MotoPressi ülevaade: WordPressi vaikese sisuredaktori ümbermõtestamine

Kust osta WordPressi teemasid


Blogijana veedan palju aega WordPressi tekstiredaktori abil. Sellisena võivad postituste loomise parendused minu tööd suuresti mõjutada – nii et võite siis ette kujutada, kui põnev oli mul õppida MotoPressist: spetsiaalselt pukseerimiseks mõeldud sisutoimetaja pistikprogramm, mis on loodud vaike WordPressi tekstiredaktor …

Nüüd, ma saan ausalt: mul pole WordPressi vaiketekstiredaktoriga kunagi probleeme olnud ja nii et enne MotoPressis kätt saamist olin suhteliselt kindel, mida oodata – lõppude lõpuks: “kui see ei purune, ära paranda, ”eks?!

Siiski tahtsin mõnda põhifunktsiooni (mida on üsna palju) testida põhjalikult – ja avatud meelega -, et saada pistikprogrammi erapooletu ülevaade. Nii sain hakkama järgmiselt:

Esmamulje

Esiteks on MotoPressi sisuredaktorile juurdepääsuks lihtne: pärast pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist käivitage lihtsalt WordPressi tekstiredaktor nagu tavaliselt ja näete postituse pealkirja all uut nuppu MotoPressi sisuredaktor. Ühe klõpsuga avatakse MotoPress redaktori liides.

MotoPressi sisuredaktori liidese avamine

Pärast käivitamist (märkus: laadimine võtab mõne sekundi) näib liides täiesti erinev. Möödas on vasakul tuttav WordPressi armatuurlaud, samuti parempoolses servas olevad metakastid Avalda, Kategooriad ja Sildid.

Selle asemel kuvab MotoPress vasakul enda nupud, lohistamise ja redigeerimise redigeerija on nüüd keskel nähtav (teil on hele või tume nahk). Ainus, mida tunnete ära, on ekraani ülaosas asuv WordPressi navigeerimismenüü – kui soovite naasta WordPressi vaikimisi armatuurlauale, klõpsake lihtsalt ülanurgas nuppu Sule.

MotoPressi sisuredaktori liidese avamine

Märkus. Kõigile, kes pole uue paigutuse osas kindlad, on arendajad hõlpsalt lisanud nupu Abi ja õpetused (otsige küsimärki ringist suure sinise nupu „Avalda” kõrval), mis avab hulga kasulikke videoid sa alustad. Kokku on üheksa videot, mis hõlmavad kõike, mida peate uue redigeerimisliidese kohta teadma.

Tavalised ajaveebi postitused

Enne pistikprogrammi tõeliste võimaluste testimist otsustasin näha tüüpilise sisule suunatud ajaveebi postituse kirjutamisel, kuidas see toimis – kuidas ma isiklikult suurema osa ajast selle kasutamisel kasutaksin.

MotoPressi redigeerijat saab aktiveerida postitustes, lehtedel ja kõigil kohandatud postitustüüpidel – suvanditel, mida saab kontrollida, valides MotoPressi > MotoPressi valikud. Samalt suvandite lehelt saate valida ka selle, millistel kasutajarühmadel soovite sellele juurde pääseda (vaikerühmad, samuti kohandatud kasutajarühmad).

Kui olete WordPressi vaiketekstiredaktoriga eriti harjunud (nagu ma olen), kulub teil selle kõigega harjumiseks tõenäoliselt mõni minut. Mulle soovitati objekt kas lohistada pukseerimisredaktorisse või hakata lihtsalt tippima. Nupu Start Typing klõpsamisel lisati WYSIWYG-redaktorisse automaatselt lõiguobjekt ja ma olin ära.

MotoPressi lõiguploki kasutamine

Seejärel otsustasin proovida mõnda uut vormindamisvõimalust. MotoPress kuvab teksti kohal käepärase hõljuva vormingukasti, mis võimaldab teil lisada rasvases kirjas, kaldkirjas või allajoonitud vormingu, samuti annab teile võimaluse mängida fondi suurusega ja lisada linke. Siit kastist saate valida ka oma fondi stiili – teisisõnu tavalise kirjutamise ja h1, h2 või h3 päisesiltide lisamise vahel vahetada.

MotoPressi vormindamisvalikute tööriistariba

Samuti on ujuv külgribakast, millest saate mooduli ümber asuva ruumi vormindada, kasutades mitmeid eelnevalt seadistatud veeriseid. Lõigemooduli suuruse kohandamiseks suutsin selle lihtsalt ümber tõmmata, nii et see võttis ekraanil enam-vähem ruumi.

Kui olete oma töö salvestanud, lisab MotoPress teie postitusele / lehele oma lühinumbri, mida saate tavalises vanas WordPressi tekstiredaktoris näha (ja isegi sellele lisada) – väga mugav (ehkki peaks kui olete kunagi otsustanud MotoPressi desinstallida, peate meeles pidama, et see lühikood ei tööta enam muidugi)!

Blogipostituse kirjutamine oli uskumatult lihtne ja tundsin kindlasti, et minu postituse vormindamisel oli mul tavapärasest rohkem kontrolli kui mul..

WYSIWYG toimetaja

Kirjutatud lihtsa ajaveebi postitusega otsustasin süveneda selle võimalustesse…!

MotoPress objektid

Tekstiredaktorisse saab lisada üle 20 „mooduli”, mis on loetletud kuue pealkirja all:

  • Pealkiri – pealkiri, lõik, WordPressi tekst (saate WordPressi tekstiredaktorit kasutada MotoPressi kaudu), tsitaat, liikmete sisu
  • Pildid – Pilt, liugur
  • Nupud – nupud, sotsiaalse jagamise nupud, sotsiaalsed nupud
  • Video – Video, Audio
  • Kohandatud kood – postituste ruudustik, vahelehed, tühik, tabel, diagramm, Google Maps, akordion, manusta
  • Vidinad – Siin kuvatakse kõik toetatud vidinaalad

See on muljetavaldav toetatud moodulite valik, kuid MotoPressi kasutamise parim aspekt on viis, kuidas saate mooduli WYSIWYG-redaktorisse lohistada, et anda teile täielik kontroll oma lehe paigutuse üle. Võite sõna otseses mõttes lihtsalt oma sisu juurde tõmmata, kuni jõuate selleni täpselt sinna, kuhu soovite!

Mitme mooduli lisamine redaktorisse pole siiski kiireim ülesanne – iga kord, kui lisate uue mooduli või muudate olemasoleva ümber või muudate selle asukohta, võtab MotoPressi redaktor mitu sekundit selle kõik ekraanile laadimiseks. Kuid see on muidugi väga väike hind, mida maksta, arvestades seda, kui hõlpsalt saate oma sisu vormingu ja paigutusega manipuleerida.

Kujutise lisamine oli samuti uskumatult lihtne: pildimooduli paika lohistamine tõi kohale meediumikogu, kus saate valida kuvatava pildi. Samuti saate pilti hõlpsalt suurusesse muuta, lohistades selle nurkadest.

Katsetasin ka nuppude loomise funktsiooni ja jäin muljet avaldama – MotoPress muudab nupu sisestamise teie sisule ülilihtsaks. Saate lisada sihtkoha URL-i, valida, kas link avaneb uues aknas, ja neile antakse ka erinevad stiilivalikud. Nupud näevad samuti head välja – kõik töötab sama hästi kui paljudes konkreetsetes nuppe genereerivates pistikprogrammides.

MotoPress-nupu näide

MotoPressi abil saate sisestada ka sotsiaalse jagamise või sotsiaalseid jälgimisnuppe. MotoPress toetab nelja sotsiaalset võrgustikku: Facebook, Twitter, Google+ ja Pinterest. Ikoonid on väikesed, kuid stiilsed. Lisaks võite kasutada ka ringi, ruudu või ümaraid ikoone.

motopress-sotsiaalne jagamine-nupud-näide

Minu isiklik lemmikkoodul, millega töötada, oli ilmselt liugur – olen varem pildikarusselle lisanud ja nende seadistamine võib olla tõeliselt häiriv. MotoPressi abil leidsin aga kõik uskumatult kiire ja intuitiivse. Lihtsalt lohistage liugur oma kohale, valige oma meediumikogust pildid, mida soovite sisestada, ja teil on hea minna! Saate liugurit uuesti suurusega samamoodi muuta kui piltide suurust – muutes selle uskumatult kiireks ja hõlpsaks, et see sobiks peaaegu igale lehele. Lõpuks saate valida fade and slide üleminekute, üleminekute vahelise aja ja isegi üleminekute pikkuse vahel. Jällegi leidsin, et slaidide funktsionaalsus on seal koos paljude konkreetsete premium-liuguri pistikprogrammidega.

MotoPress-liuguri näide

Üldiselt olin ma WYSIWYG-i toimetaja toimimise tohutu fänn. Minu arvates oli seda nii intuitiivne kui ka lõbus kasutada! Saate toota piiramatul arvul moodulite kombinatsioone ning nende suuruse muutmine ja ümberpaigutamine on uskumatult lihtne – selle hange võttis mul aega vaid mõni minut..

Kohtuotsus

Mulle meeldis MotoPressi redigeerija kasutamine ja mul oli tohutult hea meel selle toetatud funktsioonide arvu üle – võite tegelikult asendada üsna palju olemasolevaid pistikprogramme, mida olete võib-olla mitmesuguste toimingute jaoks vajanud, kuna MotoPress võimaldab teil integreerida suure hulga erinevaid funktsioone. , näiteks kvaliteetsed nupud, karussellid, suhtlusikoonid, kaardid ja palju muud!

Blogija vaatenurgast võiksin mõnda moodulit pidada luksuseks – peale piltide lisamise ja paigutamise ei kasutaks ma isiklikult tõenäoliselt paljusid teisi moodulid nii sageli. Kuid kui soovite teha WordPressiga enamat, näiteks luua keerulisi lehepaigutusi (eriti maandumislehtede jaoks), siis võib MotoPress osutuda lihtsalt asjaks!

Ja lõpuks, oleme ühinenud MotoPressiga, et pakkuda WinningWP lugejatele käepärast 15% sooduskupongi koodi!

Kui te pole seda juba teinud, vaadake seda ametlikul veebisaidil.

Kas kasutate MotoPressi? Mõtted?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me