Thrive Leads Review: ülim e-posti aadresside loendi moodustamise pistikprogramm?

WordPressi pakkumised


“Raha on nimekirjas – ja kui te pole veel e-posti aadresside loendit alustanud, alustage nüüd!”- see on see, mida meile on aastaid räägitud, eks? Millist pistikprogrammi peaksite kasutama meililisti koostamisel? Selles postituses tutvustame selles küsimuses veidi valgust, pannes oma tempo kaudu turule ühe turuliidri pistikprogrammi Thrive Leads..

Nimekirjade koostamise maailm pole alati mõistlik. Mõnikord võivad pisikesed, pealtnäha tähtsusetud muudatused optiini vormis muuta ettevõtte elavdamiseks palju edasi. Põhimõtteliselt saab ettevõtted sageli taas kasumlikuks muuta, lihtsalt optimeerides aegunud optiini vormi.

Seega ei tohiks alahinnata potentsiaalset mõju teie lõpptulemusele. Kvaliteetseima optiini vormi kujundamine on tõsine töö – ja WordPressi kasutajatele algab see töö sobiva e-posti optiini pistikprogrammi valimisega.

Sisenege Thrive Leads, mis on osa muljetavaldavast ja üha populaarsemaks muutuva Thrive Themes perekonnast.

Õitsele viib

Thrive Leads on ennast kiiresti tõestanud kui ühte populaarseimate lisandmoodulite nimekirja, kuid see on õigustatud?

Vaatame lähemalt.

Hind

Alustame asju väikse hinnakujundusega.

Erinevalt paljudest lisatasu pluginatest avab Thrive Leads lukustuse kõik funktsioonid kõigile klientidele – puuduvad ülemüügid, et proovida ekstra funktsioonide eest rohkem sularaha välja võtta. See nõuab ka ühekordset tasu, mitte iga-aastast pikendamist – veel üks ebaharilik hinnapoliitika ja selline, mida paljud kasutajad hindavad.

Selle asemel võtab Thrive Leads tasusid vastavalt nende saitide arvule, kus soovite pistikprogrammi kasutada.

 • Üks sait (67 dollarit).
 • Piiramatu saidid (99 dollarit) – peavad olema teie enda veebisaidid.
 • Agentuuri litsents (588 dollarit aastas) – kasutamiseks kliendisaitidel.

Paljude jaoks on hind peamine kaalutlus, seega kuidas võrrelda Thrive’i hindu oma peamise konkurendi OptinMonsteri hindadega? Noh, OptinMonsteri kõigi funktsioonide komplekti lukust vabastamiseks peate aastas maksma 199 dollarit – see litsents kehtib siiski piiramatutel veebisaitidel.

Kui olete üksikkasutaja või põhimõtteliselt mitte agentuur, on Thrive Leads neist kahest taskukohasem. Ja see on enne, kui arvestame iga-aastase uuendamise kulude kokkuhoiuga.

Palju Optiini vormitüüpe

Mitte iga veebimeister ei soovi külastajatele näo-näo hüpikuid kuvada, eks? Mõni eelistab peent lähenemisviisi, keskendudes pigem kasutajakogemusele, mitte lõualuu langevatele konversioonimääradele.

See, kus te seisate, on isiklik valik. Kuid õitsvad teemad ei diskrimineeri: pistikprogramm toetab tohutult erinevaid optiini vorme, mis tähendab, et see sobib kõigile, olenemata nende lähenemisviisist.

Kokku on kaheksa erinevat tüüpi optiini tüüpi:

Valguskast:

Teie klassikaline hüpik. See vorm katab teie sisu, juhtides sellega maksimaalset tähelepanu.

Thrive Leads hüpikaken

Pael:

Tere baari stiilis optiin, mis on ankurdatud ekraani ülaossa.

Läbilöömiseks viib lint

Vidin:

Vidinate tühikute vorm – ilmselt töötab kõige paremini külgribal.

Thrive Leads-i vidin

Slide-in:

Liugub vaatesse ekraani alumisse nurka.

Thrive Leads Slide-in

Ekraani täiteaine ülekate:

Steroidide hüpik! See optiin katab kogu ekraani, mis tähendab, et teie sõnumi edastamine on garanteeritud. See kuulub ka kerimismattide variatsiooni, mis jätab teie sisu õrnalt vaateväljast välja.

Thrive Leads ekraanitäitja

Postituse jalus:

Paigutatakse automaatselt ajaveebipostituste alla.

Läbilõikav postituse jalus

In-line vormid:

Pange need lihtsate lühikoodide abil oma sisule.

Sisus arenevad edulood

Optini vormi loomine

Selles jaotises tahan teid juhendada optiini vormi ehitamise protsessist algusest lõpuni.

Esimese optiini vormi loomiseks liikuge saidile Thrive Dashboard > Õitsele viib. Siin näete nelja jaotist: juhtrühmad, plii lühikoodid, kas pole kindel, millised lühikoodid on ?, ThriveBoxes ja registreerimissegos. Teil on vaja esimest, nii et minge edasi ja klõpsake juhtgruppide nupul Lisa uus.

Läbiviivad juhtivgrupid

Mis on juhtrühm? Noh, see on esimene Thrive’i (paljudest) kasulikest funktsioonidest, millest täna arutame. Põhimõtteliselt on juhtrühm optiini vormide kogum, millel on ühised reeglid. See võib olla lihtsalt üks või mitu vormi ja erinevat tüüpi vorme saate omavahel segada ja omavahel sobitada.

Oletagem näiteks, et soovite kuvada hüpikakna ja vidinaoptiini teatud kategooria postituste jaoks. Noh, selle haldamiseks saate luua ühe juhtgrupi. Kui soovite, et erinev postituskategooria sihiks erinevat optiini vormi, peate looma teise grupi.

Kui olete oma juhtrühma loonud, näete teile saadaolevate optiini tüüpide loendit. Selle ülevaate jaoks loon tavalise hüpikakna, nii et vajame valgustikasti.

Juhtgrupid

Järgmisena klõpsake nuppu Loo vorm ja pange oma vormile nimi. Vajutage ekraani paremas servas sinist ikooni Edit Design.

Thrive Leads on lohistamisredaktor

See avab vormiredaktori. Nüüd algab lõbu! Vahetult pärast käivitamist tutvustab toimetaja teile mitmesuguseid malle. Need jagunevad erinevateks vahekaartideks, kuid selleks vajate vastavalt vajadusele kas Optini malle või Mitmeastmelisi malle..

Õitsevad mallid

Igal optiini vormitüübil on oma mallide komplekt, mis tähendab, et teil on alati põhivormi kujundus, millest ülespoole töötada. Ainuüksi hüpikakende jaoks on 32 üheastmelist malli (mõne jaoks lisavariandid) ja 17 mitmeastmelist. Kujundustes kasutatakse väga erinevaid stiile ja need, mida ma katsetasin, nägid välja fantastilised – vähemalt sama mis muu turul leiduvaga.

Kui olete oma malli valinud, võite kohe hakata kasutama Thrive Leads’i lehe ehitaja stiilis pukseerimisfunktsiooni.

Thrive Leads toimetaja

Vormi iga elementi saab kohandada – ja seda igal juhul ette kujutada. Teil on vaja vaid klõpsata, et näha oma võimalusi. Näiteks saate redigeerida teksti, muuta värve, muuta fondi suurust ja kohandada polsterdust.

Thrive Leads kohandamine

Nüüd on toimetaja funktsionaalsus põhjalik, seega pole see kõige algajasõbralikum kasutajaliides, mida ma eales kogenud olen. Tegelikult olen varem Thrive’i leheehitaja funktsioone kasutanud ja minu laagrite saamine võttis mul siiski mõni minut.

See pole siiski kriitika. See ei ole halvasti kavandatud liidese küsimus, vaid lihtsalt keerukuse küsimus. Lai funktsioonivõimeline ehitaja nõuab paratamatult natuke aega sellega tegelemiseks.

Ekraani paremal näete teile saadaolevaid elemente – valida saab 38 elemendi vahel ja paljudel neist on palju stiilivalikuid. Need elemendid võimaldavad teil optinavormidele lisada palju lahedaid funktsioone, näiteks krediitkaardi ikoone, taimerid ja funktsioonivõrgud.

Thrive Leads toimetaja moodulid

Lihtsalt lohistage need oma kohale, mängige seadetega ringi ja kui olete valmis, klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

Seadistused ja päästikud

Kui olete lõpetanud, sulgege redaktor ja minge tagasi WordPressi armatuurlauale. Enne lõpetamist on veel mõned näpunäited.

Esiteks hüpikpäästik. See võimaldab teil valida, millal külastajatele hüpik ilmub; saadaval on seitse valikut.

 • Kohe.
 • Määratud viivitus.
 • Sisu konkreetses punktis.
 • Pärast lehe kindla protsendi kerimist.
 • Kui elemendil klõpsatakse.
 • Lehe allosas.
 • Kui külastaja näitab väljumiskavatsust – see on siis, kui tema hiirekursor väljub brauseri peaaknast.

Thrive Leads päästikud

Külastajate ülekoormamise vältimiseks – pidage meeles: hüpikaknad on pealetükkivad – saate konfigureerida ka hüpikakende kuvamise sageduse. Selle saate seada vahemikku üks kord päevas ja iga 100 päeva järel. Võite selle ka nulli viia, mis kuvab hüpikaknad igal külastusel.

Lõplik säte on animatsioonide jaoks, mille hulgast saab valida 22 seast.

Lisaks neile täiendavatele sätetele toimib see ekraan ka lühikese analüüsi lehena. Saate vaadata ülevaate iga vormi toimivusest – näitamisi, konversioone ja konversioonimäära.

Optini vormide sihtimine

Thrive Leads on varustatud võimsa ja laseriga fokusseeritud sihtimisfunktsiooniga, mis võimaldab teil luua üksikute lehtede sisule kohandatud vorme. Kui räägite otse igal lehel käiva konkreetse sihtrühmaga, saate rohkem konversioone.

Sihtimisfunktsioonile juurdepääsemiseks minge tagasi Thrive Leads ülevaate lehele – Thrive Dashboard > Õitsele viib. Teie vastloodud grupist paremal näete hammaste ikooni – kui te pole sihtimist varem konfigureerinud, on see helepunane. Sihtimisvalikute avamiseks klõpsake seda.

Nüüd saate täpselt valida, millistel lehtedel soovite kuvada optiini vormi. Kokku on kaheksa sakki, kuid enamus konfiguratsioone viiakse lõpule kuue abil.

 • Põhiseaded – tipptasemel valikud, näiteks avaleht, otsinguleht, tõrkeleht 404 või kõik postitused / lehed.
 • Kategooriad – kuvage kategooria või siltide alusel optiin.
 • Postitused – valige konkreetsed postitused, millel vormi kuvada.
 • Lehed – valige konkreetsed lehed, millel vormi kuvada.
 • Lehe mallid – mõned teemad toetavad lehtede mallide valikut. Kui teie teema sobib, saate kuvada optiine vastavalt sellele, millist lehe malli postitus kasutab.
 • Postituse tüübid – kas soovite, et teie hüpikaken ilmuks kõigil postitustel, lehtedel või kohandatud postitustüüpidel? Näiteks kui haldate poodide kauplust, võiksite kuvada hüpiktoote tootelehtedel.

Läbiviimine viib sihtimine

Kui reeglist on erandeid, saate need eraldi välja tuua. Võite ka sätted salvestada mallina, et neid saaks edaspidi ühe klõpsuga uuesti kasutada. Kui olete lõpetanud, ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta & Sulge.

A / B testimine

Nagu iga optimeerimise spetsialist teile ütleb, on A / B testimine konversioonide maksimeerimise oluline osa. Nagu kõik head konverteerimisele keskendunud WordPressi pistikprogrammid, on ka Thrive Leads varustatud võimsate A / B testimisfunktsioonidega.

Jagatud teste saate käivitada mis tahes optiini vormis. Mis tahes vormi ülevaate lehel kloonib lilla ikoon teie vormi ja vormi abil saate kosmeetiliste muudatuste tegemiseks kasutada lohistamisredaktorit.

Jagatud testi alustamiseks klõpsake nuppu Start A / B Test. Pange sellele nimi ja lühikirjeldus. Kui soovite, et pistikprogramm valiks automaatse võitja, klõpsake rippnupul ja seejärel märkeruudul Lubatud.

Thrive Leads Spliti testimine

Pistikprogramm määrab võitja kolme kriteeriumi põhjal:

 • Minimaalne konversioonide arv.
 • Minimaalne kestus.
 • Võimalus alistada originaal (CTBO) – see on lihtsalt kõige olulisem tegelane. CTBO ütleb meile, kas tulemustele on statistiline olulisus ja mida suurem on see arv, seda parem, kuna see vähendab juhuslikkuse mõju tulemustele.

See on muidugi kasulik funktsioon iga optiini pistikprogrammi omamiseks – ja seda teevad ka kõik parimad. Thrive Leads paistab rahva seast silma aga ühe ainulaadse A / B testimisfunktsiooniga.

A / B testvormi tüübid

Üks Thrive Leads’i parimatest omadustest on võime jaotada erinevat tüüpi vorme üksteise vastu jagatud testides. Näiteks võite pealkirjade täpsustamise mõju analüüsimise asemel testida, kas näiteks hüpikvorm purustab sissejuhatava sisendi teisendusmäära.

Sellele lahedale ja uuenduslikule funktsioonile pääseb juurde, kui navigeerite tagasi oma juhtgruppide juurde ja klõpsate allosas nuppu Testvormide tüübid üksteise suhtes..

Thrive Leads Spliti testimisvormide tüübid

Nüüd saate valida, millist tüüpi vorme soovite oma jagatud testisse kaasata, ja võite lasta Thrive Leadsil määrata võitja samade kolme kriteeriumi abil nagu varem.

Integreerige mis tahes e-posti turundusteenusega

Muidugi, enne kui saame hakata e-posti loendit koostama, peame integreerima automaatse reageerimise teenuse, vastasel juhul pole meil kuhugi talletatud e-posti aadresse talletada.

Õnneks on Thrive Leads ühilduv muljetavaldava 19 meiliturundusteenusega – see arv hõlmab kõiki suuremaid mängijaid, sealhulgas Aweber ja MailChimp. Pärast automaatvastaja API-koodi lisamist – Thrive Dashboards > API ühendused > Halda ühendusi > Lisa uus ühendus – peate ühendama üksikud vormid.

See pole siiski kõige ilmsem protsess. Selleks peate redigeerija uuesti avama, seejärel klõpsake suvandite loendi kuvamiseks tühjal e-posti väljal. Valige Ühenda teenusega ja valige olemasolevate ühenduste hulgast.

Thrive Leads automaatvastaja

Töö tehtud.

Kaheetapilised optiini vormid

Kaheetapilised Optini vormid on üks Thrive Leads’i kõige uuenduslikumaid funktsioone – ärge ajage neid segamini mitmeastmelise optiini mallidega, ehkki.

Tavaliselt dikteerib saidi omanik, kui külastaja näeb opti vormi, eks? Kui hüpikaknad ekraanile ilmuvad, siis käivitame me väljumiskavatsuse meeldimise.

Thrive Leads’i kaheastmelised optiinid klapivad seda peas: selle asemel valib külastaja hüpikakent nähes. See muudab dünaamikat ja paneb nad suurema tõenäosusega oma e-posti aadressi üle andma – või kui olete otsustanud hüpikakent mitte avada, siis pole te selle visiidile vähimatki tunginud..

Kaheetapilise optiini loomiseks peate minema Thrive Leads ekraani jaotisse ThriveBoxes. Ehitate hüpikakna optili vormi, kasutades sama lohistamisredaktorit, mida kasutasime ka varem (saate ka sama mallikogu, mille hulgast valida).

Ainus erinevus on see, et seda tüüpi vormid ei vaja päästikut – päästik on nupp.

Kui olete oma vormi loonud, pakub pistikprogramm teile sisu juurde paigutamiseks lühikoodi, mis näeb välja umbes selline:

[thrive_2step id = ’10 ‘] Päästik läheb siia [/ thrive_2step]

Vajutage lihtsalt tekst „Trigger käib siia” tekstiga, mida soovite oma nupul kuvada, ja siis kopeerige ja kleepige see WordPressi tekstiredaktorisse.

Teised omadused

Enne lõpetamist on siin veel mitu Thrive Leads’i kasulikku funktsiooni:

 • SmartLinks – kui olete juba teisenduse teinud, siis mida head näitab sama optiini vorm? Lõppude lõpuks ei saa te kaks korda teisendada. Thrive Leads’i SmartLinks-i funktsioon lahendab selle probleemi, peites olemasolevate abonentide jaoks optiini vormi.
 • Analytics – Thrive Leads pakub ka hõlpsasti seeditavaid konversiooniaruandeid. Üksikute vormide toimivust saate jälgida kohandatud ajakavade piires.
 • Laisk koormus – muretsete laadimisaegade pärast? Thrive Leads’i laisk laadimisfunktsioon tähendab, et teie optiini vorm laaditakse ainult siis ja vajadusel – nt vahetult enne seda, kui külastaja seda vaatesse kerib.

Kohtuotsus

Üldiselt on Thrive Leads suurepärane plugin, millel on terviklik ja uuenduslik funktsioonide komplekt. Kasutajad on optiini vormitüüpide osas valikuvõimaluste ees rikutud, lisaks on tohutu kollektsioon nägusaid malle, mis võimaldavad teil end kurssi viia ja käivitada.

Vormide redigeerimise funktsionaalsus on ka tipptasemel. Toimetaja tarnitakse muljetavaldava arvu moodulitega, võimaldades teil vormidele lisada keerulisi ja pilkupüüdvaid funktsioone.

Toimetajat on esmapilgul pisut hirmuäratav kasutada, kuid seda on oodata saadaolevate valikute suure hulga tõttu. Kui olete toimetajaga hakkama saanud, saate aru, et see on väga hästi kavandatud ja intuitiivne kasutamiseks, lisaks annab see teile täieliku kontrolli vormide kõigi osade üle – kuni väikseimate detailideni välja.

Konversioonide maksimeerimiseks on pistikprogramm varustatud ka võimsa A / B testimise ja sihtimisfunktsioonidega. See võimaldab teil kitsendada, kes teie vorme näeb, ja aitab teil konversioonimäärasid pidevalt täiustada.

Pistikprogramm sisaldab ka mõnda ainulaadset funktsionaalsust – see tõestab, et arendajad on turundajate vajadusi mõistma hakanud ja on valmis ka uusi funktsioone rajama. Kõige olulisem on see, et see viitab kaheastmelistele optiini vormidele, mis võimaldavad teil luua külastaja käivitatavaid vorme.

Koos Bloomi meeldimistega (autorid Elegant Themes ja OptinMonster (neid mõlemaid oleme WinningWP-i eelmises artiklis võrrelnud ja põhjalikult vastandanud) on Thrive Leads kahtlemata üks parimatest pistikprogrammidest turul!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map