Parimad WordPressi pluginad dünaamiliste diagrammide ja graafikute loomiseks

WordPressi pakkumised


Kui soovite oma postitustele täiendavat usaldusväärsust lisada, siis mida rohkem andmeid saate pakkuda, seda parem.

See tõstatab siiski küsimuse, kuidas neid andmeid kõige paremini esitada. Teie arvude ja statistika lõpmatu loetlemine muudab kasutajatel teie sõnumist arusaamise raskeks ja muidugi on see igav! Enamikul inimestel on andmeid lihtsam seedida, kui need on esitatud visuaalses vormingus, näiteks graafikute ja diagrammidena.

Hoolimata sellest, kuidas see teie volitusi ja usaldusväärsust suurendab, on visuaalsete andmete lisamine postitustele, graafikutele ja diagrammidele midagi, mida enamik veebimeistritest unustavad. Kui näete graafikut, on see tavaliselt lihtsalt sisestatud pilt, mitte dünaamiline.

Nüüd saate pildi kasutamisega teie sõnumi ikkagi kätte ja see on hea, kui te ei plaani kunagi oma andmeid värskendada. Kui aga numbrid võivad muutuda või kui kavatsete lisada uusimad arvud niipea, kui need muutuvad kättesaadavaks, siis see taktika lihtsalt ei toimi. Selleks peate looma dünaamilise graafiku.

Õnneks on saadaval palju fantastilisi pistikprogramme, et lihtsustada nägusate, dünaamiliste graafikute ja diagrammide loomise protsessi. Kui otsite viisi müügi suurendamiseks, lisades oma andmete varundamiseks mõned andmed, siis vaadake neid.

1. WordPressi graafikud – TASUTA

WordPressi diagrammid on hõlpsasti kasutatav graafikute lahendus, mida saab tasuta alla laadida. Animeeritud diagrammide loomiseks kasutab see Chart.js ja HTML5.

Saadaval on kuus diagrammi: sektordiagramm, sõõrikute skeem, polaaralade diagramm, tulpdiagramm, joondiagramm ja radardiagramm ning saate need oma veebisaidile sisestada, kasutades lühikoode või vidina kaudu.

Lühikoodide ala leiate menüüst Meedium oma WordPressi administraatori alalt. Igat tüüpi diagrammil on lühinäidete näidis ja selle all on loetelu kümnetest lühikoodide atribuutidest, mida saab kasutada diagrammide koostamiseks.

WordPressi edetabelite lühikoodid

Diagrammid näevad fantastiliselt välja: need laadivad kiiresti ja on esmakordsel laadimisel animeeritud, muutes teie lehe väga professionaalseks.

Diagrammi mis tahes aspekti muutmiseks peate lihtsalt muutma kiirkoodis olevaid väärtusi ja atribuute.

WordPressi diagrammid polaaralade diagramm

Kui otsite lihtsat diagrammilahendust, on WordPressi diagrammid hea valik, kuna see muudab põhiliste diagrammide lisamise imelihtne.

Neil, kes soovivad lisada keerukamaid diagramme, võib lühikeste koodide süsteem ja valikute puudumine olla pisut pettumust valmistav, seetõttu soovitan otsida täpsemat lahendust.

Laadige alla / ametlik veebisait

2. Visualizer – TASUTA / 57 £ pluss

Visualizer on ThemeIsle mitmekülgne diagrammide ja tabelite lahendus.

Tasuta versioonis saate luua tabeleid, sektordiagramme, joonekaarte, piirkonnakaarte, geograafilisi tabeleid, tulpdiagramme, veergude ja hajutatavaid tabeleid.

Kui kasutate WordPressi klassikalist redigeerijat, näete tööriistaribal nuppu Visualizer. kui Gutenbergi kasutatakse, on Visualizer saadaval põhiploki menüüs. Nupu Visualizer nägemiseks veenduge, et mõlemas seadistuses oleks valitud režiim Visual Editor.

Visualizer

Kahjuks ei suutnud ma Gutenbergi kasutamisel uut diagrammi luua. Pidin saadaolevate diagrammide nägemiseks üle klassikalisele redaktorile.

Kummaline on see, et saate sisestada Gutenbergi aktiveerimisel varem loodud diagramme – te ei saa lihtsalt uusi luua.

Gutenberg Visualizeris

Klassikalisele redaktorile lülitumisel saate näha kõiki diagrammi võimalusi, sealhulgas lisatasu diagrammi valikuid, mis tasuta versioonis pole saadaval.

Visualizer Chart Options

Andmeid saab oma tabeli või diagrammi jaoks üles laadida CSV-failist. Saate selle otse üles laadida või URL-ist importida.

Visualiseerija tulpdiagramm

Visualizer’i premium-versioon on saadaval alates 57 naela aastas. See lisab veel neli diagrammitüüpi: mõõtur, küünlajalg, ajajoon ja liitkast.

Premium-versiooni üks lahedamaid omadusi on võimalus luua diagramme postitustest, lehtedest ja muudest kohandatud postitustüüpidest. Täiendavad valikud on saadaval ka diagrammide jaoks ning see lisab funktsioone privaatsete diagrammide loomiseks ja kasutajatele diagrammide redigeerimiseks.

Ehkki Visualizeri esmaklassiline versioon lisab palju kasulikke võimalusi, kahtlustan, et enamik WordPressi kasutajaid on tasuta versioonis pakutavate funktsioonidega rahul.

Laadige alla / ametlik veebisait

3. Lihtsad graafikud – TASUTA

Lihtsad graafikud on tasuta graafikute lahendus, mis töötati välja kasutades JavaScripti teeki uvCharts.

Saadaval on kokku 12 diagrammitüüpi: tulpdiagramm, virnastatud tulpdiagramm, tulpdiagramm protsentides, tulpdiagramm protsentides, pindaladiagramm, virnastatud pindaladiagramm, protsendialade diagramm, joonediagramm, sektordiagramm, sõõrikute skeem, polaaralade diagramm ja juga diagramm.

Diagrammid lisatakse kohandatud postitüübina ja lisate andmed kohandatava tabeli kaudu, mis võimaldab arvandmeid hõlpsalt muuta. Veerge ja ridu saab lisada ühe nupuvajutusega.

Teie diagrammi jaoks kuvatakse lühikood. Kui soovite, saate diagramme siiski sisestada, kasutades redaktorilehe nuppu Lihtsad diagrammid ja valides lihtsalt selle, mille soovite sisestada.

Andmete lisamine lihtsatesse tabelitesse

Kuni olete oma andmeid salvestanud, näete oma diagrammi eelvaadet.

Kui muudate diagrammi tüüpi konfiguratsioonialal ja salvestate diagrammi uuesti, näete, kuidas teie andmed näevad kõigi 12 diagrammitüübi korral.

Diagrammi eelvaade

Easy Charts-is saadaval olevate kohandamisvõimaluste arv on uskumatu. Teie diagrammi kõiki aspekte saab muuta – olgu see siis stiil, veerised, sildid, tüpograafia või pealdised.

Diagrammi konfiguratsioon

Lihtsate diagrammide jaoks pole üldist seadete ala saadaval, kuid seal on teabeleht, mis sisaldab üksikasju, näiteks kasutajad saavad diagramme piltidena alla laadida.

Hulga valiku, 12 diagrammitüübi ja mitmete eelvalmistatud värviskeemide abil on Easy Charts suurepärane valik.

Laadige alla / ametlik veebisait

4. WordPressi graafikud & Diagrammid – TASUTA

Välja töötatud HTML5, Javascripti raamistiku Vue.js ja WordPressi graafikute Chart.js abil & Diagrammid on lihtne lahendus, mis toetab kaheksat diagrammitüüpi.

Saadaolevad diagrammitüübid on tabelid, sõõrikudiagrammid, polaardiagrammid, tulpdiagrammid, joonediagrammid, radarikaardid, mullidiagrammid ja hajumiskaardid.

Kui klassikaline redaktor on aktiveeritud, näete redigeerija tööriistaribal nuppu Lisa graafik. Kui Gutenberg on aktiivne, pole WordPressi graafikute jaoks ühtegi blokki saadaval & Diagrammid. See on ilmselgelt probleem, mis tuleb lahendada, kuna Gutenberg on WordPressis vaikimisi aktiivne.

Nupp WordPressi graafikud ja diagrammid

Kui klõpsate nupul „Lisa graafik”, kutsutakse teid üles graafikut lisama. Seejärel saate valida graafiku tüübi, mida soovite kasutada.

Diagrammi valimine

Mulle meeldib, kuidas pistikprogramm võimaldab teil diagrammi andmeid lisada. Kui lisate andmeid, määratlete silte või muudate värve, värskendatakse muudatusi kohe paremal asuvas diagrammi eelvaates. Selles osas töötab see sarnaselt WordPressi kohandajaga.

Kui olete lõpetanud, sisestatakse diagramm lühikoodi abil teie sisualasse. Diagramme saate igal ajal tagasi minna ja redigeerida, klõpsates uuesti nuppu Lisa graafik. Seal kuvatakse teie loodud diagrammide loend.

Polaardiagramm

WordPressi graafikud & Diagrammid on WordPressi graafikute jaoks hea alternatiiv. See on põhiline pistikprogramm, mis ei lase teil loodud diagrammide tüüpi muuta ega luba andmeid CSV-failide kaudu üles laadida..

Neile piirangutele vaatamata on WordPressi graafikuid lihtne soovitada & Diagrammid kõigile, kes soovivad oma sisule lihtsalt lihtsaid diagramme ja graafikuid lisada. Loodetavasti lisavad nad tulevikus Gutenbergile tuge.

Laadige alla / ametlik veebisait

5. Vastuvõtvad graafikud – 16 dollarit

Responsive Charts on taskukohane diagrammilahendus, mis võimaldab teil luua seitse animeeritud diagrammitüüpi.

Kõik diagrammid luuakse saidi Charts.js abil. Seitse diagrammitüüpi on diagramm, sõõrikute diagramm, tulpdiagramm, joonediagramm, polaardiagramm, radardiagramm ja alglaadimisdiagrammid.

Diagramme saab sisestada oma sisusse lühikoodide abil või otse lehe mallidesse PHP abil. Diagrammi seadete alal saate oma diagrammile nime anda, valida diagrammi tüübi ja määratleda diagrammi laiuse.

Seal on ka suur stiiliseadete ala, kus on ka kümneid võimalusi. Siit saate muuta veeriseid, polstrit, tüpograafiat ja värve.

Diagrammi sätted ja stiilisätted

Andmeid saab käsitsi sisestada lehe allossa mitmesse andmekogumisse.

Kui soovite, saate andmeid üles laadida otse CSV-faili kaudu. Pakutakse CSV-malli, mis aitab teil enne andmete üleslaadimist näha, kuidas andmeid saab korraldada.

Andmekomplektid

Kahjuks pole diagrammi loomise ajal eelvaadet võimalik vaadata. Selle eelvaateks ja tehtud muudatuste nägemiseks peate sisestama lühikese koodi oma sisualale.

Õnneks näevad teie veebisaidile sisestatud graafikud suurepärased.

Näited tundlikest diagrammidest

Ehkki allalaadimine pole tasuta, on 16-dollarine tundlike graafikute pakkumine üsna taskukohane lahendus. Sellel on palju kasulikke stiilivalikuid ja see võimaldab CSV-failide abil üles laadida suures koguses andmeid.

Vaadake kindlasti Responsive Charts administraatori demo, et saada paremini aru pistikprogrammi võimalustest.

Laadige alla / ametlik veebisait

6. amCharts: diagrammid ja kaardid – TASUTA

Võrreldes teiste selle artikli pistikprogrammidega on amCharts: Charts ja Maps suunatud rohkem WordPressi edasijõudnutele kui algajatele. Plugina töötas välja diagrammide ja kaartide Javascripti teenus amCharts.

Saadaval on üheksa tüüpi diagramme: XY-diagramm, diagramm, viilutatud diagramm, sankeediagramm, radarskeem, gabariididiagramm, akordiagramm, puukaart ja kaart.

Pistikprogrammi seadete alal saate valida, kas ressursse hoitakse eemalt või kohapeal. Samuti saate kohandatud ressursse lisada olemasolevasse ulatuslikku Javascripti teekide loendit.

amCharts Seaded

Igat tüüpi diagrammi jaoks saate määratleda Javascripti ressursi vaikekogud, HTML ja Javascript. Neid sätteid kasutatakse teie valitud uue diagrammi lähtepunktina. Seejärel saate andmeid vastavalt vajadusele muuta.

amCharts Chart Defaults

Kui teate, kuidas see töötab, hindate, kui võimsad amChartsid võivad olla.

Diagrammi saate igal ajal ühest tüübist teise muuta, kuid pidage meeles, et seda tehes taastavad kõik ressursikasti, HTML-i ja Javascripti andmed tagasi need sätted, mille olete pistikprogrammi peamistel seadete lehel määratlenud see konkreetne diagrammi tüüp.

Sankey diagramm

Vaadake jaotist amCharts: diagrammid ja Maps, kui olete kogenud kasutaja, kes soovib rohkem kontrolli kasutatavate Javascripti teekide üle.

Kui kasutate peamist amChartsi teenust, peaksite kontrollima ka Rami Yushuvajevi pistikprogrammi amCharts Embed WordPress, mis võimaldab manustada pistikprogrammiga loodud diagramme.

Laadige alla / ametlik veebisait

7. M diagramm – TASUTA

M Chart on tasuta WordPressi plugin, mis võimaldab teil kasutada kas Chart.js või Highcharts teeke.

Üldseadete lehel saate otsustada, kas diagramme eelvaadatakse ja kas diagrammide kaugmanustamine on lubatud.

Saadaval on ainult neli diagrammitüüpi: joonediagramm, tulpdiagramm, tulpdiagramm ja tabelidiagramm.

M diagrammi seaded

Andmeid saab hõlpsalt oma diagrammi lisada, lisades oma väärtused tabelisse. Teil on vaja topeltklõps lahtril ja siis sisestage oma andmed.

Kui soovite, saate andmeid üles laadida CSV-faili abil.

Samuti on olemas võimalus diagrammi andmed CSV-faili eksportida. See on suurepärane funktsioon ja midagi, mis puudub enamikust muudest diagrammi pistikprogrammidest.

M diagrammi andmed

Andmeosa all kuvatakse teie diagrammi eelvaade. Kui muudate eelvaateala all olevas jaotises oma diagrammi tüüpi, värskendatakse eelvaadet automaatselt.

M diagrammi eelvaade

Diagrammi kõrguse saab määratleda ja saate valida legendi kuvamise.

Iga telje jaoks lisate pealkirja ja valite ühiku. Võite valida kümnete ühikutüüpide hulgast, sealhulgas vahemaa, valuuta, veebisaidi liiklus ja palju muud.

M diagrammi andmete seaded

M Chart on suurepärane tasuta diagrammilahendus. Lühikoodide abil on lihtne andmeid lisada ja täidetud diagramme oma sisusse lisada.

Siiski tunnen, et kuna sellel on lihtsalt neli tüüpi, võiksite kõigepealt uurida mõnda alternatiivset diagrammilahendust.

Laadige alla / ametlik veebisait

8. UberChart – 30 dollarit

Jaemüügi hinnaga 30 dollarit on UberChart täiustatud diagrammilahendus, mis pakub 240 kohandatavat suvandit diagrammi kohta ja 30 kohandatavat suvandit andmekogumi kohta.

Saadaval on kokku kümme graafikutüüpi: joondiagrammid, piirkonnakaardid, tulpdiagrammid, horisontaalsed tulpdiagrammid, sektordiagrammid, sõõrikukaardid, radarikaardid, polaaralade diagrammid, hajumiskaardid ja mulligraafikud.

Kõiki teie loodud diagramme saab hiljem ühe nupuvajutusega muuta. Samuti saate diagramme kopeerida ja kasutada neid uute diagrammide mallina.

Olemasolevad graafikud

Andmeid saab importida CSV-faili kaudu või kopeerida ja kleepida otse arvutustabelitarkvara, näiteks Exceli, andmepiirkonda.

Seal on palju stiilivalikuid, sealhulgas polster, veerised, värvid, raadiuse pikkus ja palju muud. Teie diagrammi eelvaade kuvatakse seadete lehe südames.

Uue diagrammi loomine

Paljud kasutajad kasutavad lihtsalt vaikimisi kasutatavat stiiliseadistust, kuid kui soovite oma diagrammi kujundust kohandada, saate kõike muuta alates vihjetest ja pealkirjadest kuni skeemide legendideni.

Ruudustiku sätted

Sadade võimaluste, hea diagrammitüüpide valiku ning mitme keele ja WordPressi mitme saidi toe korral on UberChart üks parimatest tänapäeval saadaval olevatest diagrammilahendustest..

Tutvuge UberCharti näidete lehega, et näha diagrammide ja graafikute kvaliteeti, mida saab plugina abil luua.

Laadige alla / ametlik veebisait

9. WP diagrammid ja graafikud – TASUTA

Viimane meie loendis on tasuta pistikprogrammi WP diagrammid ja graafikud. See põhiline pistikprogramm toetab kuut diagrammitüüpi: sektordiagramm, polaarskeem, sõõrikute skeem, joonte skeem, tulpdiagramm ja radarikaart.

Teil on vaja ainult lisada pealkirjad ja nende vastavad andmed, seejärel klõpsake nuppu Loo.

WP graafikud ja graafikud

Kui klõpsate genereerimisnupul, kuvatakse diagrammi eelvaade koos lühinumbriga, mille peate diagrammi kuvamiseks oma lehele sisestama.

Saate oma diagrammi hiljem kiiresti muuta, muutes väärtusi lihtsalt lühikoodis.

WP diagrammide ja graafikute eelvaade

WP diagrammid ja graafikud on häbenemata põhilised. Puudub spetsiaalne seadete leht, ükski leht, kus oleks loetletud varem loodud diagrammid ja mitte kuidagi kasutatud värve muuta.

Kui nõustute pakutavate piiratud kohandamisvalikute komplektiga, siis mõistate, kui kiire ja lihtne pistikprogrammi kasutamine on.

Laadige alla / ametlik veebisait

Austatud märkused

Hulk WordPressi pluginaid ei kuulunud sellesse loendisse.

Ehkki pean ülaltoodud pistikprogramme üldiselt paremaks, hindan ma siiski seda, et kõigi olukord on erinev, nii et võiksite uurida mõnda lahendust, mis ei lõiganud.

Diagrammid Ninja ja Infogram on kaks lahendust, mida võiksite proovida. Nad ei teinud viimast lõiku, kuna nende kasutamiseks peate sisse logima välise teenuse kasutajaks.

Ma usun, et parem on salvestada diagramme oma WordPressi andmebaasi, nii et ma ei soovinud lisada ühtegi lahendust, mis toimiks kolmanda osapoole teenusel. Kui te ei soovi välist teenust siiski kasutada, soovitan neid kindlasti kontrollida.

Edetabelid Ninja

Üks WordPressi plugin, mis mulle meeldis, oli iChart. See on lihtne diagrammilahendus, mis pakub kuut diagrammitüüpi: joonediagrammid, tulpdiagrammid, radarikaardid, polaaralade diagrammid, sektordiagrammid ja sõõrikute diagrammid.

Teine korralik lahendus on Chartli. Jaemüügihind on 25 dollarit, see on üks stiilseimaid diagrammi ja graafikute pistikprogramme, mis WordPressi jaoks saadaval, ning sellel on 15 diagrammitüüpi.

Kahjuks ei võimalda ükski neist pistikprogrammidest pärast nende loomist diagramme ega graafikuid redigeerida ning te ei saa andmeid isegi lühikoodi abil muuta.

Seetõttu on neid raske soovitada, kuna vigu juhtub paratamatult diagrammi loomise etapis.

Diagrammi loomine iChartis

Kui kasutate raskusvorme, vaadake MaxiChartsit. Pistikprogrammi saab kasutada diagrammide loomiseks vormide esitamistest ja CSV-failidest.

Pistikprogramm Blazing Charts võimaldab populaarsetest Javascripti teekidest luua diagrammikoodilõike. Edasijõudnutele võib see kasulik olla, kuid see pole kasutajasõbralik nii algajatele kui ka vahekasutajatele.

Kui soovite peamiselt luua tabeleid ja seejärel neid diagrammide ja graafikutega täiendada, on saadaval mõned valikud.

TablePressil, mis on WordPressi kõige populaarsem tabelilahendus, on saadaval laiend nimega Chart Extension, mis kasutab Chartist.js abil tabelitest tundlike diagrammide loomist.

Supsystici andmetabelite generaatori profiversioon, mis on alates 39 dollarist, lisab võimaluse luua tabeli andmetest diagramme ja diagramme. See on tõhus viis olemasolevate tabelite täiustamiseks.

Lõplikud mõtted

Soovitan teil proovida selles artiklis toodud diagrammide ja graafikute pistikprogramme ning ma ei kahtle, et olete meeldivalt üllatunud, kui lihtne neid kasutada on..

Kui otsite viisi oma veebisaidile põhiliste diagrammide ja graafikute lisamiseks, soovitan kasutada kas WordPressi diagramme või WordPressi graafikuid & Diagrammid või WP diagrammid ja graafikud.

Visualizerit on ka lihtne soovitada. Seda on sama lihtne kasutada kui ülalmainitud lahendusi, kuid see võimaldab ka andmeid CSV-failide kaudu importida.

Kogenumad kasutajad leiavad, et amCharts: Charts ja Maps on kasulikud, kuid teised peaksid seda vältima.

Kui suvandid ja stiili kohandamine on teie jaoks prioriteet, soovitan kasutada kas lihtsaid diagramme või UberCharti. Kuna Easy Charts on 100% tasuta allalaaditav ja kasutatav, soovitaksin teil seda kõigepealt vaadata.

Nagu alati, tehke enne reaalajas veebisaidile lahenduse valimist võimalikult palju katsetamisi. Selle abistamiseks soovitan otsida veebisaite, kus pakutakse CSV-failide näiteid. Need näidisfailid aitavad teil tabelite ja diagrammide koos näidisteabega asustada, et saada paremini aru pistikprogrammide võimalustest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map