SiteOrigin Page Builder Review: parim tasuta WordPress Page Builder plugin?

WordPressi pakkumised


SiteOrigin Page Builder on üks populaarsemaid WordPressi jaoks saadaolevaid tasuta sisuredaktori pistikprogramme. Kuid kui turul on nii palju suurepäraseid premium-leheküljeehitajaid, kas selline tasuta pistikprogramm nagu SiteOrigin Page Builder võib olla realistlik alternatiiv või jääb see vajaka??

Selle ülevaate lõpuks saate loodetavasti ise näha, kas raha säästmine ja tasuta pistikprogrammi kasutamine on mõistlik valik või kas funktsioonide puudumine tingib lisatasu tööriista ostmise vajaduse.

Teave saidiOrigin Page Builder kohta

SaidiOrigin Page Builder plugin

Page Builder by SiteOrigin (siin ametlikust WordPressi hoidlast allalaaditav) on loodud teie WordPressi veebisaidi sisu jaoks kohandatud kujunduste tootmiseks. Alates ainulaadse kodulehe kujunduse loomisest kuni keerukate kujunduste pakkumiseni teie Teave ja kontaktide lehtedele ning abistamiseks atraktiivsemate blogipostituste avaldamiseks värskendab see pistikprogramm tavalist WordPressi redigeerijat, et laiendada oma loomingulisi valikuid.

SiteOrigin Page Builderi kasutajaliides

Lehe ehitaja SiteOrigini lõppkasutaja liides.

Pistikprogramm võimaldab teil lohistamisliidese kaudu luua kohandatud ruudupõhiseid tundlikke lehepaigutusi ja seejärel saate oma kohandatud paigutustele lisada mitmesuguseid sisumooduleid, et luua funktsioonirikkaid lehti.

Reaalajas toimetaja kasutajaliides

Reaalajas reaalajas toimetaja SiteOrigin Page Builder režiim.

Kui otsite disainilahendusi või kui teil on aega vähe, sisaldab SiteOrigin Page Builder ka valikut redigeeritavaid eelehitatud paigutusi.

SiteOrigin Page Builder lehe paigutus

SiteOrigin Page Builderi paigutusi saab muuta.

Järgmisena uurime kasutajaliidest ja sisumoodulite valikut, kuid kui olete kunagi soovinud oma WordPressi veebisaidi postituste ja lehtede ilmumise üle suuremat kontrolli, võib see olla teie jaoks pistikprogramm.

Parimad saidiOrigini lehe koostaja funktsioonid

Kasutajaliides, sisumoodulite ja vidinate valik ning eelehitatud paigutused on WordPressi leheehitaja pistikprogrammi kolm peamist komponenti.

Vaatame selle pistikprogrammi neid aspekte koos mõne lisafunktsiooniga, mis aitavad teil otsustada, kas see tasuta tööriist on teie projekti jaoks õige valik.

SiteOrigin lohistage ja looge leheküljeehitaja liides

Pistikprogrammi aktiveerimisel lisatakse WordPress Editori veel üks sakk. Klõpsamisel avab see saidi SiteOrigin Page Builder liidese.

Page Builder Editor nupud

Vahekaardil Page Builder klõpsates lülitatakse WordPressi redaktor SiteOrigin Page Builderisse.

Kui Page Builderi liides on laaditud, võite alustada, lisades oma lehele vidina, rea või eelehitatud paigutuse..

SiteOrigin Page Builder Alustamise valikud

Saidi SiteOrigin Page Builder liides.

Ridade ja veergudega paigutusvõrkude loomine

Ridad on lehe koostaja paigutuse alus ja iga oma lehele lisatud rea saab jagada mitmeks veeruks. Kui lisate paigutusele mitu rida – igaühel neist on oma veerud -, saate alustada täpsema lehekujunduse loomist vaid mõne hiireklõpsuga.

Ridade ehitaja

SiteOrigin Page Builder annab teile ridade ja veergude abil täpse kontrolli ruudustikuliste paigutuste üle..

Pärast nupul Lisa rida klõpsamist saate määratleda oma rea ​​ja veeru struktuuri. Pukseerimisliidese abil on ridade laiuse muutmist lihtne, kuid kui otsite abi esteetiliselt meeldiva paigutuse loomisel või soovite lihtsalt aega kokku hoida, saate valida eelmääratud veeru hulgast suhtarvud.

Koostage kohandatud veeru paigutus

Eelmääratud suhtarvud võimaldavad hõlpsalt oma lehele sobiva veeru paigutuse loomist.

Lisaks rea veergude arvu määratlemisele saate kohandada ka rea ​​ja üksikute lahtrite välimust. Taustaekraani muutmist, sealhulgas värvide või piltide vahetamist, käsitletakse paneeli Ridade stiilid kaudu. Saate lisada ka kohandatud veeriseid ja polstrit ning sisestada mis tahes kohandatud CSS-i, et veelgi paremini oma disaini üle kontrollida.

Kohandage reastiile

SiteOrigin Page Builder annab teile täieliku kontrolli oma ridade ja veergude välimuse üle.

Kui olete rea ja selle veergudega rahul, saate selle oma lehele lisada, et jätkata oma kohandatud paigutuse loomist. Kuna saate oma lehele lisada nii palju ridu kui vaja, saate saidi SiteOrigin Page Builder abil luua tõeliselt täpsed paigutused..

Näide saidiOrigin Page Builderi kohandatud paigutusest

Kohandatud rea- ja veerupaigutusi saab ümber lohistamisliidese kaudu ümber korraldada.

Vidinate lisamine kohandatud lehe paigutusele

Vidinad on sisuplokid, mida kasutatakse lehtedele kasulike elementide (nt nupud, kaardid ja liugurid) lisamiseks. Kuid enne vidinate suvandite katmist vaatame, kuidas neid lehe paigutustele lisada.

SiteOrigin Page Builder vidinad

Mõni vidin või sisuplokk, mille saate oma paigutusele saidi SiteOrigin Page Builder abil lisada.

Valige lihtsalt rida või veeru lahter ja vajutage nuppu Lisa vidin ning saate valida, millise elemendi oma paigutusele lisada.

Lisage lehele vidin

SiteOrigin Page Builderi vidinaid saab ulatuslikult kohandada.

Kui vidin on lisatud, võite sellel klõpsata, et hakata kohandama selle välimust ja toimimist.

SiteOrigin Page Builder reaalajas toimetaja režiim

Lisaks taustredaktoris töötamisele saate lülituda ka reaalajas redigeerija režiimi, et näha, kuidas teie leht ilmub, kui see avaldatakse.

Reaalaja redigeerija vaade

Reaalajavaate režiim muudab teie töö eelvaate hõlpsaks ja ka küljepaneeli kaudu saate muudatusi teha, kuid see pole nii interaktiivne kui mõne premium-lehe koostaja oma.

Kui soovite reaalajas reaalajas toimetaja režiimis töötades muudatusi teha, selle asemel, et lubada teil otse sisuga suhelda, kuvab pistikprogramm hüpikakna, mis sisaldab juhtelemente.

Reaalajas redigeerija valikute paneelid

Kui soovite reaalajas redigeerija režiimis oma lehe kujunduses muudatusi teha, peate seda tegema hüpikakna kaudu.

Redaktori otserežiim annab teile oma tööst täpse ülevaate, võimaldades teil teada saada, kuidas see külastajatele välja näeb. Kuna puudub otsene redigeerimine, pole see siiski võrreldav poleeritud lihvitud punkt-ja klõpsamise esiredaktoriga, mida leidub premium WordPressi tööriistades, nagu Beaver Builder, Visual Composer või Thrive Themes Content Builder..

Divi esiotsa toimetaja

Divi on esmaklassiline WordPressi teema ja leheehitaja pistikprogramm, mis võimaldab teil oma lehe kujundusega vahetult suhelda.

Live Editori otsese sisemise redigeerimise puudumine ei ole oluline puudus, kuid muud varem mainitud tööriistad, nagu ka Elegant Themes’i esmaklassiline Divi, pakuvad palju tundlikumat ja intuitiivsemat kasutajakogemust. Võimalus klõpsata üksusel ja hakata seda otse lehel redigeerima – kas soovite teksti muuta, veeru suurust muuta või elemendi uude kohta teisaldada – on palju mugavam ja intuitiivsem tööviis.

Mobiilselt reageerivad lehekujundused

Live Editori mugav funktsioon on aga mobiilse eelvaate tööriist. Aru saamiseks sellest, kuidas nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajad teie sisu kogevad, saate seadme nuppude abil oma kujundust mobiilivaates vaadata..

SiteOrigin Page Builderi mobiilide eelvaade

Mobiil- ja tahvelarvuti nuppudele klõpsates muudetakse vaateakna suurust, et jäljendada nende seadmete väiksemaid kuvasid.

Kuna kõik SiteOrigin Page Builderi elemendid – sealhulgas paigutused ja vidinad – reageerivad, peaksid teie kujundused väiksemates ekraaniseadmetes hästi toimima.

SiteOrigin Page Builderi paigutused

Näide eelehitatud kujundusest

Üks saidi SiteOrigin Page Builder redigeeritavatest eelehitatud kodulehe paigutustest.

Lisaks oma kohandatud kujunduste loomisele saate oma lehele importida ka ühe eelvalmistatud paigutuse ning tasuta pistikprogrammi jaoks sisaldab SiteOrigin Page Builder muljetavaldavat valikut eelvalmistatud kujundusi. Need ei vasta aga samadele standarditele kui need, mille saaksite sellise lisatööriistaga nagu Beaver Themer.

Mõni Page Builderi paigutus

SiteOrigin Page Builderi kujundused hõlmavad mitmesuguseid lehtüüpe, sealhulgas avaleht, teave About, kontaktide ja pood, mis sobivad mitmesuguste projektide jaoks. Kui paigutus on imporditud, saate seda redigeerida taustalehe loomise liidese kaudu.

Paigutuse redigeerimine

Imporditud paigutused koosnevad ridadest, veergudest ja vidinatest, mida saab kõiki ehitaja liidese kaudu kohandada.

Paigutused sisaldavad asjakohast fotopilti, nii et pärast kujunduse importimist saate oma saidi lehe kiireks loomiseks teksti lihtsalt asendada..

Sisu ehitusploki vidinad

Nagu mainitud, sisaldab SiteOrigin Page Builder head komplekti kasulikke vidinaid, mida saab teie lehtedele lisada. Pealkirjadest ja nuppudest hinnakujundustabelite ja liuguriteni saate selle lehe koostaja abil oma sisu kiiresti ja hõlpsalt täiendada.

Leheehitaja vidinad

SiteOrigin Page Builder pakub teile kohandatud lehe kujunduse jaoks hea vidinate komplekti.

Kui olete vidina oma paigutusele lisanud, saate selle välimust kohandada ehitaja liidese kaudu.

Vidina redigeerimine

Vidinad saate isikupärastada, et veenduda, et need vastavad teie kujunduseelistustele.

Nagu paljud parimad WordPressi lehe ehitaja pluginad, saab teie kohandatud kujundusele lisada ka kõiki teie saidil aktiivseid vidinaid – sealhulgas ka kolmanda osapoole pluginate pluginaid. See avab terve loominguliste võimaluste maailma. Kui te ei leia valikust SiteOrigin Page Builder sobivat vidinat, peaksite selle leidma mujalt.

Töötab mis tahes WordPressi teemaga

Ehkki SiteOrigin pakub mitmesuguseid WordPressi teemasid (millest mõned on loonud SiteOrigin, ja mõne kolmanda osapoole autorid, näiteks ProteusThemes ja ThemeTrust), peaks Page Builderi pistikprogramm töötama iga õigesti kodeeritud teemaga. Näiteks kasutati selle saidiOrigin Page Builderi ülevaatuse testimisel ilma probleemideta StudioPressi lapseteemat Digital Pro Genesis. Teemade vahetamine ei põhjustanud ka probleeme, kuna kohandatud lehe kujundused lähevad sujuvalt üle uuele kujundusele.

Täislaiusega lehe mall

Teie veebisait vajab täislaiusega malli, kui soovite luua lehti ilma WordPressi külgribade või päisteta.

Kui soovite luua täislaiusega paigutusi, näiteks oma avalehe jaoks, peate tagama, et teie WordPressi teema hõlmab täislaiuse malli. Teise võimalusena saate ühe ise kodeerida või installida pistikprogrammi, näiteks tasuta suvalise teema täieliku laiuse mallid & Leheehitaja.

Elu pärast saidiOrigin Page Builder loomist?

Paljude WordPressi lehe ehitajate tööpõhimõtte tõttu võib pistikprogrammi deaktiveerimine põhjustada probleeme. Sageli kaotate juurdepääsu mis tahes sisule, mille olete koostajaga lehele lisanud, või kaob see omandiõiguse koodi piiridesse..

Pärast pistikprogrammi eemaldamist

Teie sisule on endiselt juurdepääs pärast SiteOrigin Page Builderi pistikprogrammi desaktiveerimist.

Õnneks ei kehti see saidi SiteOrigin Page Builder puhul. Pärast pistikprogrammi deaktiveerimist peaks teie sisu olema külastajatele endiselt juurdepääsetav (ilma ehitaja rakendamata vorminguta) ja redigeeritav tavalise WordPressi redigeerija kaudu. See annab teile võimaluse tulevikus oma sisu kaotamata üle minna mõnele teisele leheehitajale – midagi, mis pole teiste lehtede koostaja pistikprogrammidega alati võimalik.

SiteOrigin Page Builder Premium lisandmoodulid

Siiani on kõik see SiteOrigin Page Builderi ülevaates käsitletud pistikprogrammi tasuta versiooni. Kuid lehe ehitajat saate täiendada, ostes lisatasu saidi kimbu SiteOrigin hinnaga 29 dollarit.

Premium lisamoodulid

Lisatasu uuendus annab teile juurdepääsu kiiremale tugiteenusele ja seitsmele uuele lehe koostaja funktsioonile.

Lisatasu lisandmoodulite aktiveerimise eeliste hulka kuulub võimalus kasutada kohandatud postitustüüpi koostaja abil oma veebisaidi täiendavate postitustüüpide loomiseks, võimalus seada paigutusridadele parallaksi taustpilte, et muuta need visuaalselt meeldivamaks, ja võime lisada animatsiooni efektid paigutuse elementidele.

Lisatasu animatsioonide mooduli kasutamine

Lisatasu lisandmoodulid võimaldavad animatsiooniefekte ja päästikuid rakendada lehe elementidele.

SiteOrigin Page Builderi lisandmoodulite ostmise teine ​​eelis on see, et lisaks nende tasuta tugikanalile saate juurdepääsu ka esmaklassilisele e-posti toele.

Lõplikud mõtted

Esiosa otsevaade

Leheehitaja suhteliselt piiratud esiotsa liides on selle pistikprogrammi ainus suur nõrkus.

Tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks on SiteOrigin Page Builder muljetavaldav tööriist.

Redaktorit on lihtne kasutada ja vidinate valik koos võimalusega lisada oma paigutusele kolmanda osapoole vidinaid peaks tagama, et peaaegu igaüks saab oma WordPressi veebisaidile luua kasulikke kohandatud lehe kujundusi. Ka eelvalmistatud lehepaigutused on head, pakkudes teile kiiret võimalust oma kohandatud kujundustega alustamiseks.

Esiosa reaalajas toimetaja on peamine piirkond, kus SiteOrigin Page Builder jääb WordPressi premium-leheehitaja pluginate taha. Ehkki võite olla võimeline looma samasuguse kvaliteediga kujundusi, nagu oleksite näiteks sellise tööriistaga nagu Divi või Beaver Builder, võtab see teid kauem aega ja nõuab SiteOrigin Page Builderi abil rohkem pingutusi. Lisaks on nendest tööriistadest leitud mõned funktsioonid, millele te just selle pistikprogrammiga juurde ei pääse – isegi kui ostate lisatasu lisandmooduleid.

Kuid tasuta WordPressi leheehitaja pistikprogrammi jaoks on SiteOrigin Page Builderi üldine kasutajakogemus hea ning kui teil on piiratud eelarve ja soovite ikkagi oma veebisaidi jaoks täpsemat lehekujundust luua, võib sellest olla tohutut abi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me