Meta Slider (tasuta) vs Meta Slider Pro – pistikprogrammi ülevaade – kas tasub Premium liiga minna?

WordPressi pakkumised


Veebisaidi liugurid ja slaidiseanssid võivad esineda mitmel kujul – alates lihtsate kuvade kuvamisest, kus saate jagada oma viimaseid fotosid, kuni kõrglahutusega animeeritud esitlustele, võib liugur teie veebisaidi kasutajakogemust märkimisväärselt parendada või halvendada..

Kui õigesti teha, võivad liugurid olla suurepärane viis oma veebisaidi maksimeerimiseks ja oma parima sisu kuvamiseks. Mis on parim viis liuguri lisamiseks WordPressi veebisaidile?

Meta Slider on üks populaarsemaid saadaolevaid võimalusi ja saadaval on nii tasuta kui ka premium-versioonina. Selles artiklis vaatame üle Meta Slider (tasuta) ja Meta Slider Pro, et aidata teil otsustada, milline versioon teile sobib.

Alustame!.

Mida saab teha Meta Slider (tasuta)?

Rohkem kui 700 000 aktiivse installimisega on Meta Slider (tasuta) ametlikus WordPressi pluginate kataloogis populaarseim slaidiseansi plugin. Keskmine kasutaja hinnang 4,8 tärni 5-st tärnist on veel üks hea märk sellest, et Meta Slider on tõsine pretendent WordPressi parima slaidiseansi pistikprogrammi tiitlile.

Meta-liuguri pistikprogrammi pilt

Meta-liugur (tasuta) on WordPressi pluginate kataloogis enim kasutatud ja üle vaadatud liugur-pistikprogramm.

Niisiis, kas tasub minna üle esmaklassilisele Meta Slider Pro versioonile? Uurime seda küsimust hiljem, kuid vaatame kõigepealt, milleks tasuta versioon on võimeline – alustades läbilõiget slaidiseansi loomise protsessist Meta Slider (Free) abil.

Meta Slider abil slaidiseansi loomine

Tänu Meta Slideri kasutusmugavusele ja vaikesätetele kulub WordPressi veebisaidile atraktiivse liuguri loomiseks väga vähe jõupingutusi. Üks suurepärane viis Meta Slideri kasutamiseks on fotode slaidiseansi lisamine WordPressi postitusele või lehele.

Meta Slider installimine

Kuna Meta Slider (tasuta) on saadaval WordPressi pistikprogrammide kataloogist, saate selle mõne hiireklõpsuga otse WordPressi juhtpaneelilt installida.

Installige Meta Slider oma WordPressi juhtpaneelilt

Meta Slider (tasuta) saab installida otse oma WordPressi juhtpaneeli.

Kui teie saidil on Meta Slider-pistikprogramm aktiveeritud, saate oma armatuurlaua pistikprogrammi alalt oma esimese liuguri luua. Uurimiseks pole ühtegi demo-liugurit, kuid õnneks on alustamine väga lihtne.

Pistikprogrammi Meta Slider armatuurlaud

Teie WordPressi administraatori piirkonnas asuva liuguri Meta Slider kuvamine.

Uue liuguri loomine

Enne üksikute slaidide loomist saate sellele uue nime lisada – kuid Meta Slideri tasuta versiooni puhul piirdute slaidide sisuna WordPressi meediateegist pärit piltide kasutamisega. Katame varsti premium-versiooni funktsioone, kuid piisab, kui öelda, et premium-versiooni eeliseks on see, et saate slaidide materjalina kasutada mitut erinevat tüüpi sisu.

Lisage oma liugurile fotosid WordPressi meediumikogu kaudu

Valige slaidide pildid WordPressi meediateegist.

Kui teie WordPressi meediateegis pole ühtegi sobivat pilti, saate enne slaidiseansi valimist täiendavaid faile teekisse lihtsalt lohistada ja alla laadida. Iga slaidi lisamisel saate lisada SEOga seotud põhiteavet, näiteks pildi pealkirja teksti ja alt-silti. See võib aidata teie saiti ja selle sisu paremat otsingumootorites paremaks muuta. Selle teabe lisamine muudab teie liugurid puuetega kasutajatele paremini kättesaadavaks..

Slaidi atribuudid

Igal slaidil võib olla oma pealdis, SEO teave ja lingi atribuudid.

Üksikud slaidid saab muuta linkideks, mis suunavad kasutaja klõpsamisel teie valitud URL-ile. Kuna need lingid võivad osutada kas sisemistele või välistele URL-idele, saab seda funktsiooni kasutada mitmel erineval viisil.

Mitme slaidiga liugur

Mitme slaidiga slaidiseanss.

Slaidide järjekorda saab ümber korraldada, lohistades neid oma kohale. Kui olete oma slaidile lisanud mitu slaidi, saate slaidiseanssi eelvaates vaadata, kuidas see kujuneb.

Liuguri eelvaade

Saate slaidiseanssi kiiresti oma WordPressi juhtpaneelilt eelvaates vaadata.

Meta Slider slaidiseansi kohandamine

Kui olete slaidide, nende pealdiste ja muude sätete järjekorraga rahul, saate liikuda liuguri töö ja väljanägemise kohandamise poole. Meta Slider’i tasuta versioon annab teile kasutamiseks neli slaidiseansi režiimi:

 • Flex Slider 2: tundlik, kahe üleminekuefekti ja karussellirežiimiga.
 • Nivo liugur: tundlik, 16 üleminekuefekti ja nelja teemaga.
 • Vastuvõtvad slaidid: reageerivad ja uskumatult kerged.
 • Mündiliug: neli üleminekuefekti.

Igal režiimil on oma omaduste komplekt, näiteks erinevad siirdefektid, stiilid ja sätted. Ehkki on hea, et nii palju võimalusi on, jaotades need neljaks erinevaks režiimiks, teeb see asjad pisut segaseks.

Seadete paneel

Sõltuvalt sellest, millist liugrežiimi valite, on teil juurdepääs teema ja efektide erinevatele valikutele.

Näiteks kui soovite kasutada voltimise ülemineku efekti, peate selle valiku kättesaadavaks tegemiseks esmalt seadma režiimi Nivo Slider. Kui olete režiimi valinud, on järgmine täpsemate seadete paneel. Nende seadete abil saate palju kontrollida, kuidas teie liugur töötab – need hõlmavad slaidiseansi atribuute, nagu automaatne esitamine, slaidi viivitus, animatsiooni kiirus ning muud kuvamise ja navigeerimise sätted.

Kuna Meta-liuguri vaikesätted toimivad hästi, saate kiiresti luua kvaliteetse slaidiseansi võimalusega kohandada seda täpsemate sätete kaudu.

Teie liuguri avaldamine

Kui olete liuguriga töötamise lõpetanud, saate selle sisestada oma WordPressi postitustesse, lehtedele ja muudele oma saidi aladele, kopeerides ja kleepides vastava lühikoodi või sisestades mallikoodi oma teemafailidesse.

Lisage liugnupp

Slaidiseansi lühikoodi postitusele või lehele lisamiseks kasutage nuppu Lisa liugur.

Mõne sammu ja mõne minuti jooksul olete oma WordPressi veebisaidi jaoks loonud kohandatud slaidiseansi.

Avaldatud slaidiseanss

Avaldatud slaidiseanss Meta Slider WordPressi lehel.

Meta Slider tasuta versiooni abil saate luua nii palju erinevaid liugreid, kui vaja – igaühel on piiramatu arv slaidid. Kõik liuguritesse salvestatud muudatused rakendatakse automaatselt teie saidi kõigi selle liuguri esinemisjuhtude jaoks.

Meta Slider muud omadused (tasuta)

Nagu näete, on Meta Slideri tasuta versioonis kõik, mida vajate pildipõhiste slaidiseansside lisamise alustamiseks oma WordPressi veebisaidile. Lisaks sellele, et seda on väga lihtne kasutada, annab see teile ka palju kontrolli selle üle, kuidas teie slaidiseanssid välja näevad ja toimivad.

Meta-liuguri kärpimisvalikud

Meta-liugur kärpib pilte automaatselt, et see teie liugrisse kõige paremini sobiks, kuid saate ka oma eelistused seada.

Enne kui vaatame, mida Meta Slider Pro pakub, on plugina tasuta versiooni mõned muud funktsioonid ja võimalused järgmised:

 • võimalus slaidiseansse hõlpsalt täislaiusele sättida
 • intelligentne automatiseeritud piltide kärpimine järjepidevate slaidiseansi esitluste jaoks
 • võimalus pildi kärpimise asukohta käsitsi seadistada
 • vidin liugurite kuvamiseks külgribal ja jalustes
 • ühilduvus WPML, PolyLang ja qTranslate abil mitmekeelsete slaidiseansside loomiseks
 • Ühilduvus WordPressi mitme saidiga.

Vidina Meta Slider kasutamine

Meta Slider-vidina kasutamine slaidiseansi kuvamiseks allpool oleval sisuvidina alal.

Meta-liuguri lisandmoodulid

Otsige Meta Slider-lisandmooduleid

Installige valikulised Meta Slider-lisandmoodulid oma WordPressi juhtpaneelilt.

Meta Slider-pistikprogrammi põhifunktsioonide täiustamiseks on loodud kaks tasuta lisandmoodulit. Mõlemad suvandid leiate ametlikust WordPressi pluginate kataloogist ja neid saab installida otse oma veebisaidilt.

Meta-liuguriga valguskast

Meta-liuguri valguskasti lisandmoodul

Slaidide avamiseks valguskasti aknas saate kasutada tasuta valguskasti lisandmoodulit.

See Matcha Labsi lisandmoodul Meta Slider võimaldab teil valida, et teie slaidid avaneksid valguskasti aknas, kui kasutaja neile klõpsab.

Avage slaid valguskastis

Slaidide avamise seadmine valguskasti aknas on suurepärane viis suurte piltide esitamiseks.

See lihtne, kuid tõhus lisandmoodul võib külastajatel hõlpsamini teie slaidiseansi sisu vaadata – eriti kui teie pildid on suuremad kui teie liugur.

Meta Slider ajakava slaidid

Meta Slider Graafiku liugurite lisandmoodul

Seadistage slaidide nähtavus tasuta ajakava slaidide lisandmooduli abil.

Tasuta Meta Slider ajakava slaidide lisand annab teile hõlpsa viisi üksikute slaidide peitmiseks slaidiseansi alt ilma neid kustutamata. Selle lisandmooduli peamine eesmärk on siiski lubada teil seada algus- ja lõppkuupäev, mis katab üksikute slaidide nähtavuse.

Määrake slaidide ajakava

Kasutage seda tasuta lisandmoodulit slaidide üksikute slaidide nähtavuse ajastamiseks.

Kui kasutate liugureid ajatundliku teabe kuvamiseks, näiteks üksikasjad toote turuletoomise, eelseisva sündmuse või muu kohta, mis võib vananenud, toob Meta Slider ajakava liugurid funktsiooni “seadke see sisse ja unustage” – lähenemine libisemise nähtavusele.

Tugi ja dokumentatsioon

Meta Slideri veebidokumentatsioon aitab teil sellest pistikprogrammist maksimaalselt kasu saada. Hõlmatud on nii tasuta kui ka esmaklassilised funktsioonid ning dokumentatsioon selgitab kõike alates alustamisest Meta Slideri integreerimiseni oma WordPressi teemasse.

Meta Slider (tasuta) tugifoorum

Tasuta pistikprogrammi kasutajad saavad abi otsida WordPressi pluginate kataloogi tugifoorumi jaotises Meta Slider.

Kuigi Meta Slider Pro litsentsiomanikud saavad juurdepääsu premium-tugikanalitele, saavad tasuta pistikprogrammi kasutajad postitada oma küsimused WordPressi pluginate kataloogi avalikku Meta Slider-foorumisse..

Meta Slider Pro funktsioonid

Meta Slider Pro tasuta versioon sisaldab kõike, mida vajate oma WordPressi veebisaidile reageerivate slaidiseansside loomiseks ja lisamiseks, aga ka subtiitrite, animatsiooniefektide ja linkidega pilte, kuid Meta Slider Pro versiooniuuendus avab veelgi rohkem funktsioone ja funktsioone.

Katame peagi versiooniuuenduse hinnakujundusvalikud, kuid makstes kõigest 19 dollarit, võiksite Meta Slideriga teha palju rohkem.

Looge video- ja HTML-slaidid

Kohandatud sisu slaidiseanss

Koostage kohandatud sisuga slaidiseansi esitlus.

Nagu varem mainitud, annab Meta Slideri tasuta versioon teile võimaluse näidata slaididel ainult valikuliste pealdistega pilte. Meta Slider Pro versioonile üle minnes saate aga kuvada nii videoid kui ka kohandatud HTML-i sisu. Toetatakse YouTube’i ja Vimeo videoid, mis pakuvad teile lihtsat viisi nende saitide sisu kasutamiseks.

Slaidid, milles kuvatakse YouTube'i videoid

Meta Slider Pro saab kuvada videoid mitmest allikast.

HTML-slaidide funktsioon võimaldab teil lisada slaididele peaaegu igasuguse sisu, muutes pistikprogrammi üldotstarbeliseks slaidiseansi koostajaks ja esitlustööriistaks. Nüüd saate liuguritele lisada kohandatud teksti, pilte ja palju muud, laiendades oluliselt võimalusi Meta Slideri kasutamiseks..

Meta-liuguritoimetaja

Kasutage slaidiseansi esitluse loomiseks redaktorit Meta Slider.

Kuvage oma liugurites WordPressi postitusi ja tooteid

Meta Slider, mis kuvab pooditooteid

Parimate toodete slaidiseansi loomiseks kasutage Meta Slider Pro.

Veel üks Meta Slider Pro kasulik funktsioon on võime kuvada oma WordPressi postitusi liuguris. Võite valida, kas luua liugur, mis täidetakse automaatselt teie uusimate ajaveebipostitustega, või valida mõne oma veebisaidi postituse. Kohandatud postitustüüpe toetatakse, nii et võite valida ka oma portfoolio üksuste või WooCommerce’i toega veebipoe toodete kuvamise. Saate isegi integreerida oma slaidiseansi pistikprogrammiga Sündmuste kalender ja kuvada oma tulevasi kuupäevi.

Kui soovite oma veebisaidil kuvamiste arvu suurendada ja julgustada külastajaid teie sisu rohkem uurima, peaks see lisatasu funktsioon huvi pakkuma.

Veel animatsioonide efekte ja teemasid

Karusselli slaidiseanss

Mitme pildi korraga kuvamiseks kasutage funktsiooni Meta Slider Pro karussell.

Meta Slider Pro lisab teie tööriistakomplekti ka rohkem animeeritud efekte. Nüüd saate valida suurema valiku slaidide üleminekute hulgast, aga ka rohkem teemasid liugurite välimuse kujundamiseks. Saate neid teemasid ka kohandada, et tagada slaidiseansside kordumatu ilme, mis sobib teie veebisaidi stiiliga või on sellega vastuolus.

Suuremad navigeerimisvalikud

Meta-liugur (tasuta) annab teile võimaluse kuvada slaidiseanssidena navigatsiooni abivahendeid, näiteks nuppe edasi ja tagasi, ja nuppe, mis viivad kasutaja otse järjestuse konkreetsele slaidile. Meta Slider Pro abil on teil aga rohkem võimalusi, kuidas külastajad teie slaidiseanssidega suhelda saavad.

Kasutage pisipiltidega navigeerimist

Kasutage Pro pisipiltide navigeerimist, et luua liugurit traditsioonilisema pildigalerii vorminguga.

Mõned neist esmaklassilistest navigeerimisfunktsioonidest hõlmavad slaidipisipilte, mis aitavad külastajatel oma slaidiseansi sisu eelvaadata, samuti valikut kohandatud noolepilte ja juhtnuppude värve. Nüüd saate pisipiltide navigeerimisstiili kasutades muuta oma slaidiseanssid ilmemaks ja funktsioneerima sarnaselt traditsiooniliste pildigaleriidega.

Täiendamine Meta Slider Pro versiooniks

Meta Slideri tasuta versioonilt premium-versioonile üleminek on väga lihtne. Meta Slider Pro võib mõelda lisandmoodulina plugina tasuta versiooni jaoks, mis avab esmaklassilised funktsioonid.

Pärast Pro-litsentsi ostmist ja pistikprogrammi oma WordPressi veebisaidile üleslaadimist jätkavad kõik Meta Slider-i (tasuta) abil loodud slaidiseansid tavapärast tööd – välja arvatud nüüd saate neid Pro-versiooni toega täiustada.

Meta Slider Pro hinnakujundusvalikud

Meta Slider Pro on saadaval kolmel hinnakujundusplaanil ja iga valik sisaldab juurdepääsu kõigile Pro funktsioonidele:

 • Isiklik: 19 dollarit – kasutage ühel veebisaidil üheaastase juurdepääsuga pistikprogrammide värskendustele ja toele.
 • Mitme saidi hind: 39 dollarit – kasutage viiel veebisaidil, millel on üheaastane juurdepääs pistikprogrammide värskendustele ja toele.
 • Arendaja: 99 dollarit – veebisaidi kasutamisel pole piiranguid pistikprogrammi värskenduste ja tugiteenuste eluaegse kasutamisega.

Kuna Meta Slider Pro hoiab kõigi hinnakujunduskavadega asju lihtsana, pakkudes juurdepääsu kõigile Pro funktsioonidele, peate tõesti arvestama ainult sellega, kui palju saite plaanite pistikprogrammi kasutada ja kas tasuksite pigem värskendustele juurdepääsu eest ja toetust igal aastal või makske eluaegse juurdepääsu eest 99 dollarit.

Samuti on olemas täielik tagasimaksepoliitika, mis võimaldab teil proovida Meta Slider Pro 30 päeva jooksul riskivabalt.

Lõplikud mõtted

Nii Meta Slideri tasuta kui ka premium versiooni on väga lihtne kasutada. Kui soovite lihtsalt oma WordPressi veebisaidile lisada pildipõhiseid slaidiseansse koos valikuliste pealdiste ja linkidega, siis on Meta Slider (tasuta) töö jaoks ideaalne tööriist.

Fotograafia galerii

Meta Slider Pro abil loodud fotoesitlus.

Meta Slider Pro esmaklassiliste funktsioonide avamine vaid 19 dollari eest muudab aga versiooniuuenduse väga atraktiivseks. Lisaks sellele, et saate hõlpsalt luua slaidiseansse, mis sisaldavad postitusi, tooteid, kohandatud HTML-i ja videoid, saate valida ka veelgi enamate üleminekuefektide ja slaidiseansi teemade hulgast. Lisaks saate juurdepääsu ka lisatasule, kui vajate kiiret abi.

Ainus punkt, kus Meta Slider Pro hakkab pisut ebameeldiv tunduma, on see, kui võrrelda seda võistlusega. Mõne dollari lisatasu eest võite osta kas Slider Revolution või LayerSlider – kaks palju võimsamat WordPressi liuglüliti, mis on pakitud muljetavaldavate funktsioonidega. Sellegipoolest võivad need kaks võimalust teie vajaduste jaoks liiga suureks osutuda (lisades seeläbi teie saidile tarbetut kaalu) ja need pakuvad palju järsemat õppimiskõverat kui Meta Slider Pro..

Kui soovite luua lihtsalt pildipõhiseid slaidiseansse, saades samal ajal võimaluse valida stiilide ja efektide hulgast, siis minge koos Meta Slider-iga (tasuta) – saate alati hiljem uuendada, kui teie nõudmised kasvavad. Kui peate algusest peale oma slaididele lisama midagi enamat kui lihtsalt pilte, on taskukohane Meta Slider Pro neist kahest parem valik.

Kui soovite tõesti luua täpsemat liugurit, millel on mitu ajajoont ja ümbritsevad animatsiooniefektid, siis võib sellest abi olla Slider Revolution või LayerSlider. Soliloquy (veel üks suurepärane võimalus) istub funktsioonide ja funktsionaalsuse osas kuskil Meta Slider Pro ja Slider Revolution / LayerSlideri vahel (ehkki kõigi Soliloquy esmaklassiliste funktsioonide vabastamine viib teid tagasi kopsakama 99 dollarini)..

Mõlemad Meta Slideri versioonid muudavad slaidiseansside lisamise WordPressi veebisaidile väga lihtsaks ja mõlemad on väga soovitatav. Kui otsite kõige võimsamat ja funktsioonirikkamat saadaolevat WordPressi liuglülitit, peate siiski otsima mujalt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me