Media Temple’i uus Premium WordPress-hostimine koos MaxCDN-iga – toimige järgmiselt!

Meediumitempli kuponkikood - säästa 30% iga MT-majutuse kavast!


(Värskendus: kuna Media Temple’i Premium WordPressi hostimiskavaga ei õnnestu valgesse nimekirja lisada konkreetseid IP-sid, ei peeta allolevat metoodikat enam selle probleemi heaks lahenduseks – alates 13. jaanuarist 2015)

Nagu tavalised lugejad teavad, vahetasime umbes kuu aja pärast oma hostimise DreamHosti VPS-ist (virtuaalne privaatserver) Media Temple’i uuele Premium WordPressi hostimisele – mille tulemuseks oli tohutu kiiruse kasv … Kuid kuna see uus hostimisteenus ei ‘ Kuna pistikprogrammide vahemällu salvestamine pole lubatud, ei olnud kohe selge, kuidas kavaga CDN-i sisu edastamise võrku kasutada – kuna nagu paljud lugejad juba kahtlemata teavad, on siiani kõige lihtsam viis CDN-i seadistamiseks WordPress on lihtsalt ühe paljudest vahemälupulgaldustest installimine, mis muudavad integratsiooni imeliseks (nt W3 kogu vahemälu ja WP Super vahemälu jne)! Mida siis teha? Noh, mõned tugipiletid MaxCDN-i (teenus, mida oleme kasutanud koos WinningWP-ga juba tagasi jõudes) hiljem ja selgub, et seal on paar pistikprogrammi (millel on selge võitja), mis mõlemad lahendavad selle eriti vaevava probleemi purustamata higi ja (nii palju kui ma tean) pole ühtegi suurema hallatava hostingu pakkuja * keelatud pistikprogrammide loendis.

Tutvustame W-Mark Kubacki CDN-Linkerit …

CDN-Linkeri kohta

W-Mark Kubacki loodud CDN-Linker muudab linke, mis osutavad failidele, mis asuvad teie valitud kataloogides (nt ‘wp-sisu’ ja / või ‘wp-sisaldab’ – mis muide on nii väga head lähtepunktid kui ka pistikprogrammi vaikeseaded), asendades oma ‘blog_url’ kohandatud failiga, võimaldades seeläbi staatiliste failide (nt pildid, CSS ja JS jms) teisest hostist, peeglist või CDN-ist tõmmata.

Projekti kohta lisateabe saamiseks, litsentsi mõistmiseks (põhimõtteliselt on see tasuta kasutamiseks isiklikuks – s.o mitteäriliseks) ettevõtmiseks, KKK-ks ja tõrkeotsingu ning tugiteenuse kohta lisateabe saamiseks vaadake pistikprogrammi ametlikku lehte GitHubis.

Osa “kuidas”. . .

Eeldades, et olete MaxCDN-iga juba harjunud (kui te pole veel selline, siis peate minema edasi ametlikule veebisaidile, registreeruma ja võtma natuke aega teenusega tutvumiseks), minge edasi ja looge uus tõmbetsoon (või kasutage lihtsalt sama, mida kasutasite oma eelmiste hostidega, kui sarnaselt meiega olete just hiljuti oma hostingu vahetanud Media Temple’i uuele Premium WordPress Hostingile ja saate kasutada seda sama tõmbetsooni, mida varem oma eelmeediumiga kasutasite -Templi seadistamine). Märkus. Kui te pole kindel, kuidas seda teha, võiksite vaadata selle teema ametlikke MaxCDN-dokumente. Reguleerige sätteid vastavalt oma eelistustele (või alustage lihtsalt vaikimisi seadistatud seadistustega, kui kahtlete, mida valida – kuna saate alati tagasi tulla ja asju hiljem muuta) ja tehke loodud hostinimele märkused ( tavaliselt midagi pikka ja raskesti mäletavat, näiteks ‘wwp.na1365521290.netdna-cdn.com’).

Laadige GitHubist alla CDN-Linkeri pistikprogrammi ZIP (pöörduge vajadusel autori poole, et hankida kommertslitsents), pakkige pakett lahti ja laadige ftp kaudu oma pluginate kataloogi üles ning aktiveerige see (samamoodi nagu iga äsja installitud pistikprogrammi korral). Minge jaotisse „Seaded” -> CDN Linker ja peaksite nägema järgmist:

cdn-linker-basic-settings-ekraanipilt

Täitke oma konkreetse veebisaidi erinevad väljad (pidage meeles, et lisate CDN URL-i ette „http: //”) ja klõpsake nuppu „Salvesta muudatused”. Meie välimus näeb välja selline – igaks juhuks, kui keegi küsib:

wwp-cdn-linker-seaded

(märkus: ilmselt ärge kopeerige meie seadeid pimesi, kuna peate sisestama oma konkreetse CDN URL-i jne)

Loputage Media Temple’i vahemälu (klõpsake WordPressi armatuurlaua ülaosas oleval tööriistaribal käsku ‘Loputa vahemälu’), tühjendage brauseri vahemälu ja laadige oma sait uuesti sisse. Ja kui kõik hästi läheb, peaksite hakkama oma pilte, CSS-i ja JS-faile nägema. laadimine MaxCDN-i hostinimelt oma lehe HTML-i kaudu (Firefoxis: paremklõpsake oma lehel ja valige ‘Vaata lehe allikat’, et vaadata oma veebisaidi HTML-i). Meeldib nii:

laadimine-alates-maxcdn

Niisiis, kui hästi see töötab?

Lühidalt: väga hästi! See teeb täpselt seda, mida tina peal ütleb – ja näib, et see töötab seni üsna sujuvalt meie uue hostimisteenusega, st Media Temple’i uue Premium WordPress Hostingiga. Lihtne seadistada / installida **, isiklikuks kasutamiseks tasuta (praegu umbes 10 dollarit kommertslitsentsi jaoks – ehkki annetasime veel 50 dollarit, kuna kasutame seda tõenäoliselt nii pikalt kui ka mõnda aega hiljem) ning piisavalt konfigureeritav, et lisada kohandatud kataloogid – mis ei peaks meeldima?! Mis kõige parem – tänu sellele väga käepärasele pistikprogrammile (muidugi koos MaxCDN-iga) oleme suutnud raseerida veel ühe 0,5 kuni 0,75 sekundit väljaspool meie saidi laadimisaegu!

* Tähendab, et võiksite seda täpselt sama protsessi kasutada ka CDN-i integreerimiseks teiste muude hallatavate WordPress-i hostimiskavadega, näiteks WP Engine (kes pakuvad oma isikliku CDN-i integreerimisfunktsioonide kasutamist ainult oma isikliku hostimiskavaga üsna kalliks) lisatasu 19,95 dollarit kuus) ja GoDaddy hallatava WordPressi hostimine jne jne.

** Kui kasutate Disqust (sellisena nagu me oleme), siis peate märkima jaotise Disqus plugina GitHubi lehel jaotises Veaotsing ja tühjendama märkeruut „Juur-suhtelised viited ümber kirjutada” ja / või lisada „arv”. js ”ja“ embed.js ”vastavalt sellele, et CDN-Linkeri pistikprogrammi seadetes (mis asuvad WordPressi juhtpaneeli sätete“ CDN-Linkeri all ”asuva CDN-Linkeri all).

Märkus. Pärast MaxCDNi seadistamist pidage meeles, et kõik seaded on täpselt oma maitse järgi üles seatud (nt ‘Canonic’ seade sisselülitamine jne. MaxCDN-i armatuurlaual Pull Zone’i SEO seadete vahekaardil – tavaliselt on see hea idee tagada, et otsingumootorid kaardistaksid CDN-i kaudu laaditud sisu tagasi oma veebisaidi domeeni) – täpselt nagu teeksite MaxCDN-i kasutamisel koos mõne muu hostimisteenusega.

Päris kena lahendus, ah?! Midagi lisada?

(Värskendus: kuna Media Temple’i Premium WordPressi hostimiskavaga ei saa konkreetseid IP-sid valgesse nimekirja lisada, ei peeta ülaltoodud metoodikat enam selle probleemi heaks lahenduseks – alates 13. jaanuarist 2015)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map