Viis parimat WordPressi KKK pistikprogrammi

WordPressi pakkumised


Miks on KKK nii tõhusad? Noh, kui kasutajal on mõni põletav küsimus, mida ta peab küsima, siis pole tõenäoline, et nad pole esimesed (ega jää ka viimaseks), kes seda küsivad. Ettevõtteomanikuna raiskate palju oma tugimeeskonna aega – või nagu tavaliselt väiksemate ettevõtete puhul – oma aega – korrates samadele igavatele küsimustele samu igavaid vastuseid.

Koostades kõige sagedamini esitatavate küsimuste loendi, saate oma tugimeeskonna tõsise lõtvuse vähendada. Saate kasutajad sellele loendile kiiresti suunata või külastajad võivad selle ise komistada, säästes teile e-kirjale vastamisega vaeva..

Veelgi olulisem on see, et küsimuse esitamine ja vastuse ootamine lükkab ostuotsuse tegemise edasi. Selle aja jooksul võib potentsiaalne klient ostu sooritamisel jahtuda – eriti kui nad teevad impulsiivset ostu – või sellest saab võistlus teie konkurendi tugimeeskonna vastu, et näha, kes saab esimesena vastata ja müügi lõpetada.

Teisisõnu pakuvad KKK-d klientidele kõike, mida nad peavad kohe algusest peale teadma, see tähendab vähem teie jaoks tööd ja vähem täiendavaid konversioone. Mida võiks veel küsida?

Selles postituses aitame teil lisada oma veebisaidile KKK sektsioone, tutvustades teile WordPressi viit parimat KKK pistikprogrammi. Seal on nii tasuta kui ka esmaklassiliste pistikprogrammide segu, nii et midagi oleks kõigile – sõltumata eelarvest.

Loend puudub konkreetses järjekorras:

1. Lõplikud KKK (30 dollarit)

Ultimate KKK plugin

Kõigepealt on meil sobiv nimega Ultimate KKK pistikprogramm. Selle abil saate luua uimastamise akordioni stiilis KKK sektsioone, mis on viiel paigutusstiilil: Vaikimisi; värviplokid; blokeerida; nimekiri; ja kõik vastused kuvatakse.

Mis veelgi parem, pakub iga paigutus erinevaid stiilivalikuid. Saate kohandada värve, fonte, ikoone, suurusi ja ääriseid, lastes teil luua KKK-jaotise, mis sobib ülejäänud saidi värvilahendustega.

Ekraanipilt, mis näitab ülimat KKK pistikprogrammi

Kui külastajad klõpsavad soovitud küsimusele, avaneb vastus akordionistiilina.

Iga paigutus näeb hea välja, loetledes küsimused üksteise järel. Kui külastaja on huvitatud konkreetsest küsimusest, siis saab ta vastuse kuvamiseks sellel klõpsata. See hoiab ära tarbetu “tekstiseina”, kuna külastajad saavad valida, mida nad soovivad lugeda. (Ilmselge erand on kõigi vastuste paigutus, mis kuvab vaikimisi kõik küsimused ja vastused.)

Muidugi peaks hea KKK jaotis vastama külastajatele esitatavatele põlevatele küsimustele. Selle mahutamiseks saavad külastajad jätta küsimusi teie veebisaidi esiotsa – peate vaid lisama oma saidile lihtsa lühinumbri. Võite isegi avada külastajatele põranda, et küsimustele vastata, klõpsates lihtsalt sellel käepärasel väikesel funktsioonil aktiveeri. Iga kord, kui esitatakse uus küsimus või vastus, saate selle WordPressi administraatoris.

Ekraanipilt vormist, mida külastajad kasutavad küsimuste esitamiseks

Külastajad saavad küsimusi esitada lihtsa vormi kaudu.

Kui teie KKK-jagu hakkab kogunema, saate anda teatud küsimustele prioriteedi, põrutades need loendi tippu, kasutades pukseerimist. Ja selleks, et aidata külastajatel teie KKK jaotises navigeerida, võimaldab pistikprogramm määrata igale küsimusele kategooriad, sildid ja autorid.

Astudes sammu edasi, saavad külastajad Ultimate KKK otsingufunktsiooni abil kohe vastata küsimusele, millele nad vajavad vastamist. See on tõenäoliselt minu lemmik pistikprogrammi funktsioonidest, kuna see toetab küsimuste pealkirjade automaatset täitmist ja AJAX-i otsingutulemite tagastamiseks ilma, et oleks vaja lehte värskendada.

Kui sellest ikkagi ei piisa, integreerub Ultimate KKK ka WooCommerce’iga. See tähendab, et saate lisada KKK-sid tootepõhiselt – see on hea viis ostjate vastupanu vähendamiseks ja külastaja julgustamiseks võtma kätt ja avama oma rahakott.

WooCommerce'i ja Ultimate KKK integratsiooni tutvustav ekraanipilt

Lisage KKK-sakk ükskõik millisele oma WooCommerce’i tootelehele.

Muud kasulikud funktsioonid hõlmavad suhtlusnuppe, KKK SEO skeemi märgistust ja KKK-de importimise / eksportimise võimalust.

Kui teile meeldib see, mida näete, kuid teil pole selle jaoks eelarvet, on Ultimate KKK piiratud versioon saadaval tasuta ametlikust pistikprogrammide kataloogist. Pistikprogrammi Lite versioon on saadaval ilma mõne stiilivalikuta, lisaks ei saa külastajad küsimusi esitada ega neile vastata. Kuid pistikprogramm on endiselt üks võimekamaid tasuta KKK pistikprogramme, nii et tasub seda vaadata.

2. HTML5 tundlik KKK (TASUTA)

HTML5 tundliku KKK pistikprogramm

Järgmisena on meil saadaval tänapäeva täiesti tasuta võimalused: HTML5 tundlikud KKK-d. Ja nagu nimest järeldada võib, on see pistikprogramm optimeeritud mobiilile, tagades selle väiksemates seadmetes hea väljanägemise.

Pistikprogramm võimaldab teil luua kohandatud postitustüübina KKK-küsimusi ja vastuseid. Seejärel peate määrama iga küsimuse ühte oma blogi kategooriasse.

KKK jaotise lisamine oma saidile on ka ülilihtne. Kopeerige ja kleepige lihtsalt lihtne lühikood, seejärel lisage kategooriad, mida soovite kaasata. Ja kuna saate määrata küsimuse mitmele kategooriale, võivad paljud neist KKK jaotistest avaneda samad küsimused – need sobivad ideaalselt populaarsetele küsimustele, mida külastajad ikka ja jälle küsivad. Seejärel klõpsavad külastajad küsimustele, mida nad tahavad lugeda, ja vastused avanevad nagu akordion.

Kõik stiilivalikud asuvad ühel mugaval ekraanil. Siit saate valida täpikeste värvid, kirjasuuruse ja küsimuste vahe. Võite valida ka küsimusteksti päise tüübi – näiteks võite minna H3-siltidega.

HTML5 tundlike KKK-de konfiguratsiooniekraani ekraanipilt

Kõik, mida vajate KKK-jaotise kujundamiseks, on saadaval ühes ruumis.

Siis on seda lihtne seadistada, kuid kuidas on pistikprogrammi toodetavate KKK-jaotistega? Kas nad on nullist valmis? Õnneks on vastus jah – need näevad suurepärased välja, eriti kui need on välja valitud teie stiilivalikutega.

3. Arconixi KKK (TASUTA)

Arconixi KKK pistikprogramm

Arconix on veel üks vinge tasuta KKK pistikprogramm ning lisaks HTML5 tundlikele KKK-le on see ka oma kategoorias kõige populaarsem. Pistikprogramm põhineb ka lühikoodil, võimaldades teil lisada oma saidi KKK-jaotise minimaalse vaevaga.

Pistikprogramm toetab kahte tüüpi KKK-sid: JQuery lülitus- ja akordionikast. Samuti saate otsustada, kas soovite, et kõiki vastuseid kuvataks vaikimisi, või peab külastaja nende juurde pääsemiseks klõpsama.

Kategooriatele küsimuste määramise asemel nõuab Arconix KKK, et sisestaksite KKK rühmadesse, mis toimivad nagu teie tüüpilised WordPressi sildid. Igale küsimusele saate lisada piiramatu arvu neid rühmi, mis tähendab, et küsimused võivad esineda mitmes KKK-loendis. KKK jaotise konfigureerimiseks peate lihtsalt lisama, milliseid rühmi soovite lühikoodile kuvada.

Selles osas on stiilivalikud küll õhukesed, kuid kui soovite üles ehitada puhtalt funktsionaalsete KKK-jaotise tasuta pistikprogrammi abil, ei leia te palju paremat kui Arconixi KKK.

4. Tribulentne KKK (35 dollarit)

Tribulent KKK pistikprogramm

Tribulent KKK on kõrgekvaliteediline esmaklassiline KKK pistikprogramm. Kaasas mitmed lahedad funktsioonid, mis muudavad selle paremaks võimaluseks kui tasuta pistikprogrammid (eeldusel, et teil on varuks 35 dollarit).

Alustuseks võimaldab pistikprogramm külastajatel küsida küsimusi teie veebisaidi esiosast (saate ka otsustada, kas külastaja peab enne küsimist olema registreeritud). Seejärel istub iga kasutaja esitatud avaldus WordPressi juhtpaneelil, oodates, et saaksite selle kinnitada ja seejärel vastuse avaldada. Ja kui vajutate avaldamist, saab küsija meilisõnumi, millele osutatakse sellele vastusele.

Tegelikult on enamik Tribulenti KKK parimatest omadustest suunatud lõppkasutajatele. Näiteks on käepärane otsingufunktsioon, mis võimaldab külastajatel sirvida teie KKK-d. Külastajad saavad otsida kindlas kategoorias (või kogu saidil) ja algoritm tagastab nii otsingupäringule vastavad küsimused kui ka vastused.

Ka Tribulenti KKK sektsioonid on parimate seas, mida leiate, ka kaunite libisevate akordioniefektide abil. Seal on tohutul hulgal kohandamisvõimalusi, lisaks saate oma vastustele lisada isegi stiilseid sotsiaalse jagamise nuppe.

5. FAQPlus (19 dollarit)

Pistikprogramm FAQPlus

Kui teie KKK-pistikprogrammi valimise peamiseks kriteeriumiks on kohandamine, siis vaadake ainult FAQPlus. See võimaldab teil lisada KKK-sid lihtsalt lühikoodi kleepimisega, mis tähendab, et saate neid kuvada kõikjal oma veebisaidil – sealhulgas vidinate ruumid.

Nagu mainitud, on FAQPlus stiilivalikute poolest rikas. Seal on 25 animatsiooniefekti, mitu paigutust, piiramatu arvu värve ja FontAwesome ikoone. Ka ühes küsimuses saate iga küsimuse jaoks teistsuguseid stiile rakendada.

Ekraanipilt, mis näitab FAQPlus akordioni KKK-d

Akordionistiilis KKK-d kiitlevad kauni stiiliga.

Võite oma KKK-jaotisi täita ka igasuguse rikkaliku sisuga, sealhulgas piltide ja videotega – proovige seda, kui soovite oma vastuseid hõlpsamini seedida. Iga küsimus koondatakse KKK-loendisse, järjestatakse pukseerimise abil ja seejärel omistatakse kordumatu lühikood.

Ekraanipilt, mis näitab pilti KKK-s

Muutke oma KKK-d piltide ja videote jaoks huvitavamaks.

Külastajad saavad vastuseid käivitada kas klõpsuga või lihtsalt hõljutades kursorit – konfigureerige see säte oma maitse järgi. Ja kui soovite oma KKK-jaotised jagada mõneks keerukaks kohandatud paigutuseks, ühildub FAQPlus täielikult CodeCanyoni enimmüüdud pistikprogrammiga Visual Composer.

Lõplikud mõtted

Kui proovite luua edukat veebisaiti, võib KKK-jaotis olla just see hammasratas, millest olete kadunud. Kui teate, millist teavet külastajad vajavad, võib teie KKK ära hoida ostjate vastuväited – nüüd ei takista teid midagi selle müügi lõpetamisest.

Sellisena võiks väga informatiivne ja hästi läbimõeldud KKK-osa luua tervisliku tulu ja säästa palju tööd. Kõiki täna kuvatavaid pistikprogramme on lihtne kasutada ja luua suurepärase väljanägemisega KKK-sid. Ainus küsimus, mida peate endalt küsima, on: tasuta või lisatasu?

Minu arvates on preemia tavaliselt parem valik, kui teil on selleks eelarve ette nähtud. Premium KKK pistikprogrammid on tavaliselt parema kujunduse ja ulatuslikumate kohandamisvõimalustega ning toetavad lisafunktsioone – kõige kasulikum on külastajatele esitatud küsimused ja vastused. Ja kuna hinnad jäävad alla 40 dollari, tähendab vaid üks või kaks lisamüüki, et pistikprogramm on juba enda eest tasunud – pole sugugi halb!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map