WPForms Review: äärmiselt konkurentsivõimeline WordPressi vormide pistikprogramm!

WordPressi pakkumised


Veebisaidile vormide lisamisel rikutakse WordPressi kasutajaid valikuvõimaluste pärast. Paljud võimsamad võimalused on aga ka algajatele kahjuks liiga keerulised. See kestis vähemalt kuni WordPressi ühe uusima täienduse väljaandmiseni moodustab pistikruumi: WPForms, WPBegineri looja Syed Balkhi.

Kuid nii paljude WordPressi vorming pluginatega, mis juba turul on – alates tasuta ja lihtsatest valikutest, nagu näiteks Form Maker, kuni edasijõudnumate premium-toodeteni nagu Ninja ja Gravity Forms (loe lähemalt võistluse kohta ja kuidas WPForms kokku kuhjub) – kuidas saab ütlete, kas WPForms on teie saidi jaoks õige valik?

Vaatame, mida WPForms pakub, ja uurige, kas see on oma hinnasilti väärt või mitte.

WPForms versus võistlus

WPFormsi eesmärk on muuta vormide lisamine WordPressi veebisaidile võimalikult lihtsaks, pakkudes samal ajal toitlustust edasijõudnumate vajadustega elektritarbijatele..

Tasuta pistikprogramm Kontaktvorm 7 teeb juba ära suure töö, lubades WordPressi kasutajatel lisada oma veebisaidile põhilise kontaktivormi, nii et WPForms seisab selle osakonna väljakujunenud konkurentsi ees.

Arvestada tuleb ka muljetavaldavat ja tasuta vormingupidaja pistikprogrammi, mis sisaldab viit eelvalmis vormimalli, pukseerimisvormi koostaja liidest, hulgaliselt vormivälju ja premium-lisandmoodulite raamatukogu. Kuigi vormivalmistaja ei pruugi olla nii lihvitud kui WPForms, on selle funktsioonide loendit raske lahti lükata.

Spektri teises otsas on teil populaarne pistikprogramm Gravity Forms. See kommertspistikprogramm annab WordPressi kasutajatele võimaluse lisada oma veebisaidile peaaegu igat tüüpi vorme. Muud võimalused hõlmavad tasuta Ninja vorme koos kommertsliku lisandmoodulisüsteemiga ja Visual Form Builder.

Kasutajakogemusele ja vaatajaskonna uuringutest saadud tagasisidele tuginedes leidis WPFormsi taga olev meeskond aga, et on olemas tõeline nõudlus kasutajasõbraliku vormi plugina järele, mis vastaks uute WordPressi kasutajate vajadustele, pakkudes samal ajal ka täiustatud projektide jaoks versiooniuuenduse võimalusi.

WPForms Lite versus WPForms Pro

WPForms Lite tasuta pistikprogrammi ribareklaam

WPForms’i piiratud tasuta versioon on saadaval WordPressi pluginate kataloogist.

WPForms kasutab freemium hinnamudelit, Lite versioon on WordPressi pluginate kataloogist vabalt saadaval..

Teie vajaduste kasvades saate uuendada ja valida nelja erineva WPFormi litsentsivaliku seast, millest igaühel on oma funktsioonide komplekt. Tasuta versiooni eesmärk on siiski pakkuda piisavalt funktsionaalsust, et saaksite vaid mõne hiireklõpsuga oma WordPressi veebisaidile lisada atraktiivseid kontaktvorme..

WPForms Omadused: Pro Versus Lite

WPFormsi tasuta versioonil on mitu eelvalikuvormi välja koos eelkonstrueeritud kontaktvormiga. See mall on kohandamiseks valmis pukseerimisvormi koostaja kaudu, ehkki tavalist kontaktvormi otsivad kasutajad saavad selle vormi salvestada ja oma veebisaidil avaldada ilma kohandamata. WPForms Lite’i tasuta versioonis on veel kaks malli, sealhulgas uudiskirja registreerumise vorm ja soovituste vorm.

Vormimallid saidilt WPForms Lite

WPFormsi tasuta versioon sisaldab kolme malli, millest rohkem on saadaval premium-litsentsi omanikele.

Vormid on täielikult mobiilile reageerivad, tagamaks, et need näevad kõikides seadmetes suurepärased välja, ning on loodud ka laadimiseks nii kiiresti kui võimalik, et vältida veebisaidi aeglustumist ning SEO ja kasutajakogemuse mõjutamist. Ka rämpsuvormide esitamise vältimiseks on seal kaitstud meepott ja valikulised captcha väljad.

WPForms Pro funktsioonid

Lisatasu WPForms plugin on saadaval neljal erineval hinnakujundusplaanil – Basic, Plus, Pro ja Elite – ning igal litsentsitasandil on oma funktsioonide ja eeliste komplekt. Enne kui jõuame peamiste erinevuste juurde, on need jagatud funktsioonid, mis on saadaval kõigile WPFormsi premium-versiooni kasutajatele:

 • Võimalus luua piiramatu arv vorme.
 • Kuus muudetavat vormimalli (rohkem malle on saadaval Pro ja Elite litsentsiomanikele).
 • Võimalus kasutada tingimuslikku loogikat välja nähtavuse kontrollimiseks.
 • Võimalus luua mitmelehelisi vorme.
 • Vormi rämpsposti kaitsefunktsioonid.
 • Failide üleslaadimise väli failide aktsepteerimiseks vormide kaudu.
 • Täpsemad väljatüübid, sealhulgas kuupäeva- ja kellaajaväljad.
 • Võimalus salvestada, vaadata ja hallata vormikirjeid WordPressi juhtpaneelil.
 • Mitu vormi sisestamise kinnituse võimalust.
 • Võimalus saata vormikande e-kirju mitmele adressaadile.
 • Integreerimine Constant Contact e-posti turundusteenusega (rohkem integreerimisvõimalusi on saadaval Plus, Pro ja Elite litsentsidega).

Funktsioonide hulka, mis on saadaval ainult teatud litsentsidega kasutajatele, on:

 • AWeber, Campaign Monitor, Drip, GetResponse ja MailChimp integratsioon (Plus, Pro ja Elite litsentsid).
 • Interneti-maksete kogumiseks PayPali ja Stripe’i integreerimine (Pro ja Elite litsentsid).
 • Küsitlusvormi väljad (Pro ja Elite litsentsid).
 • WordPressi kasutaja registreerimise ja sisselogimise väljad (Pro ja Elite litsentsid).
 • Geograafiline asukoht kasutaja asukoha tuvastamiseks (Pro ja Elite litsentsid).
 • Zapieri integreerimine (Pro ja Elite litsentsid).
 • Esitamisvormid (Pro- ja Elite-litsentsid).
 • Allkirjaväljad, mis võimaldavad kasutajatel allkirjastada vormi sisestamise avalduse (Pro ja Elite litsentsid).
 • Vormist loobumise funktsioon osaliselt täidetud vormikannete (Pro ja Elite litsentside) salvestamiseks.

Nagu näete, sisaldab algtaseme litsents paljusid pistikprogrammi esmaklassilisi funktsioone. Kolme ülejäänud litsentsi (nt Plus, Pro või Elite) valimisel avatakse siiski palju lisafunktsioone, mida käsitleme selles WPForms’i ülevaates. Ehkki paljudel juhtudel peaks piisama WPFormsi 79-dollarilisest algtaseme premium-versioonist, peate võib-olla maksma kõrgema astme eest kas nüüd või tulevikus vastavalt teie vajadustele lisatasu.

Katame täpselt selle, mis sisaldub kõigis neljas WPFormi litsentsis selles ülevaates, kuid hinnakujunduse lehel saate vaadata funktsioonide ruutu, et näha täielikku jaotust selle kohta, mis on iga ostuvaliku korral praegu saadaval..

Täiendage protsess Liteist Pro-le

Uuendamine tasuta WPForms Lite pistikprogrammilt premium versioonile on väga lihtne. Kui olete valinud hinnaplaani ja ostnud WPFormsile litsentsi, saate pistikprogrammi oma WordPressi juhtpaneelile üles laadida. Pärast pistikprogrammi tasuta versiooni desaktiveerimist saate aktiveerida premium-versiooni ja jätkata kõigi selle tasuta versiooniga loodud vormide kasutamist.

WPForms Review: kasutajakogemus

WPForms-i lohistamisvormide koostaja

WPFormsil on väga kasutajasõbralik vormi koostamise liides.

WPFormsi üks põhifunktsioone on kasutajasõbralik pukseerimisvormi ehitaja. Nii WPFormsi tasuta kui ka premium versioon jagavad seda liidest vormide loomiseks, kusjuures tasuline versioon pakub rohkem funktsioone ja funktsioone.

Aitamaks teil paremini mõista, kuidas seda pistikprogrammi kasutada, tutvustame teile enne Lite-versiooni tasuliste versioonide funktsioonide põhjalikumat tutvumist lihtsa versiooni vormi loomise protsessi..

See aitab teil otsustada, kas WPForms on teie projekti jaoks õige valik, ja kui jah, siis kas piisab lite versioonist või peate üle minema ühele lisatasu litsentsidest.

WPForms Lite: mida saate tasuta versiooniga teha?

WPFormsi lihtsa versiooniga, mis on saadaval WordPressi pistikprogrammide kataloogis, konkureerib see otseselt kontaktvormi 7 ja paljude muude lahendustega. Seetõttu peab WPForms Lite eristumiseks pakkuma kasutajatele viisi oma WordPressi veebisaidile kontaktvormide lisamiseks viisil, mis võtab kõige vähem aega ja vaeva. Paneme selle proovile.

WPForms Lite’i kasutamise alustamine

Kuna selle pistikprogrammi eesmärk on olla WordPressi jaoks kõige kasutajasõbralikum vormi plugin, siis käime läbi kontaktivormi lisamise WordPressi veebisaidile, et saaksite kiiresti näha, kas WPForms vastab oma objektiivne või mitte.

Pärast tasuta WPForms Lite pistikprogrammi aktiveerimist oma WordPressi veebisaidil tervitatakse teid tervitusekraaniga. Siit leiate linke kasutajadokumentatsiooni, manustatud sissejuhatava video ja käepärase nupu, et käivitada vormi koostaja ja alustada oma esimese vormiga.

WPFormsi tervituskuva

Pärast pistikprogrammi aktiveerimist kuvatakse WPForms tervituskuva.

Tervituskuval on link ka uuele WPForms väljakutsefunktsioonile, mille eesmärk on aidata teil oma esimese vormi alla viie minuti jooksul luua ja avaldada.

WPForms Quick Start Challenge

WPForms väljakutse tutvustab teile esimese vormi avaldamise protsessi.

Tänu interaktiivsele kontrollnimekirjale, mis kuvatakse vormide koostajal, teeb väljakutserežiim head tööd, et hoida teid kursis ning samal ajal juhendada teid esimese vormi loomisel vajalikel etappidel.

WPForms Challenge Mode

Kontroll-loend ja näpunäited, mis kuvatakse väljakutserežiimis, annavad teile teada, mida edasi teha.

Nagu näete, näeb vormi loomisprotsess, et WPForms asendab tuttava WordPressi juhtpaneeli omaenda kasutajaliidesega.

WPForms'i kasutajaliides

WPFormsi kasutajaliides asendab WordPressi juhtpaneeli, kui töötate oma vormidega.

WPForms Review Lisage uus vorm

Tavaliselt ei ole ma pluginate ja teemade fänn, mis alistavad loomuliku WordPressi kasutajaliidese ja üritavad ratast leiutada, kehtestades kasutajatele oma liidesed. Õnneks on WPForms-i liides väga hästi kavandatud ja suurendab tegelikult kasutajakogemust.

WordPressi armatuurlaua asendamine WPFormsi liidesega annab teile rohkem tööruumi, mis aitab ainult vormide loomise protsessi täiustada. Veel üks eelis on see, et sageli on hõivatud WordPressi juhtpaneelil kuvatavad tähelepanuhäired, näiteks pistikprogrammi värskendusteatised ja muud märguanded, eemaldatakse silmist.

Kontaktivormi loomine WPForms Lite’iga

Liidestele lähenemine, WPFormsiga kontaktivormi loomine ei saa olla lihtsam. Pange lihtsalt oma vormile nimi ja valige siis mall Lihtne kontaktvorm. Samuti on teil võimalus alustada tühja vormiga. Kuid siin on soovitatav eelvalmis malli kasutamine.

WPForms-iga kontaktvormi loomine

Esimene samm hõlmab vormi nime andmist ja malli valimist.

Kui olete malli valinud, suunatakse teid vormi koostaja ekraanile. Siin tõmbab WPForms võistluse ette. Kui kontaktvorm 7 pakub küll põhilist eelkonfigureeritud kontaktvormi, siis kui soovite seda vormi mingil viisil muuta, hakkavad asjad kiiresti allamäge minema – eriti mittetehniliste kasutajate jaoks.

Võtke ühendust vormi 7 toimetajaga

Kontaktvorm 7 on WPForms-i alternatiiv, kuid selle vormi redigeerimise kogemus ei ole võrreldav WPForms-i lohistamise ehitajaga.

Ülaltoodud ekraanipilt näitab kontaktivormi 7 vormi koostaja liidest. Uute vormiväljade lisamiseks peate klõpsama vastavat nuppu. Seejärel peate lisama väljade sildid koos kõigi vormingutega. Uute vormiväljade lisamine ei ole raketiteadus. Kontaktvormi 7 pakutavat kasutajakogemust saab kindlasti veel parandada..

Siin nägid WPFormide loojad võimalust ja kui olete nende pistikprogrammi kasutajaliidest kogenud, näete kohe, miks nad otsustasid, et on aeg parema valiku jaoks.

WPFormsi vormiredaktor

WPFormsi redigeerija abil on lihtne näha kõike – välju, sätteid ja vormi – ühel ekraanil.

WPForms-i puhul sisaldab kontaktvormi mall nime-, e-posti ja sõnumivälju, samuti nuppu Edasta. Sellest peaks enamiku kasutajate jaoks piisama. Kuigi isegi WPForms Lite’i abil saate vormidele lisada veel mõned väljad, näiteks ripp- ja märkeruudu väljad. Kui olete oma vormingus töötamise lõpetanud, võite enne järgmise sammu juurde liikumist vajutada nuppu Salvesta.

WPFormsi kontaktvormi avaldamine

Vormi avaldamise protsess peab vajutama nuppu Salvesta, vormistuse loojast väljuma ja avama olemasolev postitus või leht redigeerimiseks või looma uus.

WPForms nupp Lisa vorm

WPForms lisab klassikalisele WordPress Editorile kasuliku nupu.

WPForms lisab WordPress Editori käepärase nupu, mis võimaldab teil olemasoleva vormi kiiresti oma sisusse lisada.

Sisestage dialoogiboks

WPForms võimaldab teil otsustada, kas kuvatakse vormi nimi ja kirjeldus või mitte.

Pärast sisestusvormi valimist lisatakse teie postitusele või lehele asjakohane lühinumber.

Kontaktvormi lühinumber

WPForms kasutab WordPressi postitustesse ja lehtedele vormide lisamiseks lühikoode.

Seejärel asendatakse avaldamisel lühinumber kontaktvormiga.

Võtke ühendust vormi eelvaatega

WPForms-iga loodud vormid võtavad vaikimisi teie teema stiili.

Kõik nõutavad väljad on selgelt tähistatud ja vormi neutraalne kujundus peaks hästi sulanduma valitud WordPressi teemaga. Vaikimisi kuvatakse kasutajale vormi eduka esitamise korral kinnitusteade.

Vormi esitamise kinnitusteade

WPForms kuvab kohandatud teate pärast vormikande esitamist.

Kuid WPForms annab teile ka võimaluse suunata kasutaja pärast vormi esitamist teie saidi kindlale URL-ile või lehele.

Vormi kinnitusvalikud

Lisaks kohandatud sõnumi kuvamisele saate kuvada ka oma veebisaidi lehe või suunata kasutaja pärast vormi sisestamist kindlale URL-ile.

Vormikanded saadetakse teie WordPressi veebisaidi administraatori kasutajakontoga seotud e-posti aadressile ja need peaksid kohe postkasti jõudma. Vormi sätete kaudu saate adressaate siiski muuta.

Vormi sisenemise e-posti näidis

Saate valida, kas vormi e-kirjad saadetakse lihttekstina või HTML-vormingus.

Kui teie eesmärk on lisada oma WordPressi veebisaidile põhiline kontaktvorm, siis on kõik ülaltoodud toimingud vajalikud, kasutades tasuta pistikprogrammi WPForms Lite.

Kui kavatsete kasutada lihtsalt vaikekontakti vormi, pole palju vaja kontaktivormi 7 eraldada WPForms Lite’ist. Kui peaksite siiski mingisuguseid vormingus muudatusi tegema, tunnustate WPFormsi vormi koostaja paremat kasutusmugavust.

WPForms ja Gutenberg

Kui kasutate WordPressi uusimat versiooni ja värskendatud WordPressi redigeerijat – Gutenbergi -, on teil hea meel teada saada, et WPForms ühildub uue toimetajaga täielikult. Tegelikult on sama lihtne lisada vormi oma WordPressi postitustele ja lehtedele uue redigeerija abil. Selleks klõpsake lihtsalt nuppu Lisa plokk ja otsige saadaolevatest plokkidest WPForms-i.

WPForms'i kasutamine koos Gutenbergiga

WPForms on oma sisule vormi lisamine uue WordPress Gutenbergi redigeerija abil.

Kui olete WPForms-vidina redaktorisse lisanud, saate seejärel valida, millise vormi soovite oma postitusse või lehele lisada.

Valige sisestatav vorm

Pärast WPForms-bloki lisamist oma lehele saate valida, millise vormi sisestada.

Pärast valiku tegemist lisatakse vorm teie sisule. Seejärel pääsete külgribal juurde vormi sätetele, võimalusega kuvada vormi pealkiri ja kirjeldus.

Vormi kuvamine Gutenbergi redaktoris

Vormi kuvatakse uues WordPressi redigeerijas töötamise ajal.

Kohandatud kontaktvormi loomine WPForms-iga

Kui teil on rohkem eritellimusel olevaid vajadusi, saate kohandatud vormi loomiseks kasutada WPFormi lohistamisvormi koostajat. Siin paistab silma WPForms ja isegi tasuta liitversiooni kasutajad saavad oma vormidele lisada väikese valiku kasulike väljade hulgast.

WPForms Lite väljad

WPForms’i tasuta versioonis pole väljamõeldud väljad ja makseväljad saadaval.

Rohkemate väljade lisamiseks klõpsake lihtsalt ühel, et see vormile lisataks. Seejärel saate välja oma kohale lohistada.

Lisage vormile väli

Kui soovite väljale oma vormile lisada, klõpsake sellel väljal klõpsamist ja seejärel oma kohale lohistamist.

Vormi moodustaval väljal klõpsates saate neid redigeerida. Sõltuvalt välja tüübist võib see hõlmata nii pealkirja ja kirjelduse muutmist kui ka kohustusliku välja märkimist. Väljaseadetesse sisestades värskendatakse vormivaadet koheselt, mis muudab teie vormi kujundamise väga hõlpsaks.

Välja redigeerimine

Kõiki väljadele, mille lisate oma vormidele, saate redigeerida WPForms-i ehitaja kaudu.

Saadaval on ka mõned täpsemad väljavalikud. Sõltuvalt töötavast välja tüübist võiksid need valikud hõlmata välja suurust, kohatäite teksti määramist, sildi peitmist ja CSS-klasside nimede sisestamist. Kasutatavuse parandamiseks on iga valiku jaoks käepärane nõuanne lisateabe saamiseks.

WPForms Lite vormi välja valikud

Valikulised väljad, näiteks rippmenüüd, valikvastustega valikud ja märkeruudud, tähendavad, et peaksite saama vormide kaudu külastajatelt kasulikku teavet koguda..

Sõltuvalt teie vajadustest peate võib-olla siiski üle minema premium-versioonile, kui soovite juurdepääsu väljadele, mis võimaldavad teil luua keerukamaid vorme (rohkem nende kohta hiljem).

WPForms Premium funktsioonid

Ülaltoodud ülevaade näitab, kui lihtsalt ja kiiresti saate WordPressi veebisaidile lisada standardse kontaktvormi. WPForms ei soovi siiski olla lihtsalt WordPressi kontaktvormi pistikprogramm.

Oma esmaklassilise versiooni kaudu on WPForms seadnud oma eesmärgid tippklassi pistikprogrammidele, näiteks Gravity Forms. Uurime siis WPFormsi tasulise versiooni lisafunktsioone, et teada saada, mida see teha saab.

Vormimallid

WPForms Pro vormi mallid

Basic WPForms litsents sisaldab kuut malli, millest rohkem on saadaval Pro ja Elite litsentsidel.

Nagu mainitud, sisaldab tasuta WPForms Lite pistikprogramm kontaktivormi malli ja mõnda muud võimalust, mis aitavad teil alustada. WPForms’i premium-versioonile üleviimine annab teile juurdepääsu kolmele täiendavale vormimallile, millest rohkem on saadaval lisandmooduli Form Templates Pack kaudu, millele Pro ja Elite litsentsi omanikud saavad juurdepääsu.

Mallide lisakomplekt

Pro ja Elite litsentsiomanikud saavad juurdepääsu 100 lisavormi mallile.

WPFormi tuumimallid on kõik piisavalt kasulikud, olenemata sellest, kas soovite neid kasutada sellisena, nagu nad on, või omaenda vormide lähtepunktina. Mõni neist on pisut puudulik, näiteks uudiskirja registreerumise vorm, mis ei konkureeri funktsioonidega, mida leiate tasuta uudiskirja vormi pistikprogrammis, näiteks Optin Forms.

Infolehe registreerimise vormi mall

Infolehe registreerumise vormi mall peaks aitama teil oma e-posti loendit laiendada, kuid see ei ole võrreldav optiini vormi pistikprogrammidega..

Ka pakkumise taotlemise vorm ei ole liiga põnev, kuid see on kiire viis seda tüüpi vormi oma veebisaidile lisada. Annetuse vormi mall võib olla kasulik, kuigi peate oma PayPali ja Stripe’i lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks ostma Pro- või Elite-litsentsi, et oma vormide kaudu makseid vastu võtta.

Tellimisvormi malli näidis

WPFormsi tellimuse vormi malli osa, mida saab integreerida PayPali või Stripe’iga.

Vormi vorm „Arvelduse / tellimuse vormistamine” on kasulik, kui müüte tooteid või teenuseid veebis, kuid peaksite võrreldama olemasolevaid funktsioone e-kaubanduse pistikprogrammide (nt WooCommerce või Easy Digital Downloads) funktsioonidega, et näha, milline valik vastab teie vajadustele kõige paremini..

WPForms'i lisamallid

Veel malle, mis on Pro ja Elite litsentsiomanikele kättesaadavad.

Kuid nagu mainitud, kui valite litsentsi Pro või Elite, saate juurdepääsu malli lisandmoodulile. See hõlmab 100 eelmonteeritud vormi paljude projektide jaoks, mis võib tõesti aidata oma vormide loomisel palju aega kokku hoida.

WPForms Pro vormi väljad

WPForms'i vormi väljad

Teie valitud WPForms-litsents määratleb, millistele väljadele teil on juurdepääs.

WPForms’i premium-versioonidele üleminek annab teile juurdepääsu suuremale vormiväljade, sealhulgas makseväljade, valikule. Nüüd on ka mõned huvitavad väljad oma kasutajate hinnangute aktsepteerimiseks.

Väljamõeldud väljade näited

WPFormsil on nüüd valik reitinguvälju tagasisidevormide loomiseks.

Muud lisatasu versioonidega pakutavad väljad hõlmavad muu hulgas valimisnimekirju, väljade ise arvutavaid väljade üleslaadimist, failide üleslaadimist ning kuupäeva ja kellaaja valijaid. Nüüd on olemas ka allkirjaväli, mis võimaldab kasutajatel puutetundliku ekraani või hiirekursori abil vormikirjele alla kirjutada.

Allkirja ja kuupäeva valija väljad

Kui teil on vaja oma kasutajaid vormikannete allkirjastamiseks, on WPFormsil selleks väli.

Isearvestusjärjekordade väljad on pisut piiratud, kuna on võimalik kasutada ainult raadionuppe ja rippvälju, mitte ruute, mis toetavad mitme üksuse valimist. Ehkki saate vormidele märkeruute lisada, pole neid kuidagi võimalik ühendada ise arvutatava tellimisväljaga.

Makseväljad

WPForms makseväljad ja täpsemate tellimisvormide loomise võimalused on piiratud, võrreldes pühendatud pood pluginatega.

Tingimuslik loogika

Tingimuslik loogika on veel üks funktsioon, mis on saadaval kõigis WPFormsi tasulistes versioonides. Tingimusliku loogika abil saate teatud tingimustel kontrollida välja nähtavust.

Tingimuslik loogikafunktsioon

Tingimuslik loogika võimaldab teil teiste väljade sisu põhjal juhtida, kas väljade kuvatakse või mitte.

Valides välja ja laiendades seejärel tingimuste paneeli, saate luua reegleid, mis reguleerivad, kas see väli on nähtav või mitte. See põhineb vormi teiste väljade sisul. Ühele väljale saab rakendada mitut reeglit, mis võimaldab teil luua keerukaid vorme, mis võimaldavad teil külastajatelt konkreetset teavet küsida.

Vormi sisenemise haldus

Erinevalt selle pistikprogrammi tasuta versioonist teeb WPFormsi premium-versioon vormikanded kättesaadavaks teie WordPressi juhtpaneelil.

Vormikannete vaatamine

WPFormide tasulised versioonid muudavad vormikannete vaatamise ja haldamise WordPressi juhtpaneelil hõlpsaks.

Kuna meilisõnumeid saab kustutada või leida rämpsposti kaustadesse, võib kasulik olla keskne asukoht, kus saate vaadata kõiki vormikande edastusi – ja pärast hiljutist värskendust saate nüüd WordPressi juhtpaneelil vormikannetest otsida. Samuti saate filtreerida vormikandeid kuupäevavahemiku järgi ja eksportida kirjeid ka CSV-vormingus arvutustabelirakendustes (nt Excel ja Google Sheets)..

Muud WPForms’i funktsioonid

Vormi sisenemise teated

WPForms võimaldab teil luua iga vormi jaoks mitu teatist.

WPForms’i premium-versiooni muude funktsioonide hulka kuulub võimalus saata uusi vormide esitamise teatisi mitmele e-posti aadressile, võimalus jagada pikad vormid mitmeks leheküljeks parema kasutuskogemuse jaoks ja failide üleslaadimisväljad, mis võimaldavad kasutajatel lisada faile nende kujul esildised. Samuti saate juurdepääsu WPForms Lite’is leiduvatele rämpspostitõrjefunktsioonidele ja täpsemale kohandatud captcha-suvandile, mis võimaldab teil luua kasutajatele oma küsimustele vastamiseks oma küsimusi, näiteks matemaatikaküsimused.

Captcha välja sätted

Lisaks Google’i teenusele reCAPTCHA saate luua ka kohandatud captcha-küsimusi.

WPForms’i Pro ja Elite litsentsiomanikel on nüüd juurdepääs vormi loobumise funktsioonile, mis võimaldab teil automaatselt salvestada osalised vormikanded, kui kasutaja lahkub lehelt enne kande esitamist. Selle funktsiooni toimimise tõttu saab WPForms jälgida kasutaja hiirekursorit, et tuvastada, millal ta teie veebisaidilt lahkub.

Kui kasutate vormist loobumise funktsiooni vormi osaliste sissekannete salvestamiseks, on teil võimalus võtta ühendust kasutajatega, kes ei täitnud oma vormi sisestust – eeldusel, et enne lahkumist on nad jõudnud oma kontaktandmete sisestamiseni.

Vormi loobumisseaded

WPForms’i Pro ja Elite versioonid võimaldavad automaatselt osalisi vormikandeid salvestada.

Muud võimalused, millele Pro- ja Elite-litsentside omanikud saavad juurdepääsu, hõlmavad võimalust luua võrguühenduseta vorme, mis salvestavad vormiandmeid kasutaja brauseris seni, kuni nad taas võrku jõuavad, küsitluste ja küsitluste loomiseks vajalik funktsionaalsus ning võime vastu võtta postituste esildisi kasutajad esiotsa vormi kaudu. Lisaks saavad kasutaja registreerimise väljad teil luua vorme, mida külastajad saavad kasutada oma WordPressi veebisaidi konto registreerimiseks ja registreerimiseks.

Vormi kapi funktsiooni abil saate ka piirata vormi saadavust kahe kuupäeva vahel ja seada ka maksimaalse sissekannete arvu, mille vorm võtab vastu enne selle saadavust.

Vormi kapi sätted

WPForms annab teile mõned võimalused oma vormide saadavuse kontrollimiseks.

WPForms Premium hinnakujundusvalikud

WPFormide ostmiseks on praegu neli võimalust:

 • Põhiline: 79 dollarit ühe saidi kasutamiseks.
 • Pluss: 199 dollarit kasutamiseks kolmel saidil, lisaks veel e-posti turunduse integreerimise funktsioonid.
 • Pro: 399 dollarit 20 saidil kasutamiseks, pluss makse ja muud funktsioonid.
 • Eliit: 599 dollarit kasutamiseks piiramatutel saitidel, lisaks WordPress Multisite tugi.

Nagu WPFormsi ülevaates varem mainitud, pakuvad erinevad litsentsivalikud juurdepääsu erinevatele funktsioonidele – täielikke üksikasju saate vaadata hinnakujunduskavade lehelt. Lisaks kehtib iga litsents ühe aasta jooksul, andes teile juurdepääsu tugiteenusele ja pistikprogrammi värskendustele. Pärast selle perioodi möödumist peate selle juurdepääsu säilitamiseks oma litsentsi pikendama, kuigi võite jätkata plugina kasutamist toetamata.

Tugiteenuste osas saavad Basic ja Plus litsentsi omanikud juurdepääsu tavalisele tugiteenusele, Pro kasutajad saavad juurdepääsu Priority toele ja Elite kasutajad saavad juurdepääsu Premium tugiteenustele. See tähendab praktikas seda, et Elite litsentsiomanike tugisõnumitega tegeletakse enne Pro-kasutajate sõnumeid, samas kui Basic- ja Plus-litsentsiomanike sõnumid on järjekorra lõpus.

Ehkki WPFormsile pole tasuta prooviversiooni, on olemas 14-päevane 100-protsendiline raha tagasi garantii, mis võimaldab teil pistikprogrammi riskimata proovida.

WPForms ülevaade kokkuvõte

Kas WPForms on WordPressi jaoks parim vormide plugin? Noh, see sõltub tõesti teie vajadustest.

Kui soovite oma WordPressi veebisaidile lisada tavalise kontaktvormi, on tungivalt soovitatav tasuta pistikprogramm WPForms Lite. See pistikprogramm mitte ainult ei muuda kontaktivormi lisamist oma saidile väga lihtsaks, vaid ka intuitiivne pukseerimisloendur annab teile lihtsa viisi vormile täiendavate väljade lisamiseks ja nende kuvamise ümberkorraldamiseks.

Kui vajate juurdepääsu rohkematele väljamõeldud väljadele, nagu URL, kuupäeva ja kellaaeg, failide üleslaadimise ja aadresside väljad, on 79-dollarine põhilitsents suhteliselt odav viis juurdepääsu saamiseks enamikule WPFormsi esmaklassilistest funktsioonidest..

Plussi (199 dollarit), Pro (399 dollarit) või Elite (599 dollarit) litsentsidele versiooniuuenduste jaoks, mis võimaldavad avada selliseid funktsioone nagu e-posti turundusteenuste integreerimine, PayPali ja Stripe’i tugi, vormist loobumine ja muud funktsioonid, ei soovita WPFormsit suhteliselt lihtne tänu suhteliselt kõrgetele hindadele. Sõltuvalt sellest, mida otsite, tasub enne otsustamist tutvuda mõne muu kaubandusliku vormi pistikprogrammiga, näiteks raskusvormid või isegi mõned tasuta alternatiivid..

Võite isegi vaadata meie Gravity Forms vs WPForms võrdlust, et näha, kuidas see oma peamise rivaali vastu asub. Kui otsite aga hõlpsasti kasutatava ja intuitiivse kasutajaliidesega vormiehitajat, on WPForms pistikprogramm, mis eristub selles osas konkurentsist.

Lühidalt: neile, kes hindavad läbimõeldud kasutajakogemust koos mitmekesise funktsioonide komplektiga, on WPForms tõepoolest vormide plugin, mida on raske võita!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me