SearchWP ülevaade: plugin WordPressi otsingu lihtsustamiseks!

WordPressi pakkumised


Pole saladus, et WordPressi otsingufunktsioonid pole veel kõik, mis see võiks olla. Ilma võimaluseta indekseerida kohandatud postitustüüpe, kohandatud väljade, lühikoodide sisu või PDF-dokumente – rääkimata tulemuste tagasivõtmisest kuupäeva järgi, mitte olulisusest – on olemas suur võimalus teie lugejad ei leia teie veebisaidilt seda, mida nad otsivad. Isegi kui täpne sisu, mida nad otsivad, on saidil olemas!

Kui soovite anda külastajatele seda, mida nad otsivad, on aeg uuendada WordPressi otsingutööriista, installides selleks spetsiaalse pistikprogrammi. SearchWP on selleks suurepärane võimalus. Selles ülevaates vaatame selle funktsioone ja näeme, kui lihtne seda on kasutada, et aidata teil otsustada, kas see on teie veebisaidi jaoks õige valik.

SearchWP kasutamise eelised

SearchWP on üles ehitatud selleks, et aidata WordPressi kasutajatel pakkuda oma külastajatele täielikult toimivat otsingutööriista. Installides selle pistikprogrammi oma veebisaidile, saavad külastajad rohkem teie sisu leida, parandades seeläbi oma kasutajakogemust. Seetõttu peaks see andma teile laiendatud võimaluse luua paremaid suhteid nendega.

Siin on lühike loend SearchWP mõne muljetavaldavama funktsiooni kohta:

 • Postitage metaindekseerimine (pealkirjad, kirjeldused, märksõnad)
 • PDF-dokumentide sisu indekseerimine
 • Meediumifailide kuvamine otsingutulemustes
 • Märksõna kaalu kontroll
 • Valikuline indekseerimine
 • Otsige statistikat
 • Kasvav laienduste raamatukogu
 • + rohkem

Pärast SearchWP installimist, selle asemel et otsingutulemusi postituse kuupäeva järgi kuvada, on teie tulemused tagastatakse vastavalt asjakohasusele võimalusega hõlmata laiemat valikut sisutüüpe.

Teine märkimisväärne SearchWP omadus, mis aitab teie saidi otsingufunktsioone parendada, on selle võime kasuta märksõna tüvi. See võimaldab kasutajatel sisestada otsingutermini, näiteks „käivitada“, pistikprogrammiga, mis on piisavalt nutikas, et tagastada tulemused koos seotud sõnadega, näiteks „töötab“ või „jooksja“.

Sa saad ka luua täiendavaid otsingumootoreid, mis töötavad peamisest saidiülesest otsimootorist sõltumatult. Seda saab kasutada selleks, et kasutajad saaksid otsida ühest kohandatud postitustüübist – näiteks e-poe kauplusest – ilma tulemuste ajaveebi postituse sisu tagastamata.

SearchWP on arendajasõbralik, konksude kasutamine kohandamiseks, ilma et see mõjutaks pistikprogrammi põhikoodi. See kindlustab ka tehtud muudatuste tulevikukindluse, vältides pistikprogrammi värskendamisel nende ülekirjutamist.

Nüüd, kui oleme uurinud mõnda SearchWP kõige kasulikumat funktsiooni, on aeg näha, kui lihtne seda on rakendada – see aitab teil otsustada, kas see on teie WordPressi saidi oluline uuendus.

Kuidas alustada SearchWP-ga

Pärast SearchWP installimist ja aktiveerimist loob pistikprogramm teie saidi otsinguindeksi. Kui kaua see aega võtab, sõltub sellest, kui palju teie veebisaidil on sisu ja kas otsustate indekseerida PDF-dokumente või mitte.

Kui see on lõpule viidud, pääsete juurde pistikprogrammi seadetele, et konfigureerida, kuidas SearchWP teie saidil töötab.

SearchWP seadete ülevaade

Üksikute seadete lehe kaudu saate valige, millised postitustüübid otsinguregistrisse kaasatakse ja kuvatakse seetõttu külastajatele, kes otsivad teie veebisaidil. Postitustüübi (nt lehed) või mõne teie saidil loodud kohandatud postitustüübi kaasamine või välistamine on sama lihtne kui ruudu märkimine või tühjendamine.

SearchWP muudab ka postituse moodustavate üksikute elementide osakaalu lisamise väga lihtsaks. Need kaalumisvalikud hõlmavad postituse pealkirja, sisu, nälk või URL-i ja kõiki kasutatavaid taksonoomiat või kohandatud väljad.

SearchWP Määrab otsingu kaalumise

Pistikprogramm on eelnevalt asustatud koos paranduskoefitsientidega. Kuid teil on õigus neid oma isiklikele nõudmistele vastavalt muuta. See annab teile võimaluse välistada teatud elemendid – nt katkend.

Nagu SearchWP võimaldab külastajatel otsida kohandatud väljade sisust, nendele teie saidil aktiivsetele väljadele (sealhulgas muude pistikprogrammide väljadele või ise loodud tekstidele) võib anda ka paranduskoefitsiendi.

Kaasa kohandatud väljad

SearchWP abil saate oma saidile üles laaditud meediat indekseerida, et seda saaks otsingutulemustes tagastada. Lisaks piltide ja muude meediumifailide kaasamisele on SearchWP ka võimeline indekseerida PDF-dokumentide sisu. Konkreetseid failitüüpe saab ka otsingutulemustes välja jätta.

Indeksige meediumifaile ja PDF-e

Kui meediumifaile kuvatakse otsingutulemustes, saab teie külastaja hõlpsalt klõpsata seda faili sisaldava postituse kaudu, mitte ainult tulemuste lehel olevaid faile vaadata.

Kui algne register on loodud ja pistikprogrammi olete konfigureerinud, pole muud teha. SearchWP tegeleb kõigi teie veebisaidil otsimisega seotud kohustustega, ilma et teil oleks vaja olemasolevaid värskendada või oma lehtedele uusi otsinguvorme lisada.

Otsingutulemite lehed näevad endiselt välja samasugused – kuid nüüd on need nüüd asustatud palju asjakohasema sisuga.

SearchWP statistika

Niipea kui pistikprogramm on teie veebisaidil üles töötatud ja hakatakse seda kasutama, hakatakse statistikat koguma selle kohta, kuidas külastajad otsingutööriista kasutavad. Statistika sisaldab:

 • Otsingute arv viimase 30 päeva jooksul
 • Populaarsed otsingud päeva, nädala, kuu ja aasta järgi
 • Ebaõnnestunud otsingud

Saidiotsingu statistika

See on kasulik teave juurdepääsu saamiseks, kuna saate näha, mida teie lugejad huvitavad, ja seejärel muuta selle sisu lingid nähtavamaks. Need andmed võivad näidata ka seda, et teie külastajad janunevad teatud teemade kohta lisateabe järele, mida saate kustutada, lisades neile teemadele rohkem sisu.

Laiendused ja lisandmoodulid

Kui soovite SearchWP funktsioone laiendada, on pistikprogrammi jaoks saadaval mitmeid lisandmooduleid.

Nende laiendite hulka kuulub vormidele reaalajas otsingu lisamine, sealhulgas mitmekeelse sisu tugi, häguste vastete aktiveerimine leebemate otsingupäringute toetamiseks ja kohapealse diagnostika läbiviimine mis aitab teil SearchWP-i indeksil ja veel paljudel silma peal hoida.

Ametlikud laiendused on allalaadimiseks saadaval kõigile SearchWP-i litsentsiomanikele.

SearchWP hinnakujundus

SearchWP on lisatasu plugin ja saadaval kolme litsentsiga:

 • Üks sait: 49 dollarit
 • Äri (5 saiti): 129 dollarit
 • Arendaja (piiramatu saitide arv): 249 dollarit

(loe lähemalt hinnakujunduse kohta)

Kõik valikud hõlmavad üheaastast tuge ja juurdepääsu automaatsetele värskendustele, samuti juurdepääsu kõigile laiendustele. Pärast kehtivusaja lõppu saab litsentse pikendada 30% allahindlusega.

Järeldus

WordPressi põhifunktsiooni täiustamiseks või isegi parandamiseks on SearchWP-i pistikprogrammi kasutamisel kõiki funktsioone palju eeliseid..

Aidates lugejatel rohkem huvitavat sisu leida, saate suurendada oma veebisaidil veedetud aega, mis omakorda suurendab võimalusi muuta ühekordsed külastajad tellijateks, klientideks või klientideks.

Kui loote WordPressiga klientidele veebisaite, on SearchWP lisamine kindel viis, kuidas kõrvaldada rahulolematute saidiomanike tugikõned, mis on seotud purustatud otsingufunktsiooniga.

WordPressi otsingutööriista ühekordse seadistamise ja automaatse asendamise abil on SearchWP lisamine oma saidile väga soovitatav..

Lisateavet SearchWP kohta leiate ametlikult SearchWP veebisaidilt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me