Kuus parimat rikkaliku jaotusega pistikprogrammi WordPressi jaoks (2020)

WordPressi pakkumised


WordPressi põhiversioon on välja töötatud otsingumootoreid silmas pidades, aidates neil teie sisu indekseerida ja pakkudes SEO-sõbralikke funktsioone, näiteks püsilinke. Siiski puudub sellel endiselt toetus mõnele keerukamale SEO-sisule, näiteks saidiplaanidele ja rikkalikele katkenditele.

2009. aastal käivitatud rikkalikud katkendid võimaldavad kuvada rohkem teavet oma veebilehtede kohta otse Google’i otsingutulemustes – see võib põhjustada suuremat klikkimise määra, kuna otsingumootori kasutajatele kuvatakse asjakohasemaid andmeid. Märkus. Google viitab rikkalikele lõikudele nüüd rikkalike tulemustena, kuid enamik inimesi kasutab endiselt terminit „rikkad lõigud”.

Selles artiklis vaatlen parimaid WordPressi jaoks saadaolevaid rikkaliku sisuga fragmentide pistikprogramme.

Kuid kõigepealt vaatame lähemalt, millised on rikkad katkendid, millised need välja näevad ja nende potentsiaalsed eelised …

Kiire sissejuhatus rikkalikesse lõikudesse (rikkalikud tulemused)

Tavaliselt kuvatakse otsingumootori lõigus veebilehe pealkiri, URL ja kirjeldus ning sageli ka avaldamise kuupäev.

Näite fragment

Rikkalikud katkendid võimaldavad Google’il tõmmata veebilehe struktureeritud andmetest täiendavat teavet.

Saate kuvada visuaalseid abivahendeid ja teavet, näiteks telefoninumbreid, aadresse, toote hinda, arvustuste arvu, piltide pisipilte ja palju muud.

WinningWP-s kasutatakse rikkalikke katkendeid, et kuvada meie teema ja pistikprogrammide arvustuste pilkupüüdev tärnihinnang.

WinningWP rikkalikud katkendid

Google täiustab ka WinningWP YouTube’i kanali videote otsingutulemusi, kuvades iga video jaoks pildi pisipilte.

YouTube'i rikkad katkendid

Rikkalikud katkendid ei avalda otsemõju otsingumootorite paremusjärjestusele, kuid saate neid kasutada, et muuta otsingutulemid silmapaistvaks ja suurendada oma veebilehtede klikkide arvu. Lisaks, kuna SERPS-i (otsingumootori tulemuste lehtedel) kuvatakse kasutajatele rohkem teavet, peaks teie veebisaidi põrkumiste määr olema madalam, kuna otsingutulemid on asjakohasemad.

2011. aastal tegi Google koostööd Yahoo! ja Microsoft (Bing), et luua Schema.org. Eesmärk oli luua, hallata ja edendada struktureeritud andmete skeeme Internetis. (Yandex liitus hiljem Schema.orgiga.) Teisisõnu, Google soovis, et selle rikkalike lõikude funktsioon areneks ja et seda toetaksid kõik suuremad otsingumootorid..

Google toetab kolme erinevat märgistusvormingut: JSON-LD; Mikroandmed; ja RDFa. Neid vorminguid toetavad ka Bing, Yahoo! Ja Yandex.

Allpool olevad WordPressi pistikprogrammid muudavad teie veebisaidi märgistust, nii et otsingumootorid kuvavad teie lehtede rikkalikud katkendid.

Kui pistikprogramm on installitud, saate kasutada sellist tööriista nagu Google’i struktureeritud andmete testimise tööriist, et kontrollida, kas kõik töötab õigesti. Samuti peaks kasulik olema Google’i struktureeritud andmete märgistamise abistaja.

Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid (TASUTA / $ 79 pluss aasta)

Skeem - kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid

Kõik ühes skeemis Rich Snippets on rikaste lõikude WordPressi pistikprogramm, mis toetab üheksa tüüpi skeemi: Arvustused; üritused; inimesed; tooted; retseptid; tarkvararakendused;; videod; artiklid; ja teenused.

Saate muuta igat tüüpi skeemi stringe ja kohandamise vahekaardil saate muuta oma rikkalike lõikude väljanägemist ja tunnet. Pistikprogrammi toetab ka WooCommerce.

Armatuurlaud kõigile ühes Schema.org Rich Snippets

Pistikprogrammi konfiguratsioonikastis saate oma postituste ja lehtede all konfigureerida rikkalikke katkendeid. Teil on vaja ainult valida skeemi tüüp, kuhu teie sisu kuulub, ja seejärel täita tühjad.

Schema Pro on saadaval alates 79 dollarist aastas. See versioon automatiseerib lehtede märgistuse konfigureerimise protsessi ja pakub lisafunktsioone, nagu sihtimisreeglid ja kohandatud väljad.

Pro-versioon lisab tuge ka Yoast SEO, Advanced Custom Field ja Pods jaoks.

Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid

Lihtsa seadeteala ja üheksa skeemitüübi toega on kõik ühes skeemis rikkalikud lõigud hõlpsaks soovituseks.

Neile teist, kellel on teie veebisaidil palju lehti, on kasu versiooniversioonile üleviimisest, nii et kõigi nende jaoks saab märgistuse automaatselt luua.

WP tooteülevaade (TASUTA / £ 57 pluss aasta)

WP tooteülevaade Lite

WP Product Review on WordPressi ülevaateplugin, mis pakub arvukuse parandamiseks palju funktsioone – ja see toetab ka rikkalikke katkendeid.

Kui olete pistikprogrammi installinud, näete postituste ja lehtede all valikut, mis küsib, kas sisu on ülevaade. Kui valite jah, saate lisada oma toote kohta teavet, näiteks pealkirja, nime, hinna ja seotud siduslinki.

Iga toote skoori saate mitmel viisil. Näiteks kui vaataksite televiisorit, saaksite seda klassifitseerida selle heli, pildikvaliteedi, ehituse kvaliteedi ja väärtuse järgi.

WP tooteülevaate mall

Põhiseadete alal saate kohandada peamist ülevaatuskasti. Saate reguleerida selliseid sätteid nagu värvid, tüpograafia, ostunupp, fondid ja palju muud.

Veenduge, et rikkalikud katkendid oleks lubatud üldistes seadetes. Kui see on lubatud, tõmbab pistikprogramm märgistusandmed iga toote sisestatud ülevaatusteabe põhjal.

WP tooteülevaade Üldseaded

Kõik WP Product Review’is oli mõeldud kaasamise ja sidusettevõtete vahendustasude suurendamiseks ning WP Product Review esmaklassiline versioon viib selle järgmisele tasemele. Jaemüügiga alates 57 naelsterlingit aastas lisab see funktsioone, nagu lühikoodid, kohandatud reitinguikoonid, võrdlustabelid, Amazoni integratsioon ja palju muud.

WP tooteülevaate peamine negatiivne külg on see, et see lisab arvustustele ainult rikkaliku katkendi tuge. Kui soovite rikaste lõikude tuge paljudele erinevat tüüpi skeemidele, peaksite otsima alternatiivset lahendust.

Skeemi rakenduse struktureeritud andmed (TASUTA / 30 dollarit pluss kuus)

Skeemi rakenduse struktureeritud andmed

Skeemi rakenduse struktureeritud andmed on kasulik WordPressi plugin, mis loob Schema.org-i märgistuse teie postitustele, lehtedele, kategooriatele ja muudele WordPress-lehtedele.

See loob märgistuse automaatselt, seetõttu ei pea te oma veebisaidi iga lehe kohta lisateavet sisestama.

Skeemi rakenduse struktureeritud andmete kood

Seadete alal saate öelda, kas olete organisatsioon või inimene, ja lisada oma väljaandja nime ja logo. Märgistuskoodi saab lisada päisesse või jalusesse ja saate määratleda postituste ja lehtede vaikeskeemi tüübi.

Saadaolevad skeemitüübid on ajaveebipostitus, artikkel, ajaveebipostitus, uudisteartikkel, aruanne, teadusartikkel, meditsiiniteaduslik artikkel, sotsiaalmeedia postitamine, vestlusfoorumi postitamine, tehniartikkel ja API-viide.

Pistikprogramm võimaldab teil ka otsustada, kas teatud metainfot kuvatakse või mitte.

Skeemi rakenduse struktureeritud andmeseaded

Skeemi rakenduse struktureeritud andmete kasutamiseks ei pea te registreeruma arendaja skeemirakenduse veebisaidile, kuid see avab paljusid lisafunktsioone, näiteks WooCommerce’i tugi, Google Tag Manager ja võimaluse vaadata konkurendi skeemi märgistust..

Hinnakujundusega alates 30 dollarist kuus ei pruugi lisatasu Skeemi rakenduse teenus olla kõigile, kuid võin soovitada tasuta versiooni, kuna viis, kuidas see automaatselt lehtedele märgistusi loob, on suurepärane.

WP SEO struktureeritud andmete skeem (TASUTA / 49 $ pluss)

WP SEO struktureeritud andmete skeem

WP SEO struktureeritud andmete skeem on populaarne rikaste lõikude WordPressi pistikprogramm, mis annab teile kõrge kontrolli.

Pistikprogrammi tasuta versioon toetab 11 skeemitüüpi: Organisatsioonid; kohalikud ettevõtted; uudised; ajaveebi postitused; üritused; tooted; videod; teenused; ülevaated; koondhinded; ja restoranid.

Postituste ja lehtede all näete kasti, kus saate konfigureerida oma sisu rikkalikke katkendeid ja igal skeemil on ainulaadne väljade komplekt. Näiteks arvustustel on väljad hinnangute jaoks, toodetel väljad hinna ja URL-ide jaoks ning videod pisipiltide ja video kestuse väljad.

WP SEO struktureeritud andmete skeemi ülevaatamise sätted

Pistikprogrammi seadete piirkonnas saate määratleda teie veebisaidi tüübi ja seada tavalised seaded, näiteks veebisaidi URL ja aadress. Siia sisestatud teavet rakendatakse kogu teie sisule.

WP SEO struktureeritud andmete skeemi sätted

Sisestada saab ka muud teavet, näiteks teie ettevõtte logo, sotsiaalmeedia profiilid ja kontaktteave. Otsingumootorid kasutavad seda teavet mõnikord, kui keegi otsib teie veebisaiti.

WP SEO struktureeritud andmete skeemi sätted

WP SEO struktureeritud andmekava esmaklassiline versioon jaehind on 49 dollarit. Uuendamine lisab tuge kohandatud postitustüüpide jaoks ning võimaluse väljade automaatseks täitmiseks teie sisu ja avaldaja sätetes olemasolevate andmete alusel.

See versioon lisab veel mitu tüüpi skeeme, sealhulgas: Raamatud; kursused; töökuulutused; filmid; muusika; retseptid; Telesaated; kursused; ja Q&A lehed.

Toetades 11 skeemitüüpi, mis on karbist väljas, ja kui uuendate veel mitu, on WP SEO struktureeritud andmeskeem kahtlemata üks WordPressi jaoks saadaval olevatest kõige mitmekülgsematest rikkaliku lõigu lahendustest..

Skeem & Struktureeritud andmed WP jaoks & AMP (TASUTA)

WP ja AMP skeem ja struktureeritud andmed

Skeem & Struktureeritud andmed WP jaoks & AMP on fantastiliselt rikkalike lõikudega WordPressi plugin, mis järgib oma lehtede märgistamiseks Schema.org juhiseid. See toetab piiramatuid kohandatud postitustüüpe ja Google AMP täielikku tuge.

Pistikprogramm võimaldab teil konfigureerida kuni 16 erinevat tüüpi skeeme. Esimene asi, mida peate tegema, on valida skeem, mille soovite lubada.

Lisage skeem WP & AMP jaoks skeemile ja struktureeritud andmetele

Järgmisel lehel saate konfigureerida iga skeemitüübi. Iga tüübi jaoks on lai valik välju, mis aitavad teil kõike soovitud viisil kohandada.

Kui skeem on konfigureeritud, suunatakse teid paigutuse lehele, kus saate määratleda skeemi tüübi kasutamise. Saate piirata skeemitüübid konkreetsete postitustüüpide, kategooriate, postitusvormingute, taksonoomiate, lehtede mallide ja muuga. Kui soovite, võite konkreetse skeemi kuvamiseks kasutada mitut tingimust.

Kui olete selle protsessi läbi teinud, saate skeemi määrata mis tahes kohandatud postitustüübile. Muidugi saate igal ajal tagasi minna ja sätteid muuta.

Skeemi üksikasjad

Skeem & Struktureeritud andmed WP jaoks & AMP pakub palju kasulikke sätteid. Olulised veebisaidi lehed saab määratleda otsingumootoritele ning seal on võimalused teadmiste graafiku, AMP, sotsiaalmeedia profiilide ja muu jaoks.

Pistikprogrammi sätteid saab importida ja eksportida ning saadaval on migreerimistööriistad, mis aitavad teil rännata muudest rikastest lõikudest ja SEO-ga seotud pistikprogrammidest. Saate lisada ka tuge populaarsetele WordPressi pistikprogrammidele, nagu WooCommerce, kk Star Ratings, sündmuste kalender ja Yoast SEO.

WP ja AMP skeemi ja struktureeritud andmete sätted

Vaatamata skeemile & Struktureeritud andmed WP jaoks & AMP on üks kõige mitmekülgsemaid veebis saadaolevaid rikkalike fragmentide lahendusi. Selle kasutamine on 100% tasuta. Tasulist versiooni pole saadaval, nii et te ei leia pistikprogrammis piiratud funktsioone ega seadeid.

See on suurepärane lahendus ja seda on lihtne soovitada.

SNiP: WordPressi struktureeritud andmeplugin (92 dollarit)

SNIP - WordPressi struktureeritud andmeplugin

Jaemüük 92 dollari eest CodeCanyonis, SNIP: WordPressi struktureeritud andmeplugin on lisatasu rikas jaotuse ja struktureeritud andmetega WordPressi pistikprogramm, millel on tugi Gutenbergi toimetajale ja WooCommerce’ile.

Selles on uhke funktsioon nimega globaalsed lõigud, mis võimaldab teil luua ühe skeemi ja rakendada seda automaatselt kõigile postitustele, lehtedele või kohandatud postitustüüpidele. Reegleid saab määratleda nii, et teil on täielik kontroll selle üle, millist skeemi sisu rakendatakse ja millal.

SNiP: WordPressi struktureeritud andmeplugin

Toetatud on üle 800 skeemitüübi. Põhimõtteliselt on saadaval kõik skeemitüübid, mis on loetletud saidil Schema.org.

Pistikprogrammil on tugi kohandatud väljade jaoks ja seda saab laiendada ka konksude kaudu.

SNiP: WordPressi struktureeritud andmeplugin

SNiP: WordPressi struktureeritud andmeplugin on paindlik lahendus, mis toetab igat tüüpi skeeme. Neil teist, kes on nõus maksma selle eest, et teie veebisaidi või ettevõtte jaoks oleks parim fragmentlahendus, peaksite lähemalt uurima.

Austatud märkused

Testimise ajal kohtame sageli häid lahendusi, mis jäävad lõpliku nimekirja koostamisest napilt maha.

Üks selline lahendus on MyThemeShop WP Review. See on peamiselt WordPressi plugin, kuid sellel on rikkalike lõikude fantastiline tugi.

WinningWP asutaja Brin Wilson testis WP Review profiversiooni põhjalikult. Ta leidis, et pistikprogrammi kasutamine oli pisut pettumust valmistav ja talle ei meeldinud see, et seda saab kasutada ainult siis, kui ühendate selle MyThemeShopiga mõne muu pistikprogrammi abil. Sellegipoolest toetab profiversioon 14 rikkalikku jaotustüüpi, nii et mõned teist võivad seda proovida, kui alternatiivsed lahendused teie jaoks välja ei tööta.

Teine esmaklassiline lahendus, mida kaaluda, on Rich Snippets & WordPressi skeemimärkimise pistikprogramm & WooCommerce. Jaemüügiks CodeCanyonis hinnaga 29 dollarit, see toetab mitmesuguseid skeemitüüpe ja annab teile palju erinevaid võimalusi rikaste koodilõikude kuvamiseks otsingumootorites.

Rikkalikud katkendid ja skeemi märgistuse pistikprogramm WordPressi ja WooCommerce jaoks

Lõplikud mõtted

Rikkalikud katkendid on fantastiline viis oma veebilehtede otsingutulemuste eristamiseks. See aitab teie veebisaidile suunata rohkem sihitud liiklust.

Loodetavasti leidsite ülaltoodud rikkaliku jaotuse ja skeemi WordPressi pistikprogrammide loendi kasulikuks. Kõik need pistikprogrammid võimaldavad teil otsingutulemusi täiustada, kuid mõned lahendused pakuvad rohkem kohandamisvalikuid kui teised.

Täpsemad rikaste koodilõikudega WordPressi pistikprogrammid võimaldavad teil struktureeritud andmeid automaatselt oma sisust tõmmata. See on kasulik, kui teil on suur sadade või tuhandete lehtedega veebisait, kuid on selge eelis, kui kulutate aega iga lehe lõikude unikaalseks muutmisele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map