1,5 MB1,7 MB1,7 MB1,7 MB
Žádosti21372926

Jak vidíte, výsledky jsou pro všechny tři stavitele téměř stejné. Od Elementora je o něco více žádostí, ale o to jde.

Zajímavou částí testu je porovnání výsledků se základní stránkou. Tato stránka se načítá zhruba o 30% rychleji než stavitelé a je o 200 kB menší, s méně požadavky. Přesto tato čísla nejsou brutální. A to je vlastně tak trochu očekávané.

Většinu doby načítání vaší stránky spotřebuje výkon samotného serveru (první) a multimediální soubory, které na stránce máte (druhý). Skutečný dopad stavitele je ve srovnání s tím malý. A předpokládám, že na svých stránkách budete mít docela dost mediálních souborů, jinak byste na prvním místě potřebovali stavitele?

Celkově není žádný výkon, pokud jde o výkon. Všichni tři stavitelé jsou v pořádku.

5. Co se stane, když deaktivujete?

To je další živá otázka v diskusi o tvůrci stránek. V zásadě, bez ohledu na to, které stavitele používáte, budou vaše stránky vypadat docela hezky, dokud bude tento stavitel povolen.

Co se však stane, pokud se z nějakého důvodu rozhodnete plugin deaktivovat? Bude váš obsah zmatený?

Zkrátka: Ano – samozřejmě.

Rozsah, do kterého se dostane do chaosu, se však v jednotlivých stavitelích liší.

Začněme s dobrým: Elementor a Beaver Builder.

Oba tito stavitelé zpracovávají deaktivaci pluginu s milostí. Zůstane vám pěkná čistá stránka, všechny prvky jsou stále tam a používají tradiční syntaxi dokumentu HTML – vaše texty jsou v

; nadpisy atd. Jinými slovy, je to všechno velmi čitelné.

Například když deaktivuji Beaver Builder, stále mám pěknou čitelnou strukturu stránky:

bobří kód

Totéž se stane s Elementorem.

Divi Builder je však jiný příběh. Pokud ji deaktivujete, vaše stránky budou zcela nečitelné. Vše, co vidíte, je zmatek z krátkých kódů:

Divi kód

Elementor a Beaver Builder se účastní tohoto kola.

6. Porovnání cen – což je nejlepší řešení?

Dilema pro stanovení cen není snadné. Každý z těchto modulů pro tvůrce má svůj vlastní odlišný model.

6.1. Elementor

 • Existuje bezplatný plán
 • Osobní: Licence na jeden web – 49 USD ročně
 • Obchod: Licence pro tři pracoviště – 99 $ ročně
 • Neomezeno: Neomezená licence – 199 $ ročně

6.2. Beaver Builder

 • Existuje bezplatný plán
 • Standardní: Neomezené weby – 99 $ ročně
 • Pro: Vše ve standardu, plus téma Beaver Builder, multisite – 199 $ ročně
 • Agentura: Všechno v Pro, plus bílé značení – 399 $ ročně

6.3. Divi Builder

 • 89 $ ročně za celou knihovnu Elegant Themes (včetně všech jejich pluginů a témat)
 • Jednorázová platba 249 $ za celoživotní přístup

Žádný jasný vítěz, ale existují některé scénáře, díky nimž jsou někteří stavitelé lepší než ostatní:

 • Pokud chcete získat co nejvíce funkcí za nejnižší cenu plus další výhody, měli byste jít s Divi. Jednoduchá roční licence na 89 USD je nepřekonatelná. Získáte nejen plugin Divi Builder, ale také téma Divi a všechna další témata a pluginy vyvinuté společností. A můžete je používat na neomezeném počtu webů.
 • Pokud chcete bezplatné řešení, získejte Elementor, který nabízí většinu funkcí zdarma. Oproti tomu Beaver Builder vám poskytuje pouze hrst obsahu modulů ve bezplatné verzi (a bez šablon a bez importu / exportu).
 • Pokud chcete použít stavitele pouze na jednom webu, pravděpodobně budete pravděpodobně se společností Elementor opět nejšťastnější. Můžete si to za pouhých 49 dolarů. Žádné funkce nejsou omezeny.

Pro mě má Elementor nejpříjemnější cenový model. Většinu Elementoru můžete vyzkoušet zdarma a v případě potřeby upgradovat na Pro. Nebo můžete zůstat s bezplatnou verzí Elementoru navždy.

Pokud jde o funkce a snadnost použití, Elementor je také moje číslo jedna volba. Kdykoli pracuji s Elementorem, mám dojem, že se mi tento nástroj aktivně snaží ukázat vše, co opravdu potřebuji vidět, a skrýt méně důležité věci. Celkově mi připadá mnohem příjemnější pracovat s nimi než s Beaver Builderem nebo Divi Builderem.

To znamená, že to, jak moc si užíváte dané uživatelské rozhraní nebo pracovní postup nástroje, závisí na osobních preferencích, takže při rozhodování mějte na paměti.

Tady bych udělal, kdybych byl ty:

 • Začněte s Elementor – bezplatná verze, protože věřím, že se vám bude líbit. Pokud potřebujete, upgradujte na Pro kdykoli.
 • Nelíbí se vám to? Dobře, podívejte se na Beaver Builder Lite a pak jděte na prémii, pokud se vám plugin líbí.
 • Nelíbí se vám to ani? Investujte do divi. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže se nemusíte bát ztráty peněz, pokud změníte názor.

Zde je stručná souhrnná tabulka, která vám pomůže pochopit všechny různé parametry každého stavitele v jednom pohledu:

Divi Builder
Beaver Builder
Elementor

Cena89 $, 249 $zdarma, 99 $, 199 $, 399 $zdarma, 49 dolarů, 99 dolarů, 199 dolarů
Snadnost použití4/54,8 / 55/5
Moduly obsahu~ 45~ 30~ 60
Šablony stránek~ 370~ 30~ 140
Dopad doby zatížení+27%+37%+28%
Když deaktivujeteNepořádek s krátkými kódyDobrá struktura stránky zůstáváDobrá struktura stránky zůstává
CELKOVĚ# 3# 2# 1
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me