Kuus parimat WordPressi liugprogrammi pistikprogrammi (2020)

WordPress-pakkumiste võitmine


Pole juhus, et valdav enamus WordPressi teemasid toetab mingil kujul kujutise liuguri funktsioone otse karbist välja.

Aga miks see nii on? Miks on veebisaitide omanikud ja Interneti-kasutajad pildi libisemiseks muutunud??

Minu arvates on tegemist esmamuljetega. Pilte on palju huvitavam vaadata kui teksti ning kujutise liuguri liikuvad osad muudavad veebisaidi dünaamilisemaks ja interaktiivsemaks. Kui jätate tapjast esmamulje, veedavad külastajad tõenäolisemalt teie veebisaidil aega, loevad teie sisu ja ostavad teie tooteid – vinge, õige?

Piltide liugurid saavad teha midagi enamat kui lihtsalt ilusate piltide kuvamise. Ülemise pildi liugpistikprogrammid pakuvad külastajatele tõeliselt interaktiivset kogemust ja neid saab kasutada mitmel viisil, näiteks navigeerimise parandamiseks, sidudes ülemise sisuga, videote esitamisega ja isegi lühikoodide funktsioonide integreerimisega teistest pistikprogrammidest..

Ükskõik, mis põhjusel soovite piltide liuguri pistikprogrammi, on WinningWP-l teie selg. Käitan läbi kuus parimat WordPressi pildi liuguri pistikprogrammi ja kõigile eelarvetasemetele ligipääsemiseks lisan tasuta ja lisatasu valikute segu.

Kõik selles postituses kajastatud liugurid on täielikult reageerivad, mis tähendab, et need näevad välja suurepärased igas suuruses seadmes.

Üksinda – TASUTA / $ 19-Pluss

Soliloquy on WordPressi jaoks populaarne reageeriv liuglahendus, mis pakub enam kui kümmet liuguritüüpi, sealhulgas karussell, esile tõstetud sisu, valguskast, video, Instagram, Pinterest, PDF, WooCommerce, pisipilt ja palju muud.

Soliloquy lihtsat versiooni saab kasutada tavalise pildi liuguri loomiseks. Kui olete mõned pildid üles laadinud, saate neid pukseerimise abil korraldada. Iga pildi jaoks on redigeerimise ikoon, mis laadib üles pildi pealkirja, teksti, pealdise ja URL-i määratlemiseks valikud. Seejärel saate liuguri sisestada oma veebisaidile lühikoodide abil või mallidesse PHP-koodi abil.

Liuguri suvandite alal saate valida ühe kahest teemast, määratleda slaidide suuruse ja valida slaidide vahelise ülemineku kiiruse. Enamik teisi liuglehe sätteid on reserveeritud liuguritüüpidele, mis on ainult Soliloquy premium-versioonis, seega on need piiratud.

Redigeerimine Soliloquy Slider

Piiratud funktsioonide avamiseks peate üle minema Soliloquy täisversioonile. Litsentsivõimalusi on neli, hinnaga 19, 49, 99 ja 249 dollarit.

19-dollarine isiklik litsents lisab tuge ja võimaldab slaidide kohandamist CSS-i abil. Liuguste mallide avamiseks, piltide kaitseks, Instagrami ja Pinterest’i toetamiseks ning slaidide ajastamiseks peate hüppama kolme veebisaidi mitme litsentsi juurde hinnaga 49 dollarit. Samuti on lisatud teemade lisand.

Arendaja litsents hinnaga 99 dollarit suurendab toetust 25 veebisaidile, kuid mis veelgi olulisem – see sisaldab kõiki pistikprogrammi funktsioone. See hõlmab liuguritüüpe, näiteks karussell, valguskast, esiletõstetud sisu, WooCommerce, PDF ja pisipildid.

Agentuuri litsents hinnaga 249 dollarit lisab WordPressi mitme saidi kliendihaldust ja tuge. Samuti pakub see tuge ja värskendusi piiramatu arvu veebisaitide jaoks.

Üksikvalgusti liugur

Kuigi Soliloquy Lite’il on mõned kasulikud funktsioonid, usun, et turul on paremaid tasuta alternatiive.

Soliloquy Pro on märkimisväärselt parem. See on mitmekülgne lahendus, millel on palju erinevaid liuguritüüpe, ja sellel on lisafunktsioone, näiteks takistada kasutajatel pilte alla laadida. Kahjuks peate kõikidele pistikprogrammi funktsioonidele juurdepääsu saamiseks uuendama arendaja litsentsi hinnaga $ 99.

Vaadake meie täielikku arvustust Soliloquy kohta, et saada paremini aru pistikprogrammi võimalustest.

MetaSlider – TASUTA / $ 39-Plus

MetaSlider on reageeriv WordPressi liuglüliti, mis ühildub uue WordPress Editori (Gutenberg) abil. Sellel on ka puutetundlik tugi, see on otsimootoritele optimeeritud ning töötab koos WordPress MultiSite ja populaarsete tõlke WordPressi pistikprogrammidega.

Arendajad on oma pistikprogrammi tasuta versiooni vastu olnud helded – saate pilte kuvada paindliugul, tundlikul liuguril, nivo liuguril ja mündiliugul. Samuti saab määratleda iga liuguri laiuse ja valida saab mitme siirdeefekti seast.

Pilte saab lohistades ringi liigutada ning hõlpsalt lisada pealdisi, teksttekstit ja pealkirju. Samuti saab määratleda pildi kärpimisasendi ja slaidiseansi ilmet saab reguleerida ühega 14 saadaolevast teemast.

Kui kõik on seadistatud, saate liuguri oma veebisaidile sisestada, kasutades lühi- või PHP-koodi.

Uue slaidi lisamine MetaSlideri

MetaSlideri profiversioonile üleminek annab teile juurdepääsu CSS3 animeeritud slaididele, pisipiltidega navigeerimisele, voo postituse slaididele ja videoslaididele (YouTube ja Vimeo – Yay!). Samuti pakub see HTML-ülekatteid ja reaalajas teemaredaktorit.

Teil on hea meel kuulda, et MetaSlideril on mõistlik hinnapoliitika, kusjuures iga litsents annab teile pistikprogrammi täisversiooni. Ainus erinevus on selles, kui palju veebisaite toetatakse.

Kahe veebisaidi litsentsi eest tuleb maksta 39 dollarit, viie veebisaidi eest 59 dollarit, 25 veebisaidi eest 89 dollarit ja piiramatu arvu veebisaitide jaoks 149 dollarit. Kõigil litsentsidel on raha tagasi garantii, samuti üheaastane tugi ja värskendused.

MetaSlider kihi liugur

MetaSlideri kohta on palju armastatud. Tasuta versioon sisaldab nelja liuguritüüpi, 14 teemakujundust ja kümneid konfiguratsioonivõimalusi. See võib olla paljudele teile piisav, kuid võite kõik pistikprogrammi funktsioonid lahti võtta ainult 39 dollari eest.

Kui otsustate kasutada MetaSliderit, võiksite kaaluda videotugi, HTML-ülekatete ja pisipiltidega navigeerimise täiendamist..

Nutikas liugur 3 – tasuta / 35 dollarit pluss

Olen suur Soliloquy ja MetaSlideri fänn, kuid kui kasutajasõbralikkus ja esitlus tuleb, võtab Smart Slider 3 kõik järgmisele tasemele.

Pistikprogramm annab teile juurdepääsu mallide kogule, mida saab kasutada slaidide lähtepunktina. Smart Slider 3 tasuta versioonis on teil juurdepääs 11 mallile, kuid kui värskendate Pro-versiooniks, saate juurdepääsu enam kui 180-le.

Slaidide loomisel ei piirdu te ainult piltidega – videoid, ajaveebi postitusi ja staatilisi ülekatteid saab kõik lisada. Postitusi saab sisestada ka teie määratud filtrite põhjal dünaamiliselt. Näiteks saate postitusi sisestada postituse vormingu, siltide, kategooriate ja muude muutujate põhjal.

Smart Slider 3 liuguri konfiguratsioonileht on muljetavaldav. Teile antakse täielik kontroll oma liuguri kõigi aspektide üle – alates stiilielementidest, näiteks nooled, täpid, pisipildid ja palju muud.

Lisaks slaidide suuruse määratlemisele saate reguleerida animatsioone, joondamist ja slaidide laadimisviisi. Muud lahedad funktsioonid hõlmavad puutetundlikku tuge, pildi optimeerimist ja taustpildi tuge.

Nutikas liugur 3 Redigeeri slaidi

Smart Slider 3 Pro lisab 11 täiendavat kihti tüüpi, kihtide animatsioone ja nelja uut liugurit – karussell, plokk, terve leht ja vitriin. Samuti saate juurdepääsu Smart Slider 3 täielikule mallile ja slaidide kogule, mis vähendab tunduvalt professionaalsete slaidide loomiseks kuluvat aega.

Dünaamilist sisu laiendatakse ka Pro-versioonis. Lisaks oma WordPressi veebisaidi sisule pääsete juurde enam kui 35 veebiallikale, näiteks Joomla, Flickr, Instagram, YouTube, WooCommerce ja palju muud.

Smart Slider 3 Pro ühtne litsents maksab ühe veebisaidi eest 35 dollarit, kümne veebisaidi eest 150 dollarit ja piiramatu veebisaidi korral 250 dollarit. Iga litsents avab kõik Pro funktsioonid – ainus erinevus on tuge ja värskendusi saavate veebisaitide arv. Kui te ei soovi kõrgema hinnaplaani juurde jõuda, saate hankida täiendavate veebisaitide tuge vaid 20 dollariga domeeni kohta.

Nutikas liugur 3 top 5 toodet

Smart Slider 3 on lihtne soovitada. Tasuta versioon võib piirduda ühe liuguri stiiliga, kuid see korvab selle muudes valdkondades, näiteks kohandamine ja juurdepääs mallikogule.

Kuna Pro-versioon on saadaval ainult 35 dollarist, soovitaksin teil kaaluda täiendamist. See annab teile veel neli liugurvalikut, juurdepääsu sadadele eelnevalt valmistatud liuguste mallidele ja slaididele ning võimaldab teil importida sisu kümnetest allikatest.

Liuguri revolutsioon – 26 dollarit

2012. aastal käivitatud Slider Revolution on CodeCanyonis vaieldamatult kõige müüdavam WordPressi liugkoodiga pistikprogramm ning see on sageli pakutud koos WordPressi teemadega saidil ThemeForest.

Slaidid saate luua moodsa visuaalse redigeerija abil, mis võimaldab teil pilte ja videoid sisestada ning luua mitu sisu kihti. Fonte, animatsioone, tausta, ikoone, värve ja palju muud saab hõlpsalt redigeerida.

Animatsioonid on pistikprogrammi üks silmapaistvamaid funktsioone. Need võivad teie slaidid tõesti ellu viia ja ülesande lihtsustamiseks on palju eelnõusid.

Slaidi redigeerimine liuguri revolutsioonis

Saadaval on rohkem kui 200 eelvalmis malli – need muudavad liugurid hämmastavaks ja enamus vajavad teie enda jaoks kohandamiseks vaid mõnda näpunäidet. Samuti pääsete juurde sadadele piltidele, videotele, animatsioonidele, ikoonidele ja eelvalmistatud kihirühmadele.

Seal on ka enam kui 20 lisamõju, sealhulgas osakesed, moonutused, pintsel ja paljastavad efektid. Enne ja pärast mõju näevad samuti fantastilised.

Liuguri revolutsioon

Ainult 26 dollariga Slider Revolution pakub hämmastavat hinna ja kvaliteedi suhet ning seda saab kasutada mitmesuguste slaiditüüpide loomiseks.

See on üks kõige arenenumaid liuglahendusi turul ning selle tohutu mallide, piltide ja ikoonide meediumikogu lihtsustab professionaalsete slaidide loomise protsessi.

Kihi liugur – 25 dollarit

Veel üks professionaalne liuglahendus, mis ilmus 2012. aastal, on Layer Slider. See on CodeCanyoni teine ​​enimmüüdud WordPressi liugpistikprogramm ja see on lisatud ka paljude WordPressi teemade hulka ThemeForestis.

Kihi liuguri redigeerija võimaldab slaidide loomist ja muutmist pukseerimise abil. Kihid saab kopeerida ja kleepida ning seal on pildiredaktor, mida toetab Adobe Creative Cloud. Saadaval on üle 200 animeeritud siirdefekti, sealhulgas silmuspilt, filtri üleminek ja parallaks.

Kihi liuguri slaidi redigeerimine

Kiht Slideris on saadaval suur hulk eelnevalt valmistatud slaidid ja teatud kujundused on loodud spetsiaalselt sellistele seadmetele nagu mobiiltelefonid.

Üks kihtliuguri omadusi, mida viimastel aastatel on laiendatud, on hüpikaknad. Pistikprogrammi abil saate luua slaididega professionaalseid hüpikaknaid, mida saavad teha vähesed WordPressi hüpikpistikprogrammid.

Veel üks suurepärane omadus on redaktsioonid. Kihtliugur salvestab teie slaidid pidevalt ning lisaks tühistamise ja uuesti tegemise funktsioonile ei pea te kunagi muretsema oma töö kaotamise pärast.

Kihtliuguri näide

Kihtliugurit peetakse õigustatult üheks parimaks WordPressi liuglahenduseks turul ja ainult 26 dollari väärtuses annab see raha jaoks tohutult palju väärtust.

Vaadake ametlikku müügi lehte, et saada paremini aru, kui professionaalsed on mallid.

Libistage ükskõik mida – TASUTA / 10 dollarit

Meie viimane valik on reageeriv ja puutetundlik Slide Anything.

See WordPressi pistikprogramm tegeleb slaididega täiesti erineval viisil. Piltide ja videote otse üleslaadimise asemel redigeerige slaidid WordPress Editori abil. See tähendab, et saate slaididele tõhusalt midagi lisada, olgu need siis pildid, videod, tabelid või päised. Lühikoode saab ka slaididesse sisestada, mis tähendab, et saate hõlpsalt integreerida teiste installitud WordPressi pistikprogrammide sisu.

Arendajad on Slide Anythingi tasuta versiooni kasutamisel olnud tõesti helded ja piiranud väheseid funktsioone.

Slaidid kuvatakse lehe südames siirdefektide ja muude liuguri sätete all. Lehe paremas servas on valikud, kuidas määratleda, kui palju üksusi konkreetses seadmes kuvatakse, ja siin saate kohandada ka oma liuguri stiili..

Slaidi redigeerimine ükskõik millises slaidis

Slide Anything Pro maksab ühe litsentsi eest ühekordse tasu 10 dollarit, viie veebisaidi litsents on saadaval hinnaga 30 dollarit ja piiramatu litsentsi hinnaga 100 dollarit.

Uuendamine avab vitriini karussellide ja pisipiltide lehekülje funktsioonid, mis on tasuta versioonis piiratud. See lisab ka hüpikfunktsiooni, mida saab kasutada pildi valguskasti, videote ja muu kuvamiseks.

Libistage ükskõik millise kangelase liugurit

Kõigile ei meeldi WordPress Editori kasutamine slaidide loomiseks, kuid slaididena kasutatav lähenemisviis avab palju võimalusi täpsemate slaidide loomiseks, mida muud lahendused ei paku.

Enamik funktsioone on saadaval teenuse Slide Anything tasuta versioonis, kuid 10 dollari juures pole funktsionaalsuse täiendamine ja laiendamine kallis.

Austatud märkused

Uurimistöö käigus leidsime palju kasulikke WordPressi liugklappe, mis lihtsalt jäid meie loendist puudu. Tahaksin teiega jagada parimat.

Crelly Slider on tundlik liuglahendus, mis võimaldab teil luua kihtidega slaidid. Teksti, pilte ja videoid saab kõik slaididele lisada, kasutades pukseerimise loendurit.

Kui otsite lihtsat liuglahendust, võiksid teile meeldida WP Slick Slider ja Image Carousel. Slaidid luuakse WordPress Editori abil ja pistikprogrammis pole seadeid, kuna kõik on seadistatud lühikoodide abil. Selle lihtsus ajab mõned inimesed pettuma, kuid ma arvan, et tegelik liugur näeb hea välja.

WP libisev liugur ja pildikarussell

Need teie seast, kes soovivad peamiselt oma veebisaidil videoid kuvada, peaksid vaatama videolõiku, mis kuvab videoid paljudes erinevates slaiditüüpides, näiteks karussell, ajajoon ja pisipildid.

Minu viimane soovitus on Master Slider. Sellel on rohkem kui 90 eelvalmistatud slaidikujundust, täiustatud pukseerimisredaktor, puutetundlik tugi, animeeritud kihid, üleminekud ja palju muud.

Pistikprogramm oli meie parimate WordPressi liugkinnitusprogrammide loendis, kuid kuna Master Slideri tasuta versiooni ei olnud umbes aasta jooksul värskendatud, otsustasime funktsiooniks liuguri pluginad, mida uuendati regulaarsemalt.

Lõplikud mõtted

Kujutise liugureid saab kasutada mitmel viisil ja valitud pistikprogramm sõltub teie nõudmistest. Kui teie eelarve seda lubab, siis valiksin ühe lisatasu võimalustest.

Miks? Kuna kõik esmaklassilised valikud on varustatud tõeliselt muljetavaldava funktsionaalsusega, pakuvad suurepärast tuge ja kasutajasõbralikku liidest ning on (tavaliselt) välkkiire.

Kui te pole endiselt kindel, mida valida, soovitan vaadata iga pistikprogrammi demo. Kuna pildiliugurid on dünaamilised, on staatilise ekraanipildi abil keeruline neid õigustada. Kõik selles loendis olevad pistikprogrammid on väga soovitatavad, nii et kontrollige mõnda neist ja vaadake, kas mõni neist tõmbab teie tähelepanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map