Viis parimat visuaalse helilooja alternatiivi – võrreldud

WordPressi pakkumised


Visual Composer on äärmiselt populaarne WordPressi pistikprogramm.

Siiski on palju teisi muljetavaldavaid WordPressi lehe ehitajaid, kelle hulgast igaüks pakub oma lohistatava sisu kujunduse. Niisiis, kui otsite suurepärast Visual Composeri alternatiivi, on siin viis parimat WordPressi lehe koostaja pistikprogrammi, mida tuleks kaaluda.

Vaatame üle …

Mida need pistikprogrammid teha saavad?

Visual Composer pakub teile tööriistu WordPressi postituste ja lehtede jaoks kohandatud kujunduse loomiseks – ja need on ka nende alternatiivide jaoks.

visuaal-helilooja-koduleht

Visual Composeri esilehe redaktori näide.

Ükskõik, kas laadite ühe malli või alustate tühja lõuendiga, võimaldavad parimad Visual Composeri alternatiivid teil luua täpsemaid lehe paigutusi, lohistada mitmesuguseid mooduleid oma sisusse ja seejärel kohandada välimust üksikasjalike juhtelementide abil.

Kõigil nendel pistikprogrammidel on oma kohandatud leheehitaja liidesed – mõnega neist on lihtsam alustada kui teistega. Pisut vaeva nähes peaksite siiski suutma oma WordPressi sisule ainulaadsed kujundused luua kohe ja ilma koodirida puudutamata..

Mida pakuvad alternatiivid??

Selles parimate visuaalse helilooja alternatiivide kollektsioonis leiate võimsa tasuta lehe loomise tööriista, plugina, millel on suur rõhk kõrge konverteerimisega maandumislehtede tootmisel, ja pistikprogrammi kasutajaliidesega, mille eesmärk on muuta teie loodud viisi sisu WordPressis.

Divi ehitaja

Divi Builder on üks meie parimatest visuaalse helilooja alternatiividest

Divi Builderit saab kasutada kvaliteetsete lehekujunduste loomiseks ilma koodi muutmise vajaduseta.

Pukseerimise Divi Builderi pistikprogramm oli algselt juurdepääsetav ainult Divi WordPressi teema kasutajatele, kes on pärit Elegantsetest teemadest. Nüüd on see aga saadaval iseseisva pistikprogrammina, mis peaks töötama kõigi hästi kodeeritud WordPressi teemadega.

Lõppkasutaja liides

Divi Builderi taustaliides lihtsustab teie paigutuse loomise protsessi.

Pärast Divi Builderi pistikprogrammi aktiveerimist saate töötada läbi tagaliidese või kasutada muljetavaldavat esirežiimi Visual Builderi režiimi, et luua oma postitustele ja lehtedele kohandatud kujundusi. Ehkki tagakülje liides võimaldab hõlpsalt oma lehe struktuuri luua, on kasutajaliidese režiim ideaalne kujunduse täpsustamiseks ja oma lehele sisu lisamiseks. Mõlemal režiimil on oma plussid ja miinused, kuid nende vahel on lihtne vahetada.

Divi Builderi esiotstarbeline kasutajaliides

Muljetavaldav Divi Builderi kasutajaliides annab teile töötamise ajal oma lehe reaalajas eelvaate.

Visual Builderi kaudu töötades alustab kohandamise lihtsalt elemendil klõpsamine. Teksti redigeerimine toimub sisemiselt, nii et te ei pea töötama vahepaneelide ega hüpikute kaudu. Visual Builder on juhtum, kus näete, mida saate (WYSIWYG).

Redigeerige teksti Divi Builderi abil

Tekstiredaktor võimaldab teil oma lehtedele teksti lisada, ilma et teie ja teie sisu vahel oleks mingeid tõkkeid.

Ükskõik, kas impordite ühe eelvalmistatud paigutuse või alustate tühja lõuendiga, saate oma kohandatud kujunduse loomiseks lehega otse suhelda. Veergude suurust saab lohistamisliidese kaudu muuta, samas kui mooduleid, ridu ja veerge saab hõlpsasti uude kohta teisaldada.

Lehel navigeerimise ja selle elementide korraldamise hõlpsamaks muutmiseks saate kohe lülituda Visual Builderi ja esiraami kaadrirežiimi vahel, et saada lehe struktuurist selgem ülevaade.

Raamiraamivaade Divi Builderi esirežiimis

Raamraami vaatele lülitumine Visual Builderi liideses annab kohe ülevaate teie lehe paigutusest.

Enam kui 40 sisumoodulist koosnev raamatukogu pakub palju võimalusi oma sisu täiendamiseks paljude elementidega. Divi Builderi sisemoodulid, näiteks täislaiusega liugur, iseloomustustööriist, uudiskirja registreerumise vormid, hinnakirja koostaja ja taimer, eemaldavad vajaduse täiendavate pistikprogrammide ostmise või installimise järele.

Hinnakujundustabelimooduli näide

Hinnatabelite lisamine oma lehtedele on vaid üks Divi Builderi sisemoodulite raamatukogus pakutavatest võimalustest.

Divi Builderi ainus oluline puudus on see, et kasutajaliides erineb WordPressi liidesest väga. Divi Builderit ei ole loodud WordPress Way’iks, nii et peate valdama teistsuguse lähenemise sisu loomisele ja õppima uue ikoonide ja sümbolite tähenduse.

Divi Builderi kasutajaliidese ikoonid

Esmapilgul võib olla keeruline Divi Builderi ikoone ja kasutajaliidest dešifreerida.

Divi Builderi kasutajaliidest pole keeruline mõista, kuid seal on õppekõver. Suurepärase Visual Composeri alternatiivi jaoks, mis tundub pigem WordPressi osana, kui täiesti uue platvormi jaoks, on selle artikli järgmine pistikprogramm hea võimalus.

Muud Divi Ehitaja esiletõstmised:

 • See pakub kasulikku ajalugu tagasi võtmise võimalust ja paremklõpsake kontekstitundlikke menüüsid.
 • Uued lehepaigutused avaldatakse sageli ajakirjas Elegant Themes.
 • Role Manager kontrollib, millistel kasutajatel on juurdepääs Divi Builderi funktsioonidele.
 • Saate salvestada oma kohandatud paigutused Divi Builderi teeki kasutamiseks kogu oma veebisaitide portfelli jaoks.
 • Seal on valikuline tooteekskursioon ja kasulik veebidokumentatsioon koos läbiviivate videotega.
 • See on saadaval Divi WordPressi teema osana koos lehtede koostaja lisafunktsioonidega.

Divi on seal üks muljetavaldavamaid visuaalheliloojate alternatiive. Vaatamata sellele, et funktsioonid on pakitud, tähendab WordPressi vaikeliidesest lahkumine seda, et see ei pruugi olla kõigi jaoks.

Hind: Kõigile elegantsetele teemadele WordPressi pistikprogrammidele ja teemadele aastase juurdepääsu eest 89 dollarit või eluaegse juurdepääsu eest 249 dollarit.

Üksikasjad

Kobraste ehitaja

Beaver Builderi kasutajaliides

Beaver Builderil on täisekraanil lohistamise ja languse loomise liides.

Beaver Builder tõuseb WordPressi parimate WordPressi koostaja pistikprogrammide võrdluses sageli esile. Intuitiivse kasutajaliidese, kasuliku sisumoodulite valiku ja kvaliteetsete lehe mallide raamatukogu abil pole raske mõista, miks. Tegelikult on Beaver Builderil mõned parimad täielikud mallid teie veebisaidi oluliste alade jaoks kodulehtede, maandumislehtede ja sisulehtede loomiseks..

Beaver Builderi lehe mallid

Beaver Builder sisaldab valikut kvaliteetseid lehemalle, mida saab kõiki kohandada.

Kuigi Beaver Builder kasutab kohandatud esikülje koostaja liidest, ei kao see WordPressi põhikogemustest liiga kaugel. Külgpaneeli paigutus on tuttav kõigile, kes on kasutanud tööriista WordPress Live Customizer, muutes Beaver Builderi kasutamise lihtsamaks kui mõned muud Visual Composeri alternatiivid. Saate seda veebipõhise demo abil ise proovida.

Beaver Builder Page Builderi kasutajaliides

Beaver Builder kasutab kohandatud kasutajaliidest, kuid tunneb end siiski WordPressi osana.

Lehe kujundamise ajal saate üksusi oma kohandatud paigutuse ümber lohistada. Leheelemendil klõpsates avaneb seadete paneel, mis võimaldab teil kohandada selle välimust ja funktsioone.

Kuid erinevalt Divist pole tekstisisest redaktorit – peate otse teksti lehel redigeerimise asemel sisestama hüpikpaneeli. Sisestatud tekst või tehtud muudatused kuvatakse lehel reaalajas, nii et tekstisisese redigeerimise puudumine ei ole tehingupüüdja.

Teksti redigeerimine lehel

Kõik hüpikpaneelide kaudu tehtud muudatused kuvatakse lehel koheselt reaalajas, valmis kinnitamiseks, vajutades nuppu Salvesta..

Muud Beaver Builderi olulisemad teemad:

 • Sellel on kasulik moodulivalik, sealhulgas tegevusele kutsumised, taimerid, hinnastabelid ja liugurid.
 • Oma lehe kujundusele saate lisada kõik teie saidil olevad vidinad.
 • Saate salvestada malle kogu saidi taaskasutamiseks.
 • Alustamiseks on valikuline liideste tutvustus.
 • Beaver Builderit saab kasutada Beaver Builderi teema kõrval, kuigi see peaks töötama mis tahes WordPressi teemaga.

Beaver Builder on Visual Composeri jaoks suurepärane alternatiiv kohandatud postituste ja lehtede loomiseks. Kui soovite kohandada oma WordPressi veebisaidi kõiki aspekte, sealhulgas päist, jalust ja külgriba, teeb Beaver Themeri WordPressi teemade koostaja samast meeskonnast selle võimalikuks.

Hind: Alates 99 dollarist

Üksikasjad

Õitsev arhitekt

Thrive Architect kasutajaliides

Thrive Architect on Thrive Themes Content Builderi asendaja.

Hiljuti Thrive Architectiks ümbernimetatud pistikprogrammil on uus liides, mille abil saate sisu otse redigeerida, ja võimas juhtelementide komplekt välimuse kohandamiseks.

Inline redigeerimine koos Thrive Architect'iga

Thrive Architect kasutab disainiprotsessi lihtsustamiseks kontekstitundlikke külgriba paneele ja tekstisisest redigeerimist.

Ehkki saate Thrive Architect abil palju ära teha, teeb hästi teostatud liides kasutajakogemuse lihtsaks. Ülemise horisontaalse riba kohal olevad riivsaiad võimaldavad hõlpsalt tuvastada, millises jaotises töötate, samal ajal kui külgpaneel kuvab aktiivse leheelemendi juhtnupud automaatselt.

Külgriba juhtpaneel

Täiustatud Thrive Architect juhtseadmed muudavad selle energiakasutajate jaoks heaks valikuks.

Thrive Architect’il puuduvad sisuelemendid. Saadaval on kõik tavalised moodulid, mida võiksite leida, sealhulgas nupud, päised ja tekstialad. Sisu avalikustamine, taimer, klõpsamine piiksumiseks, krediitkaardiikoonid ja iseloomustavad elemendid teevad Thrive Architectist turundajate jaoks siiski hea valiku. Seal on ka plii genereerimise moodul, mis on ühendatud juhtivate e-posti turundusteenustega.

Näide Thrive Architect müügilehe mallist

Thrive Architect sisaldab elemente, mis on loodud veebisaidi konversioonide arvu suurendamiseks.

Sihtlehe mallid aitavad teil luua konversioonide jaoks optimeeritud kohandatud sisu kujundusi. Siiski on Thrive Architectil ka tugev valik tavalisi kodulehe malle ja teie saidi siselehtede eelmonteeritud kujundusi.

Eelmonteeritud õitsenguarhitekti mallivalik

Kui otsite tööriista, mis keskendub suure konverteerimisega maandumislehtede loomisele, on Thrive Architect hea valik.

Kui te pole ikka veel kindel, kas saate aru saada, kuidas neid pistikprogramme kasutada ja kas teil õnnestub luua kvaliteetset lehekujundust, siis ärge kartke. Thrive Architect sisaldab väga kasulikku videoõpetust, mis juhendab teid lehe nullist kujundamise protsessis.

Õitsva arhitekti tutvustusvideo

Thrive Architect täiendusõpetus tutvustab teile peamiste funktsioonidega kõige vähem aega.

Muud Thrive Architect’i olulisemad sündmused:

 • Sellel on juhtnupud nutitelefonide ja tahvelarvutite elementide peitmiseks.
 • Uued maandumislehe mallid avaldatakse blogis Thrive Themes.
 • Lehe salvestamise meeldetuletus aitab teil vältida töö kaotamist.
 • Sellel on täiustatud disainikontrollid, mis hõlmavad sektsioonide kihte ja läbipaistmatuse taset.
 • Ajasõnumite kuvamiseks ja kavatsustest hüpikakendest väljumiseks on olemas päästikud.
 • See on saadaval eraldi või osana Thrive Themes tootevaliku liikmelisuse paketist.

Ehkki Thrive Architect keskendub tõhusate maandumislehtede loomisele, ei tohiks teil ikkagi olla probleeme oma kodulehe või muude WordPressi veebisaidi lehtede jaoks kohandatud kujunduste loomisel.

Hind: Alates 67 dollarist ehk 19 dollarist kuus kõigi Thrive Themes pistikprogrammide ja teemade jaoks.

Üksikasjad

SiteOrigin Page Builder

SiteOrigin Page Builderi kasutajaliidese näide

Hoolimata tasuta pistikprogrammist, annab SiteOrigin Page Builder teile siiski palju kontrolli oma lehe kujunduse üle.

Siiani on kõik visuaalse helilooja alternatiivid olnud esmaklassilised tööriistad. Kui teil on aga eelarve, võib hea võimalus olla tasuta pistikprogramm SiteOrigin Page Builder. Nagu Divi Builder, lubab see teil töötada tagavaraliideses või lülituda kasutajaliidese režiimi ja saada muudatuste tegemise ajal reaalajas tagasisidet. Ehkki saate pukseerida, pole sisemist redigeerimist.

SiteOrigin Page Builderi kasutajaliides

SiteOrigin Page Builder töötab hästi, kuid pole nii libe kui mõned esmaklassilised Visual Composeri alternatiivid.

Rakendusega SiteOrigin Page Builder saate oma lehe kujundusele lisada hea valiku kasulikke mooduleid ja nagu muude siin käsitletavate Visual Composeri alternatiivide jaoks, võite oma paigutustele lisada ka mis tahes vidinaid, mis teie saidil aktiivsed on, sealhulgas need, mis pärinevad kolmanda osapoole pistikprogrammidest.

SiteOrigin Page Builderi tagavaraliides

Looge täpsemaid lehekujundusi, kombineerides ridu, veerge ja vidinaid.

Saidi SiteOrigin Page Builder paigutuste kvaliteet on võrreldav siin käsitletud esmaklassiliste lehtede koostajate parimate kujundustega ning siin on hea segu kodulehe paigutustest ja sisekülje kujundustest, mis hõlmavad „umbes” ja „kontakt” lehti. Kuid te ei saa nii palju võimalusi kui Divi Builderi või Thrive Architect puhul.

SiteOrigin Page Builderi eelehitatud paigutused

SiteOrigin Page Builderi mallid hõlmavad suurt hulka veebisaiditüüpe.

Muud saidi SiteOrigin Page Builder olulisemad punktid:

 • Saate kohe oma lehe kujunduse kloonida.
 • Seal on kasulik mobiilne eelvaate tööriist.
 • Ajaloo tööriist võimaldab teil muudatused tagasi võtta ja eelmistele kujundusversioonidele naasta.
 • Seal on valikuline premium-versiooniuuendus, mis avab lisafunktsioonid.

Kui teil on eelarve või soovite näha, mida seda tüüpi pistikprogramm teha saab, on SiteOrigin Page Builder suurepärane võimalus tasuta proovida sisutoimetaja pistikprogrammi.

Hind: Tasuta lisatasu lisandmoodulitega.

Üksikasjad

Elementor

Elemenori kasutajaliides

Elementor on tasuta pistikprogramm, millel on esiotsa pukseerimislehe ehitaja kasutajaliides.

Elementor on veel üks lehtede koostaja, mida saate oma WordPressi veebisaidil tasuta kasutama hakata. Pärast Elementori aktiveerimist saate lohistamisliidese abil luua oma postitustele ja lehtedele kohandatud kujundusi.

Elementor Page Builder juhtelemendid

Elementor kasutab oma lehtede kohandamise hõlbustamiseks kontekstitundlikke juhtnuppe.

Lehe kujunduse mis tahes elemendil klõpsates kuvatakse vastavad lehe juhtelemendid lehe koostaja külgribal. Kontekstitundliku paneeli kaudu saate teksti redigeerida, paigutust kohandada, pilte üles laadida ja palju muud sõltuvalt sellest, millise elemendi olete valinud. Kuigi tekstisisest redigeerimist pole, rakendatakse kõik külgriba kaudu tehtud muudatused kohe teie lehele.

Elementori tekstiredaktori näide

Kõik külgpaneeli kaudu tehtud muudatused kuvatakse kohe teie lehel.

Elementoriga kohandatud WordPressi veebisaidi loomisel on töötamiseks palju sisu malle. Tegelikult pakub Elementor võimalust valida enam kui saja lehe malli vahel, olenemata sellest, kas otsite kiiret viisi professionaalse ilmega WordPressi veebisaidi avamiseks või peaksite võtma aega tõeliselt kohandatud saidi kujundamiseks..

Elementori eelmonteeritud lehe mallid

Isegi Elementori tasuta versioon on pakitud mallidele teie kodulehele ja siselehtedele.

Elementor võimaldab lisaks oma lehtedele mitmekesise valiku moodulite lisamist juhtida ka seda, kes saab lehe koostajat kasutada. Elemenori sätete kaudu saate hõlpsalt määratleda, millised kasutajarollid pääsevad lehe ehitajale juurde – midagi peaks kasulikuks leidma igaüks, kes haldab mitme autoriga ajaveebi ja veebisaiti..

Elementori sisuelementide raamatukogu

Sisu elementide osas on Elementor võrreldav Visual Composeri teiste alternatiividega.

Kui Elementori tasuta versioon sisaldab kasulikke funktsioone, siis kui soovite selle lehe koostajaga veelgi rohkem ära teha, annab esmaklassiline Elementor Pro teile võimaluse luua kohandatud postitus- ja portfelliarhiivilehti, redigeerida vorme esi- valmistaja liidese ja töötada globaalsete vidinatega, mida saab kogu oma veebisaidil uuesti kasutada.

Elementor Pro kohandatud CSS-i funktsioon

Elementori Pro-versioon lisab CSS-i reaalajas kohandamise tööriista lehe koostajale, et teie kujunduse üle suuremat kontrolli saada.

Elementor Pro annab teile juurdepääsu ka veelgi eelvalmistatud kodulehe mallidele, sealhulgas kohvikute, ürituste, tarkvaratoodete ja ajaveebide kavanditele. Pro kasutajad saavad oma lehti kohandada ka CSS-i redaktoritööriista abil.

Element Pro lehe mallide näide

Elementor Pro-le üleminek avab veelgi rohkem kodulehe ja sisemise lehe malle.

Elementor Pro muude funktsioonide hulka kuulub võimalus luua WooCommerce kaupluste ja nende toodete jaoks kohandatud kujundusi ning juurdepääs võimsale slaidiseansi moodulile. Elementori jaoks on aga saadaval palju tasuta lisandmooduleid, nii et peate võib-olla kunagi uuendama premium-versiooni.

Elementori tasuta lisandmoodulid

Elementori jaoks on palju tasuta lisandmooduleid, mille vahel valida.

Elementor on usaldusväärne tasuta Visual Composeri alternatiiv, mis annab teile ka võimaluse maksta, et avada esmaklassilised funktsioonid ja lisad.

Hind: Elementor Pro jaoks tasuta ehk 49 dollarit.

Üksikasjad

Lõplikud mõtted

Ehkki Visual Composeril pole midagi halba, on teil alternatiivi otsimisel nüüd viis kontrollimiseks viit suurepärast lehtede koostaja pistikprogrammi. Kuid kumma peaksite valima?

Divi Builderil on muljetavaldav liides. WordPressi vaikeliidesest lahkumine tähendab, et selle täieliku potentsiaali avamine võtab natuke aega. Eelvalmistatud paigutuste ja sisumoodulite valik tasub siiski visadusega (kui teil on aega ja kannatlikkust).

Kui teie eesmärk on luua suure konversiooniga maandumislehti või sisu, millel on tugev müügielement, siis Thrive Architect võiks olla teie projekti jaoks parim tööriist.

Beaver Builder on ilmselt kõige lihtsam visuaalse helilooja alternatiiv õppimiseks (ilma et peaksite funktsionaalsust ohverdama) ning suur valik kvaliteetseid malle kiirendab kindlasti teie lehe arendamise protsessi.

SiteOrigin Page Builder on võimekas tööriist, mis sisaldab kõigi teiste pistikprogrammide põhifunktsioone. Kasutajakogemus pole just nii libe, kuid tasuta lehtede koostaja jaoks on seda raske ületada.

Ka Elementorit ei tohiks kahe silma vahele jätta. Kui soovite proovida võimsat lehtiehitajat tasuta, kuid teil on siiski võimalus uuendada ja saada lisatasu tööriista kõiki eeliseid – näiteks rohkem malle ja mooduleid ning juurdepääs klienditoele -, siis on Elementor väga soovitatav.

Tasub mainida, et kui alustate uue veebisaidi loomist, võib olla hea mõte valida lehe koostaja, millel on ka kaasnev WordPressi teema. See annab teile veelgi suurema kontrolli oma veebisaidi kujunduse üle, vabastades samal ajal sageli lehe ehitaja lisafunktsioonid. Näiteks saab Beaver Themeri tööriista abil kohandada saidi päise, külgriba ja jaluse alasid, samas kui Divi WordPressi teema sisaldab lisavahendeid, näiteks jagatud testimine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map