WordPress Genesis Framework’i (2017) kümme pistikprogrammi

WordPressi pakkumised


Olen olnud StudioPressi õnnelik klient juba aastaid – ja kõigi StudioPress WordPressi kujunduste keskmes on nende ülimalt populaarne Genesis Framework.

Genesis on tõhus raamistik, mille funktsioonid ja valikud lähenevad minimaalselt. Seetõttu puudub sellel palju funktsioone, mida teised WordPressi raamistikud pakuvad, kuid see oli loomulikult disain. Genesis ei kannata ülespuhutud seadete piirkonda nagu teised WordPressi raamistikud, kuid on kordi, kui soovin, et saaksin kohandatud funktsioonide kasutamise asemel teha valikute piirkonnas teatud muudatusi..

Õnneks on Genesise jaoks saadaval palju ametlikke ja muude tootjate pluginaid, mis laiendavad raamistiku funktsioone. Selles artiklis tahaksin teiega jagada seda, mida pean parimateks Genesise pistikprogrammideks.

Alustame:

Genesise lihtsad muudatused

Genesise lihtsad muudatused on esimene pistikprogramm, mille installin alati, kui kasutan Genesise lapseteemat. See võimaldab mul kiiresti muuta oma ajaveebi postitustes kuvatavat metainfot ja kohandada minu jaluse väljundit.

Kui peate kohandama ainult jaluse teksti, võiksite selle asemel kaaluda Genesise kohandatud jaluse loomist.

Genesise lihtsad muudatused

Genesis Faviconi üleslaadija

Kahjuks ei sisalda Genesise raamistik võimalust veebisaidi lemmiklooma muutmiseks. Kui soovite selle funktsiooni klientidele lisada, soovitan installida Genesis Favicon Uploader.

Genesis Faviconi üleslaadija

Genesise lihtsad kohandamised

Genesise lihtsates kohandamistes on palju rohkem kohandamisvõimalusi kui Genesise lihtsates redigeerimistes. See võimaldab hõlpsalt eemaldada Genesise faviconi pildi, postitada teavet, postitada meta, jaluse teksti ja redigeerimislingi.

Alamnavigatsioonimenüü saab ka eemaldada või asetada päise alla. Pistikprogramm võimaldab teil muuta ka esiletõstetud piltide ja kategooriakirjelduste asukohta ning kohandada mitme välja teksti.

Genesise lihtsad kohandamised

Genesise visuaalse konksu juhend

Genesis on kuulus pakutavate konksude arvu poolest. Need konksud võimaldavad arendajatel ja Genesise kasutajatel hõlpsalt sisu oma veebisaidi konkreetsetesse piirkondadesse sisestada.

Kui te pole kindel, kus need konksud asuvad, soovitan installida Genesis Visual Hook Guide. Pistikprogramm kuvab reaalajas veebisaidi kujunduses ülekatte, tuues välja piirkonnad, millele konksud viitavad. See on kõige praktilisem lahendus Genesise konksude asukoha nägemiseks.

Genesise visuaalse konksu juhend

Genesise lihtsad konksud

Genesis Simple Hooks võimaldab teil koodi hõlpsalt oma veebisaidi igasse kohta lisada. Peate vaid sisestama oma HTML-, lühi- või PHP-koodi ühte paljudest saadaolevatest Genesise konksudest. Seda on väga lihtne kasutada – ja ka väga tõhus.

Genesise lihtsad konksud

Genesise disainipalett Pro

Genesis Design Palette Pro on nii kasulik pistikprogramm, et StudioPress otsustas seda oma ametlikul veebisaidil reklaamida. See võimaldab teil muuta oma veebisaidi kujunduse kõiki aspekte, ilma et peaksite ühegi koodi pärast muretsema. Ainuke asi, mis mulle Genesis Design Palette Pro puhul ei meeldi, on see, et see ei kuulu Genesise raamistiku enda alla!

Pistikprogrammi jaemüük on ühe litsentsi korral 49 dollarit, viie veebisaidi korral 89 dollarit ja 50 veebisaidi litsentsi korral 199 dollarit. Kõikide plaanide juurde kuulub üheaastane tugi ja värskendused, impordi ja ekspordi funktsioonid ning juurdepääs dokumentidele.

Genesise disainipalett Pro

Genesise super kohandaja

Kui eelistate oma veebisaiti modifitseerida WordPressi kohandaja abil, võiksite proovida Genesis Super Customizerit. Rohkem kui 100 kohandamisvalikuga uhkeldamine on kaugelt üks kõige paindlikumaid lahendusi, mis Genesise jaoks saadaval.

Kui Genesis Super Customizer on aktiveeritud, saate oma veebisaidi kujunduse kõiki elemente muuta. See hõlmab teie päist, külgriba, vormi sätteid, nuppude paigutust, navigeerimisstiili ja palju muud.

Genesise super kohandaja

Genesise ekstender

Genesis Extender on mitmekülgne pistikprogramm, mis loodi Genesise arendajatele.

See võimaldab teil hõlpsalt funktsioone, nagu postitusvormingud ja lehepealkirjad, aktiveerida ja desaktiveerida ning pisipiltide suurusi hõlpsalt muuta. Saate lisada ka kohandatud CSS-i, kohandatud JavaScripti, kohandatud malle, kohandatud funktsioone, kohandatud vidina alasid, kohandatud konksukaste ja palju muud.

Genesis Extender jaehind on ühe veebisaidi hinnaga 49 dollarit, kolme veebisaidi eest 89 dollarit ja piiramatu kasutamise korral 149 dollarit. Kõikidele litsentsidele antakse üheaastane tugi ja värskendused ning nende aastane pikendamine on 50% algsest maksumusest.

Genesise ekstender

Genesise küljenduse lisad

Rakenduse Genesis Layout Extras abil saate muuta oma kodulehe, postituste ja lehtede, kategooriate, arhiivide, autorilehtede, 404 tõrkelehe, manuse, otsingutulemite lehe ja muu vaikepaigutusi..

See toetab kohandatud postitustüüpe, mille on lisanud Genesise lapseteemad, ja selliseid pluginaid nagu WooCommerce, bbPress ja Easy Digital Downloads.

Genesise küljenduse lisad

Genesis Club Pro

Genesis Club Pro klassifitseerimine on keeruline, kuna see teeb nii palju asju. See lisab teie veebisaidile 25 funktsiooni, sealhulgas video maandumislehed, päise teavitusriba, faviconi üleslaadija, autorite allkirjad, pildiliugurid ja palju muud.

Genesis Club Pro müüb ühe litsentsi eest 57 dollarit, mitme litsentsi eest 97 dollarit ja arendaja litsentsi eest 197 dollarit. Kõik plaanid hõlmavad üheaastast tuge ja täiendusi.

Genesis Club Pro

Genesise lihtne jagamine

Nagu ma olen kindel, et olete teadlik, on WordPressi jaoks saadaval arvukalt sotsiaalmeedia jagamise pistikprogramme ja neid kõiki saab kasutada koos Genesise pistikprogrammiga. Siiski võiksite kaaluda sotsiaalmeedia jagamise lahendust, mis oli loodud spetsiaalselt Genesise kasutajatele.

Genesis Simple Share on üks selline võimalus. See on lihtne pistikprogramm, kuid ma armastan selle puhast professionaalset välimust. StudioPress kujundanud Genesis Simple Share võib teie veebisaidile lisada väikese või keskmise suhtlusriba või suured suhtlusboksid. Seda saab rakendada teie sisuala kohal ja / või all blogipostitustes, lehtedel, manuste lehtedel ja arhiivides.

Kaks muud pistikprogrammi, mida võiksite kaaluda, on StudioPressi lihtsad suhtlusikoonid ja asünkroonne laadimislahendus. Genesise optimeeritud suhtlusjaotus.

Genesise lihtne jagamine

Ja ülejäänud …

Genesise populaarsus tähendab, et saadaval on hulgaliselt spetsiaalselt selle raamistiku jaoks loodud pistikprogramme. Selles jaotises tahaksin loetleda ülejäänud parimad.

Navigeerimine & SEO

Need pistikprogrammid aitavad teil navigeerimist laiendada ja hõlbustavad külastajatel ja otsingumootoritel teie sisu leidmist.

 • Genesise lihtsad menüüd – kasulik pistikprogramm, mis võimaldab teil määrata WordPressi menüü teisesesse Genesise navigeerimismenüüsse postituse, lehe, sildi või kategooria alusel.
 • Rakenduse Genesis pealkiri ümberlülitamine – võimaldab keelata pealkirjad kindlatel lehtedel.
 • Genesis Grid – saab kasutada arhiivide kuvamiseks ruudustikus.
 • Genesis Single Breadcumbs – võimaldab keelata riivsaia kindlatel postitustel ja lehtedel.
 • SEO Data Transporter – eriti kasulik, kui soovite edastada SEO sätted Genesisest SEO pistikprogrammile, näiteks kõik ühes SEO või WordPress SEO.
 • Genesise lihtsad külgribad – lihtne viis uute külgribade lisamiseks oma Genesise toega veebisaidile.

Stiil

Kasulikud stiiliga seotud pistikprogrammid, mis aitavad teil muuta oma veebisaidi välimust.

 • Genesis Style Trump – sunnib Genesise lapseteemalise laadilehe hiljem laadima.
 • Genesis Printstyle Plus – lisab teie veebisaidile printerivalmis stiilifaili.
 • Genesise lihtsad lehejaod – lihtne moodus oma lehe osade laiendamiseks kogu lehe laiusele.
 • Genesise tundlik liugur – stiilne tundlik liugur, mis oli loodud spetsiaalselt Genesise jaoks.
 • Lihtne kohandatud CSS – võimaldab hõlpsalt kohandatud CSS-i oma veebisaidile lisada. See pistikprogramm pole loodud spetsiaalselt Genesise raamistiku jaoks, kuid see täiendab Genesist hästi.

Vidinad

Vidinate kollektsioon, mis on loodud veebisaitidele, mis kasutavad Genesise raamistikku.

 • Genesise liivakasti esiletõstetud sisu vidin – lisab Genesise esiletõstetud sisu toe kohandatud postitustüüpide ja taksonoomiate jaoks.
 • Genesise vahekaardid – kuvab vahekaardiga vidinate kasti, kus kuvatakse ajaveebi postitused ja nende esiletoodud pildid.
 • WP Genesis Box – aitab teil Genesist oma külgribal reklaamida.
 • Genesis Author Pro – võimaldab teil lisada raamatukogu Genesise veebisaidile.

Integreerimine ja laiendamine

Saadaval on arvukalt pistikprogramme, mis aitavad teil täiustada konkreetseid StudioPressi lapseteemasid, näiteks Genesise proosa lisad ja AgentPress.

Saadaval on ka mitmeid pistikprogramme, mis aitavad integreerida Genesise populaarsete WordPressi pistikprogrammidega. Nende hulka kuuluvad Genesis Connect BuddyPressi jaoks, bbPress Genesis Extend, Genesis Connect hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks ja Genesis Connect WooCommerce jaoks.

Kui soovite installida Genesise uusima versiooni, siis tutvuge Genesis Beta Testeriga ja installige kindlasti Genesise tõlked, kui soovite tõlkida oma Genesise veebisaiti.

Lõplikud mõtted

Loodan, et teile meeldis see pilk sellesse, mis on minu arvates parimad Genesise pluginad, mis seni välja antud – valik, mis aitab loodetavasti avada silmad sellele, mida selle uskumatu raamistiku abil saavutada saab.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map