WP Migration DB Pro ülevaade: saate WordPressi andmebaasi hõlpsalt üle kanda

WordPressi pakkumised


Chris Coyieri (kõigi asjade CSS-Trikkide kapten ja ülem ning Pippin Williamson (üks WordPressi kogukonna juhtivaid pistikprogrammide arendajaid) meeltmööda on WP Migrate DB Pro esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil WordPressi andmebaasi ühest kopeerida asukoht teise – kiiresti ja lihtsalt!

Need teie seast, kes on kunagi pidanud andmebaasi üle viima, teavad, et MySQL-i andmebaasi allalaadimine ja seejärel uuesti üleslaadimine võib olla nii aeganõudev kui ka problemaatiline aegumiste ja PHPMyAdminis kardetava failide üleslaadimise limiidi tõttu (kuigi see võib olla nii muudetud php.ini kaudu, kui tead, mida teed).

WP Migrate DB Pro võimaldab sisuliselt andmebaaside teisaldamist ühest kohast teise. See on ülimalt kasulik, kui soovite kopeerida oma aktiivse veebisaidi testkeskkonda või kui soovite hiljem asendada ja / või hoida andmebaasi aktiivsel veebisaidil sünkroonis näiteks kohaliku installimisega.

Vaatame lähemalt, mida see fantastiline pistikprogramm teha saab:

WP tasuta versioon migreerub DB-sse

WP Migrate DB tasuta versioon on lihtne WordPressi varukoopia plugin, mis võimaldab teil eksportida andmebaasi MySQL-i andmete prügilana. Sellel puudub premium-versiooni impordi ja tõukefunktsioonide funktsioon, kuid see on mugav teie veebisaidi varukoopia loomiseks.

WP Migrate DB pistikprogrammi sätted leiate WordPressi tööriistamenüüst.

Varukoopiaid saab arvutisse salvestada ja Gzip-pakkimise abil saate nende varukoopiate faili suurust vähendada.

Väljade leidmise ja asendamise abil saate asukohateabe varukoopiasse taastada. Näiteks muutke minu veebisait.com uueks veebisaidi.com.

URL-i väli muudab tabeli wp_options ridu „siteurl” ja „home”. Need vastavad ridadele WP_HOME ja WP_SITEURL, mida saab lisada teie faili WP-CONFIG.php.

Samuti tasub muuta juurfaili teed, kuna paljud kolmanda osapoole pluginad talletavad selle teie andmebaasis.

WP migreerib DB-i migreerimisseaded

Migreerimise vahekaardil on ka täpsemad suvandid, mis võimaldab teil asendada globaalselt unikaalsed identifikaatorid (GUID) ja välistada sellise sisu nagu rämpsposti kommentaarid, ajutised andmed ja paranduste postitamine.

Kõiki sätteid saab edaspidiseks kasutamiseks profiilina salvestada.

WP migreerib DB-i migreerimisseaded

Ühilduvusrežiimi funktsioon aitab vähendada jõudlusprobleeme ja võimalikke koodide konflikte, lastes teil laadida valitud pistikprogrammid kohustuslike pistikprogrammidena.

WP migreerige DB sätete leht

Funktsioonis, mida ma WP Migrate DB-s armastan, on võimalus muuta maksimaalset päringu suurust.

See soovitab teile maksimaalse arvu megabaite, mille saate failide allalaadimiseks seada, et vältida aegumisi ja muid probleeme. Vaikimisi on see seatud 1 MB, kuid saate seda hõlpsalt suurendada.

Taotluse maksimaalne suurus

Nagu arvata võis, pole WP Migrate DB tasuta versioonis tuge pakutud. WordPress.org-is on plugina jaoks olemas tugiruum, kust saate abi küsida, kuid vähestel lõimedel on vastused.

WP migreerib DB abiala

WP Migrate DB töötab lihtsa varundusriistana hästi, kuid see ei aita veebisaitide migratsiooni kiirendada. Selleks peate üle minema versioonile WP Migrate DB Pro.

WP Migrate DB Pro kasutamine

WP Migrate DB Pro avab hulga lisafunktsioone, mis pole tasuta versioonis saadaval. Määratlev funktsioon suudab WordPressi veebisaidi eemalt täielikult asendada.

Nagu WP Migrate DB, võimaldab ka profiversioon teil oma veebisaidi andmebaasi eksportida. Veebisaidi varukoopia saate importida ka otse varufaili üleslaadimisega.

Veelkord, peaksite tähelepanu pöörama leidmise ja asendamise väljadele. Õige asukohateabe lisamine enne veebisaidi migreerimist võib hiljem palju aega kokku hoida.

Täiendava sisu saab asendada lihtsalt uute leidmise ja asendamise ridade lisamisega. Näiteks kui veebisaidi ümbernimetamine võib asendada kõik viited vanale kaubamärgile.

Migratsiooni valikud

Tõmbefunktsiooni saab kasutada oma veebisaidi asendamiseks WordPressi veebisaidi andmebaasiga; tõukefunktsiooni saab kasutada WordPressi veebisaidi andmebaasi asendamiseks sellel, kuhu olete sisse loginud.

WordPressi andmebaasi tõmbamiseks või tõmbamiseks vajaliku ühendusteabe leiate vahekaardilt Seadistused.

Andmebaaside tõukamine ja tõmbamine võib arendajatele tohutult aega kokku hoida, kuna veebisaiti saab valutult ühest asukohast teise üle viia. Näiteks testitava veebisaidi andmebaasi saab mõne minutiga suunata reaalajas veebisaidile.

Soovi korral võiks sama andmebaasi kopeerida mitmele veebisaidile. Kujundusettevõtted, kes installivad kõikidele klientide veebisaitidele samad teemad ja pistikprogrammid, võiksid seda funktsiooni ära kasutada.

Tõmmake ja tõmmake ühendus

WP Migrate DB Pro võimaldab teil kogu andmebaasi üle kanda või valida täpsed tabelid, mida soovite varundada ja migreerida. See on eriti kasulik siis, kui olete veebisaidi varem üle viinud, kuna see aitab teil kõike uuesti mitte üle kanda.

Postitustüübid saab varukoopiatest ja migratsioonist välja jätta. See on mugav, kui te ei soovi konkreetse postitüübi sisu üle viia.

Näiteks kui te ei kasuta enam kohandatud postitustüüpi, kuna see on seotud WordPressi pistikprogrammiga, mida te enam ei kasuta, saate selle lihtsalt välistada.

Tabelid ja postitüübid

Üksikasjalikud võivad märgata, et WP Migrate DB Pro täpsemate suvandite piirkonnast puudub võimalus redigeerimise järgsed versioonid välistada. Selle põhjuseks on see, et muudatused saab välistada ülalnimetatud postitüübi menüü kaudu.

Ehkki ma mõistan suvandite sujuvamaks muutmise vajadust, leian, et seda funktsiooni on mõistlikum loetleda täpsemate suvandite all, kuna nüüd on oht, et kliendid ei teadvusta funktsioone, mis välistavad revisjonide postituse.

Sellele võiks lahenduse leida funktsioonikarbi või mõne muu sarnase abil, mis tõstab esile, kuidas saab pärast muudatusi varundamistest ja migratsioonidest välja jätta.

WP migreerige DB Pro täpsemad suvandid

Kaardil Varundamised, mis tutvustati 2018. aasta novembris WP Migrate DB Pro versioonis 1.9, on loetletud kõik WP Migrate DB Pro versioonis push ja pull migreerumiseks loodud varukoopiad. Teisisõnu, vahekaardil Varukoopiad kuvatakse veebisaidi migreerimisel kasutatud varukoopiate arhiiv.

Sellelt lehelt saate alla laadida iga varukoopia ja tulevases versioonis lisavad arendajad võimaluse taastada ka nendest varukoopiatest.

Vahekaart Varundamine

Seadete vahekaardilt leiate ühenduse teabe, mida vajate tõuke- või tõmbetaotluse täitmiseks. Selle all on nupud tõukamiseks ja tõmbamiseks loa andmiseks.

Vaikimisi on lubade nupud välja lülitatud. See on kavandatud, kuna võite valeselt veebisaidilt andmebaasi taastades või katsesaidi asemel andmebaasi aktiivsele veebisaidile tõsiseid probleeme tekitades.

Ka teie lehele sisestatakse teie litsentsi teave. Pistikprogrammi automaatsete värskenduste saamiseks lisage see kindlasti siia.

Ühenduse teave

SSL-kinnitused keelatakse soovi korral, kuid nende turvalisuse suurendamiseks saab need lubada.

Lisaks WP Migrate DB tasuta versioonis leiduvale päringu maksimaalsele suuruse limiidile on olemas ka võimalus seada taotluste vaheline viivitus (mis on määratletud sekundites). See võib olla vajalik, kui migratsioon ebaõnnestub serveri kiirusepiirangute tõttu.

Taotle seadeid

Valik WordPressi pluginate valimiseks ja nende laadimiseks kohustuslike pistikprogrammidena jääb alles. Samuti on olemas võimalus kasutada WP Migrate DB Pro uusimat beetaversiooni.

Täpsemad seaded

WP Migrate DB Pro näitab teile täpselt, kui suur osa andmebaasist on taastatud ning saate impordi või migratsiooni peatada, jätkata ja tühistada.

Rändeprotsess

See pakub ka palju funktsioone, kuid teil on seda lihtne kasutada, kuna igal pistikprogrammi seadete alal oleval valikul on kirjeldus. Lisaks leiate lisateavet (?) Tähistatud abiikoonide kaudu.

WP migreerib DB Pro lisad

WP Migrate DB tasuta ja esmaklassilise versiooni vahekaart Lisad kuvab neli saadaolevat lisandit. Kui olete ostnud WP Migrate DB Pro arendaja litsentsi või uuema litsentsi, näete võimalust kõigi nende lisandite installimiseks ja aktiveerimiseks.

Iga lisandi ZIP-faili saab soovi korral otse oma arvutisse alla laadida.

WP migreerib DB Pro lisandmoodulite loendi

Meediumifailide lisand võimaldab teil meediumiteegi faile ühelt WordPressi veebisaidilt teisele teisaldada.

See lahendab sünkroonimisprobleemid, mis võivad tekkida meediumifailide migreerimisel varem rändatud veebisaidile.

Teil on võimalus enne rändamist meediumifaile võrrelda, võrrelda ja seejärel üles laadida ja eemaldada või eemaldada kõik meediumifailid sihtsaidilt ja seejärel üles laadida. Need suvandid takistavad teil rändeprotsessis dubleerivate meediumifailide loomisest.

WP migreerib DB Pro meediumifailide lisandmooduli

Meediumifailide lisandit saab kasutada CLI lisandmooduliga, võimaldades teil meediumifaile käsurealt migreerida.

Teema ja pistikfailide lisandmoodul võimaldab teil WordPressi teemasid ja pistikprogramme kahe veebisaidi vahel lükata ja tõmmata ning valida, millised teemad ja pistikprogrammid migreerimise ajal imporditakse..

See on eriti kasulik uute kliendi veebisaitide seadistamisel ja uute testimiskeskkondade installimisel.

WP migreerib DB Pro teemad ja pistikprogrammide lisandmooduli

CLI lisandmoodul integreerub WP-CLI-ga, et saaksite migratsiooni otse käsurealt käivitada.

Selle lisandmooduli kasutamiseks tuleb installida WP-CLI.

Viimane lisandmoodul, mis sisaldub WP Migrate DB Pro ja uuemate versioonide arendaja litsentsis, on Multisite Toolsi lisandmoodul.

See avab WordPress Multisite toe ja seda saab kasutada alamsaidi suunamiseks ühele WordPressi installile ja vastupidi. Samuti saate alamsaiti rännata mitme saidi vahel.

WP rändab DB Pro mitme saidi tööriistade lisandmoodul

Kõik lisad installitakse eraldi WordPressi pistikprogrammidena, nii et saate neid desaktiveerida, kui te ei kasuta neid aktiivselt.

WP maksumus migreerib DB Pro

WP Migrate DB Pro jaoks on viis litsentsivõimalust, mis kõik annavad 60-päevase raha tagasi garantii.

Kaks esimest litsentsivalikut ei võimalda juurdepääsu pistikprogrammide lisanditele. Isikliku litsentsi jaemüük on 99 dollarit aastas ning see toetab ja värskendab ühte veebisaiti; külgmise tõrke litsents maksab 40 dollarit rohkem ning laiendab tuge ja värskendusi neljale veebisaidile.

Järgmised kaks litsentsivõimalust on arendaja litsents hinnaga 199 dollarit aastas ja stuudio litsents hinnaga 599 dollarit aastas. Mõlemad litsentsid pakuvad WordPress Multisite tuge ja juurdepääsu kõigile lisandmoodulitele.

Kallima stuudio litsents laiendab tuge ja värskendusi 30 veebisaidilt sajale veebisaidile. See suurendab ka inimeste arvu, kes saavad prioriteetset tuge ühelt inimeselt viiele.

Ettevõtte litsents on saadaval ka suurtele ettevõtetele.

Veel üks hea põhjus WP Migrate DB profiversiooni ostmiseks on tugi – midagi, mida tasuta versioonis ei pakuta.

Spikri vahekaardil on lingid videoõpetustele, kus saate teada, kuidas pistikprogramm töötab, ja seal on ka ulatuslik dokumentatsiooniala.

WP Migrate DB Pro e-posti tugi

Otsest e-posti tuge saate pistikprogrammi abi vahekaardi kaudu. Abi saamiseks otse oma WordPressi administratiivpiirkonnas peate veenduma, et pistikprogrammi litsents on sisestatud sätete vahekaardile.

Teie e-kirjale saab lisada diagnostilise teabe ja tõrkelogi, et aidata arendusmeeskonnal teie probleem kiiremini lahendada. See teave on ka vormi all hilinenud.

Samuti näete sellel lehel dokumentatsiooni alalt linke kasulike ressursside juurde.

Abivorm WP-le DB Pro migreerimiseks

Enne WordPressi pistikprogrammi esmaklassilise versiooni valimist soovitan tasuta versiooni enne proovida, et saada aru, mida see võib teha ja mida mitte..

Kuid pidage meeles, et WP Migrate DB tasuta versioon on võrreldes profiversiooniga piiratud. Sellel puudub suurem osa migratsioonifunktsioonidest, mis eristavad WP Migrate DB Pro konkurentsivabastusest, ja seetõttu pole see hea näide selle kohta, mida pro-versioon pakub..

Lõplikud mõtted

WP Migrate DB tasuta versioon on sobilik ja sellel on ka lahedaid funktsioone, kuid WordPressi jaoks on saadaval vaieldamatult paremaid tasuta varunduslahendusi..

WP Migrate DB Pro on oluline uuendus. See on fantastiline varundus- ja migreerimislahendus, mida on pärast selle käivitamist 2013. aastal pidevalt täiustatud.

Mis eristab seda konkurentsist, on võimalus veebisait eemalt täielikult asendada. Muud varundamise ja migreerimise pistikprogrammid ja teenused ei võimalda teil sel viisil sünkroonida kahte andmebaasi.

Minu ainus kriitika pistikprogrammi kohta on see, et madalama hinnaga isiklikesse ja kõrvalistesse litsentsidesse pole lisatud ühtegi lisandit. Lisanditele juurdepääsu saamiseks peate uuemale versioonile üle minema arendaja litsentsi hinnaga 199 dollarit aastas.

Meediumifailide lisamise lisamine isiklikesse ja kõrvalistesse tõrkeplaanidesse oleks boonus, kuid arvan, et teema ja pistikfailide lisand on see, mis tuleks vaikimisi lisada. Ilma selleta peate kõik sihtsaidil olevad teemad ja pistikprogrammid käsitsi installima.

Lühidalt: kui kasutate testinstalli WordPressi veebisaidi muudatuste testimiseks, säästab WP Migrate DB Pro peaaegu kindlasti palju aega ja energiat (ja seega ka raha, kui teete seda kõike klientide jaoks). Kui te pole seda juba teinud, soovitaksin seda kindlasti vaadata!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me