LearnDash Review – parim WordPressi LMS-i pistikprogramm?

WordPressi pakkumised


LearnDash on üks tuntumaid ja hinnatumaid veebikursuste ehitajate pluginaid WordPressile. Tegelikult on seda teadaolevalt kasutanud Fortune 500 ettevõtted, suuremad ülikoolid ja koolitusorganisatsioonid ning ettevõtjad, kes avaldavad veebis õppesisu.

Ehkki on selge, et LearnDash on võimekas e-õppe pistikprogramm, on see teie projekti jaoks sobiv?

See on küsimus, mida see ülevaade aitab teil vastata. Lõppude lõpuks pole LearnDash odav pistikprogramm ja seal on ka muid võimalusi.

Kui olete selle ülevaate lugemise lõpetanud, saate teada, kas sellel pistikprogrammil on vajaminevaid funktsioone, see on teie eelarve piires ja mis, mis kõige tähtsam, on tööriist, mida saate kasutada.

Alustagem…

Kes on LearnDash?

LearnDash on suunatud kõigile, kes soovivad kursusi veebis avaldada – sõltumata sellest, kas nad soovivad olemasolevale WordPressi veebisaidile lisada paar haridusressurssi või luua oma e-õppe platvormi või õppehaldussüsteemi (LMS).

LearnDash ülevaade

Kui olete oma WordPressi veebisaidile installinud pistikprogrammi LearnDash, saate oma kasutajate õpetamiseks ja hindamiseks luua kursusi, tunde ja viktorine. Sertifikaate saab teie kasutajatele anda kohandatud kriteeriumide alusel, samas kui aruandlustööriistad annavad hea ülevaate teie õpilaste edasijõudmise kohta.

See võimaldab teil kasutajatel oma kursustele juurdepääsu eest mitmel viisil tasu võtta. Seal on ka ametlike ja kolmandate osapoolte lisandmoodulite teek ning palju integreerimisvõimalusi, mis võimaldavad teil ühendada LearnDash’i teiste pistikprogrammide ja teenustega, et luua veelgi võimsam veebipõhine õppeplatvorm.

LearnDashi lisandmoodulid

LearnDash saab täiustada tasuta ja tasuliste lisandmoodulite abil.

Tegelikult on LearnDash-i funktsioonide loend nii pikk ja valikud nii mitmekesised, et selle pistikprogrammi kasutamise võimalus võib muutuda üle jõu käivaks. Nagu näeme hiljem selles ülevaates, on pistikprogrammide loojad teinud head tööd kasutajakogemuse võimalikult lihtsustamiseks, tagades samas, et energiakasutajad saavad luua vajalikke kursusi. Kui soovite näha, kuidas teised seda pistikprogrammi kasutavad, võite vaadata mõnda juhtumianalüüsi veebisaidil LearnDash.

Teema ja pistikprogrammide ühilduvust käsitleme üksikasjalikumalt selles ülevaates hiljem, kuid kui peaksite huvi tundma, peaks LearnDash töötama koos paljude parimate WordPressi pistikprogrammide ja kõigi hästi kodeeritud teemadega. Seetõttu peaks see sobima teie olemasolevale veebisaidile. Kui te pole veel oma saiti alustanud, on LearnDashil kaasas kvaliteetne teema, mis on selle pistikprogrammi jaoks optimeeritud.

Niisiis, nüüd on teil hea ülevaade selle pistikprogrammi võimalustest ja selle jaoks, vaatame selle parimaid omadusi ja peamisi puudusi.

LearnDash parimad omadused

Kursuste loendi kuva

LearnDash võimaldab teil oma WordPressi veebisaidil avaldada nii palju kursusi, kui soovite.

Enne kui uurime selle pistikprogrammi kasutajakogemust, saate aidata teil otsustada, kas see on tööriist, mida saate kasutada, siin on mõned LearnDashi kõige huvitavamad ja kasulikud funktsioonid, millele järgnevad varjuküljed, mida peaksite enne loomist kaaluma otsus.

Looge piiramatuid veebikursusi

Kuna LearnDash’i peamine eesmärk on veebikursuste loomine WordPressi veebisaitidele, on hea meel näha, et saate avaldada nii palju kursusi kui soovite. Tundide ja viktoriinide arvule, mida saate oma kursustele lisada, pole ka piiranguid.

LearnDash pukseerimiskursuse ehitaja

Kursuse sisu korraldamiseks saate kasutada lohistamisliidest.

Tänu hiljutisele värskendusele on kursuse ehitaja LearnDash uuendatud ja uus pukseerimisliides teeb ära kursuste loomise ja nende struktureerimise lihtsustamise..

Omades selget ülevaadet kursuse komponentidest koos võimalusega õppetunde ja viktorine kiiresti uude kohta viia, muudab kasutajakogemus palju intuitiivsemaks kui mõne muu LMS-i pistikprogrammi ja lahenduse jaoks. Tutvuge kursuste ja muu sisuga, kui need avaldatakse, kui pääsete juurde veebisaidile LearnDash.

Rikkalik sätete ja juhtelementide arv

Ehkki saate vaikesätete abil kursuse struktuuri kiiresti luua, on LearnDash tõepoolest omaette, kui hakkate uurima iga funktsiooni võimalusi.

Juhtnuppudega, mis hõlmavad seda, kes pääseb teie kursustele juurde, kas kursusel on eeltingimusi, ja kursuse sisu kättesaadavus, kui nimetada vaid mõnda, on üllatav, kui palju kontrolli selle pistikprogrammiga saate.

Kursustele juurdepääsu tasu

Kui soovite veebikursuste abil raha teenida, integreerub LearnDash PayPaliga karbist välja, et võimaldada maksete kogumist oma veebisaidi kaudu. Varem oli kursustel osalemise eest võimalik võtta ainult ühekordset tasu, kuid nüüd toetab ka LearnDash korduvaid makseid.

Tasuline kursus LearnDash

Kursustele juurdepääsu eest saate tasuda LearnDashiga.

Ehkki LearnDashi põhimaksefunktsioonidest võib enamikule kasutajatele piisata, on nõudlikumatele kasutajatele integreeritav pistikprogramm kõigi WordPressi parimate e-kaubanduse lahendustega, sealhulgas WooCommerce ja lihtsate digitaalsete allalaadimistega.

Muud laiendid võimaldavad teil kasutada PayPali asemel makseprotsessorina Stripe ja integreerida LearnDash liikmelisuse pistikprogrammidega, näiteks MemberPressiga, et anda teile rohkem kontrolli oma kursustele juurdepääsu kasutajatele. Lisaks tasuta maksete ja tasuliste lisandmoodulite abistamisele nii maksete kogumisel kui ka kasutajatele juurdepääsuga, on need ka väga head tööd täiustades LearnDashi niigi muljetavaldavad võimalused.

Võimsad aruandlus- ja haldustööriistad

Õppesisu loomine on vaid üks osa eduka veebikursuse läbiviimisest. Samuti peate saama oma kasutajaid hallata ja mõistma, kuidas nad teie saidiga suhtlevad.

LearnDashil on selles valdkonnas kasulikke funktsioone, mis aitavad nii teie kasutajaid volitada kui ka lihtsustada kursuse administraatori rolli.

Alustuseks saavad sisse loginud kasutajad vaadata oma profiile teie veebisaidi esiosas. Nad saavad ühe hõlpsasti juurdepääsetava portaali kaudu vaadata, kui palju kursusi neile on saadaval, kui palju on nad läbinud ja muid üksikasju oma edusammude kohta..

Aruandlusriistad võimaldavad ka administraatoritel kiiresti vaadata üksikute kasutajate tegevusi, sealhulgas seda, kui kaua nad on kursusel veetnud, kuidas nad on viktoriinidel käinud ja kuidas nende üldine edasiminek neile kättesaadava sisu kaudu on.

Tasub märkida, et enamik aruandlusfunktsioone pakutakse ProPaneli mooduli kaudu, mis on saadaval kahes ülemises litsentsivalikus, kuid mitte algtaseme plaan.

Samuti on LearnDashil võimalus teatud päästikute põhjal meilisõnumeid saata, aidates automatiseerida mõnda veebikursuste läbiviimisega seotud ülesannet. Mõned näited nendest päästikutest on järgmised: kui kasutajatele on saadaval uus sisu; kui juurdepääs kursusele aegub; ja kui kasutaja pole teatud aja jooksul sisse loginud.

Kasulik kasutusjuhend

Kogu selle kasuliku funktsionaalsusega kaasnevad kulud ja see on aeg, mis on vajalik selle pistikprogrammi tõeliseks mõistmiseks ja sellest maksimaalseks kasutamiseks..

Õnneks on LearnDashiga kaasas palju veebidokumente, mis aitavad teil alustada ja seejärel paremini mõista, kuidas pistikprogramm töötab ja mida saate sellega teha..

LearnDash Facebooki grupp

LearnDashi kasutajad saavad Facebooki grupis näpunäiteid ja nõuandeid jagada.

Nagu ka õppesisu, mis on saadaval veebisaidil LearnDash, manustab pistikprogramm WordPressi juhtpaneeli mõned kasulikud õppevideod, mis aitavad teil alustada. Samuti on LearnDashi kasutajatele mõeldud Facebooki grupp, kus liikmed saavad parimate tavade üle arutleda ja näpunäiteid jagada.

LearnDashi puudused

Vaieldamatult on LearnDashil mõni suurepärane funktsioon, mis aitab teil kursusi luua ja WordPressi abil veebipõhist õppeplatvormi luua. Kuid pistikprogrammil pole puudusi. Uurime seda silmas pidades mõnd põhjust, miks LearnDash ei pruugi olla teie jaoks õige LMS-i pistikprogramm.

Sellega on palju tegemist

LearnDash’i üks suurimaid tugevusi võib olla ka selle suurim nõrkus ja see on selle pikk funktsioonide loetelu. Kui otsite WordPressi võimsaimat e-õppe pistikprogrammi, on LearnDash just seal koos parimaga. Kui aga teie vajadused on tagasihoidlikumad, võite leida, et LearnDash on teie projekti jaoks liiga suur.

Ehkki võite lihtsalt ignoreerida funktsioone, mida te ei vaja, pole see LearnDashiga nii lihtne. Nagu näete selle ülevaate järgmises jaotises – kus tutvume LearnDashi kasutajakogemusega – on peaaegu igal sammul saadaval palju seadeid ja valikuid. Niisiis, kui soovite lihtsalt luua näiteks lihtsa viktoriini, võite end segadusse ajada või isegi segi ajada kõigi teie loodud eri tüüpi viktoriinide ning kõigi nendega kaasasolevate sätete ja valikutega..

On hea meel näha, et mõned funktsioonid, näiteks integratsioon teiste pistikprogrammidega, on juba pistikprogrammide jaoks tarnitud, muutes need juurdepääsetavaks ainult neile, kes neid tegelikult vajavad. Tuum plugin sisaldab siiski veel palju funktsioone, mis mõnele võib olla üle jõu käiv.

Kui teil on vaja juurdepääsu ühele võimsamale LMS-i tööriistale, on see ülekoormamise ja järsu õppimiskõvera oht kulud, mida peaksite tõenäoliselt olema valmis maksma. Kuid kui te ei vaja kõike, mida LearnDash suudab, võite leida, et selle pistikprogrammi ulatust on liiga palju käsitseda. Hiljem selles ülevaates vaatame lühidalt mõnda saadaolevat alternatiivset pistikprogrammi.

Kõige võimsamad aruandlusfunktsioonid, millel puudub algtaseme plaan

Nagu varem mainitud, on LearnDash’i valimise üheks põhjuseks võimsad aruandlusfunktsioonid, mis annavad teile ja teie kasutajatele hea ülevaate teie veebisaidist. Tänu sellele saavad saidiomanikud ja kursuse loojad näha, kuidas nende sisule pääseb juurde, samal ajal kui õpilased saavad oma edusammudest hea ülevaate.

Kõige võimsamad aruandlusfunktsioonid on siiski saadaval ProPaneli kaudu, mis on saadaval ainult Plussi ja Pro plaanide korral, mitte madalama hinnaga algtaseme põhivariant. Seega, kui teil on vaja juurdepääsu sellisele aruandluse funktsionaalsusele, peate kulutama rohkem, kui võisite kavandada, mis viib meid järgmise LearnDash-i puuduse juurde ….

LearnDash pole odav

Selle kirjutamise ajal ulatus LearnDash hind algtaseme paketi 159 dollarist kuni tipptasemel paketi 329 dollarini, mis sisaldas kõiki funktsioone ja 25 saidi litsentsi.

LearnDashil on küll pikk funktsioonide loend, kuid vaatamata sellele on see WordPressi pistikprogrammi jaoks ikka üsna kõrge hind ning leidub ka odavamaid alternatiive, nagu LifterLMS, aga ka Freemium LearnPressi ja Sensei pluginaid. Nagu näeme hiljem, võivad mõned nende pistikprogrammide lisandmoodulid olla üllatavalt kallid.

Teisest küljest, võrreldes võõrustatavate teenustega, näiteks Teachable, plaanidega, mis algavad alates 29 dollarist kuus, pole LearnDash hind mõistlikult kõrge. Asi on selles, et kui te ei vaja enamikku selle funktsioonidest või kui hästi läbimõeldud kasutajaliides pole esmatähtis, võite leida mõne muu valiku parema väärtuse. Vaatame peagi LMS-i pistikprogramme ja mõne lugeja jaoks tasub neid kindlasti kaaluda.

Otsustades, kas need puudused on teie jaoks olulised, on soovitatav kaaluda pistikprogrammi hinda, samuti seda, kas olete valmis investeerima aega, mis on vajalik selleks, et mõista, kuidas LearnDash töötab, ja saada sellest kõige paremini kasu. seda.

Loodetavasti on teil nüüd hästi aru saada, mida LearnDash teha saab ja kas see on teie projekti jaoks sobiv valik. Vaatame nüüd kasutuskogemust.

LearnDash-i kasutajakogemuse uurimine

Et anda teile idee, kuidas kasutajasõbralik LearnDash on, tutvustab see meie ülevaate see osa põhipõhise veebikursuse loomise protsessi pluginaga ning selle funktsionaalsuse ja kasutatavuse demonstreerimist.

LearnDashiga alustamine

Kui soovite pistikprogrammi teie saidil aktiveerida, kuvatakse LearnDashi kasutamise alustamiseks ekraanil link mini alglaadimislaagrisse..

LearnDash Bootcamp

LearnDash kuvab teie WordPressi juhtpaneelil videojuhendid, mis aitavad teil alustada.

Ehkki see pole päris tüüpi installiviisard, mida saate selliste pistikprogrammidega nagu WooCommerce, mis juhendavad teid pistikprogrammi konfigureerimise ja esimese kursuse loomise põhietappidest, on olemas rida videoteid, mis hõlmavad LearnDashi põhifunktsioone koos lingid veebidokumentide vastavate jaotiste juurde.

Videojuhend GuideDash

LearnDashi alglaager sisaldab videoõpetusi, mis hõlmavad pistikprogrammi peamisi funktsioone.

Pärast pistikprogrammi ostmist saadetakse teile ka tervitusmeil koos linkidega LearnDash Facebooki gruppi ja YouTube’i kanalisse. Samuti on olemas alustusjuhend, mis sisaldab teavet kõigi jaoks, kes on WordPressi jaoks uued, hõlmates selliseid teemasid nagu teema valimine ja õige hostimise leidmine.

Nagu me peagi näeme, on LearnDashi seaded ja valikud väga detailsed, nii et enne kursuse loomist tasub varuda aega nende videote vaatamiseks.

Kursuse loomine

Nagu varem mainitud, on kursuse ehitaja pärast hiljutist värskendust täielikult ümber kujundatud, et muuta see võimsamaks ja kasutajasõbralikumaks. Selle värskenduse osana saate nüüd kasutada WordPress Editori uusimat versiooni, et luua oma kursuse kirjeldusi ning seada silte ja kategooriaid.

Loo kursuse ekraan

Kasutajakogemuse parandamiseks on hiljuti värskendatud LearnDash-i liidest.

Kui kursus on loodud, saab olemasolevad õppetunnid ja viktoriinid sellele lisada LearnDash-i ehitaja kaudu. Tänu ehitaja lohistamisliidesele saate õppetunnid külgribalt lihtsalt kursuse struktuuri teisaldada.

Uus kursuste ehitaja LearnDash

Kursuse koostaja LearnDash võimaldab kursuse luua lohistamisliidese kaudu.

Kui see on teie esimene kursus, pole te ilmselt veel ühtegi õppetundi loonud. Kuid see pole probleem, kuna saate kursuse koostaja kaudu kiiresti uusi õppetunde luua ja hiljem sisu lisada. See võimaldab teil kiiresti kavandada kursuse ülesehituse enne kõigi tundide ja viktoriinide loomist. Ehkki see võib tunduda pisut vastutulelik, on tegelikult väga mugav suuta luua ühest ekraanist oma kursuse kontuur.

Õppetundide lisamine kursuseehitajaga

Kursuse koostaja võimaldab teil kiiresti luua kursuse struktuuri tühjade tundide ja teemadega, mis toimivad kohahoidjatena.

Teise võimalusena saate kursuse salvestada ja liikuda tundide jaotisse, kus saate alustada kursuse moodustava haridussisu väljatöötamist. Vaatame varsti, kuidas see välja näeb, kuid vaatame kõigepealt kiiresti kursuse sätteid.

Kursuste seadistamine

Kõigil kursustel rakendatavatel globaalsetel kogu saidi seadetel on ka individuaalsetel kursustel oma seaded. Mõned näited nendest on järgmised: kursusele pääsejate valimine; kursuse eelduste määratlemine; ning tunnistuse omistamine kursusele, mis antakse eduka lõpetamise korral.

Kursustele juurdepääsu kontroll

LearnDash abil on lihtne kontrollida, kuidas kasutajad pääsevad kursustele.

Kursusepunktide funktsiooni abil saate määrata ka selle, mitu punkti kasutaja peab sellele juurde pääsema, ning mitu punkti antakse kursuse läbimise eest. Esmapilgul ei pruugi see tunduda kuigi palju, kuid kui kavatsete luua mitu omavahel seotud kursust, saate kasutada punktide süsteemi, et täielikult kontrollida kursuse kulgu ja kujundada kasutajate õppereisi.

Määrake kursuspunktid

Punkte saab anda kursuse läbimisel ning neid saab kasutada ka pääsunõuetena.

Samuti on võimalik kursustele juurdepääsu osas kasutada vähem struktureeritud lähenemist ja minna üle lineaarselt progresseerumisel vabavormilisele juurdepääsule, mis võimaldab kasutajal joonistada oma teekonda saadaoleva kursuse sisu kaudu.

Muude kursuse koostaja sätete abil on lihtne kontrollida, mitu päeva on kasutajal juurdepääs kursusele alates nende registreerimiskuupäevast, ning ka seda, kas kasutaja andmed kustutatakse, kui nende juurdepääs aegub.

Kursusele juurdepääsu aegumise seaded

Kursusele pääsu saab seada nii, et see aegub teatud arvu päevade järel.

Ehkki juhtnuppe on palju, on paljud neist valikulised, nii et saate kursuse kiiresti vaikesätetega käivitada või kulutada rohkem aega kursuse konfigureerimisele vastavalt teie vajadustele.

Peaaegu kõigis seadetes on näpunäited, mida saab aktiveerida, klõpsates küsimärgiikoonil või hõljutades hiirekursori kohal, et kuvada kasulikku teavet. Seetõttu on LearnDashi ja selle paljude funktsioonide kasutamine enam-vähem iseenesestmõistetav. Kui teil tekib probleeme, hõlmab veebidokumentatsioon kõiki funktsioone ja sätteid üksikasjalikumalt kui näpunäited.

Kui olete oma kursuse struktuuri loonud, saate edasi liikuda selle õppetundide loomisega.

Õppetundide loomine

Nagu mainitud, on LearnDash kursused asustatud tundidega ja neid saab omakorda täita teemadega. Nii et oma kursusele sisu lisamiseks peate looma mõned õppetunnid ja teemad. Mugavalt kasutatakse kursuste ja tundide loomisel sama liidest, nii et mida rohkem sa LearnDashit kasutad, seda kiiremaks sisuloomeprotsess muutub.

Loo uus õppetund

LearnDash õppetunnid luuakse tavalise WordPress-liidese abil, millele on lisatud täiendavaid juhtelemente.

Kui olete õppetunni loonud ja sellele kirjelduse andnud, saate selle seadistamist vahekaardil Seadistused alustama. Õppetunni määratlemise ajal saate lisada sisu, sealhulgas kõik videod, mida soovite funktsioonida.

Õppetunni sätted

Sisu saab õppetundi lisada vahekaardi Seadistused kaudu.

Nagu tavaliselt, annab LearnDash teile suurepärase kontrolli iga loodud õppetunni üle. Mõned õppetunni seadete näited hõlmavad videote vaatamise nõude kehtestamist enne, kui kasutaja saab edasi liikuda, või kohustuse kehtestamist kasutajale ülesande üleslaadimiseks enne, kui nad saavad edasi liikuda. Teise võimalusena võite kasutada õppetunni taimeri funktsiooni, et takistada kasutajal järgmisse õppetundi liikumast, kuni määratud aeg on möödunud.

Rohkem õppetunni sätteid

LearnDash abil on iga õppetunni jaoks liikumisnõuete määramine lihtne.

Veel mõni kasulik funktsioon LearnDash võimaldab teil muuta õppetunni kõigile oma veebisaidi külastajatele avalikult kättesaadavaks, võimaldades teil luua näidistunde, mida saab kasutada kursuse reklaamimiseks.

Samuti võite tunni vabastamise ajakava seada kasutajatele sööda sisu jagamiseks või tilgutamiseks, selle asemel, et kõik algusest peale kättesaadavaks teha. LearnDashi intuitiivsed sätted muudavad nende funktsioonide konfigureerimise väga lihtsaks.

Tunni juurdepääsu seaded

Võimalus luua avalikkusele kättesaadavaid näidistunde võiks aidata teil oma kursusi tõhusamalt reklaamida.

Nagu need tundide seaded näitavad, annab LearnDash teile palju kontrolli selle üle, kuidas teie kasutajad oma õppesisu edastavad ja tarbivad.

Viktoriinide koostamine

Tundidele saab lisada viktorine, et muuta need interaktiivsemaks ja nende loomine on sama lihtne kui kursuste ja tundide ehitamine. Tänu rikkalikele valikutele ja seadetele saate jälle palju kontrolli oma viktoriinide toimimise üle.

Viktoriini loomine LearnDashis

LearnDashi viktoriinid luuakse nüüd tuttava liidese kaudu.

Kui olete viktoriini koostanud, saate seadete vahekaardil hakata määratlema, kuidas see toimib. Nagu kursustel, on ka palju erinevaid seadeid, mis tagavad, et saate luua oma sisule ja kasutajatele sobivaid viktorine.

LearnDash'i viktoriini seaded

Iga LearnDash-viktoriini saab konfigureerida teie nõudmistele vastavaks.

Lisaks eelduste seadmisele ja kontrollimisele, kas viktoriini saavad kasutada ainult registreeritud kasutajad või kõik, saate seada ka läbimiskoori ja määrata sertifikaadi. Kui soovite valida, kus viktoriin saadaval on, seostage see lihtsalt kursuse ja õppetunniga.

Viktoriini juurdepääsu seaded

Viktoriinid sisestatakse kursustele, seostades need teie sisuga.

Nagu näeme, kuigi mõiste “viktoriin” võib viidata küsimuste ja vastuste tüübi hindamisele, saate selle funktsiooni LearnDash abil teha palju enamat..

Viktoriiniküsimuste loomine

Kui olete oma viktoriini koostanud ja konfigureerinud, on aeg hakata looma mõned küsimused.

Viktoriiniküsimuste loend

Igal viktoriinil on oma küsimuste komplekt, kuid saate küsimusi hõlpsalt teistest viktoriinidest importida.

Viktoriinivalikutega, mis hõlmavad valikvastuseid, vaba valikut ja tühja täitmist, samuti võimalusega aktsepteerida esseesid ja failide üleslaadimist saate lisada kursustele laia valiku hinnanguid LearnDashiga.

Viktoriinitüübid

Viktoriiniküsimusi võib olla paljudes vormides, sealhulgas valikvastustega või failide üleslaadimist nõudvad küsimused.

Nagu näete, peaks ükskõik millisel viisil oma kasutajaid hindama, peaksite saama seda rakenduse LearnDash abil rakendada.

Kirjastuskursused

Kui olete kursuse ja selle sisu loomise lõpetanud, saab selle oma veebisaidil avaldada.

Sõltuvalt sellest, kuidas olete kursuse konfigureerinud, võiks see olla kättesaadav kõigile või ainult neile, kes on nõus juurdepääsu eest maksma. Eeltingimuste funktsioon ja muud juurdepääsu sätted annavad teile siiski rohkem võimalusi selle kontrollimiseks, kes pääsevad kursustele. Samuti, nagu mainitud, integreerub LearnDash paljude parimate WordPressi liikmelisuse pistikprogrammidega, nii et soovi korral saaksite juurdepääsu nende tööriistade funktsioonide abil juhtida.

LearnDash'i lühikoodid

Saate palju kontrolli lühikoodide üle, mida kasutatakse teie saidil kursuste ja muu sisu avaldamiseks.

Sõltumata teie kursuse juurdepääsuseadetest võimaldab LearnDash teil kursused kiirkoodide abil kiiresti avaldada. Nagu ka muid LearnDashi aspekte, saate lühikoode kasutada mitmel viisil, sealhulgas lisada kursusi oma postitustele ja lehtedele või lisada õppetunde oma kursustele ja palju muud.

Lühikoodide LearnDash näited

LearnDashil on lühikoodide koostaja, mis aitab teil luua õppesisu kuvamiseks lühikoode.

Lühikoodide väljundit saab juhtida parameetrite abil, näiteks kuvades ainult konkreetseid kursusi või kuvades kõiki kursusi, millele on määratud teatud sildid või kategooriad. Lisaks kasutab LearnDash pärast viimaseid värskendusi nüüd muljetavaldavalt ajakohastatud WordPress Editori.

LearnDash LMS WordPress Editori blokeeringud

LearnDash sisaldab blokke, mis võimaldavad teil selle sisu kiiresti postitustesse ja lehtedesse sisestada.

Pistikprogramm sisaldab valikut plokke, mida saate WordPress Editori kaudu oma postitustesse ja lehtedesse sisestada. Need plokid kasutavad lühikoode, kuid täiendatud WordPress Editori tööpõhimõtte tõttu võite lühikoodide nägemise asemel selle asemel vaadata lühikoodide väljundit, kui töötate postituse või lehega.

LearnDash LMS-i blokeerimisseaded

LearnDash-plokkide sisu saab kontrollida redaktori külgribal olevate plokisätete kaudu.

Tore on näha pluginaid, mis hõlmavad WordPress Editori täiustatud funktsioone, ja LearnDash teeb oma uute võimaluste ärakasutamiseks head tööd.

Pärast töötava postituse või lehe eelvaadet või avaldamist saate kursust kogeda samamoodi nagu kasutajad. Kuna LearnDash peaks töötama mis tahes hästi kodeeritud teemaga, ei tohiks teie veebisaidil kursuste ja muu sisu kuvamisega probleeme olla..

Avaldatud kursuse näide

Kursused LearnDashis on kenasti esitatud, ehkki teie valitud teema dikteerib täpselt, kuidas need välja näevad.

Lisaks sellele reageerib LearnDash-sisu täielikult täielikult sellele, et teie kasutajad pääseksid kursustele oma nutitelefonides ja tahvelarvutites. Peate siiski kasutama reageerivat teemat, et kursustele pääseda nendes väiksemates ekraaniseadmetes.

LearnDash-i mobiilipaigutus

Kui teie veebisait kasutab tundlikku teemat, on LearnDashi sisu nutitelefonidele juurdepääsetav.

Kui otsite oma projekti jaoks LearnDash-sõbralikku teemat, siis on Astra WordPressi teema kaasas LearnDash ja integreerub sellega sujuvalt. Kuid kõik kaasaegsed teemad peaksid pistikprogrammiga töötama.

See hõlmab põhikursuse loomist LearnDashiga ja meie pilku kasutajakogemusele. Nagu näete, pole see lihtne pistikprogramm, mis pakub mõnda täpselt määratletud e-õppe ja õppimise halduse funktsiooni. Selle asemel on see võimas tööriist, mis on hästi konfigureeritav ja mida saab kasutada mitmel viisil.

Hinnakujundusvalikud LearnDash

LearnDash on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm ja ostu tegemiseks on kolm erinevat võimalust:

 • Põhiline: 159 dollarit juurdepääsu eest kõigile funktsioonidele, välja arvatud ProPanel, ja kasutamiseks ühel veebisaidil.
 • Pluss: 189 dollarit juurdepääsu eest kõigile funktsioonidele, sealhulgas ProPanel, ja kasutamiseks kümnel veebisaidil.
 • Pro: 329 dollarit juurdepääsu eest kõigile funktsioonidele, sealhulgas ProPanel, ja kasutamiseks 25 veebisaidil.

Need hinnad sisaldavad üheaastast juurdepääsu pistikprogrammi värskendustele ja tugiteenustele ning teie litsentsi uuendatakse automaatselt igal aastal, kui te ei tühista oma tellimust.

Ostudele antakse 30-päevane raha tagasi garantii, mis võimaldab teil proovida LearnDashi riskivabalt.

LearnDash vs võistlus

Nagu mainitud, pole LearnDash ainus WordPressi veebikursuste loomise pistikprogramm, nii et vaatame lähemalt mõnda muud võimalust.

LifterLMS

LifterLMS-i pistikprogramm

LifterLMS on LearnDashile populaarne alternatiiv.

Selle kategooria üks populaarsemaid valikuid on lisaks LearnDashile ka LifterLMS – piiratud versiooniga plugin, mille saate tasuta alla laadida, ja tasulised valikud koos lisafunktsioonidega.

Sõltuvalt sellest, millistele funktsioonidele peate juurdepääsu saama, võib LifterLMS olla odavam kui LearnDash, muutes selle tõenäoliselt sobivaks rangema eelarvega inimestele. Kui aga plaanite näiteks oma kursustele juurdepääsu eest tasu võtta, hakkavad soovitatud LifterLMS-i poodlaiendite kulud kiiresti kokku koguma.

Üldiselt on paberil LifterLMS ja LearnDash sarnased funktsioonid, kuid enamikul juhtudel annab LearnDash teile suurema paindlikkuse kursuste veebis avaldamiseks, lihtsustades samal ajal ka nende kursuste atraktiivset kuvamist oma WordPressi veebisaidil.

Sensei LMS

Sensei LMS-i pistikprogramm

Tuum Sensei LMS-i pistikprogramm on tasuta kasutamiseks ja seda saab laiendada tasuliste lisandmoodulitega.

Sensei lõi WooThemes’i meeskond, kellele kuuluvad nüüd Automattic – ettevõte selliste tööriistade ja teenuste taga nagu Jetpack, WooCommerce ja WordPress.com. Seetõttu on suure tõenäosusega Sensei LMS-i hooldamine, ajakohastamine ja parendamine veel aastaid.

Kuna tegemist on freemium LMS-i pistikprogrammiga, saate enne raha investeerimist proovida Senseit ja saada hea ülevaate selle toimimisest. Nagu LifterLMS, peate selle funktsiooni lubamiseks ostma lisatasu lisandmooduli, kui soovite kursusi veebis müüa. Sensei lisandmoodulid pole aga odavad, nii et arvestage kindlasti vajalike funktsioonide maksumust, kui otsustate hinna põhjal, millist pistikprogrammi kasutada.

Sensei LMS-il on küll kasutajasõbralik liides, kuid funktsioonid ei saa konkureerida LearnDashi laia ja sügava funktsionaalsusega.

LearnPress

LearnPressi pistikprogramm

LearnPress on veel üks Freemium WordPress LMS-i pistikprogramm.

LearnPress on veel üks võimalus, kus põhifunktsioonid on saadaval tasuta pistikprogrammi kaudu koos võimalusega osta kaubanduslikke lisandmooduleid. Erinevalt mõnest teisest freemiumist, annab põhiline pistikprogramm LearnPress teile võimaluse koguda makseid oma kursustele juurdepääsu eest.

Kuid keerukatele maksefunktsioonidele juurdepääsu saamiseks, mis sarnanevad LearnDashiga, peate ostma ühe või mitu premium-laiendit. Need lisandmoodulid on mõistlikumate hindadega kui Sensei LMS ja LifterLMS laiendid.

LearnPress on hea väärtusega valik, millel on kasulik komplekt vabalt saadaolevaid funktsioone ja võimalus avada lisafunktsioonid suhteliselt soodsate lisandmoodulite kaudu.

Niisiis, kas peaksite võistluse asemel valima LearnDash? Vastus sõltub tõesti teie nõudmistest.

Kuid pärast muude võimaluste uurimist näib, et LearnDash on funktsioonide ja funktsionaalsuse osas kõige arenenum plugin. Tõenäoliselt võiksite mõnda või enamikku LearnDashi funktsioonidest leida ka mujalt, kuid peaksite installima lisandmoodulid, ostma laiendused ja ise õige tööriistakomplekti tõhusalt kokku panema. Nagu me just nägime, ei ole mõnede nende lisandmoodulite hind palju suurem, kui üldse odavam kui LearnDash. Lisaks peate projekti jaoks õigete laienduste valimisel ja nende haldamisel pärast nende installimist kuluma kuluvat aega.

Kui teie vajadused pole väga põhilised ja neid ei kata tasuta LMS-i pistikprogramm või kui teie eelarve on väga piiratud, siis on LearnDash paljudel juhtudel funktsionaalsuse, kasutusmugavuse ja isegi väärtuse osas tõenäoliselt parim valik..

Lõplikud mõtted

LearnDash on üks populaarsemaid WordPressi LMS-i ja veebikursuste ehitajate pistikprogramme ning pärast funktsioonide uurimist ja kasutajakogemuse kontrollimist on lihtne aru saada, miks.

Tänu oma tohutule hulgale funktsioonidele ning ulatuslikele seadetele ja valikutele peaks kursuste veebis avaldamise korral olema LearnDash teie valitud nimekirja. On väga ebatõenäoline, et te ei saa LearnDash’i ja selle lisandmoodulite ning kolmanda osapoole pistikprogrammide integratsiooni abil soovitud tüüpi kursusi või veebipõhist õppeplatvormi luua..

Selle pistikprogrammi muljetavaldava funktsionaalsuse ja paindlikkuse tõttu ei pruugi LearnDash olla kõigile. Kui teil on veebipõhiste kursuste loomise põhivajadusi või kui teil pole aega ega soovi uurida LearnDashi funktsioone ja seadeid, ei pruugi see pistikprogramm teie eesmärkidega ühilduda. Nagu nägime, pole LearnDash odav ja seal pakutakse odavama hinnaga alternatiive, sealhulgas mõned tasuta valikud.

LearnDash peaks siiski sobima enamiku e-õppe projektide jaoks, alates põhikursuste loomisest kuni veebipõhiste õppeplatvormide ja kõige vahepealse loomiseni. Vaatamata kõigile õppevideodele ja muudele ressurssidele võib õpikõver ja seadete rikkus mõne kasutaja jaoks siiski liiga palju olla.

Kuid kui teil on vaja juurdepääsu LearnDashi funktsioonidele ja te ei mõtle selle nimel, et investeerite kõigi seadete uurimisele natuke aega, on seda pistikprogrammi raske võita.

Kui te pole ikka veel kindel, siis õppetöövideod veebisaidil LearnDash aitavad ära selgitada funktsioonide ja kasutajakogemuse üksikasjalikumalt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map