Parim seitse parimat WordPressi iseloomustuspluginat

WordPressi pakkumised


Oma 1984. aasta raamatus Mõju tutvustas Robert Cialdini mõistet „sotsiaalne tõend” – see tähendab, et inimeste otsuseid mõjutavad teiste vaated ja tegevused. Tänapäevani on sotsiaalne tõestus psühholoogiline sündmus, mis jääb turunduse oluliseks osaks.

Üks levinumaid viise sotsiaalse tõestuse demonstreerimiseks on näidata, kuidas teised tunnevad iseloomustusi toote või teenuse suhtes. Isegi kui te seda ei mõista, puutuvad inimesed iga päev kokku iseloomustustega. Neist on võimatu pääseda, kuna neid kasutatakse ajalehtedes, telereklaamides, veebisaitidel, toodetes ja mujal.

Iseloomustuste kuvamine WordPressi veebisaidil on lihtne, kuna turul on kümneid lahendusi. Integreerides need oma veebisaidile saate näidata väärtust ja aidata muuta külastajad lugejateks ja klientideks.

Selles artiklis jagan seda, mida me WinningWP-s peame WordPressi parimateks tunnistuse pluginateks.

Alustame…

1. Jetpack (TASUTA)

Jetpack on tuntud oma arvukate turva- ja jõudlusfunktsioonide poolest. Sellel populaarsel pistikprogrammil on aga ka kohandatud sisutüüpide moodul, mida saab kasutada uute kohandatud postitustüüpide, näiteks iseloomustuste ja portfellide loomiseks.

Kui olete Jetpacki kirjutamise lehelt iseloomustused aktiveerinud, lisatakse teie WordPressi administraatori menüüsse iseloomustuste piirkond.

Iseloomustuste aktiveerimine Jetpackis

Uue iseloomustuse loomisel saate öelda inimese nime, sisestada tema pakkumise peamisesse sisukasti ja määrata esiletõstetud pildi.

Seejärel saate iseloomustuse lühikoodi abil iseloomustuse postitustesse ja lehtedesse sisestada. Lühikoodiga vidinat saab kasutada ka siis, kui soovite kuvada iseloomustusi külgribadel.

Iseloomustuste lühikoodile on saadaval kuus atribuuti, kuid väljund näeb välja põhiline ja kujunduse parendamiseks pole võimalusi.

Jetpacki iseloomustusnäide

Jetpacki iseloomustused on suurepärane valik, kui soovite lihtsat iseloomustuslahendust. Siiski on paremaid alternatiive, kui soovite rohkem kontrollida, kuidas need välja näevad.

2. Lihtsad iseloomustused (TASUTA / 59 dollarit pluss)

Easy Testimonials on funktsioonidega komplekteeritud iseloomustuslahendus, mis sisaldab viit Gutenbergi plokki, et näidata iseloomustusi individuaalselt, juhuslikult, loendis, slaidiseanssina või ruudustikuna.

Pistikprogramm võimaldab teil kohandada oma iseloomustuste kõiki aspekte ja saate määratleda katkendi pikkuse, pisipildi suuruse, kuupäeva kuvamise, kas iseloomustuste vahemällu salvestamise ja hinnangute kuvamise. Ka ütlusi võib liigitada.

Iseloomustuse lühikoodide jaoks kasutatavat teksti saab ka muuta ja kõik tunnistused vastavad Schema.org-i nõuetele, et aidata neil otsingumootorites silma paista..

Lihtsad iseloomustused Üksiku iseloomustuse vaatevalikud

Standardvarustuses on saadaval viis iseloomustusstiili, kuid kui pääsete versioonile Easy Testimonials Pro üle, saate juurde pääseda veel sajale.

Pro-versioon lisab ühe litsentsi eest 59 USA dollarit ja lisab esiotsa vormi külastajate iseloomustuste kogumiseks, rämpsposti ennetamiseks, iseloomustuskarusselliks ja teavitussüsteemiks, mis annab teile teada, kui uued iseloomustused on esitatud. Samuti on võimalus importida ja eksportida iseloomustusi CSV-vormingus.

WordPress Multisite’i toetatakse kõrgema hinnaga 199 dollarise ärilitsentsi ja 599 dollari suuruse agentuurilitsentsiga.

Näide iseloomustustest

Easy Testimonials on üks parimatest tänapäeval saadaval olevatest WordPressi lisandmoodulitest.

See pakub sadu võimalusi iseloomustuses kuvatava teabe muutmiseks, samas kui kohandatud CSS-i ja teemavalikute kaasamine muudab ka nende kujundamise lihtsamaks.

3. Soovituste vidin (TASUTA / 29,99 dollarit pluss)

Iseloomustuste vidin on populaarne lahendus, mis, nagu nimigi ütleb, lubab teil vidinate abil tunnistusi kuvada. Seal on vidinad iseloomustuskategooriate kuvamiseks, arhiivid, sildipilv ja üks, et liugurit kasutades iseloomustusi pöörata..

Pistikprogrammi põhiseadete piirkonnas on kümneid sätteid, millest enamiku saab ruutu kaudu lubada või keelata.

Ehkki pistikprogramm rõhutab vidinate kasutamist, pakutakse lühikoode, mis võimaldavad teil iseloomustusi postitustesse ja lehtedele sisestada.

Unikaalsed lühikoodid on saadaval iseloomustuste kuvamiseks liuguril ning iseloomustusarhiivide, hiljutiste iseloomustuste, iseloomustuse sildipilve ja muu kuvamiseks. Igal lühinumbritüübil on palju atribuute, seetõttu julgustan teid neid katsetama, kasutades pakutavaid lühikoodide näiteid.

Soovituste vidina seaded

Pistikprogrammi esmaklassilise litsentsi jaemüük on 29,99 dollarit, samas kui täiendavad plaanid on saadaval neile, kes vajavad tuge ja värskendusi rohkemate veebisaitide jaoks. Kõik litsentsid võimaldavad teil siiski täielikku juurdepääsu kõigile funktsioonidele.

Uuendamine annab teile juurdepääsu viie tärni hinnangutele, iseloomustuse vahemällu, katkenditele, täiendavatele lühikoodidele, kasutaja esitatud iseloomustustele ja muule.

Näide iseloomustusvidinast

Kui soovite kuvada iseloomustusi külgribadel, on iseloomustuse vidin suurepärane võimalus. Soovituste liug-vidin paistab silma, kuna see võimaldab teil kõike vidina sees kohandada.

Muidugi võite oma iseloomustused sisestada ka postitustesse ja lehtedele. Kui järgite pakutavaid lühikoodide näiteid, peaksite saama väljundit soovitud viisil stiilida.

4. Iseloomustuste liugur (22 dollarit)

Testimonials Slider on esmaklassiline lahendus, mis toetab Gutenbergi toimetajat ja ELi GDPR-i järgimist.

Kaasas on kuus kaunist iseloomustusmalli: liugur, rotaator, karussell, kaardid, nimekiri ja ruudustik.

Kui olete malli valinud, saate seejärel lisada uusi iseloomustusi ja lohistada soovitud positsiooni. Samuti saate kohandada paigutuse stiili ja lisada oma kohandatud CSS-i.

Redigeeri iseloomustuste liugurit

Iseloomustuste liugur võimaldab mitte ainult kuvada iseloomustuse autori fotot, vaid saate kuvada ka linke nende sotsiaalmeedia profiilidele ja üles laadida nende ettevõtte logo. Samuti saab kuvada reitingu.

Kui olete oma iseloomustuse lõpetanud, saab selle lühema koodi abil oma veebisaidile sisestada.

Näide iseloomustuste liugurist

Testimonials Slider on saadaval CodeCanyonist hinnaga 22 dollarit ja see on üks stiilseimaid WordPressi iseloomustuslahendusi turul.

Soovitan teil tutvuda Testimonials Slideri demoga, et saada täielik ülevaade selle võimalustest.

5. Super soovitused (TASUTA / 14 dollarit)

Super Testimonials on lihtne WordPressi pistikprogramm, millel on neli iseloomustuse kujunduse malli. Iga iseloomustuse jaoks saate lisada hinnangu, esiletõstetud pildi, ettevõtte teabe ja palju muud.

Pistikprogrammil on vähe võimalusi, kuid iseloomustusi saab kategooriatesse määrata, vidinate iseloomustuste kuvamiseks on olemas lühikood ning saadaval on atribuudid, mis aitavad teil määrata teema, sortida üksusi ja kuvada iseloomustusi konkreetsest kategooriast.

Redigeeri supertunnistusi

Super Testimonials profiversioon on saadaval ainult 14 dollari eest ja see lisab 20 liugvormi 60 nahaga, kümme loendimalli 30 nahaga ja viis ruutvormi 15 nahaga..

See lisab ka enam kui sada lühikoodi ja palju uusi stiilipõhiseid lühikoodide atribuute. Ka ütlusi saab kuvada veergudes.

Super iseloomustuste näide

Super Testimonials tasuta versiooni on lihtne kasutada ja see annab toredaid iseloomustusi, kuid nagu Jetpacki iseloomustatud kohandatud postitüüp, pakub see ka vähe konfigureerimisvalikuid.

Ainult 14 dollariga on Super Testimonials Pro minu arvates parem valik, kuna see pakub kümneid täiendavaid iseloomustusmalle ja nahku. Need näevad suurepärased välja – vaadake demolehte, et näha neid toimimas.

6. Iseloomustus Rotator (TASUTA)

Testimonial Rotator on populaarne WordPressi liugurit iseloomustav pistikprogramm, mida saab tasuta kasutada.

Seda saab kasutada iseloomustuste kuvamiseks professionaalsetel slaididel ning saadaval on mitu üleminekuefekti ja pisipiltide suurust. Samuti saate täpsustada slaidide liikumise kiiruse, määratleda täpselt, mida teie mallis kuvatakse, ja valida slaidile määratud iseloomustuste juhuslikuks jaotamiseks.

Redigeeri iseloomustuse pöörlejat

Pistikprogrammil on muid kasulikke funktsioone, näiteks iseloomustuste kohandatud postitüübi arhiivileht, kohandatud CSS-kast teie iseloomustuste kujundamiseks ja võimalus määrata hinnanguid, esiletoodud pilte ja autori teavet.

Ehkki pistikprogrammi saab 100% tasuta alla laadida ja kasutada, on saadaval alates 19.99 dollarist teemapakett, mis lisab juba lisatud kahele viis täiendavat iseloomustuspaigutust. Selle paketi ostmisel ei lisata täiendavaid funktsioone ega valikuid.

Näide iseloomustus Rotatorist

Iseloomustus Rotator on suurepärase lahendusega lahendus. Kahest lisatud paigutusest piisab paljudele, kuid võite osta täiendavaid teemasid või luua oma paigutusmalli.

See on hea valik, kui soovite kuvada slaidides iseloomustusi.

Austatud märkused

Selle artikli ettevalmistamiseks testiti üle 20 WordPressi iseloomuliku pistikprogrammi.

Kolm head iseloomustuslahendust, mis meie nimekirjast lihtsalt puudusid, olid AP kohandatud iseloomustus, iseloomustus ja tähtede iseloomustus.

AP Custom Testimonial on huvitav pistikprogramm, mis pakub viit paigutust, dünaamilist lühikoodide generaatorit ja mitmeid kasulikke kujundusseadeid. Pistikprogrammi profiversioon on saadaval veel teemade lisamiseks, kuid seda pole kahjuks mitu aastat värskendatud.

Iseloomustus on veel üks hea lahendus, mida tuleks kaaluda. Kui olete iseloomustuse lisanud, saate väljundit stiilida ja määratleda, kui palju iseloomustusi kuvatakse, kaasatud lühikoodide generaatori abil.

Tasuta versioonis saate slaidides kuvada iseloomustusi. Kui aga uuendate versiooniks Testimonial Pro, mis on saadaval alates 39 dollarist, saate avada veel viis paigutustüüpi, sealhulgas ruudustiku ja müüritise. Uuendamine võimaldab teil ka iseloomustustele sotsiaalse meedia profiile määrata, lisab kümme teemat ja avab sadu kohandamisvalikuid.

Näide iseloomustuse kohta

Veel üks soovituslik lahendus, mida kontrollida, on Stars Testimonials.

Kui olete pistikprogrammi abil iseloomustuse loonud, saate valida selle paigutuse ja stiili. Tasuta versioonis saate kasutada ruudustiku paigutust ja valida ühe viiest stiilist.

Looge Lühikood tähtedes Iseloomustused

Stars Testimonials Pro on saadaval ainult alates 14 dollarist. Uuendamine annab teile juurdepääsu seina- ja liuguste iseloomustuse paigutustele, samuti kuuele täiendavale stiilile.

Pistikprogrammi juures meeldib mulle see, et iseloomustuslike lühikoodide loomisel kuvatakse teile eelvaade kõigist paigutustest ja stiilidest. Kui olete oma stiili valinud, saate kohandada üldsätteid, muuta uhke värvivalija abil värve ja eelvaadet lõplikust väljundist.

Soovitan seda kontrollida.

Lõplikud mõtted

Kõigil neil pistikprogrammidel on oma tugevused ja nõrkused, kuid Easy Testimonials paistis minu jaoks silma peamiselt seetõttu, et see pakub sadu kohandamisvalikuid ja erinevaid professionaalseid iseloomustusmalle..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me